تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
خرید خدمت سربازی

شرایط جدید خرید خدمت سربازی در سال 1400

خرید خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

گرفتن کارت سربازی اهمیت خاصی برای هر شخص جهت استخدام در سازمان‌های دولتی، اخذ وام و غیره دارد، بسیاری از افراد که شرایط شرکت در خدمت سربازی را ندارند، در فکر خرید آن هستند. پیرو آخرین اخبار خرید خدمت سربازان فراری که از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به گوش می رسد احتمال بازگشت خرید سربازی بیش از پیش محتمل شده، جزئیات طرح لغو اجباری بودن خدمت نظام وظیفه در سال 1400 در مجلس به رای گذاشته خواهد شد لذا امکان لغو این طرح که بیش از 1 قرن در کشور هیچ تغییری نکرده بسیار محتمل است.

شایان ذکر است با جایگزینی طرح جدید خرید سربازی در بودجه 1400، مشمولان خدمت نظام وظیفه می توانند پس از احیای طرح خرید سربازی، عوارض و مالیاتی در عنوان خرید خدمت پرداخت کنند و از خدمت نظام وظیفه معاف گردند.

جریان نظام وظیفه و سربازی از جمله مواردی است که همواره ذهن پسران را در سن 18 سالگی به بعد به خود مشغول می کند. در واقع، کلیه آقایان جهت تحصیل در دانشگاه نیاز به تعیین وضعیت نظام وظیفه خود دارند.

اما در این میان سوالاتی نیز ممکن است به ذهن مشمولین نظام وظیفه خطور کند. از جمله این سوالات می توان به این موضوع اشاره کرد که آیا امکان خرید خدمت سربازی در حال حاضر برای مشمولین وجود دارد یا این که فراخوانی در این مورد داده نشده است؟

در صورتی که امکان خرید خدمت سربازی وجود داشته باشد قیمت خرید خدمت سربازی چقدر است؟ آیا امکان خرید خدمت سربازان فراری یا قسط بندی آن وجود دارد؟ مهلت خرید خدمت سربازی تا چه زمانی است؟

 

جهت مشاوره جهت خرید خدمت نظام وظیفه و اجرا یا عدم اجرای این طرح در سال پیش رو از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

قیمت خرید خدمت سربازی

 

دلایل مختلفی برای خرید خدمت سربازی وجود دارد که به بعضی از آن ها اشاره می کنیم:

 • ممکن است یه عده کسب و کار داشته باشند و بترسند که کسب و کارشان به خطر بیوفتد.
 • فردی ممکن است متاهل باشد، درست است که سازمان نظام وظیفه برای متاهلین تسهیلات ویژه‌ای را در نظر گرفته است اما باز هم امکان دارد که مشمولین توانایی اداره کردن هزینه‌های زندگی خود را نداشته باشند و در صدد این باشند که خدمت سربازی خود را خریداری نمایند.
 • یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود تا فرد نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کند، طولانی بودن زمان خدمت است. خدمت نظام وظیفه 2 سال طول می کشد که زمانی طولانی محسوب شده و بسیاری از افراد در این دو سال می توانند پیشرفت های قابل توجهی در زندگی خودشان داشته باشند.

 

آیا چیزی در مورد لغو خرید خدمت سربازی شنیده اید؟

باید عرض کنیم که خرید سربازی در سال جاری یعنی سال 1400، برای مشمولین و داوطلبان تعیین تکلیف نشده و آخرین اخبار حکایت از احیای طرح خرید خدمت سربازی نظام وظیفه در سال 1400 دارد.

حالا باید منتظر بمانیم تا اخرین اخبار از قوانین جدیدی که مجلس شورای اسلامی تصویب می کند منتشر شود. در نتیجه، در حال حاضر جریان خرید خدمت سربازان فراری و دیگر سربازان مشمول مشخص نیست.

در رابطه با علت حذف خرید خدمت نظام وظیفه باید عرض کنیم که از نظر مسئولین امر خرید خدمت توسط بعضی از افراد نوعی بی عدالتی محسوب می شود و در واقع نوعی شانه خالی کردن از حضور در خدمت زیر پرچم به شمار می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتری در مورد حذف خرید نظام وظیفه با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

برای اطلاع دقیق از موارد مرتبط با خدمت نظام وظیفه از کمک مشاوری متخصص در این زمینه بهره بگیرید.

شرایط در نظر گرفته شده برای خرید خدمت سربازان فراری چیست؟

 اما از آن جایی که امکان یا عدم امکان خرید سربازی در سال 1400 هنوز مشخص نیست در این بخش اشاره ای به شرایط خدمت سربازی با توجه به شرایط تعیین شده در سال گذشته برای شما عزیزان داریم.

در سال گذشته، قیمت خرید خدمت سربازی برای مشمولین دارای مدارک مختلف تحصیلی از جمله افراد دارای مدرک دیپلم، کارشناسی، دکتری تخصصی و فوق لیسانس افزایش پیدا کرد که این افزایش هزینه، 3 برابر نرخ قبلی بود.

افرادی که تحت پوشش کمیته امداد یا سازمان بهزیستی باشند جهت خرید خدمت، از تخفیف 50 درصدی برخوردار می شوند.

همچنین فرزندان ایثارگران طبق ماده 45 قانون خدمت وظیفه، بغیر از امتیازی که در این ماده برای آن ها در نظر گرفته شده، در صورت عدم غیبت و انجام خدمت وظیفه توسط پدرانشان در هر مقطع تحصیلی، از تخفیف 50 درصدی برخوردار خواهند شد.

 

خرید خدمت سربازان فراری

 

چگونه می توان برای خرید خدمت اقدام کرد؟

خرید سربازی طی مراحلی برای فرد مشمول انجام می گیرد. در ادامه به ذکر مراحل مختلف خرید سربازی برای مشمولان مختلف از جمله خرید خدمت سربازان فراری برای شما اشاره می کنیم.

 • اولین گام برای خرید خدمت، مراجعه فرد مشمول به دفاتر پلیس+10 یا همان دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی است. فرد در این زمان باید مدارک ضروری را نیز با خود به همراه داشته باشد.
 • دومین گام مطابقت مدارک تحویل داده شده به وسیله سازمان وظیفه عمومی شهرستان ها و فرستادن آن ها به معاونت وظیفه عمومی استان هاست.
 • سومین گام فرستادن پیامکی برای مشمولان خرید خدمت در رابطه با واریز هزینه جریمه است.
 • در چهارمین گام افراد دریافت کننده پیامک واریز وجه جریمه تا 5 روز برای مراجعه به دفتر پلیس+10 جهت واریز مبلغ جریمه زمان دارند.
 • در گام پنجم فرد باید فیش واریزی را تا 10 روز همراه با تعهدنامه محضری تحویل پلیس+10 دهد.
 • در گام ششم، بعد از تأیید و بررسی کلیه مدارک کارت هوشمند معافیت به نشانی متقاضی فرستاده می شود.

 

قیمت خرید خدمت سربازی در سال 1400-1401 و قسط بندی هزینه

با توجه به عدم امکان خرید سربازی در سال 1400 نمی توان در مورد قیمت خرید خدمت سربازی در سال آینده نظری داد و همچنان باید منتظر بود.

از این رو تنها راه ممکن منتظر ماندن تا سال بعد و اعلام نظر قطعی مسئولین مربوطه است.

 

جهت مشاوره خدمت نظام وظیفه در رابطه با مواردی همچون معافیت و غیره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

سامانه الکترونیکی خدمات الکترونیک سخا سربازی – e.police.ir

گرفتن برگ سبز سربازی

پروژه جایگزین خدمت سربازی چیست؟

شرایط خدمت سربازی متاهلین

ازدواج در حین خدمت سربازی

شرایط خدمت سربازی متاهلین

دریافت مشاوره نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

آیا امکان خرید خدمت سربازی در سال 1400 وجود دارد؟ 

اطلاعیه قطعی در مورد خرید خدمت نظام وظیفه هنوز منتشر نشده جهت اطلاع از جزئیات وارد سایت شوید.

قیمت خرید خدمت سربازی چقدر است؟ 

هنوز قیمت مشخصی جهت اجرای طرح فروش سربازی در سال 1400 تعیین نشده است.

آیا احیای طرح خرید خدمت سربازی به تصویب رسیده؟

با توجه به شرایط فعلی کشور نمایندگان جزئیات این طرح را آماده کرده اند که مستلزم تایید شورای نگهبان و ستاد کل نیروهای مسلح نیز می باشد.

مراحل خرید خدمت در سال 1400 چگونه خواهد بود؟

جهت اطلاع از مراحل وارد سایت شوید

مطالب مرتبط

نظرات

 1. حسین
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

  باسلام من در طرح خرید فروردين 98 با دو فرم تخفیف ثبتنام کردم ولی متاسفانه بخاطر فرمها زمان تلف شد و پرونده مرا باطل کردند حالامن چکار کنم حتی تمی توانم مبلغ بدون تخفيف را پرداخت کنم لطفا کمک کنید ون من تلفن ثابت ندارم آنهم از روستا.

  • Parham
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   بری دادگاه نظامی پیش قاضی کارهای تون انجام بدم ادامه خدمت بدید.

   • moshaverarshad
    ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

    منظورتون چیه؟

ایران تحصیل
تماس با مشاور