تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
سایت منادا

monada.iau.ac.ir | سایت منادا + راهنمای جامع

سایت منادا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت منادا یکی از سایت های پرکاربرد دانشگاه آزاد است که دانشجویان از آن برای انتقالی و میهمانی دائم و موقت استفاده می کنند. نشانی اینترنتی این سایت به آدرس monada.iau.ac.ir است که در تمام طول سال برای دانشجویان محترم در دسترس می باشد.

اما سامانه منادا تنها در زمان تعیین شده امکان ثبت نام جهت نقل و انتقالات را انجام می دهد. در واقع اگر بخواهیم به سوال زمان باز شدن سایت منادا پاسخ دهیم، باید بگوییم تنها در زمان تعیین شده این امکان را فراهم می نماید. از آنجا که سالانه دانشجویان زیادی قصد دارند از دانشگاهی به دانشگاه دیگر منتقل یا میهمان شوند. لذا آنها به دنبال روشهای استفاده از سایت منادا و شرایط درخواست انتقالی می باشند.

در زیر قصد داریم کلیه شرایط و ضوابط سایت منادا برای دانشجویان را بیان کنیم. لذا کلیه متقاضیان عزیز قبل از اقدام جهت ثبت درخواست مدارک لازم برای میهمانی دانشگاه آزاد و انتقالی را آماده نمایید سپس وارد سامانه شده و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

کلیه علاقه‌مندان به سایت منادا، زمان ثبت نام در سایت منادا، شرایط عمومی انتقالی در دانشگاه آزاد،شرایط عمومی مهمان در دانشگاه آزاد، شرایط اختصاصی مهمان در دانشگاه آزاد، monada.iau.ac.ir، راهنمای ثبت درخواست نقل و انتقال از طریق سامانه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد monada.iau.ac.ir با شماره های زیر سامانه ایران تحصیل بدون گرفتن کد تماس حاصل نمایید. 9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 ( تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کارایی سایت منادا دانشگاه آزاد 

 

سامانه منادا نقل و انتقالات

سامانه منادا نقل و انتقالات

 

دانشگاه آزاد به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور، دانشجویان بسیاری را در رشته های مختلف تحصیلی جذب و فارغ التحصیل می کند. در این میان ممکن است برخی از دانشجویان به هر دلیلی به دنبال اخذ مهمانی و یا انتقالی به سایر دانشگاه ها باشند. در گذشته، این کار و مراحل اداری آن به صورت حضوری انجام می شد و مشکلات خاص خود را به همراه داشت.

اما چندی پیش این دانشگاه، سامانه ایی را تحت عنوان سایت منادا که مخفف عبارت * سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی * است را به آدرس اینترنتی monada.iau.ac.ir طراحی کرد تا دانشجویان روند ثبت نام و اخذ مهمانی یا انتقال را با مراجعه به آن انجام دهند.

البته ذکر این نکته مهم است که متقاضیان باید قبل از هر چیز از شرایط لازم برای انجام این امر برخوردار باشند. همچنین، از آنجا که اطلاعیه های نقل و انتقالات در تاریخ های مشخصی بر روی سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد، دانشجویان باید حتما در بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام نمایند.

 

زمان ثبت درخواست انتقالی در سایت منادا

برای برخی از دانشجویان متقاضی نقل و انتقال این سوال مطرح می شود که سایت منادا چه زمانی می شود؟ باید بگوییم که هر چند سامانه مذکور در تمام طول سال در دسترس است، اما انجام نقل و انتقالات در سال در دو نوبت، یعنی یک بار در نیمسال اول و یک بار هم در نمیسال دوم امکانپذیر است. چنانچه در این مهلت های مقرر دانشجویان درخواست خود را ارسال نکنند، ممکن است که ظرفیت ها تکمیل شده و دیگر با آن ها موافقت نشود.

ثبت نام نیمسال اول سامانه منادا نقل و انتقالات معمولا در از خرداد ماه آغاز به مدت یک ماه به طول می انجامد. برای مثال، در سال تحصیلی 99 زمان 25 خرداد تا 31 تیرماه برای این منظور در نظر گرفته شد. همچنین، ثبت نام نیمسال دوم نیز در سایت monada.iau.ac.ir در دی ماه صورت می گیرد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، در سال تحصیلی 1401  دانشجویان از 1 الی 20 دی ماه درخواست های خود را در این مورد به ثبت رساندند.

برای سال تحصیلی 1401 هنوز تاریخ مشخصی جهت نام نویسی در سایت منادا اعلام نشده است و ممکن است تاریخ های ذکر شده دچار تغییر شوند. اما به محض مشخص شدن این مورد، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد و دانشجویان عزیز می توانند راهنمایی های لازم را در خصوص ثبت نام و اعلام نتایج نقل و انتقالات دریافت کنند.

 

 

جهت ورود به ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد بر روی این لینک کلیک فرمایید.

 

 

زمان ثبت نام در سامانه منادا

زمان ثبت نام در سامانه منادا

 

نحوه درخواست انتقالی و مهمانی در سامانه منادا دانشگاه آزاد

دانشجویان دانشگاه آزاد برای ثبت درخواست نقل و انتقالی و مهمانی خود تنها باید وارد سامانه منادا شوند و تمام مراحل آن را به ترتیب انجام دهند. نحوه ورود و ثبت درخواست انتقالی یا مهمان در دانشگاه  آزاد به صورت زیر می باشد:

 • وارد سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir شوید.
 • شیوه نامه نقل و انتقالات و میهمانی را به دقت مطالعه و تایید کنید.
 • با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی / شناسه انتخاب رشته وارد سامانه شوید.
 • اطلاعات دانشجویی مندرج در سامانه را تکمیل کنید.
 • بند مورد نظر را از میان تبصره ها انتخاب کنید.
 • نوع درخواست (میهمانی دائم یا موقت و انتقالی) را انتخاب کنید.
 • در صفحه باز شده واحد مقصد را انتخاب کرده و مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید.
 • هزینه تعیین شده برای بررسی مدارک را با توجه به مقطع و نوع درخواست پرداخت کنید.
 • حالا تمام اطلاعات خود را تایید کرده و شماره پرونده را دریافت کنید.

مراحل ورود به سامانه منادا به شکل بالا می باشد. حال اگر شما در هر مرحله ای از آن به مشکل برخورد کردید می توانید جهت راهنمایی بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه monada.iau.ac.ir

حال که تا حدودی مشخص شد سایت منادا کی باز می شود؟ نوبت به آشنایی با نحوه ثبت نام می رسد. همانطور که ذکر شد، برای اخذ مهمانی در دانشگاه آزاد، ورود به سامانه منادا نقل و انتقالات و انجام مراحل مربوطه کافی است. این سایت که همه اطلاعات ثبت شده در سیستم نام نویسی دانشجویان را دارد، با نظم بیشتری به پیگیری و نظارت روند درخواست های مهمانی یا نقل و انتقال می پردازد. بدین ترتیب، تنها کافی است که مراحل زیر را طی کنید.

 

 • آدرس اینترنتی monada.iau.ac.ir را در موتور جستجوگر خود وارد نمایید.

 

آدرس اینترنتی سایت منادا

آدرس اینترنتی سایت منادا

 

 • شرایط عمومی که در صفحه اول ذکر شده است را با دقت مطالعه فرموده و گزینه ” تمام مطالب فوق را مطالعه و تایید می کنم” را لمس و سپس دکمه ” تایید و ادامه” را بزنید.

 

 

سایت منادا کی باز می شود؟

سایت منادا کی باز می شود؟

 

 • در صفحه بعد کد ملی، شماره دانشجویی یا شناسه انتخاب رشته را وارد کنید. گزینه ” شناسه انتخاب رشته” برای دانشجویان جدیدالورود است. در نهایت بر روی منوی ” ورود” کلیک نمایید.

 

سایت monada.iau.ac.ir

سایت monada.iau.ac.ir

 

 • وقتی وارد پنل شخصی خود شدید، بایستی اطلاعات خواسته شده در فرم را تکمیل کنید. سپس نوبت به تعیین کردن ” ماده انتخابی” می رسد و لازم است که مدارک خواسته شده تکمیل گردد. دقت داشته باشید که بعد از ثبت نام ” انتخاب ماده” دیگر قابل تغییر نخواهد بود.

 

انتخاب ماده انتقالی دانشگاه آزاد

انتخاب ماده انتقالی دانشگاه آزاد

 

 • در این مرحله، هزینه می بایست هزینه نام نویسی واریز شود. نیازی به پرداخت حضوری نیست و تنها کافی است که از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم اقدام کنید.

 

نحوه حساب کردن هزینه انتقالی دانشگاه آزاد

نحوه حساب کردن هزینه انتقالی دانشگاه آزاد

 

 • پس از انجام همه گام ها، یک کد رهگیری به شما داده می شود. البته تنها در صورتی نام نویسی سامانه منادا نقل و انتقالات به اتمام می رسد که منوی ” ثبت نهایی” را فشار دهید و در این صورت یک شماره 13 رقمی برایتان به نمایش در می آید که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

 

کد رهگیری انتقالی دانشگاه آزاد

کد رهگیری انتقالی دانشگاه آزاد

 

اگر می خواهید بدانید چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ بر روی لینک نمایید.

 

شرایط عمومی لازم نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

برای اینکه بتوان درخواست خود را در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رساند، یک سری شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده است. شرایط عمومی در بین همه دانشجویان مشترک است و شرایط عمومی بسته به وضعیت و موقعیت وی متغیر خواهد بود. در زیر به توضیح شرایط عمومی سایت منادا monada.iau.ac.ir می پردازیم و سپس شرایط اختصاصی را ذکر خواهیم کرد.

 

 • متقاضی نباید از لحاظ شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه مشکلی برای ادامه تحصیل داشته باشد.
 • دانشجو باید دست کم یک نیمسال را در دانشگاه مبدا نام نویسی نموده باشد.
 • تنها پذیرفته شدگان با آزمون می توانند بر اساس شرایط در نظر گرفته شده در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی درخواست دهند.
 • دانشجویان دوره های خودگردان متقاضی نقل و انتقال تنها می توانند از طریق واحدهای مجری دوره های خودگردان اقدام کنند.
 • تنها در صورتی نقل و انتقال در monada.iau.ac.ir امکانپذیر است که مقطع، رشته گرایش و سال قبولی در دانشگاه مقصد وجود داشته باشد.
 • در نیمسال آخر به هیچ وجه نمی توان انتقالی گرفت.
 • مجوز اخذ مهمانی پایان نامه در صورتی داده می شود که واحدهای مبدا و مقصد موافقت نمایند.
 • انتقال مجدد به جز در موارد خاص ممکن نیست.
 • شاغلان به تحصیل دوره های الکترونیک مجاز به اخذ انتقالی به سایر دانشگاه ها نیست.
 • دانشجویان واحدهای بین الملل تنها می توانند به واحدهای بین الملل انتقالی یا مهمانی بگیرند.
 • کارکنان و اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاهی نمی توانند به محل خدمت انتقال یا مهمانی بگیرند.
 • دانشجویان اتباع غیر ایرانی باید از طریق واحد دانشگاهی محل خدمت و اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی درخواست دهند.

 

 

به منظور اطلاع از هزینه انصراف از دانشگاه آزاد وارد لینک آبی شوید.

 

 

شرایط اختصاصی و مدارک  نقل و انتقال بر اساس ازدواج و متارکه

دانشگاه آزاد برای رفاه حال متاهلین شرایطی فراهم آورده است که اگر دانشجو پس از اینکه در دانشگاه پذیرفته شد، ازدواج دائم کرد، در صورت نیاز به دانشگاه محل سکونت خود مهمانی یا انتقالی بگیرند.

همچنین اگر دانشجویان خانم بعد از پذیرش در انتخاب رشته، متارکه کنند، با ارائه مدارک لازم می توانند به هر کدام از دانشگاه ها انتقالی بگیرند. علاوه بر این برای، زمان شیردهی خانم های دانشجو دارای فرزند نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

 

مدارک لازم

 • ارائه شناسنامه زوجین به منظور بررسی صفحات ازدواج یا متارکه
 • مدارک مربوط به محل سکونت اعم از سند منزل، اجاره نامه یا گواهی اشتغال همسر
 • عقدنامه
 • صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه
 • صفحه اول شناسنامه کودک

 

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی ازدواج و متارکه در دانشگاه آزاد

شرایط اختصاصی انتقالی ازدواج و متارکه در دانشگاه آزاد

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد شوید.

 

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی شهدا و ایثارگران

از جمله استثناعاتی که در سایت منادا برای خانواده های شهدا، آزادگان، اسرا، جانبازان  25% به بالاتر و خانواده درجه یک آن ها قائل شده است، این است که این افراد می توانند در بدون پذیرش به هر کدام از دانشگاه های کشور که می خواهند انتقالی بگیریند. این مسئله همچنین در مورد افراد دارای شرایط مذکور در حال تحصیل رشته های علوم پزشکی نیز صدق می کند.

 

مدارک لازم

 • اگر دانشجو همسر یا فرزند شهید محسوب می شوند، می بایست کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان را به monada.iau.ac.ir ارائه دهد.
 • کپی صفحه اول و دوم شناسنامه دانشجو و شهید
 • دانشجویی که خود آزاده است و یا همسر یا فرزند آزاده به شمار می رود، کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانباز را به همراه کپی صفحات شناسنامه ارائه دهند.
 • ارائه کارت یا معرفی نامه اداره ایثارگری و جانباز از سوی جانبازان 5%
 • ارائه کارت یا معرفی نامه یگان از سوی رزمندگانی که شش ماه سابقه حضور در جبهه داشته اند.

 

 

به منظور آشنایی با آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد لینک مورد نظر را لمس کنید

 

 

شرایط دانشجویان باردار، بیمار و معلول

دانشجویانی که دارای معلولیت های جسمی و یا نابینایی و ناشنوایی شدید باشند، در صورت ارائه مدارک لازم می توانند از طریق سامانه منادا نقل و انتقالات به محض پذیرش به هر کدام از دانشگاه های کشور انتقالی بگیرند.

این قانون همچنین در مورد دانشجویان دارای بیماری های صعب العلاج نیز صدق می کند. بعلاوه دانشجویان زن باردار در طی دوره بارداری خود مجاز به میهانی در سایر دانشگاه ها هستند.

 

مدارک لازم

 • ارائه کپی صفحه اول و دوم شناسنامه
 • ارائه مدارک پزشکی دال بر بیماری

 

شرایط اختصاصی براساس چند دانشجویی در سایت منادا

 

monada.iau.ac.ir

monada.iau.ac.ir

 

منظور از چند دانشجویی این است که اگر بیش از یک نفر از اعضای تحت تکفل خانواده در دانشگاه آزاد در حال تحصیل باشند، در صورت موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد، مجاز به جابجایی خواهند بود. البته باید حتما بدانند که سایت منادا کی باز می شود؟ و به موقع اقدام نمایند.

 

مدارک لازم

 • ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر دانشجو یا دانشجویانی که در دیگر واحد های دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند
 • ارائه کپی صفحه اول و دوم دانشجویان، همسر و والدین در سایت monada.iau.ac.ir

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی بر اساس مرگ والدین، همسر یا فرزند

اگر دانشجوی مجرد بعد از ورود به دانشگاه یکی والدین خود را در اثر مرگ از دست داد و یا دانشجوی متاهل همسرش یا فرزندش فوت کرد، با ثبت درخواست در سامانه منادا نقل و انتقالات قادر به میهمانی به دیگر واحدها خواهند بود.

 

مدارک لازم

 • ارائه گواهی فوت صادر شده از سوی اداره ثبت احوال
 • ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو، والدین و یا همسر یا فرزند فوتی وی

شرایط اختصاصی انتقالی همسر و فرزندان کارکنان و هیئت علمی دانشگاه

کارکنانی که به صورت رسمی و تمام وقت در دانشگاه خدمت می کنند و اعضای هیئت علمی، همسر یا فرزندانشان در صورت کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده و وجود شرایط لازم، مجاز به انتقالی به نزدیکترین محل خدمت وی خواهند بود.

 

مدارک لازم

 • معرفی نامه از سوی محل خدمت کارمند و عضو هیئت علمی
 • ارائه اخرین حکم کارگزینی هیئت علمی یا کارمند
 • ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامهدانشجو و والدین
 • ارائه کپی صفحات سند ازدواج در صورتی که دانشجو همسر کارمند یا هیئت علمی باشد.

 

 

برای اطلاع از شرایط میهمانی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی در دانشگاه آزاد خانواده جانباز

شرایط اختصاصی انتقالی در دانشگاه آزاد خانواده جانباز

 

شرایط اختصاصی انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی

اگر دانشجو عضو یکی از تیم های ملی ورزشی بوده و اسناد معتبر را ارائه دهد، از طریق تکمیل مدارک در monada.iau.ac.ir قادر به اخذ مهمانی به سایر دانشگاه ها خواهد بود. علاوه بر این، قانون مذکور در مورد دانشجویان حاضر در تیم های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد نیز  صدق می کند.

 

مدارک لازم

 • ارائه حکم قهرمانی یا بین المللی
 • ارائه معرفی نامه از سوی فدراسیون مربوطه

 

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی دانشجویان مشمول ماده 71 قانون خدمات کشوری

چنانچه دانشجو جزء وزرا، نمایندگان مجلس، معاونین رئیس جمهور، استاندار، سفرا  یا همسر و فرزندان آن ها باشند، با ثبت درخواست خود در monada.iau.ac.ir می توانند به نزدیکترین شهر یا محل اشتغال انتقالی یا مهمانی بگیرند. البته این به شرطی است که افراد مذکور در طول تحصیل به انجام وظیفه مشغول باشند.

 

مدارک لازم

 • ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و یا فرد دارای مسئولیت
 • ارائه معرفی نامه ایی که به تایید بالاترین مقام سازمان رسیده باشد.

 

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی فارغ التحصیلان مدارس سما

دانشجویانی که از دبیرستانهای سما فارغ التحصیل شده اند و 4 سال آخر را در آن ها به سر برده اند، در صورت تایید معاونت سازمان و کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده، در بدون پذیرش قادر به ثبت نام در سایت منادا می باشند.

 

مدارک لازم

 • ارائه کارنامه قبولی داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه
 • ارائه کارنامه چهار سال آخر دبیرستان به همراه تاییدیه محل تحصیل

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی دانشجویان فارغ التحصیل مدرسه سما

شرایط اختصاصی انتقالی دانشجویان فارغ التحصیل مدرسه سما

 

هزینه ثبت نام در سامانه منادا دانشگاه آزاد

زمانی که دانشجویان متقاضی در سایت منادا monada.iau.ac.ir درخواست نقل و انتقال یا مهمانی می دهند، دو نوع هزینه از آن ها اخذ می شود. یک مورد به هزینه رسیدگی به پرونده مربوط می شود و دیگری برای هزینه انتقال و مهمانی می باشد.  

دلیل اصلی دریافت هزینه در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی ، جبران بخشی از زیان واحد مبدا است که بابت پذیرش دانشجو شده است. این هزینه ها بسته به سال تحصیلی متغیر است و برای سال تحصیلی 1401 هنوز اطلاعیه ایی در این مورد منتشر نشده و نمی توان مبلغ مشخصی را معرفی کرد.

البته این نکته را نیز باید اضافه کنیم که هزینه انتقال در هر کدام از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ایی یا تخصصی متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از میزان این هزینه ها و نحوه پرداخت آن ها می توانید از کارشناسان ایران تحصیل راهنمایی بگیرید.

 

 

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای اطلاع از سایت منادا، زمان ثبت نام در سایت منادا، شرایط ثبت نام  در سایت منادا، شرایط عمومی انتقالی در دانشگاه آزاد، شرایط اختصاصی انتقالی در دانشگاه آزاد، شرایط عمومی مهمان در دانشگاه آزاد، شرایط اختصاصی مهمان در دانشگاه آزاد، monada.iau.ac.ir، راهنمای تصویری ورود به سامانه منادا، مراحل ثبت نام در سایت منادا و حل مشکلات سایت منادا با شماره های زیر  ایران تحصیل تماس بگیرند :

از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز دانشگاه آزاد تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 ( تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به طور دقیق و مفصل توضیح دادیم که سایت منادا کی باز می شود؟ و برای اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد به چه شرایط و مدارکی نیاز است.

از آنجا که هنوز اطلاعات مربوط به سال تحصیلی پیش رو در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی monada.iau.ac.ir دسترس قرار نگرفته است، ممکن است برخی از متقاضیان این امر سوالات فراوانی برایشان مطرح شود. مشاوران تیم ایران تحصیل در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 1 شب در خدمت شما بزرگواران هستند تا جدیدترین اخبار و قوانین مربوطه را در اختیارتان قرار دهند. برای این منظور، کافی است که با ما از طریق شماره های درج شده در سایت، در تماس باشید.

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سایت منادا کی باز می شود؟

سامانه منادا نقل و انتقالات دو نوبت در سال و مدتی قبل از شروع نیمسال جدید باز می شود. 

برای درخواست نقل و انتقال دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است که به سامانه منادا دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

برای اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه ازاد چه شرایطی لازم است؟

در این مقاله می توانید شرایط لازم جهت موافقت با درخواست انتقالی دانشگاه ازاد را بخوانید.ک

آیا ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد نیازمند هزینه است؟

بله. دانشجویان متقاضی انتقالی دانشگاه ازاد باید در هنگام نام نویسی هزینه مشخصی را پرداخت کنند

مطالب مرتبط

نظرات

 1. تارا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام فرزندان جانباز برای ثبت درخواست انتقال در منادا باید در دانشگاه مبدا ثبت نام کنند ؟ یا نیازی نیست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از نقل و انتقالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید وضعیت شما باید به دقت بررسی شود

  • bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر باید در سامانه منادا وضعیتتون رو ثبت کنید با دانشگاه مبدا و مقصد هم هماهنگی های لازم رو انجام بدید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 2. هما
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام وقت بخير من امسال دانشگاه ازاد بر اساس سوابق كرمان انتخاب كردم اولويت هاي بعديم شيراز و اصفهان هستش موقع نتايج وقتي كرمان قبول شدم امكانش هست انتقالي بگيرم براي شيراز و اصفهان به طور دائم،

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 3. مرتضی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام.شرایط انتقالی به دانشگاههای سراسری را هم بفرمایین. رشته پزشکی آزاد اردبیل هستم میخوام به سراسری ارومیه انتقالی بگیرم

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام روز بخیر شما باید بدون کنکور دانشگاه نرفته باشید و تحت این عنوان میتوانید انتقالی بگیرید

 4. عباسی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  من اگه بخوام مهمانی دائم دانشجوی دختر به محل سکونت والدین بگیرم به دانشگاه آزاد شیراز باید حتما خونمون داخل شیراز باشه؟ با اینکه دانشگاه آزاد شیراز داخل شهر صدرا هست و من هم ساکن شهر صدرا هستم مشکلی پیش نمیاد؟

  • karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام بایدسطح دانشگاه پایین باش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. Yasamin
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  از دانشگاه شیراز بخوام بیام سیرجان از همترازی میتونمایتفاده کنم؟
  واینکه برای هرترم بخوام میهمانی بگیرم بایددوتا شهریه ثابت بدم ؟
  اگر انتقالی بگیرم نمیخواد بدم؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. arian
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام الان می تونیم برای انتفالی ثبت نام کنیم ؟ داخل سایت که اطلاعات وارد می کنم می نویسه این اطلاعات در بانک وجود ندارد .

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. سینا
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

  یک سوال دیگر هم داشتم
  اینکه برای مهمان شدن بایستی دو تا شهریه ثابت و یک شهریه متغییر داد؟!یک شهریه ثابت برای دانشگاه مبدا یک شهریه ثابت برای دانشگاه مقصد؟!

  • fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   سلام بله شهریه ثابت هر دو دانشگاه را باید بدید

 8. سینا
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام وقتتون بخیر ارادت خدا قوت بابت راهنمایی های عالیتون
  در مورد مهمان گرفتن سوال داشتم
  میشه به دانشگاه تراز بالا تر مهمان گرفت یا نه
  چون من میخوام از تهران شرق قیامدشت به دانشگاه کرج مهمان بگیرم آیا شدنی هست؟!

  • obeidavi obeidavi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر بله احتمالا امکان پذیر هست.

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقتتون بخیر این امکان برای شما وجود دارد منتها برای برسی دقیق تر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 9. مهتاب
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام من وارد سایت منادا میشم نوشته شماره دانشجویی نه رقمی در صوری که شماره دانشجویی و بیشتر از نه رقمه و اینکه من وقتی میزنم شماره دانشجویی و کد ملی رو خطایه در بانک اطلاعات موجود نمی باشد و اصلا وارد صفحه بعد نمیشه لطفاً راهنمایی کنید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 10. هادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  من هر روز چک میکنم سایتش فعال نیست

  • aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام
   خیر در حال حاضر فعال نیست

 11. هادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام من از ۱۵ تیر دارم هر روز سایت منادا رو چک می کنم که درخواست انتقالی ثبت کنم ، اما همش بسته است. دانشگاه آزاد اصلا برنامه هاش مشخص نیست ، اون از سایت آموزشیارش اینم از سایت مناد ، واقعا متاسفم برای مسئولین این دانشگاه

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   سلام درکانالمون عضوبشید زمانش شروع بشه اطلاع میدیم برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. سمی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام سامانه منادا برای مهمان ترم مهر کی باز میشه ؟؟ من هر روز دارم میرم نمیشه ، زمان مقرر کی هست ؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   زمان مشخصی برای سایت منادا اعلام نشده نیازه سامانه رو مرتب بررسی کنید

 13. فریبا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۴

  سلام ، وقت بخیر
  زمان ثبت درخواست برای ترم مهر ۱۴۰۱_ ۱۴۰۲ کی هست؟
  مگه از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر نیست؟
  چرا هرکاری میکنم سایت میگه در زمان مقرر وارد شوید ؟!😢

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام سامانه منادا برای ثبت نام فعال شده است

   • Amin
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

    من همین بررسی کردم، پیغام داد که در زمان مقرر وارد بشید. :((

 14. هوشمند
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام، برای استفاده از خدمات نقل و انتقال در سایت منادا (در صورت قهرمان ورزشی بودن) ارائه چه مدرکی لازم است؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام، برای اثبات قهرمان ورزشی بودن در سایت منادا باید نوع قهرمانی و موفقیت ورزشی رو رو تحت عنوان مدرک ارائه داد.

   • فریبا
    ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

    سلام ، وقت بخیر
    زمان ثبت درخواست برای ترم مهر ۱۴۰۱_ ۱۴۰۲ کی هست؟
    مگه از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر نیست؟
    چرا هرکاری میکنم سایت میگه در زمان مقرر وارد شوید ؟!😢

    • bagheri
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

     با سلام متاسفانه جدول زمان بندی به دلایل مختلفی تقییر کرده

 15. محمود
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام هزینه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد در وبسایت منادا به چند دسته تقسیم می شود؟ آیا متقاضی صرفا باید یک هزینه در زمان ورود به سایت پرداخت کند؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام، خیر، هزینه های انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد یک مرحله برای پرداخت و رسیدگی به پرونده می باشد و یک بار برای انجام فرایند جا به جایی پرونده.

 16. رضا
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام، کارایی سایت منادا چیست؟

  • irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام، سایت monada.iau.ac.ir برای نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد هست.

 17. Fatima
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام میخوام ثبت نام نماییم بخش کارشناسی ارشد مامای میشه سایت همین بفرستن خیلی ممنون s
  azmoon .org باز نمیشه

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت بخیربرای ثبت کردن درخواستتون میتونین تماس بگیرین مراحلش رو انجام بدیم براتون

 18. دانشجو
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

  با سلام نتایج دکتری تازه اومده امکانش هست سایت باز بشه جهت درخواست انتقالی

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام بله برای درخواست انتقالی دانشگاه آزاد بایداز سامانه منادا اقدام کنید که اول باید ترم اول رو ثبت نام کنید بعد برای ترم دوم درخواست بدید.

 19. حسین
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴

  سلام آیا مهلت ثبت نام تمدید میشه؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد در صورتی که ظرفیتش تموم شود برمیدارن

 20. irantahsil
  ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام وقت بخیر سامانه monada.iau.ac.ir برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد فراهم شده و در زمان نقل و انتقال باز خواهد بود .

ایران تحصیل
تماس با مشاور