تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 97-98

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 1400-1401

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی نیمسال اول و دوم

 

 

دانشجویان عزیزی که به هر دلیلی امکان ادامه تحصیل در دانشگاه محل پذیرش را ندارند، می توانند نسبت به ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اقدام نمایند. ورود به سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد زمانی امکان پذیر است که در زمان تعیین شده مراجعه نمایند. شرایط ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد با توجه به آئین نامه های دانشگاه آزاد تعیین می گردد. متقاضیان ورود به سامانه ثبت درخواست انتقال دانشگاه آزاد جهت ثبت درخواست بهتر است هر چه سریع تر اقدام نمایند. لازم به ذکر است جز در شرایط تعیین شده، انجام ثبت نام انتقالی و میهمانی دانشگاه آزاد برای دانشجویان ترم اول مهر و بهمن امکان پذیر نمی باشد.

 

 

جهت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای ترم مهر و بهمن و اطلاع از شرایط و مدارک لازم برای میهمانی دانشگاه آزاد و انتقالی ، ثبت درخواست از سراسر کشور شماره های زیر تماس بگیرید

سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد اسلامی – سامانه منادا

ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای هر نیمسال ترم مهر و بهمن به صورت جداگانه و در زمان مجزا برگزار می گردد به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد و یا اخذ مهمانی دانشگاه آزاد در واحد های دیگر می رسانیم ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد صرفا به صورت اینترنتی (الکترونیکی) بوده و فقط از طریق سایت سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی monada.iau.ac.ir صورت خواهد پذیرفت لذا دانشجویان گرامی که قصد اخذ انتقالی یا مهمانی در واحد های دیگر را دارند می توانند از طریق سامانه منادا نسبت به تکمیل درخواست دانشجویی خود اقدام نمایند.

 

 

 

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در هر سال تحصیلی دوبار انجام می گیرد که دانشجویان واجدالشرایط می توانند در سامانه منادا درخواست خود را ثبت نمایند

 

 

 

ثبت نام نقل و انتقالات در سامانه منادا دانشگاه آزاد فقط در صورتی قابل رسیدگی خواهد بود که متقاضی محترم با رعایت تمامی شرایط و ضوابط مربوط به آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد درخواست خود را درورود به سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد ثبت نموده باشد به عبارتی دیگر می توان گفت رسیدگی به درخواست دانشجویان مبنی بر انتقالی وی از واحدی به واحدی دیگر یا مهمان شدن در واحد دیگری منوط به شرایط عمومی و اختصاصی داوطلب خواهد بود .

 

با توجه به تعداد بالای درخواست دانشجویان برای انتقالی و مهمانی توصیه می کنیم در اولین روزهای زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایید ضمنا شایان ذکر است ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد برای هر نیمسال به صورت جداگانه انجام خواهد گرفت.

 

تمامی نقل و انتقالات دانشگاه آزاد با توجه به جدول همترازی دانشگاه آزاد انجام خواهد گرفت و درخواست هایی که خارج از چهارچوب جدول همترازی باشند جنبه اجرایی نخواهند داشت لذا به متقاضیان عزیز توصیه می شود حتما قبل از ثبت درخواست اینترنتی در سامانه منادا دانشگاه آزاد حتما جدول همترازی دانشگاه آزاد را دانلود و بررسی نمایند سپس نسبت به تراز بندی و گروه بندی های موجود در جدول همترازی دانشگاه های همتراز واحد آموزشی در حال تحصیل خود را برای انتقالی یا مهمانی دست به انتخاب بزنید در غیر این صورت ثبت درخواست جنبه رسیدگی و پیگیری نخواهد داشت ضمنا شایان ذکر است نتایج ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نیز از همان سایت ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی به نشانی monada.iau.ac.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ترم مهر و بهمن

با توجه به سنوات گذشته می توان گفت زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد دو بار در هر سال تحصیلی انجام می پذیرد ضمنا لازم به ذکر است زمان ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد و زمان ثبت نام مهمانی دانشگاه آزاد در یک بازه زمانی انجام می گیرد که متقاضیان محترم می توانند به صورت مجزا درخواست خود را در سامانه منادا ثبت نمایند.

با توجه به محدودیت زمانی در تاریخ ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد توصیه می نماییم متقاضیان گرامی در اولین ساعات باز شدن سایت ثبت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل درخواست خود اقدام نمایند شایان ذکر است با توجه به محدودیت های موجود اولویت پذیرش انتقالی یا مهمانی با دانشجویانی خواهد بود که زودتر از دیگر متقاضیان در سامانه ثبت درخواست نموده باشند.

با توجه به آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد جهت نیمسال اول سال تحصیلی یا همان ترم مهر از چهاردهم خرداد ماه سال جاری شروع شده و تا بیستم تیر ماه ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترم می توانند از 14 خرداد درخواست های خود را از طریق سامانه مذکور ثبت نمایند لازم به ذکر است نتایج ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد حداکثر ظرف 3 روز از همان سامانه ثبت درخواست قابل پیگیری خواهد بود.

 

هزینه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

همان طور که دانشجویان انصرافی دانشگاه آزاد می بایست هزینه انصراف به دانشگاه آزاد پرداخت نمایند دانشجویانی که قصد اخذ انتقالی از واحدی به واحد دیگر را دارند نیز می بایست هزینه انتقال پرداخت نمایند که این هزینه با توجه به مقطع دانشجو متغیر خواهد بود با توجه به آخرین تغییرات و اطلاعیه های سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی هزینه انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد برای مقاطع کارشناسی اعم از پیوسته و ناپیوسته 1200000 ، مقطع کارشناسی ارشد برابر 1800000 ، مقطع کاردانی اعم از پیوسته و ناپیوسته برابر 800000 تومان خواهد بود که تقریبا برابر 1.5 برابر شهریه ثابت ایشان خواهد بود.

 

 

جهت اطلاع از شرایط انصراف از دانشگاه دولتی روزانه و شبانه روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

لازم به ذکر است با توجه به قوانین و شرایط دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر هزینه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد ، دانشگاه جهت اخذ میهمانی نیز از دانشجویان هزینه دریافت خواهد کرد به صورتی که هر دانشجویی که قصد اخذ میهمانی برای واحد دیگری داشته باشد می بایست مطابق قوانین و شرایط نیمی از شهریه ثابت خود را به عنوان جریمه به دانشگاه پرداخت نماید لذا با توجه به این قانون هزینه مهمانی در مقطع کاردانی تقریبا 350000 ، کارشناسی 500000 و کارشناسی ارشد 1000000 تومان خواهد بود لذا متقاضیان گرامی قبل از ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می بایست تمامی نکات مربوط به نقل و انتقالات را مطالعه و بررسی کرده سپس برای ثبت درخواست اقدام نمایند.

 

 

شرایط و نحوه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

ثبت نام متقاضیان انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد در گرو داشتن شرایط مذکور در آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد خواهد بود به عبارت دیگر دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند به یکی از دلایل ازدواج یا طلاق – بیماری های خاص – فوت یکی از اعضا خانواده – سرپرستی خانواده – اشتغال یکی از اعضا خانواده به صورت رسمی در دانشگاه آزاد – فعالیت در هیئت علمی دانشگاه آزاد – ورزش حرفه ای در سطح کشور – اشتغال یکی از اعضا خانواده در مجلس شورای اسلامی یا هیئت وزرا دولت – شرایط خاص و جدول همترازی دانشگاه آزاد جهت اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.

 

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد فقط از طریق سایت منادا دانشگاه آزاد (سامانه انتقال دانشجویان) انجام می گیرد که هر داوطلب می تواند در زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه انتقال دانشجویان یا همان سامانه منادا وارد شوند و از قسمت ورود با توجه به قسمت مربوط به مهمانی یا انتقالی دانشگاه آزاد وارد شده و مشخصات خود را وارد می کنند سپس یکی از دلایل مشخص شده برای انتقال یا مهمانی را انتخاب کرده و مدارک دال بر احراز شرایط خود را ارائه می کنند در صورت صحت دلایل و مدارک لازم برای میهمانی دانشگاه آزاد و موافقت واحد مبدا و مقصد نقل و انتقال وی انجام خواهد گرفت.

 

به اطلاع می رسانیم به منظور تسهیل در امور ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت درخواست خود در سامانه انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل اقدام به ثبت درخواست نمایند مشاوران ایران تحصیل با تسلط کامل بر امور ثبت نام دانشگاه آزاد و مشاوره اخذ مهمانی یا انتقالی دانشگاه آزاد می توانند ثبت درخواست شما را به صورت کامل بر روی سامانه انتقال دانشجویان منادا ثبت نمایند.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد مهر و بهمن

کانال اطلاع رسانی ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد مهر و بهمن

 

جهت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد برای ترم مهر و بهمن و اطلاع از شرایط مهمانی دانشگاه آزاد و ضوابط دانشجویان انتقالی با از سراسر کشور شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

portal.saorg.ir

azmoon.org

azmoon.net

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور سراسری

www.azmoon.org

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با شرایط و نحوه ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. دانشجویان عزیز با استفاده از لینک ورود به سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد  می توانند مدارک خود را جهت درخواست ثبت نمایند. ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد  برای دو ترم مهر و بهمن تنها مختص به واجدین شرایط خواهد بود. چنانچه در ورود به سامانه ثبت درخواست انتقال دانشگاه  مشکلی دارید و یا اینکه مایل به انجام ثبت نام انتقالی و میهمانی دانشگاه آزاد می باشید، می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

در صورتی که با ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد موافقت نشود، آیا می توانیم مجددا اقدام به ثبت نام نماییم؟

پس از ورود به سامانه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد تنها یک بار امکان ثبت نام درخواست خواهید داشت.

 

برای ورود به سامانه ثبت نام انتقالی و میهمانی دانشگاه آزاد جه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

نام کاربری و رمز عبور از موارد مورد نیاز می باشد که در واقع همان کد ملی و شماره داوطلبی شما خواهد بود.

 

آیا می توان پس از ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد تغییر نوع داد؟

پس از ثبت درخواست در سامانه ثبت درخواست انتقال دانشگاه آزاد تا 24 ساعت مهلت خواهید داشت.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Ali
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام و عرض ادب ببخشید ثبتنام حضوری دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت به خیر نتایج ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اواخر شهریور اعلام می شود.بعد از اعلام نتایج ثبت نام های حضوری انجام می شود.

 2. علیرضا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام ببخشید من روز آخر ثبت نام بود عکس سه در چهار و اداری نداشتم و یه عکس دیگه فرستادم این اشکال داره آیا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام وقت بخیر.
   نخیر مشکلی ایجاد نخواهد کرذ.

 3. میلاد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام
  من در پاره وقت دانشگاه ازاد بدون ازمون انتخاب رشته کردم.
  میتونم تمام وقت هم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر.
   میتونید ولی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

 4. هلیا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با تراز ۵۰۰۷ در زیر گروه اول کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شد ؟؟
  امسال کنکور دادن و منطقه ۲ هستن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت به خیر احتمال قبولی به انتخاب رشته دیگر داوطلبان هم بستگی دارد اما با توجه به ترازشان احتمال قبولی را دارند.

   • هلیا
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

    ممنون از پاسخگوییتون
    ببخشید با تراز ۶۳۱۲ در زیر گروه اول زبان چطور ؟؟

 5. سمیرا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید چه اقداماتی انجام داد ممنون از مشاوران ایران تحصیل

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور برای 1400 هنوز دفترچه ای نیومده براش و از طریق سایت سنجش دانشگاه ازاد ارائه میشه

   • سروش
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام عذر میخوام میدونید آیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برای رشته فلسفه برای دانشجویان شهرستانی امکانات خوابگاهی و تغذیه ارایه می‌کنه یا نه؟ ممنون.

ایران تحصیل
تماس با مشاور