ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دبیرستان هدی

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام دبیرستان هدی

ثبت نام دبیرستان هدی

 

ثبت نام دبیرستان هدی آغاز شد. کلیه دانش آموزان و اولیای عزیز آنان می توانند با مراجعه به سامانه hodaschools.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. خوشبختانه امکان ادامه تحصیل در مجتمع هدی در مقاطع تحصیلی مختلفی امکان پذیرش فراهم شده است. به همین دلیل برای ثبت نام دانش آموزان هیچ گونه محدودیت مقطعی وجود نخواهد داشت. در ادامه قصد داریم به ارائه اطلاعات کاملی در این زمینه بپردازیم.

برای ثبت نام دبیرستان هدی ابتدا لازم است دفترچه راهنمای ثبت نام را به صورت دقیق مطالعه نموده و همچنین نسبت به خرید کارت اعتباری آزمون اقدام نمایید. خرید کارت اعتباری در سامانه hodaschools.ir امکان پذیر خواهد بود. لذا کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از این سامانه نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است که ثبت نام به منزله قبولی داوطلبان نخواهد بود و به همین دلیل در صورت عبور از مرحله داوری می توانید پذیرفته شوید.

 

شرایط ثبت نام برای مدارس هدی چیست؟

چه مدارکی برای ثبت نام مدارس تیزهوشان لازم است تهیه نماییم؟

زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام دبیرستان هدی به صورت دقیق چیست؟

برای خرید کارت اعتباری در کدام قسمت از hodaschools.ir بایدبه کدام قسمت سایت مراجعه نماییم؟

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام دبیرستان هدی و دریافت راهنمایی در رابطه با سامانه hodaschools.ir در خارج با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط ثبت نام دبیرستان هدی

 

برای ثبت نام در هر یک از مدارس با توجه به ظرفیت محدودی که در مدارس مختلف وجود دارد، شرایطی در نظر می گیرند که با استفاده از آن می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. جهت ثبت نام پیش دبستان 1 تنها آن دسته از دانش آموزانی که متولد نیمه دوم 93 و همچنین نیمه اول 94 می باشند، امکان ثبت نام را خواهند داشت.

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام دبیرستان هدی پیش دبستان 2 نیز بدین صورت است که مجوز ثبت نام تنها بری متولدين نیمه ی دوم 92 و نیمه ی اول 93 می باشد.  همچنین برای ثبت نام دبستان دوره اول متولدین نیمه دوم 91 و همچنین نیمه دوم 92 می توانند نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. همچنین برای ثبت نام دبیرستان دوره دوم متولدین نیمه دوم 88 و همچنین نیمه اول 89 که شرایط معدلی را دارا باشند ، امکان ثبت نام را خواهند داشت.

جهت ثبت نام دبیرستان هدی دوره اول دبیرستان تنها آن دسته از متولدین نیمه دوم سال 85 و همچنین نیمه اول 86 که از شرایط معدلی تعیین شده در سامانه hodaschools.ir برخوردار باشند می توانند ثبت نام نمایند. همچنین متقاضیان ورود به دبیرستان دوره دوم نیز در صورتی که متولد  نیمه دوم 82 و یا نیمه اول 83 باشند و از معدل بالای 18 و همچنین انضباط 20 برخوردار باشند، امکان ثبت نام را خواهند داشت.

 

 

 

 

 

برای ثبت نام دبیرستان هدی می توانید با مراجعه به سامانه مورد نظر برای خرید کارت اعتباری و انجام ثبت نام اقدام نمایید.

 

 

 

 

 

hodaschools.ir

 

hodaschools.ir

hodaschools.ir

 

همانطور که در سامانه  hodaschools.ir ذکر شده است، چاپ و کارت ارزیابی حضوری برای داوطلبان ضروری می باشد . متقاضیان سال تحصیلی 99  – 98 از طریق سامانه ثبت نام قابل دریافت خواهد بود. در رابطه با تغییر زمان ارزیابی حضوری، تا روز سه شنبه 14 خرداد برای کلیه متقاضیان مهلت انجام کار در نظر گرفته شده است همچنین سایر اطلاعات را می توانید از طریق پشتیبانی ثبت نام اطلاع رسانی نمایید.

 

برای ثبت نام مدارس علامه حلی 98 – 99 کلیک کنید.

زمان در نظر گرفته شده برای ارزیابی های حضوری مدارس پیش دبستانی مدارس هدی نیز از روز سه شنبه خرداد ماه سال 98 از کلیه داوطلبان و متقاضیان درخواست می شود تا روز چهارشنبه 29 خرداد ماه نسبت به ارزیابی حضوری در محل مقرر شده اقدام نمایند و در غیر این صورت پس از این زمان ، امکان ثبت نام از کلیه داوطلبان سلب خواهد شد.

برای انجام ثبت نام دبیرستان هدی و همچنین ورود به سامانه hodaschools.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه پذیرش و همچنین ارزشیابی مدارس هدی با مشاوران ایران تحصل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

 

زمان انتشار کارت اعتباری آزمون مدارس هدی

 

با توجه به ظرفیت محدودی که برای ثبت نام دبیرستان هدی در نظر گرفته شده است موجب می شود تا داوطلبان برای ورود به این مدارس، ابتدا به صورت حضوری برای تشخیص دقیق شرایط توسط داوران در مصاحبه شرکت نمایند. کلیه داوطلبانی که پیش ثبت نام آنان با موفقیت به ثبت رسیده است، در نیمه دوم فروردین ماه می توانند از طریق سامانه ثبت نام به نشانی   hodaschools.ir  از اخبار مختلف این مدارس اطلاع دقیق یابند.

خوشبختانه امکان تکمیل ظرفیت برای داوطلبان  همچنین متقاضیان این مدرسه وجود نخواهد داشت. لذا هر یک از داوطلبان می توانند با مراجعه به  سامانه مورد نظر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین لازم به ذکر است که چنانچه ظرفیت مورد نظر تکمیل شود، امکان ثبت نام دبیرستان هدی به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. بنابراین اطلاع دقیق از زمان تکمیل ظرفی برای تمامی متقاضیان الزامی خواهد بود.

لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت نام این مدارس ، صدور کارت ارزیابی حضوری و اعلام نتایج ارزیابی حضوری از طریق سامانه ی ثبت نام صورت خواهد پذیرفت. همچنین توصیه می نماییم قبل از انجام ثبت نام ابتدا فرم پیش ثبت نام را در انتهای دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل نمایید تا از از هر گونه خطا به هنگام ثبت نام خودداری شود و در نهایت قبل از تائیید نهایی ، برای آخرین بار موارد مورد نظر را چک کنید.

 

 

برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط ثبت نام نمونه دولتی 98-99 کلیک کنید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس هدی

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس هدی

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس هدی

 

همانطور که می دانید انجام ثبت نام صورت گرفته شده در سامانه hodaschools.ir تنها به صورت پیش ثبت نام می باشد و به همین دلیل آن دسته از دانش آموزانی که اقدام به ثبت نام می نمایند، پس از پذیرش قطعی می توانند به مدارس مورد نظر راه یابند. جهت انجام ثبت نام لازم است ابتدا کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید و پس از آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

هزینه خرید کارت اعتباری ثبت نام دبیرستان هدی به مبلغ 20 هزار تومان می باشد که قبل از انجام ثبت نام داوطلبان لازم است کارت اعتباری مربوط به آزمون را خریداری نموده و پس از آن نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. برای خرید کارت اعتباری ثبت نام لازم است رمز دوم اینترنتی ثبت نام را داشته باشید و پس از آن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

برای انجام ثبت نام هر یک از داوطلبان لازم است نسبت به تهیه فایل عکس مورد نظر و بارگذاری آن در وب سایت مورد نظر اقدام نمایید. عکس داوطلب مورد نظر باید با حجاب کامل باشد. همچنین صفحه اول شناسنامه و کارنامه داوطلبان باید اسکن شود و از آنان تصویر مورد نظر تهیه گردید. لازم به ذکر است که حجم تمامی فایل ها باید با فرمت jpg باشد.

 

آیا برای ثبت نام دبیرستان هدی لازم است مدارکی را به صورت حضوری ارائه نماییم؟

همانطور که ذکر گردید، انجام ثبت نام دبیرستان هدی به صورت الکترونیک خواهد بود و به همین دلیل نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. اما مدارک مورد نیاز منحصر به زمانی است که دانش آموزان در این ثبت نام پذیرفته شده باشند. در این صورت لازم است که مدارک خود را به صورت حضوری ارائه نمایند. برخی از این مدارک در رابطه با مدارک هویتی آنان می باشد، و برخی دیگر برای تشکیل پرونده خواهد بود. اما نکته بسیار مهم این است که برای تهیه مدارک مورد نیاز توجه به پایه  و مقطع تحصیلی آنان  این مدارک باید تهیه شوند.

نتایج ارزیابی های حضوری چه زمانی منتشر خواهد گردید؟

آن دسته از دانش آموزانی که در مرحله اولیه ثبت نام پذیرفته شده اند، در تیر ماه یا بهتر بگوییم اواخر تیر ماه می توانند منتظر اعلام نتایج باشند. پذیرفته شدگان نهایی لازم است با در دست داشتن مدارک خود، برای تکمیل ثبت نام اقدام نمایند. با توجه به تقاضای فراوانی که برای این مدارس وجود دارد، مراجعه به موقع برای مدیران این مدارس از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل چنانچه برای ثبت نام اقدام به موقع را نداشته باشید، داوطلب انصرافی محسوب خواهید شد.

 

بهترین زمان برای ثبت نام داوطلبان در رشته های مربوطه چه زمانی خواهد بود؟

آیا برای این مدارس تکمیل ظرفیت در نظر گرفته خواهد شد؟

آیا این مدارس تنها منحصر به مدارس علوم معارف اسلمی می باشد؟

برای انتخاب رشته در این مدارس چگونه می توانیم اقدام نماییم؟

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام دبیرستان هدی و همچنین برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

ثبت نام مدارس سرای دانش

ثبت نام مدارس شاهد

hoosh.medu.ir

azmoon.medu.ir

nemoone.medu.ir

sampad.medu.ir

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 98 – 99

4/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  سامانه مای مدیو، مسئول ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس است و با دریافت مشخصات تحصیلی، شناسنامه‌ای و برخی دیگر از اطلاعات، ثبت نام را انجام می‌دهد. والدین و دانش‌آموزانی که در مدرسه ثبت نام کرده‌اند، در پی استعلام ثبت نام...
 • پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  با راه اندازی سامانه مای مدیو، فرآیند پیش ثبت نام در مدارس اینترنتی شده است. از این پس، دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، به‌صورت آنلاین و از هر جایی که دسترسی به اینترنت دارند، برای ثبت نام در...
 • ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا

  ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا ۱۴۰۳ + {راهنما تصویری} | لینک ورود

  سامانه ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا جهت صرفه جویی در وقت و انرژی والدین و دانش‌آموزان، در این مقطع راه‌اندازی شده‌است. در این سامانه دانش آموزان اول ابتدایی می توانند پیش ثبت نام خود را انجام دهند. هدف از...
 • هزینه ثبت نام جهش تحصیلی

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی 1403 + سایت و روش پرداخت

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی چقدر است؟ یا سایت پرداخت هزینه جهشی کدام است؟ اغلب این سؤالات برای والدین و دانش‌آموزان ایجاد می‌شود، دانستن پاسخ این سؤالات راه را برای ثبت نام جهش تحصیلی بسیار آسان‌تر می‌کند. جهش تحصیلی یکی...
تماس با مشاور