تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
تخمین رتبه ایثارگران

تخمین رتبه ایثارگران 1401

تخمین رتبه ایثارگران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بحث تأثیر انواع سهمیه ها از جمله مواردی است که در زمان انتخاب رشته ذهن تمامی متقاضیان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را به خود مشغول می کند. سهمیه ایثارگران یکی از آن سهمیه هایی است که داوطلبان مایل به اطلاع از درصد تأثیر آن در آزمون ورودی دانشگاه ها هستند و به دنبال یافتن پاسخی برای این سؤال مهم هستند که تخمین رتبه ایثارگران چه اثر مثبتی در زمان انتخاب رشته می تواند داشته باشد؟ در حال حاضر 30 درصد از ظرفیت مراکز دانشگاهی کشور مختص سهمیه ایثارگران است. 

داوطلبان عزیز باید در زمان انتخاب رشته حتما انواع سهمیه ها را در نظر گرفته و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. اگر شما هم جز داوطلبانی هستید که می خواهید انتخاب رشته کنید، فراموش نکنید که باید ابتدا اطلاعات دقیقی در رابطه با این موضوع بدست آورده و سپس با کمک یک مشاور خوب اولویت های خود را انتخاب کرده و انتخاب رشته کنید. برای آشنایی با رتبه ایثارگران و تخمین آن ها، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با برگزاری آزمون های دوره ای آنلاین و ارائه گزارش نموداری پیشرفت، قبولی شما داوطلبان را تضمین می کنند. برای برقرای ارتباط با مشاوران ما و شرکت در این آزمون ها کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

تخمین رتبه ایثارگران

 

تخمین رتبه ایثارگران با سهمیه 5 و 25 درصدی

در ابتدای نوشته مرتبط با تخمین رتبه ایثارگران بهتر است کمی در رابطه با تأثیر سهمیه ایثارگران بر روی رتبه و تراز داوطلبان صحبت کنیم. به یاد داشته باشید که می توان هم از طریق نرم افزارهای مختلف و هم از طریق دریافت مشاوره، تخمین رتبه ایثارگران 5 درصد و تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد را به طور دقیق به دست آورد.

دسته اولی که سهمیه ایثارگران شامل حال آن ها می شود و باید دست به تخمین رتبه ایثارگران بزنند. فرزندان و همسران جانبازانی با درصد 25 هستند. فقط کافی است که این قبیل از افراد حداقل 80 درصد از تراز آخرین داوطلب قبول شده در سهمیه عادی کد رشته محل مورد نظر را بدست آورده باشند. مثلاً فرض کنید که تراز آخرین داوطلب کنکور پذیرفته شده در رشته پرستاری برابر با 10000 باشد. در این صورت، فرد متقاضی استفاده و تخمین رتبه ایثارگران فقط باید تراز 8000 را از آن خود کند. حال این سؤال پیش می آید که چند درصد از ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته محل ها شامل حال این دسته از داوطلبان می شود؟ باید عرض کنیم که بیشترین درصد یعنی 25 درصد از کل ظرفیت هر یک از رشته محل های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور، شامل حال این قیبل از افراد و داوطلبان می گردد و نیاز به تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد دارند.

 

تخمین رتبه ایثارگران با سهمیه 5 و 25 درصدی

تخمین رتبه ایثارگران با سهمیه 5 و 25 درصدی

 

 

گروه دوم افرادی هستند که سهمیه 5 درصدی شامل حال آن ها می شود و در زمان انتخاب رشته و تخمین رتبه باید تخمین رتبه ایثارگران خود را با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده یعنی 5 درصد انجام دهند. در صورت عدم تکمیل ظرفیت با سهمیه 25 درصدی باقی مانده ظرفیت رشته ها تحت عنوان ظرفیت مازاد به افراد دارای سهمیه 5 درصدی تعلق می گیرد. شنیده ها حاکی از آن است که بر اساس آخرین مصوبه های مجلس، احتمالاً برای کنکور سال 1401 ظرفیت 25 درصدی به 30 درصد افزایش پیدا کند. دقت داشته باشید که در زمان تخمین رتبه ایثارگران باید این موضوع لحاظ شود.

 

اطلاعیه

یکی از سهمیه های موثر در کنکور سراسری، سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی است

 

مزایای تخمین رتبه ایثارگران چیست؟

تخمین رتبه ایثارگران نیز همچون تخمین رتبه سایر سهمیه ها از جمله سهمیه های عادی، مناطق، جانبازان و غیره خالی از لطف نیست و با مزایایی برای فرد متقاضی همراه است. از جمله موضوعاتی که ذهن دارندگان سهمیه ایثارگران را به خود مشغول می کند اطلاع نسبی از این موضوع است که با توجه به تأثیر این سهمیه در رتبه کنکورشان، در چه رشته و دانشگاهی امکان پذیرش و قبولی را دارند. در این زمان تخمین رتبه ایثارگران می تواند کمک بزرگی به آن ها باشد و به صورت نسبی فرد را متوجه این موضوع می کند که امکان قبولی و پذیرش در کدام یک از رشته محل ها را دارد.

مشاوران ما در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل پس از ارائه برنامه ای مناسب، به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می نمایند. برای ثبت نام در سامانه، کافی است تا بر لینک زیر کلیک نمایند.

 

نحوه تخمین رتبه ایثارگران

 

تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری

همانطور که در بخش بالایی مقاله مطالعه کردید، بنا بر قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و سایر قوانین مربوطه، ظرفیت ویژه ای را در آزمون های سراسری دانشگاه ها برای مشمولین سهمیه ایثارگران در نظر گرفته می شود. مجموع ظرفیتی که به این داوطلبان اختصاص داده شده است 30 درصد (25 درصد و 5 درصد) می باشد که این ظرفیت در میان ایثارگران بر اساس 25 و 5 درصد تقسیم بندی خواهد شد.

برای درک بهتر این مسئله در نظر بگیرید که اگر در دانشگاهی برای رشته ای 50 ظرفیت وجود داشته باشد، 15 نفر از این 50 نفر، افرادی خواهند بود که دارای سهمیه 25 درصدی ایثارگری بوده اند و 3 نفر، افراد دارای سهمیه 5 درصد ایثارگری و در نهایت 32 ظرفیت باقی مانده متعلق به داوطلبانی است که دارای سهمیه مناطق 1 تا 3 و یا مناطق محروم هستند. در این شرایط تمامی کسانی که به عنوان مثال دارای سهمیه 25 درصد هستند، تنها با کسانی که این سهمیه را دارند رقابت خواهند کرد نه کسانی که دارای سهمیه 5 درصد ایثارگری هستند و در نهایت نیز با توجه به رتبه در سهمیه خود در کارنامه کنکور سراسری، رشته مورد نظر خود را انتخاب خواهند کرد.

تخمین رتبه با سهمیه

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی

همه می دانیم که در حال حاضر افراد بسیاری برای رسیدن به رشته پزشکی سرودست می شکنند و تنها هدف خود را قبولی و پذیرش در این رشته قرار می دهند. اما در این میان افرادی هم هستند که مایل به گذراندن آسان تر این مسیر سخت و ناهموار جهت قبولی در این رشته هستند. استفاده از انواع سهمیه ها از جمله سهمیه 5 درصدی ایثارگران برای افراد واجد شرایط می تواند در این زمان به کاهش رتبه و در نهایت قبولی تضمینی در رشته پزشکی کمک کند.

اما موضوعی که در این زمان مطرح می شود بحث رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی است. استفاده از تخمین رتبه ایثارگران می تواند به تخمین رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی (البته به صورت نسبی) کمک کند. در این صورت و با اطلاع فرد از رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی فرد می تواند این اطلاع نسبی را بدست آورد که با توجه به سهمیه اختصاص یافته در کدام دانشگاه کشور در رشته پزشکی پذیرفته می شود.

با ثبت نام در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل، علاوه بر دریافت مشاوره VIP می توانید با رتبه های برتر نیز صحبت کرده و با روش های مطالعه آن ها آشنا شوید. برای ثبت نام در سامانه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

سامانه تخمین رتبه ایثارگران

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سنجش جهت تخمین رتبه ایثارگری

نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش می تواند به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها جهت تخمین رتبه ایثارگران مورد استفاده قرار بگیرد. از آن جایی که، سازمان سنجش آموزش کشور به کلیه ترازها، رتبه ها و کارنامه های داوطلبان کنکوری های سال های قبل دسترسی مستقیم دارد می توان انتظار بهترین تخمین رتبه ایثارگران را از نرم افزار این سازمان داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

نحوه استفاده نرم افزار انتخاب رشته مجازی ایثارگران

لازم است برای بررسی رشته محل های که شانس قبولی بیش تری در آن ها دارید، در ابتدا نحوه کار با نرم افزار انتخاب رشته مجازی ایثارگران را آموزش ببینید که در این بخش به صورت کامل آن را برای شما شرح داده ایم. شما باید از فیلد اول که در اختیار دارید، از بین رشته های اصلی ریاضی، انسانی و تجربی، رشته خود را انتخاب کنید. در فیلد بعد، سهمیه که شمال 5 درصد و 25 درصد می شود را باید انتخاب نمایید. در فیلد آخر باید رتبه کشوری خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که شما می توانید از طریق فیلد های باقی مانده استان مورد نظر و دوره ای که تصمیم دارید در آن ادامه تحصیل دهید را انتخاب کنید. دوره های درج شده و قابل دسترس در این فیلد شامل دوره های روزانه، شبانه، پردیس خود گردان، مناطق محروم، غیر انتفاعی، پیام نور، مجازی دولتی و… می شود. حال با انتخاب گزینه جست و جو می توانید رشته محل ها را مشاهده نمایید. به طور کلی همان طور که پیش تر گفته شد، رشته محل ها در سه دسته بندی قبولی خوش بینانه، قبولی منطقی و قبولی بدبینانه برای شما نمایش داده می شوند.

 

مشاوره تخمین رتبه ایثارگران

مشاوره تخمین رتبه ایثارگران

 

مشاوره تخمین رتبه ایثارگران

مشاوران تحصیلی در صورت داشتن تجربه و آگاهی کافی می توانند بهترین راهنمای شما جهت تخمین رتبه ایثارگران باشند. مشاورانی که به وسیله نرم افزارهای تخمین رتبه پیشرفته و کاربردی این کار را برای شما انجام می دهند. پس هرگز از کمک مشاوران جهت تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد و 5 درصد غافل نشوید. زیرا، آن ها می دانند که ایثارگران در کدام دانشگاه ها قبول می شوند و یا درصد قبولی شما در مقابل ایثارگران چقدر است. به همین دلیل بهتر است که در زمان انتخاب رشته حتما از یک مشاور آگاه و با تجربه کمک بگیرید. مشاوران ما در ایران تحصیل نیز می توانند به شما عزیزان رد این زمینه یاری رسانند. 

برای کسب رتبه دلخواه در رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظرتان تنها کافی است از مشاوره کنکور VIP که توسط رتبه های برتر ارائه می شود استفاده کنید. برای استفاده از مشاوره با تضمین قبولی بر روی لینک زیر کلیک کنید.  

 

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران

 

جدیدترین اخبار پیرامون رتبه ایثارگران

ممنوعیت استفاده مجدد از سهمیه شاهد و ایثارگران باطل شد

شورای سنجش و پذیرش سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۴۰۰ تصویب کرده بود که استفاده ایثارگران از سهمیه در دوره‌های روزانه تنها برای یکبار مجاز است و همچنین استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران توسط پذیرفته‌ شدگان دوره‌های غیر روزانه دانشگاه‌ها که انصراف از تحصیل داده‌اند، ممکن نیست.

ایثارگران را نباید با سهمیه قضاوت کرد/ بودجه ایثارگران به طور کامل محقق شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود برخی مشکلات در خصوص برگزاری جلسات، اهلام کرد: ما شاهد طرح هایی هستیم که ضرب العجل زمانی دارند مانند طرح سپاس که باید ظرف 2 سال  خانواده شهدا را ملاقات کنیم اما کیفیت مهم است.

اعزام ایثارگران به حج تمتع از ۲۳ خرداد آغاز می‌شود

سید مستجاد حسینی افزود: با تلاش‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران سهمیه ایثارگران برای حج امسال ۲ هزار و ۲۴۰ نفر تعیین شد که این سهمیه به والدین شهدا و جانبازان ۷۰ درصد، جانبازان ۵۰ تا ۷۰ درصد، همسران و فرزندان شهدا و در نهایت جانبازان ۲۵ درصد به بالا تخصیص پیدا کرده است.

 

اطلاعیه مهم
داوطلبان سهمیه 5 و 25 درصدی کنکور سراسری می توانند در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی به فرم انتخاب رشته ایده آل خود برسند. 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی  داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با تخمین رتبه ایثارگران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که شما داوطلبان عزیز فقط یک بار حق استفاده از این سهمیه را دارید. بنابراین، باید از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشید. برای این که سهمیه شما هدر نرود، می توانید از مشاوران باتجربه و ماهر کمک بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به شما مشورت داده و شما را یاری خواهند کرد. برای برقراری ارتباط با آن ها کافی است با شماره های مندرج در مقاله تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

3.7/5 - (15 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای انجام تخمین رتبه ایثارگران باید چه کاری انجام دهم؟ 

در این زمینه می توانید از کمک مشاوری آگاه و کاردان استفاده کنید. با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی چند است؟ 

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی با توجه تغییرات هر ساله به وجود در کنکور سراسر متغیر است. در این زمینه از مشاوری خبره کمک بخواهید.

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران برای کدام یک از گروه های آزمایشی کاربرد دارد؟

این نرم افزار برای تخمین رتبه در هر سه گروه آزمایشی ریاضی، انسانی و تجربی هنگام کنکور مورد استفاده قرار می گیرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  علیرضا ملکی نژاد خیمه سری کدملی 5709608173 همراه 09306191275 جانباز وایثارکر ورزمنده
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  فاقد شغل حقوق بالای شصت سال سن تحصیلات دانشگاهی طی چهارده سال اخیر نه بنیاد ونه نیروی مسلح دیناری کمک نکرده تقاضای برقراری وقوانین جانبازان کمکمیعشتی را خواستارم

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از مزایای جانبازان تماس حاصل فرمایید

 2. Avatar photo
  حبیب رستمی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام من در سپاه پانزدهم کرمانشاه ودرسال69گیلانغرب اسلام آباد آموزش دیده و دربین نقده مهاباد پادگان نصر خدمت کردم ودرحاجی عمران سرباز وظیفه بودم آیا ایثارگران حساب میشه یا نه

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   خیر اگر از سال 59تا67خدمت کرده باشید ایثار گر به حساب می ایید.

 3. Avatar photo
  مهران
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام. من در سال ۸۲ و ۸۴ در کنکور سراسری روزانه قبول شدم و لیسانس گرفتم آیا اگر الان بخوام دوباره کنکور بدم می تونم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   خیر شما شرایط لازم را جهت استفاده از سهمیه ایثارگری نخواهید داشت .

 4. Avatar photo
  سحر
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام با سهمیه 25 درصد احتمال قبول شدن در دانشگاه های برتر تهران رو در رشته مهندسی مواد در مقطع کارشناسی رو دارم؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام روزبخیر
   با چه رتبه ای؟

 5. Avatar photo
  فاطمهه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام
  چرا برای ظرفیت پر نشده دفترچه تکمیل ظرفیت وجود داره مردودیا چرا قبول نمیشن پر شه ظرفیت ؟؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام روزبخیر
   اگر ظرفیت وجود داشته باشه بله.

 6. Avatar photo
  حامد
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام خسته نباشید بارتبه نهایی ۴۷۲ تجربی وزیر گروه یک ۵۰۷وتراز۹۷۰۰شانس قبولی پزشکی نیمسال اول یزد دارم؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 7. Avatar photo
  حامد
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام خسته نباشید بارتبه نهایی ۴۷۲ وزیرگروه یک ۵۰۷ وتراز۹۷۰۰تجربی سهمیه ۵درصد پزشکی روزانه نیمسال اول یزد شانس قبولی دارم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   بله
   جهت بررسی وضعیتتون با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 8. Avatar photo
  عباس
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  با سلام..با ۷۵۰۱زیرگروه یک ۵درصد شانسی برای پرستاری هوشبری اتاق عمل آزاد دارم؟؟؟؟لطف میکنین بگین

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر سهمیه شما در رتبه نهایی شما تاثیر گذاشته است بله شانس قبولی رادارید

 9. Avatar photo
  نگار
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  با سلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۳ ، و ۴۱۰۰۰ کشوری و ۳۰۰۰ سهمیه زیر گروه ۱ ، ۵ درصد شانس قبولی برای هر تعهدی در مناطق خراسان رضوی ( دارو و …) رو دارم ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

  • Avatar photo
   ببخشید رتبه زیر گروه ۱ من با سهمیه ۵ درصد ۳۹۰۰ هست
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   ممنون میشم جوابم رو‌ بدیم

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 10. Avatar photo
  حسین
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام. با ۱۲ هزار سهمیه ۵ درصد احتمال قبولی هوشبری وجود داره؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 11. Avatar photo
  فاطمهه
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام
  با رتبه ۲۵ هزار سهمیه ۵ درصد
  اتاق عمل ازاد میارم؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط پذیرش شما متوسط رو پایین است.

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قبولی با رتبه مد نظر در رشته های پیرا پزشکی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتون بخیر برای اطلاعات بیشتر می توانید نمونه رتبه های مشابه را از داخل سایت مشاهده کنید

  • Avatar photo
   javadi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما شانستون متوسطه.

   • Avatar photo
    فاطمهه
    ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

    نوبت دوم راه دور چطور ؟ 🥺

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. Avatar photo
  مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام .خسته نباشید با ۷۵۰۰ زیر گروه یک ۵درصد شانسی برای پرستاری اتاق عمل آزاد دارم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلان وقتتون بخیر
   احتمالش بالاس .

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام ماکسیمم نمره تون چندشده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    مهدی
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    6979

   • Avatar photo
    مهدی
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

    سلام‌.. ۶۹۷۹ امیدی نیست به آزاد؟؟

 13. Avatar photo
  سایه
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام با رتبه ی ۳۰۰۰ سهمیه پنج درصد امکان فیزیو پردیس یا بینایی پردیس هر نقطه ی کشور که باشه مهم نیست وجود داره؟

  • Avatar photo
   abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر ، بستگی به این داره که تراز شما چند هست . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 14. Avatar photo
  زهرا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام وخسته نباشین آیا باتراز زیرگروه یک ۴۷۰۰ورتبه درسهمیه ۲۵درصد ۴۴۲۰امکان قبولی رشته مامائی دانشگاه شهرکردرا دارم یاخیر ممنون ازشماهستم بنده راراهنمایی کنید

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 15. Avatar photo
  mina
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  ایا با رتبه ۹۶۱۸در سهمیه نهایی ۵درصد منطقه ۳شانس قبولی پرستاری اتاق عمل هوشبری روزانه شیراز جهرم فسا وجود داره؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر شانس شما متوسط رو به ضعیف است برای اطالاعات بیشتر تماس بگیرید

 16. Avatar photo
  zahra
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام بارتبه 3800در سهمیه 25درصد ایثارگران و تراز5600 آیا امسال شانس قبولی در پردیس دارو هست؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام روزتان بخیر رتبه 9000 به بالا میخواهد

 17. Avatar photo
  منم
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام من رشته زبان رتبه در سهمیه ۵ درصد ایثارگرانم ۱۵۰۳ شده و منطقه دوعم رتبه بدون سهمیه هم تو منطقه ۷۵۲۴ عه الان من دانشگاه بر اساس رتبه در سهمیم انتخاب میشم یا بدون سهمیه

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 18. Avatar photo
  پردیس
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام وقت بخیر
  با رتبه ۲۰۲۰ زیر گروه ۲ سهمیه ۵ درصد امکان داره داروی آزاد یا پردیس بیارم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام روزبخیر
   عزیز شانس قبولی شما متوسطه.

   • Avatar photo
    ۱میر
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

    رتبه سهمیه ۵ درصد ۵۸۴
    تراز ۹۵۰۰
    امکان قبولی در رشته ی دندانپزشکی وجود دارد؟
    تمام شهرهارو زدم و شهرش برام مهم نیست

    • Avatar photo
     bahraii
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

     سلام وقت بخیر شانس شما برای قبولی متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 19. Avatar photo
  سارا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام میخاستم بدونم با تراز 7100با رتبه 6000سهمیه امکان قبولی تو رشته پرتو شناسی پردیس یا پرستاری روزانه را دارم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی بله حدودا شانستون بالاست.

 20. Avatar photo
  نرگس
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام با رتبه 5800 سهمیه ایثارگران 25 درصد وماکزیمم نمره کل 4983 چند درصد امکان قبولی پرستاری پردیس یا آزاد رو دارم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما شانس قبولیتون ضعیفه.

 21. Avatar photo
  Javad
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام با رتبه 8138 (۵٪)و زیرگروه۱…۷۵۰۱ (۵٪) و تراز ۶۹۷۹ برای پرستاری اتاق عمل هوشبری شانسی دارم ؟؟ منطقه۳ هستم ..

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر شانس شما خوب است سهمیه 5 درصد شما نیز با رتبه کل تان حساب شما است.

   • Avatar photo
    Javad
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

    آیا ممکنه که پرستاری بیارم ؟؟لطفا میکنین بگین

    • Avatar photo
     karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • Avatar photo
     ۱میر
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

     رتبه سهمیه ۵ درصد ۵۸۴
     تراز ۹۵۰۰
     امکان قبولی در رشته ی دندانپزشکی وجود دارد؟
     تمام شهرهارو زدم و شهرش برام مهم نیست

     • Avatar photo
      bahraii
      ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

      سلام وقت بخیر شانس شما برای قبولی متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

   • Avatar photo
    Javad
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

    آیا شانسی برای پرستاری دارم؟؟آزاد روزانه و..

    • Avatar photo
     karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    نازی
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

    من ترازم ۶۰۵۷ است با این حال برای هوشبری پردیس مشهد چقدر شانس دارم؟ یا رادیولوزی پردیس مشهد؟

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

     سلام روزتان بخیر 7000 به بالا شانس بالاتری دارید لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

     • Avatar photo
      نازی
      ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

      خب ینی مردود میشه کارنامه من؟

     • Avatar photo
      maleki
      ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

      سلام وقت بخیر
      برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. Avatar photo
  محمدجواد
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام با رتبه ۸۱۳۸ سهمیه ۵ و زیر گروه ۱ .۷۵۰۱.و تراز ۶۹۷۹ شانسی برای پرستاری اتاق عمل هوشبری روزانه .آزاد پردیس وجود داره ؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر شانس شما ضعیف است و کارنامه شما باید دقیق تر بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

  • Avatar photo
   hedayati
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است، جهت تحلیل و بررسی بیشتر با مرکز تماس بگیرید.

 23. Avatar photo
  کوثر
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من رتبم تو زیر گروه یکم ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد بود
  میخواستم ببینم با توجه به اینکه دعوت به مصاحبه فرهنگیان و شاهد نشدم شانسم چقدره برای هوشبری و اتاق عمل روزانه سبزوار و شاهرود و گناباد و نیشابور ویا پردیس مشهد؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به افزایش ظرفیت هرساله قبولی در رشته هوشبری و اتاق عمل متفاوت است جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    کوثر
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

    امسالم که افزایش طرفیت بوده من شانس دارم؟

    • Avatar photo
     javadi
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام روزبخیر
     بله یه مقدار شانستون بیشتره

     • Avatar photo
      کوثر
      ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

      برا شهرستانا یا پردیس مشهد؟؟؟
      اخه گفتن پردیس مشهد رتبه های خیلی خوب و میگیره

     • Avatar photo
      javadi
      ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

      برای شهرستان

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام روزتان بخیر بستگی به رتبه کنکورتان دارد

     • Avatar photo
      کوثر
      ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

      گفتم رتبمو ۱۳ هزار سهمیه ۵ زیرگروه یک
      و ۱۴ هزار سهمیه ۵ رتبه کلم هست

     • Avatar photo
      karimi
      ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • Avatar photo
      gholizadegan
      ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

      سلام روزتان بخیر لطفا با شماره ثابت تماس بگیرید

     • Avatar photo
      کوثر
      ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

      گفتم رتبمو ۱۳ هزار سهمه پنج زیر گروه یک

 24. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام‌ با رتبه ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد در زیرگروه یک و تراز ۶۰۵۲ و با انتخاب رشته های پزشکی و دندون پرستاری ، علوم از ، اتاق عمل ، هوشبری دانشگاه شاهد
  چقدر احتمال داره برای دانشگاه شاهد دعوت به مصاحبه بشم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام روزتان بخیر لطفا شما ر تبه های قبولی سالهای گذشته را در رشته مورد نظر چک کنید

 25. Avatar photo
  صحرا امیری
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام
  با رتبه ۹۷۰۰ زیر گروه یک سهمیه ۵ درصد ایثارگران شانس قبولی در بهداشت روزانه همدان را دارم ؟؟
  و همین طور پرستاری و مامایی چطور؟؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

   • Avatar photo
    صحرا امیری
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

    واسه پرستاری و مامایی شانسم متوسطه؟

    ممنون میشم پایخ بدید

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

     سلام روز بخیر رتبتون چند است

     • Avatar photo
      صحرا امیری
      ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

      رتبه کل در یهمیه ۵ درصد ۱۰۰۰۰شده

     • Avatar photo
      gholizadegan
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

      سلام روزتان بخیر 9000 به بالا رشته ی پزشکی را در شهرستان های دور احتمالا شانس دارید

     • Avatar photo
      صحرا امیری
      ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

      سلام وقت بخیر
      رتبه کل در سهمیه ۵ درصد ایثارگرانم ۱۰۰۰۰ شده

     • Avatar photo
      alizadeh
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

      سلام روزبخیر
      برای رشته ای علاقه مند هستین؟

  • Avatar photo
   صحرا امیری
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   به نظر تون با رتبه ۹۷۰۰ زیر گروه یک سهمیه ۵ درصد ایثارگران و تراز کل ۶۶۳۶ایا احتمال قبولی در ازمایشگاه و اتاق عمل و پرستاری و مامایی روزانه وجود دارد؟؟
   خواهش میکنم پاسخ بدید

   • Avatar photo
    maleki
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

    سلام وقت بخیر
    حداقل تراز برای دانشگاه روزانه تراز بالای 7500 هست .
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 26. Avatar photo
  علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام
  با رتبه 20هزار سهمیه پنج درصد احتمال قبولی تو دانشگاه علوم پزشکی خوی هست؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقتتون بخیر لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

 27. Avatar photo
  علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۰

  سلام
  با رتبه 25هزار سهمیه پنج درصد احتمال قبولی تو فوریت پزشکی هست؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط رو به پایین است.

 28. Avatar photo
  ناشناس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام با تراز ۵۵۳۲ منطقه دو
  سهمیه ۵درصد
  امکان قبولی درپزشکی دانشگاه خوی
  ک تازه تاسیس شده هست؟!

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 29. Avatar photo
  ناشناس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم با رتبه درمنطقه
  ۸۵هزار
  و رتبه در سهمیه نهایی ۲۰۰۵۲
  تراز ۵۵۳۲
  امکان قبولی تو پزشکی
  اونم تودانشگاه خوی چقدره؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام روز بخیر لطفا شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 30. Avatar photo
  دلارا
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام خسته نباشید
  با رتبه در سهمیه نهایی ۲۰۰۵۲ ک باسهمیه ۵درصدی این رتبه اومده
  امکان قبولی تو پزشکی
  اونم تودانشگاه خوی چقدره؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 31. Avatar photo
  Ayda
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام ببخشید با رتبه ۲۷۰۰ در سهمیه ۵ درصد و تراز ۸۳۰۰
  امکان قبولی دارو و پزشکی(ازاد،خودگردان،…) هست؟🥺

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 32. Avatar photo
  Ayda
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

  سلام ببخشید با رتبه ۲۷۰۰ سهمیه ۵ درصد و تراز ۸۳۰۰
  امکان قبولی دارو و پزشکی(ازاد-خودگردان،…)هست؟🥺

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام روز بخیر شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 33. Avatar photo
  دانیال
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام با رتبه زیر گروه یک ۱۳۶۰ سهمیه ۲۵درصد شانس پزشکی تعهدی بومی ایلام برام هست؟با تشکر

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

 34. Avatar photo
  علی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام خسته نباشید با 1080 سهمیه 5 درصد دندانپزشکی شانس قبولی دارم؟ اگر بله کجا؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به یک سری شرایط دارای شانس می باشید.

 35. Avatar photo
  امیر
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام با رتبه ۱۰۲۸ در سهمیه ایثارگری ۵ درصد و زیر گروه ۹۹۸ و تراز ۷۴۹۱ مهندسی کامپیوتر یا عمران دانشگاه تهران یا امیر کبیر یا علم و صنعت یا شهید بهشتی قبول میشم؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 36. Avatar photo
  m
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام میخواستم از شما راهنمایی بگیرم. من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و ترم قبلو مرخصی گرفتم. ایا الان میشه ترم اول 1401 رو مرخصی گرفت یا نه؟واینکه چند بار میشه مرخصی گرفت از دانشگاه ازاد.چه راهی وجود داره تا امسال به دانشگاه نرم تا دوباره کنکور بدم یا مشروط شدن چه جوریه؟ایا راهی هست تا کمتر دانشگاه برم و بیشتر برای کنکور درس بخونم؟خواهش میکنم با اطلاعات خودتون بهم کمکم کنید. خیلی خیلی لطف میکنید کامل راهنمایی کنید.ممنون

  • Avatar photo
   maleki
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 37. Avatar photo
  مبینا
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام با تراز 7685و رتبه در سهمیه 5درصد:5000شانس قبولی برای فیزیو یا دارو یا بینایی و شنوایی سنجی دارم .تورو خدا فقط جواب بدین

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما با توجه به رتبه کسب شده با سهمیه 5 درصد برای فیزیو 25 درصد و دارو و بینایی حدود 50 درصد شانس قبولی دارید
   البته این مقدار برای پردیس ها و ظرفیت مازاد ها بیشتر میباشد

 38. Avatar photo
  آیلار
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام با رتبه ۲۳۰۰۰ منطقه ۳ ، ۶۲۰۰ سهمیه ۵درصد ، تراز ۷۲۵۴
  پرستاری زنجان(آزاد یا سراسری )میشه قبول شد؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   از نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید

 39. Avatar photo
  رها
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام وقت بخیر با رتبه 17 هزار و تراز6000 و سهمیه 5 درصد شانس پرستاری هست؟!

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت شما بخیر کارنامه شما باید بررسی شود و با توجه به رتمه در سهمیه شما میتوان پاسخ داد برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 40. Avatar photo
  Kalantari
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام رتبه سهمیه کل ۳۲۸۳…..رتبه زیرگروه ۱ ۳۰۶۵ و رتبه زیرگروه ۲ ۲۸۳۶
  احتمال قبولی دارو پردیس؟
  یا دندون و پزشکی تعهدی ۱.۵ برابر هست؟ بومی تهرانم

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط رو به پایین هست.

 41. Avatar photo
  کوثر
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام با ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد احتمالم چقدره برای اتاق عمل پردیس مشهد؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

 42. Avatar photo
  صحرا امیری
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام
  امسال ظرفیت پیراپزشکی ها تغییری داشته؟؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   یلام وقت بخیر
   ظرفیت اکثر پیرا پزشکی ها خیر ولی با توجه به افزایش ظرفیت پزشکی ها ، پیرا پزشکی ها از رتبه های بالاتر نیز جذب دارند

 43. Avatar photo
  مهدی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام با رتبه ۱۵۴۰ در سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد شانس قبولی پزشکی و دارو و فیزیوتراپی دارم یا خیر؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق بررسی شود.

 44. Avatar photo
  صبا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام
  با ۹۸۰۰ سهمیه ۵ درصد و منطقه دو شانس قبولی پرستاری اتاق عمل و مامایی روزانه را دارم؟؟
  و اینکه افزایش ظرفیت ها راسته؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره انتخاب رشته با مرکز تماس بگیرید.

 45. Avatar photo
  شیما
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام
  با رتبه ۱۷ هزار سهمیه نهایی ۵ درصد ، شانس قبولی رشته پرستاری یا مامایی دارم ؟ لطفا خودتون جواب بدید ممنونم

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام
   شانس شما پایین است.

 46. Avatar photo
  هستی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  ترم افزار رو نمی‌بینم! توی این صفحه است؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره تخمین رتبه با مرکز تماس بگیرید.

 47. Avatar photo
  پانیذ
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام با رتبه 2836 زیرگروه 2 سهمیه 5 درصد احتمال قبولی دارو هست؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   احتمالش متوسط روب پایینه

 48. Avatar photo
  مریم
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام بارتبه 3400سهمیه ۵ درصد امکان قبولی در داروسازی پردیس یا آزاد دارم ؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   احتمالش متوسطه میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 49. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام با رتبه ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد شانس قبولی در اتاق عمل روزانه رو دارم با توجه به افزایش طرفیتا؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   امکانش متوسطه

 50. Avatar photo
  ......
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام با رتبه 2836 زیرگروه 2 سهمیه 5 درصد احتمال داروسازی هست؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   احتمالش متوسطه

 51. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام با رتبه ۱۳ هزار سهمیه ۵ درصد امکان قبولی تو رشته اتاق عمل پردیس مشهد هست ؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   امکانش متوسطه ولی سهمیه احتمالش رو بالا میبره

 52. Avatar photo
  محیا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام بارتبه ۴۵۱۸ سهمیه ۵ درصد و رتبه کل زیر گروه ۱، ۷۷۶۱ پزشکی دارو یا فیزیو شهر دور یا تعهدی میارم؟؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

   چون سهمیه دارید احتمالش هست

 53. Avatar photo
  Ahmad
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام با تراز 8850 و رتبه کشوری ۱۵ هزار با سهمیه ۵ درصد پزشکی آزاد میارم‌؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر سهمیه شما در رتبع نهایی در سهمیه شما اعمال شده هست جهت اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید..

 54. Avatar photo
  صحرا امیری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام
  برای انتخاب رشته به نظر شما با توجه به افزایش ظرفیت ها
  خودمون انجام بدیم چون سال قبلم خودم انجام دادم یا اینکه نرم افزار خاصی یا مشاور کمک بگیریم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته زیر نظر یک فرد با تجربه مطمئن تر است.

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سبلام وقت شما مبتوانید برای انتخای رشته با مرکز مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

   • Avatar photo
    صحرا امیری
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

    چطور باید وقت بگیرم؟
    و همینطور مجازی هست؟
    هزینش چه قدره؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 55. Avatar photo
  پریناز
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام . آيا با تراز ۶۷۸۰ و رتبه ۹۷۷ زیرگروه دو در سهمیه ۲۵ درصد امکان داروسازی پردیس وجود دارد؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحضیل تماس فرمایید.

 56. Avatar photo
  صحرا امیری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام
  با رتبه ۱۰۰۰۰سهمیه ۵ درصدی ایثارگران امکان قبولی در پرستاری ومامایی و اتاق عمل روزانه دارم؟
  با توجه به افزایش ظرفیت امسال؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر
   شانس پذیرش متوسط رو به بالا دارید.

 57. Avatar photo
  سما
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام خسته نباشید ، با رتبه ۳۵۰۰ سهمیه ۵ درصد احتمال قبولی در پردیس بین الملل و یا پردیس ازاد پزشکی رو دارم؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   بله به خاطر سهمیه بله

 58. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام با رتبه ۱۳ هزار زیر گروه یک پیراپزشکی هایی مثه دارو یا اتاق عمل و پرستاری و علوم از پردیس خودگران فردوسی مشهد میارم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 59. Avatar photo
  پریناز
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام. با تراز ۶۷۸۰ و رتبه ۹۷۷ زیر گروه۲ در سهمیه ۲۵ درصد امکان داروی پردیس وجود دارد؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر سهمیه شما روی رتبه شما اعمال شده است. شانس قبولی شما متوسط به بالا است.

 60. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  با رتبه ۱۳ هزار سهمیه ۵ درصد و تراز ۶۰۵۷ و بومی خراسان رصوی اتاق عمل خراسان رو میارم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام شما رتبه های قبولی سالهای گذشته را لطفا چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 61. Avatar photo
  زینب
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۱

  سلام ببخشید با تراز ۸۶۰۰ و سهمیه پنج درصد امکان قبولی رسته پزشکی پردیس یا دارو هست ؟؟؟ رتبه منطقه دو ۹هزار شده

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سللام وقت بخیر باید رتبه شما برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل رمایید.

 62. Avatar photo
  سجاد
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام با رتبه کشوری ۵۵۲۰ و منطقه ۳۱۹۰ و سهمیه ۵ درصدی ۴۲۰ احتمال قبولی در مکانیک دانشگاه علم وصنعت وجود دارد؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر باید کارنامه شما بر اساس رتبه در سهمیه نهایی در زیر گروه مد نظر و نمره کل نهایی در همان زیر گروه کاملا تحلیل شود جهت ارتباط با کارشناسان ما تماس بگیرید

 63. Avatar photo
  کاربر
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  بانمره کل7950 و سهمیه پنج درصد و رتبه در سهمیه نهایی 3500 فیزیو پردیس نمیشه اورد؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   شانس قبولی متوسط دارید.

 64. Avatar photo
  گل رز
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴

  سلام بارتبه 3800در سهمیه 25درصد ایثارگران و تراز5600 آیا امسال شانس قبولی در پردیس دارو هست؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید دقیق تر برسی شود لطفا با داخلی 111 تماس بگیرید

 65. Avatar photo
  مهدیس
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام روز بخیر من با رتبه 9236 تو سهمیه 5 درصدی ایثارگران روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی روزانه و یا شبانه قبول میشم؟ رتبه کل در سهمیه 9236 و تو زیر گروه پنج 8221 ماکزیمم نمره کل زیرگروه ها هم 5598

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   برای تحلیل کارنامه با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 66. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام با رتبه ۱۴ هزار سهمیه ۵ درصد و تراز ۶۱۰۰ اتاق عمل شهرستانای خراسان و میارم؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقت بخیر
   شانس خیلی پایینی دارید.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    میشه بگید از پیراپزشکی های دولتی چی میارم ینی شانسم بالاعه حتی شهرای کوچیک و دور

    • Avatar photo
     hedayati
     ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

     سلام وقت بخیر
     جهت تحلیل کارنامه و تخمین رتبه ایثارگران با ما تماس بگیرید.

 67. Avatar photo
  Hasti
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام با تراز ٥٤٤٩ و رتبه ٤٠٢٢ و سهميه ٢٥ درصد چقدر شانس قبولى در رشته هاى پزشكى،دندانپزشكى،داروسازى (ازاد،پرديس) را دارم؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 68. Avatar photo
  الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام با رتبه ده هزار سهمیه ۵ درصد شانس قبولی پیراپزشکی روزانه رو دارم؟؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام خیر

 69. Avatar photo
  الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  ببخشید با رتبه ۱۰ هزار در سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در پیراپزشکی روزانه رو دارم یا نه ؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   با سلام به شرایط دیگر و اطلاعات کارنامه نیاز است

 70. Avatar photo
  نگار
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  اگر تراز۶۰۰۰باشه امکانش نیست با توجه به زیاد شدن ظرفیتا؟

 71. Avatar photo
  بردیا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام
  با رتبه ۲۳۶۰ در سهمیه ۵ درصدی و تراز ۸۳۹۸ امکان قبولی پزشکی در پردیس‌های خودگردان رو دارم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام روزبخیر
   شانستون متوسطه

 72. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  با ۱۴ هزار سهمیه پنج درصد اتاق عملای شهرستانای خراسان رصویدولتی میارمثه نیشابور ، گناباد و….؟؟؟؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 73. Avatar photo
  محدثه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام با تراز ۶۶۰۰ سهمیه ۵ درصد مامایی روزانه قبول میشم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روز بخیر
   شانستون متوسطه
   با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 74. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام میشه بگید امسال با توجه به افزایش طرفیتا تا چه ترازی داروسازی افسری و یا شاهد دعوت به مصاحبه میکنن

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام شما میتوانید رتبه های قبولی سال قبل را چک کنید در دانشگاه و رشته مورد نظرتون را

 75. Avatar photo
  صبا
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام
  وقت بخیر با ترار ۶۸۰۰ و سهمیه ۵ درصدی ایثارگران امکان قبولی رشته های پیراپزشکی روزانه هست ؟
  سالهای قبل با این تراز نمیشد اما با توجه به افزایش ظرفیت امسال امکان پذیر است؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقتتون بخیر. همه چیز به میانگین ترازو رتبه کنکور و میزان سختی دارد.بع از اعلام نتایح میتوان اظهار نظر کرد

  • Avatar photo
   کاویانی
   ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام با رتبه ۴۰۰ سهمیه ۵ درصد رشته تجربی آیا داروسازی تهران یا شهید بهشتی قبول میشم ؟

   • Avatar photo
    karimi
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 76. Avatar photo
  Aidine
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام مجدد،نمیتونم با شما تماس بگیرم،لطفا صریحا پاسخ دهید،ایا با رتبه ۶۰۰۰ منطقه ۳ و ۱۰۰۰ ایثارگران ۵درصد،پزشکی میارم یا خیر؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 77. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام با تراز ۶۸۰۰ زیرگروه یک و ۶۹۰۰ زیر گروه دو اتاق عمل فردوسی قبول میشم با توجه به افزایش طرفیتای امسال؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر، با توجه به یک سری شرایط شانس را دارا می باشید.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

    ببخشید شانسم کمه یا زیاد؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

    با این تراز شانس دعوت به مصاحبه دانشگاه های ارتش و شاهد رو دارم برای رشته پزشکی و دندون؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 78. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من میخواستم چند تا سوال بپرسم ازتون میشه شمارتون رو لطف کنید اخه ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ نمیتونم زنگ بزنم همش بوق میخوره

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت آکادمی ایران تحصیل بسته مکالمه خریداری کنید.

  • Avatar photo
   احمدرضا
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۶

   سلام با رتبه ۲۴۸۷ زیرگروه ۱ و ۲۴۱۹ زیرگروه ۲ سهمیه ۲۵ درصد شانس قبولی در رشته پزشکی دندون دارو یا فیزیو دارم هر جایی و حتی شهریه پرداز؟

   • Avatar photo
    hedayati
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

    سلام وقت بخیر کارنامه شما باید بررسی شود

 79. Avatar photo
  فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر رتبه منو تخمین رتبتون ۱۴ هزار سهمیه ۵ درصد تجربی اعلام کرده با توجه به افزایش طرفیت پیراپزشکی امسال من شانس قبولی تو اتاق عمل روزانه رو دارم توی شهرستانای خراسان رصوی یا مراکز استان ها چون خودم بودمی خراسانم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 80. Avatar photo
  ندا
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام وقت بخیر
  با تراز ۷۴۰۰ میشه رفت پرستاری؟سهمیه ی ایثارگران پنج درصدی دارم

  ممنون از پاسخ گویی شما عزیزان ♥️

  • Avatar photo
   isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 81. Avatar photo
  آیدا
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

  امسال واقعا ظرفیت های پیرا پزشکی هم زیاد شده؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت به خیر
   بر اساس اعلام سازمان سنجش ظرفیت پذیرش ها افزایش می یابد.

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام هر ساله متفاوت است باید دفترچه را چک کنید

 82. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام اخرین رتبه اتاق عمل روزانه سهمیه ۵ درصد چقدر است
  من با تراز ۶۸۰۰ شانس قبولی دارم توی سهمیه ۵ درصد برای اتاق عمل روزانه

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر باتوجه به یک سری شرایط امکان قبولی شما وجود دارد.

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام در رتبه های سالهای قبل رشته مورد نظر را چک کنید

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام شما رتبه ی سال های قبل رشته ی مورد نظر را چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

    میشه شمارتون رو لطف کنید تا زنگ بزنم

    • Avatar photo
     karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

     سرچ کنیدتماس بامرکزایران تحصیل میاره

 83. Avatar photo
  آیدا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام ،با تراز ۷۳۰۰در منطقه ۳،با سهمیه ی پنج درصد ،شانس قبولی در رشته ی پرستاری را دارم در استان قزوین؟؟(بومی قزوین هستم)

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر، طبق یک سری شرایط شانس پذیرش را دارا می باشید.

 84. Avatar photo
  الما
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من سهمیه ۵ درصد دارم ولی هنوز کارت ایثار نیومده و هیچ کدی هم دریافت نکردم میخواستم بدونم و امسال کنکور دادم میخواستم بدونم سهمیه برام اعمال میشه یا نه ؟؟؟ اگر نه چکار باید بکنم تا اعمال بشه ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   در صورتی سهمیه برای شما اعمال میشود که شما کارت ایثارگری داشته باشید

 85. Avatar photo
  Aidine
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام،خسته نباشید، میگم که با رتبه ۴۹۰۰ منطقه ۳و ۱۰۰۰سهمیه ۵،میشه پزشکی بیارم؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت بخیر جهت مشاوره دقیق با مجموعه تماس بگیرید.

 86. Avatar photo
  aidine
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام.با رتبه 6000منطقه 3و با داشتن سهمیه 5درصد و رتبه در سهمیه 1000،پزشکی روزانه کاشان یا زنجان میارم؟

  • Avatar photo
   eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقتتون بخیر ترازتون هم مهم است

  • Avatar photo
   Aidine
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   تراز ٨١٠٠

   • Avatar photo
    karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 87. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام با تراز ۶۸۰۰ زیرگروه یک و ۶۹۰۰ زیرگروه دو
  و در کل با سهمیه ۵ درصد شانش قبولی تو اتاق عمل روزانه رو دارم؟
  و از طرفی امکان داره برای مصاحبه پزشکی شاهد اسمم در بیاد

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   در رابطه با تخمین رتبه ایثارگران بستگی به بقیه شرکت کننده ها دارد

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

    بدون ایثارگریم با همین ترازایی که گفتم امکان قبولی ندارم تو اتاق عمل روزانه یا در کل رشته های پیراپزشکی دولتی؟

    • Avatar photo
     bagheri
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

     سلام وقت بخیر جهت اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

   • Avatar photo
    الما
    ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

    سلام وقت بخیر
    من سهمیه ۵ درصد دارم ولی هنوز کارت ایثار نیومده و هیچ کدی هم دریافت نکردم میخواستم بدونم و امسال کنکور دادم میخواستم بدونم سهمیه برام اعمال میشه یا نه ؟؟؟ اگر نه چکار باید بکنم تا اعمال بشه ؟؟؟؟

    • Avatar photo
     hedayati
     ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

     سلام وقت بخیر جهت اعمال سهمیه حتی بعد از اعلام نتایج راهکارهایی وجود دارد جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 88. Avatar photo
  Aidine
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام ،ب رتبه ۴۰۰۰ منطقه ۳ و با سهمیه ۵،پزشکی میارم؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیر جهت بررسی دقیق تماس بگیرید.

 89. Avatar photo
  محمد آزادی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  با سلام و عرض خسته نباشید
  آیا امسال شانس قبولی در دانشگاه علوم قضایی تهران بیشتره؟
  اگر رتبه ام حدود هزار بیاد با اعمال سهمیه ۵ درصد ایثارگری شانس دعوت به مصاحبه رو دارم؟
  با تشکر

  • Avatar photo
   eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقتتون بخیر..شانس قبولی بستگی به میزان انتخاب رشته همان سال دارید..اما شانس قبولی برای مصاحبه رو دارید

 90. Avatar photo
  صحرا
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام
  با تراز ۶۹۰۰ و سهمیه ایثارگران و منطقه دو ایا شانس قبولی در پرستاری یا اتاق عمل روزانه را دارم؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر . بله شانس دارید برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مراجعه نمایید

 91. Avatar photo
  اوا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۲

  سلام میشه لطفاً بگید ک با سهمیه پنج درصد و درصدای ادبیات۵۵دینی ۵۰ عربی ۴۵ زبان۲۰ زیست ۲۵ شیمی ۱۵ فیزیک ۵ ریاضی ۲۰ شانس قبولی پرستاری ازاد یا خودگردان رو دارم امسال یا ته؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به افزایش ظرفیت سال1401 اشانس قبولی در پرستاری ازاد رو دارید.

 92. Avatar photo
  ماهان
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام با رتبه ۴۵۰۰۰ میشه دولتی حقوق روان شناسی خوند

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام. دوست عزیز نظر خودتون چیه؟
   کدام استان؟
   برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 93. Avatar photo
  رویا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  با ادبیات ۹۰٪ عربی ۳۰٪ دینی ۱۰٪ انگلیسی ۴۰٪ و تخصصی ها۳۰٪ و تراز ۸۰۰۰ در سهمیه ۲۵٪ شانس قبولی دندانپزشکی دارم؟

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام. بله. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 94. Avatar photo
  ایدا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام با رتبه 20000 سهمیه 5 درصد امکان قبوبی فرهنگیان وجود داره؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل تراز مجاز به انتخاب رشته برای دانشگاه های فرهنگیان 6500 است.

 95. Avatar photo
  ایدا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام خسته نباشید
  با رتبه 20000 و سهمیه 5 درصد امکان قبولی فرهنگیان هست

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام. چه رشته ای؟ سوالتون رو دقیق بپرسید.
   برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 96. Avatar photo
  محمد
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام با چه رتبه و ترازی برا سهمیه ۵ درصدی ایثارگران میشه دانشگاه فرهنگیان قبول شد در رشته انسانی ؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   مجازین برای مصاحبه از تراز 6500 بودند

 97. Avatar photo
  هادی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام ببخشید با رتبه هزار و تراز 6500 سهمیه ایثارگری 25 درصد مبیتوان فرهنگیان قبول شد رشته انسانی

  • Avatar photo
   bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   با سلام تراز 6500 حداقل ترازی برای دعوت به مصاحبه است

 98. Avatar photo
  Aidine
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  با رتبه ۹۹۰ سهمیه ۵ درصد،میشه پزشکی بیارم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   با سلام احتمال قبولی شما طبق تخمین رتبه ایثارگران 1401 بالا است

   • Avatar photo
    Aidine
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

    ممنونم،میشه بگین اگه رتبه در منطقه ۵۰۰۰بشه،و با داشتن سهمیه ۵ درصد میشه پزشکی قزوین و ی کاشان بیارم؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 99. Avatar photo
  Hana
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  برای رتبه ۴۰۰۰ منطقه ۲ رشته ریاضی، از سهمیه منطقه ۲ استفاده کنم بهتره یا پنج درصد ایثار گران؟ میانگین عمومی هام ۵۰، میانگین اختصاصی هام ۱۵

  • Avatar photo
   aghazade
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام
   این سهمیه برای شما اعمال میشود بهتر است از سهمیه 5درصد استفاده کنید

 100. Avatar photo
  Hadis
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام رشته من ریاضی هست و سهمیه ۵ درصد دارم، اگر رتبه در سهمیه منطقه ۲ بشه ۳۰۰۰، رتبم توی سهمیه پنج درصدیم کمتر میشه؟ نمیدونم از سهمیم استفاده کنم یا نه

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام خب بله حتما ولی چون تعداد سهمیه ایثارگران 5 درصدی زیاده خیلی زیاد تاثیر نداره

 101. Avatar photo
  نگین
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من سهمیه پنج درصد دارم بنظرتون اگه رتبه خودم تو کنکور انسانی ۲۰۰۰ منقطه باشه تو رتبه سهمیه کمتره؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   با سلام بله رتبه در سهمیه برای شما کمتر است

 102. Avatar photo
  محمد رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام خسته نباشيد. رتبه 20 هزار كنكور تجربي سال 1402 با سهميه منطقه 3 و ايثارگري 5 درصد احتمال آوردن داروسازي يا پرستاري دانشگاه هاي بومي هست

  • Avatar photo
   mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت بخیر میزان درصد دروس قبولی داروسازی کنکور سال گذشتهحداکثر 2 تا 3هزار بوده است همچنین اخرین رتبه قبولی پرستاری سهمیه منطقه سه برای دانشگاه روزانه ، حداکثر رتبه 13 هزار است که این رشته در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ارائه می شود و حداکثر رتبه 13هزار میباشد اما شهریه دانشگاه پردیس خودگردان زیاد است.درنتیجه با رتبه 20هزار میتوانید برای پرستاری دانشگاه ازاد اقدام کنید.جهت کسب اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید

 103. Avatar photo
  یگانه
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سهمیه 5 درصدی تو ریاضی میانگین عمومی 50 اختصاصی 20 میتونم تو تهران بیارم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت به خیر
   اعلام سهمیه ایثارگران برای اشخاصی که حداقل 70 درصد نمره آخرین نفر قبولی را آورده باشند اعمال می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   سلام
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

   سلام من پدرم ۱۵۰ منطقه عملیاتی دارن ۷۵ ما حضور وجیهه میتونم به سهمیه ۵ درصدی رو به ۲۵ درصد تغیر بدم اگر بشه ک

   • Avatar photo
    fathollahi
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

    سلام باید به بنیاد ایثارگران درخواست بدید تا در کمیسیون بررسی شود

 104. Avatar photo
  رها
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سهمیه25 درصد میانگین تخصصی 20 و عمومی50 پزشکی میارم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام . خیر . باید میانگین دروس شما بالای 60 درصد برای قبولی در پزشکی باشد

   • Avatar photo
    رها
    ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

    سهمیه ۲۵درصد دارم

 105. Avatar photo
  دانیال
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام، بنده سهمیه ایثارگری 5 درصد دارم، برای پرستاری دولتی سنندج ب طور میانگین باید چه درصدهایی را بزنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   تخمین رتبه بستگی به سال کنکور ظرفیت دانشگاه ها دارد

 106. Avatar photo
  سیتا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام من باسهمیه ۵درصدی و البته همه دورس تخصصی وعمومی را ۲۰بزنم هرکدوم شون رو
  آیا پرستاری قبول میشم یا هوشبری

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   باسلام وعرض ادب
   باتوجه به سهمیه ایثارگران و شرایط استفاده از آن هرساله استفاده از این سهمیه متفاوت میباشد
   برای اطلاع از سهمیه های دقیق و شرایط استفاده از آن با مشاورین ما در ارتباط باشید

 107. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام ببخشید با سهمیه 25 درصد
  با چه ترازی میشه پزشکی و دارو آورد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر شما باید 70 درصد تزار اخرین فرد قبول شده را بیاورید

   • Avatar photo
    حسینی
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

    سلام وقتتون بخیر، یعنی حدودا چند؟ نمره آخرین فرد قبول شده در دانشگاه یاسوج و جهرم و فسا چنده؟ ۷۰ درصد نمره و تراز ما در سهمیه ۲۵ درصد باید چند باشه ؟ رتبه باید چند باشه؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 108. Avatar photo
  zizy
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

  قبل از اینکه کارت بیاد، میشه برسی اداره امور ایثارگران یا یه نهاد دیگه،، ک شماره کارت ایثارگری رو پیدا کنم و بتونم کد بگیرم؟!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر مستونسد کد ایثارگر ی رو قبل از ارسال کارت از خود بنیاد مربوطه مربوط به ارگان دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 109. Avatar photo
  zizy
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام، پدرم ایثارگر هست ولی کارت نداره، چیکار باید بکنم علان بره تشکیل پرونده بده و ثبت نام کنه برای کارت، میتونم برا کنکور امسال از سهمیه استفاده کنم یا ن چون ی مدت طول میکشه تا کارت صادر بشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   برای اعمال سهمیه ایثار از بنیادایثارگران کد دریافت کنین اگر نشد ازاد بزنین و بعد ویرایش کنین

 110. Avatar photo
  حمید
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میتونم با 5درصدی با رتبه 3500کشوری دندان یا پزشکی دولتی رو بیارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام . برای قبولی در رشته دندان پزشکی باید رتبه کششوری شما زیر 3000 باشد

 111. Avatar photo
  چنگیز محمودی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۵

  لطفا بفرما تکلیف من چی میشه چون کنکور هم نزدیک هست وهنوز کد ایثار گری برام نیومده .

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر به امور ایثارگران مراجعه کنین و تشکیل پرونده بدین

 112. Avatar photo
  ع.حزباوی
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  باسلام
  بنده ایثارگر وبه مدت 740 روز درخط مقدم جبهه بودم ودو فرزنددارم که یکی ازآنها دیپلم ودیگری دیپلم ناقص دارد آیا ارگانی هست که فرزندان مرا برای اشتغال بگیرد وآنها را از بلاتکلیفی دربیارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   استحدام شما بستگی به فراخوانی که زده میشود دارد اما داشتن کارت ایثار گری میتواند به شما کمک کند

 113. Avatar photo
  حسن
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام با سهمیه جانبازی 25 درصد زیست زبان و معارف 90 درصد بزنم هر کدوم رو چه رشته هایی قبول میشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر برای تخمین رتبه ایثارگران اگر طرازتون بالا باشه میتونید قبول بشید

 114. Avatar photo
  ساینا
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام و درود با فرض شرایط کنکور ۱۴۰۰،با رتبه ۲۰۰۰۰ و سهمیه ۵٪، امکان قبولی در دندانپزشکی،پزشکی و دارو سازی در پردیس هر جا هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام اگرشرایط روداشته باشیدمیتوانید

 115. Avatar photo
  علی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام خوبین با رتبه۲۰۰۰با سهمیه ۵درصدی میشه رشته مکانیک یا مهندسی پزشکی پردیس خودگردان امیرکبیر قبول شد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام
   درصود قبولی شما با توجه به رتبتون 50 درصد است

 116. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام با رتبه 15000 سهمیه ایثارگران احتمال داره علوم آزمایشگاهی و هوشبری و رادیولوژی قبول شم ؟ بومی فارس هستم. تمام دانشگاه های بومی رو زدم..اصفهان. کاشان. شهرکرد.بوشهر و اهواز و کرمان هم غیر بومی زدم.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام
   با توجه به رتبه و سهمیتون.شانس قبولی شما 50 درصد است

 117. Avatar photo
  سحر
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام ببخشید جواب ندادین. با رتبه ی 2600سهمیه 5درصد و تراز 8300 میشه به دارو پردیس یا آزاد خودگردان آمل یا دامغان امیدوار بود؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر.
   بله میتونید امیدوار باشید.

 118. Avatar photo
  Hojjat
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام وقت بخیر
  با ۱۰۹۳ سهمیه ۵درصد و زیرگروه دو ۱۶۰۲
  آیا داروسازی روزانه می آورم؟
  رتبه کشوری ۹۱۹۰

 119. Avatar photo
  سحر
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام ببخشید با رتبه ی 2600 5درصدی و تراز 8300 میشه داروسازی پردیس یا آزاد خودگردان هر جای کشور آورد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   با سلام
   40 درصد شانس دارید.

 120. Avatar photo
  سحر
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام وقتتون بخیر با 2600 سهمیه 5درصد میشه داروسازی خودگردان آزاد قبول شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقتتون بخیر ترازتون چند شده

   • Avatar photo
    سحر
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

    8300 زیرگروه 2

    • Avatar photo
     سحر
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

     ولی تراز کل شده 8500

 121. Avatar photo
  کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام بله شانس قبولی دارید

 122. Avatar photo
  کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام
  با توجه به رتبه و سهمیه شما.شانس قبولی شما در رشته داروسازی خودگردان آمل 50 درصد است

 123. Avatar photo
  ملکا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟و فیزیوتراپی؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام
   شانس قبولی شما 50 درصد اس

   • Avatar photo
    سلام ۱
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

    سلام من پدرم ۱۵۰ منطقه عملیاتی دارن ۷۵ ما حضور وجیهه میتونم به سهمیه ۵ درصدی رو به ۲۵ درصد تغیر بدم اگر بشه ک

    • Avatar photo
     fathollahi
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

     سلام باید به بنیاد ایثارگران درخواست بدید تا در کمیسیون بررسی شود

 124. Avatar photo
  کارشناس ارشد
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام وقتتون بخیر ممکنه با 2600سهمیه 5درصد دارو آزاد خودگردان قبول شد؟

 125. Avatar photo
  ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟

 126. Avatar photo
  مهدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

  با سلام و احترام . اگر از سه عدد کد های دانشگاه های وارد شده در الویت بندی . هر سه دانشگاه رو مورد قبول واقع شوم درواقع هرسه را سهمیه بیارم فرقی نمیکند برای ثبت نام کدام یک از دانشگاه ها مراجعه کنم؟ یا تنها الویت اول را میتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت به خیر شما مجاز به انتخاب هر یک از سه دانشگاه قبولی خود هستید و محدودیتی از این جهت ندارید.

 127. Avatar photo
  ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟ فیزیوتراپی چطور؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر.
   از شانس نسبتا خوبی برخوردار هستید.

   • Avatar photo
    چنگیز محمودی
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۲

    سلام من حدود یک ماه هست تشکیل پرونده ایثار گری در نیروی انتظامی اهواز دادم وچون کنکور نزدیک هست یک گواهی برای سهمیه دانشجو انجام دادم ولی هنوز کد بدستم نرسیده لطفا راهنمایی بفرما ممنونم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

     سلام وقت بخیر حضوری مراجعه کنین تا کد ایثارگری بگیرین

 128. Avatar photo
  ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام با رتبه ۲۳۰۰_(۵٪)و. ۸۲۰۰(منطقه۲) و با تراز ۸۶۰۰چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟ پردیس یا ازاد؟ فیزوتراپی چطور؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام
   برای دانشگاه های سراسری که شانس قبولی کمی دارید و اینکه دانشگاه ازاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی رو بدون کنکور امکان ثبت نام وجود نداره

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

    سلام ببخشید با درصد های دینی ۵۰ زبان ۶۰ ادبیات و عربی ۲۰ زیست ۳۰ فیزیک و شیمی حدود ۲۰ تا ۳۰ و ریاضی ۱۵ میشه پرستاری اورد با سهمیه ۵٪ ؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

     سلام. بسته به درجه سختی آزمون و ترازی که با این درصدها میاورید شرایط متفاوت است اما تقریبا با رتبه 10 هزار این رشته رو میتوانبد قبول شوید.

 129. Avatar photo
  Melika
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام خسته نباشید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام شماهم خسته نباشید

 130. Avatar photo
  ملکا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام با رتبه۲۳۰۰سهمیه۵٪و۸۲۰۰منطقه۲ میتونم داروسازی پردیس یا ازاد قبول بشم؟ تراز۸۶۰۰ فیزیوتراپی چطور؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام اره با این رتبه و تراز برای دانشگاه های ازاد و پردیس شانس خوبی دارید چون سهمیه ایثارگران را دارید

 131. Avatar photo
  ملکا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام با رتبه۲۳۰۰سهمیه۵٪ و۸۲۰۰منطقه ۲ و تراز۸۶۰۰میتونم داروسازی پردیس یا ازاد قبول بشم؟ چقدر شانس دارم؟فیزیوتراپی چطور؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر.
   با شرایطی که فرمودید از شانس بالایی برخوردار هستید.

 132. Avatar photo
  پویان
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام شما که تحقیق کردین پارسال با رتبه ی شما دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان آوردن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقتتون بخیر با چه رتبه ای منظورتون است؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

    با رتبه ی 2600 سهمیه 5 درصد

 133. Avatar photo
  مجتبی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام باترازحدود۹۰۰۰ورتبه منطقه۲ ۶۰۰۰وزیرگروه۱ ۱۷۰۰ایثار۵درصدشانس قبولی پزشکی روزانه خراسان شمالی و شهرستان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی رو دارم چقدراحتمال قبولی هست بومی همین مناطق هستم شهریه پردازاشون چطور لطفا اگه جواب دادین شهریه یاروزانه روذکرکنیدخیلی ممنون میشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام وقتتون بخیر
   شانس قبولی خوبی در دوره ی شبانه ی این استان ها دارین. با توجه به داشتن سهمیه ی 5 درصد احتمال قبولی در دوره های روزانه نیز هست.
   هزینه هر ترم خودگردان پزشکی بین 10 تا 15 میلیون تومان

 134. Avatar photo
  vahideh
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام. رتبه من 2250 سهمیه 5 درصد و 18000 کشوری هست. بنظرتون شانس قبولی پزشکی آزاد دارم
  ترازم8600

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقت به خیر دیگر شرایط شما هم باید چک شود.اما با توجه به رتبه و تراز احتمال قبولی پایین است.

 135. Avatar photo
  کسری
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۷

  سلام با سهمیه 5 درصدی رتبه 2100 در زیرگروه 2 و تراز 8700 شانس قبولی در دارو سازی دارم آزاد ،پردیس

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام اره با اینرتبه و تراز میتونی برای پردیس پذیرش بگیری برای آزاد هم 80 درصد شانس داری

  • Avatar photo
   سینا
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

   سلام و عرض ادب،رتبه کشوری شما چند شده بود؟

 136. Avatar photo
  حمید
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام من با رتبه ۱۵۶ ایثارگران آیا میتونم قضاوت قبول بشم؟
  رشته انسانی هستم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقتتون بخیر.
   اگر از لحاظ علمی 70 درصد قبولی نفر آخر را آورده باشید، احتمال پذیرش دارید.

 137. Avatar photo
  حمید
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام من با رتبه ۳۰۰ سهمیه ایثارگران
  آیا میتونم حقوق دانشگاه های شاهد تهران قبول بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام حمید
   امکان قبولی هست برات

 138. Avatar photo
  دریا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام با رتبه ۸۵۵ زیر گروه یک سهمیه ۲۵ درصد تراز کل ۶۹۶۴ و رتبه کشوری هفتاد هزار امکان قبولی در رشته پزشکی وجود داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقتتون بخیر.
   اگر از لحاظ علمی، 70 درصد نفر آخر قبولی بدون سهمیه را آورده باشید، سهمیه شما تاثیر داده میشود و شما از شانس خوبی برخوردار خواهید بود.

   • Avatar photo
    فرنام
    ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

    سلام
    یعنی 70 درصد آخرین قبولی در رشته مورد نظر ؟!

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

     سلام وفت بخیر برای رتبه ایثارگران یبله باید 70%میانگین رتبه های قبولی در اون رشته رو کسب کنید

 139. Avatar photo
  محمد رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام بارتبه 2500 سهمیه 5درصد داروسازی پردیس قبول میشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

   با سلام
   باید تراز و سهمیه منطقه شما هم بررسی شود.اما به طور کل شما 60 درصد شانس قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگران در رشته داروسازی را دارید

 140. Avatar photo
  محمد رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  با سلام بارتبه 2600 سهمیه 5درصد دارو پردیس یا فیزیوتراپی روزانه مشهد قبول میشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

   با سلام
   باید تراز .سهمیه منطقه شما و همچنین دانشگاه درخواستی شما هم بررسی شود.برای بررسی دقیقتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 141. Avatar photo
  رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام با رتبه 2500 سهمیه 5 درصد دارو سازی پردیس یا فیزیوتراپی روزانه مشهد قبول میشم؟ باتشکر

 142. Avatar photo
  نیکو
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  تورو خدا جواب بدین یعنی هیچ شانسی برای دانشگاه آزاد ندارم رتبه در سهمیه نهایی ایثارگران ۵ درصد شده ۳۷هزار یعنی پیراپزشکی ها هیچ شانسی ندارم تکمیل ظرفیت

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام دوست عزیز شانس خیلی کمی برای رشته های پیرا پزشکی دارید شما تقریبا نزدیک به صفر

 143. Avatar photo
  نیکو
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام ببخشید با تراز ۴۴۰۰ و رتبه در سهمیه نهایی ایثارگران ۵درصد شده ۳۷ هزار میشه پردیس های دانشگاه آزاد یا تکمیل ظرفیت اورد
  رتبه منطقه ۳ هم شده ۱۲۰ هزار

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر.
   برای چه مقطع تحصیلی منظورتون هست؟

 144. Avatar photo
  ...
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام‌ من با سهمیه ی نهایی ۲۵۱۹ و رتبه در منطقه ی ۳ ۱۶۱۷۶ انسانی با سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بستگی به ترازتون داره که با این توضیحات رتبه شانستون کم است

 145. Avatar photo
  pppppp
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام من با رتبه ۳۰۰۰۰ و سهمیه رزمندگان ۸۳ ماه در جبهه و ۵ درصد ایثارگری و منطقه ۳ میتونم پزشکی یا دندان پزشکی دانشگاه ملی بیارم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام خیر متاسفانه با این رتبه شانستپت بسیار کم و در حدود نزدیک به صفر است

 146. Avatar photo
  پویان
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام وقت بخیر من ترازم ۸۰۰۰ رتبه ایثارگری ۵درصد 4200 شده و کشوری ۳۶۰۰۰ میشه به دارو آزاد امل دامغان یا پزشکی آزاد تنکابن شاهرود ساری و نهایت خودگردان امید داشت تحقیق کردم طبق سال ۹۹ آزاد خودگردان امل دارو و پرشکی خودگردان تنکابن میشه امسال با افزایش ظرفیت به نظرتون ممکنه بهتر بشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام شانس دارید ولی همانطور که خودتون اشاره کردید شانستون کم است

  • Avatar photo
   سلام وقت بخیر.شما که تحقیق کردین یعنی با رتبه ی شما پارسال دارو آزاد خودگردان قبول شدن؟
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت بخیر. شما که تحقیق کردین با رتبه ی شما پارسال تونستن دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان بیارن؟

  • Avatar photo
   پویان
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام شما که تحقیق کردین پارسال با رتبه ی شما دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان آوردن؟

 147. Avatar photo
  الهام
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام با رتبه۹ هزار ۵ درصد اتاق عمل و بینایی سنجی شانس دارم؟ اصفهان کرج شیراز

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقتتون بخیر.
   احتمال پذیرش شما کم هستش…

 148. Avatar photo
  سیدعلیرضا موسوی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام با ادبیات ۴عربی ۲۰ دینی ۳۰ رتبه من تو کنکور ریاضی منطقه ۳ ۲۰هزار شده و ولی با سهمیه ک تو ۵درصد رتبه ام از بین ۸هزار ۵هزار پانصد شده
  بنظرتون مهندسی عمران دانشگاه رازی یا ایلام‌قبول میشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای رتبه ایثارگران 1400 با توجه به سهیه مطرح شده که 5 درصد است شانس کمی دارید بستگی به انتخاب رشته داوطلبین سهمیه جلوتر از خود و اینکه ایا حد نصاب 70 درصد ان رشته و دانشگاه را اورده باشید یا خیر بستگی دارد موفق باشیذ

 149. Avatar photo
  حنا
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام وقتتون بخیر
  با رتبه 2700 زیر گروه یک سهمیه 25 شانس قبولی پزشکی تو دانشگاه های پولی هست؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   رتبه ی کشوری شما بدون اعمال سهمیه چند بود؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست گرامی شما با توجه سهمیه 25 درصدایثارگری شانس قبولی برای رشته های پزشکی دارای شهریه دارید بالای 50 درصد و برای دوره روزانه شانس کمتر و خیلی مهم است که کدام دانشگاه و رشته را انتخاب میکنید موفق باشید

 150. Avatar photo
  مهسا
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  با تراز ۵۰۰۰۰ رتبه ایثارگران ۲۵ درصد میشه پزشکی قبول شد ازاد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام و وقت بخیر.
   خیر شانس قبولی شما خیلی کمه

 151. Avatar photo
  مریم
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام با تراز ۶۷۰۰ وسهمیه ۵درصد میشه داروسازی پردیس آزاد مازاد آورد ؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام مریم
   درصد پذیرشتون با توجه به سهمیه ایثارگری 50 / 50

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به تراز گفته شده و داشتن سهمیه شانس کمی دارید چونکه رشته پر متقاضی هست و باید تراز بالای 9000 را داشته باشید موفق باشید

 152. Avatar photo
  Neda
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

  من سهمیه ۵درصدی موقع ثبت نام ثبت شده
  امارتو کارت ورود به جلسه چیزی نبود
  ایا ثبت نشده

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام اگر ثبت نشده میتونی در حین اومدن کارنامه اولیه دوباره ثبت کنی و یا از سیستم پاسخگویی سنجش درخواست بدید

 153. Avatar photo
  زهرا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام با درصدای ادب ۴۰ عربی ۸۵ دینی ۶۰ زبان ۷۵ زمین ۰ ریاضی ۲۰ شیمی و فیزیک ۳۷ و زیست ۵۰ تو سهمیه ۵ درصد میتونم ۳ رشته تاپ رو قبول شم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام تا حدودی شانس داری ولی نه برای دانشگاه های دولتی ولی برای ایثارگران از نرم افزارتخمین رتبه هم انجام میشود

   • Avatar photo
    زهرا
    ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

    ممنون. با تخمین رتبه ایثارگران ۹۹ همین درصدارو میزنم حتی ریاضی رو هم ۲۰ وارد میکنم توی منطقی شانس قبولی پزشکی روزانه جاهای دورو میده درسته؟؟. امیدوارم رتبه های امسال نسبت به پارسال بهتر باشن.ممنون از کمکتون .

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام زهرا
     نمیشه از الان گفت که جای دور پذیریش میگیرین یا ن
     بستگی به تعدا شرکت کنندگان داره

 154. Avatar photo
  Nasim
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام با درصد زبان و ادبیات ۱۵عربی و دینی ۵۰ ریاضی ۰ فیزیک۲۷ شیمی۲۵زیست. ۳۰ پزشکی پردیس قبول میشم ؟
  سهمیه ۵درصد تورو هدا جواب بدبن تخمین رتبه نمیگه

 155. Avatar photo
  اردوان مینائی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام آیا ایثار گری در آزمون تخصصی پزشک عمومی برای متخصص هم تاثیر دارد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در ازمون تخصص پزشکی سهمیه ایثارگران تاثیر دارد و میتوانید از ان استفاده کنید به شرط اینکه تا حالا با سهمیه قبولی در این مقطع نداشته باشید با سهمیه امکان پذیر است موفق باشید

 156. Avatar photo
  رضا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام . با تراز حدود 7500 ، چقد شانس قبولی دندانپزشکی رو دارم ؟ دولتی و پردیس هم فرقی نمی کنه برام

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام تراز قبولی رشته های پزشکی و دندان 11000 هستش پردیس شانس بیشتری نسبت به آزاد داری با این تراز

 157. Avatar photo
  اسرا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام سامانه رتبمو دقیق نگفت اگه میشه شما بگید به نظرتون دینی ۳۰ عربی عمومی ۳۰ ادبیات عمومی ۱۰ زبان ۰ و ریاضی ۰ اقتصاد ۷۵ ادبیات تخصصی ۱۰ تاریخ جغرافیا ۲۵ جامعه شناسی ۴۰ فلسفه منطق ۱۰ روانشناسی ۴۵
  با سهمیه ۵ درصد رتبه و ترازم چند میشه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳

   باید از نرم افزار تخمین رتبه محاسبه کنی

 158. Avatar photo
  Maryam
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۹

  سلام با سهمیه 25درصدی و عربی و زبان حدود 10درصد باشه و ترازی که میشه8458احتمال قبولی پزشکی تبریز رو دارم یانه پردیس و ازاد و سراسری هم فرقی نداره فقط لطفاً جواب بدید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام مریم
   با سهمیه ای که گفتین و ترازی که باشه بله شانس قبولی رشته پزشکی در دانشگاه پردیس و ازاد دارین

 159. Avatar photo
  سها
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام ببخشید تراز ۷۷۰۰ شانس قبولی در پزشکی رو داره؟هر شهری و آزاد و پردیسم فرقی نداره.
  سهمیه ۲۵ درصد

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام سها
   شما با توجه به تراز و سهیه ای که گفتین شانس قبولی دارین

 160. Avatar photo
  nazanin
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام وقتتون بخیر . ایا سهمیه ایثار و منطقه سه باهم لحاظ میشه؟و اگه اگه یکیش لحاظ بشه و کد ایثارم تایید نشه هیچ سهمیه ای اعمال نمیشه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام اگر سهمیه ایثار تایید نشه منطغه لحاظ میشه

   • Avatar photo
    ایدا
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

    سلام با رتبه ۳۶۲۴ در سهمیه ایثارگران ۵درصدی و تراز ۸۱۱۰ و رتبه کشوری ۲۹۰۰۰چقدر شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام
     شانس قبولی شما 50 درصد است

ایران تحصیل
تماس با مشاور