تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد 1400 + لیست جدید

رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد. کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به لیست رشته‌های با آزمون و بدون آزمون با سوابق تحصیلی و تعهد خدمت دانشگاه آزاد، نسبت به ثبت نام و یا انتخاب رشته اقدام نمایند.

متقاضیان محترم جهت پذیرش ترم مهر 1400-1401 در رشته های بدون آزمون پیراپزشکی، مهندسی و انسانی، هنر و زبان می توانند از طریق سامانه مشاوره و ثبت نام تلفنی اقدام به ثبت نام نمایند.

 

رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

جهت ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور، اطلاع از شرایط پذیرش و دیگر رشته محل ها با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد، پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

لیست جدید رشته های بدون کنکور پیراپزشکی

لیست رشته‌های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با توجه به واحدهای مختلف، متفاوت می‌باشد و بنابراین هر داوطلب با توجه به واحد دانشگاهی مورد نظر خود، این لیست را انتخاب می نماید.

داوطلبانی که متقاضی رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌باشند، می‌توانند زمان ثبت نام در ترم مهر که اطلاعیه آن در سایت ایران تحصیل قرار می گیرد، نسبت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته به صورت همزمان اقدام نمایند.

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

شهریه رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد بدون آزمون و با آزمون یکسان است.

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

لیست رشته های پیراپزشکی در سال‌های تحصیلی مختلف متفاوت می‌باشد. هر ساله دانشگاه آزاد تغییراتی را در رشته های ارائه شده به صورت با آزمون و بدون آزمون ایجاد می‌ نماید.

ممکن است در این تغییرات برخی از رشته های پیراپزشکی را از لیست حذف یا اضافه نماید و انتخاب داوطلبان تا حدود زیادی منوط به همین لیست می‌باشد.

پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از گزینه‌هایی است که داوطلبان زیادی به دنبال آن، خصوصاً در سال‌های اخیر به دلیل گرایش فراوانی که داوطلبان برای ورود به رشته های پیراپزشکی و پزشکی دانشگاه آزاد دارند، گردیده است.

بسیاری از داوطلبان به دلیل شرایط سخت کنکور، ممکن است موفق به کسب رتبه مجاز جهت پذیرش نباشند و به همین دلیل تمایل دارند در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

لیست رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد برای رشته های بدون آزمون در ترم مهر است و این لیست به صورت جداگانه در هر دو نیمسال اول و نیمسال دوم ارائه می‌گردد.

برای اطلاع از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد با توجه به واحد دانشگاهی انتخابی مورد نظر شما، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جزئیات پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی

 

پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز نشده‌اند و یا در رشته های با آزمون پیراپزشکی پذیرفته نشده‌اند، فرصت و شانسی را قرار داده است که داوطلبان می‌توانند با توجه به این فرصت، نسبت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته با تاثیر سوابق تحصیلی در ترم مهر اقدام نمایند. بنابراین داوطلبان برای انتخاب رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد سه گزینه انتخابی دارند.

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی و تعهد به خدمت شامل رشته های علوم آزمایشگاهی، مامایی و سایر رشته های پیراپزشکی دیگر می‌باشد.

داوطلبان با لیست متنوعی از رشته های مختلف برای انتخاب مواجه‌اند و می توانند بر حسب علاقه‌مندی و با توجه به سوابق تحصیلی خود، رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

شهریه رشته های مختلف پیراپزشکی با توجه به واحدهای هر رشته و همچنین نوع رشته، میزان متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد و البته این شهریه تنها برای واحدهای انتخابی داوطلبان می‌باشند و نه امکانات رفاهی و غیره

بنابراین قبل از انتخاب رشته در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بهتر است از میزان شهریه در هر یک از رشته های مختلف آگاه گردید و با توجه به این شهریه رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

زمان ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته در لیست رشته های پیراپزشکی به صورت با آزمون، نیازمند ثبت نام نخواهد بود.

داوطلبانی که در ثبت نام کنکور سراسری شرکت نموده‌اند و در زمان اعلام نتایج مجاز به انتخاب رشته و کسب رتبه لازم جهت انتخاب گردیده‌اند، می‌توانند در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند.

ثبت نام در لیست پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو نوبت نیمسال اول و نیمسال دوم صورت می‌پذیرد. با توجه به زمان ثبت نام در ترم مهر که هم‌ زمان با انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می‌باشد، پس از ثبت نام در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد که به صورت اینترنتی و با خرید کارت اعتباری همراه می‌باشد، در رشته های مورد نظر و علاقه خود، ثبت نام می‌نمایند.

داوطلبانی که در دانشگاه‌های سراسری نیز پذیرفته شده‌اند، می‌توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و در این رابطه هیچ گونه ممنوعیت و محدودیتی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

 

پذیرش در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد از طریق ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل مرجع کاملی برای کلیه داوطلبانی است که به دنبال کامل ترین اطلاعات در زمینه اخبار و اطلاعیه های کنکوری می باشند.

هدف ما ارائه کامل ترین محتوا برای داوطلبان می باشد. کلیه اخبار و اطلاعات را می توانید در سریع ترین زمان و کامل ترین مرجع به دست آورید. 

داوطلبان می توانند از خدماتی همانند انجام ثبت نام، انتخاب رشته و سایر خدمات دیگر، استفاده نمایند. مشاورین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان در زمینه لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و همچنین پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر ساعت از شبانه روز می باشند.

کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با تاثیر سوابق تحصیلی و پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل 

 

کانال اعلام لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد 98

کانال اعلام لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

4/5 - (12 امتیاز)

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد 1400-1401 از چه سامانه ای منتشر میشود؟

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد توسط سازمان سنجش منتشر میشود.

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد کدام اند؟

داخل مقاله بطور کامل شرح داده شده است.

آیا انتخاب رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور امکان پذیر است؟

خیر، هیچ دانشگاهی رشته های پیراپزشکی را بدون کنکور ارائه نمیدهد.

آیا راهکاری برای انتخاب رشته پیراپزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله، دو تا از راه های ممکن تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی است. در ادامه به آنها می پردازیم.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور