ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام تیزهوشان لنجان استعداد درخشان سمپاد لنجان – azmoon.medu.ir

دریافت رمز عبور همگام
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان لنجان – شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان و اطلاع از جزییاتآزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

ثبت نام تیزهوشان لنجان یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان لنجان طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان لنجان مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان لنجان مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان لنجان نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد لنجان به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد لنجان نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد لنجان میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان لنجان _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان لنجان  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد لنجان – زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان لنجان و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان لنجان یا استعداد های درخشان سمپاد لنجان اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد لنجان به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد لنجان به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان لنجان را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از لنجان و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان لنجان برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان لنجان برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه دولت آ باد داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه لنجان خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان لنجان را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان لنجان در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد لنجان را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد لنجان ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان لنجان ( استعداد درخشان سمپاد لنجان ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد لنجان کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان لنجان در سیستم ثبت نام سمپاد لنجان توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد لنجان  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان لنجان فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان لنجان یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد لنجان تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان لنجان ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنجان _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه لنجان _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا لنجان _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنجان _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه لنجان _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنجان _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه لنجان _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان لنجان _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنجان _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه لنجان _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد لنجان _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان لنجان –منابع تیزهوشان نهم به دهم لنجان و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099075307 ( استان تهران) _ 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98

کانال ثبت نام تیزهوشان لنجان 97-98

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد لنجان 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی لنجان

خدمات مربوط به تیزهوشان لنجان :

برای ثبت نام تیزهوشان لنجان _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنجان _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنجان _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنجان _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان لنجان

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان لنجان

تیزهوشان لنجان 97-98

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور