ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استعداد درخشان ارشد آزاد 1401 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد 1401 آغاز شد. کلیه افراد متقاضی ثبت نام ارشد استعداد درخشان می توانند در زمان و مهلت تعیین شده اقدامات لازم را برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد انجام دهند.

دقت داشته باشید که کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط اختصاصی بسیار مهم در زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد نیز برای هر یک از افراد متقاضی ثبت نام در این دوره بسیار مهم است. به جز این ها، هر فرد داوطلب باید اطلاعاتی را در رابطه با مدارک تحصیلی و فردی اعلامی برای ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد نیز بدست آورد.

از آن جایی که آشنایی هر یک از داوطلبان و افراد شرکت کننده در طرح ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد و همین طور آشنایی دقیق با زمان، نحوه و همین طور شرایط ثبت نام ارشد بدون کنکور برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه بسیار مهم و الزامی به نظر می رسد.

 

جهت اطلاع از نحوه و زمان ثبت نام در ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان،‌ نحوه و همین طور شرایط اعلامی برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد می توانید با تیم مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کاردان و حرفه ای ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل کرده و اطلاعات لازم را در این رابطه از آن ها جویا شوید.

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید با شرایط مهم اعلامی برای ثبت نام و ورود به این دوره آشنایی لازم را پیدا کنید

 

 

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله و طی فراخوانی بسیار مهم از افراد و داطلبان برای ثبت نام ارشد بدون کنکور ثبت نام به عمل می آورد.

موضوع مهم این که ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به طور معمول در حول و حوش زمان انتخاب رشته برای ورود به دوره ارشد دانشگاه آزاد و یا حتی کمی بعد از انجام برای افراد متقاضی انجام می شود.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال آینده باید عرض کنیم که با توجه به عدم انتشار اخباری درست و دقیق در این رابطه هنوز نمی توانیم اطلاعاتی بی عیب و نقص در این باره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل ارائه دهیم و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه بمانیم.

اما در سال قبل شاهد اعلام زمان ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد در ماه مرداد و شروع ثبت نام داوطلبان و افراد متقاضی در این دوره بودیم.

البته ناگفته نماند که علت این موضوع سیلاب عظیمی بود که در مناطقی از کشور به وقوع پیوست و مشکلات عدیده ای را برای داوطلبان مایل به شرکت در دوره بدون آزمون ارشد استعداد درخشان آزاد به وجود آورد.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چه می دانید؟

به جز بحث زمان و همین طور شرایط در نظر گرفته شده توسط مسئولین امر کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور درخشان دانشگاه آزاد اسلامی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

فقط دقت داشته باشید که دقت در زمان درج موارد درخواستی برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله مبذول دارید تا خدایی ناکرده مشکلی برایتان ایجاد نشود.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ورود به دوره ارشد بدون کنکور در رشته روانشناسی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح ارشد استعداد درخشان ارشد آزاد

یکی از موارد مهم دیگری که در زمان ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده جهت ثبت نام در طرح ارشد بدون کنکور ارشد آزاد است.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در طرح استعداد درخشان ارشد آزاد به هیچ وجه امکان ثبت نام برای شما داوطلبان و متقاضیان ورود به دوره ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد وجود ندارد.

در صورت عدم اطلاع از شرایط اعلامی جهت ثبت نام در این طرح با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا اطلاعات مورد نیاز خود را در این رابطه بدست آورید و با این موارد مهم آشنا شوید.

. در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

. رشته تحصیلی انتخابی در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد الزاماً با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

. پس از قبولی در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

. در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

. در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

. با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

. در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام کنید.

 

ارشد بدون آزمون استعداد درخشان

ارشد بدون آزمون استعداد درخشان

 

آیا ثبت نام در دوره بدون کنکور ارشد استعداد درخشان آزاد به پرداخت هزینه نیاز دارد؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد باید هزینه ای را پرداخت کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به پرداخت هزینه نیز نیاز دارد.

هزینه ای که در زمان ثبت نام و با مراجعه به سایت در نظر گرفته شده برای این امر می توانید از مبلغ دقیق آن مطلع شده و در ادامه برای واریز آن به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور است.

در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور باید خدمت شما عرض کنیم که ظرفیت زیادی برای جذب دانشجو در این دوره در نظر گرفته نشده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق ارشد استعداد درخشان بدون آزمون است.

 

توضیحاتی در رابطه با شرایط استعداد های درخشان

همانطور که اشاره شد، شرایط پذیرش به نسبت هر دانشگاهی اعم از سراسری و آزاد متفاوت است.

لذا کلیه داوطلبان عزیز با توجه به فراخوان دانشگاه مورد نظر لازم است نسبت به این شرایط اقدام نمایند.

برای مثال، برخی از دانشگاه ها ثبت نام را تنها از دانشجویان دانشگاه های خاصی انجام می دهند و به همین دلیل در ابتدای ثبت نام لازم است به این لیست توجه نمایید.

همان طور که در بخش دیگری از مقاله نیز توضیح دادیم یکی از شرایط ثبت نام این است که دانشجوی متقاضی حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد.

از دیگر شرایط ورود به این دوره می توان به موضوع تعداد ترم ها واحدهای گذرانده اشاره نمود.

داوطلبان لازم است حداقل هشت نیمسال را گذرانده باشند تا بتوانند در این ثبت نام شرکت نمایند. لیست رشته های موجود در هر دانشگاه ، تنها در سایت دانشگاه مورد نظر قابل مشاهده است.

لذا برای اطلاع از این مورد باید به سایت خود دانشگاه مراجعه نمایید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره استعداد درخشان کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی بسیار مهم نیز دارد. مدارکی که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام اعلامی از طرف دانشگاه آزاد هستید.

در صورت عدم داشتن اطلاعاتی درست و دقیق در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی می توانید در ادامه این نوشته جامع با ما همراه باشید.

. در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوران کارشناسی خود فارغ التحصیل می شوید الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید.

. تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

. نگهداشتن شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

. اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

. تهیه اسکنی از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

. تهیه اسکنی از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

 

 

برای دانلود دفترچه بدون کنکور ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

نکات مهم ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد باید نکاتی را برای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد برسی قرار دهند که مرکز مشاوره تلفنی کنکور ارشد ایران تحصیل برای سهولت کار شما عزیزان این اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار داده که در ادامه به آن می پردازیم.

. در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

. هر ساله زمان  مصاحبه از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می رسد.

. داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارک را که اشاره کردیم  همراه داشته باشد.

. تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد  پس از پذیرش علمی ، و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

برای آشنایی با شرایط و مدارک اعلام شده برای ثبت نام در دوره ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط

راهنمای ثبت نام کنکور ارشد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

شهریه ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

هنوز زمان دقیقی برای ثبت نام در این دوره جهت جذب دانشجو در سال آینده در نظر گرفته نشده است.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان چیست؟

از میان شرایط اعلامی برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان به داشتن حداقل معدل هفده برای رشته های گروه علوم انسانی اشاره کرد.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان ارشد باید به سایتی به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

مدارک لازم برای  ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چیست؟

از میان مدارک لازم برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می توان از تصویر کارت ملی و همین طور اولین صفحه شناسنامه یاد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  سارا
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من که نقصر ریز نمرات خورده بودم دوتا صفحه بود هردوتا رو به صورت یک pdf بارگزاری کردم .الان دیدم بعضیا گفتن توی یک صفحه برام سوال شد که آیا من که دوتا بود داخل pdf مورد قبول نیست؟

  • Avatar photo
   مشاور منصوری
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر ریز نمرات را باید در یک فایل بارگزاری کنید در غیراینصورت ناقص است ویا مشکل از کمبود تعداد ریز نمرات است

 2. Avatar photo
  فاطمه ماجدی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام من سال1400 مقطع کارشناسی فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی شدم (دانشگاه ازاد واحد یادگار امام) معدلم بالای 16 هشت ترمه تموم کردم. دانشگاه ازادای دیگه میتونم واسه ارشد استعدادای درخشان ثبت نام کنم؟مثل علوم تحقیقات . زمانش کی هست تقریبا؟ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر
   اگر مجدد فراخوان بزنند بله.
   زمانش دقیق مشخص نیست.

 3. Avatar photo
  عرفان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام وقت بخیر من برای ارشد استعداد درخشان ثبت نام کردم ولی برام زده به علت نقص مدرک نتایج قابل مشاهده نیست باید چکنم؟ من امرو رفتم دانشگاه بمن اصل گواهی موقت را ندادند گفتند باید پایان خدمت داشته باشی اما ریزنمرات یا کارنامه کل اصلی رو دادند بمن که حاوی مهر و تعداد نیم سال و معدل و… هست همون کفایت میکنه که بارگذاری کنم یا خیر؟ واینکه کپی گواهی موقت روهم بهم دادن اصلشو نه کپیشو دادن اونم اوکیه بزارم؟ واینکه من ریزنمرات مقطع کارشناسیو بارگذاری کنم؟ یا علاوه برکارشناسی باید مقطع کاردانی هم بارگذاری کنم چون بنده ناپیوسته خوندم کاردانیمو جدا گرفتم کارشناسیم جدا ممنون میشم راهنمایی دقیقم کنید سپاس

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   سلام باید به واحد دانشگاهی مربوطه یا واحد سنجش کل دانشگاه آزاد مراجعه کنید

 4. Avatar photo
  الهه
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام بنده در شهریور۱۴۰۲فارغ التخصیل میشم در رشته شیمی دانشگاه علوم پزشکی ومعدل کل من۱۹/۳۶هست ودر ۸ترم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من چه زمانی باید برایه استعداد درخشان ثبت نام کنم برایه امسال میتونم وقتی دانشگاه ها اعلام کردند اقدام کنم با باید کاملا فارغ التحصیل بشم وبرایه۱۴۰۳اقدام کنم؟واینکه بنده وردی مهر۹۸هستم،سپاس از راهنماییتون.

  • Avatar photo
   mansuri
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر برای استعداد درخشان باید حتما فارغ شده باشید سپس با توجه به شرایطتتان اقدام کنید

 5. Avatar photo
  مینا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

  با سلام من در تیر ماه سال ۱۴۰۱ آخرین ازمونم را داده و در استعدهای درخشان ثبت نام کردم و در رشته ای مورد نظر از دانشگاه شماره دانشجویی موقت گرفته ام . اما در زمان فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی متاسفانه در زمان مقرر بارگذاری مدارک هنوز موفق به دریافت ریز نمرات و مدرک موقت نشدم . و الان برای ورود اعلام می شود که به علت عدم فارغ التحصیلی در زمان ثبت نام نتیجه ی شما ثبت نشده . لطفا راهنمایی بفرمایید آیا من حذف شده ام . چه کنم . این قصور از طرف دانشگاه مقطع کارشناسی هست .

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. Avatar photo
  N.b
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۲

  سلام‌ ببخشید من مدارکم بار گزاری گردم ریز نمرات دانشگاه علمی کار بردی همون کارنامه هر ترم دادن .بعنی میشه ۴تا ۶ صفحه ک من دوصفحه رو برای ثبت نام بار گذاری کردم الان جواب اومده ک مدارک ناقص ریز نمرات تا اخر مهر بفرستین .شماره ثابت ندارم تماس بگیرم .از چه طریقی میتونم مشورت بگیرم

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر در سایت ایران تحصیل قسمت شارژینگ انلاین بسته خریداری کنید تا با شما تماس بگیریم

 7. Avatar photo
  پویا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان ثبت نام کرده بودم منتهی در زمان ثبت نام فارغ التحصیل نشده بودم ولی الان فارغ التحصیل شدم ولی سامانه عنوان می‌کنه: داوطلب گرامي، به دليل عدم فارغ التحصيلي در زمان ثبت نام، نتيجه دوره بدون آزمون شما اعلام نشده است
  حالا باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. Avatar photo
  پویا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام وقت بخیر من برای ارشد استعدادهای درخشان ثبت نام کرده بودم حالا که نتایج اومده سایت عنوان می‌کنه داوطلب گرامي، به دليل عدم فارغ التحصيلي در زمان ثبت نام، نتيجه دوره بدون آزمون شما اعلام نشده است یعنی پذیرفته نشدم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. Avatar photo
  مهسا
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام وقتتون بخیر ریز نمرات من پنج تا صفحه هست ولی امکان بارگزاری یک عکس وجود داره چیکار باید بکنم؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام وقت بخیر برای ویرایش ثبت نام تماس بگیرید

  • Avatar photo
   شبنم
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

   سلام تو فتوشاپ همرو یکی کن

   • Avatar photo
    karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. Avatar photo
  محمد علی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من رشتم حسابداری و تو ۸ نیمسال تحصیلی تموم کردم فقط یه ۴ واحد مونده بود که معرفی به استاد گرفتم که تو ابان ماه تموم کردم می خواستم بدونم من تو گروه غیر علوم پزشکی می تونم برای استعداد درخشان با توجه به این ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط استعداد درخشان اتمام تحصیل در 8 نیمسال تحصیلی و داشتن حداقل معدل 16 است.

 11. Avatar photo
  هانیه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام و وقت بخیر,اگر در استعداد درخشان ثبت نام کنیم و در رشته ای قبول شویم ولی انصراف دهیم از تحصیل, باز میتوانیم سال بعد دوباره ثبت نام کنیم برای رشته دیگری?

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سال بعد نداره میان پایه داره

 12. Avatar photo
  رضا
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام وقت بخیر من استعدادهای درخشان دانشگاه ازاد ثبت نام کردم ولی کد رهگیری اخر ثبت نام نداد
  پس از تایید نهایی یک برگه با اطلاعاتم داد که روش کد رهگیری نیست
  کد رهگیری بصورت اس ام اس میاد؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقتی نداده یعنی تاییدنشده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   شبنم
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

   سلام
   موقع اعلام نتایج شماره ملی وسال تولد میخاد کدرهگیریت نمیگیره اگه پرینو اخر بهت داده که عکست روشه یعنی تاییدی نگران نباش

   • Avatar photo
    karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 13. Avatar photo
  Zahra
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام استعداد درخشان ، دانشگاه ریز نمراتم رو در دو صفحه داده ک بارگذاری کنم تو سایت ولی سایت فقط ی تصویر قبول میکنه
  شما اطلاع دارید کدوم صفحه رو باید بارگذاری کنم؟ ی صفحه ریز نمرات ۸ ترم هست و ی صفحه تعداد واحد گذرانده و معدل
  من هر دو صفحه رو کنار هم گذاشتم باهم تو ی صفحه اسکن کردم ک بتونم بارگذاری کنم. مشکلی پیش نمیاد ک؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام خیر میتونید دو تا صفحه رو تو یک عکس بگیرید و بارگذاری کنید

 14. Avatar photo
  Setare
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام وقت بخير
  ببخشيد ميدونيد مهلت اتمام استعداد هاي درخشان دانشگاه هاي آزاد ١٤٠١ تا چه تاريخي هست؟ و اينكه آيا امكان تمديدش هست؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. Avatar photo
  Sahar
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام من استعداد درخشان ارشد ازاد ثبتنام كردم أما فقط روز فارغ التحصيليو اشتباه زدم ماه و سال درسته حالا مشكلي پيش مياد؟؟؟؟امكان ويرايش نيست؟؟لطفا ج بديد

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام وقت بخیر . مشکلی ایجاد مکینه اگر فقط تاریخ باشه برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 16. Avatar photo
  پویا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

  سلام وقت بخیر
  من ترم 6 کارشناسی حقوق هستم و 4 واحد دیگه برام باقی مونده آیا اگه تا مرداد این 4 واحد رو پاس کنم میتونم تو کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان شرکت کنم؟
  و اینکه آیا کارشناسی ارشد ویژه استعداد های درخشان برای ترم بهمن هم هست یا خیر؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 17. Avatar photo
  پویا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام وقت بخیر
  برای ترم بهمن 1401 هم امکان ثبت نام در ارشد ویژه استعداد های درخشان وجود داره؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   دفترچه انتخاب رشته پذیرش استعداد درخشان معمولا برای ورودی مهر ماه منتشر می شود.

 18. Avatar photo
  پویا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من ترم 6 کارشناسی حقوق هستم و تنها 4 واحد دیگه برام باقی مونده که میتونم تا آخر مرداد اونها را پاس کنم آیا با این شرایط میتونم کارشناسی ارشد ویژه استعداد های درخشان ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر اگر شرایط استعداد درخشان را دارا باشید و تا 31 شهریور فارغ التحصیل شوید میتوانید

 19. Avatar photo
  azizi
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام وقت بخیر، من تا 31 شهریور ماه 1401 فارغ التحصیل میشم و شرایط ثبت نام در استعدادهای درخشان رو دارم
  اگر امسال شرکت کنم و بعد از پذیرفته شدن در دانشگاه نتونم برم ،آیا سال بعد هم میتونم در پذیرش با استعدادهای درخشان شرکت کنم؟
  چون توی دفترچه نوشته تا یکسال بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارین، با این حال سال بعد هم فرصت دارم، ایا فقط یکبار میتونم شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام خیریکباره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 20. Avatar photo
  محمد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

  سلام
  من ورودی مهر ۹۸ کارشناسی هستم
  و ۳۱شهریور ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم (ترم تابستون هم برداشتم)
  برای ثبت نام استعداد درخشان از من تعداد نیمسال تحصیلی در کارشناسی رو خواسته باید چند نیم سال بزنم؟؟؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر اگر ورودی 98 باشید .31شهریور 98 فارغ التحصیل نمیشوید ولی در صورتی که فارغ شده اید تعداد ترم های گذرانده بجز ترم های تابستان را وارد کنید

 21. Avatar photo
  Atefe
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام وقت بخیر،من فارغ تحصیل رشته ی جغرافیا با معدل ۱۷,۱۱ در دانشگاه دولتی هستم ،امکانش هست که در رشته ی زبان انگلیسی یا روانشناسی از طریق معدل ثبت نام کنم ؟!!!!

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر امکان تغییر رشته برای بدون ازمون ارشد وجود ندارد برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 22. Avatar photo
  Negin
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  توی دفترچه ننوشته بود رشته های انسانی بالای ۱۷ زده بود کلیه رشته ها به جز پزشکی و زیرمجموعه معدل حداقل ۱۶ درسته؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بعله نیازه استناد شما به دفترچه باشد

 23. Avatar photo
  Gh
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر عذر میخوام برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان کسایی که هنوز نمرات ترم آخر و معدل کلشون وارد نشده باید چیکار کنن برای ثبت نام ؟!

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت به خیر
   یکی از تبصره های ثبت نام استعداد درخشان گرفتن مدرک کارشناسی برای ثبت دقیق معدل می باشد.

 24. Avatar photo
  ایلار
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام برای ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد امکانش هست مدرک موقت کارشناسی و در سایت بارگذاری کرد یا حتما باید اصلش باشه؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مقطع بالاتر به حداقل مدرک گواهی موقت دوره قبل نیاز دارید.

 25. Avatar photo
  ramyar
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۳

  با سلام.. من ترم آخر کارشناسی هستم و تا 31 شهریور دیگه قطعا فارغ التحصیل میشم، و میانگین معدلم هم میدونم بالای 16 میشه.. میتونم برای استعداد درخشان ارشد ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیر
   بر اساس قانون دانشگاه ازاد اسلامی داوطلبینی که تا تاریخ 6/31 (31 شهریور ماه) فارغ التحصیل میشوند منعی برای ثبت نام وجود ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 26. Avatar photo
  M.b
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱

  سلام، وقت بخیر
  من ورودی مهر ۹۸ هستم، ۷ واحد بیشتر ندارم و بهمن ۱۴۰۱، ۷ ترمه فارغ التحصیل میشم، با توجه به این که در حال حاضر ترم ۶ هستم، علیرغم این که ترم آینده فارغ التحصیل میشم، امکان ثبت نام ندارم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت به خیر
   طبق آیین نامه ثبت نام استعداد درخشان مندرج دفترچه راهنمای ثبت نام،شرط ثبت نام دارا مدرک کارشناسی جهت ثبت دقیق معدل می باشد.

 27. Avatar photo
  Sss
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

  سلام وقت بخیر عذر میخوام برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان کسایی که هنوز نمرات ترم آخر و معدل کلشون وارد نشده باید چیکار کنن برای ثبت نام ؟!

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام. آخرین وضعیت تحصیلی رو وارد میکنید و بعد از درافت کارنامه ترم آخر ویرایش انجام میدید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 28. Avatar photo
  Gh
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام وقت بخیر عذر میخوام توی سایت آزمون ثبت نام ارشد استعداد های درخشان رو قرار دادن…درحالی مه هنوز امتحانا تموم نشده و مدرک کارشناسی و معدل رو در دسترس نداریم برای ثبت نام باید چیکار کرد ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقتتون بخیر
   حداقل معدل مجاز برای ورود به ارشد استعداد درخشان در رشته های غیر علوم پزشکی 16 میباشد .
   کمترین مقدار معدل حدودی خود را درج بفرمایید .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 29. Avatar photo
  M.R
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  با معدل ۱۵.۸۸ فارغ التحصیل ۱۴۰۰ هم میشه ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

   با سلام معدل ثبت نام برای استعداد درخشان ارشد ازاد 1401 16 میباشد

 30. Avatar photo
  سحر
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام‌وقت بخیر من هنوز مدرک فارغ التحصیلی رو کسب نکردم یعنی ورودی بهمن ۹۷ هستم ۷ واحد برام مونده برای بچه های دوره ما بعد ترم تابستون بهمون دادن که دیگه تو تابستون فارغ التحصیل بشیم با ورودی های مهر ۹۷ . معدلم ۱۸ هست دانشگاه کارشناسی هم سراسری بوده میتونم شرکت کنم در استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد ؟
  بعد لطفا بگید زمان ثبت نام کی هست ؟ و از سایت خود دانشگاه آزاد هستش ؟

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام ثبت نام ازاد از طریق azmoon.org هست. برای استعداد درخشان هم میتونید، باید کیس شما بررسی بشه. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 31. Avatar photo
  طهورا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام ببخشید کسی که مقطع لیسانس رو بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی رفته میتونه برای ارشد دانشگاه ازاد استعداد درخشان ثبت نام کنه ؟؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   سلام وقت بخیر در صورت داشتن شرایط ، مشکلی ندارد

 32. Avatar photo
  علی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام، تاریخ ثبتنام استعداد های درخشان ارشد دانشگاه ازاد برای سال 1401 چه تاریخی است؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی اعلام نشده اما معمولا در بازه زمانی مرداد ماه دفترچه ها منتشر می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید باعضو کانال تلگرام ایران تحصیل شوید.

 33. Avatar photo
  زهره
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۰

  من كارشناسي روانشناسي با معدل ١٧ دارم از پیام نور
  آيا میتونم استعداد درخشان بدون آزمون دانشگاه آزاد شركت كنم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   با سلام اگر شریاط استعداد درخشان دانشگاه ازاد را داشته باشید میتوانید شراستفاده کنید 1: تجانس 2:بالا 16 معدل 3: 8 ترمه 4: ازاد خونده باشد یا سراسری

 34. Avatar photo
  فاطمه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم کسانی که دروس عمومی خودشون رو معادل سازی کردن هم میتونن ثبت نام کنند ؟
  یعنی تاثیر داره تو پذیرش ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر برای استعداددرخشان اگر درس یا دروسی معادل سازی شده باشد امکان شرکت در استعداد درخشان نداریدولی برای اطلاع از نحوه ورود به مقطع ارشد با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید موفق باشید

 35. Avatar photo
  میلاد
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام من رشتم روانشناسیه معدل دانشگاهیم 15.75توکارنامه کنکور ارشد معدل موثرم 16وخرده ای شده من میتونم استعداد درخشان شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام معدل موثر فقط برای کنکور است نمیتوانید استعداد درخشان ثبت نام کنید

 36. Avatar photo
  میلاد
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام من معدل‌کارشناسیم 15.75بود بعد کنکور ارشد تو‌کارنامم معدل موثرم 16وخورده ای شدم میتونم برای استعداد درخشان ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام وقت بخیر تاثیر معدل در مقطع بعدس شما ، با اصل معدل شما فرق می کند و شما مجاز نیستید برای این کار برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 37. Avatar photo
  نیما
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام من با معدل ۱۷.۲۲ از دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ فارغ التحصیل شدم و شرایط استعداد درخشان رو دارم.
  امسال کنکور ارشد رو دادم، میخواستم بدونم اگر این کنکوری که دادم رو انتخاب رشته کنم در صورتی که دانشگاه مورد نظر قبول نشم فرصت استعداد درخشان سوخت نمیشه؟
  بصورت هم زمان (با کنکور و بدون کنکور) میتونم ارشد رو ثبت نام کنم و در نهایت هر کدام که قبول شدم رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن شرایط بر هر دو انتخاب رشته کنید و در صورت قبولی در هر کدام میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 38. Avatar photo
  Mohi
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام وقت بخیر
  امسال دانشگاه آزاد مانند پارسال ارشد استعداد درخشان پذیرش دارد با فقط بصورت فراگیر (با آزمون) پذیرش دارد ؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه در رابطه با پذیرش استعداد درخشان اعلام نشده.با عضویت در کانال تلگرام مجموعه ایران تحصیل از زمان ثبت نام اطلاع پیدا کنید.

 39. Avatar photo
  ندا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام
  اگر از امتیاز استعداد درخشان برای ارسد استفاده کنیم برای دکتری هم میشه استفاده کرد یا فقط یکبار میشه از این امتیاز استفاده کرد

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام وقت بخیر امتیاز استعداد درخشان در هر مقطع قابل استفاده است

 40. Avatar photo
  Yekta
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام خسته نباشید من معدلم بالای ۱۷ هست ولی متوجه شرط اخر نمیشم میشه لطفا توضیح بدید !؟
  منظورم از شرط آخر جزو دانشجویان ممتاز و برتر دانشگاه هست !
  از کجا بدونیم که هستیم !؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر از مدیر اموزش دانشگاهتان پیگیری کنید

 41. Avatar photo
  فروزان
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام وقت بخیر اینکه دانشگاه آزاد فقط از دانشجویان خودش برای استعداددرخشان پذیرش داره درسته؟بعد ما ک غیرانتفاعی هستیم چی؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر برای استعداد درخشان ارشد ازاد دانشجویان خودش رو اولویت قرار میده ولی اینطور نیست که از بفیه دانشجویان هم پذیرش داره در صورت داشتن ظرفیت برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 42. Avatar photo
  ازادمنش
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام وقت بخیر من با معدل ۱۸.۶۳ و فارغ التحصیل بهمن ۱۴۰۰ هستم از دانشگاه غیرانتفاعی امکان ثبت نام من وجود دارد برای استعداددرخشان؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد داشتن حداقل معدل 16 در مقطع کارشناسی است.
   برای اطلاع از دیگر شرایط استعداد درخشان با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 43. Avatar photo
  زهرا
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام وقتتون بخیر من فارغ التحصیل از موسسه عالی کشور غیرانتفاعی هستم با معدل ۱۸.۶۳ بهمن سال ۱۴۰۰ ولی از دانشگاه آزاد نیستم امکان شرایط استعداددرخشان برای من وجود نداره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   برای استعداد درخشان دانشگاه آزاد محدودیتی از جهت دانشگاه مقطع کارشناسی وجود ندارد.

 44. Avatar photo
  نیلا محمدی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام. ثبت نام دانشگاه ازاد اسلامی ویژه ی استعداد های درخشان چه زمانی است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت برای مرداد ماه سال اینده

 45. Avatar photo
  نیلوفر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه ی استعداد های درخشان سال ۱۴۰۱ کی هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت به خیر
   پذیرش استعداد درخشان دانشگاه آزاد مقطع ارشد در یک نوبت و برای ورودی مهرماه انجام می شود.برای اطلاع دقیق از زمان انتشار دفترچه میتوانید سایت دانشگاه آزاد را چک و یا مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 46. Avatar photo
  مینا مرادی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام وقتتون بخیر اینروزا گفتند ک سایت دانشگاه واسه ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد باز میشه ولی هنوز نشده که بتونیم این ترم از کلاسها استفاده کنیم میشه بطفا تاریخ دقیق ثبت نام بگید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام . تاریخ ثبتنام دانشگاه های آزاد در شهریورماه می باشد

 47. Avatar photo
  محمد مهدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقت شما بخیر
  بنده دانشجو ترم آخر علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه ملی ایلام هستم و شرایط معدل رو هم دارم خواستم بدونم آیا می تونم برای ارشد رشته خودم در دانشگاه آزاد (استعداد های درخشان شرکت کنم؟) و اینکه چه زمانی دفترچه انتخاب رشته استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ میاد؟؟ این دفترچه با دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی متفاوت هست یا یکی هستن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   با سلام.زمان ثبت نام استعداد درخشان مرداد ماه میباشد.

 48. Avatar photo
  زهرا
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام. وقت بخیر.
  استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد با تکمیل ظرفیت(سوابق تحصیلی) فرق داره؟
  و زمان ثبت نام استعدادهای درخشان برای نیمسال دوم ۱۴۰۰ کی هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

   خیر.زمان ثبت نام استعداد درخشان نیم سال دوم زمان ثابتی نداشته و از طریق سایت دانشگاه اعلام میگردد

   • Avatar photo
    محمد ۹۹
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲

    سلام چطور میتونم در دو رشته برای استعدادهای درخشان ثبت نام کنم و پس از اعلام نتایج آیا قبولی در هر دو رشته اعلام میشه یا فقط یکی؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 49. Avatar photo
  سوگند
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۸

  سلام وقتتون بخیر،ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چه زمانی است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام وقت بخیر اوایل تیرم اه باید سایت مربوط به دانشگاه ازاد رو چک کنید تاریخ دقیق اعلام نکردن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Avatar photo
    یاسمین
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    سلام، ممنون از توضیحاتتون
    ایا برای ثبت نام استعداد درخشان آزاد هم حتما باید حداکثر ۸ ترمه تموم کرد کارشناسی رو؟ اگر ۹ ترم باشه امکان ثبت نام وجود نداره؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

     شانس قبولی کاهش می یابد.

 50. Avatar photo
  محدثه
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام از دانشگاه ازاد میشود در پذیرش استعداد درخشان دانشگاه دولتی شرکت کرد ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر بستگی به دانشگاه دارد برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 51. Avatar photo
  آرمین
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام فارق تحصیل با معدل بالای 17 از دانشگاه پیام نور هستم ایا میتونم در استعداد های درخشان شرکت کنم یا صرفا مختص دانشجویان دانشگاه آزاد هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   در مورد استعداددرخشان تمام دانشجویان که شرایط رو دارند میتوانند استفاده کنند ومنعی ندارد اما برای اطلاع بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 52. Avatar photo
  زهرا
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام
  دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت یا ثبت‌نام برای بهمن ماه هم داره برای استعدادهای درخشان؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقتتون بخیر فعلا هیچ اطلاعیه ای در خصوص تکمیل ظرفیت ها در سایت قرار داده نشده است

 53. Avatar photo
  نجفی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  باسلام
  برای ارسال مدارک مورد نیاز استعدادهای درخشان،ریز نمرات هستش لذا دانشگاه مربوطه به ما این مدرک رو نمیدهد و خودش محرمانه ارسال میکند،چه کنیم از ثبت نام جانمونیم؟تشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام
   با واحد آموزشی دانشگاهی ک پذیرفته شدید ارتباط برقرار کنید

 54. Avatar photo
  T
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام.ایا شهریه ارشد استعداد درخشان با شهریه پذیرفته شدگان با آزمون تفاوت دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر تقاوتی نداره شهریه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقتتون بخیر خیر شهریه استعداد درخشان فرقی ندارد

 55. Avatar photo
  غزل
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام براي اينكه يكي از انتخاب هاي استعداد درخشان ارشد بخوام خذف كنم بايد چيكار كنم؟منظورم رشته و دانشگاه انتخاب اخرم هست

 56. Avatar photo
  میلاد
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام با لیسانس حقوق معدل۱۶ و فارغ التحصیل۹۸ دانشگاه پیام نور هم میتوان استعداددرخشان دانشگاه ازاد ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر با توجه زمان فارغ التخصیلی شما امکان ثبت نام در مقطع ارشد استعداد درخشان دانشگاه ازاد 1400 وجود ندارد موفق باشید

تماس با مشاور