ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

اسامی قبول شدگان نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده کنند. گفتنی است در هر دوره از آزمون نمونه دولتی، داوطلبان بسیاری برای ورود به این مدارس بایکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مدارس نمونه دولتی، جز مجموعه مدارس برتر کشور به شمار می‌آیند که راهیابی و تحصیل در آن‌ها، نیاز به کسب نمره قبولی در آزمون ورودی دارد. این آزمون در سال‌های گذشته برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم بود؛ اما باتوجه به هیات امنایی شدن مدارس، این آزمون تنها برای ورودی پایه دهم برگزار می‌شود. اسامی قبولی های نمونه دولتی، به طور معمولی 2 الی 4 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت my.medu.ir، قابل مشاهده است.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403

داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی شرکت می‌کنند، می‌توانند پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش نسبت به نتایج آزمون نمونه دولتی 1403-1404 اطلاع یابند. همچنین پس از برگزاری آزمون، اسامی افرادی که به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده‌اند و در اولویت دوم پذیرش مدارس نمونه قرار دارند نیز منتشر می‌شود. در ضمن افرادی که در لیست ذخیره‌ها قرار دارند در صورت خالی شدن ظرفیت می‌توانند جایگزین افراد اصلی شوند.

آن از دسته از دانش آموزانی که در تاریخ معین شده توسط آموزش پرورش در آزمون شرکت نموده‌اند، می‌بایست دو هفته تا یک ماه بعد از برگزاری آزمون به سایت مای مدیو مراجعه کنند. به احتمال زیاد، اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی امسال طبق سال‌ گذشته در مرداد ماه یا اوایل شهریور باید در سامانه بارگذاری شود.

در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی تاکنون مشخص نشده است؛ اما در صورت انتشار هرگونه اطلاعیه در این خصوص، این مطلب به روزرسانی می‌شود.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

مشاهده اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403

حداکثر یک ماه پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتایج اعلام خواهد شد. در حال حاضر این امکان وجود دارد که دانش آموز در هر کجای کشور که باشد، بتواند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش نتیجه آزمون خود را مشاهده کند. در حالی که در سال گذشته  هر دانش آموز می‌بایست به سایت آموزش و پرورش استان خود مراجعه می‌کرد.

پس از تغییراتی که اداره آموزش و پرورش در روند اعلام نتایج به وجود آورد، از سال جاری تمام دانش آموزان در سراسر کشور تنها با مراجعه به پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir  قادر هستند به راحتی از نتایج آزمون نمونه دولتی به همراه سایر اطلاعات مرتبط با امتحان، مطلع شوند و اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1403-1404 را مشاهده کنند.

پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و انتشار اسامی قبولی‌های نمونه دولتی، افرادی که در این آزمون قبول شده‌اند، می‌بایست به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده؛ مانند کد ملی و رمز مای مدیو جزییات آزمون را مشاهده نمایند.

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی

شرکت در آزمون نمونه دولتی شرط اولیه پذیرش در مدارس نمونه است. این آزمون در روز مشخصی برگزار می‌شود و افراد پس از شرکت در این آزمون باید حدودا یک ماه منتظر اعلام نتایج آن بمانند. بعد از اعلام نتایج در سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، اسامی قبول شدگان قابل مشاهده است که برای مشاهده نتایج باید اطلاعات خواسته شده توسط سایت را در جایگاه‌های مربوطه وارد کرد.

⏪ در ابتدا لازم است آدرس سایت آزمون نمونه دولتی به نشانی my.medu.ir از طریق مرورگر خود جستجو کنید. پس از بارگذاری، صفحه ورود به سایت نمایش داده می‌شود که در آن شما باید کد ملی و رمز عبور را وارد کنید. کد ملی خود را در بخش کد ملی و شماره شناسنامه را در بخش رمز عبور درج کرده و گزینه ورود را انتخاب کنید تا به صفحه شخصی خود وارد شوید.

my.medu.ir

⏪ حال در صفحه اصلی کارتابل خود، گزینه ” آزمون نمونه دولتی ” را از منوی ثبت نام و دریافت گواهی‌ها انتخاب کنید.

ورود به بخش نتایج مدارس نمونه دولتی

⏪ پس از انجام مراحل بالا می‌توانید کارنامه نهایی و نتایج آزمون نمونه دولتی را مشاهده کنید.

دانلود کارنامه آزمون نمونه دولتی پذیرفته شدگان

✳️ نکته: دانش آموزانی که در آزمون قادر به کسب نمره کافی برای قبولی نبوده‌اند، می‌توانند کارنامه کامل خود را مشاهده کنند تا از ضعف‌های خود در دروس مختلف اطلاع یابند. بلافاصله پس از اعلام اسامی قبول شدگان آزمون نمونه دولتی 1403-1404 می‌توانید راهنمای تصویری آن را در سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هفتم و دهم دنبال کنید.

دانش آموزانی که پس از مشاهده نتیجه آزمون خود با عبارت ” لیست ذخیره” برخورد کردند، بهتر است بدانند که احتمال قبولی برای آن‌ها وجود دارد و اگر ظرفیت خالی شود این افراد در مدارس نمونه پذیرفته خواهند شد.

⁉️ دانش آموزانی که پس از اعلام نتایج اعتراضی نسبت به نتیجه آزمون داشته باشند، چه اقدامی باید انجام دهند؟

این دسته از دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به سایت آزمون و وارد کردن اطلاعات خود، تبصره‌های مربوط به اعتراض را مطالعه کرده و اعتراض خود را ثبت نمایند. نتیجه این اعتراض پس از بررسی توسط اداره آموزش و پرورش در همان سایت اعلام خواهد شد.

شرایط مهم ثبت نام در آزمون نمونه دولتی

داشتن تابعیت کشور ایرانی از مهم‌ترین موارد ثبت نام در این مدارس است. به طوری که دانش آموزان گرامی که قصد ثبت نام نمونه دولتی را داشته باشند، می‌بایست فرم ثبت نام الکترونیکی خود را در موعد مقرر تکمیل نمایند. سپس در صورتی که جز واجدین شرایط بودند، درخواست خود را مبنی بر شرکت در آزمون به مرکز سنجش آموزش و پرورش استان مربوطه اعلام کرده و کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

ضمنا داشتن معدل بالای 18 در نیمسال دوم سال تحصیلی هشتم برای داوطلبان نهم به دهم، ضروری است. داوطلبان گرامی می‌بایست اصل و کپی صفحه اول شناسنامه خود را به همراه دو قطعه عکس سه در چهار پرسنلی دانش آموز در موعد ثبت نام حضوری تحویل دهند و به نکات زیر توجه کافی را داشته باشند:

 • پرداخت وجه معین جهت ثبت نام و ارائه رسید واریز
 • همراه داشتن کارت ورود جلسه آزمون نمونه دولتی از الزامات ورود به جلسه آزمون خواهد بود.
 • انتخاب اولویت‌های مدارس می‌بایست مطابق لیست مدارس نمونه دولتی بوده و از نزدیک به دور انتخاب شوند.

تکمیل ظرفیت قبول شدگان نمونه دولتی

بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی و قطعی شدن ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده آزمون، چنانچه مدارس نمونه دولتی اذعان به ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی کنند، دانش آموزانی که اسامی آن‌ها در لیست ذخیره آزمون قرارگرفته باشد، می‌توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. همچنین اگر اسامی آن‌ها در لیست افراد بایگانی شده قرار داشت، با مراجعه به مدارس نمونه دولتی مذکور در صورت وجود ظرفیت خالی به ثبت نام حضوری بپردازند.

سه هفته بعد از برپایی آزمون، اسامی قبولی های نمونه دولتی نهم به دهم در وب سایت my.medu.ir گذاشته می‌شود. از این رو شما با مراجعه به وب سایت مذکور، می‌توانید اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را مشاهده نمایید. بعد از اعلام اسامی قبول شدگان نمونه دولتی در صورت قبولی داوطلب در آزمون و مشاهده اسم خود در لیست اسامی قبول شدگان نمونه دولتی، می‌بایست برای انجام مراحل ثبت نام حضوری با در دست داشتن مدارک لازم به مدرسه محل قبولی مراجعه کند.

بنر کال تو اکشن

مزایای مدارس نمونه دولتی

مزایای مدارس نمونه دولتی که اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی امسال باید مطلع باشند، عبارت است از:

✳️ شکوفا ساختن استعدادها و خلاقیت دانش آموزان

✳️ امکانات آموزشی بالاتر و بهتر نسبت به مدارس دولتی و عادی

✳️ توجه و مراقبت بیشتر نسبت به دانش آموزان مستعد و پرتلاش

✳️ شهریه کم مدارس نمونه دولتی، نسبت به مدارس غیرانتفاعی

✳️ افزایش سطح آموزشی دانش آموزان توسط کادر آموزشی مجرب و گزینش شده

اخبار پیرامون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

بیش از 350 هزار دانش آموز در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شرکت کردند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، محمدمهدی کاظمی، ضمن اشاره به شرکت بیش از 350 هزار نفر دانش آموز نهمی در آزمون ورودی مدارس و هنرستان‌‌های نمونه دولتی مقطع متوسطه دوم، اعلام کرد: این آزمون در روز نهم تیر جهت پذیرش برای پایه دهم رشته‌های نظری و فنی، حرفه‌ای و کاردانش برگزار شد.

وی افزود: 318070 نفر برای قبولی در رشته‌های نظری و 32430 دانش آموز نیز برای قبولی در پایه دهم رشته‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش در این آزمون با یکدیگر به رقابت پرداختند. عضو شورای عالی آموزش و پرورش، ادامه داد: 193163 نفر از دانش آموزان شرکت کننده (حدود 55 درصد)، دختران و 45 درصد دیگر نیز دانش آموزان پسر بوده که در این آزمون شرکت کردند.

اخبار پیرامون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

خلاصه مقاله اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی در پایه نهم به دهم، اسامی قبول شدگان نمونه دولتی در سامانه پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش منتشر می‌شود. دانش آموزان بعد از برگزاری آزمون باید منتظر اعلام نتایج باشند تا در صورت قبولی مدارک خود را به مدرسه ارائه دهند. گفتنی است اعلام اسامی قبولی های نمونه دولتی نیز به صورت اینترنتی و در سایت my.medu.ir است. همچنین به احتمالا زیاد زمان انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی امسال؛ همانند سال‌های گذشته باید در مرداد ماه باشد.

برای دانلود pdf اسامی قبول شدگان نمونه دولتی روی لینک کلیک کنید.

2.6/5 - (30 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تاریخ انتشار اسامی قبول شدگان آزمونه نمونه دولتی کی است؟

معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

نتایج آزمون نمونه دولتی از چه سایتی قابل مشاهده است؟

در صورت انتشار نتایج آزمون نمونه دولتی، اسامی قبول شدگان در وبسایت my.medu.ir قابل دسترسی است.

کارنامه آزمون نمونه دولتی برای کلیه داوطلبان صادر می‌شود؟

خیر، کارنامه صرفا برای داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی نشده‌اند، صادر می‌شود.

نظرات

65 دیدگاه دربارهٔ «اسامی قبول شدگان نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴»

 1. Avatar photo دیناری گفت:

  باسلام.. لیست اسامی قبولی های نمونه دولتی نهم 1402 رو لطف کنید اعلام فرمایید

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز اسامی پذیرفته شدگان قابل دسترسی برای عموم نمیباشد.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور