ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام تیزهوشان مينودشت استعداد درخشان سمپاد مينودشت – azmoon.medu.ir

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان مينودشت

ثبت نام تیزهوشان مينودشت

 

 

برای ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان مينودشت شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان مينودشت یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مينودشت طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان مينودشت مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان مينودشت مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان مينودشت نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد مينودشت به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد مينودشت نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد مينودشت میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان مينودشت _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان مينودشت _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد مينودشت زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان مينودشت و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان مينودشت یا استعداد های درخشان سمپاد مينودشت اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد مينودشت به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد مينودشت به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مينودشت را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از مينودشت و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مينودشت  برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان مينودشت برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه مينودشت داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه مينودشت خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان مينودشت را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان مينودشت در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد مينودشت را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد مينودشت ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان مينودشت ( استعداد درخشان سمپاد مينودشت ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد مينودشت کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان مينودشت در سیستم ثبت نام سمپاد مينودشت توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد مينودشت می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان مينودشت فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان مينودشت یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد مينودشت تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان مينودشت ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه مينودشت _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا مينودشت _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه مينودشت _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه مينودشت _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان مينودشت _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه مينودشت _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد مينودشت _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان مينودشت – منابع تیزهوشان نهم به دهم مينودشت و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099075307 ( استان تهران) _ 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98

کانال ثبت نام تیزهوشان مينودشت 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد مينودشت 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی مينودشت

 خدمات مربوط به تیزهوشان مينودشت :

برای ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان مينودشت _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان مينودشت

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان مينودشت

تیزهوشان مينودشت 97-98

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور