ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

افرادی که تصمیم دارند تا در دانشگاه های آزاد درس بخوانند، باید در زمان مقرر برای انتخاب رشته و ثبت نام اقدام کنند. این افراد، برای این که تمامی مراحل انتخاب رشته و ثبت نام را به درستی انجام دهند، بهتر است که از یک مشاور خوب کمک بگیرند. در واقع، آن ها می توانند از مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد، کمک بگیرند. زیرا، یک مشاور می تواند راه و چاه انتخاب رشته را به فرد داوطلب نشان دهد و وی را با فوت و فن انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تا حد زیادی آشنا کند.

شرکت در جلسات مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد و یا استفاده از مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می تواند اطلاعات خوبی را در رابطه با ظرفیت دانشگاه های آزاد و یا اسامی مراکز دانشگاهی آزاد در اختیار داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه قرار دهد. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید با این مراکز آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

 

 

معرفی بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

 

معرفی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از معتبرترین و گسترده‌ترین دانشگاه‌ها در کشور می‌باشد. این دانشگاه از سال 1361 تاسیس شده و تا به امروز دانشجویان بسیاری از آن فارغ التحصیل و وارد بازار کار شده‌اند. می‌توان گفت دانشگاه آزاد اکثر رشته‌های تحصیلی موجود در کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد. اعتبار مدرک دانشگاه آزاد از دو جهت اعتبار داخلی و اعتبار خارجی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در ارتباط با اعتبار این مدرک در داخل کشور باید گفت که بر اساس آیین نامه‌های وزارت علوم، اعتبار مدرک این دانشگاه با دانشگاه سراسری برابر بوده و از جهت ادامه تحصیل یا جذب در بازار کار میان این دانشجویان تفاوتی وجود ندارد. اگرچه ممکن است برخی از واحدهای دانشگاهی یک رشته خاص را ارائه نکنند اما به طور کلی تمامی رشته‌های سه شاخه نظری  و بسیاری از رشته‌های داوطلبین گروه هنر و گروه زبان در این دانشگاه تدریس می‌شوند. دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکتری و در تمامی رشته‌های تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. لیستی از پر متقاضی ترین رشته های دانشگاه آزاد به شرح زیر هستند:

 • پزشکی
 • دندانپزشکی
 • داروسازی
 • روانشناسی
 • پرستاری
 • اتاق عمل
 • هوشبری
 • حقوق
 • حسابداری
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت مالی

 

لزوم دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد

 شاید این موضوع برای شما دوست عزیز داوطلب و متقاضی ثبت نام در دانشگاه آزاد نیز سؤال شده باشد که چرا باید مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را در مرکز مشاوره آزاد دریافت کرد و دلیل اهمیت این موضوع چیست؟ اگر می خواهید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در دانشگاه آزاد، داشته باشید؛ الزاماً باید از دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا مشاوره تلفنی را دریافت کنید. در غیر این صورت، بدون مشورت و کمک گفتن از یک مشاور تحصیلی خبره، نمی توانید انتظار یک انتخاب رشته حرفه ای و بدون عیب و نقص را در زمان انتخاب رشته و ثبت نام  دانشگاه آزاد داشته باشید. 

با شرکت در جلسات مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد می توانید علاوه بر نحوه صحیح انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، با مواردی از جمله زمان، چگونگی ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، آشنایی لازم را پیدا کنید. به علاوه، به جز بحث انتخاب رشته و آشنا کردن داوطلب با فوت و فن آن، مشاور می تواند اطلاعی از ظرفیت رشته های تحصیلی و همین طور لیست رشته های گنجانده شده در دفترچه بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد به فرد داوطلب بدهد. از این رو، می توان این گونه نتیجه گرفت که اهمیت دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و همین طور مشاوره تلفنی از مرکز مشاوره تا چه حد بالاست و چه نقش پررنگی در رسیدن به موفقیت برای فرد داوطلب دارد.

 

لزوم دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد

 

مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد را از چه کسی دریافت کنیم؟

شاید این موضوع برای شما دوست عزیز هم سؤال شده باشد که بهترین مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد را از چه کسی می توانم دریافت کنم؟ در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که چه برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و چه مشاوره حضوری یا تلفنی این مشاوره، باید از فردی کمک بگیرید که صلاحیت های لازم را برای نامیدن وی به عنوان بهترین مشاور داشته باشد. به این معنا که فرد مشاور باید اطلاعات به روز و جدیدی را در رابطه با لیست رشته های ارائه شده در انواع گروه های آزمایشی و همین طور ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته های تحصیلی دانشگاهی، بر اساس آخرین دفترچه با کنکور و بدون کنکور آزاد، داشته باشد.

از طرف دیگر، در زمان دریافت مشاوره انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد، هر فرد مشاور الزاماً باید از تغییرات به وجود آمده در رشته های ارائه شده در دانشگاه ها و همین طور شرایط پذیرش در آن ها مطلع باشد. مورد دیگر اطلاع مشاور از فوت و فن انتخاب رشته در دانشگاه آزاد و نحوه چینش صحیح رشته ها در فرم انتخاب رشته است که باید مورد توجه قرار بگیرد. در صورت استفاده از مشاوری ناآگاه در زمینه انتخاب رشته های تحصیلی و اولویت بندی رشته های انتخابی، آینده خودتان را با دستان خودتان نابود می کنید و در آخر هم نتیجه ای به جز ناراحتی و پشیمانی برای شما در برندارد.

تصورش را بکنید که مبلغ زیادی را برای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد و یا تلفنی، به مرکز مشاوره دانشگاه پرداخت کنید و در انتها و در زمان اعلام نتایج، از مشاهده نتیجه بسیار ناراحت و غمگین شوید. از طرف دیگر، بهتر است از مشاوری کمک بگیرید که این فرد برخوردی مناسب و درست با شما دوست عزیز داوطلب داشته باشد. از طرف دیگر، نحوه بیان مشاور در زمان دادن مشاوره در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد و یا مرکز مشاوره حضوری و یا آنلاین، باید بسیار ساده و روان باشد و داوطلب را جذب خود کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل با ارائه بهترین خدمات مشاوره دانشگاه آزاد در مرکز مشاوره دانشگاه آزاد، در خدمت شما دوستان عزیز هستند و بهترین خدمات را به شما دوستان ارائه می دهند. فقط کافی است با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات ارزنده آن ها در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد بهره مند شوید. مشاورانی که می توانند بهترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند و پاسخگوی سؤالات شما در رابطه با این موارد باشند.

 

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی آنلاین، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.  

 

 

مزیت تماس با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

در گذشته استفاده از مشاوره تلفنی برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد، چندان متداول نبود و افراد و داوطلبان بیشتر تمایل به دریافت مشاوره برای انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه آزاد را به صورت حضوری داشتند. اما در حال حاضر برقراری تماس با مرکز مشاوره، رواج زیادی پیدا کرده است و افراد بسیاری به آن روی می آورند. شاید علت این موضوع را بتوان در کمبود وقت مردم برای رفتن به مراکز مشاوره حضوری و همین طور اقتصادی تر بودن دریافت مشاوره تلفنی جستجو کرد. به هر حال بهتر است بدانید که شما در زمان دریافت مشاوره تلفنی نیازی به صرف هزینه زیادی برای رفت و آمد ندارید.

از طرفی، دریافت مشاوره حضوری برای ثبت نام و انتخاب رشته در سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد وقت هر فرد را در زمان رفت و برگشت می گیرد. اما با دریافت مشاوره تلفنی می توانید با خیال راحت در منزل بنشینید و بهترین مشاوره ها را با پرداخت کمترین هزینه، دریافت کنید. بدین ترتیب ملاحظه می فرمایید که تماس با مراکز مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد چه مزیت هایی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد و تا چه اندازه در صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کمک کند. برای دریافت باکیفیت ترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا با ارائه بهترین خدمات مشاوره در خدمت شما عزیزان داوطلب باشند.

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

تفاوت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تلفنی و حضوری

بین مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره حضوری تفاوت های زیادی وجود دارد. در گام اول بهتر است ذکر کنیم مشاوره تحصیلی تلفنی هیچ محدودیت زمانی ندارد و شما به راحتی می توانید در هر زمان از شبانه روز با وی تماس گرفته و از مشاوره تحصیلی بهره‌مند شوید اما این مسئله در مورد مشاوره حضوری صدق نمی کند زیرا شما باید در زمان مشخص به دفتر مراکز مشاوره حضوری مراجعه نمایید. در ادامه بهتر است به صرفه جویی در زمان اشاره کنیم که این روز ها برای بسیاری از افراد اهمیت بسیاری پیدا کرده است. قابل توجه است بدانید برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی نیازی به طی کردن مسافت تا رسیدن دفتر مشاوره ندارید اما برای استفاده از مشاوره حضوری باید حتما در دفتر مشاور حاضر شوید.

از سوی دیگر مشاورین که در مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی فعالیت می‌کنند از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و اکثراً معروف می باشند در نتیجه می توانند شما را به هدفتان نزدیک‌تر کنند. در ادامه بهتر است به این نکته اشاره کنیم که استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی آسان تر است زیرا شما تنها با تماس گرفتن با مرکز مشاوره ایران تحصیل به راحتی می توانید از مشاوره تحصیلی بهره مند شوند. در نهایت می‌توان به این نتیجه رسید استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی بهتر از استفاده از مشاوره تحصیلی حضوری می‌باشد.

 

تفاوت مرکز مشاوره دانشگاه آزاد تلفنی و حضوری

 

تفاوت مرکز مشاوره ایران تحصیل با مراکز مشاوره دیگر 

اگر قصد دارید از تفاوت مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره ایران تحصیل با مابقی مراکز مطلع شوید. بهتر است ذکر کنیم مرکز مشاوره ایران تحصیل از مشاورین منحصر به فرد استفاده می‌کند. این در صورتی است که بسیاری از مراکز مشاوره دیگر، تنها یک مشاور مشهور دارند و در کنار آن از دستیاران بی تجربه استفاده می کنند تا بتوانند سود چشمگیری به دست بیاورند. در نتیجه این نوع از مراکز مشاوره به هیچ وجه نمی‌تواند شما را به هدفتان نزدیک تر کنند. این نکته را در نظر داشته باشید مشاورین مرکز مشاوره ایران تحصیل دارای تخصص و تسلط به امور مشاوره می باشند. اما در بسیاری از مراکز مشاوره، مشاورین از تخصص کافی برخوردار نیستند و نمی توانند یک مشاوره ارزشمند به داوطلب ارائه کنند. این نکته را هم در نظر داشته باشید هزینه مشاوره در مرکز مشاوره ایران تحصیل بسیار مناسب است اما مراکز مشاوره دیگر هزینه های زیادی را برای ارائه مشاوره دریافت می کنند.

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه آزاد

تمدید مهلت نام‌نویسی در دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(به جز رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۶ شهریور تمدید شد.

 

تذکر نمایندگان درباره افزایش شهریه دانشگاه آزاد و جلوگیری از حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر جمعی از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری درباره لزوم جلوگیری از حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه از سوی اپراتورها را قرائت کرد.

 

زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد اعلام شد

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری (به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی) از امروز سه شنبه ۱۸ مرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۸ مرداد ماه ادامه دارد.

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که حتما پیش از انتخاب مشاور، به موارد گفته شده در مقاله دقت کنید. در غیر این صورت ممکن است مشاوری نا آگاه را انتخاب کرده و نتوانید بهترین رشته را انتخاب کنید. اما، اگر مشاوری را انتخاب کنید که هم دانش کافی دارد و هم اطلاعات کاملی را به شما ارائه می دهد، می توانید بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن تمامی موارد ذکر شده در مقاله و همچنین با داشتن دانش و تجربی کافی می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است تا با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مرکز مشاوره دانشگاه آزاد چه مرکزی است؟

بهترین مرکز مشاوره، مرکزی است که بتواند بهترین و جامع ترین خدمات را در زمینه انتخاب رشته و ثبت نام در این دانشگاه ارائه دهد.

مزایای دریافت مشاوره آنلاین دانشگاه آزاد چیست؟

از میان مزایای دریافت این مشاوره می توان به صرفه جویی در زمان و همین طور هزینه اشاره کرد.

مرکز مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد ایران تحصیل در چه زمینه ای می تواند به من کمک کند؟

شما می توانید انواع خدمات مشاوره و برنامه ریزی، ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد را از تیم مشاوره ما بخواهید.

نظرات

 1. Ghazal
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  داخل دفترچه ثبت نام ترم بهمن واحد کرج جلوی رشته کامپیوتر زده پاره وقت،الان یعنی فقط پاره وقت ثبت نام میکنه و تمام وقت نداره؟

  • مشاور محمدی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت به خیر
   تنها رشته های قید شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارائه می شود.

 2. ملکی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام ببخشید تجدیدی مونده برای دی میتونم ورودی بهمن ثبت نام کنم ؟

  • rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   برای ثبت نام شدن و پذیرش در دانشگاه باید مدرک دیپلم ارائه دهید و از شرایط الزامی نام نویسی می باشد.

 3. حسینی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

  سلام من کارشناسی حسابداری دارم
  میتونم کارشناسی ارشد معماری رو بخونم ؟

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت به خیر
   تغییر رشته برای مقطع ارشد امکان پذیر است.

 4. حسین
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقت بخیر ببخشین من ترم قبلی درس با پیش نیازش هم زمان برداشتم الان میگن اخر سری که می خوای تصفیه کنی اون در حذف می کنن الان چکار کنم بنظرتون ؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 5. ali
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقتتون بخیر ، من همزمان در دو رشته ازاد ثبت نام کردم در رشته دیگرم حدود 100 واحد پاس کردم میخواستم بدونم نحوه تدابق واحد ها چگونه هست ( هر دو کارشناسی هستند)

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام باید با مدیر گروه رشته تون در دانشگاه صحبت کنید و تطبیق مدرکتون رو انجام بدید

 6. علیرضا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام.ببخشیدامسال میخوام.ثبت نام کنم.میخواستم بپرسم.یکی از مدارک.صدور چک ضمانتی.برای.دیپلم.هست.ایا لازمه.؟ما که داریم.گواهی موقت راارائه میکنیم.وقطعا.تاصدور دیپلم.زمان خاص خودش را میبره.ودرنهایت.بعد از گرفتن.اصل دیپلم.ان را به شما تحویل.میدیم.که اگر تحویل ندیم.دانشگاه در نهایت.مدرک لیسانس را به ما نمیده.این قدر چک بازی.هم خطرناکنه.نگهداریشون از طرف دانشگاه.وهم اینکه.تهیه وتدارک ان.مشکله.لطفا راهنمایی بفرمایید.حتی سفته هم.همین طور ممنون

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام شرایط سفته و تضمین ارائه مدارک رو دانشگاه آزاد خودش بهتون اطلاع میده

 7. مظفر
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام وقت بخیر برای گرفتن مدرک کارشناسی در رشته تربیت بدنی ازدانشگاه آزاد چند سال طول میکشه و تعداد واحدهای چندتا است مدرک فعلی بنده کاردانی رابط عمومی علمی کاربردی است و دوست دارم کارشناسی تربیت بدنی را زود بگیرم ممنون میشم دراین خصوص بنده رو راه هنمایی بفرمائید

  • bahraii
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر مانعی ندارد برای شما دروس پش نیاز و جبرانی در نظر میگیرند برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 8. مظفر
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام وقت بخیر برای گرفتن مدرک کارشناسی در رشته تربیت بدنی چند سال طول میکشه و تعداد واحدهای چندتا است مدرک فعلی بنده کاردانی رابط عمومی و دوست دارم کارشناسی تربیت بدنی را زود بگیرم ممنون میشم دراین خصوص بنده رو راه هنمایی بفرمائید

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی 133 واحد رو باید بگذرونید که حدودا میشه 7 ترم تحصیلی
   معادل 3 سال و نیم.

 9. زهرا
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  با سلام و درود .. من به رشته پرستاری خیلی علاقه دارم خواستم بدونم با رتبه کشوری ۸۲۰۰۰ منطقه یک و تراز هفت هزار شانس قبولی پرستاری دارم یا نه ؟اگر دارم کدوم شهرها رو انتخاب کنم ؟با تشکر فراوان

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   بله احتمالش هست

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام روزتون بخیر شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید متوجه میشوید

 10. پرهام
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  با درود خدمت شما
  عذرخواهی می کنم میخواستم بپرسم برای دانشگاه آزاد کارت واکسن الزامی هست یا خیر؟
  با سپاس فراوان

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام تا دو دوز بله بازم بستگی به دانشگاه دارد

 11. شیلا احمدی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام من دوتا از امتحانای نهایی رو افتادم میخواستم بدونم اگر پاس کنم از مهر میتونم دانشگاه ثبت نام کنم یا باید صبر کنم از بهمن ثبت نام کنم؟
  و اینکه میتونم بدون کنکور رشته میکروبیولوژی بخونم؟
  غیر از رشته میکروبیولوژی بدون کنکور چه رشته های پزشکی یا پیراپزشکی میشه خوند؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر اگر دیپلم را تا شهریور اخذ کنید مشکای ندارد
   جز رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد حساب میشود برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 12. ارمیتا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من رشته کامپیوتر رو امسال توی هنرستان تموم کردم کنکور فنی هم ۲ هفته دیگس میخواستم بدونم با دیپلم فنی میتونم رشته مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر دانشگاه های ازاد رو انتخاب کنم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست.

 13. ارمیتا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام من در هنرستان رشته کامپیوتر خوندم برای دانشگاه های ازاد میتونم رشته مهندسی کامپیوتر و علوم کامپیوتر رو انتخاب کنم ؟ پذیرش میشم اصلا با دیپلم فنی ؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت به خیر
   فارغ التحصیلان نظام اموزشی 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته ندارند.

 14. صحرا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام من هنرستان تحصیل کردم امسال دوازدهم بودم میتونم کارشناسی پیوسته رشته ITبخونم؟

  • bahraii
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقتتون بخیر .دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی در صورت دوازده ساله بودن طول تحصیل برای شما امکان پذیر است برا اطلاعات بیشتر با داخلی 111 تماس بگیرید

 15. saqar
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

  سلام ببخشید دانشگاه ازاد بدون کنکور رشته حقوق بخونم بهتره یا اموزش ابتدایی؟

  • rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر
   شما باید بر اساس علاقه ی شخصیتون تصمیم بگیرید و برای اطلاعات بیشتر میتونید با مشاورین مجموعه در تماس باشید

 16. فاطمه مهرافزا
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام ببخشید من کاردانی حقوق ثبت هستم به نظر شما واسه کارشناسی هم همین رشته را بخونم یا تغییر رشته بدم میشه راهنمایی کنید ممنونم بعد اینکه من هر چقدر تماس میگیرم پاسخگو نیستید

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقتتون بخیر برای برسی دقیق تر با متخصص انتخاب رشته کنکور و شغلی داخلی 111 تماس بگیرید

 17. سلیمه
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقت بخیر من فوق دیپلم کامپیوتر و کارشناسی حسابداری خوندم برای ارشد مشکل دارم که چه رشته دانشگاه آزاد بخونم جایی که مشغول بکار می باشم رشته های علوم تربیتی و علوم اجتماعی روانشناسی و مدیریت دولتی میخوان من زیاد میونه ام با درس هایی خوندنی خوب نیست از اون طرف هم الان از شرایط سنی اینکه زمان داشته باشم که دوباره رشته ی دیگه بخونم یا استخدامی شرکت کنم نیست فقط برای ارشد یه رشته میخوام که هم به سازمانی که میخوام بدرد بخوره اما سخته نباشه برای خوندن .

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام من پیشنهادم به شما این است با وجود مدرک حسابداری ارشد مدیریت مالی بخونید

 18. مهتاب
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام وقت بخیر من دانشجو یک رشته در دانشگاه آزاد بودم و فقط دو ترم خوندم… متاسفانه به دلیل کامل نبودن مدارک دیپلمم مجبور به انصراف شدم دقیقا هم آخر ترم این اتفاق افتاد….و اینکه من شهریه همین ترم رو پرداخت کردم بود ولی کامل نه…بعد اینکه میخواستم بدونم دانشگاه نباید شهریه ای که من پرداخت کرده بودم رو برای من واریز کنه چون به هر حال من دانشجو نیستم و مشکل از کسی بوده که من ‌‌ثبتنام کرده… وسوال دیگه من این هستش که اکه من مدارک دیپلمم رو اول مهر تحویل دانشکده بدم میتونن اون ترم یکی که کذروندم رو برای من لحاظ کنن؟؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام بالاخره شما انصراف که میدید باید یک هزینه ای رو بعنوان جریمه به دانشگاه پرداخت کنید

 19. ....
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

  سلام خسته نباشید
  من رشتم تربیت کودک هست سه ماه دیگه هم مدرک دیپلمم رو میگیرم . میخاستم بپرسم دانشگاه های سما کلا شرایطشون چیه برای ثبت نام و اینکه اگر بخوام برم دانشگاه سما مدرک خوبی میگیرم در این رشته ؟؟ یا باید واسه مدرک خوب دانشگاه دولتی قبول شم ؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام وقت بخیر . دانشگاه های آزاد هم پذیرش با کنکور دارند و هم پذیرش بدون کنکور . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 20. Sare
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام وقت بخیر
  من دیپلمم کامپیوتر هست و الان ترم دوم کاردانی نرم افزار هستم میخواستم بدونم میتونم به حقوق تغیر رشته بدم یا اینکه انصراف بدم و دوباره انتخاب رشته کنم

  • karimi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   بله ازادبه ازادجریمه انصراف نداره

 21. محمد
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام خسته نباشید من امسال ترم دوم هستم رشته حقوق دانشگاه ازاد واحد کنگاور بدون ازمون شرکت کردم خواستم بدونم بعدا برای استخدامی و ازمون های وکالت و قوه قضائیه و دادگستری بدون ازمون بودن مشکل ایجاد نمیکنه و الان چند درصد از دانشجو ها بدون ازمون هستن ممنون لطفا جواب بدین چون خیلی نگران هستم متشکرم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که در راهنمای ثبت نام و شرایط پذیرش قید شود محدودیت وجود دارد در غیر صورت مشکلی نیست.

 22. علی خبری
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من میخواهم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم میخواستم بدونم که شهریه اش چنده وچند ساله در ضمن حقوق میخونم برای کارشناسی و اتباع هستم .

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   شهریه دانشگاه آزاد از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده که مجموعا از حداقل 2 میلیون شروع می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 23. سعید
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

  با سلام – آیا با مدرک فوق دیپلم قرآنی مورد تایید وزارت علوم ، می توانیم در رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد درس بخوانیم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   با سلام.بله امکان ان وجود دارد.

 24. shirin
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام وخسته نباشید خدمت مشاور عزیز من یه سوال داشتم از خدمتتون در رابطه با استخدام آموزش وپرورش ابتدایی اگه کسی چشم راستش ۱۰/۱۰ باشه ولی چشم چپش منحرف بوده وتنبلی داشته باشه ودید اون ۲/۱۰ باشه وقابل درمان نباشه میتونه امیدوار باشه که در آزمون استخدامی اگه قبول شد در مصاحبه ومعاینه پزشکی قبول بشه؟الان ترم اول اموزش وپرورش ابتدایی ارشد دانشگاه آزاد هست ولی رشته کارشناسی it کامپیوتر بوده و ۳۶ ساله هست ممنون از راهنمایی تون
  پاسخ

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

   طبق اطلاعیه مصاحبه فرهنگیان نمره چشم باید 10/10 باشد در صورت ثبت نام در آزمون مسئولیت ثبت نام و قبولی به عهده شخص میباشد

 25. عابد
  ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام
  من یک بار از دانشگاه دولتی انصراف گرفتم و در دانشگاه ازاد رشته فقه و حقوق کارشناسی گرفتم و الان میخوام ارشد آموزش ابتدایی ادامه بدم و خدمت هم نرفتم آیا میتونم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقتتون بخیر تا زمانیکه معافیت تحصیلی داشته باشین بله میتونین

 26. مسعود
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام ببخشید ما ورودی جدید رشته حقوق ثبتی کارشناسی نا پیوسته هستیم الان دانشگاه اومده مار رو زیر مجموعه علوم اجتماعی زده آیا بعد از فارغ تحصیلی این عنوان علوم اجتماعی واسه شرکت در آزمون وکالت یا سر دفتری مشکل ایجاد نمیکنه ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام وقت بخیر در مدرک رشته لحاظ میشود نه زیر گروه اما جهت اطمینان از دانشگاه استعلام کنید

 27. سجاد صادقی
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  باسلام.
  می خواستم بدانم که من رشته هنرستانم یا همان پیش دانشگاهی کامپیوتر است و الآن دیپلم کامپیوتر دارم.آیا من می توانیم برای ادامه تحصیل برای مقاطع بالاتر فوق دیپلم و لیسانس و… رشته ام را تغییر دهم یا خیر؟
  باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت به خیر مشکلی از جهت تغییر رشته ندارید.

 28. امیرعلی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید یک سوال داشتم مقطع دکتری که گفته میشه منظور مثلا منی که الان ترم ۶ رشته دامپزشکی هم هستم و در نهایت ۳ سال دیگه قراره دکتری بگیرم هم میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر بله دامپزشکی مقطع دکتری حرفه ای میباشد

 29. عاطفه
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  با عرض سلام من ورودی جدید هستم و میخوام بدونم برای دادن مدرک و ثبت نام فردامیتونم در دانشگاه حضور داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام
   اول باید پیش ثبت نامتون رو داخل سایت اموزشیار انجام داده و سپس یا مدارک را به دانشگاه تحویل داده و یا اینکه برای دانشگاه پست کنید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور