تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
معافیت سربازی دهان و دندان

شرایط جدید معافیت سربازی دهان و دندان در سال 1400

معافیت سربازی دهان و دندان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

استفاده از معافیت سربازی دهان و دندان

معافیت سربازی دهان و دندان با توجه به شرایط مختلف، مشمولین را معاف از سربازی می‌نماید. برخی از مشمولین گرامی ممکن است این تصور را داشته باشند که چنانچه از نظر بیماری‌های دهان و دندان مشکلاتی داشته باشند، می‌توانند از معافیت دائم و یا موقت برخوردار گردند. اما لازم به ذکر است که مشمولین باید واجد شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان باشند.

 

 

اخذ معافیت سربازی دهان و دندان پس از معاینه توسط پزشک عمومی و تخصصی و تائید و صحت بیماری، امکان پذیر می‌باشد. بنابراین گزارش معاینه فردی نمی‌تواند سند و مرجع محسوب شود. آیین‌نامه‌ های جدید معافیت پزشکی که به تصویب سازمان نظام وظیفه عمومی می‌رسد، تمامی بندهای معافیت پزشکی نظام وظیفه را مشخص می‌نماید.

 

 

مشمولینی که از تمکن مالی لازم برخوردارند، می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط خرید خدمت سربازی ، از این نوع معافیت استفاده نمایند. همچنین دانشجویان و افرادی که در حال حاضر مشغول به تحصیل می‌باشند نیز، با استفاده از امریه خدمت سربازی ، هم‌زمان می‌توانند علاوه بر ادامه تحصیل، خدمت سربازی را نیز پشت سر بگذارند. به‌ هرحال نوع دیگر معافیت را می‌توان معافیت سربازی دهان و دندان دانست.

 

 

جهت اخذ فوری معافیت سربازی دهان و دندان و انواع معافیت های دیگر – اطلاع از شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان ، نحوه معاینه و مراحل اقدام جهت اخذ معافیت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

 

شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان

 

شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان

شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان

شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان قوانین است که با توجه به آن، افراد واجد شرایط را مشخص می‌نماید. برخی از مشمولین گرامی ممکن است از راه‌هایی غیرقانونی سعی در اخذ معافیت نمایند غافل از اینکه هر نوع معافیتی، شرایط خاص خود را خواهد داشت و همچنین پزشکانی که این دسته از افراد را معاینه می نمایند افراد بی تجربه‌ای نخواهند بود و کاملاً با این نوع ترفندها آشنا می‌باشند.

 

 

توصیه ما به تمامی جوانان عزیز این است که برای استفاده از معافیت سربازی دهان و دندان ابتدا از قوانین مشخص شده پیروی نمایید و پس از آن در رابطه با شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان به طور کامل اطلاعات لازم را به دست آورید. در مرحله ابتدایی شرایط برای تمامی افراد یکسان است و در ابتدا باید مشمول باید دفترچه نظام وظیفه را دریافت نموده و به اقدامات معافیت‌های لازم دست بزند.

 

 

با توجه به فراوان بودن شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان و همچنین بندهای مربوط به آن، هر یک از جوانان عزیز لازم است به صورت کامل در این رابطه اطلاعات لازم را کسب نمایید. برای کسب اطلاع لازم در رابطه با معافیت سربازی دهان و دندان اطلاعات لازم را کسب نمایید. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مشمولین گرامی می‌باشند.

 

 

 

با توجه به بندهای مختلف معافیت سربازی دهان و دندان مشمولین از می توانند معاف دائم و یا معاف از فعالیت های غیر رزمی شوند.

 

 

 

 

نحوه گرفتن معافیت سربازی دهان و دندان

 

"نحوه

کلیه مشمولین عزیزی که با توجه به شرایط اخذ معافیت واجد شرایط محسوب می گردند، می‌توانند از معافیت سربازی دهان و دندان استفاده نمایند. لازم به ذکر است که تمامی عزیزان حتماً ابتدا باید همانند افرادی عادی، دفترچه خدمت سربازی را از مراکز پلیس دریافت نموده و پس از آن نسبت به انجام معاینه‌های پزشکی و پر کردن فرم به صورت دقیق اقدام نمایند.

 

 

در رابطه با یکی از انواع معافیت سربازی دهان و دندان می‌توانیم به عدم دارا بودن 14 دندان برای مشمول عزیز اشاره نماییم . بدین معنا که چنانچه فردی 14 دندان نداشته باشد، از معافیت دائم بهره مند می‌گردد. با توجه به اینکه بسیاری از افراد سلامت جسمانی خود را برای اخذ معافیت به خطر انداخته‌اند و متاسفانه اقدام به کشیدن دندان‌های خود می نمایند، سازمان نظام وظیفه قانون معاینه پزشکی توسط نیروی انتظامی به تصویب رساند.

 

 

مشمولینی که ناهنجاری‌های فک و صورت دارند به طوری که موجب اختلال در عملکرد جویدن آنان گردد، مشمول معافیت سربازی دندانپزشکی می‌باشند. کام شکاف دار همراه و یا لب شکری در صورتی که عمل نمایند، می‌توانند معاف دائم شوند. در صورتی که عمل شده باشند ولی عوارضی نداشته باشند، از فعالیت‌های غیر رزمی معاف می‌باشند.

 

 

همچنین کلیه افرادی که بیماری های فک و دندان دارند نیز، معاف دائم می باشند. کلیه جوانان عزیز توجه داشته باشند که معاینه های پزشکی باید توسط پزشکان نیروی انتظامی معاینه شوند و به تصویب برسد. بنابراین جوانان برای اخذ معافیت سربازی دهان و دندان سلامتی خود را به خطر نیندازید و با توجه به شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان که تصویب شده است باید نسبت به معافیت اقدام نمایند.

 

 

مشاوره معافیت سربازی از طریق دندانپزشکی

معافیت دهان و دندان یکی از انواع معافیت است که تمامی مشمولین عزیز می توانند از آن برخوردار گردند. این نوع معافیت لازم است با توجه به قوانین سازمان نظام وظیفه لازم صورت پذیرد زیرا در غیر این صورت معافیت مورد تائید قرار نخواهد گرفت. شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان با توجه به بندهای مختلف صورت می پذیرد و لازم است حتما در رابطه با این شرایط آگاهی کامل حاصل شود.

 

 

معافیت نظام وظیفه دهان و دندان می تواند به صورت معافیت های دائم و یا معافیت هایی برای فعالیت های زرمی ویا غیر رزمی را شامل می گردد. البته معافیت های پزشکی را نمی توان تنها به همین موارد محدود دانست بلکه شامل موارد متعدد و متفاوتی می باشند. شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان ، شرایط خاص خود را دارد که باید با توجه به آن لازم است تصمیم گیری شود.

 

 

برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با معافیت سربازی دندانپزشکی و همچنین شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان، می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما مشمولین گرامی می باشند. همچنین با توجه به این ارتباط می توانید به راحتی از مشاوره های دقیق مطلع گردید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط اخذ معافیت نظام وظیفه دهان و دندان نحوه معاینه و مراحل اخذ انواع معافیت های پزشکی – کفالت و .. از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

انواع معافیت های سربازی

کفالت سربازی

کسری خدمت سربازی

معافیت پزشکی چشم

قوانین دریافت معافیت پزشکی دندان 1400 چیست؟

برای اخذ معافیت پزشکی دندان 1400 باید از شرایطی دارا باشید که داخل مقاله به این شرایط پرداخته ایم.

آیا تنها نداشتن دندان برای دریافت معافیت پزشکی دندان کافیست؟

خیر، برای اخذ معافیت‌های پزشکی لازم است حتماً مطابق با بندهای موجود در بیماری‌های فک، دهان و صورت باشد.

مدارک لازم برای گرفتن معافیت پزشکی دندان چیست؟

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت اخذ معافیت پزشکی دندان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مراحل دریافت معافیت پزشکی دندان چگونه است؟

اخذ دفترچه راهنما، مراجعه به پزشک معالج، تکمیل برگه خود اظهاری سوابق بیماری، ثبت درخواست در سیستم، ارسال برگه معرفی، مراجعه فرد به بیمارستان جهت انجام معاینه، نظریه تخصصی به حوزه رسیدگی کننده، ارسال دعوتنامه به آدرس مشمول، برگزاری شورای پزشکی، ارسال کارت معافیت

مطالب مرتبط

نظرات

  1. علی محمودی
    ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۵

    با ارض سلام بنده در تک فرزند خوانوادم ۳۸سال دارم که در سن ۱۸سالگی ازدواج کردم وچون متهل شدم نتونستم به خدمت سربازی برم پدرم ۶۳سال داره و قادر به کار کردن نیست مریضه قواطر پرکار داره گوشاش زعیف میشنوه ده ساله که خونه نشینه ۹ماه جبهه داره ولی از هیچ ارگانی حقوقی نمیگیره شغلم ازاد بوده خرج پدرو مادرمو من میدم دوتا بچه دارم خانومم طلاق گرفته حضانت بچهام بامنه که دخترمو عمل مغز انجام دادن خودمم از ناحیه مچ پای راست شکستگی داشتم واینکه تمامی دندانهام در دهنم شکسته و ریشه هاشون مونده ایا منو معافیت شامل میشه ممنونم

ایران تحصیل
تماس با مشاور