ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تخمین رتبه کنکور زبان

تخمین رتبه کنکور زبان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رتبه هر یک از داوطلبان پیش بینی کننده قوی برای قبولی محسوب می شود. تفاوتی ندارد در کدام یک از گروه های آزمایشی شرکت نموده باشید، مهم این است که برای قبولی نیازمند کسب رتبه لازم می باشید. تخمین رتبه کنکور زبان و مشاوره کنکور زبان  در دو مرحله برای داوطلبان حائز اهمیت می باشد. در مرحله اول برای آن دسته از داوطلبانی که مایلند از وضعیت خود قبل از آزمون آگاه شوند و در مرحله دوم پس از آزمون سراسری می باشد که متقاضیان می توانند با استفاده از تخمین رتبه کنکور زبان از رتبه احتمالی خود آگاه شوند. این مقاله از سایت ایران تحصیل را علاوه بر تخمین رتبه ، به رتبه های قبولی در کنکور زبان نیز خواهیم پرداخت.

 

چگونه می توانم به کارنامه های قبولی داوطلبان دست یابیم؟

آیا می توان به صورت دستی نسبت به تخمین رتبه اقدام نمود؟

حداقل رتبه لازم برای قبولی در کنکور زبان چند است؟

 

جهت انجام تخمین رتبه کنکور زبان و اطلاع از رتبه های قبولی در کنکور زبان با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه تخمین رتبه کنکور زبان

 

با توجه به اینکه کنکور زبان یکی از کنکور های آزمایشی شناور می باشد، بسیاری از داوطلبان ممکن است اینگونه تصور نمایند که پذیرش در آن به راحتی صورت خواهد پذیرفت. اما تخمین رتبه کنکور تا حدودی نشان می دهد که برای پذیرش در این رشته در هر یک از دانشگاه های معتبر ، نیازمند رتبه های بسیار پایین خواهید بود که علاوه بر آن ظرفیت هر یک از رشته ها تعیین کننده بسیار مهمی در این رابطه خواهند بود.

نحوه تخمین رتبه کنکور زبان به دو صورت می باشد. در یکی از انواع آن می تواند به صورت الکترونیک و با استفاده از تخمین رتبه کنکور سراسری باشد که با استفاده از این مورد ، به صورت الکترونیک و بدون دخالت انسان ، شما می توانید به راحتی تنها با وارد نمودن درصدهای مورد نظر خود، از رتبه احتمالی با توجه به منطقه و سهمیه آگاه شوید.

نوع دوم تخمین رتبه کنکور زبان با استفاده از نرم افزارهایی اندروید و ios صورت می پذیرد. بدین معنا که شما با نصب این نرم افزار در تلفن همراه و یا تبلت خود، به راحتی با وارد نمودن هر یک از درصدها همانند وب سایت ها از حدود رتبه خود اطلاع دقیق یابید. این نوع از تخمین رتبه بسیار مورد استقبال داوطلبان قرار دارد زیرا می توانند همیشکی به آن دسترسی داشته باشند و در هر زمان بتوانند به انجام تخمین رتبه بپردازند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار تخمین رتبه کنکور وارد شوید.

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان

 

خوشبختانه نرم افزار تخمین رتبه کنکور زبان برای تمامی گوشی های اندروید و ios قابل دریافت می باشد و متناسب با تنظیمات نصب می توانید به راحتی به آنچه که مایل می باشید، دست رسی داشته باشید. یکی از نگرانی هایی که داوطلبان عزیز در رابطه با این نوع نرم افزار ها دارند مطابقت آن با سال جاری برای تعیین رتبه می باشد که در این رابطه لازم است آخرین نسخه نرم افزار را دانلود نمایید.

با توجه به اینکه کارنامه داوطلبان و رتبه های کسب شده آنان نقش بسیار مهمی در پذیرش خواهد داشت، به همین دلیل قبل از آزمون بهتر است در رابطه با قبولی تصمیم گیری نمایید. به عنوان مثال چنانچه قبل از آزمون متوجه شوید که با آنچه هدفتان است و دانشگاه مد نظر خود فاصله زیادی دارید، می توانید با استفاده از مطالعه و تمرین بیشتر ، این میزان فاصله را به حداقل ممکن کاهش دهید.

جهت دانلود نرم افزار تخمین رتبه می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما علاوه بر اینکه رتبه شما را با استفاده از درصدهای ارائه شده تعیین می نماید، می توانند علاوه بر آن به رتبه های قبولی در کنکور زبان دست یابند و همچنین از جمله موارد دیگری که می توان در این رابطه مفید به فایده برای شما خواهد بود، انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش 98 با توجه به رتبه مورد نظر شما می باشد.

 

جهت انجام انتخاب رشته زبان کلیک کنید.

رتبه های قبولی در کنکور زبان

 

رتبه های قبولی در کنکور زبان

رتبه های قبولی در کنکور زبان

 

رتبه های قبولی در کنکور زبان در هر سال و به نسبت هر یک از دانشگاه ها می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال چنانچه شما مایل به تحصیل در هر یک از دنشگاه های تهران باشید، لازم است از رتبه های بسیار پایین برخوردار باشید. اما چنانچه هدف شما تنها قبولی در این رشته باشد، شاید بتوان گفت تا رتبه های 1500 امکان قبولی و پذیرش شما وجود خواهد داشت.

از جمله عوامل بسیار مهم بر رتبه های قبولی در کنکور زبان بسیار تاثیر گذار خواهد بود، در رابطه با درصدهای زده شده در دروس عمومی و اختصاصی می باشد. یه همین دلیل در سال گذشته ممکن است شما با میانگین درصدهای 50 درصد می توانستید در دانشگاه های معتبر مشغول به تحصیل شوید. اما در سال بعد با میانگین 30 درصد بتوانید رتبه مورد نظر را کسب نمایید.

از عوامل تاثیر گذار بعدی که می تواند رتبه های قبولی در کنکور زبان را تحت تاثیر خود قرار دهد، در رابطه با ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ها می باشد. به عنوان مثال می توان گفت هر چه میزان ظرفیت پذیرش در هر یک از دانشگاه ها پایین تر باشد، شما شانس کمتری را برای پذیرش در آن سال خواهید داشت. همچنین از دیگر عوامل نحوه پذیرش جنسیتی است که شانس شما را برای قبولی می تواند تحت شعاع خود قرار دهد.

برای دریافت کارنامه رتبه های قبولی در کنکور زبان و همچنین تخمین رتبه کنکور زبان می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در ارتباط باشید، مشاورین ماه همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

 

 

جهت اطلاع از فنون تست زنی بدون معلومات کلیک کنید.

چگونه می توانم به تراز کشوری و منطقه ای خود دست یابم؟

فرمول تراز نمره با استفاده از درصدهای هر داوطلب تعیین می شود. به همین دلیل هر یک از متقاضیان با وارد نمودن درصد و همچنین سهمیه خود، از تراز احتمالی آگاه شوند. میزان درصدهای هر سال با توجه به طرح سوالات برای پذیرش و همچنین کسب رتبه لازم می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل در نرم افزارهای مورد نظر این شرایط لحاظ خواهد شد و با توجه به همین امر از رتبه های لازم ارائه می گردد.

آیا می توان با استفاده از تخمین رتبه کنکور زبان و رتبه تخمین شده شده، نسبت به انتخاب رشته آنلاین استفاده نموده ؟

تخمین رتبه موجب می شود تا افراد با استفاده از آن بتوانند و از دانشگاه های احتمالی و همچنین رشته های احتمالی خود آگاه شوند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند . دانلود نرم افزار به داوطلبان کمک می نماید تا در هر زمان و در هر جایی که مایل به اطلاع از رتبه خود و یا حتی دیگران باشند، می توانند با استفاده از این نرم افزار از رتبه احتمالی خود اگاه شوند.

 

حداقل درصدهای لارم برای قبولی در کنکور زبان چند درصد می باشد؟

آیا با رتبه های زیر 1000 می توان در کنکور زبان پذیرفته شد؟

رتبه های قبولی در کنکور زبان آیا در تمامی سال های یکسان می باشد؟

میانگین درصد عمومی برای قبولی در دانشگاه های سراسری چه رتبه ای است؟

 

 

جهت دریافت پایسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

رتبه لازم برای دبیری زیست شناسی

تکنیک های تست زنی

فهرست حذفیات کنکور سراسری 98

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

تخمین رتبه کنکور زبان

رتبه های قبولی در کنکور زبان

4.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور