تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

بسیاری از افرادی که مایل به قبولی در کنکور هستند، ابتدا باید به برنامه ریزی دقیق دست بزنند. به همین دلیل این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور اختصاص داده ایم. چنانچه بتوانید نحوه درست برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور را یاد بگیرید مؤفقیت شما در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها حتمی است.

در ادامه در رابطه با برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه و همچنین فنون برنامه ریزی ، اصول برنامه ریزی درست برای کنکور ، برنامه ریزی کنکور 98 رایگان برای کنکور مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات خوبی را در موارد یاد شده در اختیارتان قرار دهیم. 

 

اصول برنامه ریزی درست برای کنکور چیست؟

آیا می توان با کمک مشاورین نسبت به برنامه ریزی رایگان برای کنکور اقدام نمود؟

در برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور چه دروسی را اولویت قرار دهیم؟

چگونه تمامی دروس کنکور در یک ماه جمع بندی کنیم ؟

 

جهت انجام برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور با کمک مشاورین و آموزش نحوه برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی برای هر فرد بر اساس اهدافی که دارد می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل، نمی توان با یک برنامه ریزی از قبل مشخص شده برای تمامی افراد به مؤفقیت لازم دست یافت.

متأسفانه برخی از سایت ها بدون توجه به شرایط داوطلبان اقدام به ارائه برنامه ریزی های آماده می نمایند که این برنامه ها به هیچ عنوان برای داوطلبان بدون مشاوره و برنامه ریزی مؤثر نخواهد بود.

اگر می خواهید یک برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور درست داشته باشید، حتماً ابتدا هدف گزینی کنید.

بدین معنا که لازم است در مرحله ابتدایی برای رتبه دلخواه خود برنامه ریزی نمایید که در هر درسی چه درصدی را لازم است داشته باشید؟ به همین دلیل پس از برنامه ریزی برای رسیدن به رتبه مورد نظر تلاش نمایید.

مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی تمامی رتبه های دانشگاه های مورد نظر شما را در هر رشته در اختیاراتان قرار خواهد داد.

در مرحله دوم ، آنچه در برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور بسیار مهم می باشد ، تمرکز بر مطالب مهم هر درس و هر فصل از کتاب است.

بدین معنا که تمرکز شما برای مطالعه منابع کنکور سراسری بر روی مطالب مهم در هر درس باشد. زیرا برخی از فصول هر ساله تعداد سوالات تقریباً مشخصی دارند و به همین دلیل اطلاع از این فصول می تواند به شما کمک نماید تا مؤفقیت لازم را به دست آورید.

 

 

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور به صورت متفاوت و با توجه به هدف هر فردی قابل پیاده کردن است.

 

 

برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه

 

برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه

 

 

برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه با برنامه ریزی ابتدایی اندکی متفاوت است. بدین معنا که شما در جمع بندی باید بر آنچه که در تمام طول یکسال مطالعه نموده اید، تسلط کافی یابید و این مطالب را به خوبی مرور کنید.

توجه داشته باشید که، تمامی زحماتی که شما در طول یکسال کشیده اید، نتیجه آن در همین زمان مرور مشخص خواهد گردید.

به همین دلیل نهایت دقت عمل را در این زمان می تواند موجب مؤفقیت شما گردد.

در برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه شما تمرکز خود را برر روی تمامی مطالب مهم در هر درس قرار می دهید و هرگز حتی از یک درس عمومی و یا یک فصل به راحتی عبور نمی کنید.

زیرا شرایط و سوالات کنکور هرگز مشخص نخواهد کرد که شما با حذف یک درس مؤفقیت لازم را کسب خواهید نمود یا خیر؟ همچنین سطح دشواری و آسانی سوالات کنکور نیز به یک صورت نیست.

برای برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه و یا نحوه اصول صحیح مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری  ، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

 

برنامه ریزی رایگان برای کنکور

اصول برنامه ریزی درست مهم ترین نکته قبل از طراحی یک برنامه است. بدین معنا که، برنامه ریزی رایگان برای کنکور برای یک فرد با توجه به شرایط همان فرد لازم است صورت پذیرد.

حتماً در برنامه ریزی خود زمانی را برای مرور و تست زنی داشته باشید. مطابق با تحقیقات روانشناسی صورت گرفته ، ذهن انسان به صورت لایه لایه است و پس از کسب اطلاعات جدید لایه هایی بر روی لایه های قبلی افزوده می شود که همین مسئله موجب کند شدن یادآوری می گردد.

اگر از تمامی افرادی که موفق به کسب رتبه عالی در کنکور شده اند در مورد روش مؤفقیت آنها را بپرسید، حتماً به شما خواهند گفت که تست زنی را هرگز فراموش نکنید.

تکنیک های تست زنی کنکور می تواند تمامی آنچه شما مطالعه نموده اید را برایتان باز نماید و موجب تثبیت این فرآیند ها در ذهنتان شود. بنابراین، حتماً در برنامه خود ، زمانی را برای تست زنی قرار دهید.

 

 

جهت استفاده ازخدمات مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 کلیک کنید.

 

 

برنامه ریزی رایگان برای کنکور با استفاده از کمک متخصصین و مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر است.

کافی است با متخصصین ما در ارتباط باشید تا متناسب با هدف و همچنین شرایط شما ، به شما برای موفقیت هر چه بیشتر کمک نمایند.

برای برنامه ریزی خود حتما از دروسی که کمتر به آن مسلط می باشید شروع به مطالعه نمایید.

 

 

برنامه ریزی 5 ماهه کنکور

اصول برنامه ریزی درست برای کنکور

برخی از داوطلبان هنگامی که خودشان به انجام برنامه ریزی دست می زنند ، ممکن است اینگونه تصور نمایند که تنها تمرکز من باید بر روی دروس تخصصی باشد.

شکی نیست که دروس تخصصی از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار هستند. اما این بدان معنا نخواهد بود که شما انرژی کمتری را برای دروس عمومی بگذارید.

زیرا حتی اگر درصد بالایی در دروس تخصصی داشته باشید با بی توجهی به این امر به نتیجه دلخواه دست نخواهید یافت.

از جمله اهداف دیگری که شما در برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور باید داشته باشید، زمان جمع بندی انتهایی در زمان نزدیک برگزاری کنکور است.

بدین معنا که حدودا زمان یک ماهه قبل از کنکور شما نباید هیچ گونه مطلب جدید را برای آموختن آغاز نمایید. زیرا در این صورت دچار مشکل خواهیدشد.

ما حتی در مشاوره تحصیلی آنلاین این نکته بسیار مهم را به تمامی داوطلبان رشته های مختلف گوشزد می نماییم.

در برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور حتما زمانی را برای کارهای مورد علاقتان در نظر بگیرید.

زیرا با استفاده از این زمان انرژی شما بسیار بیشتر از گذشته خواهد بود و در نتیجه میزان موفقیت شما نیز برای مطالعه بالاتر می رود.

زمانی را برای دریافت و مطالعه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری  در نظر بگیرید تا با استفاده از این زمان بر موضوع های مورد علاقه خود تمرکز یابید.

 

 

جهت دریافت فهرست حذفیات کنکور سراسری 98 کلیک کنید.

 

 

چگونه می توانم برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور اصولی داشته باشم؟

برنامه ریزی اصولی برای هر فرد می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل برای انجام برنامه ریزی  بهتر است ابتدا با توجه به شرایط خود اقدام نمایید.

به عنوان مثال یک برنامه اصولی برای دانش آموزانی که همزمان مشغول به تحصیل در مدرسه هستند به این صورت است که با توجه به تعداد ساعت های فراغت خود قبل و بعد از مدرسه برنامه ریزی نمایند.

اما با توجه به تجربه کم و همچنین نیاز به دارا بودن تخصص مشاوره ای در این زمینه ، همراه بودن یک مشاور در کنار شما می تواند موجب موفقیت روز افزون تان گردد.

 

 

آیا برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور می تواند برای موفقیت در کنکور کافی باشد؟

قبولی در کنکور برای هر یک از افراد نیازمند زمان متفاوتی است. به عنوان مثال، برای فردی که از پایه قوی برخوردار است نباید انتظاز اختصاص زمان زیادی برای مطالعه دروس را داشت.

همچنین، برای افرادی که در برخی از دروس ممکن است ضعیف باشند در ابتدا لازم است به بررسی اهمیت و ضرایب این دروس برای این دانش آموزان پرداخته شود و پس از آن بررسی شود که آیا عدم مطالعه این دروس می بتواند موجب عدم مؤفقیت شود یا خیر؟

 

 

چگونه می توانم به برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور آماده دسترسی یابم؟

نحوه برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه چگونه است؟

سه ماه مانده به کنکورمی تونم از الان شروع کنم ؟

اولین برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه با چه دروسی است؟

چه مقدار از زمان برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور را به تست زنی باید اختصاص دهیم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :  

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

رتبه لازم برای رشته پرستاری

ترمیم معدل چیست؟

بودجه بندی کنکور 99

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

برنامه جمع بندی کنکور در پنج ماه

به این پست امتیاز دهید

آیا با داشتن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور می توان به قبولی در زمان کوتاه امیدوار بود؟ 

بله. فقط کافیست اراده کنید و دروس خود را با جدیت تمام پیش ببرید.

چگونه می توان به برنامه ریزی 5‌ماه کنکور دسترسی پیدا کرد؟ 

شما دوست عزیز می توانید به کمک مشاوری آگاه و خبره در حوره تحصیلی این برنامه ریزی را دریافت کنید.

اصول درست برنامه ریزی 5 ماهه کنکور چیست؟ 

ریختن برنامه ریزی 5 ماهه کنکور اصولی دارد که باید رعایت شود. جهت اطلاع از اصول درست این برنامه ریزی از کمک مشاوری آٖگاه غافل نشوید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 2. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 3. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 4. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 5. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 6. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 7. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 8. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 9. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 10. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 11. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 12. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 13. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 14. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 15. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 16. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 17. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 18. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 20. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 21. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 23. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 24. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 25. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 26. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 27. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 29. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 30. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 31. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور