زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97
زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97

برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – اطلاع دقیق از سر فصل ها و موضوعات و منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 میتوانید با مشاوران برتر مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن:

9099072952 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 اطلاع از زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97

هر ساله زمان دقیق ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی با اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی مشخص می شود. اما متقاضیان شرکت در این آزمون باید قبل از اعلام تاریخ به دلیل سختی آزمون خود را آماده این آزمون نمایند.اولین آزمون این دوره در سال 86 برگزار شد که با فراز و نشیب هایی همراه بود زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 تا به امروز مشخص نشده ولی طبق روال هر ساله دراواخر اسفند ماه است نحوه ی ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی یکی از موارد بسیارمهم در این آزمون است که به طور کامل در مقاله ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۷ به آن پرداخته ایم برای آگاهی کامل می توانید روی عبارت کلیک کنید.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی 97

قبل از معرفی شرایط ثبت نام باید به اطلاع برسانیم که اطلاع از زمان ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی ۹۷ و منابع آزمون لیسانس به پزشکی به دلیل پوشش خبری ضعیف بسیار موضوع مهمی است که ما را وادار به انتشار این مقاله کرده تا بتوانیم در اطلاع رسانی دقیق این موضوع نقش مهمی را ایفا کنیم.
همان طور که مطلع هستید قبل از برگزاری آزمون ها دفترچه راهنمای آن آزمون را منتشر می کنند تا داوطلبین اطلاع کافی از شرایط  ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 ، و مدارک مورد نیاز داشته باشند. طبق دفترچه راهنما شرایط شرکت در آزمون  به صورت زیر است :
  1. از موارد عمومی برای شرکت در آزمون ها بر خورداری از شرایط عمومی است.
  2. فارق التحصیلان دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته گروه های آزمایشی فنی ، تجربی ، علوم پزشکی مجاز به شرکت در این آزمون هستند.
  3. یکی از موارد خاص این آزمون این است که شرکت کنندگان باید حداقل سنشان به 25 رسیده باشد.
  4. دارا بودن کارت پایان خدمت و یا اگر زمان خدمت تا قبل از شروع نیم سال تحصیلی باشد می توانند در این آزمون شرکت کنند.
  5. داوطلبینی که در دوره های ارشد و دکتری شرکت کرده باشند مجاز به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی نیستند.
  6. از شرایط خاص دیگر که می توان به آن اشاره کرد اخذ یکی از مدارک زبان انگلیسی  زیر است : اما اگر داوطلبین شرکت در آزمون هیچ یک از مدارک زیر را نداشته باشد ثبت نام آن ها به طور خود کار از سیستم خذف شده و امکان تحصیل مجدد برای داوطلب فراهم نیست پس به شما توصیه می شود قبل از ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی مقاله شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی ۹۶ را که در آن شرایط و تبصره های شرکت در آزمون را به خوبی تجزیه و تحلیل کرده ایم به خوبی مطالعه کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

 

برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – اطلاع دقیق از سر فصل ها و موضوعات و منابع آزمون لیسانس به پزشکی 97 میتوانید با مشاوران برتر مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن:

9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

متقاضیان علاقه مند برای شرکت در آزمون برای مشاوره در زمینه زمان اطلاع از منابع صحیح ، شرایط شرکت و زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 می توانید با گروه مشاوره ایران تحصیل که دارای کادری مجرب و متخصص که آمادگی ارائه خدمات مشاوره صحیح را دارند. تماس حاصل نمایید.

مطالب مفید :

منابع آزمون لیسانس به پزشکی

آزمون لیسانس به دندانپزشکی

آزمون لیسانس به پزشکی

روش های مطالعه کنکور _ ۸ تکنیک موثر برای سرعت مطالعه کنکور

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97 – ایران تحصیل

مرجع کامل منابع آزمون لیسانس به پزشکی

شرایط نظام وظیفه آزمون لیسانس به پزشکی

نحوه ی قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی

اطلاع از زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 97

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.