ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افرادی که تصمیم دارند تا در دانشگاه های آزاد درس بخوانند، باید در زمان مقرر برای انتخاب رشته و ثبت نام اقدام کنند. این افراد، برای این که تمامی مراحل انتخاب رشته و ثبت نام را به درستی انجام دهند، بهتر است که از یک مشاور خوب کمک بگیرند. در واقع، آن ها می توانند از مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد، کمک بگیرند. زیرا، یک مشاور می تواند راه و چاه انتخاب رشته را به فرد داوطلب نشان دهد و وی را با فوت و فن انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تا حد زیادی آشنا کند.

شرکت در جلسات مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا استفاده از مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می تواند اطلاعات خوبی را در رابطه با ظرفیت دانشگاه های آزاد و یا اسامی مراکز دانشگاهی آزاد در اختیار داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه قرار دهد. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید با این مراکز آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

 

معرفی بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

 

معرفی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از معتبرترین و گسترده‌ترین دانشگاه‌ها در کشور می‌باشد. این دانشگاه از سال 1361 تاسیس شده و تا به امروز دانشجویان بسیاری از آن فارغ التحصیل و وارد بازار کار شده‌اند. می‌توان گفت دانشگاه آزاد اکثر رشته‌های تحصیلی موجود در کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد. اعتبار مدرک دانشگاه آزاد از دو جهت اعتبار داخلی و اعتبار خارجی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ارتباط با اعتبار این مدرک در داخل کشور باید گفت که بر اساس آیین نامه‌های وزارت علوم، اعتبار مدرک این دانشگاه با دانشگاه سراسری برابر بوده و از جهت ادامه تحصیل یا جذب در بازار کار میان این دانشجویان تفاوتی وجود ندارد. اگرچه ممکن است برخی از واحدهای دانشگاهی یک رشته خاص را ارائه نکنند اما به طور کلی تمامی رشته‌های سه شاخه نظری  و بسیاری از رشته‌های داوطلبین گروه هنر و گروه زبان در این دانشگاه تدریس می‌شوند. دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکتری و در تمامی رشته‌های تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. لیستی از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاه آزاد به شرح زیر هستند:

 • پزشکی
 • دندانپزشکی
 • داروسازی
 • روانشناسی
 • پرستاری
 • اتاق عمل
 • هوشبری
 • حقوق
 • حسابداری
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت مالی

 

لزوم دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد

 شاید این موضوع برای شما دوست عزیز داوطلب و متقاضی ثبت نام در دانشگاه آزاد نیز سؤال شده باشد که چرا باید مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را در مرکز مشاوره آزاد دریافت کرد و دلیل اهمیت این موضوع چیست؟ اگر می خواهید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در دانشگاه آزاد، داشته باشید؛ الزاماً باید از دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا مشاوره تلفنی را دریافت کنید. در غیر این صورت، بدون مشورت و کمک گفتن از یک مشاور تحصیلی خبره، نمی توانید انتظار یک انتخاب رشته حرفه ای و بدون عیب و نقص را در زمان انتخاب رشته و ثبت نام  دانشگاه آزاد داشته باشید. 

با شرکت در جلسات مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می توانید علاوه بر نحوه صحیح انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، با مواردی از جمله زمان، چگونگی ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، آشنایی لازم را پیدا کنید. به علاوه، به جز بحث انتخاب رشته و آشنا کردن داوطلب با فوت و فن آن، مشاور می تواند اطلاعی از ظرفیت رشته های تحصیلی و همین طور لیست رشته های گنجانده شده در دفترچه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد به فرد داوطلب بدهد. از این رو، می توان این گونه نتیجه گرفت که اهمیت دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و همین طور مشاوره تلفنی از مرکز مشاوره تا چه حد بالاست و چه نقش پررنگی در رسیدن به موفقیت برای فرد داوطلب دارد.

 

لزوم دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد

 

مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد را از چه کسی دریافت کنیم؟

شاید این موضوع برای شما دوست عزیز هم سؤال شده باشد که بهترین مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را از چه کسی می توانم دریافت کنم؟ در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که چه برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و چه مشاوره حضوری یا تلفنی این مشاوره، باید از فردی کمک بگیرید که صلاحیت های لازم را برای نامیدن وی به عنوان بهترین مشاور داشته باشد. به این معنا که فرد مشاور باید اطلاعات به روز و جدیدی را در رابطه با لیست رشته های ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی و همین طور ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته های تحصیلی دانشگاهی، بر اساس آخرین دفترچه با کنکور و بدون کنکور آزاد، داشته باشد.

از طرف دیگر، در زمان دریافت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد، هر فرد مشاور الزاماً باید از تغییرات به وجود آمده در رشته های ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور شرایط پذیرش در آن ها مطلع باشد. مورد دیگر اطلاع مشاور از فوت و فن انتخاب رشته در دانشگاه آزاد و نحوه چینش صحیح رشته ها در فرم انتخاب رشته است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در صورت استفاده از مشاوری ناآگاه در زمینه انتخاب رشته های تحصیلی و اولویت بندی رشته های انتخابی، آینده خودتان را با دستان خودتان نابود می کنید و در آخر هم نتیجه ای به جز ناراحتی و پشیمانی برای شما در برندارد.

تصورش را بکنید که مبلغ زیادی را برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا تلفنی، به مرکز مشاوره دانشگاه پرداخت کنید و در انتها و در زمان اعلام نتایج، از مشاهده نتیجه بسیار ناراحت و غمگین شوید. از طرف دیگر، بهتر است از مشاوری کمک بگیرید که این فرد برخوردی مناسب و درست با شما دوست عزیز داوطلب داشته باشد. از طرف دیگر، نحوه بیان مشاور در زمان دادن مشاوره در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مرکز مشاوره حضوری و یا آنلاین، باید بسیار ساده و روان باشد و داوطلب را جذب خود کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل با ارائه بهترین خدمات مشاوره دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد، در خدمت شما دوستان عزیز هستند و بهترین خدمات را به شما دوستان ارائه می دهند. فقط کافی است با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارزنده آن ها در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد بهره مند شوید. مشاورانی که می توانند بهترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند و پاسخگوی سؤالات شما در رابطه با این موارد باشند.

 

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.  

 

 

مزیت تماس با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

در گذشته استفاده از مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد، چندان متداول نبود و افراد و داوطلبان بیشتر تمایل به دریافت مشاوره برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه آزاد را به صورت حضوری داشتند. اما در حال حاضر برقراری تماس با مرکز مشاوره، رواج زیادی پیدا کرده است و افراد بسیاری به آن روی می آورند. شاید علت این موضوع را بتوان در کمبود وقت مردم برای رفتن به مراکز مشاوره حضوری و همین طور اقتصادی تر بودن دریافت مشاوره تلفنی جستجو کرد. به هر حال بهتر است بدانید که شما در زمان دریافت مشاوره تلفنی نیازی به صرف هزینه زیادی برای رفت و آمد ندارید.

از طرفی، دریافت مشاوره حضوری برای ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد وقت هر فرد را در زمان رفت و برگشت می گیرد. اما با دریافت مشاوره تلفنی می توانید با خیال راحت در منزل بنشینید و بهترین مشاوره ها را با پرداخت کمترین هزینه، دریافت کنید. بدین ترتیب ملاحظه می فرمایید که تماس با مراکز مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد چه مزیت هایی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد و تا چه اندازه در صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کمک کند. برای دریافت باکیفیت ترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا با ارائه بهترین خدمات مشاوره در خدمت شما عزیزان داوطلب باشند.

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

تفاوت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تلفنی و حضوری

بین مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره حضوری تفاوت های زیادی وجود دارد. در گام اول بهتر است ذکر کنیم مشاوره تحصیلی تلفنی هیچ محدودیت زمانی ندارد و شما به راحتی می توانید در هر زمان از شبانه روز با وی تماس گرفته و از مشاوره تحصیلی بهره‌مند شوید اما این مسئله در مورد مشاوره حضوری صدق نمی کند زیرا شما باید در زمان مشخص به دفتر مراکز مشاوره حضوری مراجعه نمایید. در ادامه بهتر است به صرفه جویی در زمان اشاره کنیم که این روز ها برای بسیاری از افراد اهمیت بسیاری پیدا کرده است. قابل توجه است بدانید برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی نیازی به طی کردن مسافت تا رسیدن دفتر مشاوره ندارید اما برای استفاده از مشاوره حضوری باید حتما در دفتر مشاور حاضر شوید.

از سوی دیگر مشاورین که در مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی فعالیت می‌کنند از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و اکثراً معروف می باشند در نتیجه می توانند شما را به هدفتان نزدیک‌تر کنند. در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی آسان تر است زیرا شما تنها با تماس گرفتن با مرکز مشاوره ایران تحصیل به راحتی می توانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوند. در نهایت می‌توان به این نتیجه رسید استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی بهتر از استفاده از مشاوره تحصیلی حضوری می‌باشد.

 

تفاوت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تلفنی و حضوری

 

تفاوت مرکز مشاوره ایران تحصیل با مراکز مشاوره دیگر 

اگر قصد دارید از تفاوت مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره ایران تحصیل با مابقی مراکز مطلع شوید. بهتر است ذکر کنیم مرکز مشاوره ایران تحصیل از مشاورین منحصر به فرد استفاده می‌کند. این در صورتی است که بسیاری از مراکز مشاوره دیگر، تنها یک مشاور مشهور دارند و در کنار آن از دستیاران بی تجربه استفاده می کنند تا بتوانند سود چشمگیری به دست بیاورند. در نتیجه این نوع از مراکز مشاوره به هیچ وجه نمی‌تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کنند. این نکته را در نظر داشته باشید مشاورین مرکز مشاوره ایران تحصیل دارای تخصص و تسلط به امور مشاوره می باشند. اما در بسیاری از مراکز مشاوره، مشاورین از تخصص کافی برخوردار نیستند و نمی توانند یک مشاوره ارزشمند به داوطلب ارائه کنند. این نکته را هم در نظر داشته باشید هزینه مشاوره در مرکز مشاوره ایران تحصیل بسیار مناسب است اما مراکز مشاوره دیگر هزینه های زیادی را برای ارائه مشاوره دریافت می کنند.

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه آزاد

تمدید مهلت نام‌نویسی در دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۶ شهریور تمدید شد.

 

تذکر نمایندگان درباره افزایش شهریه دانشگاه آزاد و جلوگیری از حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر جمعی از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری درباره لزوم جلوگیری از حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه از سوی اپراتورها را قرائت کرد.

 

زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد اعلام شد

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) از امروز سه شنبه ۱۸ مرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که حتما پیش از انتخاب مشاور، به موارد گفته شده در مقاله دقت کنید. در غیر این صورت ممکن است مشاوری نا آگاه را انتخاب کرده و نتوانید بهترین رشته را انتخاب کنید. اما، اگر مشاوری را انتخاب کنید که هم دانش کافی دارد و هم اطلاعات کاملی را به شما ارائه می دهد، می توانید بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن تمامی موارد ذکر شده در مقاله و همچنین با داشتن دانش و تجربی کافی می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است تا با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد چه مرکزی است؟

بهترین مرکز مشاوره، مرکزی است که بتواند بهترین و جامع ترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه ارائه دهد.

مزایای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد چیست؟

از میان مزایای دریافت این مشاوره می توان به صرفه جویی در زمان و همین طور هزینه اشاره کرد.

مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد ایران تحصیل در چه زمینه ای می تواند به من کمک کند؟

شما می توانید انواع خدمات مشاوره و برنامه ریزی، ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از تیم مشاوره ما بخواهید.

نظرات

95 دیدگاه دربارهٔ «مرکز مشاوره دانشگاه آزاد»

 1. Avatar photo محمد گفت:

  سلام چرا در سامانه آموزشیار نمره درسی قسمت درخواست اعتراض به نمره ثبت شده و قابل مشاهده هست ولی در قسمت کارنامه نمره ثبت نیست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   از طریق پشتیبانی اموزشیار پیگیری فرمایید

 2. Avatar photo شبنم گفت:

  سلام وقتتون بخیر زمان ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور‌‌کی‌شروع میشه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بدون کنکور ارشد همان استعداد درخشان میباشد که زمان ثبت نام به اتمام رسیده

 3. Avatar photo سیاوش گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  دانش اموز دوازدهم انسانی هستم
  میخوام برم دانشگاه ازاد ممکنه یک درس بمونه برای دی
  بعضی ها گفتن میتونم ثبت نام کنم ولی باید تعهد بدم که تا دی دیپلم اراعه بدم درسته ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر شما باید تمامی دروس را پاس بکنید تا بتوانید دانشگاه ثبت نام انجام دهید و کلا دانشگاه اجازه ثبت نام به شمارا نمیدهد و شما میتونید ورودی بهمن ثبت نام کنید

 4. Avatar photo حجت گفت:

  سلام وقتتون بخیر من رشته کامپیوتر ترم ۲ هستم ۶ واحد رو افتادم میتونم انتقالی بگیرم دانشگاه دیگه ای ؟

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   انتقالی برای دانشگاه ها شریط متعددی از جمله محل زندگی و معدل و موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد دارد

 5. Avatar photo aida گفت:

  سلام وقتتون بخیر

  برای مقطع کارشناسی دانشگاه ازاد بعد از اینکه همه درس ها پاس شد میشه ۷واحد ترمیم معدل معرفی به استاد گرفت؟؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بله میشه ولی باید حتما از دانشگاه خودتون هم بپرسید.

 6. Avatar photo محمد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  میخوام برای مقطع کارشناسی در یکی از رشته های علوم پایه تحصیل کنم
  برای ورود یه داشنگاه ازاد بدون کنکور در تهران
  با معدل ۱۴ شانس دارم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   با توجه به معدل شانس قبولی دارید.

 7. Avatar photo نیلوفر گفت:

  سلام وقت بخیر . برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد تا چندبار میشه استفاده کزد؟ اگر امسال ثبت نام کنم ولی نتونم برم میتونم برای سال بعد هم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   بله درصورت عدم پذیرش می توان مجددا استفاده کرد

 8. Avatar photo مهسا گفت:

  سلام وقت بخیر، بنده قصد دارم مقطع ارشد، حقوق بخونم تو این دانشگاه، منتهی ایا نیازمند رتبه ازمونه ثبت نام؟ اگر حتما باید ازمون داد تا چه رتبه ای رو میگیره؟ من رتبم ۳۰۰۰ شده و از طرفی بومی هم نیستم، از یه شهر دیگه میخوام بیام

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   باید بررسی بشه
   برای بررسی دقیق تر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 9. Avatar photo امیر گفت:

  سلام وقت بخیر بنده دیپلم کامپیوتر کاردانش دارم آیا میتونم با معدل دیپلمم ، رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی وارد بشم ؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   باتوجه به سال تحصیلی وسوابق شما و معدل شما و رشته انتخابی شما ک نیاز به بررسی دارد

 10. Avatar photo Zahra گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من امسال دیپلم کامپیوتر میگیرم. میخوام بدون کنکور در تهران در رشته کامپیوتر وارد دانشگاه بشم. کدوم دانشگاه هارو میتونم برم؟!

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   هردانشگاهی که فراخوان بگذارند می توانید درخواست دهید . براساس معدل و تجانس رشته دانشجو می پذیرند

 11. Avatar photo Shirzai گفت:

  سلام من کلاس دوازه هم افغانستان تموم کردم میخوام دانشگاه خوراسگان اصفهان ادامه تحصیل بدهم‌ باید چه کار کنم

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد حدود خرداد ماه است

 12. Avatar photo محمد رضا گفت:

  سلام خسته نباشید روزتون بخیر من معدلم ۱۶.۳۹ هستش که قراره ترمیم کنم ، دیماه تو کنکور شرکت کردم و درصدای زیر رو گرفتم زیست -۰.۷ ریاضی ۶ فیزیک ۱۲ شیمی ۱۲ زمین ۱۲ میخواستم از دانشگاهم انصراف بدم و رشته روانشناسی دانشگاه تهران جنوب برم آیا میتونم با این درصد و….. قبول بشم؟!

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   شانس کمی دارید

 13. Avatar photo احمد گفت:

  سلام خسته نباشید روزتون بخیر من معدلم ۱۶.۳۹ هستش که قراره ترمیم کنم ، دیماه تو کنکور شرکت کردم و درصدای زیر رو گرفتم زیست -۰.۷ ریاضی ۶ فیزیک ۱۲ شیمی ۱۲ زمین ۱۲ میخواستم از دانشگاهم انصراف بدم و رشته روانشناسی دانشگاه تهران جنوب برم ، میتونم با این درصدا و معدل حدود 18 این دانشگاه و این رشته رو قبول بشم؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   بستگی به بقیه شرکت کننده ها نیز دارد

   1. Avatar photo محمد گفت:

    الان با همین درصدا و معدل ایشون میشه اصن تو تهران دانشگاه آزاد چه رشته هایی قبول شد ترو جون مادرتون بگید استرس منو نابود کرده

    1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

     سلام وقت بخیر
     درصد مشخصی برای پذیرش در دانشگاه ها به صورت دقیقی وجود ندارد.

 14. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا برای ثبت نام دانشگاه آزاد رشته کامپیوتر باید حتما رشته مدرسه ریاضی باشد؟رشته من انسانی بوده
  چطور باید ثبت نام کرد بدون کنکور بهترین دانشگاه آزاد کدوم دانشگاهه و شهریه چقدره

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش بدون آزمون عنوان دیپلم اهمیتی نداشته و میتوانید در هر رشته ای که مد نظر دارید ثبت نام انجام دهید.

 15. Avatar photo عباس باجی گفت:

  سلام برای پرستاری دانشگاه آزاد یا پردیس خودگردان باید چه رتبه ای بیاریم هر شهری هم که باشه

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای پذیرش در رشته های پرشکی یا پیراپزشکی رتبه را براساس ان شهریا منطقه مورد ارزیابی قرار می دهند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور