لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

اطلاعیه جدید رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد مهر و بهمن 99

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد. کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به لیست رشته‌های با آزمون و بدون آزمون با سوابق تحصیلی و تعهد خدمت دانشگاه آزاد، نسبت به ثبت نام و یا انتخاب رشته اقدام نمایند. متقاضیان محترم جهت پذیرش ترم مهر 99 در رشته های بدون آزمون پیراپزشکی – مهندسی و انسانی – هنر و زبان می تواندد از طریق سامانه مشاوره و ثبت نام تلفنی اقدام به ثبت نام نمایند.

 

جهت ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور – اطلاع از شرایط پذیرش و دیگر رشته محل ها با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه تماس بگیرید پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

لیست جدید رشته های بدون کنکور پیراپزشکی

لیست رشته‌های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با توجه به واحدهای مختلف، متفاوت می‌باشد و بنابراین هر داوطلب با توجه به واحد دانشگاهی مورد نظر خود، این لیست را انتخاب می نماید. داوطلبانی که متقاضی رشته‌های بدون آمون دانشگاه آزاد می‌باشند، می‌توانند در زمان ثبت نامکه در ترم مهر و ترم بهمن که اطلاعیه آن درسایت ایران تحصیل قرار می گیرد، نسبت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته به صورت هم‌زمان اقدام نمایند.

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد
لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

 

جهت اطلاع دقیق از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و واحد های دانشگاهی پیراپزشکی بدون کنکور آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شهریه لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بدون آزمون و با آزمون یکسان است

 

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد در سال‌های تحصیلی مختلف متفاوت می‌باشد. هر ساله دانشگاه آزاد تغییراتی را در رشته های ارائه شده به صورت با آزمون و بدون آزمون ایجاد می‌نماید. ممکن است در این تغییرات برخی از رشته های پیراپزشکی را از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد حذف و یا همچنین اضافه نماید. و انتخاب داوطلبان تا حدود زیادی منوط به همین لیست می‌باشد.

 

پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد یکی از گزینه‌هایی است که داوطلبان زیادی به دنبال آن، خصوصاً در سال‌های اخیر به دلیل گرایش فراوانی که داوطلبان برای ورود به رشته های پیراپزشکی و پزشکی دانشگاه آزاد دارند، گردیده است. بسیاری از داوطلبان به دلیل شرایط سخت کنکور، ممکن است موفق به کسب رتبه مجاز جهت پذیرش نباشند و به همین دلیل تمایل دارند در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد برای رشته های بدون آزمون در ترم مهر و ترم بهمن است و این لیست به صورت جداگانه در هر دو نیمسال اول و نیمسال دوم ارائه می‌گردد. برای اطلاع از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با توجه به واحددانشگاهی انتخابی مورد نظر شما، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

جزئیات پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی

 

پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد
پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز نشده‌اند و یا در رشته های با آزمون پیراپزشکی پذیرفته نشده‌اند، فرصت و شانسی را قرار داده است که داوطلبان می‌توانند با توجه به این فرصت قرار داده شده، نسبت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته با تاثیر سوابق تحصیلی در ترم مهر و ترم بهمن اقدام نمایند. بنابراین داوطلبان برای انتخاب رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد سه گزینه انتخابی دارند.

 

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با سوابق تحصیلی و تعهد به خدمت شامل رشته های علوم آزمایشگاهی، مامایی و سایر رشته های پیراپزشکی دیگر می‌باشد. به همین دلیل داوطلبان با لیست متنوعی از رشته های مختلف برای انتخاب مواجه‌اند. داوطلبان بر حسب علاقه‌مندی و با توجه به سوابق تحصیلی خود، می‌توانند رشته های مورد نظر و یا مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

 

شهریه رشته های مختلف پیراپزشکی با توجه به واحدهای هر رشته و همچنین نوع رشته، میزان متفاوتی را به خود اختصاص می‌دهد و البته این شهریه تنها برای واحدهای انتخابی داوطلبان می‌باشند و نه امکانات رفاهی و … بنابراین قبل از انتخاب رشته در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد بهتر است از میزان شهریه در هر یک از رشته های مختلف آگاه گردید و با توجه به این شهریه رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

 

زمان ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد به صورت باآزمون، نیازمند ثبت نام نخواهد بود. داوطلبانی که در ثبت نام کنکور سراسری شرکت نموده‌اند و در زمان اعلام نتایج مجاز به انتخاب رشت و کسب رتبه لازم جهت انتخاب گردیده‌اند، می‌توانند در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند.

 

ثبت نام در لیست پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو نوبت نیمسال اول و نیمسال دوم صورت می‌پذیرد. بنابراین و با توجه به زمان ثبت نام در ترم مهر که هم‌زمان با انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می‌باشد، پس از ثبت نام در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد که به صورت اینترنتی و با خرید کارت اعتباری همراه می‌باشد، در رشته های مورد نظر و علاقه خود، ثبت نام می‌نمایند.

 

ثبت نام در ترم بهمن نیز در بهمن ماه برای کلیه داوطلبان متقاضی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز می‌گردد. داوطلبانی که در دانشگاه‌های سراسری نیز پذیرفته شده‌اند، می‌توانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و در این رابطه هیچ گونه ممنوعیت و محدودیتی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

 

پذیرش در لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد از طریق ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل مرجع کاملی برای کلیه داوطلبانی است که به دنبال کامل ترین اطلاعات در زمینه اخبار و اطلاعیه های کنکوری می باشند. هدف ما ارائه کامل ترین محتوا برای داوطلبان می باشد. کلیه اخبار و اطلاعات را می توانید در سریع ترین زمان و کامل ترین مرجع به دست آورید. لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد نمونه ای از مطالبی و اطلاعیه ای ها بود که داوطلبان باید از آن اطلاع می یافتند.

 

سایت ایران تحصیل نمونه ای از خدماتی است که گروه بزرگ ایران تحصیل مشغول به آن می باشند. داوطلبان می توانند از خدماتی همانند انجام ثبت نام، انتخاب رشته و سایر خدمات دیگر، استفاده نمایند. مشاورین ایران تحصیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان در زمینه لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و همچنین پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر ساعت از شبانه روز می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد با تاثیر سوابق تحصیلی و پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اعلام لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد 98
کانال اعلام لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

10 نظر برای «لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد 99»

 • ببخشید من رتبم12700شده با سهمیه 25درصد جانبازی اما هیچ رشته ایی نیاوردم میخواستم بدونم میتونم رشته هوشبری بدون کنکور ثبتنام کنم یا اینکه محدودیت داره؟

 • سلام وقت بخیر متاسفانه رشته هوشبری بدون آزمون امسال ارائه نشده برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 • سلام
  من کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دارم با معدل ۱۹ و چندین مقاله
  میخواستم بدونم ایا شانس ورود به رشته ی علوم ازمایشگاهی، ویروس شناسی، فیزیوتراپی و امثالهم بدون کنکور را دارم؟

 • سلام برای پذیرش در رشته های پیراپزشکی ابتدا باید دیپلم تجربی داشته باشید و رتبه لازم برای رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد رو کسب نمایید.

 • سلام من سال88کنکور تجربی دادم ولیسانس زیست دارم آیا میتونم سال99بعد گذشت 10سال پیراپزشکی ازاد شرکت کنم؟ لطفا جواب بدین امروز اخرین مهلت ثبت نام هس

 • سلام وقت بخیر
  شما با توجه به شرایط فعلی خود نمیتوانید در رشته های پیراپزشکی دانشگاه ازاد 99 ثبت نام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *