ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تخمین رتبه کنکور سراسری ۱۴۰۲

تخمین رتبه کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تخمین رتبه کنکور سراسری

 

تخمین رتبه کنکور سراسری برای همه داوطلبین مهم است. بعد از کنکور معمولاً داوطلبین با دیدن دفترچه شروع به محاسبه درصدهای خود می‌نمایند تا بتوانند حدس بزنند که چه درصدهایی را داشته‌اند و چه رتبه‌ای را خواهند آورد؟ در سایت ایران تحصیل مشاورین ما در هر مرحله کنکور با شما همراه بوده اند تا کمک کنند بهترین عملکرد را در کنکور سراسری کسب نمایید. و تخمین رتبه کنکور یکی از خدماتی است که مشاورین ما برای انجام آن در ارائه خدمت رسانی به شما آماده اند.

 

 

 جهت استفاده از خدمات آنلاین تخمین رتبه کنکور سراسری – تخمین رتبه مجازی کنکور و مشاوره تخصصی انتخاب رشته بر اساس کارنامه و استعدادیابی تحصیلی و شغلی از سراسر کشور یاز طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

انجام تخمین رتبه کنکور چه اهمیتی دارد؟ 

شاید این پرسش مهم در ذهن شما نیز ایجاد شود که اهمیت انحام تخمین رتبه کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها چیست و چه لزومی بر انجام این کار است؟ 

در جواب به این سؤال مهم باید عرض کنیم که با انجام تخمین رتبه می توانید به این موضوع که با توجه به رتبه کسب شده در کنکورهای ریاضی، تجربی و علوم انسانی در چه رشته و دانشگاهی می توانید پذیرفته شوید. 

البته دقت داشته باشید که از آن جایی که هر ساله تغییراتی در ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه دولتی، غیرانتفاعی و غیره ایجاد می شود در نتبجه شاید نتیجه بدست آمده از تخمین رتبه چندان درست از آب درنیاید. 

اما علی رغم مورد اطمینان نبودن نتیجه تخمین رتبه باز هم می توانید به طور تقریبی از قبولی خود در رشته و دانشگاه مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید. 

 

 

بهترین روش انجام تخمین رتبه کنکور سراسری چیست؟ 

بهترین روش انجام تخمین رتبه کنکور سراسری این است که از کمک مشاوری آگاه و کاردان کمک بگیرید. 

فردی که اطلاعات زیادی در رابطه با انتخاب رشته کنکور و انجام تخمین رتبه آن هم به بهترین شکل ممکن داشته باشد و بتواند راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورد. 

در واقع، یک مشاور با استفاده از نرم افزارهای انتخاب رشته می تواند انتخاب رشته ای هر جه دقیق تر را برایتان انجام دهد تا بتوانید به طور حدودی به این موضوع پی ببرید که در کدام دانشگاه و یا رشته تحصیلی می توانید پذیرفته شوید. 

 

 

آیا چیزی در مورد نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش شنیده اید؟ 

شاید تا به حال اسم نرم افزار انتخاب رشته سازمان سنجش به گوشتان خورده باشد. نرم افزاری که به وسیله آن می توانید کار انتخاب رشته را با توجه به رتبه ها و درصدهای داوطلبان سال های قبل انجام دهید. 

شاید به جرأت بتوان گفت که این نرم افزار از دقیق ترین و بهترین نرم افزارهای مورد استفاده برای انتخاب رشته است که می تواند مورد استفاده داوطلبان کنکور باشد. 

 

تخمین رتبه مجازی راهی برای انتخاب بهتر!

از زمان برگزاری آزمون تا زمان اعلام نتایج به طور میانگین یک ماه به طول می‌انجامد و این زمان برای داوطلبین کنکور بسیار دلهره‌آور خواهد بود.

می‌توانم حال شما را بعد از برگزاری کنکور تا زمانی که نتایج اعلام می‌شود درک کنم.

از طرفی خوشحال از اینکه کنکور تمام شد و حالا با خیال راحت می‌توانی استراحت کنی، بخوابی و حتی به مهمانی بروی اما همیشه استرس نتایج اجازه لذت بردن را می‌گرفت.

همیشه با خودم فکر می‌کردم ای‌ کاش می‌شد از سازمان سنجش خواهش می‌کردم تا برگه من را تصحیح نماید و نتیجه را اعلام کند و این‌

همه انتظار و کابوس‌های شبانه را از من سلب کند. اما نمی‌توان از سازمانی به عظمت سازمان سنجش انتظار داشت که بیکار و منتظر دستور ما برای انجام کار بایستد.

این رویای من امروز می‌تواند تحقق یافت. تخمین رتبه کنکور سراسری همان رویایی بود که من همیشه آرزوی آن را داشتم.

مشاورین ما می‌توانند به شما برای سر رسیدن این انتظار و تحقق آرزو ، کمک نمایند. کافی است درصدهای خود را به مشاورین ما اطلاع دهید تا برایتان با توجه به سختی و آسانی کنکور، سهمیه منطقه، رشته و غیره تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش 98 را انجام دهند.

 

 

تخمین رتبه کنکور سراسری چقدر اعتبار دارد؟

چند سالی است که نرم‌افزارهایی تحت عنوان نرم‌افزار تخمین رتبه کنکور سراسری به بازار عرضه‌شده است و یا در سایت های مختلف تخمین رتبه مجازی کنکور قرار داده شده است.

متأسفانه و یا خوشبختانه ما به سمتی پیش می‌رویم که روزبه‌روز راحت‌طلب‌تر می‌شویم و ترجیح می‌دهیم با حداقل زحمت، نتیجه مطلوبمان را کسب نماییم.

یک واقعیت در مورد این‌گونه نرم‌افزارها وجود دارد. اولا به دلیل ایده جالب و تفکر سازنده‌های این نرم‌افزارها باید دست مریضاد و خسته نباشید گفت و نمی‌توان زحمات آن‌ها را در این امر نادیده گرفت اما حقیقت این است که هیچ ماشین و ابزار و سیستم و کامپیوتری نمی تواند قدرت تصمیم‌گیری انسان را داشته باشد.

نرم‌افزارهای تخمین رتبه به دلیل اینکه قدرت پیش‌بینی سختی و آسانی سؤالات کنکور سراسری را ندارند نمی‌توانند تخمین دقیق و درستی از رتبه شما داشته باشند.

تخمین رتبه کنکور سراسری کار تخصصی است و نیازمند سنجیدن عواملی است و سنجیدن این عوامل از  عهده نرم‌افزار خارج است.

بنابراین، اگر می‌خواهید نتیجه دقیقی به دست آورید بهتر است این کار را از متخصص آن بخواهید.

 

 

"کانال

 

 

تخمین رتبه چه کمکی به انتخاب رشته دقیق می کند؟

اولین فایده‌ای که تخمین رتبه کنکور سراسری دارد راحت شدن خیال شماست.

در مورد اکثر داوطلبین این سخن را شنیده‌ام که هر شب کابوس زمان اعلام نتایج با آن‌ها همراه است و این موجب می‌شود هنوز ذهن آن‌ها آماده استراحت نشود و خستگی کنکور را ادامه دهد و حتی در صورت قبولی و پذیرش در رشته مورد علاقتان بازهم ذهن شما این آمادگی را نداشته باشد و خستگی یکسال مطالعه برای کنکور و استرس چند ماهه تا زمان اعلام نتایج ذهن شما را آماده مباحث درسی جدید و دانشگاه نمی کند.

برخی از داوطلبانی که حتی در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شده بودند نیز این موضوع را عنوان می کردند که هنوز هم برخی شب ها خواب اعلام نتایج را می بینند و شاید به لحاظ روان شناسی این موضوع ناتمام است که هنوز در حال ادامه دادن است و در ضمیر ناخودآگاه آن ها وجود دارد.

دومین فایده تخمین رتبه کنکور سراسری این است که مسیر برایتان آماده می‌شود و تا حدودی می‌توانید در مورد آینده شغلی‌تان اطمینان یابید و یا اینکه به تحقیق و بررسی در مورد رشته های کنکور که قصد شرکت در آن رادارید بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید.

به همین دلیل ما توصیه می کنیم با ارتباط برقرار نمودن مشاوره ایران تحصیل، تخمین رتبه کنکور سراسری را انجام دهید.

 

 

 برای انجام بهترین و دقیق ترین تخمین رتبه براساس درصدهای به دست آمده در کنکور سراسری از سراسر کشور یاز طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط 

تخمین رتبه کنکور زبان

مدارک ثبت نام بدون کنکور

تراز قبولی سهمیه ایثارگران دانشگاه آزاد

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

تخمین رتبه مجازی کنکور

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توان برای تخمین رتبه کنکور اقدام کرد؟ 

برای انجام تخمین رتبه می توانید از نرم افزار تخمین رتبه براساس رتبه به دست آمده در کنکور استفاده کنید.

انجام تخمین رتبه کنکور چه مزیتی برای من دارد؟

با انجام تخمین رتبه کنکور می توانید به صورت حدودی از قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود مطمئن شوید.

آیا می توان به نتایج حاصل از تخمین رتبه اطمینان کرد؟

با توجه به کمتر با بیشتز شدن ظرفیت دانشگاه ها به طور کامل نمی توان به این نتایج اطمینان کرد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور