شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99مشاوره قبولی مدارس نمونه دولتی و دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و منابع آزمون مدارس نمونه دولتی با شماره های زیر تماس بگیرید :

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 اعلام شد به اطلاع می رسانیم طبق اطلاعیه آموزش و پرورش کل کشور دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی منتظر شد و تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام در این مدارس را دارند می توانند به نشانی nemoone.tedu.ir مراجعه نموده و دفترچه مذکور را به طور کامل مطالعه نمایند و پس از آگاهی کامل از شرایط و ضوابط شرکت در آزمون نمونه دولتی اقدام به ثبت نام نمایند ، دانش آموزان گرامی در نظر داشته باشند که برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم باید معدل آن ها بالای 17 باشد ضمنا مدارس نمونه دولتی با توجه به این که کیفیت تدریس بالاتری دارند و همچنین مباحث بیشتری از دروس در این واحد ها ارائه می گردد ناگزیر می باشند که کلاس های فوق برنامه یا همان تقویتی برگزار کنند لذا با توجه به هزینه ای که برگزاری این کلاس ها در بر دارد مدارس نمونه دولتی مجبور به گرفتن هزینه کلاس ها از دانش آموزان هستند لذا دانش آموزانی که در این مدارس ثبت نام می کنند ملزم به پرداخت شهریه می باشند لذا دانش آموزان محترم قبل از ثبت نام در این مدارس شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی را کاملا مطالعه کرده سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

از جمله شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 که در سامانه nemoone.tedu.ir درج شده و همچنین نقش مهمی در پذیرش دانش آموزان دارد نزدیکی محل مدرسه به مجل سکونت دانش آموزان است ، داوطلبان و دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس نمونه دولتی جهت اطلاع از شرایط قبولی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 می توانند با مرکز مشاوره مدارس نمونه دولتی تماس بگیرند و از شرایط آگاه شوتد سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

دانش آموزان گرامی پس از اطلاع از شرایط ثبت نام نمونه دولتی 98-99 می توانند در آزمون نمونه دولتی ثبت نام نمایند حدودا پس از بیست روز از ثبت نام دانش آموزان و برگزاری آزمون نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق سامانه nemoone.tedu.ir اعلام می شود و کارنامه های آزمون منتشر می شود ، دانش آموزانی که نام آن ها در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی یباشد و همچنین شرایط قبولی در مدارس نمونه دولتی را داشته باشند می توانند به صورت حضوری به مدارس مراجعه کرده و مدارک ثبت نام خود را تکمیل نمایند ضمنا لازم به ذکر است برخی دانش آموزانی که حدنصاب قبولی در آزمون را کسب نکرده اند ولی نمرات آن ها نزدیک به دانش آموزانی است که در آزمون قبول شده اند اسامیشان در لیست ذخیره مدارس نمونه دولتی وارد خواهد شد و در صورتی که دانش آموزی که حد نصاب قبولی را دارد به هر دلیلی نتواند ثبت نام خود را تکمیل کند دانش آموزی از لیست ذخیره جایگزین وی خواهد شد.

 

جهت مشاوره اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 و نیز انجام ثبت نام فرزندتان در آزمون نمونه دولتی با مرکز مشاوره نمونه دولتی ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) از 8 صبح الی 1 شب

 

به اطلاع شما داوطلبان و دانش آموزان گرامی می رسانیم که زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی از اواخر اسفند شروع می شود و تا اوایل فروردین ماه ادامه خواهد یافت. در تیرماه 97 نیز آزمون نمونه دولتی بصورت گسترده در استان ها برگزار می شود.

در اجرای مفاد اساس نامه مدارس نمونه دولتی، شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 از قرار زیر می باشد:

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98-99

1- دانش آموزانی که قصد ثبت نام دارند الزاما باید تابعیت ایران را داشته باشند .
تذکر : ثبت نام اتباع خارجی پیرو بخشنامه 17214/34 مورخ 12/5/94 مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور قابل است.

2- ملاک ثبت نام دانش آموزان پایه ششم ابتدایی در مدارس نمونه دولتی داشتن مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا مقیاس خوب در یک درس و خیلی خوب در دیگر دروس در نیمسال اول سال تحصیلی 98-99 و داشتن شرایط قبولی در مدارس نمونه دولتی هفتم می باشد. در انتها کسانی مجاز به ثبت نام می باشند که نمرات نیمسال دوم ایشان نیز برابر با ضوابط و شرایط فوق باشد ضمنا داوطلبانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی را ندارند ، ثبت نام اینترنتی انجام داده اند، کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98-99 برای ایشان صادر نخواهد شد و ثبت نام ایشان ملغی طلقی خواهد شد لذا دانش آموزان و اولیا گرامی حتما شرایط و ضوابط ثبت نام را بررسی کرده و در صورت واجد الشرایط بودن اقدام به ثبت نام نمایند.

3- کلیه امور ثبت نامی داوطلبان از سامانه nemoone.tedu.ir انجام خواهد پذیرفت و ثبت نام حضوری پس از اعلام نتایج خواهد بود.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99

1 – داشتن تابعیت ایرانی

2از جمله شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 98-99 همانند سنوات گذشته داشتن معدل کل 17 به بالا می باشد ضمنا برای پایه های نهم به دهم با توجه به این مورد که کارت ورود به جلسه ایشان قبل از امتحانات ترم دوم صادر می شود معدل نیمسال اول سال تحصیلیشان مدنظر خواهد بود شایان ذکر است که داوطلبان محترم دقت داشته باشند که نمرات نیمسال دوم آن ها نیز در آزمون تاثیر گذار خواهد بود .

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99

توجه داوطلبان عزیز را به موارد زیر جلب می نماییم. دانش آموزان موظف بوده بر اساس مهلت زمانی سازمان استعدادهای درخشان کشور، در پایه ششم به هفتم و نهم به دهم ثبت نام نمایند. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته سازمان، ثبت نام از اواخر فروردین ماه سال 97 آغاز شده و تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه پیدا خواهد کرد. همان گونه که داوطلبان عزیز مطلع هستند، شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی به گونه ای است که به صورت تماما اینترنتی از سامانه nemoone.tedu.ir انجام می گیرد. در این راستا داوطلبان می توانند به سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان خود مراجعه کرده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند. داوطلبان گرامی با دریافت دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی98-99 و آگاهی از لیست مدارس نمونه دولتی اقدام به ثبت نام نمایید. توصیه می کنیم که قبل از اقدام به ثبت نام ، الزاما دفترچه ثبت نام را کامل مطالعه نمایید تا با شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی و آدرس مدارس نمونه دولتی آشنا شوید. برای آن دسته از کسانی که از ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 98-99 جای مانده اند، یک فرصت مجدد در نظر گرفته خواهد شد. زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی 98-99 نیز در سایت هر استان اعلام خواهد شد.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی و توزیع کارت شرکت در آزمون 98-99

به اطلاع کلیه دانش آموزان گرامی میرسانیم طبق شرایط ثبت نام و شرکت در آزمون نمونه دولتی مندرج در دفترچه هر یک از داوطلبان جهت شرکت در آزمون باید دارای کارت ورود به جلسه باشند و از ورود دانش آموزانی که دارای کارت ورود به جلسه نباشند جلوگیری خواهد شد ضمنا دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند جهت دریافت کارت می توانند از سامانه ثبت نام به آدرس nemoone.tedu.ir اقدام به اخذ کارت نمایند .

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 98-99 – دریافت کارنامه آزمون نمونه دولتی – زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی در کانال تلگرام مرکز مشاوره نمونه دولتی ایران تحصیل عضو شوید.
کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی
کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *