ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

استعداد درخشان ارشد آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برنامه استعداد درخشان ارشد آزاد به دنبال شناسایی و حمایت از دانشجویانی است که در زمینه‌های علمی، پژوهشی و فناوری پتانسیل بالایی دارند. این برنامه با هدف ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی برای استعدادهای برتر جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی ارائه‌شده‌است.
در این طرح متقاضیان رشته های پزشکی و غیرپزشکی می‌ توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، دفترچه راهنما را مطالعه کرده و پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام خود را انجام دهند و سپس انتخاب رشته نمایند.

داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند قبل از هر گونه اقدام برای انجام ثبت نام در دوره استعداد درخشان ارشد آزاد باید با شرایط اعلام شده برای ثبت نام و ورود به این دوره آشنایی پیدا کنند در غیر این صورت امکان ثبت نام و نام نویسی به صورت صحیح وجود نخواهد داشت.

به شما توصیه می کنیم تا با برقراری ارتباط با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ از شرایط ثبت نام اطلاع کامل کسب کرده و بعد به کمک مشاورین ایران تحصیل نام نویسی خود را انجام دهید.

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

در پی اعلان نتایج ابتدایی استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳، فرصتی برای داوطلبانی که به حد نصاب مورد نیاز دست یافته‌اند مهیا گردیده تا نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.

همچنین دانشجویان برجسته و نخبگان علمی در مقطع کارشناسی نیز این امکان را خواهند داشت تا بدون نیاز به شرکت در آزمون، ثبت‌نام خود را به انجام رسانند.

به عبارت دیگر، ثبت‌نام استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳ همزمان با دوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد یا اندکی پس از آن صورت می‌پذیرد و داوطلبان برای این منظور می‌بایست به وب‌سایت azmoon.org مراجعه نمایند.

داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام، قادر خواهند‌بود در کد رشته محل مورد علاقه خود نام‌نویسی کنند.

بلافاصله پس از اعلام زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد سال ۱۴۰۳، اطلاعات تکمیلی در این مقاله منتشر خواهد شد.

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

یکی از موارد مهمی که پیش از ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می بایست به آن توجه کرد در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده می باشد.

لازم به ذکر است دوستان عزیز باید دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از این شرایط هم به هیچ وجه امکان نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد ممکن نخواهد بود.

بنابراین تاکید می کنیم که با توجه به اهمیت این موضوع حتما شرایط زیر را مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال یا برای دریافت راهنمایی های بیشتر از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

🎓 در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

🎓 در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

🎓 رشته تحصیلی انتخابی در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد الزاماً باید با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

🎓 پس از ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

🎓 در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

🎓 در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

🎓 با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

🎓 در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره استعداد درخشان ارشد آزاد اقدام کنید.

🎓 داوطلبان باید دوره کارشناسی پیوسته را حداکثر در 10 نیمسال و دوره کارشناسی ناپیوسته را حداکثر در 6 نیمسال بدون در نظر گرفتن ترم تابستانی و مرخصی گذرانده باشند.

🎓 داوطلبان آقا باید شرایط مربوط به نظام وظیفه را رعایت کرده باشند و ممنوعیت تحصیلی نداشته باشند.

🎓 دانشجوی متقاضی استعداد درخشان ارشد حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد تا بتواند در ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی شرکت کند.

🎓 داوطلبان می بایست برای مشاهده لیست رشته های موجود در هر دانشگاه، تنها به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

 

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

برای اطلاع از اینکه کارشناسی ارشد چند واحد است؟ روی لینک کلیک کنید.

نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

در رابطه با نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

نکنه مهم اینکه دقت در زمان درج موارد خواسته شده برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشید تا خدایی نکرده مشکلی برای شما ایجاد نشود.

 

  📢 اطلاعیه 📢

با توجه به مهم بودن وارد کردن دقیق اطلاعات و انجام درست ثبت نام پیشنهاد می کنیم این کار را به عهده مشاوران ایران تحصیل بگذارید.

 

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد از طریق سایت این دانشگاه انجام می شود. برای این کار متقاضیان باید به سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از آن وارد لینک”  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استعداد درخشان ۱۴۰۳” شوند.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد1

در مرحله بعد استعداد درخشان ارشد آزاد نیز باید بر قسمت “خرید کارت اعتباری” کلیک شود.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد2

پس از انجام مراحل فوق باید بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

 

حال در این قسمت باید اطلاعات خواسته شده وارد شوند و سپس “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” انتخاب نمایید.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد3

در مرحله بعدی استعداد درخشان ارشد آزاد نیز باید اطلاعات تایید گردند و پس از آن در صورت مورد تایید بودن اطلاعات، بر گزینه “بلی” کلیک شود.

در این مرحله مبلغ استعداد درخشان ارشد آزاد باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.

حال باید گزینه “ثبت نام” را انتخاب کرد.

سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مثل شماره کارت اعتباری خریداری شده از لینک ورود به ثبت نام می توان وارد سیستم شد و عکس پرسنلی و ریز نمرات مقطع کارشناسی را بارگذاری کرد.

لازم به ذکر است انتخاب استان واحد دانشگاهی و ثبت کد رشته محل انتخابی نیز مرحله آخر استعداد درخشان ارشد آزاد می باشد.

 

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. 👉🏻

 

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره استعداد درخشان کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی دارد که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام این دانشگاه هستید.

این مدارک شامل موارد زیر هستند:

📌 اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

📌 فایل اسکن شده از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

📌 تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

📌 شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

📌 فایل اسکن شده از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

📌 در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوره کارشناسی خود فارغ التحصیل می شوید الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید.

هزینه ثبت نام بدون کنکور ارشد استعداد درخشان آزاد

شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد باید هزینه ای را پرداخت کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به پرداخت هزینه نیاز دارد. هزینه ای که در زمان ثبت نام و با مراجعه به سایت در نظر گرفته شده برای این امر می توانید از مبلغ دقیق آن مطلع شده و در ادامه برای واریز آن به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رشته های جدید پیام نور بدون کنکور   کلیک کنید.👉🏻

 

دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان

در این بخش از نوشته برای اطلاع شما همراهان گرامی دفترچه راهنمای ثبت نام در دوره بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳ را قرار داده ایم.

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

نکات مهم ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد باید نکاتی را در هنگام نام نویسی و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار دهند که در ادامه به آن می پردازیم.

💣  در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

💣 داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

💣  هر ساله زمان مصاحبه از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می رسد.

💣 داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارکی را که اشاره کردیم همراه داشته باشد.

💣 تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد پس از پذیرش علمی و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

📢 اطلاعیه 📢

چنانچه نیازمند دربافت اطلاعات بیشتری هستید و می خواهید روند ثبت نام و انتخاب واحد خود را با خیال راحت سپری کنید این کار را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید و تنها با یک تماس به راحتی دانشجوی دانشگاه دلخواه خود شوید.

زمان اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هنگامی که بازه زمانی ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی پایان یافت، متقاضیان ثبت نام می توانند به سایت این دانشگاه مراجعه کرده تا از نتایج پذیرش مطلع شوند.

گفتنی است نتایج استعداد درخشان ارشد آزاد نیز همزمان با پذیرفتگان سوابق تحصیلی در اواخر شهریور ماه و پیش از شروع نیمسال اول تحصیلی اعلام می شود.

 

اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور کلیک کنید. 👉🏻

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی و نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش این دانشگاه است.

در حقیقت ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور، ظرفیت زیادی نیست و برای جذب دانشجو در این دوره تعداد کمی در نظر گرفته شده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان و دانشجویان واجد شرایط سوابق تحصیلی است.

مشاوره استعداد درخشان ارشد آزاد

دانشجویانی که در زمینه‌های تحصیلی خود عملکرد برجسته‌ای داشته و توانایی‌های پژوهشی خود را از طریق مقالات، پروژه‌ها یا اختراعات به اثبات رسانده‌اند، می‌توانند برای این برنامه اقدام کنند. شرایط و ضوابط خاصی برای پذیرش در این برنامه وجود دارد که معمولا شامل معدل تحصیلی بالا، سوابق پژوهشی قوی، و توصیه‌نامه‌های حرفه‌ای است.

استعدادهای درخشانی که در این برنامه پذیرفته می‌شوند، علاوه بر بورسیه تحصیلی، ممکن است از مزایای دیگری مانند فرصت‌های تحقیقاتی، کارآموزی در صنعت و حمایت‌های مالی برای شرکت در کنفرانس‌ها و کارگاه‌ها بهره‌مند شوند. این برنامه فرصتی استثنایی برای دانشجویان است تا توانایی‌های خود را در محیطی حمایتی توسعه دهند و به پیشرفت‌های قابل‌توجهی در حوزه تخصصی خود دست یابند.

علاقه‌مندان به شرکت در برنامه استعداد درخشان ارشد آزاد باید از طریق وب‌سایت رسمی دانشگاه‌های مورد نظر خود اقدام کنند و مدارک و اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهند.

پذیرش در این برنامه نیازمند بررسی دقیق پرونده‌های تحصیلی و پژوهشی است تا اطمینان حاصل شود که تنها استعدادهای واقعی و درخشان به این فرصت دست یابند. شما می توانید برای قبولی تضمینی با مشاوره کنکور ارشد ایران تحصیل نیز در ارتباط باشید.

برای اطلاع از  زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور کلیک نمایید.

اخبار پیرامون استعداد درخشان ارشد آزاد

📢 راه اندازی سامانه جدید برای ثبت نام دانشگاه آزاد

سامانه جامع پذیرش با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی برای تکریم ارباب رجوع و رعایت قوانین آموزشی و شرایط ثبت‌نام، امکان بررسی مغایرت‌های احتمالی موارد شناسنامه‌ای فراهم‌شده‌است.

نتایج ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه‌آزاد اسلامی همزمان با سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود. پذیرفته‌شدگان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه جامع پذیرش و انتخاب واحد در سامانه آموزشیار مراحل تحصیلی خود را انجام دهند.

اطلاعات ثبت‌نام با سازمان ثبت احوال و سایر سازمان‌ها برای رفع مغایرت‌های احتمالی سیستمی بررسی خواهد شد.

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. 👉🏻

 

خلاصه مطلب استعداد درخشان ارشد آزاد

همانطور که در متن این مقاله گفتیم دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد از طریق کنکور سراسری و به صورت بدون آزمون به پذیرش دانشجو می پردازد.

استعداد درخشان ارشد آزاد از دو طریق ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی و ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد است. برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد لازم است داوطلبان شرایطی را رعایت کنند که این شرایط به طور کامل در مقاله توضیح داده شد.
افزون بر این زمان، مدارک و نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به همراه لینک دفترچه راهنمای این ثبت نام برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شد.
امیدواریم مطالعه این مقاله استعداد درخشان ارشد آزاد برای مفید واقع شده باشد. شما همراهان گرامی می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس برقرار نمایید.

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله استعداد درخشان ارشد آزاد کلیک کنید. 👉🏻

 

پادکست صوتی مقاله استعداد درخشان ارشد آزاد

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

با توجه به متن مقاله معمولا پس از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، این فرصت در اختیار دانشجویان استعداد درخشان قرار می گیرد.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد چیست؟

این شرایط به طور کامل در مقاله توضیح داده شده اند. در صورت داشتن سوال در خصوص شرایط استعداد درخشان ارشد آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

نظرات

410 دیدگاه دربارهٔ «استعداد درخشان ارشد آزاد 1403 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo بهار گفت:

  سلام خسته نباشید
  ثبت نام کارشناسی ارشد با استعداد درخشان برای مهر ۱۴۰۳ چه زمانی هست؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید منتظر دفترچه باشید
   احتمالا در اردیبهشت ماه بیاد .

 2. Avatar photo فاطمه اسماعیلی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من قبولی استعداد درخشان آزاد بهمن ماهم
  اگر نرم میتونم سال بعد یه واحد دانشگاهی دیگه انتخاب کنم ؟
  با استعداد درخشان

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایط استعداد درخشان حداکثر سال بعد از فارغ التحصیلی 1 ساله

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط انصراف از دانشگاه آزاد

  شرایط انصراف از دانشگاه آزاد + راهنمای مراحل بخشنامه 1403

  پیرو انتشار آیین نامه جدید دانشگاه آزاد، شرایط انصراف از دانشگاه آزاد و ثبت نام مجدد مشخص گردید. کلیه متقاضیان محترم قبل از تکمیل فرم انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد، از شرایط ادامه تحصیل بعد از انصراف از دانشگاه و...
 • تربیت معلم بدون کنکور دانشگاه آزاد

  تربیت معلم بدون کنکور دانشگاه آزاد 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  شرایط ثبت نام تربیت معلم بدون کنکور دانشگاه آزاد اعلام شد. دانشگاه آزاد برای پذیرش افراد متعهد و علاقه‌مند به معلمی، رشته‌های بدون کنکور تربیت معلم را ارائه داده است. از این رو افرادی که شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان...
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1403 + رشته محل ها | azmoon.iau

  اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ برای داوطلبان بسیار حائز اهمیت است. سایت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی به منظور پذیرش بدون آزمون در نیمسال اول و دوم در مقاطع کاردانی و کارشناسی از داوطلبان واجد...
 • شرایط جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد

  شرایط جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد + بخشنامه 1403 | ایران تحصیل

  شرایط جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد یکی از موضوعات اساسی برای افرادی است که می‌خواهند به عنوان کادر آموزشی پزشکی و غیر پزشکی فعالیت داشته باشند. بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی علاقه‌مند به تحقیق و پژوهش و همچنین تدریس در...
تماس با مشاور