ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

monada.iau.ir | سایت منادا + راهنمای جامع

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۹۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۱ بهمن ۱۴۰۱
monada.iau
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت منادا به آدرس monada.iau.ir یکی از سایت های پرکاربرد دانشگاه آزاد است که دانشجویان از آن برای ثبت نام جهت انتقالی و میهمانی دائم و موقت استفاده می کنند. دانشجویان محترم می توانند در طول سال درخواست خود را در این سامانه ثبت کنند. قابل ذکر است که سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی تنها در زمان تعیین شده برای ثبت نام جهت نقل و انتقالات در دسترس خواهد بود.منتقاضیان انتقال در دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۲ از ۱۵ الی ۳۰ آذرماه می توانند اقدام به ثبت نام در سایت منادا نمایید.

برای نقل و انتقال دانشگاه آزاد هر ساله تقاضای زیادی از سوی دانشجویان وجود دارد اما صرفا بخشی از درخواست هایی که دانشجویان در سامانه منادا ثبت می کنند مورد تایید واقع می گردند، موضوع حائز اهمیت این است که در زمان ثبت این درخواست به جزئیات زیادی باید توجه شود که عدم توجه به هر کدام از این موارد می تواند منجر به عدم موافقت با درخواست انتقالی فرد می گردد، به شما توصیه می کنیم برای ثبت اصولی درخواست خود برای انتقال در دانشگاه آزاد اقدام به برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ نمایید تا مشاورین ایران تحصیل در طول فرایند ثبت درخواست شما اقدام به راهنمایی شما کنند.

 

سایت منادا دانشگاه آزاد monada.iau.ir

👈🏻دانشگاه آزاد به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور، دانشجویان بسیاری را در رشته های مختلف تحصیلی پذیرش می کند. در این میان ممکن است برخی از دانشجویان به هر دلیلی به دنبال اخذ مهمانی و یا انتقالی به سایر دانشگاه ها باشند. در گذشته، این کار و مراحل اداری آن به صورت حضوری انجام می شد و مشکلات خاص خود را به همراه داشت.

👈🏻 اما چندی پیش این دانشگاه، سامانه ای را تحت عنوان سایت منادا که مخفف عبارت ” سامانه مدیریت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ” است را به آدرس اینترنتی monada.iau.ir راه اندازی کرد تا دانشجویان روند ثبت نام و اخذ مهمانی یا انتقال را با مراجعه به آن انجام دهند.

👈🏻 البته ذکر این نکته مهم است که متقاضیان باید قبل از هر چیز از شرایط لازم برای تکمیل رایند اسم نویسی برخوردار باشند. همچنین، از آنجا که اطلاعیه های نقل و انتقالات در تاریخ های مشخصی بر روی سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد، دانشجویان باید حتما در بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام نمایند.

 

سایت منادا دانشگاه آزاد monada.iau.ir

📣 اطلاعیه 📣

ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در نیمسال دوم ۱۴۰۲ – 1402 از 15 تا 30 آذر ماه امکان پذیر می باشد.

 

زمان ثبت درخواست انتقالی در سایت منادا

👈🏻 افرادی که میخواهند در سایت monada.iau.ir ثبت نام کنند، این سوال مطرح می شود که سایت منادا کی باز می شود؟ باید بگوییم که هر چند سامانه مذکور در تمام طول سال در دسترس است، اما انجام نقل و انتقالات در سال در دو نوبت، یعنی یک بار در نیمسال اول و یک بار هم در نیمسال دوم امکانپذیر است. چنانچه در این مهلت های مقرر دانشجویان درخواست خود را ارسال نکنند، ممکن است که ظرفیت ها تکمیل شده و دیگر با درخواست آن ها موافقت نشود.

👈🏻 برای ثبت درخواست انتقالی در دانشگاه آزاد، باید به سامانه منادا به آدرس اینترنتی  monada.iau.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. سپس نتیجه درخواست خود را از طریق همان سامانه منادا مشاهده نمایید. دانشجویان متقاضی درخواست انتقالی دانشگاه آزاد باید پیگیر اطلاعیه های سایت منادا دانشگاه آزاد باشند تا بتوانند در زمان های اعلام شده درخواست خود را ثبت نمایند.

👈🏻 در پاسخ به سوال سایت منادا کی باز می شود؟ باید بگویم که سامانه منادا برای ثبث درخواست در نیمسال دوم، در تاریخ 15 الی 30 آذر فعال خواهد شد و امکان ثبت درخواست انتقالی برای داوطلبین متقاضی فراهم می شود. پس متقاضیان باید درخواست انتقالی در این بازه به سامانه منادا مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

زمان درخواست انتقالی سال گذشته به صورت زیر است:

نیمسال تحصیلی ۱۴۰۲ -1402
زمان درخواست انتقالی 
نیمسال اول از 29 مرداد ۱۴۰۲
نیمسال دوم 15 آذر ۱۴۰۲ به مدت 15 روز

 

زمان ثبت درخواست انتقالی در سایت منادا

نحوه درخواست انتقالی و مهمانی در سامانه منادا دانشگاه آزاد

نحوه درخواست انتقالی و مهمانی در سایت منادا

👈🏻 دانشجویان دانشگاه آزاد برای ثبت درخواست نقل و انتقالی و مهمانی خود در سایت monada.iau.ir تنها باید وارد سایت شوند و تمام مراحل آن را به ترتیب انجام دهند. نحوه ورود و ثبت درخواست انتقالی یا مهمان در دانشگاه  آزاد به صورت زیر می باشد:

✔️ وارد سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir شوید.

✔️ شیوه نامه نقل و انتقالات و میهمانی را به دقت مطالعه و تایید کنید.

✔️ با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی / شناسه انتخاب رشته وارد سامانه شوید.

✔️ اطلاعات دانشجویی مندرج در سامانه را تکمیل کنید.

✔️ بند مورد نظر را از میان تبصره ها انتخاب کنید.

✔️ نوع درخواست (میهمانی دائم یا موقت و انتقالی) را انتخاب کنید.

✔️ در صفحه باز شده واحد مقصد را انتخاب کرده و مدارک خواسته شده را بارگذاری کنید.

✔️ هزینه تعیین شده برای بررسی مدارک را با توجه به مقطع و نوع درخواست پرداخت کنید.

✔️ حالا تمام اطلاعات خود را تایید کرده و شماره پرونده را دریافت کنید.

 

نحوه درخواست انتقالی و مهمانی در سامانه منادا دانشگاه آزاد

🔗 جهت ورود به ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک فرمایید.

راهنمای تصویری ثبت نام در سامانه منادا

👈🏻 همانطور که ذکر شد، برای اخذ مهمانی در دانشگاه آزاد، ورود به سامانه منادا برای درخواست نقل و انتقالات و انجام مراحل مربوطه کافی است. این سایت که همه اطلاعات ثبت شده در سیستم نام نویسی دانشجویان را دارد، با نظم بیشتری به پیگیری و نظارت روند درخواست های مهمانی یا نقل و انتقال می پردازد. بدین ترتیب، تنها کافی است که مراحل زیر را طی کنید.

 

☑️ ابتدا وارد سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir شوید. سپس مطالب صفحه را مطالعه نموده و در انتهای صفحه گزینه “مطالب فوق را مطالعه و تایید می نمایم ” را انتخاب و سپس دکمه تایید و مرحله بعدی را کلیک نمایید.

گام اول ثبت نام در سامانه منادا

☑️  در مرحله بعد موارد خواسته شده مانند کد ملی، شماره دانشجویی و شناسه انتخاب رشته را پر کرده و گزینه ورود را انتخاب نمایید.

گام دوم ثبت نام در سامانه منادا

☑️  پس از ورود، تمامی اطلاعات شخصی و دانشجویی شما قابل نمایش است. ابتدا آن ها چک کرده و سپس اطلاعات مربوط به تماس با دانشجو را تکمیل نمایید و در انتها گزینه مرحله بعدی را انتخاب نمایید.

گام سوم ثبت نام در سامانه منادا

☑️ در این قسمت فرم آیین نامه قابل مشاهده است که باید یکی از بندهای ارائه شده که مطابق با شرایط شما است را انتخاب نمایید.

 

گام چهارم ثبت نام در سامانه منادا

☑️ در مرحله بعد باید درخواست خود را که انتقالی می باشد و یا مهمانی را انتخاب نمایید و سپس تبصره مربوط به آن را انتخاب و وارد مرحله بعد شوید.

 

گام پنجم ثبت نام در سامانه منادا

☑️ در این قسمت باید واحد مقصد را انتخاب نمایید و سپس تمامی مدارم خواسته شده را در سایت بارگزاری نمایید. سپس وارد مرحله پرداخت شوید و فرایند پرداخت را تکمیل نمایید.

 

گام ششم ثبت نام در سامانه منادا

 

☑️ پس از پرداخت وارد مرحله نهایی شده و تمامی اطلاعات خود را چک نمایید که به درستی وارد کرده باشید. سپس تایید نهایی را زده و شماره پرونده خود را دریافت نمایید.

 

گام هفتم ثبت نام در سامانه منادا

 

🔗 اگر می خواهید بدانید چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ بر روی لینک نمایید.

 

شرایط عمومی لازم نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

👈🏻 برای اینکه بتوان درخواست خود را در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رساند، یک سری شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته شده است. شرایط عمومی در بین همه دانشجویان مشترک است و شرایط عمومی بسته به وضعیت و موقعیت هر شخص متغیر خواهد بود. در ادامه به توضیح شرایط عمومی سایت منادا monada.iau.ir می پردازیم و سپس شرایط اختصاصی را ذکر خواهیم کرد.

 

☑️ متقاضی نباید از لحاظ شرایط آموزشی، انضباطی و نظام وظیفه مشکلی برای ادامه تحصیل داشته باشد.

☑️ دانشجو باید دست کم یک نیمسال را در دانشگاه مبدا نام نویسی نموده باشد.

☑️ تنها پذیرفته شدگان با آزمون می توانند بر اساس شرایط در نظر گرفته شده در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی درخواست دهند.

☑️ دانشجویان دوره های خودگردان متقاضی نقل و انتقال تنها می توانند از طریق واحدهای مجری دوره های خودگردان اقدام کنند.

☑️ تنها در صورتی نقل و انتقال در monada.iau.ir امکانپذیر است که مقطع، رشته گرایش و سال قبولی در دانشگاه مقصد وجود داشته باشد.

☑️ در نیمسال آخر به هیچ وجه نمی توان انتقالی گرفت.

☑️ مجوز اخذ مهمانی پایان نامه در صورتی داده می شود که واحدهای مبدا و مقصد موافقت نمایند.

☑️ انتقال مجدد به جز در موارد خاص ممکن نیست.

☑️ شاغلان به تحصیل دوره های الکترونیک مجاز به اخذ انتقالی به سایر دانشگاه ها نیست.

☑️ دانشجویان واحدهای بین الملل تنها می توانند به واحدهای بین الملل انتقالی یا مهمانی بگیرند.

☑️ کارکنان و اعضای هیئت علمی واحدهای دانشگاهی نمی توانند به محل خدمت انتقال یا مهمانی بگیرند.

☑️ دانشجویان اتباع غیر ایرانی باید از طریق واحد دانشگاهی محل خدمت و اداره کل امور بین الملل و کمیسیون نقل و انتقال دانشجویی درخواست دهند.

 

🔗 به منظور اطلاع از هزینه انصراف از دانشگاه آزاد وارد لینک شوید.

 

شرایط اختصاصی نقل و انتقال بر اساس ازدواج و متارکه در سایت منادا

👈🏻 دانشگاه آزاد برای رفاه حال متاهلین شرایطی فراهم آورده است که اگر دانشجو پس از اینکه در دانشگاه پذیرفته شد، ازدواج دائم کرد، در صورت نیاز به دانشگاه محل سکونت خود مهمانی یا انتقالی بگیرند. همچنین اگر دانشجویان خانم بعد از پذیرش در انتخاب رشته، متارکه کنند، با ارائه مدارک لازم می توانند به هر کدام از دانشگاه ها انتقالی بگیرند. علاوه بر این برای، زمان شیردهی خانم های دانشجو دارای فرزند نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

 

مدارک لازم برای ثبت نام نقل و انتقال بر اساس ازدواج و متارکه در سایت منادا

✔️ ارائه شناسنامه زوجین به منظور بررسی صفحات ازدواج یا متارکه

✔️ مدارک مربوط به محل سکونت اعم از سند منزل، اجاره نامه یا گواهی اشتغال همسر

✔️ عقدنامه

✔️ صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه

✔️ صفحه اول شناسنامه کودک

شرایط اختصاصی لازم برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

 

شرایط اختصاصی انتقالی شهدا و ایثارگران در سایت منادا

👈🏻 از جمله استثناعاتی که در سایت منادا برای خانواده های شهدا، آزادگان، اسرا، جانبازان  25% به بالاتر و خانواده درجه یک آن ها قائل شده است، این است که این افراد می توانند در بدون پذیرش به هر کدام از دانشگاه های کشور که می خواهند انتقالی بگیریند. این مسئله همچنین در مورد افراد دارای شرایط مذکور در حال تحصیل رشته های علوم پزشکی نیز صدق می کند.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام انتقالی شهدا و ایثارگران در سایت منادا

✔️ اگر دانشجو همسر یا فرزند شهید محسوب می شوند، می بایست کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان را به monada.iau.ir ارائه دهد.

✔️ کپی صفحه اول و دوم شناسنامه دانشجو و شهید

✔️ دانشجویی که خود آزاده است و یا همسر یا فرزند آزاده به شمار می رود، کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانباز را به همراه کپی صفحات شناسنامه ارائه دهند.

✔️ ارائه کارت یا معرفی نامه اداره ایثارگری و جانباز از سوی جانبازان 5%

✔️ ارائه کارت یا معرفی نامه یگان از سوی رزمندگانی که شش ماه سابقه حضور در جبهه داشته اند.

 

🔗 به منظور آشنایی با آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط دانشجویان باردار، بیمار و معلول برای ثبت نام در سایت منادا

👈🏻 دانشجویانی که دارای معلولیت های جسمی و یا نابینایی و ناشنوایی شدید باشند، در صورت ارائه مدارک لازم می توانند از طریق سایت منادا نقل و انتقالات به محض پذیرش به هر کدام از دانشگاه های کشور انتقالی بگیرند. این قانون همچنین در مورد دانشجویان دارای بیماری های صعب العلاج نیز صدق می کند. بعلاوه دانشجویان زن باردار در طی دوره بارداری خود مجاز به میهانی در سایر دانشگاه ها هستند.

 

مدارک لازم برای ثبت نام دانشجویان باردار، بیمار و معلول در سایت منادا

✔️ ارائه کپی صفحه اول و دوم شناسنامه

✔️ ارائه مدارک پزشکی دال بر بیماری

 

شرایط اختصاصی براساس چند دانشجویی در سایت منادا

👈🏻 منظور از چند دانشجویی این است که اگر بیش از یک نفر از اعضای تحت تکفل خانواده در دانشگاه آزاد در حال تحصیل باشند، در صورت موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد، مجاز به جابجایی خواهند بود.

 

مدارک لازم برای ثبت نام براساس چند دانشجویی در سایت منادا

✔️ ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر دانشجو یا دانشجویانی که در دیگر واحد های دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند.

✔️ ارائه کپی صفحه اول و دوم دانشجویان، همسر و والدین در سایت monada.iau.ir

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی بر اساس مرگ والدین، همسر یا فرزند

👈🏻 اگر دانشجوی مجرد بعد از ورود به دانشگاه یکی والدین خود را در اثر مرگ از دست داد و یا دانشجوی متاهل همسرش یا فرزندش فوت کرد، با ثبت درخواست در سایت منادا نقل و انتقالات قادر به میهمانی به دیگر واحدها خواهند بود.

 

مدارک لازم برای ثبت نام بر اساس مرگ والدین، همسر یا فرزند در سایت منادا

✔️ ارائه گواهی فوت صادر شده از سوی اداره ثبت احوال

✔️ ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو، والدین و یا همسر یا فرزند فوتی وی

 

🔗 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه نقل و انتقالات ارشد وزارت بهداشت وارد لینک شوید.

شرایط اختصاصی انتقالی همسر و فرزندان کارکنان و هیئت علمی دانشگاه

👈🏻 کارکنانی که به صورت رسمی و تمام وقت در دانشگاه خدمت می کنند و اعضای هیئت علمی، همسر یا فرزندانشان در صورت کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده و وجود شرایط لازم، مجاز به انتقالی به نزدیکترین محل خدمت وی خواهند بود.

 

مدارک لازم برای انتقالی همسر و فرزندان کارکنان و هیئت علمی دانشگاه در سایت منادا

✔️ معرفی نامه از سوی محل خدمت کارمند و عضو هیئت علمی

✔️ ارائه اخرین حکم کارگزینی هیئت علمی یا کارمند

✔️ ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و والدین

✔️ ارائه کپی صفحات سند ازدواج در صورتی که دانشجو همسر کارمند یا هیئت علمی باشد.

 

شرایط اختصاصی انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی

👈🏻 اگر دانشجو عضو یکی از تیم های ملی ورزشی بوده و اسناد معتبر را ارائه دهد، از طریق تکمیل مدارک درسایت منادا  monada.iau.ir قادر به اخذ مهمانی به سایر دانشگاه ها خواهد بود. علاوه بر این، قانون مذکور در مورد دانشجویان حاضر در تیم های ورزشی باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد نیز  صدق می کند.

 

مدارک لازم برای انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی در سامانه منادا

✔️ ارائه حکم قهرمانی یا بین المللی

✔️ ارائه معرفی نامه از سوی فدراسیون مربوطه

شرایط اختصاصی انتقال ورزشکاران و قهرمانان ملی

 

🔗 برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

شرایط اختصاصی دانشجویان مشمول ماده 71 قانون خدمات کشوری

👈🏻 چنانچه دانشجو جزء وزرا، نمایندگان مجلس، معاونین رئیس جمهور، استاندار، سفرا  یا همسر و فرزندان آن ها باشند، با ثبت درخواست خود درسایت منادا  monada.iau.ir می توانند به نزدیکترین شهر یا محل اشتغال انتقالی یا مهمانی بگیرند. البته این به شرطی است که افراد مذکور در طول تحصیل به انجام وظیفه مشغول باشند.

 

مدارک لازم برای مشمولین مشمول ماده 71 قانون خدمات کشوری در سامانه منادا

✔️ ارائه کپی صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و یا فرد دارای مسئولیت

✔️ ارائه معرفی نامه ای که به تایید بالاترین مقام سازمان رسیده باشد.

 

شرایط اختصاصی فارغ التحصیلان مدارس سما

👈🏻 دانشجویانی که از دبیرستانهای سما فارغ التحصیل شده اند و 4 سال آخر را در آن ها به سر برده اند، در صورت تایید معاونت سازمان و کسب 90% نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده، در بدون پذیرش قادر به ثبت نام در سایت منادا می باشند.

 

مدارک لازم فارغ التحصیلان مدارس سما در سایت منادا

✔️ ارائه کارنامه قبولی داوطلب در آزمون ورودی دانشگاه

✔️ ارائه کارنامه چهار سال آخر دبیرستان به همراه تاییدیه محل تحصیل

 

اگر پس از مطالعه شرایط اختصاصی در خصوص هر یک از این شرایط پرسشی داشتید و یا دارای چند شرایط به صورت همزمان بودید،  برای انتخاب بهترین آنها می توانید از مشاورین ایران تحصیل راهنمایی بگیرید. برای ارتباط با متخصصین آکادمی ایران تحصیل کافی است با شماره تلفن 9099075307 تماس بگیرید و در این خصوص راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 

هزینه ثبت نام در سامانه منادا دانشگاه آزاد

🔹زمانی که دانشجویان متقاضی در سایت منادا monada.iau.ir درخواست نقل و انتقال یا مهمانی می دهند، دو نوع هزینه از آن ها اخذ می شود. یک مورد به هزینه رسیدگی به پرونده مربوط می شود و دیگری برای هزینه انتقال و مهمانی می باشد. دلیل اصلی دریافت هزینه در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی، جبران بخشی از زیان واحد مبدا است که بابت پذیرش دانشجو شده است. این هزینه ها بسته به سال تحصیلی متغیر است و برای سال تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ هنوز اطلاعیه ای در این مورد منتشر نشده و نمی توان مبلغ مشخصی را معرفی کرد.

🔹 البته این نکته را نیز باید اضافه کنیم که هزینه انتقال در هر کدام از مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای یا تخصصی متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از میزان این هزینه ها و نحوه پرداخت آن ها می توانید از کارشناسان ایران تحصیل راهنمایی بگیرید.

هزینه های سال گذشته به شرح زیر است:

هزینه انتقالی دانشجویان 
مقطع کاردانی  6 میلیون ریال
مقطع کارشناسی  9 میلیون ریال
مقطع کارشناسی ارشد پانزده میلیون ریال
مقطع دکترای حرفه ای و دکتری تخصصی  چهل میلیون ریال

 

📣 اطلاعیه 📣

هزینه انتقالی دانشجویان دانشگاه آزاد، با هزینه بررسی مدارک از دانشجو گرفته می شود.

 

مشکل سامانه منادا دانشگاه آزاد

🔹 یکی از مشکلات سایت منادا که برخی از کاربران با آن موجه می شوند، عدم امکان ورود به سامانه منادا به آدرس monada.iau.ir است و یا پس از ورود به سامانه امکان رفتن به مرحله بعدی را ندارند. این مشکل دو دلیل دارد، یکی اگر متقاضی در بازه زمانی خارج از زمان های اعلام شده وارد سامانه monada.iau.ir شود و یا سایت دچار مشکل فنی شده و امکان ارائه خدمات ندارد که در زمان های دیگر می توانید مجدد اقدام نمایید.

مشکل سامانه منادا دانشگاه آزاد

برای اطلاع از شرایط میهمانی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون سایت منادا

📌 راه اندازی سامانه پیامکی برای متقاضیان نقل و انتقال دانشگاه آزاد

سامانه پیامکی منادا به منظور اطلاع‌ رسانی دقیق به متقاضیان نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی راه‌ اندازی شده است و دانشجویان می توانند به راحتی از وضعیت درخواست خود مطلع شوند.

📌 شرایط مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد در ترم تابستان

برای مهمانی در ترم تابستان، نیازی به ثبت درخواست در سامانه منادا نیست و صرفاً با گرفتن معرفی نامه از دانشگاه محل تحصیل (واحد مبدأ) و مراجعه به واحد مقصد امکان پذیر می‌ باشد.

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به طور دقیق و مفصل به معرفی سامانه نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ir پرداختیم و در ارتباط با این سوال که سایت منادا کی باز می شود؟ و نحوه اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد و شرایط و مدارکی مورد نیاز توضیحاتی ارائه دادیم. زمان درخواست برای نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد معمولاً در دو نیمسال خواهد بود و متقاضیان تنها در این بازه زمانی می توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

از آنجا که هنوز اطلاعات مربوط به سال تحصیلی پیش رو در سامانه منادا دانشگاه آزاد اسلامی monada.iau.ir در دسترس قرار نگرفته است، ممکن است برخی از متقاضیان انتقالی یا مهمانی، سوالات فراوانی در این خصوص داشته باشند. چنانچه نیازمند دریافت راهنمایی های بیشتر هستید، می توانید با کارشناسان ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

 

📎 برای دریافت پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

4.8/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای درخواست نقل و انتقال دانشگاه آزاد به کجا مراجعه کنیم؟

متقاضیان لازم است که به سامانه منادا دانشگاه آزاد به آدرس monada.iau.ir مراجعه نمایند.

برای اخذ انتقالی یا مهمانی دانشگاه آزاد چه شرایطی لازم است؟

در این مقاله می توانید شرایط لازم جهت موافقت با درخواست انتقالی دانشگاه آزاد را مطالعه کنید.

آیا ثبت درخواست انتقالی دانشگاه آزاد نیازمند هزینه است؟

بله. دانشجویان متقاضی انتقالی دانشگاه آزاد باید در هنگام نام نویسی هزینه مشخصی را پرداخت کنند.

نظرات

 1. Avatar photo
  قربانی
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام وقت بخیر درمنادا درخواست انتقالی دائم داشتم ولی با درخواست مهمانی یک ترم با من موافقت شد که درخواست من نبوده حالا برای انصراف ازآن چکار کنم که بتوانم برای ترم پاییز دوباره درخواست انتقال دائم بدهم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۰۰

   سلام وقت بخیر
   به واحد مبدا به صورت حضوری مراجعه کنید و درخواست کتبی خود را ثبت کنید

 2. Avatar photo
  محدثه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۲

  سلام، با درخواست مهمانی من موافقت شده اما منصرف شدم. چطور میتونم درخواست انصرافم از مهمانی رو ثبت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق سازمان مرکزی دانشگاه آزاد پیگیری نمایید.

 3. Avatar photo
  Amirreza
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام، درخواست میهمانی یک ترم من در منادا بالاخره دیروز مورد توافق قرار گرفته شده، این در صورتیه که روز قبل از اینکه پیامک موافقت برای من بیاد مهلت حذف و اضافه تموم شده. من توی حذف و اضافه از ترس اینکه نکنه درخواست من جواب قطعی دریافت نکنه تو واحد مبدا انتخاب واحدم رو کامل کردم. الان میتونم واحد های انتخاب شده رو تو انتخاب واحد تکمیلی که چند روز دیگست حذف کنم و توی واحد مقصد انتخاب واحد کنم، یا دیگه دیره؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام وقت بخیر
   سریعا
   به بخش آموزش دانشگاه مبدا و مقصد مراجعه فرمایید

 4. Avatar photo
  Mahdieh
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام من در ترم گذشته مهمان در واحد دانشگاه مقصد بودم ایا برای ترم جدید باز باید درخواست بدم در سامانه منادا یا خیر و اینکه ۲۷ واحد مونده از درسها

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقت بخیر
   با واحد دانشگاهی مقصد برای نامه نگاری های مجدد صحبت کنید . البته که به صورت قانونی باید دوباره درخواست دهید .

   • Avatar photo
    Shahed
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۳

    سلام خسته نباشید
    من درخاست مهمانی دادم هنوز میگه در حال بررسیه فک کنم یک ماه شد هنوز باید صبر کنم؟ انتخاب واحد ها دارن شروع میشن چیکار کنم؟

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

     سلام دوست عزیز بله شما فعلا باید صبوری کنید تا نتیج ه درواستتون مشخص شود. برای گرفتن اطمینان بیشتر با دانشگاه خودتون و دانشگاه مقصد در ارتباط باشید.

     • Avatar photo
      افشار
      ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

      سلام‌ وقتتون بخیر . تو سامانه منادا با درخواست من موافقت شده و زنگ زدم به مبدا که لیست دروسو بفرستن ولی گفتن ما داریم بررسی می کنیم ممکنه مخالفت کنیم.یعنی با وجود موافقت منادا باز هم مبدا میتونه مخالفت کنه؟

     • Avatar photo
      rahdar
      ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

      سلام وقت بخیر
      وقتی در منادا ثبت شده یعنی دانشگاه مبدا تایید اولیه را داده است.

 5. Avatar photo
  Amir
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۲

  سلام خدمت مشاورین عزیز
  بنده برای گرفتن میهمانی یک ترم داخل سایت مناداثبت نام کردم الان جواب همه اومده مال من هنوز زده درخواست شما درحال پیگیری میباشد به واحد دانشگاهی مراجعه کردم
  داخل سایت دانشگاه مقصدرو زده کردستان درحالی که من کرمانشاه روانتخاب کردم ومدارکش موجوده بعد نوشته درخواست شما درحال پیگیری میباشد من باید چکار کنم ترم بهمن داره شروع میشه وهنوز بلا تکلیفم ممنون میشم دراسرع وقت راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر
   باید منتظر بمانید . درخواست ها در چند نوبت بررسی می شود .

 6. Avatar photo
  Amir
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۰

  سلام خودمت مشاورین عزیز
  بنده برای گرفتن میهمانی یک ترم داخل سایت مناداثبت نام کردم الان جواب همه اومده مال من هنوز زده درخواست شما درحال پیگیری میباشد به واحد دانشگاهی مراجعه کردم
  داخل سایت دانشگاه مقصدرو زده کردستان درحالی که من کرمانشاه روانتخاب کردم ومدارکش موجوده بعد نوشته درخواست شما درحال پیگیری میباشد من باید چکار کنم ترم بهمن داره شروع میشه وهنوز بلا تکلیفم ممنون میشم دراسرع وقت راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام
   دوست عزیز باید با پشتیبانی سایت منادا تماس بگیرید

  • Avatar photo
   امیر حسین
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام جواب منادا همه اومده برای من نیومده بیشتر از یک ماه درخواست دادم ..هرچی میگردم پشتیبانی منادا رو پیدا کنم نیست
   شما شماره ای چیزی از پشتیبانی دارین؟؟

   • Avatar photo
    مشاور حمامی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

    سلام وقتتون بخیر به صورت حضوری از دانشگاه مبدا و دانشگاه مقصد پیگیری بفرمایید

 7. Avatar photo
  مریم
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام من با درخواست مهمانی یک ترم موافقت شد برام ولی الان نمیدونم کی دروس رو ارایه میدن و کی باید انتخاب واحد کنم در واحد مقصد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام دوست عزیز برای انتخاب واحد و زمان مشخص برای اینکار باید با واحد دانشگاهیی مقصد بصورت حضوری در ارتباط باشید.

 8. Avatar photo
  زهرا
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام وقتتون بخیر،درسامانه منادا با درخواست انتقالی من موافقت شده و پیام اومده که درخواست ارسال لیست دروس از واحد مبدا،باید کجا درخواست بدم؟سامانه منادا فقط قسمت مشاهده درخواست رو برام بازمیکنه

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   از طریق آموزش دانشگاه پیگیری کنید

 9. Avatar photo
  محمد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام من در تاریخ 26 آذر ثبت درخواست در سامانه منادا کردم. الان 8 بهمن است و همچنان درخواست من رو زده با توجه به ظرفیتهای اعلام شده واحدهای مبدا و مقصد درخواست شما در دست بررسی است. امکان انصراف هم وجود نداره. این درخواست بیش از اندازه زمان برده چه کاری باید انجام بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقتتون بخیر از دانشگاه مبدا و مقصد پیگیری بفرمایید

 10. Avatar photo
  دیان
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

  سلام من در تاریخ 30اذر درخواست دادم تا الان برام زده با توجه به ظرفیتهای اعلام شده واحدهای مبدا و مقصد درخواست شما در دست بررسی استالان نمیدونم ینی چی و حتی بلدم نیستم انصراف بزنم برا درخواست مجدد میشه رانمایی کنید چطور میتونم انصراف بزنم برا ثبت درخواست جدید لطفا خیل واجبه برام .

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت به خیر
   درخواست نقل و انتقالات شما با توجه به شرایط دانشگاه های مبدا و مقصد بررسی می شود و در صورت تاییدیه این دو دانشگاه با درخواست شما موافقت می شود.

 11. Avatar photo
  دکتری
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  با سلام . اگه بعد از ارائه لیست دروس به دانشگاه مقصد . دروس مورد نظر ارائه نشده باشه باید چیکار کرد و اگه نشه هیچ کاری کرد آیا میتونیم برگردیم دانشگاه مبدا ………. با تشکر

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید بررسی بشه که انتفالی گرفتین یا مهمانی
   اگر ارائه ندن باید برای ترم های بعدی اقدام فرمایید
   یا بعد برگشتن به واحد مبدا واحد هایی که نخوندین رو بخونید.

 12. Avatar photo
  قادر
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام وقتتون بخیر من بعد از ورود به سامانه منادا کلیه فرایند ثبت نام خودم رو تکمیل کردم اما متاسفانه یکی از مدارک رو اشتباه بارگذاری کردم، میخواستم بدونم که آیا ایمکان ویرایش برای من در نظر گرفته میشه؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقتتون بخیر، بله بعد از اینکه شما توی سایت منادا ثبت نام کردید مهلتی برای ویرایش اطلاعات درج شده برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

   • Avatar photo
    ابوالفضل
    ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

    نحوه ویرایشش چطوریه ازکجا میشه ویرایش کرد
    من گزینه ای به نام ویرایش ندیدم ممنون

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

     سلام باید با پشتیبانی منادا ارتباط برقرار کنید

 13. Avatar photo
  رضا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام بعد از ثبت اطلاعات فردی در مرحله انتخاب ماده، موردی برای انتخاب برای من نمایش نمیدهد. مشکل چیست؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   احتمال دارد مشکل از سایت باشد میتوانید در روزهای دیگر هم امتحان کنید

 14. Avatar photo
  Zeynab
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام من پدرم جانباز ۲۵ درصد متوفی هستن بعد ترم پیش بدو ورود درخواست انتقالی دادم روزای پایانیش بود و تایمش تموم شد و بهم انتقالی ندادن ( ارشد هستم) بعد الان که درخواست میدم میگه سابقه انتقال دارین و نمیزاره ثبت نام کنم . چیکار کنم؟ منی ک استفاده نکردم از این شرایط

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  عطا
  ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام من ثبت نام کرده ام ولی در قسمت بار گزاری مستندات فقط یک فایل رو بارگزاری می کند حال مدارک من بیش از یک مورد است چکار باید کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چند مدرک رو کنار هم بزارید و با هم اسکن کنید.

 16. Avatar photo
  افسانه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام خسته نباشید
  سایت منادا ز ۱۵آذر تا امروز ثبت درخواست نمیکنه و پیام میده در زمان تعیین شده برای نقل و انتقال اقدام کنید
  مشکل چیه و از کجا میتونم پیگیری کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

   سلام وقت بخیر سامانه منادا فعال میباشد و میتوانید درخواست خود را ثبت کنید.

   • Avatar photo
    افسانه
    ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام وقتتون بخیر امروز ۹/۲۰ هنوز هم سایت درست نشده و همون پیغام قبلی رو میده!

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

     سلام
     برای بررسی وضعیت تون برا مرکز تماس بگیرید

    • Avatar photo
     مشاور حمامی
     ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

     سلام وقتتون بخیر با پشتیبانی تماس بفرمایید

 17. Avatar photo
  شوکت
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام شما نوشتید فعال اما وارد میشوم میگوید در زمان تعین شده وارد شوید از دیروز سایت باز است

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت به خیر
   سامانه منادا به علت مشکلات فنی با تاخیر و از تاریخ 20 آذر ماه فعال می شود.

 18. Avatar photo
  ناصری
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام وقتتون بخیر ببخشید سایت منادا کی باز میشه و برای ورود به سایت منادا چه مدارکی نیاز هستش؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقتتون بخیر سایت باز است و کد ملی شماره و شماره دانشجویی و شناسه انتخاب رشته مورد نیاز است

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر، زمان مشخص باز شدن سایت منادا مشخص نیست ولی بصورت معمول در اردیبهشت ماه خواهدبود.

   • Avatar photo
    Hediye
    ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

    ولی الان باز شده
    اطلاعات غلط ندید
    اردیبهشت مال نیم سال مهر ماه احتمالا

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

     سلام وقت بخیر. ثبت درخواست دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال در نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401، به دلیل بروز مشکلات فنی در پرداخت  از تاریخ 1401/09/17 لغایت 1401/09/30 فعال خواهد شد.

 19. Avatar photo
  محمد
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام آیا امکان ثبت نام انتقالی در سامانه منادا دانشگاه آزاد برای همه ترم ها امکان پذیر هستش؟؟

 20. Avatar photo
  تارا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام فرزندان جانباز برای ثبت درخواست انتقال در منادا باید در دانشگاه مبدا ثبت نام کنند ؟ یا نیازی نیست؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از نقل و انتقالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید وضعیت شما باید به دقت بررسی شود

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر باید در سامانه منادا وضعیتتون رو ثبت کنید با دانشگاه مبدا و مقصد هم هماهنگی های لازم رو انجام بدید برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 21. Avatar photo
  هما
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام وقت بخير من امسال دانشگاه ازاد بر اساس سوابق كرمان انتخاب كردم اولويت هاي بعديم شيراز و اصفهان هستش موقع نتايج وقتي كرمان قبول شدم امكانش هست انتقالي بگيرم براي شيراز و اصفهان به طور دائم،

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 22. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام.شرایط انتقالی به دانشگاههای سراسری را هم بفرمایین. رشته پزشکی آزاد اردبیل هستم میخوام به سراسری ارومیه انتقالی بگیرم

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام روز بخیر شما باید بدون کنکور دانشگاه نرفته باشید و تحت این عنوان میتوانید انتقالی بگیرید

 23. Avatar photo
  عباسی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  من اگه بخوام مهمانی دائم دانشجوی دختر به محل سکونت والدین بگیرم به دانشگاه آزاد شیراز باید حتما خونمون داخل شیراز باشه؟ با اینکه دانشگاه آزاد شیراز داخل شهر صدرا هست و من هم ساکن شهر صدرا هستم مشکلی پیش نمیاد؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام بایدسطح دانشگاه پایین باش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 24. Avatar photo
  Yasamin
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  از دانشگاه شیراز بخوام بیام سیرجان از همترازی میتونمایتفاده کنم؟
  واینکه برای هرترم بخوام میهمانی بگیرم بایددوتا شهریه ثابت بدم ؟
  اگر انتقالی بگیرم نمیخواد بدم؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 25. Avatar photo
  arian
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام الان می تونیم برای انتفالی ثبت نام کنیم ؟ داخل سایت که اطلاعات وارد می کنم می نویسه این اطلاعات در بانک وجود ندارد .

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 26. Avatar photo
  سینا
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

  یک سوال دیگر هم داشتم
  اینکه برای مهمان شدن بایستی دو تا شهریه ثابت و یک شهریه متغییر داد؟!یک شهریه ثابت برای دانشگاه مبدا یک شهریه ثابت برای دانشگاه مقصد؟!

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   سلام بله شهریه ثابت هر دو دانشگاه را باید بدید

 27. Avatar photo
  سینا
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام وقتتون بخیر ارادت خدا قوت بابت راهنمایی های عالیتون
  در مورد مهمان گرفتن سوال داشتم
  میشه به دانشگاه تراز بالا تر مهمان گرفت یا نه
  چون من میخوام از تهران شرق قیامدشت به دانشگاه کرج مهمان بگیرم آیا شدنی هست؟!

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام وقت بخیر بله احتمالا امکان پذیر هست.

  • Avatar photo
   bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقتتون بخیر این امکان برای شما وجود دارد منتها برای برسی دقیق تر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 28. Avatar photo
  مهتاب
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام من وارد سایت منادا میشم نوشته شماره دانشجویی نه رقمی در صوری که شماره دانشجویی و بیشتر از نه رقمه و اینکه من وقتی میزنم شماره دانشجویی و کد ملی رو خطایه در بانک اطلاعات موجود نمی باشد و اصلا وارد صفحه بعد نمیشه لطفاً راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 29. Avatar photo
  هادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  من هر روز چک میکنم سایتش فعال نیست

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام
   خیر در حال حاضر فعال نیست

 30. Avatar photo
  هادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام من از ۱۵ تیر دارم هر روز سایت منادا رو چک می کنم که درخواست انتقالی ثبت کنم ، اما همش بسته است. دانشگاه آزاد اصلا برنامه هاش مشخص نیست ، اون از سایت آموزشیارش اینم از سایت مناد ، واقعا متاسفم برای مسئولین این دانشگاه

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   سلام درکانالمون عضوبشید زمانش شروع بشه اطلاع میدیم برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 31. Avatar photo
  سمی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام سامانه منادا برای مهمان ترم مهر کی باز میشه ؟؟ من هر روز دارم میرم نمیشه ، زمان مقرر کی هست ؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   زمان مشخصی برای سایت منادا اعلام نشده نیازه سامانه رو مرتب بررسی کنید

 32. Avatar photo
  فریبا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۴

  سلام ، وقت بخیر
  زمان ثبت درخواست برای ترم مهر ۱۴۰۱_ ۱۴۰۲ کی هست؟
  مگه از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر نیست؟
  چرا هرکاری میکنم سایت میگه در زمان مقرر وارد شوید ؟!😢

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام سامانه منادا برای ثبت نام فعال شده است

   • Avatar photo
    Amin
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۵

    من همین بررسی کردم، پیغام داد که در زمان مقرر وارد بشید. :((

 33. Avatar photo
  هوشمند
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام، برای استفاده از خدمات نقل و انتقال در سایت منادا (در صورت قهرمان ورزشی بودن) ارائه چه مدرکی لازم است؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام، برای اثبات قهرمان ورزشی بودن در سایت منادا باید نوع قهرمانی و موفقیت ورزشی رو رو تحت عنوان مدرک ارائه داد.

   • Avatar photo
    فریبا
    ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

    سلام ، وقت بخیر
    زمان ثبت درخواست برای ترم مهر ۱۴۰۱_ ۱۴۰۲ کی هست؟
    مگه از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر نیست؟
    چرا هرکاری میکنم سایت میگه در زمان مقرر وارد شوید ؟!😢

    • Avatar photo
     bagheri
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

     با سلام متاسفانه جدول زمان بندی به دلایل مختلفی تقییر کرده

 34. Avatar photo
  محمود
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام هزینه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد در وبسایت منادا به چند دسته تقسیم می شود؟ آیا متقاضی صرفا باید یک هزینه در زمان ورود به سایت پرداخت کند؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام، خیر، هزینه های انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد یک مرحله برای پرداخت و رسیدگی به پرونده می باشد و یک بار برای انجام فرایند جا به جایی پرونده.

 35. Avatar photo
  رضا
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام، کارایی سایت منادا چیست؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام، سایت monada.iau.ac.ir برای نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد هست.

 36. Avatar photo
  Fatima
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام میخوام ثبت نام نماییم بخش کارشناسی ارشد مامای میشه سایت همین بفرستن خیلی ممنون s
  azmoon .org باز نمیشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقت بخیربرای ثبت کردن درخواستتون میتونین تماس بگیرین مراحلش رو انجام بدیم براتون

 37. Avatar photo
  دانشجو
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

  با سلام نتایج دکتری تازه اومده امکانش هست سایت باز بشه جهت درخواست انتقالی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام بله برای درخواست انتقالی دانشگاه آزاد بایداز سامانه منادا اقدام کنید که اول باید ترم اول رو ثبت نام کنید بعد برای ترم دوم درخواست بدید.

 38. Avatar photo
  حسین
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴

  سلام آیا مهلت ثبت نام تمدید میشه؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد در صورتی که ظرفیتش تموم شود برمیدارن

 39. Avatar photo
  irantahsil
  ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام وقت بخیر سامانه monada.iau.ac.ir برای نقل و انتقالات دانشگاه آزاد فراهم شده و در زمان نقل و انتقال باز خواهد بود .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور