دریافت کارنامه نمونه دولتی

جهت اطلاع از نحوه دریافت کارنامه نمونه دولتیلیست مدارس نمونه دولتی و اسامی قبول شدگان نمونه دولتی با مرکز مشاوره آزمون نمونه دولتی – ایران تحصیل تماس بگیرید. تلفن تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط چندین بار تلاش کنید 9099072952 ( استان تهران)

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی یک شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ی دریافت کارنامه نمونه دولتی 98-99

داوطلبان گرامی به استحضار می رسانیم که آزمون نمونه دولتی همه ساله در تیرماه صورت می پذیرد و معمولا دو الی سه هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی، نتایج آزمون نمونه دولتی اعلام می شود . در نتیجه جهت اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی و دریافت کارنامه نمونه دولتی لازم است به وب سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان مربوط به خود مراجعه نموده و جهت مشاهده و دریافت کارنامه نمونه دولتی اقدام نمایند .

 

زمان اعلام نتایج و دریافت کارنامه نمونه دولتی 98-99

داوطلبان گرامی همانند سال های گذشته آزمون نمونه دولتی 98-99 در تیرماه برگزار خواهد شد و زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی زمان دقیق نتایج آزمون نمونه دولتی به زودی اعلام می شود. دو الی سه هفته بعد از آزمون ، متقاضیان می توانند برای مشاهده کارنامه نمونه دولتی به سامانه مربوط به استان خود مراجعه نمایید و برای دریافت کارنامه نمونه دولتی 98-99 خود اقدام نمایند.

 

نکاتی مهم درباره زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98-99 – دریافت کارنامه نمونه دولتی :

1- از آنجایی که آزمون نمونه دولتی بصورت استانی برگزار می شود پس این امکان وجود دارد که زمان اعلام نتایج آزمون یا زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی در هر استان متفوت باشد و یک استان زودتر و یا دیرتر از استان دیگر نتایج را اعلام نماید.

 

2- نتایج آزمون نمونه دولتی و نیز زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی همیشه بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98-99 خواهد بود.

3- به احتمال زیاد و بطور کلی نتایج نمونه دولتی و دریافت کارنامه نمونه دولتی حداقل دو الی هفته بعد از برگزاری آزمون و نهایتا تا هفته اول مردادماه 98-99 در تمام استان های کشور اعلام خواهد شد.

 

شرایط دریافت کارنامه نمونه دولتی و تکمیل ثبت نام

داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده و با دریافت کارنامه نمونه دولتی، مشاهده نمایند که برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی پذیرش شده اند، می‌بایست در زمان مقرر به مدرسه مورد نظر خود مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام مدارس نمونه دولتیخود اقدام نمایند. اما داطلبانی که به هر دلیل با دریافت کارنامه نمونه دولتی و قبولی در آزمون، در زمان مقرر جهت ثبت نام در مدرسه مورد نظر، به مدرسه مذکور مراجعه ننمایند، این اقدام به منزله انصراف از تحصیل مقرر خواهد شد و هیچ گونه اعتراضی برای این دسته از داوطلبان قائل نخواهد شد.

 

آیا اعتراض به آزمون پس از دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی میسر خواهد بود؟

به استحضار شما داوطلبان گرامی می رسانیم آن دسته از داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی که در آزمون نمره قبولی را اخذ نکرده اند و در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی نیستند در تاریخی که از سوی وزارت آموزش و پرورش هر استان اعلام خواهد شد می توانند با مراجعه به سامانه استان مربوطه به خود ، نسبت به نتایج آزمون نمونه دولتی و نمراتی که حین دریافت کارنامه نمونه دولتی مشاهده نموده اند، اعتراض کرده و اعتراض خود را ثبت نمایند. در صورت درست بودن اعتراض، نتیجه آزمون تغییر خواهد کرد. برای بهرمندی از مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی با مرکز مشاوره نمونه دولتی ایران تحصیل در ارتباط باشید .

تاریخی که جهت ثبت اعتراضات به نتایج آزمون نمونه دولتی، در نظر گرفته خواهد شد هر سال در نیمه دوم تیرماه خواهد بود. داوطلبینی که در آزمون نمونه دولتی نمره قبولی را اخذ نکردند قادر خواهند بود در تاریخ مقرر شده به سایت استان مربوط به خود مراجعه کرده و اعتراض خود را ثبت نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.

در ضمن به اطلاع می رسانیم که در برخی از استان ها، اعتراض به نتایج آزمون دقیقا بعد از مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی و دریافت کارنامه نمونه دولتی صورت می‌گیرد و دانش آموزان در همان لحظه می توانند اعتراضشان را نسبت به نتایج آزمون به ثبت برسانند. داوطلبان گرامی دقت فرمایید که ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد و دانش آموزان می بایست از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با ادارات آموزش وپرورش و همچنین مدارس خود خودداری نمایند.

 

والدین و داوطلبان گرامی در صورتی که به نتایج دریافت کارنامه نمونه دولتی اعتراضی دارید، می‌توانید ثبت اعتراض را به ما بسپارید تا اعتراض شما به دست مشاوران مجرب مرکز مشاوره نمونه دولتی انجام پذیرد. کافیست از هر نقطه از ایران که هستید با مرکز تماس بگیرید. تلفن تماس : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط چندین بار تلاش کنید 9099072952 ( استان تهران)

 

جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج و زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی و شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی در کانال تلگرام ایران تحصیل عضو شوید.

 

کانال اطلاع رسانی دریافت کارنامه نمونه دولتی
کانال اطلاع رسانی دریافت کارنامه نمونه دولتی

مطالب مرتبط :

آدرس مدارس نمونه دولتی

درصد دروس قبولی در آزمون نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟

نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دریافت کارنامه نمونه دولتی

11 نظر برای «دریافت کارنامه نمونه دولتی 98-99 نهم به دهم»

  • جواب کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟…………………………………

  • سلام جهت دریافت کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم از سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهده کنید زمان اعلام نتایج هم فعلا معلوم نیست بخاطر ادغام نمونه دولتی و تیزهوشان

  • جواب کارنامه نمونه دولتی با توجه به ادغام شدن تیزهوشان مشخص نشده جهت اطلاع رسانی از نتایج کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 عضو کانال تلگرامون بشید.
    @irantahsilan

  • من فکر کنم اگر نمی خواستند تقلب نکنند همان خرداد نتایج می زدند حالا 7 مرداد است این مدت برای چی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نتایج نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم اعلام شده ولی کارنامه نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم هنوز رو سایت نیومده

  • سلام ممنون شما می توانید جهت مشاهده نتایج نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم می توانید از سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب