ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۲

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ آغاز شد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس فرهنگ می باشند، می توانند در زمان مقرر ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام برای کلیه دانش آموزانی که واجد شرایط هستند امکان پذیر خواهد بود و همچنین با استفاده از سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ صورت خواهد پذیرفت. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ چیست؟

زمان دقیق ثبت نام مدارس فرهنگ در پایه های مختلف تحصیلی چه تاریخی است؟

شرایط  ثبت نام مدارس تیزهوشان چیست؟

آدرس سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ چیست؟

 

 

جهت انجام ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ  و متصل شدن به سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مراحل ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

 

برای ثبت نام در پایه های مختلف تحصیلی این مدارس شرایط و ضوابطی تعیین شده است که با توجه به این شرایط هر یک از داوطلبان می توانند با ورود به سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ به راحتی تنها با یک کلیک نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. تقاضانامه ای برای ثبت نام همانند  ثبت نام مدارس بعثت ، ثبت نام مدارس سلام ، ثبت نام مدارس شاهد به صورت الکترونیک وجود دارد که قبل از ثبت نام لازم است نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایند.

داوطلبان به هنگام ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ لازم است فایل عکس را در سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ بارگزاری نمایند. تصویر حتما باید با فرمت jpg باشد همچنین با ابعاد 300 در 400 پیکسل در قالب یک فایل اسکن شده بارگذاری گردد . تصویر پس زمینه عکس مورد نظر حتما باید سفید باشد و همچنین عکس از وضوح و کیفیت لازم برخوردار باشد. چنانچه عکس فرد دیگری و یا تصویر مربوط به سال های پیش را به هنگام ثبت نام ارائه نمایید، ضمن محرمیت از شرکت در آزمون ، مطابق با مقررات ثبت نام داوطلب نیز لغو خواهد گردید.

به هنگام ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ لازم است هر یک از داوطلبان هزینه ثبت نام را به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر پرداخت نمایند. هزینه ثبت نام مدارس فرهنگ  برای تمامی داوطلبان به مبلغ 18 هزار تومن می باشد. قبل از ثبت نام لازم است به پرداخت وجه مورد نظر اقدام نمایند. هرگونه پرداختی که غیر از سامانه تعیین شده صورت پذیرد، مورد قبول نخواهد بود و قابل بازگشت نمی باشد.

 

 

 

 

 

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ تنها مختص به دانش آموزان و داوطلبان رشته علوم انسانی می باشد .

 

 

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

 

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

 

زمان ثبت نام برای کلیه واجدین شرایط و علاقه مندان ورود به این مدارس ، از دهه اول فروردین آغاز و در اوایل اردیبهشت ماه به اتمام خواهد رسید. مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام حدودا 25 روز می باشد که توصیه می نماییم ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکل ننماید . زیرا در این زمان مشخص نیست که چه اتفاقات پیش بینی نشده ای به وجود آید و یا چنانچه ثبت نام شما با مشکلی مواجه باشد، نمیتوانید به رفع به موقع آن اقدام نمایید.

در زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ کلیه داوطلبان لازم است حتما دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون را دانلود نموده و به مطالعه دقیق آن بپردازند. زیرا برخی از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام داوطلبان ممکن است با شرایط شما همخوانی نداشته باشد و یا برخی از اشتباهات سهوی که با قوانین در نظر گرفته شده در دفترچه مغایرت داشته باشد و همین مسئله موجب حذف شما از آزمون گردد.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که دبیرستان های فرهنگ تنها مختص به رشته علوم انسانی می باشد و هر یک از داوطلبان در سایر رشته ها ، امکان ثبت نام را نخواهند داشت. همچنین لازم به ذکر است که هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام داوطلبان در صورت پرداخت قابل استرداد نخواهد بود. به همین دلیل قبل از ثبت نام در سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ  ابتدا از شرایط تعیین شده آگاهی یابید.

 

 

برای ثبت نام مدارس انرژی اتمی  کلیک کنید.

شرایط پذیرش در مدارس فرهنگ

 

شرایط در نظر گرفته شده برای پذیرش تمامی داوطلبانی که مایل به ورود به مدارس فرهنگ می باشند، یکسان در نظر گرفته شده که است که این شرایط به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد می باشد. کلیه دانش آموزان در پایه های مختلف سال اول ، دوم و سوم ، با استفاده از آزمون ورودی گزینش خواهند شد و امکان ادامه تحصیل را خواهند داشت.

آن دسته از داوطلبانی که در مسابقات علمی و ادبی ، المپیادهای مربوط به ادبیات و علوم انسانی ، مسابقات شعر ، مقاله و قصه نویسی و …  موفق به کسب رتبه های استانی و کشوری شده باشند. در اولویت پذیرش قرار خواهند داشت و این شرایط برای تمامی داوطلبان یکسان می باشد. همچنین این دسته از متقاضیان عزیز حتما لازم است مدارک خود را دال بر وجود این نوع از قهرمانی ارائه نمایند.

در شرایط یکسان و مشاوری ، اولیت پذیرش برای آن دست از داوطلبانی که در ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ثبت نام و شرکت نموده اند ، اولویت با دانش آموزان خانواده های محترم شاهد و ایثارگران و همچنین فرهنگیان عزیز می باشد. همچنین باتوجه به ضوابط تعیین شده برای ثبت نام ، مدیران عزیر می توانند از دانش آموزان مایل و علاقه مند به رشته ادبیات و علوم انسانی را که مایل به ادامه تحصیل در این مدارس می باشند را پذیرش نمایند.

 

جهت دریافت نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس امام صادق  کلیک کنید.

 

 

سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ

 

سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ

سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ

 

همانطور که ذکر گردید، ثبت نام برای تمامی داوطلبان با استفاده از سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ صورت خواهد پذیرفت. لذا به هیچ عنوان نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت نام  وجود نخواهد داشت. همچنین پس از ثبت نام داوطلبان باید خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند . زیرا پذیرش نهایی برای آن دسته از داوطلبانی است که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون شده باشند امکان پذیر خواهد بود.

آن دسته از داوطلبانی که در سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ اقدام به ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ  نموده اند، ثبت نام آنان در صورتی به اتمام خواهد رسید و تکمیل شده است که کد رهیگیری ثبت نام را دریافت نموده باشند. توصیه ما به کلیه دانش آموزان گرامی این است که در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشید زیرا در مراحل بعدی نیز به این کد نیازمند خواهید بود.

هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ و همچنین جهت برقراری ارتباط با سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه ورزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ به صورت دقیق چه زمانی است؟

خوشبختانه و یا متاسفانه ، انجام ثبت نام در هر یک از استان های کشور عزیزمان در زمان های متفاوتی صورت می پذیرد. به همین دلیل هر یک از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در این مدارس می باشند، می توانند در زمان مقرر و با توجه به اطلاعیه ای که در سامانه ثبت نام قرار خواهد گرفت نسبت به انجام پیش ثبت نام اقدام نمایند و در زمان تعیین شده در جلسه آزمون ورودی شرکت نمایند.

 

آیا ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ به صورت حضوری نیز امکان پذیر است؟

خوشبختانه امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان به صورت حضوری نیز وجود خواهد داشت. لذا هر یک از داوطلبان می توانند با مراجعه به نزدیکترین مدرسه محل سکونت خود نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان عزیز لازم است مدارک ثبت نام خود را به همراه داشته باشند و این مدارک را در زمان مقرر در مدرسه تحویل داده و پس از آن مجوز شرکت در آزمون ورودی را خواهند داشت.

 

آیا دبیرستان های فرهنگ در تمامی استان ها وجود دارد؟

تعداد ظرفیت پذیرش در مدارس فرهنگ تهران چند نفر است؟

حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون دبیرستان فرهنگ چند است؟

آیا با معدل 16 هم می توان برای ثبت نام اقدام نمود؟

مواد و دروس امتحانی آزمون مدارس فرهنگ چیست؟

 

برای انجام ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ  و همچنین کسب اطلاعات بیشتر و یافتن پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

پیش ثبت نام مدارس امام صادق

ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام مدارس انرژی اتمی

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

سامانه ثبت نام دبیرستان فرهنگ

2.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ چه زمانی است؟

آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ اواخر اردیبهشت ماه صورت میگیرد.

آیا برای ثبت نام مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

برای ثبت نام مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ در تمام مقاطع باید 18 هزار تومان تقبل کنید.

شرایط ورود به مدارس فرهنگ ۱۴۰۲ چیست؟

برای ورود به مدارس فرهنگ باید شرایطی را دارا باشید که به مطالعه مقاله بپردازید.

حداقل معدل لازم برای ورود به مدارس فرهنگ چقدر است؟

حداقل معدل مور قبول 17 به بالا

نظرات

 1. M.m
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۸

  آزمون مدارس فرهنگ لغو نشد؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام فعلا اطلاعیه ای درخصوص ازمون ورودی مدارس فرهنگ1400 نیومده

 2. کمال
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۴

  سلام پدر دانش آموز هستم برای ثبت نام دچار مشکل شدم لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۹

   سلام جناب کمال
   لطفا با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون ثبت نام انجام بدهند

 3. امیرحسین منصوری
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵

  میخوام ثبت نام کنم نمیشه!!!

  • مشاور ارشد
   ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام ثبت نام مدارس فرهنک هنوز آغاز نشده است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور