تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دریافت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام از مرکز مشاوره دانشگاه آزاد می تواند کمک بزرگی به داوطلبان در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه غیر دولتی باشد.

در واقع، یک مشاور می تواند راه و چاه انتخاب رشته را به فرد داوطلب نشان دهد و وی را با فوت و فن انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تا حد زیادی آشنا کند.

شرکت در جلسات مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا استفاده از مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می تواند اطلاعات خوبی را در رابطه با ظرفیت دانشگاه های آزاد و یا اسامی مراکز دانشگاهی آزاد در اختیار داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه قرار دهد.

در صورت دریافت مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه آزاد می توانید در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همین طور دوره با آزمون بهترین نتیجه را دریافت کنید و در کد رشته مورد نظر خود قبول شوید.

در این نوشته، با موضوع مرکز مشاوره دانشگاه آزاد در خدمت شما دوستان عزیز هستیم و می خواهیم در رابطه با اهمیت دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا دریافت مشاوره در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد با شما دوستان و عزیزان صحبت کنیم.

 

جهت دریافت بهترین مشاوره ثبت نام و انتخاب رشته از مرکز مشاوره آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

لزوم دریافت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام آزاد در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد چیست؟

 

مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد

 

 شاید این موضوع برای شما دوست عزیز داوطلب و متقاضی ثبت نام در دانشگاه آزاد نیز سؤال شده باشد که چرا باید مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام آزاد را در مرکز مشاوره آزاد دریافت کرد و دلیل اهمیت این موضوع چیست؟

اگر می خواهید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در دانشگاه آزاد تجربه کنید الزاماً باید از دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا حضوری یا تلفنی از مرکز مشاوره آزاد غافل نشوید.

در غیراینصورت و بدون مشورت و کمک گفتن از یک مشاور تحصیلی خبره نمی توانید انتظار یک انتخاب رشته حرفه ای و بدون عیب و نقص را در زمان انتخاب رشته و ثبت نام در دوره با آزمون و بدون آزمون داشته باشید.

با شرکت در جلسات مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می توانید علاوه بر نحوه صحیح انتخاب رشته در دانشگاه آزاد با مواردی از جمله زمان و چگونگی ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد آشنایی لازم را پیدا کنید.

به این صورت در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همین طور دوره با آزمون خیالتان از بابت قبولی در بهترین رشته و مرکز دانشگاهی آزاد راحت است و نگرانی در این رابطه ندارید.

بعلاوه، به جز بحث انتخاب رشته و آشنا کردن داوطلب با فوت و فن آن، مشاور می تواند اطلاعی از ظرفیت رشته های تحصیلی و همین طور لیست رشته های گنجانده شده در دفترچه بدون کنکور و با کنکور آزاد به فرد داوطلب بدهد.

از این رو، می توان این گونه نتیجه گرفت که اهمیت دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و همین طور مشاوره حضوری از مرکز مشاوره تا چه حد بالاست و چه نقش پررنگی در رسیدن به مؤفقیت برای فرد داوطلب دارد.

 

بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته در دانشگاه آزاد را از مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل بخواهید.

 

مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را از چه کسی دریافت کنیم؟

شاید این موضوع برای شما دوست عزیز هم سؤال شده باشد که بهترین مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را از چه کسی در مرکز مشاوره آزاد می توانم دریافت کنم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که چه برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و چه مشاوره حضوری یا تلفنی این مشاوره باید از فردی دریافت شود که صلاحیت های لازم را برای نامیدن وی به عنوان بهترین مشاور مرکز دانشگاه آزاد داشته باشد.

به این معنا که فرد مشاور باید اطلاعات به روز و جدیدی را در رابطه با لیست رشته های ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی و همین طور ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته های تحصیلی دانشگاهی براساس آخرین دفترچه با کنکور و بدون کنکور آزاد داشته باشد.

از طرف دیگر، در زمان دریافت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا مرکز مشاوره حضوری، هر فرد مشاور الزاماً باید از تغییرات به وجود آمده در رشته های ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور شرایط پذیرش در آن ها مطلع باشد.

مورد دیگر اطلاع مشاور از فوت و فن انتخاب رشته در دانشگاه آزاد و نحوه چینش صحیح رشته ها در فرم انتخاب رشته است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در صورت استفاده از مشاوری ناآگاه در زمینه انتخاب رشته های تحصیلی و اولویت بندی رشته های انتخابی آینده را با دستان خودتان نابود می کنید و در آخر هم نتیجه ای به جز ناراحتی و پشیمانی برای شما در پی ندارد.

تصورش را بکنید که مبلغ زیادی را برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا مشاوره حضوری یا تلفنی به مرکز مشاوره دانشگاه پرداخت کنید و در انتها و در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا زمان اعلام نتایج انتخاب رشته با کنکور آزاد از مشاهده نتیجه هاج و واج بمانید.

نتیجه ای که دلخواه شما نیست و متأسفانه به رشته و دانشگاه مورد نظر خودتان نرسیده اید.

 

مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد

 

از طرف دیگر، بهتر است از کمک مشاوری در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا مرکز مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد استفاده کنید که این فرد برخوردی مناسب و درست با شما دوست عزیز داوطلب داشته باشد.

از طرف دیگر، نحوه بیان مشاور در زمان دادن مشاوره در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا مرکز مشاوره حضوری و یا آنلاین باید بسیار ساده و روان باشد و داوطلب را جذب خود کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل با ارائه بهترین خدمات مشاوره دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا مشاوره حضوری و آنلاین در خدمت شما دوستان عزیز هستند و بهترین خدمات را به شما دوستان ارائه می دهند.

فقط کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارزنده آن ها در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد بهره مند شوید.

مشاورانی که می توانند بهترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند و پاسخگوی سؤالات شما در رابطه با این موارد باشند.

 

 

مزیت تماس با مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد چیست؟

در گذشته استفاده از مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد چندان متداول نبود و افراد و داوطلبان بیشتر تمایل به دریافت مشاوره برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه آزاد را به صورت حضوری داشتند.

اما در حال حاضر برقراری تماس با مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و دریافت بهترین مشاوره ها در این زمینه رواج زیادی پیدا کرده است و افراد بسیاری به آن روی می آورند.

شاید علت این موضوع را بتوان در کمبود وقت مردم برای رفتن به مراکز مشاوره حضوری و همین طور اقتصادی تر بودن دریافت مشاوره تلفنی جستجو کرد.

به هر حال شما در زمان دریافت مشاوره تلفنی نیازی به صرف هزینه زیادی برای رفت و آمد ندارید.

از طرفی، دریافت مشاوره حضوری برای ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد وقت هر فرد را در زمان رفت و برگشت می گیرد.

اما با دریافت مشاوره تلفنی می توانید با خیال راحت در منزل بنشینید و بهترین مشاوره ها را با پرداخت هزینه کمتر از خبره ترین و حرفه ای ترین مشاوران دریافت کنید.

بدین ترتیب ملاحظه می فرمایید که تماس با مراکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد چه مزیت هایی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد و تا چه اندازه در صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کمک کند.

برای دریافت باکیفیت ترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا با ارائه بهترین خدمات مشاوره در خدمت شما عزیزان داوطلب باشند.

اطمینان داشته باشید که خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته و ثبت نام تیم مشاوره ایران تحصیل آن قدر جامع و بی عیب و نقص هستند که نمی توانند نتیجه ای به جز رضایت شما را از نتیجه قبولی در زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور آزاد و یا دره با آزمون از نتیجه بدست آمده به همراه داشته باشد.

 

جهت دریافت مشاوره آنلاین و تلفنی انتخاب رشته و ثبت نام آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط 

سامانه ساجد دانشگاه آزاد

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد آزمون آنلاین

شهریه دانشگاه مجازی

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

Imsmap.iauec.ac.ir

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد چه مرکزی است؟

بهترین مرکز مشاوره، مرکزی است که بتواند بهترین و جامع ترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه ارائه دهد.

مزایای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد چیست؟ 

از میان مزایای دریافت این مشاوره می توان به صرفه جویی در زمان و همین طور هزینه اشاره کرد.

مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد ایران تحصیل در چه زمینه ای می تواند به من کمک کند؟ 

شما می توانید انواع خدمات مشاوره و برنامه ریزی، ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از تیم مشاوره ما بخواهید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. محمد
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام خسته نباشید من امسال ترم دوم هستم رشته حقوق دانشگاه ازاد واحد کنگاور بدون ازمون شرکت کردم خواستم بدونم بعدا برای استخدامی و ازمون های وکالت و قوه قضائیه و دادگستری بدون ازمون بودن مشکل ایجاد نمیکنه و الان چند درصد از دانشجو ها بدون ازمون هستن ممنون لطفا جواب بدین چون خیلی نگران هستم متشکرم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که در راهنمای ثبت نام و شرایط پذیرش قید شود محدودیت وجود دارد در غیر صورت مشکلی نیست.

 2. علی خبری
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من میخواهم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم میخواستم بدونم که شهریه اش چنده وچند ساله در ضمن حقوق میخونم برای کارشناسی و اتباع هستم .

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   شهریه دانشگاه آزاد از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده که مجموعا از حداقل 2 میلیون شروع می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 3. سعید
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

  با سلام – آیا با مدرک فوق دیپلم قرآنی مورد تایید وزارت علوم ، می توانیم در رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد درس بخوانیم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   با سلام.بله امکان ان وجود دارد.

 4. shirin
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام وخسته نباشید خدمت مشاور عزیز من یه سوال داشتم از خدمتتون در رابطه با استخدام آموزش وپرورش ابتدایی اگه کسی چشم راستش ۱۰/۱۰ باشه ولی چشم چپش منحرف بوده وتنبلی داشته باشه ودید اون ۲/۱۰ باشه وقابل درمان نباشه میتونه امیدوار باشه که در آزمون استخدامی اگه قبول شد در مصاحبه ومعاینه پزشکی قبول بشه؟الان ترم اول اموزش وپرورش ابتدایی ارشد دانشگاه آزاد هست ولی رشته کارشناسی it کامپیوتر بوده و ۳۶ ساله هست ممنون از راهنمایی تون
  پاسخ

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

   طبق اطلاعیه مصاحبه فرهنگیان نمره چشم باید 10/10 باشد در صورت ثبت نام در آزمون مسئولیت ثبت نام و قبولی به عهده شخص میباشد

 5. عابد
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام
  من یک بار از دانشگاه دولتی انصراف گرفتم و در دانشگاه ازاد رشته فقه و حقوق کارشناسی گرفتم و الان میخوام ارشد آموزش ابتدایی ادامه بدم و خدمت هم نرفتم آیا میتونم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقتتون بخیر تا زمانیکه معافیت تحصیلی داشته باشین بله میتونین

 6. مسعود
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام ببخشید ما ورودی جدید رشته حقوق ثبتی کارشناسی نا پیوسته هستیم الان دانشگاه اومده مار رو زیر مجموعه علوم اجتماعی زده آیا بعد از فارغ تحصیلی این عنوان علوم اجتماعی واسه شرکت در آزمون وکالت یا سر دفتری مشکل ایجاد نمیکنه ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر در مدرک رشته لحاظ میشود نه زیر گروه اما جهت اطمینان از دانشگاه استعلام کنید

 7. سجاد صادقی
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  باسلام.
  می خواستم بدانم که من رشته هنرستانم یا همان پیش دانشگاهی کامپیوتر است و الآن دیپلم کامپیوتر دارم.آیا من می توانیم برای ادامه تحصیل برای مقاطع بالاتر فوق دیپلم و لیسانس و… رشته ام را تغییر دهم یا خیر؟
  باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت تغییر رشته ندارید.

 8. امیرعلی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید یک سوال داشتم مقطع دکتری که گفته میشه منظور مثلا منی که الان ترم ۶ رشته دامپزشکی هم هستم و در نهایت ۳ سال دیگه قراره دکتری بگیرم هم میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر بله دامپزشکی مقطع دکتری حرفه ای میباشد

 9. عاطفه
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  با عرض سلام من ورودی جدید هستم و میخوام بدونم برای دادن مدرک و ثبت نام فردامیتونم در دانشگاه حضور داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام
   اول باید پیش ثبت نامتون رو داخل سایت اموزشیار انجام داده و سپس یا مدارک را به دانشگاه تحویل داده و یا اینکه برای دانشگاه پست کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور