ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

استعداد درخشان ارشد آزاد 1402 + دانلود دفترچه | ایران تحصیل

استعداد درخشان ارشد آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه آزاد در هر سال به صورت بدون کنکور و با استفاده از سوابق تحصیلی در دو نیمسال دانشجو پذیرش می نماید. به اطلاع می رسانیم کلیه افراد متقاضی ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی که جزء نفرات برتر دانشگاه هستند نیز می توانند از ‌طرح ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد استفاده کنند.
در این طرح متقاضیان رشته های پزشکی و غیرپزشکی می‌ توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، دفترچه راهنما را مطالعه کرده و پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام خود را انجام دهند و سپس انتخاب رشته نمایند.
گفتنی است زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد ۱۴ لغایت ۲۵ تیرماه می باشد و معمولاً این مدت تا اوایل مرداد ماه تمدید می گردد.
داوطلبان گرامی باید توجه داشته باشند قبل از هر گونه اقدام برای انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید با شرایط اعلام شده برای ثبت نام و ورود به این دوره آشنایی پیدا کنند در غیر این صورت امکان ثبت نام و نام نویسی به صورت صحیح وجود نخواهد داشت، به شما توصیه می کنیم تا با برقراری ارتباط با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ از شرایط ثبت نام اطلاع کامل کسب کرده و بعد به کمک مشاورین ایران تحصیل نام نویسی خود را انجام دهید. 

نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

در رابطه با نحوه ثبت نام ارشد بدون کنکور درخشان دانشگاه آزاد اسلامی باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این ثبت نام به صورت اینترنتی و با ورود به سامانه اعلام شده در این رابطه انجام می شود.

به این صورت که هر فرد الزاماً باید وارد سامانه ای به آدرس اینترنتی azmoon.org شده و تمامی مراحل ثبت نام از جمله بارگذاری مدارک درخواستی را در آن جا طی کند.

نکنه مهم اینکه دقت در زمان درج موارد خواسته شده برای ثبت نام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و الزاماً باید توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشید تا خدایی نکرده مشکلی برای شما ایجاد نشود. 

 

  📢 اطلاعیه 📢

با توجه به مهم بودن وارد کردن دقیق اطلاعات و انجام درست ثبت نام پیشنهاد می کنیم این کار را به عهده مشاوران ایران تحصیل بگذارید.

 راهنمای تصویری نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

نحوه ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد از طریق سایت این دانشگاه انجام می شود. برای این کار متقاضیان باید به سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از آن وارد لینک”  ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استعداد درخشان ۱۴۰۲” شوند.

سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد

در مرحله بعد نیز باید بر قسمت “خرید کارت اعتباری” کلیک شود.

خرید کارت اعتباریپس از انجام مراحل فوق باید بر روی گزینه “ادامه” کلیک کنید.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

حال در این قسمت باید اطلاعات خواسته شده وارد شوند و سپس “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” انتخاب نمایید.

ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید

در مرحله بعدی نیز باید اطلاعات تایید گردند و پس از آن در صورت مورد تایید بودن اطلاعات، بر گزینه “بلی” کلیک شود.

تایید اطلاعات ثبت نام ارشد استعداد درخشان

در این مرحله مبلغ ۱۶۰۰۰ تومان باید به صورت اینترنتی پرداخت شود. البته این مبلغ مربوط به سال ۱۴۰۲ است و برای سال آینده ممکن است اندکی افزایش داشته باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد
حال باید گزینه “ثبت نام” را انتخاب کرد.

ورود به سیستم ثبت نام استعدادهای درخشان ارشد

سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مثل شماره کارت اعتباری خریداری شده از لینک ورود به ثبت نام می توان وارد سیستم شد و عکس پرسنلی و ریز نمرات مقطع کارشناسی را بارگذاری کرد.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

لازم به ذکر است انتخاب استان واحد دانشگاهی و ثبت کد رشته محل انتخابی نیز مرحله آخر می باشد.

 

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. 👉🏻

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

یکی از موارد مهمی که پیش از ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد می بایست به آن توجه کرد در رابطه با شرایط در نظر گرفته شده می باشد.

لازم به ذکر است دوستان عزیز باید دقت داشته باشید که در صورت نداشتن حتی یک مورد از این شرایط هم به هیچ وجه امکان نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد ممکن نخواهد بود بنابراین تاکید می کنیم که با توجه به اهمیت این موضوع حتما شرایط زیر را مطالعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوال یا برای دریافت راهنمایی های بیشتر از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

🎓 در صورت داشتن درس های تطبیق داده شده باز هم امکان شرکت در دوره بدون کنکور ارشد را بدون هیچ مشکلی دارید.

🎓 در صورتی که مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد دریافت نکرده و لیسانس خود را در دانشگاهی دیگر گذرانده اید باید از داشتن شرایط لازم برای شرکت در دوره بدون کنکور استعداد درخشان ارشد آزاد اطمینان حاصل کرده و در ادامه برای ثبت نام اقدام کنید.

🎓 رشته تحصیلی انتخابی در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد الزاماً باید با رشته دوره کارشناسی شما تناسب داشته باشد.

🎓 پس از ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی به هیچ وجه امکان تغییر دانشگاه محل تحصیل و یا رشته تحصیلی برای شما وجود ندارد و تا پایان دوره را باید در همان کد رشته محل قبولی طی بفرمایید.

🎓 در صورتی که شرایط لازم برای ثبت نام و ورود به دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان را دارید تا سه سال بعد از دانش آموختگی از دوره کارشناسی برای ثبت نام و شرکت در این دوره پذیرش دانشجو زمان دارید.

🎓 در صورتی که مدرک کارشناسی خود را در رشته هایی به جز رشته های غیر علوم انسانی گرفته اید به هیچ وجه نباید معدل شما از شانزده کمتر باشد.

🎓 با داشتن معدلی کمتر از هفده در مقطع کارشناسی در رشته های گنجانده شده در گروه آزمایشی علوم انسانی به هیچ وجه امکان ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را ندارید.

🎓 در صورتی که جزء دانشجویان ممتاز و برتر در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد در رشته های مختلف تحصیلی نیستید به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد اقدام کنید.

🎓 داوطلبان باید دوره کارشناسی پیوسته را حداکثر در 10 نیمسال و دوره کارشناسی ناپیوسته را حداکثر در 6 نیمسال بدون در نظر گرفتن ترم تابستانی و مرخصی گذرانده باشند.

🎓 داوطلبان آقا باید شرایط مربوط به نظام وظیفه را رعایت کرده باشند و ممنوعیت تحصیلی نداشته باشند.

🎓 دانشجوی متقاضی استعداد درخشان ارشد حتماً باید جزو 15 درصد برتر ورودی رشته خود باشد تا بتواند در ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی شرکت کند.

🎓 داوطلبان می بایست برای مشاهده لیست رشته های موجود در هر دانشگاه، تنها به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنند.

شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره کنکور ارشد کلیک کنید. 👉🏻

زمان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله طی یک فراخوان از داطلبان واجد شرایط برای ثبت نام ارشد بدون کنکور ثبت نام به عمل می آورد. موضوع مهم این که ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد به طور معمول در حول و حوش زمان انتخاب رشته برای ورود به دوره ارشد دانشگاه آزاد و یا حتی کمی بعد از انجام برای افراد متقاضی انجام می شود.

در رابطه با زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال آینده باید عرض کنیم که با توجه به عدم انتشار اخباری درست و دقیق در این رابطه هنوز نمی توانیم اطلاعاتی بی عیب و نقص در این باره خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل ارائه دهیم و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه بمانیم.

اما در سال قبل شاهد اعلام زمان ثبت نام استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در تاریخ 14 لغایت 25 تیرماه بودیم. البته باید یادآور شویم تمدید مهلت ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد نیز تا اول مرداد ماه بود.

هزینه ثبت نام بدون کنکور ارشد استعداد درخشان آزاد

شاید این سؤال مهم برای شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل نیز مطرح شود که آیا برای ثبت نام و شرکت در دوره ارشد بدون کنکور استعداد درخشان آزاد باید هزینه ای را پرداخت کرد یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما عرض کنیم که بله انجام ثبت نام در دوره ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به پرداخت هزینه نیاز دارد. هزینه ای که در زمان ثبت نام و با مراجعه به سایت در نظر گرفته شده برای این امر می توانید از مبلغ دقیق آن مطلع شده و در ادامه برای واریز آن به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهید.

ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور کلیک کنید.👉🏻

مدارک لازم برای ثبت نام در دوره استعداد درخشان کارشناسی ارشد آزاد

ثبت نام در دوره استعداد درخشان بدون آزمون ارشد آزاد به مراتب نیاز به مدارکی دارد که شما دوست عزیز داوطلب موظف به بارگذاری آن ها در سامانه ثبت نام این دانشگاه هستید.

این مدارک شامل موارد زیر هستند:

📌 اسکن کردن مدرک دوره لیسانس در سامانه ثبت نام ارشد بدون کنکور آزاد

📌 فایل اسکن شده از هر دو سمت کارت ملی فرد متقاضی و بارگذاری آن در سامانه

📌 تهیه کارت اعتباری از سامانه ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد

📌 شماره پرونده و همین طور شماره سریال دریافتی از سیستم در زمان ثبت نام

📌 فایل اسکن شده از اولین صفحه شناسنامه فرد متقاضی ثبت نام در ارشد استعداد درخشان آزاد

📌 در صورتی که تا سی ام بهمن ماه سال جاری از دوره کارشناسی خود فارغ التحصیل می شوید الزاماً باید اصل تکمیل شده فرم معدل خود را نیز در سامانه بارگذاری فرمایید. 

لینک دفترچه راهنمای ثبت نام استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در این بخش از نوشته برای اطلاع شما همراهان گرامی دفترچه راهنمای ثبت نام در دوره بدون آزمون استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۲ را قرار داده ایم. 

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

نکات مهم ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد باید نکاتی را در هنگام نام نویسی و انتخاب رشته دانشگاه آزاد مورد بررسی قرار دهند که در ادامه به آن می پردازیم.

💣  در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد دانشجویان سایر دانشگاه ها هم می توانند برای مصاحبه اقدام کنند.

💣 داوطلبان قادر هستند به ترتیب اولویت هر ۱۴۶ رشته اعلام شده را انتخاب و در فرم ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد درج نمایند.

💣  هر ساله زمان مصاحبه از طریق سایت دانشگاه آزاد ( azmoon.org ) به اطلاع دانشجویان می رسد.

💣 داوطلبین باید در زمان مصاحبه اصل و تصویر کلیه مدارکی را که اشاره کردیم همراه داشته باشد.

💣 تأیید قطعی ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد پس از پذیرش علمی و قبولی در مصاحبه منوط به تایید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجوی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است.

 

📢 اطلاعیه 📢

چنانچه نیازمند دربافت اطلاعات بیشتری هستید و می خواهید روند ثبت نام و انتخاب واحد خود را با خیال راحت سپری کنید این کار را به مشاوران ایران تحصیل بسپارید و تنها با یک تماس به راحتی دانشجوی دانشگاه دلخواه خود شوید.

زمان اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

هنگامی که بازه زمانی ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی پایان یافت، متقاضیان ثبت نام می توانند به سایت این دانشگاه مراجعه کرده تا از نتایج پذیرش مطلع شوند. گفتنی است نتایج استعداد درخشان ارشد آزاد نیز همزمان با پذیرفتگان سوابق تحصیلی در اواخر شهریور ماه و پیش از شروع نیمسال اول تحصیلی اعلام می شود.

اعلام نتایج استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور کلیک کنید. 👉🏻

ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد برای جذب دانشجو در دوره ارشد بدون کنکور

از جمله موضوعات مهمی که در زمان ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی و نام نویسی استعداد درخشان ارشد آزاد باید به آن توجه کرد در رابطه با ظرفیت پذیرش این دانشگاه است.

در حقیقت ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور، ظرفیت زیادی نیست و برای جذب دانشجو در این دوره تعداد کمی در نظر گرفته شده است.

به عبارت دیگر، تنها ده درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان و دانشجویان واجد شرایط سوابق تحصیلی است.

اخبار پیرامون استعداد درخشان ارشد آزاد

جذب دانشجویان استعدادهای درخشان در دانشکده های جدید التاسیس دانشگاه تهران

سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرده است که این دانشگاه برای ورود به دوره دکتری از میان افراد دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و استعدادهای درخشان برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۲ در رشته آینده پژوهی دانشکده حکمرانی و رشته اقتصاد بیمه دانشکده تجارت و مالیه دانشجو پذیرش می کند. 

لازم به ذکر است برای این پذیرش افراد می بایست شرایط کامل اعلام شده در دفترچه را دارا باشند تا بتوانند برای ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران اقدام نمایند.

📢 اطلاعیه 📢

رشته تحصیلی مورد تقاضا برای دوره دکتری بدون آزمون باید با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی مرتبط باشد. رشته آینده‌ پژوهی: (تمامی رشته‌ ها) – رشته اقتصاد بیمه: مهندسی صنایع (گرایش‌ های سیستم‌ های اقتصادی اجتماعی)، علوم اقتصادی و اقتصاد (تمامی گرایش‌ ها)؛ مدیریت قراردادهای بین‌ المللی نقت و گاز، آمار اجتماعی و اقتصادی)

علاوه بر این داوطلبان می توانند در یک رشته از مجموعه امتحانی ثبت نام کرده و در مصاحبه شرکت کنند.

✅ تعیین تعهد خدمت دانش آموختگان پزشکی استعدادهای درخشان

در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی که در چهارشنبه ۲۳ آذرماه برگزار شد؛ شرایط تعهد خدمت دوره های عمومی و دستیاری تخصصی رشته های پزشکی و دندانپزشکی استعدادهای درخشان تعیین گردید.
در این جلسه تصمیم گرفته شد که دانش آموختگان مقاطع پزشکی عمومی، داروسازی عمومی و یا دندانپزشکی عمومی که از طریق سهمیه استعدادهای درخشان پذیرفته شده اند فقط در همان سال تحصیلی برای شرکت در آزمون های دستیاری تخصصی در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه علوم پزشکی محل تعهد مجاز به شرکت هستند.
افزون بر این طبق قانون جدید تصویب شده در مجلس چنانچه این افراد در آزمون قبول شوند باید مجموع تعهد دو مقطع را پس از فارغ التحصیلی در مهلت تعهد طی نمایند.

👈🏻 برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید. 👉🏻

خلاصه مطلب 📝

همانطور که در متن این مقاله  گفتیم دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد از طریق کنکور سراسری و به صورت بدون آزمون به پذیرش دانشجو می پردازد. پذیرش بدون آزمون این دانشگاه از دو طریق ثبت نام ارشد آزاد با سوابق تحصیلی و ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد است. برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد آزاد لازم است داوطلبان شرایطی را رعایت کنند که این شرایط به طور کامل در مقاله توضیح داده شد.
افزون بر این زمان، مدارک و نحوه ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به همراه لینک دفترچه راهنمای این ثبت نام برای مشاهده شما عزیزان قرار داده شد.
امیدواریم مطالعه این مقاله برای مفید واقع شده باشد. شما همراهان گرامی می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس برقرار نمایید.

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله استعداد درخشان ارشد آزاد کلیک کنید. 👉🏻

 

پادکست صوتی مقاله

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

هنوز زمان دقیقی برای ثبت نام در این دوره جهت جذب دانشجو در سال آینده در نظر گرفته نشده است ولی پیش بینی می شود این زمان مانند سال گذشته از 14 تا 25 تیر باشد.

شرایط ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد چیست؟

این شرایط به طور کامل در مقاله توضیح داده شده اند. در صورت داشتن سوال در خصوص شرایط استعداد درخشان ارشد آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد در چه سامانه ای انجام می شود؟

برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان دانشگاه آزاد باید به آدرس azmoon.org مراجعه کنید.

نظرات

 1. M.h
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام وقتتون بخیر.اینکه میگه جز۱۵ درصد برتر ورودی یعنی چی ؟ورودی کارشناسی رو میگه یا چی؟ممنون میشم پاسخ بدید.🙏🏻🌹

  • مشاور محمدی
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای استعداد درخشان باید جزو معدل های اول ورودی های مقطع کارشناسی خود باشید.

 2. بنام الله
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  با عرض سلام و وقت بخیر. ببخشید سئوالی داشتم،ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد کی شروع میشه؟
  میتونم ادبیات بخونم؟کارشناسی علوم تربیتی دارم.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام
   هنوز اعلام نشده
   از سایت دانشگاه ازاد پیگیر باشید
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 3. فاطمه
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید ارشد فراگیر دانشگاه آزاد مگه بدون آزمون نیست؟
  و اینکه ثبت نامیش کی شروع میشه؟گفته بودن طبق گذشته فروردین ماه؟
  میشه لطفا راهنمایی کنید.

  • مشاور اقازاده
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر
   خیر بدون آزمون نمیباشد ونیازه شما از طریق سایت مربوطه پیگیری داشته باشید azmon.org

 4. fati
  ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید یه سئوالی ذهنمو درگیر کرده،ما اگه استخدامی آموزش و پرورش قبول بشیم،بعد بخواییم واسه ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد هم ثبت نام کنیم،،باید چجوری بریم رو کلاسها؟؟

  • rahdar
   ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر.
   باید بتوانید کلاس های خود را مطابق با برنامه کاری کنید.

 5. فاطمه
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید،ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد زده دهه دوم خرداد ماه؟معدلم کارشناسی ام ۱۷:۱۹صدم در رشته علوم تربیتی، آیا میتونم ارشدو در رشته زبان و ادبیات فارسی بخونم؟؟
  و آیا اینکه ثبت نام ارشد بدون کنکور دقیق در نیمه دوم خرداد ماه هس؟

  • مشاور محمدی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی در رابطه با انتشار دفترچه استعداد درخشان دانشگاه آزاد ورودی مهر 1402 اعلام نشده است.یکی از شروط استعداد درخشان متجانس یا هم نام بودن رشته کارشناسی و ارسد است.

 6. فاطی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام
  چرا سازمان سنجش ما رو رد کرد؟؟😔
  معدلم بالا بود
  کلاس برا دو نفر تشکیل میشه آیا؟؟ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد؟؟
  یعنی دیگه هیچ شانسی نیست برا ثبت نام ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد؟؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر
   هنوز فراخوان استعداد درخشان برای بهمن ماه وجود ندارد و معمولا در مهرماه هست.

 7. پریسا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام وقت بخیر.
  نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ما اعلام شد ولی فقط اسم دو نفر اومده از دانشگاه ما. ولی هنوز اسامی ما نیومده در حالی که دانشگاه آزاد ما نیاز ب دانشجو در مقطع ارشد داره.
  دانشگاه بهمون اعلام کرد که در حال پیگیری هستیم ک چرا جواب بقیه نیومده.
  لطفا میشه راهنمایی کنید.

  • مشاور حمامی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام وقتتون بخیر از واحد اموزش دانشگاه پیگیری بفرمایید

 8. زهرا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  چرا دانشگاه آزاد واحد کرج دانشجو ارشد از طریق استعداد درخشان نمیگیره؟؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام سامانه ای استعداد درخشان مقطع ارشد به پایان رسیده . به صورت حضوری به واحد دانشگاهی مراجعه فرمایید .

 9. f
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  با سلام و شب بخیر .
  عذر میخوام نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد اعلام شد،بعد فقط پذیرش دو نفر اومده از دانشگاه ما. ولی هنوز اسامی ما نیومده، دانشگاه ما هم نیاز به دانشجو در مقطع ارشد داره.
  خواستم ببینم چرا هنوز اسامی ما نیومده.

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام وقت بخیر احتمالا با توجه به ظرفیت همین دو نفر قبول شده باشند

 10. F
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما.
  عذر میخوام نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد اعلام شد،بعد فقط پذیرش دو نفر اومده از دانشگاه ما.
  در حالی که دانشگاه آزاد ما هم به دانشجو در مقطع ارشد نیاز داره،خواستم ببینم چرا هنوز اسامی ما نیومده؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. F
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  و اینکه دانشگاه بهمون اعلام کرد که در حال پیگیری هستیم ک چرا جواب بقیه نیومده.

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

   سلام وقت بخیر . سوال خود را واضح تر مطرح بفرمایید

 12. F
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما.
  عذر میخوام، نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد، دانشگاه ما اعلام شد،ولی فقط پذیرش دو نفر اومده،در حالی که دانشگاه آزاد ما،نیاز به دانشجوی ارشد داره.
  خواستم ببینم چرا هنوز اسامی ما نیومده.؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام وقت بخیر
   جهت پیگیری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. N
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام
  کسی که یه بار از طریق ارشد استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد قبول شده سال بعدم میتونه دوباره شرکت کنه ؟؟( یه سال فقط از فارغ التحصیلیم گذشته)
  لطفا راهنمایی کنید

  • N
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   شرکت در ارشد استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد سه سال پس از فارغ التحصیلی مجازه درسته؟؟

   • rahdar
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

    سلام.وقت بخیر .
    بله حداکثر 3 سال پس از زمان فارغ التحصیلی میباشد.

  • rahdar
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر .
   خیر شما از سهمیه ی خود استفاده کردین و دیگر نمیتوانید استفاده کنید.

 14. فاطی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  معذرت میخوام، ممکنه پذیرش نشیم؟؟
  یا نه

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقت بخیر
   بله بعضی دانشگاه ها مصاحبه دارند و احتمال رد شدن وجود دارد.

 15. فاطی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام مجدد
  چرا فقط اسم دو نفر اومده؟ولی اسم ما نیومده؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام وقت بخیر
   اسم شما زمانی مطرح میشود که شما پذیرش را آورده باشید

 16. فاطی
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ببخشید یه سئوال؟؟
  نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد اعلام شد،بعد فقط اسامی دو نفر اومده از دانشگاه ما،،،یعنی دیگه اسم بقیه نمیاد؟
  دانشگاه بهمون اعلام کردند که در حال پیگیری هستیم.

  • مشاور صادقی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   بله نتایج اعلام شده

 17. P
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام خسته نباشید
  فارغ التحصیل مهر ماه ۱۴۰۰ هستم .من یه بار از طریق ارشد استعدادهای دانشگاه آزاد قبول شدم یه ترم خوندم و انصراف میخوام بدم سال بعد دوباره میتونم ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد شرکت کنم؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام
   برای بررسی دقیق با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 18. فاطمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  من معدلم ۱۷:۴۳صدم بود،ولی بخاطر ۴تا از دروس شد ۱۷:۱۹صدم،خرداد ۱۴۰۱ فارغ التحصیل شدم،ورودی بهمن ۹۷هستم،بعد دانشگاه آبان ماه بود،مدارکمون رو فرستاد سازمان سنجش، مثل اینکه اعلام نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد هم اعلام شد،آیا اعلام نتایج هر استانی متفاوت هست؟و آیا شانش قبولی رو دارم؟
  لطفا راهنمایی کنید.

  • مشاور حمامی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای استعداد درخشان و استان مورد نظر باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 19. فاطمه
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام وقت بخیر.
  آیا امکان قبولی همه برای ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد وجود داره؟

  • rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر .
   صد درصد امکان قبولی همگان وجود ندارد چون ظرفیت معین و تعریف شده ای وجود دارد.

 20. بانو
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

  یعنی دیگه فراخوانی اعلام نمیشه تا پایان سال؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام وقت بخیر سایت دانشگاه ها رو چک بفرمایید اگر پذیرشی انجام بگیرد برای سال آینده اقدام بفرمایید

 21. بانو
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام…پس ما باید چیکار کنیم؟؟یعنی امیدی نداشته باشیم که نتایج میاد.

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. بانو
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  یعنی کلا ترم بهمن ماه دانشگاه آزاد ارشد استعداد های درخشان نداره؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام وقت به خیر
   آخرین پذیرش دانشگاه آزاد مقطع ارشد تحت عنوان استعداد درخشان ورودی مهر ماه 1401 بود و برای ورودی بهمن ماه فراخوانی اعلام نشده است.

 23. بانو
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

  یعنی امکان نداره تا آخر بهمن نتایج بیاد؟؟
  پس چرا گفتن نتایج دی ماه میاد، بعد گفتن بهمن ماه؟؟؟
  یعنی دانشگاه آزاد ارشد استعداد درخشان نداره؟؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   نتایج ارشد استعداد درخشان رو از خود دانشگاه باید بررسی بفرمایید

 24. بانو
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام.کی نتایج ارشد استعداد های درخشان دانشگاه آزاد اعلام میشه،دانشگاه بهمون اعلام کرد که نتایج اواخر دی ماه میاد،بعد گفتن بهمن ماه، بهمن ماه هم داره تموم میشه.

  • مشاور ملکی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای برای استعداد درخشان دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی ارشد در حال حاضر وجود ندارد.

 25. سپیده
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام من تیر ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم دانشگاه دولتی ، ایا میتونم برای امسال ارشد استعداد درخشان ازاد شرکت کنم؟ و چه زمانی ثبت نامش هست؟

  • rahdar
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقت بخیر
   استعداد درخشان دانشگاه های دولتی را باید از فراخوان های سایت های دانشگاه پیگیری بفرمایید که هر کدام شرایط خاص خود را دارد.

 26. فائزه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام بنده ورودی ۹۷ هستم فارغ التحصیل رشته حقوق با معدل ۱۶/۸۰و هفت ترمه یک واحد معرفی به استاد که شد ۸ترم،حالا من میتونم برای استعداد های درخشان ارشد شرکت کنم؟و اینکه آزاد چ زمانی ثبت نامش شروع میشه برای ۱۴۰۲؟چون هرجا تماس میگیرم میگن که یک سال بعد فارغ التحصلی میشه فقط درسته آیا؟؟؟

  • مشاور براتی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با ثبت نام ارشد استعداد درخشان یکسری شرایط باید بررسی شود .از جمله معدل .تعداد ترم .نوع دانشگاه مبدا ومقصد و….لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 27. آذین
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام خسته نباشین
  من سال ۱۴۰۰ با استعداد درخشان رشته حقوق عمومی قبول شدم و یه ماه رفتم و دیگه نشد برم حالا میشه انصراف بدم و دوباره توی استعداد درخشان که با معدل برای سال ۱۴۰۲ شرکت کنم؟ یعنی دوباره امکان گزینش برای من هست چون هنوز مدت ۳ سال از لیسانسم نگذشته و یک بار از استعداد درخشان استفاده کردم

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید مجدد ثبت درخواست داشته باشید اما احتمال پذیرش ازسمت دانشگاه پایین میباشد

 28. جواد
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام روز بخیر برای اینکه بتونیم از امکان استعداد درخشان ارشد آزاد استفاده کنیم حداقل معدلمون باید چقدر باشه؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقتتون بخیر، تمامی افرادی که در رده معدلی a قرار بگیرند می توانند از امکان استعداد درخشان ارشد آزاد استفاده کنند.

 29. ارسلان
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام وقت بخیر استعداد درخشان ارشد آزاد به چه معنی هست و چه افرادی توی این دسته قرار می گیرند؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد به افرادی گفته می شود که قبل از اینکه به مقطع ارشد برسند همواره بالاترین نمرات را کسب کرده اند و می توانند مقطع ارشد را بدون آزمون ادامه دهند.

 30. سارا
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من که نقصر ریز نمرات خورده بودم دوتا صفحه بود هردوتا رو به صورت یک pdf بارگزاری کردم .الان دیدم بعضیا گفتن توی یک صفحه برام سوال شد که آیا من که دوتا بود داخل pdf مورد قبول نیست؟

  • مشاور منصوری
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر ریز نمرات را باید در یک فایل بارگزاری کنید در غیراینصورت ناقص است ویا مشکل از کمبود تعداد ریز نمرات است

 31. فاطمه ماجدی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام من سال1400 مقطع کارشناسی فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی شدم (دانشگاه ازاد واحد یادگار امام) معدلم بالای 16 هشت ترمه تموم کردم. دانشگاه ازادای دیگه میتونم واسه ارشد استعدادای درخشان ثبت نام کنم؟مثل علوم تحقیقات . زمانش کی هست تقریبا؟ممنون میشم جواب بدین

  • JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر
   اگر مجدد فراخوان بزنند بله.
   زمانش دقیق مشخص نیست.

 32. عرفان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام وقت بخیر من برای ارشد استعداد درخشان ثبت نام کردم ولی برام زده به علت نقص مدرک نتایج قابل مشاهده نیست باید چکنم؟ من امرو رفتم دانشگاه بمن اصل گواهی موقت را ندادند گفتند باید پایان خدمت داشته باشی اما ریزنمرات یا کارنامه کل اصلی رو دادند بمن که حاوی مهر و تعداد نیم سال و معدل و… هست همون کفایت میکنه که بارگذاری کنم یا خیر؟ واینکه کپی گواهی موقت روهم بهم دادن اصلشو نه کپیشو دادن اونم اوکیه بزارم؟ واینکه من ریزنمرات مقطع کارشناسیو بارگذاری کنم؟ یا علاوه برکارشناسی باید مقطع کاردانی هم بارگذاری کنم چون بنده ناپیوسته خوندم کاردانیمو جدا گرفتم کارشناسیم جدا ممنون میشم راهنمایی دقیقم کنید سپاس

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   سلام باید به واحد دانشگاهی مربوطه یا واحد سنجش کل دانشگاه آزاد مراجعه کنید

 33. الهه
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام بنده در شهریور۱۴۰۲فارغ التخصیل میشم در رشته شیمی دانشگاه علوم پزشکی ومعدل کل من۱۹/۳۶هست ودر ۸ترم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید من چه زمانی باید برایه استعداد درخشان ثبت نام کنم برایه امسال میتونم وقتی دانشگاه ها اعلام کردند اقدام کنم با باید کاملا فارغ التحصیل بشم وبرایه۱۴۰۳اقدام کنم؟واینکه بنده وردی مهر۹۸هستم،سپاس از راهنماییتون.

  • mansuri
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر برای استعداد درخشان باید حتما فارغ شده باشید سپس با توجه به شرایطتتان اقدام کنید

 34. مینا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۴

  با سلام من در تیر ماه سال ۱۴۰۱ آخرین ازمونم را داده و در استعدهای درخشان ثبت نام کردم و در رشته ای مورد نظر از دانشگاه شماره دانشجویی موقت گرفته ام . اما در زمان فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی متاسفانه در زمان مقرر بارگذاری مدارک هنوز موفق به دریافت ریز نمرات و مدرک موقت نشدم . و الان برای ورود اعلام می شود که به علت عدم فارغ التحصیلی در زمان ثبت نام نتیجه ی شما ثبت نشده . لطفا راهنمایی بفرمایید آیا من حذف شده ام . چه کنم . این قصور از طرف دانشگاه مقطع کارشناسی هست .

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 35. N.b
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۲

  سلام‌ ببخشید من مدارکم بار گزاری گردم ریز نمرات دانشگاه علمی کار بردی همون کارنامه هر ترم دادن .بعنی میشه ۴تا ۶ صفحه ک من دوصفحه رو برای ثبت نام بار گذاری کردم الان جواب اومده ک مدارک ناقص ریز نمرات تا اخر مهر بفرستین .شماره ثابت ندارم تماس بگیرم .از چه طریقی میتونم مشورت بگیرم

  • mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر در سایت ایران تحصیل قسمت شارژینگ انلاین بسته خریداری کنید تا با شما تماس بگیریم

 36. پویا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان ثبت نام کرده بودم منتهی در زمان ثبت نام فارغ التحصیل نشده بودم ولی الان فارغ التحصیل شدم ولی سامانه عنوان می‌کنه: داوطلب گرامي، به دليل عدم فارغ التحصيلي در زمان ثبت نام، نتيجه دوره بدون آزمون شما اعلام نشده است
  حالا باید چیکار کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 37. پویا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام وقت بخیر من برای ارشد استعدادهای درخشان ثبت نام کرده بودم حالا که نتایج اومده سایت عنوان می‌کنه داوطلب گرامي، به دليل عدم فارغ التحصيلي در زمان ثبت نام، نتيجه دوره بدون آزمون شما اعلام نشده است یعنی پذیرفته نشدم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 38. مهسا
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام وقتتون بخیر ریز نمرات من پنج تا صفحه هست ولی امکان بارگزاری یک عکس وجود داره چیکار باید بکنم؟

  • ekhlasi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام وقت بخیر برای ویرایش ثبت نام تماس بگیرید

  • شبنم
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

   سلام تو فتوشاپ همرو یکی کن

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 39. محمد علی
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من رشتم حسابداری و تو ۸ نیمسال تحصیلی تموم کردم فقط یه ۴ واحد مونده بود که معرفی به استاد گرفتم که تو ابان ماه تموم کردم می خواستم بدونم من تو گروه غیر علوم پزشکی می تونم برای استعداد درخشان با توجه به این ثبت نام کنم؟

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط استعداد درخشان اتمام تحصیل در 8 نیمسال تحصیلی و داشتن حداقل معدل 16 است.

 40. هانیه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام و وقت بخیر,اگر در استعداد درخشان ثبت نام کنیم و در رشته ای قبول شویم ولی انصراف دهیم از تحصیل, باز میتوانیم سال بعد دوباره ثبت نام کنیم برای رشته دیگری?

  • behrouzi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سال بعد نداره میان پایه داره

 41. رضا
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام وقت بخیر من استعدادهای درخشان دانشگاه ازاد ثبت نام کردم ولی کد رهگیری اخر ثبت نام نداد
  پس از تایید نهایی یک برگه با اطلاعاتم داد که روش کد رهگیری نیست
  کد رهگیری بصورت اس ام اس میاد؟

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   سلام وقتی نداده یعنی تاییدنشده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • شبنم
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

   سلام
   موقع اعلام نتایج شماره ملی وسال تولد میخاد کدرهگیریت نمیگیره اگه پرینو اخر بهت داده که عکست روشه یعنی تاییدی نگران نباش

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 42. Zahra
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام استعداد درخشان ، دانشگاه ریز نمراتم رو در دو صفحه داده ک بارگذاری کنم تو سایت ولی سایت فقط ی تصویر قبول میکنه
  شما اطلاع دارید کدوم صفحه رو باید بارگذاری کنم؟ ی صفحه ریز نمرات ۸ ترم هست و ی صفحه تعداد واحد گذرانده و معدل
  من هر دو صفحه رو کنار هم گذاشتم باهم تو ی صفحه اسکن کردم ک بتونم بارگذاری کنم. مشکلی پیش نمیاد ک؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام خیر میتونید دو تا صفحه رو تو یک عکس بگیرید و بارگذاری کنید

 43. Setare
  ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام وقت بخير
  ببخشيد ميدونيد مهلت اتمام استعداد هاي درخشان دانشگاه هاي آزاد ١٤٠١ تا چه تاريخي هست؟ و اينكه آيا امكان تمديدش هست؟

  • karimi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 44. Sahar
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام من استعداد درخشان ارشد ازاد ثبتنام كردم أما فقط روز فارغ التحصيليو اشتباه زدم ماه و سال درسته حالا مشكلي پيش مياد؟؟؟؟امكان ويرايش نيست؟؟لطفا ج بديد

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام وقت بخیر . مشکلی ایجاد مکینه اگر فقط تاریخ باشه برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 45. پویا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۴

  سلام وقت بخیر
  من ترم 6 کارشناسی حقوق هستم و 4 واحد دیگه برام باقی مونده آیا اگه تا مرداد این 4 واحد رو پاس کنم میتونم تو کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان شرکت کنم؟
  و اینکه آیا کارشناسی ارشد ویژه استعداد های درخشان برای ترم بهمن هم هست یا خیر؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

   سلام خیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 46. پویا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام وقت بخیر
  برای ترم بهمن 1401 هم امکان ثبت نام در ارشد ویژه استعداد های درخشان وجود داره؟

  • mohammadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   دفترچه انتخاب رشته پذیرش استعداد درخشان معمولا برای ورودی مهر ماه منتشر می شود.

 47. پویا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من ترم 6 کارشناسی حقوق هستم و تنها 4 واحد دیگه برام باقی مونده که میتونم تا آخر مرداد اونها را پاس کنم آیا با این شرایط میتونم کارشناسی ارشد ویژه استعداد های درخشان ثبت نام کنم؟

  • ekhlasi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر اگر شرایط استعداد درخشان را دارا باشید و تا 31 شهریور فارغ التحصیل شوید میتوانید

 48. azizi
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام وقت بخیر، من تا 31 شهریور ماه 1401 فارغ التحصیل میشم و شرایط ثبت نام در استعدادهای درخشان رو دارم
  اگر امسال شرکت کنم و بعد از پذیرفته شدن در دانشگاه نتونم برم ،آیا سال بعد هم میتونم در پذیرش با استعدادهای درخشان شرکت کنم؟
  چون توی دفترچه نوشته تا یکسال بعد از فارغ التحصیلی فرصت دارین، با این حال سال بعد هم فرصت دارم، ایا فقط یکبار میتونم شرکت کنم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

   سلام خیریکباره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 49. محمد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

  سلام
  من ورودی مهر ۹۸ کارشناسی هستم
  و ۳۱شهریور ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم (ترم تابستون هم برداشتم)
  برای ثبت نام استعداد درخشان از من تعداد نیمسال تحصیلی در کارشناسی رو خواسته باید چند نیم سال بزنم؟؟؟

  • mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر اگر ورودی 98 باشید .31شهریور 98 فارغ التحصیل نمیشوید ولی در صورتی که فارغ شده اید تعداد ترم های گذرانده بجز ترم های تابستان را وارد کنید

 50. Atefe
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

  سلام وقت بخیر،من فارغ تحصیل رشته ی جغرافیا با معدل ۱۷,۱۱ در دانشگاه دولتی هستم ،امکانش هست که در رشته ی زبان انگلیسی یا روانشناسی از طریق معدل ثبت نام کنم ؟!!!!

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام وقت بخیر امکان تغییر رشته برای بدون ازمون ارشد وجود ندارد برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 51. Negin
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  توی دفترچه ننوشته بود رشته های انسانی بالای ۱۷ زده بود کلیه رشته ها به جز پزشکی و زیرمجموعه معدل حداقل ۱۶ درسته؟

  • aghazade
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بعله نیازه استناد شما به دفترچه باشد

 52. Gh
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر عذر میخوام برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان کسایی که هنوز نمرات ترم آخر و معدل کلشون وارد نشده باید چیکار کنن برای ثبت نام ؟!

  • mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت به خیر
   یکی از تبصره های ثبت نام استعداد درخشان گرفتن مدرک کارشناسی برای ثبت دقیق معدل می باشد.

 53. ایلار
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام برای ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد امکانش هست مدرک موقت کارشناسی و در سایت بارگذاری کرد یا حتما باید اصلش باشه؟

  • mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مقطع بالاتر به حداقل مدرک گواهی موقت دوره قبل نیاز دارید.

 54. ramyar
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۳

  با سلام.. من ترم آخر کارشناسی هستم و تا 31 شهریور دیگه قطعا فارغ التحصیل میشم، و میانگین معدلم هم میدونم بالای 16 میشه.. میتونم برای استعداد درخشان ارشد ثبت نام کنم؟

  • ranjbar
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیر
   بر اساس قانون دانشگاه ازاد اسلامی داوطلبینی که تا تاریخ 6/31 (31 شهریور ماه) فارغ التحصیل میشوند منعی برای ثبت نام وجود ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 55. M.b
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۱

  سلام، وقت بخیر
  من ورودی مهر ۹۸ هستم، ۷ واحد بیشتر ندارم و بهمن ۱۴۰۱، ۷ ترمه فارغ التحصیل میشم، با توجه به این که در حال حاضر ترم ۶ هستم، علیرغم این که ترم آینده فارغ التحصیل میشم، امکان ثبت نام ندارم؟

  • mohammadi
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت به خیر
   طبق آیین نامه ثبت نام استعداد درخشان مندرج دفترچه راهنمای ثبت نام،شرط ثبت نام دارا مدرک کارشناسی جهت ثبت دقیق معدل می باشد.

 56. Sss
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

  سلام وقت بخیر عذر میخوام برای ثبت نام ارشد استعداد درخشان کسایی که هنوز نمرات ترم آخر و معدل کلشون وارد نشده باید چیکار کنن برای ثبت نام ؟!

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام. آخرین وضعیت تحصیلی رو وارد میکنید و بعد از درافت کارنامه ترم آخر ویرایش انجام میدید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 57. Gh
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

  سلام وقت بخیر عذر میخوام توی سایت آزمون ثبت نام ارشد استعداد های درخشان رو قرار دادن…درحالی مه هنوز امتحانا تموم نشده و مدرک کارشناسی و معدل رو در دسترس نداریم برای ثبت نام باید چیکار کرد ؟؟؟؟

  • ranjbar
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام وقتتون بخیر
   حداقل معدل مجاز برای ورود به ارشد استعداد درخشان در رشته های غیر علوم پزشکی 16 میباشد .
   کمترین مقدار معدل حدودی خود را درج بفرمایید .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 58. M.R
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  با معدل ۱۵.۸۸ فارغ التحصیل ۱۴۰۰ هم میشه ثبت نام کرد؟

  • bagheri
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

   با سلام معدل ثبت نام برای استعداد درخشان ارشد ازاد 1401 16 میباشد

 59. سحر
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام‌وقت بخیر من هنوز مدرک فارغ التحصیلی رو کسب نکردم یعنی ورودی بهمن ۹۷ هستم ۷ واحد برام مونده برای بچه های دوره ما بعد ترم تابستون بهمون دادن که دیگه تو تابستون فارغ التحصیل بشیم با ورودی های مهر ۹۷ . معدلم ۱۸ هست دانشگاه کارشناسی هم سراسری بوده میتونم شرکت کنم در استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد ؟
  بعد لطفا بگید زمان ثبت نام کی هست ؟ و از سایت خود دانشگاه آزاد هستش ؟

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام ثبت نام ازاد از طریق azmoon.org هست. برای استعداد درخشان هم میتونید، باید کیس شما بررسی بشه. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 60. طهورا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام ببخشید کسی که مقطع لیسانس رو بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی رفته میتونه برای ارشد دانشگاه ازاد استعداد درخشان ثبت نام کنه ؟؟

  • ekhlasi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   سلام وقت بخیر در صورت داشتن شرایط ، مشکلی ندارد

 61. علی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

  سلام، تاریخ ثبتنام استعداد های درخشان ارشد دانشگاه ازاد برای سال 1401 چه تاریخی است؟

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی اعلام نشده اما معمولا در بازه زمانی مرداد ماه دفترچه ها منتشر می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید باعضو کانال تلگرام ایران تحصیل شوید.

 62. زهره
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۰

  من كارشناسي روانشناسي با معدل ١٧ دارم از پیام نور
  آيا میتونم استعداد درخشان بدون آزمون دانشگاه آزاد شركت كنم؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   با سلام اگر شریاط استعداد درخشان دانشگاه ازاد را داشته باشید میتوانید شراستفاده کنید 1: تجانس 2:بالا 16 معدل 3: 8 ترمه 4: ازاد خونده باشد یا سراسری

 63. فاطمه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم کسانی که دروس عمومی خودشون رو معادل سازی کردن هم میتونن ثبت نام کنند ؟
  یعنی تاثیر داره تو پذیرش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر برای استعداددرخشان اگر درس یا دروسی معادل سازی شده باشد امکان شرکت در استعداد درخشان نداریدولی برای اطلاع از نحوه ورود به مقطع ارشد با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید موفق باشید

 64. میلاد
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام من رشتم روانشناسیه معدل دانشگاهیم 15.75توکارنامه کنکور ارشد معدل موثرم 16وخرده ای شده من میتونم استعداد درخشان شرکت کنم؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   با سلام معدل موثر فقط برای کنکور است نمیتوانید استعداد درخشان ثبت نام کنید

 65. میلاد
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

  سلام من معدل‌کارشناسیم 15.75بود بعد کنکور ارشد تو‌کارنامم معدل موثرم 16وخورده ای شدم میتونم برای استعداد درخشان ثبت نام کنم؟

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام وقت بخیر تاثیر معدل در مقطع بعدس شما ، با اصل معدل شما فرق می کند و شما مجاز نیستید برای این کار برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات داخل سایت رجوع شود

 66. نیما
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام من با معدل ۱۷.۲۲ از دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ فارغ التحصیل شدم و شرایط استعداد درخشان رو دارم.
  امسال کنکور ارشد رو دادم، میخواستم بدونم اگر این کنکوری که دادم رو انتخاب رشته کنم در صورتی که دانشگاه مورد نظر قبول نشم فرصت استعداد درخشان سوخت نمیشه؟
  بصورت هم زمان (با کنکور و بدون کنکور) میتونم ارشد رو ثبت نام کنم و در نهایت هر کدام که قبول شدم رو انتخاب کنم؟

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن شرایط بر هر دو انتخاب رشته کنید و در صورت قبولی در هر کدام میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 67. Mohi
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام وقت بخیر
  امسال دانشگاه آزاد مانند پارسال ارشد استعداد درخشان پذیرش دارد با فقط بصورت فراگیر (با آزمون) پذیرش دارد ؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه در رابطه با پذیرش استعداد درخشان اعلام نشده.با عضویت در کانال تلگرام مجموعه ایران تحصیل از زمان ثبت نام اطلاع پیدا کنید.

 68. ندا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام
  اگر از امتیاز استعداد درخشان برای ارسد استفاده کنیم برای دکتری هم میشه استفاده کرد یا فقط یکبار میشه از این امتیاز استفاده کرد

  • ekhlasi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام وقت بخیر امتیاز استعداد درخشان در هر مقطع قابل استفاده است

 69. Yekta
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام خسته نباشید من معدلم بالای ۱۷ هست ولی متوجه شرط اخر نمیشم میشه لطفا توضیح بدید !؟
  منظورم از شرط آخر جزو دانشجویان ممتاز و برتر دانشگاه هست !
  از کجا بدونیم که هستیم !؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر از مدیر اموزش دانشگاهتان پیگیری کنید

 70. فروزان
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام وقت بخیر اینکه دانشگاه آزاد فقط از دانشجویان خودش برای استعداددرخشان پذیرش داره درسته؟بعد ما ک غیرانتفاعی هستیم چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر برای استعداد درخشان ارشد ازاد دانشجویان خودش رو اولویت قرار میده ولی اینطور نیست که از بفیه دانشجویان هم پذیرش داره در صورت داشتن ظرفیت برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 71. ازادمنش
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام وقت بخیر من با معدل ۱۸.۶۳ و فارغ التحصیل بهمن ۱۴۰۰ هستم از دانشگاه غیرانتفاعی امکان ثبت نام من وجود دارد برای استعداددرخشان؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد داشتن حداقل معدل 16 در مقطع کارشناسی است.
   برای اطلاع از دیگر شرایط استعداد درخشان با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 72. زهرا
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

  سلام وقتتون بخیر من فارغ التحصیل از موسسه عالی کشور غیرانتفاعی هستم با معدل ۱۸.۶۳ بهمن سال ۱۴۰۰ ولی از دانشگاه آزاد نیستم امکان شرایط استعداددرخشان برای من وجود نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   برای استعداد درخشان دانشگاه آزاد محدودیتی از جهت دانشگاه مقطع کارشناسی وجود ندارد.

 73. نیلا محمدی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام. ثبت نام دانشگاه ازاد اسلامی ویژه ی استعداد های درخشان چه زمانی است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت برای مرداد ماه سال اینده

 74. نیلوفر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

  سلام. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ویژه ی استعداد های درخشان سال ۱۴۰۱ کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت به خیر
   پذیرش استعداد درخشان دانشگاه آزاد مقطع ارشد در یک نوبت و برای ورودی مهرماه انجام می شود.برای اطلاع دقیق از زمان انتشار دفترچه میتوانید سایت دانشگاه آزاد را چک و یا مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 75. مینا مرادی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام وقتتون بخیر اینروزا گفتند ک سایت دانشگاه واسه ثبت نام استعدادهای درخشان کارشناسی ارشد باز میشه ولی هنوز نشده که بتونیم این ترم از کلاسها استفاده کنیم میشه بطفا تاریخ دقیق ثبت نام بگید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام . تاریخ ثبتنام دانشگاه های آزاد در شهریورماه می باشد

 76. محمد مهدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقت شما بخیر
  بنده دانشجو ترم آخر علوم و مهندسی صنایع غذایی دانشگاه ملی ایلام هستم و شرایط معدل رو هم دارم خواستم بدونم آیا می تونم برای ارشد رشته خودم در دانشگاه آزاد (استعداد های درخشان شرکت کنم؟) و اینکه چه زمانی دفترچه انتخاب رشته استعداد های درخشان دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ میاد؟؟ این دفترچه با دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی متفاوت هست یا یکی هستن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   با سلام.زمان ثبت نام استعداد درخشان مرداد ماه میباشد.

 77. زهرا
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام. وقت بخیر.
  استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد با تکمیل ظرفیت(سوابق تحصیلی) فرق داره؟
  و زمان ثبت نام استعدادهای درخشان برای نیمسال دوم ۱۴۰۰ کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

   خیر.زمان ثبت نام استعداد درخشان نیم سال دوم زمان ثابتی نداشته و از طریق سایت دانشگاه اعلام میگردد

   • محمد ۹۹
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲

    سلام چطور میتونم در دو رشته برای استعدادهای درخشان ثبت نام کنم و پس از اعلام نتایج آیا قبولی در هر دو رشته اعلام میشه یا فقط یکی؟

    • karimi
     ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 78. سوگند
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۸

  سلام وقتتون بخیر،ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد چه زمانی است؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۶

   سلام وقت بخیر اوایل تیرم اه باید سایت مربوط به دانشگاه ازاد رو چک کنید تاریخ دقیق اعلام نکردن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • یاسمین
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    سلام، ممنون از توضیحاتتون
    ایا برای ثبت نام استعداد درخشان آزاد هم حتما باید حداکثر ۸ ترمه تموم کرد کارشناسی رو؟ اگر ۹ ترم باشه امکان ثبت نام وجود نداره؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

     شانس قبولی کاهش می یابد.

 79. محدثه
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام از دانشگاه ازاد میشود در پذیرش استعداد درخشان دانشگاه دولتی شرکت کرد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر بستگی به دانشگاه دارد برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 80. آرمین
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام فارق تحصیل با معدل بالای 17 از دانشگاه پیام نور هستم ایا میتونم در استعداد های درخشان شرکت کنم یا صرفا مختص دانشجویان دانشگاه آزاد هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   در مورد استعداددرخشان تمام دانشجویان که شرایط رو دارند میتوانند استفاده کنند ومنعی ندارد اما برای اطلاع بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 81. زهرا
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام
  دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت یا ثبت‌نام برای بهمن ماه هم داره برای استعدادهای درخشان؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقتتون بخیر فعلا هیچ اطلاعیه ای در خصوص تکمیل ظرفیت ها در سایت قرار داده نشده است

 82. نجفی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  باسلام
  برای ارسال مدارک مورد نیاز استعدادهای درخشان،ریز نمرات هستش لذا دانشگاه مربوطه به ما این مدرک رو نمیدهد و خودش محرمانه ارسال میکند،چه کنیم از ثبت نام جانمونیم؟تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام
   با واحد آموزشی دانشگاهی ک پذیرفته شدید ارتباط برقرار کنید

 83. T
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام.ایا شهریه ارشد استعداد درخشان با شهریه پذیرفته شدگان با آزمون تفاوت دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر تقاوتی نداره شهریه

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقتتون بخیر خیر شهریه استعداد درخشان فرقی ندارد

 84. غزل
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام براي اينكه يكي از انتخاب هاي استعداد درخشان ارشد بخوام خذف كنم بايد چيكار كنم؟منظورم رشته و دانشگاه انتخاب اخرم هست

 85. میلاد
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام با لیسانس حقوق معدل۱۶ و فارغ التحصیل۹۸ دانشگاه پیام نور هم میتوان استعداددرخشان دانشگاه ازاد ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر با توجه زمان فارغ التخصیلی شما امکان ثبت نام در مقطع ارشد استعداد درخشان دانشگاه ازاد 1400 وجود ندارد موفق باشید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)