سامانه ساجد دانشگاه آزاد

شاید تا به حال نام سامانه ساجد دانشگاه آزاد به گوشتان خورده باشد. سامانه ساجد وام دانشجویی سامانه ای است به آدرس sajed.iau.ir که بسیار مورد استفاده دانشجویان است. در این نوشته، اطلاعات لازم در رابطه با سامانه ساجد آزاد و البته ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد را خدمت شما ارائه می کنیم.

 

پس با ما همراه باشید تا هر گونه اطلاعات لازم را در رابطه با سامانه ساجد آزاد از جمله نحوه ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد جهت دریافت وام دانشجویی خدمت شما عرض کنیم. اگر شما هم از دانشجویان دانشگاه آزاد باشید حتماُ اطلاعات ذکر شده در زیر به کارتان می آید. 

 

 

برای اطلاع از نحوه دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه ساجد وام دانشجویی

 

 

 

دریافت وام دانشجویی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای پرداخت شهریه دانشگاه آزاد باشد

سامانه ساجد دانشگاه آزاد چیست؟

سامانه ساجد آزاد به اساتید و دانشجویان مراکز دانشگاهی آزاد اختصاص دارد. باید عرض کنیم که ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد جهت انجام امور مالی انجام می شود.

در واقع، هدف از راه اندازی سامانه ساجد وام دانشجویی نظارت گسترده بر فعالیت های مالی دانشگاه های آزاد برای مصرف بهینه منابع انسانی است.

البته ذکر این نکته مهم است که سامانه ساجد آزاد فقط به دانشجویان محدود نمی شود.

بلکه امکان انجام عملیات و فرآیندهایی مثل درخواست نقل و انتقال اعضاء هیأت علمی، جذب هیأت علمی و غیره نیز به وسیله سامانه ساجد دانشگاه آزاد به آدرس sajed.iau.ir امکان پذیر است.

 

 

ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد

 

 

راهنمای ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد

باید عرض کنیم که در صورت نیاز به استفاده از خدمات دانشجویی دانشگاه آزاد در ابتدا باید اقدام به ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد آزاد کرد.

در این بخش، قصد ارائه راهنمای ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد آزاد را خدمت شما عزیزان داریم.

. در ابتدای شروع ثبت نام باید به عنوان دانشجو وارد سامانه ساجد آزاد به آدرس sajed.iau.ir شوید و بعد لینک ثبت نام دانشجویان را انتخاب کنید.

. در مرحله بعد برای ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد آزاد باید شماره دانشجویی و کد ملی خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید و بعد اقدام به انتخاب کلید جستجو دانشجو کنید.

. بعد از طی این مرحله وارد صفحه ای می شوید که باید اطلاعات خود از قبیل رشته و مقطع تحصیلی و نام و نام خانوادگی را درج کنید.

. در قسمت انتهایی صفحه فرمی قرار داده شده که باید آن را پر کنید. بعد از درج اطلاعات فردی و تحصیلی خود نوبت به کلیک بر روی عبارت تأیید اطلاعات و ادامه می رسد.

. در بخش بعدی امکان آپلود و بارگذاری عکس پرسنلی خود را دارید.

. بعد از طی این مرحله به اولین صفحه از سامانه ساجد آزاد وارد شوید و لینک ورود به سامانه را انتخاب کنید.

. در این قسمت باید کد ملی خود را در فیلد مربوطه در سامانه ساجد وام دانشجویی درج کنید و بعد بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

. در قدم بعدی جهت دریافت رمز عبور موقت باید شماره تلفن همراه خود را در فیلد مربوطه درج کرده و بعد دکمه ارسال را بزنید.

. بعد از وارد کردن شماره تماس همراه خود رمز عبور موقت از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. پس از دریافت این کد باید آن را در کادر موجود درج کنید و بعد دکمه کلمه بررسی را فشار دهید. 

. با تأیید رمز موقت نوبت به درج رمز عبور دائم در دو کادر جداگانه و بعد کلیک بر روی گزینه بررسی می رسد.

. در گام بعدی کد ملی خود را وارد کنید و گزینه ورود را انتخاب کنید.

. در انتها با درج رمز عبور انتخابی خود به سامانه ساجد آزاد وارد شوید و از امکانات سامانه ساجد وام دانشجویی بهره مند گردید.

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در سامانه ساجد وام دانشجویی اقدام کرد؟

آیا می دانید چه زمانی می توان برای ثبت نام در سامانه ساجد آزاد در سایتی به نام sajed.iau.ir اقدام کرد؟ آیا از زمان دقیق انجام این عملیات مطلع هستید؟

باید عرض کنیم که، زمان ثبت نام و دریافت وام دانشجویی در سامانه ساجد معمولاً‌ قبل از شروع هر ترم تحصیلی است. به عبارت دیگر، ثبت نام برای دریافت وام قبل از آغاز ترم مهر و قبل از آغاز ترم بهمن انجام می شود. 

اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه های آزاد و این که زمان دقیق بازگشایی دانشگاه ها هنوز هم مشخص نیست جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد آزاد در هر ترم تحصیلی با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

 

 

در هر ترم تحصیلی تا چه سقفی می توانید وام دریافت کنید؟ 

با توجه به بالا بودن مبلغ شهریه دانشگاه آزاد مسلماً‌ مبلغ وام های دریافتی برای هر ترم تحصیلی باید مبلغ بالایی باشد. اما آیا می دانید تا چه سقفی می توانید وام دریافت کنید؟ 

آیا از نحوه بازپرداخت این وام مطلع هستید؟ این ها موارد بسیار مهمی است که در زمان ثبت نام برای دریافت وام دانشجویی دانشگاه آزاد جهت پرداخت شهریه باید از آن مطلع شوید. 

البته موضوع مبلغ وام دریافتی در هر ترم با توجه به افزایش مداوم شهریه دانشگاه آزاد اهمیت بیشتری پیدا می کند. پس دقت داشته باید که حتماً به طور دقیق از این موضوع اطلاعات به روز و موثقی را دریافت کنید. 

برای کسب اطلاعاتی در رباطه با میزان وام دریافتی در هر یک از ترم های تحصیلی دانشگاه آزاد و همین طور نحوه بازپرداخت آن ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

شرایط لازم برای دریافت وام دانشجویی دانشگاه آزاد چیست؟ 

مسلماً‌ تمام دانشگاه ها قبل از پرداخت وام به هر دانشجو شرایط لازم برای دریافت آن ها را در سامانه مورد نظرشان قرار می دهند. در نتیجه، هر دانشجو تنها در صورت داشتن شرایط لازم می تواند برای دریافت وام اقدام کند. 

آیا می دانید چه شرایطی برای دریافت وام دانشجویی اعلام شده است؟ از آن جایی که اطلاع از این شرایط برای اخذ وام شهریه دانشگاه آزاد کاملاً ضروری است حتماً برای اطلاع از آن با مشاوری خبره در این حوزه صحبت بفرمایید. 

 

 

جهت آشنایی با زمان ثبت نام در سایت ساجد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 99

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور 99

نتایج انتقالی دانشگاه آزاد

شرایط میهمانی دانشگاه آزاد 99

انتخاب رشته موفق

سامانه ساجد دانشگاه آزاد چیست؟ 

سامانه ساجد دانشگاه آزاد سامانه ای است که انجام امور مالی دانشگاه آزاد از طریق آن از جمله دریافت وام دانشجویی مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد به آدرس sajed.iau.ir چگونه است؟ 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام دانشجویان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت وام دانشجویی در دانشگاه آزاد چگونه می توانم اقدام کنم؟ 

از طریق ثبت نام در سامانه ساجد دانشگاه آزاد می توانید برای دریافت وام اقدام کنید.