زمان ثبت نام نمونه دولتی

زمان ثبت نام نمونه دولتی 98 – 99 برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم تعیین گردید. کلیه دانش آموزانی که مایل به ورود به مدارس نمونه دولتی می باشند ، لازم است از زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم و دهم به صورت دقیق اطلاع یابند. زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای دو پایه مختلف متفاوت می باشد. لذا دانش آموزان و متقاضیان پایه های ششم به هفتم لازم است در زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم ، و دانش آموزان پایه های نهم به دهم ، در زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم اقدام به ثبت نام نمایند. این مقاله از سایت ایران تحصیل به توضیحاتی در رابطه با زمان ثبت نام نمونه دولتی در هر دو پایه خواهیم پرداخت.

 

آیا زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی تغییر یافته است؟

 شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم چیست؟

چگونه برای نمونه دولتی درس بخوانیم؟

هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی چقدر است؟

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام نمونه دولتی 98-99 و زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم و دهم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی 98-99

 

مدارس تیزهوشان برای هر پایه تحصیلی با توجه به زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 دانش آموزان را در پایه های مختلف تحصیلی ثبت نام می نماید. مدارس نمونه دولتی نیز ، همانند سایر مدارس دیگر ابتدا زمان بندی برای هر پایه در نظر دارند و بر اساس آن، ثبت نام را برای کلیه داوطلبان به انجام خواهد رسانید.

ثبت نام هایی که به صورت اینترنتی می باشند ، از طریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان صورت می پذیرد. لذا داوطلبان در صورتی خواهند توانست در ثبت نام این مدارس شرکت نمایند که سامانه امکان ثبت نام را در اختیار آنان قرار دهد. پس از اتمام مهلت ثبت نام ، سامانه به صورت خودکار بسته خواهد شد و لذا امکان ثبت نام برای هیچ یک از دانش آموزان پس از آن وجود نخواهد داشت.

در زمان ثبت نام نمونه دولتی دفترچه ثبت نام در اختیار کلیه داوطلبان از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار داده خواهد شد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، لازم است ابتدا به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون اقدام نمایند و پس از آن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک در سامانه مورد نظر اقدام نمایند.

 

 

 

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی 98 – 99 در سال های اخیر دچار تغییراتی برای پایه های مختلف شده است.

 

 

 

 

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم
زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم

 

ثبت نام برای کلیه داوطلبان و دانش آموزان پایه نهم تحصیلی در مقطع دبیرستان به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به سامانه Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برای این مقطع در سال های اخیر در یک روز صورت خواهد پذیرفت.

زمان ثبت نام نمونه دولتی در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است و همین مسئله موجب شده تا دانش آموزان برای ثبت نام دچار مشکلاتی شوند. با توجه به برخی از تغییراتی که در رابطه با زمانبندی آزمون تیزهوشان صورت گرفته است، جابه جایی های ممکن است در زمان ثبت نام این آزمون ملاحظه گردد. در سال های گذشته زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به بعد از فروردین موکل گردید.

احتمالا زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم  98-99 در بهمن ماه و یا اسفند ماه باشد اما برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید و یا در کانال تلگرامی ایران تحصیل عضویت خود را به ثبت برسانید و از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

 

 

جهت دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی 98-99 کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم

 

تغییرات ایجاد شده در رابطه با زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم در سال های اخیر ، موجب حذف این آزمون گردیده است. به طوری که در سال های گذشته ما شاهد عدم برگزاری این آزمون بوده ایم و این مدارس به شکل های دیگری در حال فعالیت می باشند. چنانچه قوانین جدید تغییر یابند ، ثبت نام برای دانش آموزان همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی خواهد بود.

شکل تغییر یافته مدارس تیزوشان پایه دوم متوسطه به صورت مدارس هیئت امنایی می باشد. به همین دلیل این مدارس دیگر آزمون ورودی نخواهند داشت و ثبت نام آنان به صورت حضوری و در مدارس مربوطه صورت خواهد پذیرفت. لذا دانش آموزان واجد پذیرش در این مدارس خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

 

 

 

برای اطلاع از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی کلیک کنید.

 

 

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم ، همزمان با ثبت نام سایر مدارس صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه دانش آموزان عزیز می توانند به مدارس محل تحصیل خود جهت ثبت نام مراجعه نمایند. شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای این دانش آموزان نیز کمتر از این شرایط ثبت نام نمونه دولتی 98-99 نخواهد بود. لذا دانش آموزان عزیز لازم است نسبت به اطلاع از این شرایط اقدامات لازم را انجام دهند.

 

سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم

 

 سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم
سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم

 

همانگونه که ذکر گردید ، زمانبندی برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی  در سال های اخیر تغییراتی یافته است که ما در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با برخی از این تغییرات اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم. اما از آنجا که باز هم ممکن است سوالاتی برای داوطلبان و دانش آموزان عزیز در این رابطه وجود داشته باشد، ما راه هایی را برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم و دهم جهت انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم در نظر گرفته ایم.

علاوه بر سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم که برای ثبت نام مدارس نموه دولتی در نظر گرفته شده است، ایران تحصیل سامانه ای را در اختیار کلیه داوطلبان قرار داده است که با استفاده از آن می توانند با کمک کارشناسان مربوطه اقدام به انجام ثبت نام نمایند. این سامانه با کمترین خطا امکان ثبت نام را برای کلیه داوطلبان و دانش آموزان عزیز فراهم می نماید.

برای انجام ثبت نام  در سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم می توانید با کارشناسان ما که شماره های آنان در جدول بالا و همچنین در ادامه ارائه می گردد، تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین می توانید از منابع معتبر برای قبولی در آزمون نمونه دولتی و نحوه برنامه ریزی در این آزمون اطلاع یابید.

 

 

هزینه ثبت نام نمونه دولتی چقدر است؟

در سال های گذشته هزینه ثبت نام معادل 15 هزار تومن بوده که ممکن است برای سال جدید این میزان هزینه تغییر یافته باشد.

 

آیا بدون داشتن رمز دوم می توان هزینه را به صورت الکترونیک پرداخت نمود؟

پرداخت هایی که در درگاه های بانکی صورت می پذیرد، با توجه به رمز دوم هر کارت امکان پذیر خواهد بود. رمز عبور را می توانید از دستگاه های خودپرداز دریافت نمایید. اما چنانچه در این زمینه مشکلی دارید، می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید تا بتوانید پرداخت خود را انجام دهید.

 

نتایج نمونه دولتی نهم  چه زمانی مشخص می شود ؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی چیست؟

آیا زمان ثبت نام نمونه دولتی تمدید خواهد شد؟

من در وارد نمودن برخی از اطلاعات خود دچار اشتباه شده ام، آیا راهی برای ویرایش اطلاعات وجود دارد؟

آیا می توانیم همزمان با ثبت نام در سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان نیز ثبت نام نماییم؟

برای قبولی در رشته تجربی مدارس نمونه دولتی چه کارهایی لازم است؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات خود و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام مدارس فرهنگ

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان مفید

ثبت نام مدارس تیزهوشان 

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

دریافت کارنامه نمونه دولتی

ظرفیت مدارس نمونه دولتی

ثبت نام نمونه دولتی هفتم

سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم 98-99

زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم

سامانه ثبت نام نمونه دولتی دهم

زمان ثبت نام نمونه دولتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.