نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان محترم جهت دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99

مطالعه نمونه سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی 98-99 برای دانش آموزانی کهثبت نام مدارس نمونه دولتی را انجام داده اند بسیار مفید و کاربردی خواهد بود با توجه به اینکه بسیاری از داوطلبان گرامی اولین باری است که در چنین آزمون مهمی شرکت می کنند و با سوالات تستی آشنایی کافی را ندارند مرکز مشاوره ایران تحصیل به منظور ایجاد آشنایی کامل دانش آموزان با نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی در این مقاله امکان دانلود نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 و پاسخنامه آن را فراهم نموده لذا داوطلبان محترم می توانند جهت آشنایی بیشتر با سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس گرفته ضمن دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 از مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی بهره مند گردند.

نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی ای که برای داوطلبان محترم ارائه می گردد کاملا رایگان بوده و وجهی دریافت نخواهد شد در ضمن نمونه سوالات نمونه دولتیکه برای دانش آموزان گرامی جمع آوری شده برگرفته از سوالات آزمون های نمونه دولتی سال های گذشته با تفکیک مقطع و استان می باشد که دانش آموزان با مطالعه این نمونه سوالات می توانند درصد موفقیت خود را بسیار بالا ببرند.

طراحی نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و نیز برگزاری این آزمون در سطح استان ها بر عهده اداره کل آموزش و پرورش استان ها خواهد بود.

 

ویژگی های نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99

نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 صرفا از کتب درسی دانش آموزان مطرح خواهند شد لازم به ذکر است سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از بین تمامی سرفصل ها و مباحثی که در چارت تحصیلی آموزش و پرورش که دبیران موظف به تدریس آن ها هستند مطرح خواهند شد.

سطح علمی سوالات آزمون کمی بالاتر از سوالات کتاب درسی خواهد بود به عبارتی دیگر سوالات کاملا مفهومی مطرح خواهند شد یعنی فقط داوطلبانی قادر به پاسخ گویی خواهند بود که به مفاهیم کتب درسی تسلط بیشتری داشته باشند.

تمامی سوالات مطرح شده برای آزمون نمونه دولتی به صورت تستی چهارگزینه ای خواهند بود.

دانش آموزان گرامی در صورتی که قصد دانلود نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 و سال های قبل را دارید می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس گرفته تا سوالات و پاسخ آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. شماره تماس: 9099072952 ( استان تهران)

 

نکات مربوط به نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99

1– نمونه سوالاتی که دانش آموزان دریافت خواهند کرد مشابه سوالات آزمون نمونه دولتی خواهد بود اما موفقیت شما فقط به سطح تسلط شما به مباحث بستگی خواهد داشت.

2- سوالات آزمون نمونه دولتی در صورتی که اشتباه پاسخ داده شوند امتیاز منفی برای دانش آموز در نظر گرفته خواهد شد لذا دانش آموزان فقط در صورتی که از جواب صحیح اطمینان دارند پاسخ سوالات را علامت بزنند.

3- هر جوابی که به صورت صحیح وارد شده باشد سه امتیاز برای دانش آموز دربر خواهد داشت.

4- با توجه به این که سوالاتی که پاسخ داده نشوند پوئن منفی برای داوطلب نخواهد داشت پس توصیه می کنیم اگر پاسخ صحیح را دقیقا نمیدانید پاسخ ندهید.

5- سوالات دینی دانش آموزانی که سنی و شیعه می باشند مشترک است اما سوالات دینی دانش آموزان سایر ادیان مختص به خودشان می باشد.

6- در صورت مشاهده 2 پاسخ برای یک سوال طبق قوانین آزمون نمونه دولتی هر دو پاسخ اشتباه منظور خواهد شد و امتیاز منفی دربر خواهد داشت.

جهت دریافت لیست مدارس نمونه دولتیکارت ورود حضور در جلسه آزمون – اطلاع از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و اسامی لیست ذخیره آزمون با مرکز مشاوره تحصیلی نمونه دولتی ایران تحصیل تماس بگیرید تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

 

جزئیات سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 98-99

نام درستعداد سوالاتضریب دروس
ریاضیات253
علوم تجربی252
زبان انگلیسی71
مطالعات اجتماعی :جغرافی-تاریخ-اجتماعی101
عربی81
فارسی152
پیام های آسمانی102

تعداد نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی صد سوال با زمان پاسخگویی 120 دقیقه می باشد. در صورتی که مایلید در آزمون نمونه دولتی پذیرفته شوید و نیاز به برنامه ریزی تحصیلی – مشاوره قبولی آزمون نمونه دولتی یا مشاوره تحصیلی رایگان دارید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

اهداف برگزاری همه ساله آزمون نمونه دولتی 98-99

با توجه به نوع نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی که بصورت مفهومی و شناختی می باشند پس این نشان دهنده آن است که هدف از آزمون، جذب و گزینش دانش آموزانی است که کتاب ها و مطالب درسی را کاملا می فهمند و تنها حافظه محور نمی باشند. همانطور هم که اشاره نمودیم سوالات هم به گونه ای است که دانش آموز تنها با فهمیدن مفهوم سوال می تواند به نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی پاسخ دهد.

نکته : اگر نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی مفهومی نباشد و بر اساس دانش طرح شود، کلیه دانش آموزانی که از طریق حفظیات دروس را مطالعه نموده اند قادر خواهند بود پاسخگوی نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی باشند. در نتیجه دانش آموزان نخبه قابل شناسایی نبودند.

ضمنا لازم به ذکر است سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99 مانند آزمون تیزهوشان شامل سوالات استعداد تحلیلی یا همان سوالات هوش نمی باشد.

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی 98-99

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 مطابق آخرین اطلاعیه در مورخ 97/01/28 آغاز خواهد شد ، آزمون نمونه دولتی هر سال زمانی برگزار می شود که دانش آموزان امتحانات خرداد خود را به پایان رسانده و معدل نیمسال آنها مشخص شده باشد. آزمون نمونه دولتی بر خلاف آزمون تیزهوشان بصورت استانی و جدا جدا برگزار می شود. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی، دانش آموزان می بایست به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی مربوط به استان خود مراجعه نمایند و کارت خود را دریافت و اقدام به چاپ آن نمایند.

نکته مهم : ورود به جلسه آزمون تنها با در دست داشتن کارت ورود به جلسه آزمون ممکن می باشد.

 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99

زمان اعلام نتایج آزمون یا همان اعلاماسامی قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 نیز مطابق سنوات گذشته بین 15 تا 20 روز پس از برگزاری آزمون خواهد بود لذا دانش آموزان گرامی می توانند جهت استعلام قبولی در مدارس نمونه دولتی و دریافت آدرس مدارس نمونه دولتی با مرکز ایرات تحصیل تماس بگیرید.

کانال نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99
کانال نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی 98-99

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *