ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ۱۴۰۲

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ورود به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

 

اطلاعیه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات آغاز شد داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از رشته محل های علوم و تحقیقات پذیرش بدون آزمون در این واحد دانشگاه از سراسر کشور به صورت اینترنتی و یا تماس با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ایران تحصیل اقدام به ثبت نام در واحد دانشگاهی علوم و تحقیقات نمایند.

به اطلاع کلیه داوطلبان ورود به دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات بدون کنکور به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سایت ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات نمی باشد و ضمنا دسترسی به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات نیز از طریق نشانی اینترنتی azmoon.iau.ac.ir دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات امکان پذیر خواهد بود.

شایان ذکر است دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می توانند جهت شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه علوم و تحقیقات می توانند وارد سامانه آموزشیار شوند و تمامی امور دانشجویی و آموزشی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات را از این درگاه پیگیری نمایند.

 

داوطلبان گرامی جهت پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ، اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد ، شرایط ، زمان و کد رشته های دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ایران تحصیل تماس حاصل نمایند

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره با 9099072952

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات بهمن

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات مانند سنوات گذشته همه ساله برای نیمسال اول (مهر) و نیمسال دوم (بهمن) انجام می گردد.

 • زمان ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در ترم مهر از اواخر مرداد ماه آغاز و تا اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت
 • زمان پذیرش برای ترم بهمن دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات نیز از اواخر آذر ماه آغاز شده و تا اواخر بهمن ماه ادامه می یابد.

لازم به ذکر است با آغاز زمان ثبت نام دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات جهت بررسی شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو ، راهنمای سامانه سیدا دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و اطلاع از کد رشته های دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات از طریق سایت سازمان مرکزی در دسترس خواهد بود.

 

ورود به راهنمای سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

 

 

شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم و تحقیقات برای هر مقطع متفاوت می باشد و داوطلبان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره دانشگاه علوم و تحقیقات نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط مندرج در دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی ملغی و مبلغ ثبت نام وی مستردد نخواهد شد لذا در امر انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات دقت لازم را داشته باشید.

 

شرایط عمومی پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

 1. مسلمان یا تابع ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی
 2. عدم مصرف هر گونه مواد مخدر
 3. یکی از شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات داشتن گواهی نامه عدم سو پیشینه در دستگاه های قضایی کشور
 4. تابعیت از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از الزامات دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات است
 5. دانشجویان مورد پذیرش دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می بایست شرایط جسمی متناسب مطابق با رشته ثبت نامی داشته باشند.
 6. پرداخت به موقع هزینه شهریه و بیمه و … دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات طبق ضوابط تعیین شده.
 7. دانشجویانی که به صورت بدون آزمون در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ثبت نام می کنند حق هیچ گونه نقل و انتقال به دانشگاه دیگر را نخواهند داشت شایان ذکر است ثبت نام مهمانی دانشگاه آزاد از مبدا علوم و تحقیقات بلا مانع خواهد بود .
 8. کلیه مقررات ، شرایط و ضوابط مورد تعیین دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می بایست مورد قبول دانشجو باشد.
 9. کلیه درخواست های دانشجویان می بایست از طریق سامانه ساجد دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات انجام گیرد.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات

 1. کلیه دانشجویان دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات می بایست با توجه به مقطع قبول شده اصل مدرک پایه خود را به دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات ارائه دهند.
 2. کلیه دانشجویانی که قصد پذیرش در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات را دارند می بایست مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم داشته باشند.
 3. دانشحویان ذکور پذیرش شده در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می بایست منع نظام وظیفه جهت ادامه تحصیل نداشته باشند.
 4. حداقل مدرک مورد پذیرش دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات برای ورود مدرک دیپلم کاردانی – فنی یا نظری می باشد
 5. در صورت متجانس نبودن رشته پایه با رشته ثبت نامی در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات دانشجو موظف به گذراندن 12 واحد پایه خواهد بود.
 6. پذیرش در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات فقط با ارائه مدرک کاردانی با معدل بالای 12 امکان پذیرخواهد بود.
 7. دپذیرش انش آموختگان حوزه های علمیه در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات فقط در صورت ارائه مدرک معادل امکان پذیر خواهد بود.

چند نکته قبل از ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

داوطلبان ورود بدون کنکور به دانشگاه علوم و تحقیقات توجه داشته باشند که ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل از طریق درگاه ثبت نام azmoon.org امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته هر دو ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد.

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می رسانیم اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات فقط از طریق درگاه اینترنتی azmoon.net امکان پذیر می باشد ضمنا توجه داشته باشید

متقاضیان محترم ثبت نام رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد علوم و تحقیقات موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود از طریق درگاه azmoon.org اقدام کنند آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات برای نیمسال دوم تا پایان بهمن ماه خواهد بود.

ثبت نام متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات بدون کنکور انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود و یا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

 

قبل از ورود به سامانه اینترنتی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات حتما راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات را مطالعه کیند

 

شهریه کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد واحدعلوم و تحقیقات

به اطلاع داوطلبان گرامی شهرستان علوم و تحقیقات می رسانیم که شهریه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برای مقاطع کاردانی پیوسته و نا پیوسته حدودا بین 1300 هزار تومان تا دو میلیون تومان می باشد که نسبت به تعداد واحد های اخذ شده دانشجو تعیین خواهد شد.

شهریه دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات برای مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته حدودا بین 1800 هزار تومان تا دو میلیون و هشتصد هزار تومان و در مقطع کارشناسی ارشد حدودا بین 4 تا 6 میلیون تومان متغییر می باشد.به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می رساند شهریه دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات از جانب واحد مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات اعلام شده و داوطلبان می توانند جهت اطلاع از شهریه دقیق مقاطع کاردانی و کارشناسی با مرکز مشاوره تماس حاصل نمایند.

 

جهت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات وارد سامانه منادا دانشگاه شوید

 

لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون اعلام شد . مطابق اعلام دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات داوطلبان ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علوم و تحقیقات می بایست از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات انجام گیرد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات نیز از میان رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد خواهد بود که چند مورد از این رشته هارا بیان می کنیم :

حقوق – فقه و حقوق اسلامی – آموزش زبان انگلیسی – عکاسی – موسیقی – مدیریت دولتی (علوم و تحقیقات) – مدیریت امور بانکی – مدیریت صنعتی – حسابداری – طراحی لباس -شیمی – مهندسی پزشکی – شیمی دارویی -روانشناسیعلوم و تحقیقات – تربیت مترجم زبان – مهندسی عمران – مهندسی نفت – مهندسی برق – زیست شناسی – میکروبیولوژی علوم و تحقیقات – مهندسی معماری – مهندسی شهرسازی – مهندسی کامپیوتر – فناوری اطلاعات IT – مدیریت بازرگانی – مدیریت مالی – (علوم و تحقیقات) – مدیریت امور گمرکی – مهندسی برق – مهندسی مکانیک – مهندسی صنایع – آمارعلوم و تحقیقات – زیست شناسی سلولی مولکولی و ….. با توجه به کثرت رشته ها و تنوع بالا امکان معرفی همه رشته ها میسر نیست لذا داوطلبان محترم می توانند جهت آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات با شماره های زیر تماس حاصل کنند:

 

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور واحد علوم و تحقیقات نیمسال دوم از درگاه azmoon.org و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تماس بگیرید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

کانال تلگرام دانشگاه آزادعلوم و تحقیقات

کانال تلگرام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

 

مطالب مفید در سایت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات:

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مراحل ثبت نام دانشجو در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات به چه صورت است؟

امور ثبت نام در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در 4 مرحله اصلی : ثبت نام اینترنتی ، مشاهده نتایج ، تکمیل ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات و دریافت شماره دانشجویی است.

ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات برای ترم مهر و بهمن از چه تاریخی آغاز می شود و چقدر مهلت دارد؟

ثبت نام اینترنتی دانشجویان برای ترم مهر از اواخر مرداد و ترم بهمن از اواخر آذر ماه آغاز می گردد و تا دو ماه مهلت دارد.

برای ثبت نام در دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات چه مدارکی نیاز دارم؟

اصل مدارک هویتی - اصل مدرک تحصیلی - گواهی عدم غیبت نظام وظیفه - 12 قطعه عکس 3#4 - کدپستی از جمله مدارک مهم برای ثبت نام دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات می باشد.

مشاهده نتایج قبولی دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات از کجا قابل مشاهده است؟

نتایج قبولی دانشگاه علوم و تحقیقات سامانه azmoon.net دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات قابل مشاهده می باشد.

 

 

نظرات

 1. Avatar photo
  Athena
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام وقتتون بخیر امکان ثبت نام بدون کنکور با دیپلم فنی رشته مترجمی زبان انگلیسی هستش؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که شما نظام جدید هستید وشرایط سوابق تحصیلی رودارید میتوانید اقدم کنید

 2. Avatar photo
  فاطمه
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

  سلام
  خسته نباشید
  برای کاردانی ورودی بهمن ماه چه رشته‌هایی پذیرش داره علوم تحقیقات؟
  و اینکه از ثبت نام مهرماه جا موندم و بدون کنکور میخوام ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت به خیر
   رشته های بدون آزمون دانشگاه علوم تحقیقات کم و محدود است.لیست رشت های ارائه شده را از طریق دفترچه منتشر شده پیگیری نمایید.

 3. Avatar photo
  شیما
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام دانشگاه علوم تحقیقات رشته حسابداری بدون کنکور قبول میکنه؟ و چه معدلی نیاز هستش؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور این رشته د این دانشگاه ارایه نشده

 4. Avatar photo
  ف
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  برای ورود به دانشگاه علوم تحقیقات در رشته روانشناسی حداقل معدل کتبی و معدل کل باید چقدر باشه؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله معدل بالای 18

 5. Avatar photo
  ف
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام من میتونم با معدل کتبی۹/۵ و معدل نهابی ۱۶ رشته روانشناسی بخونم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   خیر

 6. Avatar photo
  AraS
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام
  رشته روانشناسی بدون کنکور هم هست یا باید حتما آزمون بدیم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   بله هستش

 7. Avatar photo
  ...
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  ببخشید با معدل ۱۸/۸۵ رشته هنر میشه زیست شناسی سلولی مولکولی قبول شد؟ بدون کنکور شانسم کمه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام بدون کنکور حد اقل معدلی تعیین نشده هر چه قدر معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.دیپلم های نظام 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 8. Avatar photo
  سمانه
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام میخواستم بدونم با رتبه۴۵۰۰ مهندسی کامپیوتر یا صنایع علوم تحقیقات قبول میشم؟!مرسی

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام جهت اطلاع قبولی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد علوم تحقیقات با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور