ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

تخمین رتبه ایثارگران ۱۴۰۲

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بحث تأثیر انواع سهمیه ها از جمله مواردی است که در زمان انتخاب رشته ذهن تمامی متقاضیان ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را به خود مشغول می کند. سهمیه ایثارگران یکی از آن سهمیه هایی است که داوطلبان مایل به اطلاع از درصد تأثیر آن در آزمون ورودی دانشگاه ها هستند و به دنبال یافتن پاسخی برای این سؤال مهم هستند که تخمین رتبه ایثارگران چه اثر مثبتی در زمان انتخاب رشته می تواند داشته باشد؟ در حال حاضر 30 درصد از ظرفیت مراکز دانشگاهی کشور مختص سهمیه ایثارگران است. 

داوطلبان عزیز باید در زمان انتخاب رشته حتما انواع سهمیه ها را در نظر گرفته و سپس نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. اگر شما هم جز داوطلبانی هستید که می خواهید انتخاب رشته کنید، فراموش نکنید که باید ابتدا اطلاعات دقیقی در رابطه با این موضوع بدست آورده و سپس با کمک یک مشاور خوب اولویت های خود را انتخاب کرده و انتخاب رشته کنید. برای آشنایی با رتبه ایثارگران و تخمین آن ها، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. 

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با برگزاری آزمون های دوره ای آنلاین و ارائه گزارش نموداری پیشرفت، قبولی شما داوطلبان را تضمین می کنند. برای برقرای ارتباط با مشاوران ما و شرکت در این آزمون ها کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

فقط به یک رقمی شدن فکر کن

 

تخمین رتبه ایثارگران با سهمیه 5 و 25 درصدی

در ابتدای نوشته مرتبط با تخمین رتبه ایثارگران بهتر است کمی در رابطه با تأثیر سهمیه ایثارگران بر روی رتبه و تراز داوطلبان صحبت کنیم. به یاد داشته باشید که می توان هم از طریق نرم افزارهای مختلف و هم از طریق دریافت مشاوره، تخمین رتبه ایثارگران 5 درصد و تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد را به طور دقیق به دست آورد.

دسته اولی که سهمیه ایثارگران شامل حال آن ها می شود و باید دست به تخمین رتبه ایثارگران بزنند. فرزندان و همسران جانبازانی با درصد 25 هستند. فقط کافی است که این قبیل از افراد حداقل 80 درصد از تراز آخرین داوطلب قبول شده در سهمیه عادی کد رشته محل مورد نظر را بدست آورده باشند. مثلاً فرض کنید که تراز آخرین داوطلب کنکور پذیرفته شده در رشته پرستاری برابر با 10000 باشد. در این صورت، فرد متقاضی استفاده و تخمین رتبه ایثارگران فقط باید تراز 8000 را از آن خود کند. حال این سؤال پیش می آید که چند درصد از ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته محل ها شامل حال این دسته از داوطلبان می شود؟ باید عرض کنیم که بیشترین درصد یعنی 25 درصد از کل ظرفیت هر یک از رشته محل های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور، شامل حال این قیبل از افراد و داوطلبان می گردد و نیاز به تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد دارند.

 

تاثیر سهمیه ها در کنکور

 

گروه دوم افرادی هستند که سهمیه 5 درصدی شامل حال آن ها می شود و در زمان انتخاب رشته و تخمین رتبه باید تخمین رتبه ایثارگران خود را با توجه به سهمیه در نظر گرفته شده یعنی 5 درصد انجام دهند. در صورت عدم تکمیل ظرفیت با سهمیه 25 درصدی باقی مانده ظرفیت رشته ها تحت عنوان ظرفیت مازاد به افراد دارای سهمیه 5 درصدی تعلق می گیرد. شنیده ها حاکی از آن است که بر اساس آخرین مصوبه های مجلس، احتمالاً برای کنکور سال ۱۴۰۲ ظرفیت 25 درصدی به 30 درصد افزایش پیدا کند. دقت داشته باشید که در زمان تخمین رتبه ایثارگران باید این موضوع لحاظ شود.

 

اطلاعیه

یکی از سهمیه های موثر در کنکور سراسری، سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی است

 

مزایای تخمین رتبه ایثارگران چیست؟

تخمین رتبه ایثارگران نیز همچون تخمین رتبه سایر سهمیه ها از جمله سهمیه های عادی، مناطق، جانبازان و غیره خالی از لطف نیست و با مزایایی برای فرد متقاضی همراه است. از جمله موضوعاتی که ذهن دارندگان سهمیه ایثارگران را به خود مشغول می کند اطلاع نسبی از این موضوع است که با توجه به تأثیر این سهمیه در رتبه کنکورشان، در چه رشته و دانشگاهی امکان پذیرش و قبولی را دارند. در این زمان تخمین رتبه ایثارگران می تواند کمک بزرگی به آن ها باشد و به صورت نسبی فرد را متوجه این موضوع می کند که امکان قبولی و پذیرش در کدام یک از رشته محل ها را دارد.

مشاوران ما در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل پس از ارائه برنامه ای مناسب، به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می نمایند. برای ثبت نام در سامانه، کافی است تا بر لینک زیر کلیک نمایند.

 

یک گام تا رتبه شدن!

تاثیر سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری

همانطور که در بخش بالایی مقاله مطالعه کردید، بنا بر قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و سایر قوانین مربوطه، ظرفیت ویژه ای را در آزمون های سراسری دانشگاه ها برای مشمولین سهمیه ایثارگران در نظر گرفته می شود. مجموع ظرفیتی که به این داوطلبان اختصاص داده شده است 30 درصد (25 درصد و 5 درصد) می باشد که این ظرفیت در میان ایثارگران بر اساس 25 و 5 درصد تقسیم بندی خواهد شد.

برای درک بهتر این مسئله در نظر بگیرید که اگر در دانشگاهی برای رشته ای 50 ظرفیت وجود داشته باشد، 15 نفر از این 50 نفر، افرادی خواهند بود که دارای سهمیه 25 درصدی ایثارگری بوده اند و 3 نفر، افراد دارای سهمیه 5 درصد ایثارگری و در نهایت 32 ظرفیت باقی مانده متعلق به داوطلبانی است که دارای سهمیه مناطق 1 تا 3 و یا مناطق محروم هستند. در این شرایط تمامی کسانی که به عنوان مثال دارای سهمیه 25 درصد هستند، تنها با کسانی که این سهمیه را دارند رقابت خواهند کرد نه کسانی که دارای سهمیه 5 درصد ایثارگری هستند و در نهایت نیز با توجه به رتبه در سهمیه خود در کارنامه کنکور سراسری، رشته مورد نظر خود را انتخاب خواهند کرد.

 

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی

همه می دانیم که در حال حاضر افراد بسیاری برای رسیدن به رشته پزشکی سرودست می شکنند و تنها هدف خود را قبولی و پذیرش در این رشته قرار می دهند. اما در این میان افرادی هم هستند که مایل به گذراندن آسان تر این مسیر سخت و ناهموار جهت قبولی در این رشته هستند. استفاده از انواع سهمیه ها از جمله سهمیه 5 درصدی ایثارگران برای افراد واجد شرایط می تواند در این زمان به کاهش رتبه و در نهایت قبولی تضمینی در رشته پزشکی کمک کند.

اما موضوعی که در این زمان مطرح می شود بحث رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی است. استفاده از تخمین رتبه ایثارگران می تواند به تخمین رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی (البته به صورت نسبی) کمک کند. در این صورت و با اطلاع فرد از رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی فرد می تواند این اطلاع نسبی را بدست آورد که با توجه به سهمیه اختصاص یافته در کدام دانشگاه کشور در رشته پزشکی پذیرفته می شود.

 

سهمیه ایثارگری در کنکور

 

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه سنجش جهت تخمین رتبه ایثارگری

نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش می تواند به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها جهت تخمین رتبه ایثارگران مورد استفاده قرار بگیرد. از آن جایی که، سازمان سنجش آموزش کشور به کلیه ترازها، رتبه ها و کارنامه های داوطلبان کنکوری های سال های قبل دسترسی مستقیم دارد می توان انتظار بهترین تخمین رتبه ایثارگران را از نرم افزار این سازمان داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

نحوه استفاده نرم افزار انتخاب رشته مجازی ایثارگران

لازم است برای بررسی رشته محل های که شانس قبولی بیش تری در آن ها دارید، در ابتدا نحوه کار با نرم افزار انتخاب رشته مجازی ایثارگران را آموزش ببینید که در این بخش به صورت کامل آن را برای شما شرح داده ایم. شما باید از فیلد اول که در اختیار دارید، از بین رشته های اصلی ریاضی، انسانی و تجربی، رشته خود را انتخاب کنید. در فیلد بعد، سهمیه که شمال 5 درصد و 25 درصد می شود را باید انتخاب نمایید. در فیلد آخر باید رتبه کشوری خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که شما می توانید از طریق فیلد های باقی مانده استان مورد نظر و دوره ای که تصمیم دارید در آن ادامه تحصیل دهید را انتخاب کنید. دوره های درج شده و قابل دسترس در این فیلد شامل دوره های روزانه، شبانه، پردیس خود گردان، مناطق محروم، غیر انتفاعی، پیام نور، مجازی دولتی و… می شود. حال با انتخاب گزینه جست و جو می توانید رشته محل ها را مشاهده نمایید. به طور کلی همان طور که پیش تر گفته شد، رشته محل ها در سه دسته بندی قبولی خوش بینانه، قبولی منطقی و قبولی بدبینانه برای شما نمایش داده می شوند.

 

برای کسب اطلاع از نحوه ورود به سامانه ثبت نام کارت ایثارگران روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

مشاوره تخمین رتبه ایثارگران

مشاوران تحصیلی در صورت داشتن تجربه و آگاهی کافی می توانند بهترین راهنمای شما جهت تخمین رتبه ایثارگران باشند. مشاورانی که به وسیله نرم افزارهای تخمین رتبه پیشرفته و کاربردی این کار را برای شما انجام می دهند. پس هرگز از کمک مشاوران جهت تخمین رتبه ایثارگران 25 درصد و 5 درصد غافل نشوید. زیرا، آن ها می دانند که ایثارگران در کدام دانشگاه ها قبول می شوند و یا درصد قبولی شما در مقابل ایثارگران چقدر است. به همین دلیل بهتر است که در زمان انتخاب رشته حتما از یک مشاور آگاه و با تجربه کمک بگیرید. مشاوران ما در ایران تحصیل نیز می توانند به شما عزیزان رد این زمینه یاری رسانند. 

برای کسب رتبه دلخواه در رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظرتان تنها کافی است از مشاوره کنکور VIP که توسط رتبه های برتر ارائه می شود استفاده کنید. برای استفاده از مشاوره با تضمین قبولی بر روی لینک زیر کلیک کنید.  

 

یک گام تا رتبه شدن!

 

جدیدترین اخبار پیرامون رتبه ایثارگران

ممنوعیت استفاده مجدد از سهمیه شاهد و ایثارگران باطل شد

شورای سنجش و پذیرش سازمان سنجش آموزش کشور در سال ۱۴۰۰ تصویب کرده بود که استفاده ایثارگران از سهمیه در دوره‌های روزانه تنها برای یکبار مجاز است و همچنین استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران توسط پذیرفته‌ شدگان دوره‌های غیر روزانه دانشگاه‌ها که انصراف از تحصیل داده‌اند، ممکن نیست.

ایثارگران را نباید با سهمیه قضاوت کرد/ بودجه ایثارگران به طور کامل محقق شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به وجود برخی مشکلات در خصوص برگزاری جلسات، اهلام کرد: ما شاهد طرح هایی هستیم که ضرب العجل زمانی دارند مانند طرح سپاس که باید ظرف 2 سال  خانواده شهدا را ملاقات کنیم اما کیفیت مهم است.

اعزام ایثارگران به حج تمتع از ۲۳ خرداد آغاز می‌شود

سید مستجاد حسینی افزود: با تلاش‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران سهمیه ایثارگران برای حج امسال ۲ هزار و ۲۴۰ نفر تعیین شد که این سهمیه به والدین شهدا و جانبازان ۷۰ درصد، جانبازان ۵۰ تا ۷۰ درصد، همسران و فرزندان شهدا و در نهایت جانبازان ۲۵ درصد به بالا تخصیص پیدا کرده است.

 

اطلاعیه مهم
داوطلبان سهمیه 5 و 25 درصدی کنکور سراسری می توانند در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی به فرم انتخاب رشته ایده آل خود برسند. 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی  داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با تخمین رتبه ایثارگران آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که شما داوطلبان عزیز فقط یک بار حق استفاده از این سهمیه را دارید. بنابراین، باید از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشید. برای این که سهمیه شما هدر نرود، می توانید از مشاوران باتجربه و ماهر کمک بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. مشاوران ما در ایران تحصیل با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن به شما مشورت داده و شما را یاری خواهند کرد. برای برقراری ارتباط با آن ها کافی است با شماره های مندرج در مقاله تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

3.7/5 - (16 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای انجام تخمین رتبه ایثارگران باید چه کاری انجام دهم؟ 

در این زمینه می توانید از کمک مشاوری آگاه و کاردان استفاده کنید. با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی چند است؟ 

رتبه قبولی پزشکی با سهمیه 5 درصدی با توجه تغییرات هر ساله به وجود در کنکور سراسر متغیر است. در این زمینه از مشاوری خبره کمک بخواهید.

نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران برای کدام یک از گروه های آزمایشی کاربرد دارد؟

این نرم افزار برای تخمین رتبه در هر سه گروه آزمایشی ریاضی، انسانی و تجربی هنگام کنکور مورد استفاده قرار می گیرد.

نظرات

 1. Mm
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام
  خستهنباشید
  با تراز ۷۶۰۰ رتبه ۵۰۰ تجربی منطقه دو( دختر)
  امکان قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیة الله هست؟
  دانشگاه شهید بهشتی چطور

  • tahmasebi
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

   سلام دوست عزیز قبولی قطعی شما بستگی به انتخاب رشته ی بقیه ی داوطلبان هم خواهد داشت بنابراین نمیشود با تراز یا رتبه ی قیاسی سالهای قبل نظر قطعی داد. اما با توجه به این شرایط امکان قبولی شما در دانشگاه بقیه اله بالاتر از بهشتی میباشد.

 2. Mm
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام با تراز ۷۶۰۰ رتبه ۵۰۰ تجربی منطقه دو( دختر)
  امکان قبولی در رشته پزشکی دانشگاه بقیة الله هست؟
  دانشگاه شهید بهشتی چطور

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   کارنامه ای از دانشگاه بقیه الله منتشر نمی شود و نمی توان به طور قطعی پیش بینی کرد . با رتبه ی 500 شانس بالایی برای پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی وجود دارد و رشته ی داروسازی در دوره ی روزانه نیز از احتمالات بالای قبولی است .

 3. مهندس
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام
  با تراز ۸۳۰۰ تجربی
  سهمیه ۲۵ درصد
  امکان قبولی دندانپزشکی چقدره؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   شما شانس متوسط رو به بالایی برای پذیرش در دانشگاه را دارید.

 4. عبدالله
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام خسته نباشید
  من امسال(1401)کنکور انسانی دادم و سهمیه ایثارگری۲۵درصد داشتم رتبه در سهمیم۹۰۹شد و رتبه در زیر گروه یک۷۹۳شد و ساکن شیراز هستم میخواستم ببینم حقوق دانشگاه شیراز قبول میشم؟
  امسال ظرفیت رشته حقوق دانشگاه شیراز110نفر بوده و تعداد نفرات سهمیه دار۴۷۰۰نفر بوده است
  فقط خواستم ببینم قبول میشم یا خیر

  • tahmasebi
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام دوست عزیز با شرایطی که توضیح دادید شانس قبولیتون بالاست اما تراز شما هم مهم است.

 5. عبدالله
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور انسانی دادم و سهمیه ایثارگری۲۵درصد داشتم رتبه در سهمیم۹۰۹شد و رتبه در زیر گروه یک۷۹۳شد و ساکن شیراز هستم میخواستم ببینم حقوق دانشگاه شیراز قبول میشم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر برای قبولی شما عواملی زیادی غیر از مواردی که شما فرمودید مطرح میباشد مثل ظرفیت رتبه کسانی که ثبت نام میکنند و ….

 6. علیرضا ملکی نژاد خیمه سری کدملی 5709608173 همراه 09306191275 جانباز وایثارکر ورزمنده
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  فاقد شغل حقوق بالای شصت سال سن تحصیلات دانشگاهی طی چهارده سال اخیر نه بنیاد ونه نیروی مسلح دیناری کمک نکرده تقاضای برقراری وقوانین جانبازان کمکمیعشتی را خواستارم

  • مشاور بهروزی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع از مزایای جانبازان تماس حاصل فرمایید

 7. حبیب رستمی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام من در سپاه پانزدهم کرمانشاه ودرسال69گیلانغرب اسلام آباد آموزش دیده و دربین نقده مهاباد پادگان نصر خدمت کردم ودرحاجی عمران سرباز وظیفه بودم آیا ایثارگران حساب میشه یا نه

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   خیر اگر از سال 59تا67خدمت کرده باشید ایثار گر به حساب می ایید.

 8. مهران
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام. من در سال ۸۲ و ۸۴ در کنکور سراسری روزانه قبول شدم و لیسانس گرفتم آیا اگر الان بخوام دوباره کنکور بدم می تونم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   خیر شما شرایط لازم را جهت استفاده از سهمیه ایثارگری نخواهید داشت .

 9. سحر
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام با سهمیه 25 درصد احتمال قبول شدن در دانشگاه های برتر تهران رو در رشته مهندسی مواد در مقطع کارشناسی رو دارم؟

  • JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام روزبخیر
   با چه رتبه ای؟

 10. فاطمهه
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام
  چرا برای ظرفیت پر نشده دفترچه تکمیل ظرفیت وجود داره مردودیا چرا قبول نمیشن پر شه ظرفیت ؟؟

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام روزبخیر
   اگر ظرفیت وجود داشته باشه بله.

 11. حامد
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام خسته نباشید بارتبه نهایی ۴۷۲ تجربی وزیر گروه یک ۵۰۷وتراز۹۷۰۰شانس قبولی پزشکی نیمسال اول یزد دارم؟

  • bahraii
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 12. حامد
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام خسته نباشید بارتبه نهایی ۴۷۲ وزیرگروه یک ۵۰۷ وتراز۹۷۰۰تجربی سهمیه ۵درصد پزشکی روزانه نیمسال اول یزد شانس قبولی دارم؟

  • isaei
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   بله
   جهت بررسی وضعیتتون با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 13. عباس
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  با سلام..با ۷۵۰۱زیرگروه یک ۵درصد شانسی برای پرستاری هوشبری اتاق عمل آزاد دارم؟؟؟؟لطف میکنین بگین

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر سهمیه شما در رتبه نهایی شما تاثیر گذاشته است بله شانس قبولی رادارید

 14. نگار
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  با سلام با رتبه ۱۳۰۰۰ منطقه ۳ ، و ۴۱۰۰۰ کشوری و ۳۰۰۰ سهمیه زیر گروه ۱ ، ۵ درصد شانس قبولی برای هر تعهدی در مناطق خراسان رضوی ( دارو و …) رو دارم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

  • ببخشید رتبه زیر گروه ۱ من با سهمیه ۵ درصد ۳۹۰۰ هست
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

   ممنون میشم جوابم رو‌ بدیم

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. حسین
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام. با ۱۲ هزار سهمیه ۵ درصد احتمال قبولی هوشبری وجود داره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 16. فاطمهه
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام
  با رتبه ۲۵ هزار سهمیه ۵ درصد
  اتاق عمل ازاد میارم؟

  • maleki
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط پذیرش شما متوسط رو پایین است.

  • obeidavi obeidavi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قبولی با رتبه مد نظر در رشته های پیرا پزشکی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • behrouzi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتون بخیر برای اطلاعات بیشتر می توانید نمونه رتبه های مشابه را از داخل سایت مشاهده کنید

  • javadi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما شانستون متوسطه.

   • فاطمهه
    ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

    نوبت دوم راه دور چطور ؟ 🥺

    • karimi
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 17. مهدی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام .خسته نباشید با ۷۵۰۰ زیر گروه یک ۵درصد شانسی برای پرستاری اتاق عمل آزاد دارم؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلان وقتتون بخیر
   احتمالش بالاس .

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام ماکسیمم نمره تون چندشده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • مهدی
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    6979

   • مهدی
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

    سلام‌.. ۶۹۷۹ امیدی نیست به آزاد؟؟

 18. سایه
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام با رتبه ی ۳۰۰۰ سهمیه پنج درصد امکان فیزیو پردیس یا بینایی پردیس هر نقطه ی کشور که باشه مهم نیست وجود داره؟

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر ، بستگی به این داره که تراز شما چند هست . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 19. زهرا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام وخسته نباشین آیا باتراز زیرگروه یک ۴۷۰۰ورتبه درسهمیه ۲۵درصد ۴۴۲۰امکان قبولی رشته مامائی دانشگاه شهرکردرا دارم یاخیر ممنون ازشماهستم بنده راراهنمایی کنید

  • bahraii
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 20. mina
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  ایا با رتبه ۹۶۱۸در سهمیه نهایی ۵درصد منطقه ۳شانس قبولی پرستاری اتاق عمل هوشبری روزانه شیراز جهرم فسا وجود داره؟

  • bahraii
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

   سلام وقت بخیر شانس شما متوسط رو به ضعیف است برای اطالاعات بیشتر تماس بگیرید

 21. zahra
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام بارتبه 3800در سهمیه 25درصد ایثارگران و تراز5600 آیا امسال شانس قبولی در پردیس دارو هست؟

  • gholizadegan
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام روزتان بخیر رتبه 9000 به بالا میخواهد

 22. منم
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام من رشته زبان رتبه در سهمیه ۵ درصد ایثارگرانم ۱۵۰۳ شده و منطقه دوعم رتبه بدون سهمیه هم تو منطقه ۷۵۲۴ عه الان من دانشگاه بر اساس رتبه در سهمیم انتخاب میشم یا بدون سهمیه

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 23. پردیس
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام وقت بخیر
  با رتبه ۲۰۲۰ زیر گروه ۲ سهمیه ۵ درصد امکان داره داروی آزاد یا پردیس بیارم؟

  • javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام روزبخیر
   عزیز شانس قبولی شما متوسطه.

   • ۱میر
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

    رتبه سهمیه ۵ درصد ۵۸۴
    تراز ۹۵۰۰
    امکان قبولی در رشته ی دندانپزشکی وجود دارد؟
    تمام شهرهارو زدم و شهرش برام مهم نیست

    • bahraii
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

     سلام وقت بخیر شانس شما برای قبولی متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 24. سارا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام میخاستم بدونم با تراز 7100با رتبه 6000سهمیه امکان قبولی تو رشته پرتو شناسی پردیس یا پرستاری روزانه را دارم؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی بله حدودا شانستون بالاست.

 25. نرگس
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام با رتبه 5800 سهمیه ایثارگران 25 درصد وماکزیمم نمره کل 4983 چند درصد امکان قبولی پرستاری پردیس یا آزاد رو دارم؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما شانس قبولیتون ضعیفه.

 26. Javad
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام با رتبه 8138 (۵٪)و زیرگروه۱…۷۵۰۱ (۵٪) و تراز ۶۹۷۹ برای پرستاری اتاق عمل هوشبری شانسی دارم ؟؟ منطقه۳ هستم ..

  • obeidavi obeidavi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر شانس شما خوب است سهمیه 5 درصد شما نیز با رتبه کل تان حساب شما است.

   • Javad
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

    آیا ممکنه که پرستاری بیارم ؟؟لطفا میکنین بگین

    • karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • ۱میر
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

     رتبه سهمیه ۵ درصد ۵۸۴
     تراز ۹۵۰۰
     امکان قبولی در رشته ی دندانپزشکی وجود دارد؟
     تمام شهرهارو زدم و شهرش برام مهم نیست

     • bahraii
      ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

      سلام وقت بخیر شانس شما برای قبولی متوسط است برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

   • Javad
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

    آیا شانسی برای پرستاری دارم؟؟آزاد روزانه و..

    • karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • نازی
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

    من ترازم ۶۰۵۷ است با این حال برای هوشبری پردیس مشهد چقدر شانس دارم؟ یا رادیولوزی پردیس مشهد؟

    • gholizadegan
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

     سلام روزتان بخیر 7000 به بالا شانس بالاتری دارید لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

     • نازی
      ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

      خب ینی مردود میشه کارنامه من؟

     • maleki
      ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

      سلام وقت بخیر
      برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 27. محمدجواد
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام با رتبه ۸۱۳۸ سهمیه ۵ و زیر گروه ۱ .۷۵۰۱.و تراز ۶۹۷۹ شانسی برای پرستاری اتاق عمل هوشبری روزانه .آزاد پردیس وجود داره ؟

  • bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر شانس شما ضعیف است و کارنامه شما باید دقیق تر بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

  • hedayati
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است، جهت تحلیل و بررسی بیشتر با مرکز تماس بگیرید.

 28. کوثر
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من رتبم تو زیر گروه یکم ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد بود
  میخواستم ببینم با توجه به اینکه دعوت به مصاحبه فرهنگیان و شاهد نشدم شانسم چقدره برای هوشبری و اتاق عمل روزانه سبزوار و شاهرود و گناباد و نیشابور ویا پردیس مشهد؟

  • maleki
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به افزایش ظرفیت هرساله قبولی در رشته هوشبری و اتاق عمل متفاوت است جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • کوثر
    ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

    امسالم که افزایش طرفیت بوده من شانس دارم؟

    • javadi
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام روزبخیر
     بله یه مقدار شانستون بیشتره

     • کوثر
      ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

      برا شهرستانا یا پردیس مشهد؟؟؟
      اخه گفتن پردیس مشهد رتبه های خیلی خوب و میگیره

     • javadi
      ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

      برای شهرستان

    • gholizadegan
     ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام روزتان بخیر بستگی به رتبه کنکورتان دارد

     • کوثر
      ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

      گفتم رتبمو ۱۳ هزار سهمیه ۵ زیرگروه یک
      و ۱۴ هزار سهمیه ۵ رتبه کلم هست

     • karimi
      ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

     • gholizadegan
      ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

      سلام روزتان بخیر لطفا با شماره ثابت تماس بگیرید

     • کوثر
      ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

      گفتم رتبمو ۱۳ هزار سهمه پنج زیر گروه یک

 29. فاطمه
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام‌ با رتبه ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد در زیرگروه یک و تراز ۶۰۵۲ و با انتخاب رشته های پزشکی و دندون پرستاری ، علوم از ، اتاق عمل ، هوشبری دانشگاه شاهد
  چقدر احتمال داره برای دانشگاه شاهد دعوت به مصاحبه بشم؟

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام روزتان بخیر لطفا شما ر تبه های قبولی سالهای گذشته را در رشته مورد نظر چک کنید

 30. صحرا امیری
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام
  با رتبه ۹۷۰۰ زیر گروه یک سهمیه ۵ درصد ایثارگران شانس قبولی در بهداشت روزانه همدان را دارم ؟؟
  و همین طور پرستاری و مامایی چطور؟؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

   • صحرا امیری
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

    واسه پرستاری و مامایی شانسم متوسطه؟

    ممنون میشم پایخ بدید

    • gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

     سلام روز بخیر رتبتون چند است

     • صحرا امیری
      ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

      رتبه کل در یهمیه ۵ درصد ۱۰۰۰۰شده

     • gholizadegan
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

      سلام روزتان بخیر 9000 به بالا رشته ی پزشکی را در شهرستان های دور احتمالا شانس دارید

     • صحرا امیری
      ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

      سلام وقت بخیر
      رتبه کل در سهمیه ۵ درصد ایثارگرانم ۱۰۰۰۰ شده

     • alizadeh
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

      سلام روزبخیر
      برای رشته ای علاقه مند هستین؟

  • صحرا امیری
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   به نظر تون با رتبه ۹۷۰۰ زیر گروه یک سهمیه ۵ درصد ایثارگران و تراز کل ۶۶۳۶ایا احتمال قبولی در ازمایشگاه و اتاق عمل و پرستاری و مامایی روزانه وجود دارد؟؟
   خواهش میکنم پاسخ بدید

   • maleki
    ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

    سلام وقت بخیر
    حداقل تراز برای دانشگاه روزانه تراز بالای 7500 هست .
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 31. علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام
  با رتبه 20هزار سهمیه پنج درصد احتمال قبولی تو دانشگاه علوم پزشکی خوی هست؟

  • gholizadegan
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقتتون بخیر لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

 32. علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۰

  سلام
  با رتبه 25هزار سهمیه پنج درصد احتمال قبولی تو فوریت پزشکی هست؟

  • hedayati
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط رو به پایین است.

 33. ناشناس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام با تراز ۵۵۳۲ منطقه دو
  سهمیه ۵درصد
  امکان قبولی درپزشکی دانشگاه خوی
  ک تازه تاسیس شده هست؟!

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 34. ناشناس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم با رتبه درمنطقه
  ۸۵هزار
  و رتبه در سهمیه نهایی ۲۰۰۵۲
  تراز ۵۵۳۲
  امکان قبولی تو پزشکی
  اونم تودانشگاه خوی چقدره؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام روز بخیر لطفا شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 35. دلارا
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام خسته نباشید
  با رتبه در سهمیه نهایی ۲۰۰۵۲ ک باسهمیه ۵درصدی این رتبه اومده
  امکان قبولی تو پزشکی
  اونم تودانشگاه خوی چقدره؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 36. Ayda
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام ببخشید با رتبه ۲۷۰۰ در سهمیه ۵ درصد و تراز ۸۳۰۰
  امکان قبولی دارو و پزشکی(ازاد،خودگردان،…) هست؟🥺

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 37. Ayda
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

  سلام ببخشید با رتبه ۲۷۰۰ سهمیه ۵ درصد و تراز ۸۳۰۰
  امکان قبولی دارو و پزشکی(ازاد-خودگردان،…)هست؟🥺

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام روز بخیر شما لطفا رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 38. دانیال
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام با رتبه زیر گروه یک ۱۳۶۰ سهمیه ۲۵درصد شانس پزشکی تعهدی بومی ایلام برام هست؟با تشکر

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

 39. علی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام خسته نباشید با 1080 سهمیه 5 درصد دندانپزشکی شانس قبولی دارم؟ اگر بله کجا؟

  • hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به یک سری شرایط دارای شانس می باشید.

 40. امیر
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام با رتبه ۱۰۲۸ در سهمیه ایثارگری ۵ درصد و زیر گروه ۹۹۸ و تراز ۷۴۹۱ مهندسی کامپیوتر یا عمران دانشگاه تهران یا امیر کبیر یا علم و صنعت یا شهید بهشتی قبول میشم؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 41. m
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام میخواستم از شما راهنمایی بگیرم. من دانشجوی دانشگاه ازاد هستم و ترم قبلو مرخصی گرفتم. ایا الان میشه ترم اول 1401 رو مرخصی گرفت یا نه؟واینکه چند بار میشه مرخصی گرفت از دانشگاه ازاد.چه راهی وجود داره تا امسال به دانشگاه نرم تا دوباره کنکور بدم یا مشروط شدن چه جوریه؟ایا راهی هست تا کمتر دانشگاه برم و بیشتر برای کنکور درس بخونم؟خواهش میکنم با اطلاعات خودتون بهم کمکم کنید. خیلی خیلی لطف میکنید کامل راهنمایی کنید.ممنون

  • maleki
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 42. مبینا
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام با تراز 7685و رتبه در سهمیه 5درصد:5000شانس قبولی برای فیزیو یا دارو یا بینایی و شنوایی سنجی دارم .تورو خدا فقط جواب بدین

  • haghipor
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما با توجه به رتبه کسب شده با سهمیه 5 درصد برای فیزیو 25 درصد و دارو و بینایی حدود 50 درصد شانس قبولی دارید
   البته این مقدار برای پردیس ها و ظرفیت مازاد ها بیشتر میباشد

 43. آیلار
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام با رتبه ۲۳۰۰۰ منطقه ۳ ، ۶۲۰۰ سهمیه ۵درصد ، تراز ۷۲۵۴
  پرستاری زنجان(آزاد یا سراسری )میشه قبول شد؟

  • maleki
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   از نرم افزار تخمین رتبه استفاده کنید

 44. رها
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام وقت بخیر با رتبه 17 هزار و تراز6000 و سهمیه 5 درصد شانس پرستاری هست؟!

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت شما بخیر کارنامه شما باید بررسی شود و با توجه به رتمه در سهمیه شما میتوان پاسخ داد برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 45. Kalantari
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام رتبه سهمیه کل ۳۲۸۳…..رتبه زیرگروه ۱ ۳۰۶۵ و رتبه زیرگروه ۲ ۲۸۳۶
  احتمال قبولی دارو پردیس؟
  یا دندون و پزشکی تعهدی ۱.۵ برابر هست؟ بومی تهرانم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط رو به پایین هست.

 46. کوثر
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام با ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد احتمالم چقدره برای اتاق عمل پردیس مشهد؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر
   شانس شما متوسط است.

 47. صحرا امیری
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام
  امسال ظرفیت پیراپزشکی ها تغییری داشته؟؟

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   یلام وقت بخیر
   ظرفیت اکثر پیرا پزشکی ها خیر ولی با توجه به افزایش ظرفیت پزشکی ها ، پیرا پزشکی ها از رتبه های بالاتر نیز جذب دارند

 48. مهدی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام با رتبه ۱۵۴۰ در سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد شانس قبولی پزشکی و دارو و فیزیوتراپی دارم یا خیر؟

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق بررسی شود.

 49. صبا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام
  با ۹۸۰۰ سهمیه ۵ درصد و منطقه دو شانس قبولی پرستاری اتاق عمل و مامایی روزانه را دارم؟؟
  و اینکه افزایش ظرفیت ها راسته؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره انتخاب رشته با مرکز تماس بگیرید.

 50. شیما
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام
  با رتبه ۱۷ هزار سهمیه نهایی ۵ درصد ، شانس قبولی رشته پرستاری یا مامایی دارم ؟ لطفا خودتون جواب بدید ممنونم

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام
   شانس شما پایین است.

 51. هستی
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  ترم افزار رو نمی‌بینم! توی این صفحه است؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت مشاوره تخمین رتبه با مرکز تماس بگیرید.

 52. پانیذ
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام با رتبه 2836 زیرگروه 2 سهمیه 5 درصد احتمال قبولی دارو هست؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   احتمالش متوسط روب پایینه

 53. مریم
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام بارتبه 3400سهمیه ۵ درصد امکان قبولی در داروسازی پردیس یا آزاد دارم ؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   احتمالش متوسطه میتونین برا اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 54. فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام با رتبه ۱۳ هزار سهمیه پنج درصد شانس قبولی در اتاق عمل روزانه رو دارم با توجه به افزایش طرفیتا؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   امکانش متوسطه

 55. ......
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام با رتبه 2836 زیرگروه 2 سهمیه 5 درصد احتمال داروسازی هست؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   احتمالش متوسطه

 56. فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام با رتبه ۱۳ هزار سهمیه ۵ درصد امکان قبولی تو رشته اتاق عمل پردیس مشهد هست ؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   امکانش متوسطه ولی سهمیه احتمالش رو بالا میبره

 57. محیا
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام بارتبه ۴۵۱۸ سهمیه ۵ درصد و رتبه کل زیر گروه ۱، ۷۷۶۱ پزشکی دارو یا فیزیو شهر دور یا تعهدی میارم؟؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۴

   چون سهمیه دارید احتمالش هست

 58. Ahmad
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام با تراز 8850 و رتبه کشوری ۱۵ هزار با سهمیه ۵ درصد پزشکی آزاد میارم‌؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر سهمیه شما در رتبع نهایی در سهمیه شما اعمال شده هست جهت اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید..

 59. صحرا امیری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام
  برای انتخاب رشته به نظر شما با توجه به افزایش ظرفیت ها
  خودمون انجام بدیم چون سال قبلم خودم انجام دادم یا اینکه نرم افزار خاصی یا مشاور کمک بگیریم؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • mohammadi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته زیر نظر یک فرد با تجربه مطمئن تر است.

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سبلام وقت شما مبتوانید برای انتخای رشته با مرکز مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

   • صحرا امیری
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

    چطور باید وقت بگیرم؟
    و همینطور مجازی هست؟
    هزینش چه قدره؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 60. پریناز
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام . آيا با تراز ۶۷۸۰ و رتبه ۹۷۷ زیرگروه دو در سهمیه ۲۵ درصد امکان داروسازی پردیس وجود دارد؟

  • maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحضیل تماس فرمایید.

 61. صحرا امیری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۷

  سلام
  با رتبه ۱۰۰۰۰سهمیه ۵ درصدی ایثارگران امکان قبولی در پرستاری ومامایی و اتاق عمل روزانه دارم؟
  با توجه به افزایش ظرفیت امسال؟

  • maleki
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر
   شانس پذیرش متوسط رو به بالا دارید.

 62. سما
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام خسته نباشید ، با رتبه ۳۵۰۰ سهمیه ۵ درصد احتمال قبولی در پردیس بین الملل و یا پردیس ازاد پزشکی رو دارم؟

  • behrouzi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   بله به خاطر سهمیه بله

 63. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام با رتبه ۱۳ هزار زیر گروه یک پیراپزشکی هایی مثه دارو یا اتاق عمل و پرستاری و علوم از پردیس خودگران فردوسی مشهد میارم؟

  • isaei
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 64. پریناز
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام. با تراز ۶۷۸۰ و رتبه ۹۷۷ زیر گروه۲ در سهمیه ۲۵ درصد امکان داروی پردیس وجود دارد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقت بخیر سهمیه شما روی رتبه شما اعمال شده است. شانس قبولی شما متوسط به بالا است.

 65. فاطمه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  با رتبه ۱۳ هزار سهمیه ۵ درصد و تراز ۶۰۵۷ و بومی خراسان رصوی اتاق عمل خراسان رو میارم؟

  • gholizadegan
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام شما رتبه های قبولی سالهای گذشته را لطفا چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 66. زینب
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۱

  سلام ببخشید با تراز ۸۶۰۰ و سهمیه پنج درصد امکان قبولی رسته پزشکی پردیس یا دارو هست ؟؟؟ رتبه منطقه دو ۹هزار شده

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سللام وقت بخیر باید رتبه شما برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل رمایید.

 67. سجاد
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام با رتبه کشوری ۵۵۲۰ و منطقه ۳۱۹۰ و سهمیه ۵ درصدی ۴۲۰ احتمال قبولی در مکانیک دانشگاه علم وصنعت وجود دارد؟

  • mansuri
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر باید کارنامه شما بر اساس رتبه در سهمیه نهایی در زیر گروه مد نظر و نمره کل نهایی در همان زیر گروه کاملا تحلیل شود جهت ارتباط با کارشناسان ما تماس بگیرید

 68. کاربر
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  بانمره کل7950 و سهمیه پنج درصد و رتبه در سهمیه نهایی 3500 فیزیو پردیس نمیشه اورد؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقت بخیر
   شانس قبولی متوسط دارید.

 69. گل رز
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۴

  سلام بارتبه 3800در سهمیه 25درصد ایثارگران و تراز5600 آیا امسال شانس قبولی در پردیس دارو هست؟

  • bahraii
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید دقیق تر برسی شود لطفا با داخلی 111 تماس بگیرید

 70. مهدیس
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام روز بخیر من با رتبه 9236 تو سهمیه 5 درصدی ایثارگران روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی روزانه و یا شبانه قبول میشم؟ رتبه کل در سهمیه 9236 و تو زیر گروه پنج 8221 ماکزیمم نمره کل زیرگروه ها هم 5598

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   برای تحلیل کارنامه با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 71. فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام با رتبه ۱۴ هزار سهمیه ۵ درصد و تراز ۶۱۰۰ اتاق عمل شهرستانای خراسان و میارم؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقت بخیر
   شانس خیلی پایینی دارید.

   • فاطمه
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    میشه بگید از پیراپزشکی های دولتی چی میارم ینی شانسم بالاعه حتی شهرای کوچیک و دور

    • hedayati
     ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

     سلام وقت بخیر
     جهت تحلیل کارنامه و تخمین رتبه ایثارگران با ما تماس بگیرید.

 72. Hasti
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

  سلام با تراز ٥٤٤٩ و رتبه ٤٠٢٢ و سهميه ٢٥ درصد چقدر شانس قبولى در رشته هاى پزشكى،دندانپزشكى،داروسازى (ازاد،پرديس) را دارم؟

  • maleki
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 73. الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام با رتبه ده هزار سهمیه ۵ درصد شانس قبولی پیراپزشکی روزانه رو دارم؟؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام خیر

 74. الهه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  ببخشید با رتبه ۱۰ هزار در سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در پیراپزشکی روزانه رو دارم یا نه ؟

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   با سلام به شرایط دیگر و اطلاعات کارنامه نیاز است

 75. نگار
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  اگر تراز۶۰۰۰باشه امکانش نیست با توجه به زیاد شدن ظرفیتا؟

 76. بردیا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام
  با رتبه ۲۳۶۰ در سهمیه ۵ درصدی و تراز ۸۳۹۸ امکان قبولی پزشکی در پردیس‌های خودگردان رو دارم

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام روزبخیر
   شانستون متوسطه

 77. فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  با ۱۴ هزار سهمیه پنج درصد اتاق عملای شهرستانای خراسان رصویدولتی میارمثه نیشابور ، گناباد و….؟؟؟؟

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 78. محدثه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام با تراز ۶۶۰۰ سهمیه ۵ درصد مامایی روزانه قبول میشم؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روز بخیر
   شانستون متوسطه
   با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 79. فاطمه
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام میشه بگید امسال با توجه به افزایش طرفیتا تا چه ترازی داروسازی افسری و یا شاهد دعوت به مصاحبه میکنن

  • gholizadegan
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام شما میتوانید رتبه های قبولی سال قبل را چک کنید در دانشگاه و رشته مورد نظرتون را

 80. صبا
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام
  وقت بخیر با ترار ۶۸۰۰ و سهمیه ۵ درصدی ایثارگران امکان قبولی رشته های پیراپزشکی روزانه هست ؟
  سالهای قبل با این تراز نمیشد اما با توجه به افزایش ظرفیت امسال امکان پذیر است؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • bahraii
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقتتون بخیر. همه چیز به میانگین ترازو رتبه کنکور و میزان سختی دارد.بع از اعلام نتایح میتوان اظهار نظر کرد

  • کاویانی
   ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام با رتبه ۴۰۰ سهمیه ۵ درصد رشته تجربی آیا داروسازی تهران یا شهید بهشتی قبول میشم ؟

   • karimi
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 81. Aidine
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام مجدد،نمیتونم با شما تماس بگیرم،لطفا صریحا پاسخ دهید،ایا با رتبه ۶۰۰۰ منطقه ۳ و ۱۰۰۰ ایثارگران ۵درصد،پزشکی میارم یا خیر؟

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 82. فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام با تراز ۶۸۰۰ زیرگروه یک و ۶۹۰۰ زیر گروه دو اتاق عمل فردوسی قبول میشم با توجه به افزایش طرفیتای امسال؟

  • hedayati
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر، با توجه به یک سری شرایط شانس را دارا می باشید.

   • فاطمه
    ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

    ببخشید شانسم کمه یا زیاد؟

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • فاطمه
    ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

    با این تراز شانس دعوت به مصاحبه دانشگاه های ارتش و شاهد رو دارم برای رشته پزشکی و دندون؟

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 83. فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من میخواستم چند تا سوال بپرسم ازتون میشه شمارتون رو لطف کنید اخه ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ نمیتونم زنگ بزنم همش بوق میخوره

  • mohammadi
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت آکادمی ایران تحصیل بسته مکالمه خریداری کنید.

  • احمدرضا
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۶

   سلام با رتبه ۲۴۸۷ زیرگروه ۱ و ۲۴۱۹ زیرگروه ۲ سهمیه ۲۵ درصد شانس قبولی در رشته پزشکی دندون دارو یا فیزیو دارم هر جایی و حتی شهریه پرداز؟

   • hedayati
    ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

    سلام وقت بخیر کارنامه شما باید بررسی شود

 84. فاطمه
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر رتبه منو تخمین رتبتون ۱۴ هزار سهمیه ۵ درصد تجربی اعلام کرده با توجه به افزایش طرفیت پیراپزشکی امسال من شانس قبولی تو اتاق عمل روزانه رو دارم توی شهرستانای خراسان رصوی یا مراکز استان ها چون خودم بودمی خراسانم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 85. ندا
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام وقت بخیر
  با تراز ۷۴۰۰ میشه رفت پرستاری؟سهمیه ی ایثارگران پنج درصدی دارم

  ممنون از پاسخ گویی شما عزیزان ♥️

  • isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 86. آیدا
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

  امسال واقعا ظرفیت های پیرا پزشکی هم زیاد شده؟؟

  • mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت به خیر
   بر اساس اعلام سازمان سنجش ظرفیت پذیرش ها افزایش می یابد.

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام هر ساله متفاوت است باید دفترچه را چک کنید

 87. فاطمه
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام اخرین رتبه اتاق عمل روزانه سهمیه ۵ درصد چقدر است
  من با تراز ۶۸۰۰ شانس قبولی دارم توی سهمیه ۵ درصد برای اتاق عمل روزانه

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر باتوجه به یک سری شرایط امکان قبولی شما وجود دارد.

  • gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام در رتبه های سالهای قبل رشته مورد نظر را چک کنید

  • gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام شما رتبه ی سال های قبل رشته ی مورد نظر را چک کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   • فاطمه
    ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

    میشه شمارتون رو لطف کنید تا زنگ بزنم

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

     سرچ کنیدتماس بامرکزایران تحصیل میاره

 88. آیدا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام ،با تراز ۷۳۰۰در منطقه ۳،با سهمیه ی پنج درصد ،شانس قبولی در رشته ی پرستاری را دارم در استان قزوین؟؟(بومی قزوین هستم)

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر، طبق یک سری شرایط شانس پذیرش را دارا می باشید.

 89. الما
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  من سهمیه ۵ درصد دارم ولی هنوز کارت ایثار نیومده و هیچ کدی هم دریافت نکردم میخواستم بدونم و امسال کنکور دادم میخواستم بدونم سهمیه برام اعمال میشه یا نه ؟؟؟ اگر نه چکار باید بکنم تا اعمال بشه ؟؟؟؟

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   در صورتی سهمیه برای شما اعمال میشود که شما کارت ایثارگری داشته باشید

 90. Aidine
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام،خسته نباشید، میگم که با رتبه ۴۹۰۰ منطقه ۳و ۱۰۰۰سهمیه ۵،میشه پزشکی بیارم؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت بخیر جهت مشاوره دقیق با مجموعه تماس بگیرید.

 91. aidine
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام.با رتبه 6000منطقه 3و با داشتن سهمیه 5درصد و رتبه در سهمیه 1000،پزشکی روزانه کاشان یا زنجان میارم؟

  • eshghabadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقتتون بخیر ترازتون هم مهم است

  • Aidine
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   تراز ٨١٠٠

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 92. فاطمه
  ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام با تراز ۶۸۰۰ زیرگروه یک و ۶۹۰۰ زیرگروه دو
  و در کل با سهمیه ۵ درصد شانش قبولی تو اتاق عمل روزانه رو دارم؟
  و از طرفی امکان داره برای مصاحبه پزشکی شاهد اسمم در بیاد

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   در رابطه با تخمین رتبه ایثارگران بستگی به بقیه شرکت کننده ها دارد

   • فاطمه
    ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

    بدون ایثارگریم با همین ترازایی که گفتم امکان قبولی ندارم تو اتاق عمل روزانه یا در کل رشته های پیراپزشکی دولتی؟

    • bagheri
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

     سلام وقت بخیر جهت اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

   • الما
    ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

    سلام وقت بخیر
    من سهمیه ۵ درصد دارم ولی هنوز کارت ایثار نیومده و هیچ کدی هم دریافت نکردم میخواستم بدونم و امسال کنکور دادم میخواستم بدونم سهمیه برام اعمال میشه یا نه ؟؟؟ اگر نه چکار باید بکنم تا اعمال بشه ؟؟؟؟

    • hedayati
     ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

     سلام وقت بخیر جهت اعمال سهمیه حتی بعد از اعلام نتایج راهکارهایی وجود دارد جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 93. Aidine
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام ،ب رتبه ۴۰۰۰ منطقه ۳ و با سهمیه ۵،پزشکی میارم؟

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیر جهت بررسی دقیق تماس بگیرید.

 94. محمد آزادی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  با سلام و عرض خسته نباشید
  آیا امسال شانس قبولی در دانشگاه علوم قضایی تهران بیشتره؟
  اگر رتبه ام حدود هزار بیاد با اعمال سهمیه ۵ درصد ایثارگری شانس دعوت به مصاحبه رو دارم؟
  با تشکر

  • eshghabadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقتتون بخیر..شانس قبولی بستگی به میزان انتخاب رشته همان سال دارید..اما شانس قبولی برای مصاحبه رو دارید

 95. صحرا
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام
  با تراز ۶۹۰۰ و سهمیه ایثارگران و منطقه دو ایا شانس قبولی در پرستاری یا اتاق عمل روزانه را دارم؟؟

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر . بله شانس دارید برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مراجعه نمایید

 96. اوا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۲

  سلام میشه لطفاً بگید ک با سهمیه پنج درصد و درصدای ادبیات۵۵دینی ۵۰ عربی ۴۵ زبان۲۰ زیست ۲۵ شیمی ۱۵ فیزیک ۵ ریاضی ۲۰ شانس قبولی پرستاری ازاد یا خودگردان رو دارم امسال یا ته؟

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به افزایش ظرفیت سال1401 اشانس قبولی در پرستاری ازاد رو دارید.

 97. ماهان
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام با رتبه ۴۵۰۰۰ میشه دولتی حقوق روان شناسی خوند

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام. دوست عزیز نظر خودتون چیه؟
   کدام استان؟
   برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 98. رویا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  با ادبیات ۹۰٪ عربی ۳۰٪ دینی ۱۰٪ انگلیسی ۴۰٪ و تخصصی ها۳۰٪ و تراز ۸۰۰۰ در سهمیه ۲۵٪ شانس قبولی دندانپزشکی دارم؟

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام. بله. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 99. ایدا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام با رتبه 20000 سهمیه 5 درصد امکان قبوبی فرهنگیان وجود داره؟

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   حداقل تراز مجاز به انتخاب رشته برای دانشگاه های فرهنگیان 6500 است.

 100. ایدا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام خسته نباشید
  با رتبه 20000 و سهمیه 5 درصد امکان قبولی فرهنگیان هست

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام. چه رشته ای؟ سوالتون رو دقیق بپرسید.
   برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 101. محمد
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام با چه رتبه و ترازی برا سهمیه ۵ درصدی ایثارگران میشه دانشگاه فرهنگیان قبول شد در رشته انسانی ؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   مجازین برای مصاحبه از تراز 6500 بودند

 102. هادی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام ببخشید با رتبه هزار و تراز 6500 سهمیه ایثارگری 25 درصد مبیتوان فرهنگیان قبول شد رشته انسانی

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   با سلام تراز 6500 حداقل ترازی برای دعوت به مصاحبه است

 103. Aidine
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  با رتبه ۹۹۰ سهمیه ۵ درصد،میشه پزشکی بیارم؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   با سلام احتمال قبولی شما طبق تخمین رتبه ایثارگران 1401 بالا است

   • Aidine
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

    ممنونم،میشه بگین اگه رتبه در منطقه ۵۰۰۰بشه،و با داشتن سهمیه ۵ درصد میشه پزشکی قزوین و ی کاشان بیارم؟

    • karimi
     ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 104. Hana
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  برای رتبه ۴۰۰۰ منطقه ۲ رشته ریاضی، از سهمیه منطقه ۲ استفاده کنم بهتره یا پنج درصد ایثار گران؟ میانگین عمومی هام ۵۰، میانگین اختصاصی هام ۱۵

  • aghazade
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام
   این سهمیه برای شما اعمال میشود بهتر است از سهمیه 5درصد استفاده کنید

 105. Hadis
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام رشته من ریاضی هست و سهمیه ۵ درصد دارم، اگر رتبه در سهمیه منطقه ۲ بشه ۳۰۰۰، رتبم توی سهمیه پنج درصدیم کمتر میشه؟ نمیدونم از سهمیم استفاده کنم یا نه

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام خب بله حتما ولی چون تعداد سهمیه ایثارگران 5 درصدی زیاده خیلی زیاد تاثیر نداره

 106. نگین
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام من سهمیه پنج درصد دارم بنظرتون اگه رتبه خودم تو کنکور انسانی ۲۰۰۰ منقطه باشه تو رتبه سهمیه کمتره؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

   با سلام بله رتبه در سهمیه برای شما کمتر است

 107. محمد رضا
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام خسته نباشيد. رتبه 20 هزار كنكور تجربي سال 1402 با سهميه منطقه 3 و ايثارگري 5 درصد احتمال آوردن داروسازي يا پرستاري دانشگاه هاي بومي هست

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت بخیر میزان درصد دروس قبولی داروسازی کنکور سال گذشتهحداکثر 2 تا 3هزار بوده است همچنین اخرین رتبه قبولی پرستاری سهمیه منطقه سه برای دانشگاه روزانه ، حداکثر رتبه 13 هزار است که این رشته در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ارائه می شود و حداکثر رتبه 13هزار میباشد اما شهریه دانشگاه پردیس خودگردان زیاد است.درنتیجه با رتبه 20هزار میتوانید برای پرستاری دانشگاه ازاد اقدام کنید.جهت کسب اطلاعات دقیق تر تماس بگیرید

 108. یگانه
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سهمیه 5 درصدی تو ریاضی میانگین عمومی 50 اختصاصی 20 میتونم تو تهران بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت به خیر
   اعلام سهمیه ایثارگران برای اشخاصی که حداقل 70 درصد نمره آخرین نفر قبولی را آورده باشند اعمال می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • سلام
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

   سلام من پدرم ۱۵۰ منطقه عملیاتی دارن ۷۵ ما حضور وجیهه میتونم به سهمیه ۵ درصدی رو به ۲۵ درصد تغیر بدم اگر بشه ک

   • fathollahi
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

    سلام باید به بنیاد ایثارگران درخواست بدید تا در کمیسیون بررسی شود

 109. رها
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سهمیه25 درصد میانگین تخصصی 20 و عمومی50 پزشکی میارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام . خیر . باید میانگین دروس شما بالای 60 درصد برای قبولی در پزشکی باشد

   • رها
    ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

    سهمیه ۲۵درصد دارم

 110. دانیال
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام، بنده سهمیه ایثارگری 5 درصد دارم، برای پرستاری دولتی سنندج ب طور میانگین باید چه درصدهایی را بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقت بخیر
   تخمین رتبه بستگی به سال کنکور ظرفیت دانشگاه ها دارد

 111. سیتا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام من باسهمیه ۵درصدی و البته همه دورس تخصصی وعمومی را ۲۰بزنم هرکدوم شون رو
  آیا پرستاری قبول میشم یا هوشبری

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   باسلام وعرض ادب
   باتوجه به سهمیه ایثارگران و شرایط استفاده از آن هرساله استفاده از این سهمیه متفاوت میباشد
   برای اطلاع از سهمیه های دقیق و شرایط استفاده از آن با مشاورین ما در ارتباط باشید

 112. ابوالفضل
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام ببخشید با سهمیه 25 درصد
  با چه ترازی میشه پزشکی و دارو آورد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر شما باید 70 درصد تزار اخرین فرد قبول شده را بیاورید

   • حسینی
    ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

    سلام وقتتون بخیر، یعنی حدودا چند؟ نمره آخرین فرد قبول شده در دانشگاه یاسوج و جهرم و فسا چنده؟ ۷۰ درصد نمره و تراز ما در سهمیه ۲۵ درصد باید چند باشه ؟ رتبه باید چند باشه؟

    • karimi
     ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 113. zizy
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

  قبل از اینکه کارت بیاد، میشه برسی اداره امور ایثارگران یا یه نهاد دیگه،، ک شماره کارت ایثارگری رو پیدا کنم و بتونم کد بگیرم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر مستونسد کد ایثارگر ی رو قبل از ارسال کارت از خود بنیاد مربوطه مربوط به ارگان دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 114. zizy
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  سلام، پدرم ایثارگر هست ولی کارت نداره، چیکار باید بکنم علان بره تشکیل پرونده بده و ثبت نام کنه برای کارت، میتونم برا کنکور امسال از سهمیه استفاده کنم یا ن چون ی مدت طول میکشه تا کارت صادر بشه

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت بخیر
   برای اعمال سهمیه ایثار از بنیادایثارگران کد دریافت کنین اگر نشد ازاد بزنین و بعد ویرایش کنین

 115. حمید
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میتونم با 5درصدی با رتبه 3500کشوری دندان یا پزشکی دولتی رو بیارم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام . برای قبولی در رشته دندان پزشکی باید رتبه کششوری شما زیر 3000 باشد

 116. چنگیز محمودی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۵

  لطفا بفرما تکلیف من چی میشه چون کنکور هم نزدیک هست وهنوز کد ایثار گری برام نیومده .

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر به امور ایثارگران مراجعه کنین و تشکیل پرونده بدین

 117. ع.حزباوی
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  باسلام
  بنده ایثارگر وبه مدت 740 روز درخط مقدم جبهه بودم ودو فرزنددارم که یکی ازآنها دیپلم ودیگری دیپلم ناقص دارد آیا ارگانی هست که فرزندان مرا برای اشتغال بگیرد وآنها را از بلاتکلیفی دربیارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت بخیر
   استحدام شما بستگی به فراخوانی که زده میشود دارد اما داشتن کارت ایثار گری میتواند به شما کمک کند

 118. حسن
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۴

  سلام با سهمیه جانبازی 25 درصد زیست زبان و معارف 90 درصد بزنم هر کدوم رو چه رشته هایی قبول میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر برای تخمین رتبه ایثارگران اگر طرازتون بالا باشه میتونید قبول بشید

 119. ساینا
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام و درود با فرض شرایط کنکور ۱۴۰۰،با رتبه ۲۰۰۰۰ و سهمیه ۵٪، امکان قبولی در دندانپزشکی،پزشکی و دارو سازی در پردیس هر جا هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام اگرشرایط روداشته باشیدمیتوانید

 120. علی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام خوبین با رتبه۲۰۰۰با سهمیه ۵درصدی میشه رشته مکانیک یا مهندسی پزشکی پردیس خودگردان امیرکبیر قبول شد

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام
   درصود قبولی شما با توجه به رتبتون 50 درصد است

 121. فاطمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام با رتبه 15000 سهمیه ایثارگران احتمال داره علوم آزمایشگاهی و هوشبری و رادیولوژی قبول شم ؟ بومی فارس هستم. تمام دانشگاه های بومی رو زدم..اصفهان. کاشان. شهرکرد.بوشهر و اهواز و کرمان هم غیر بومی زدم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام
   با توجه به رتبه و سهمیتون.شانس قبولی شما 50 درصد است

 122. سحر
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام ببخشید جواب ندادین. با رتبه ی 2600سهمیه 5درصد و تراز 8300 میشه به دارو پردیس یا آزاد خودگردان آمل یا دامغان امیدوار بود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام وقت بخیر.
   بله میتونید امیدوار باشید.

 123. Hojjat
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام وقت بخیر
  با ۱۰۹۳ سهمیه ۵درصد و زیرگروه دو ۱۶۰۲
  آیا داروسازی روزانه می آورم؟
  رتبه کشوری ۹۱۹۰

 124. سحر
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام ببخشید با رتبه ی 2600 5درصدی و تراز 8300 میشه داروسازی پردیس یا آزاد خودگردان هر جای کشور آورد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   با سلام
   40 درصد شانس دارید.

 125. سحر
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام وقتتون بخیر با 2600 سهمیه 5درصد میشه داروسازی خودگردان آزاد قبول شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقتتون بخیر ترازتون چند شده

   • سحر
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

    8300 زیرگروه 2

    • سحر
     ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

     ولی تراز کل شده 8500

 126. کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام بله شانس قبولی دارید

 127. کارشناس ارشد
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام
  با توجه به رتبه و سهمیه شما.شانس قبولی شما در رشته داروسازی خودگردان آمل 50 درصد است

 128. ملکا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟و فیزیوتراپی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام
   شانس قبولی شما 50 درصد اس

   • سلام ۱
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

    سلام من پدرم ۱۵۰ منطقه عملیاتی دارن ۷۵ ما حضور وجیهه میتونم به سهمیه ۵ درصدی رو به ۲۵ درصد تغیر بدم اگر بشه ک

    • fathollahi
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

     سلام باید به بنیاد ایثارگران درخواست بدید تا در کمیسیون بررسی شود

 129. کارشناس ارشد
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام وقتتون بخیر ممکنه با 2600سهمیه 5درصد دارو آزاد خودگردان قبول شد؟

 130. ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟

 131. مهدی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

  با سلام و احترام . اگر از سه عدد کد های دانشگاه های وارد شده در الویت بندی . هر سه دانشگاه رو مورد قبول واقع شوم درواقع هرسه را سهمیه بیارم فرقی نمیکند برای ثبت نام کدام یک از دانشگاه ها مراجعه کنم؟ یا تنها الویت اول را میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقت به خیر شما مجاز به انتخاب هر یک از سه دانشگاه قبولی خود هستید و محدودیتی از این جهت ندارید.

 132. ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام با رتبه۲۳۰۰(۵٪) و ۸۲۰۰منطقع۲ و تراز۸۶۰۰ چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟ فیزیوتراپی چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر.
   از شانس نسبتا خوبی برخوردار هستید.

   • چنگیز محمودی
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۲

    سلام من حدود یک ماه هست تشکیل پرونده ایثار گری در نیروی انتظامی اهواز دادم وچون کنکور نزدیک هست یک گواهی برای سهمیه دانشجو انجام دادم ولی هنوز کد بدستم نرسیده لطفا راهنمایی بفرما ممنونم

    • کارشناس ارشد
     ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

     سلام وقت بخیر حضوری مراجعه کنین تا کد ایثارگری بگیرین

 133. ملکا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام با رتبه ۲۳۰۰_(۵٪)و. ۸۲۰۰(منطقه۲) و با تراز ۸۶۰۰چقدر احتمال قبولی برای دارو هست؟ پردیس یا ازاد؟ فیزوتراپی چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام
   برای دانشگاه های سراسری که شانس قبولی کمی دارید و اینکه دانشگاه ازاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی رو بدون کنکور امکان ثبت نام وجود نداره

   • فاطمه
    ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

    سلام ببخشید با درصد های دینی ۵۰ زبان ۶۰ ادبیات و عربی ۲۰ زیست ۳۰ فیزیک و شیمی حدود ۲۰ تا ۳۰ و ریاضی ۱۵ میشه پرستاری اورد با سهمیه ۵٪ ؟

    • کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

     سلام. بسته به درجه سختی آزمون و ترازی که با این درصدها میاورید شرایط متفاوت است اما تقریبا با رتبه 10 هزار این رشته رو میتوانبد قبول شوید.

 134. Melika
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام خسته نباشید

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام شماهم خسته نباشید

 135. ملکا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام با رتبه۲۳۰۰سهمیه۵٪و۸۲۰۰منطقه۲ میتونم داروسازی پردیس یا ازاد قبول بشم؟ تراز۸۶۰۰ فیزیوتراپی چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام اره با این رتبه و تراز برای دانشگاه های ازاد و پردیس شانس خوبی دارید چون سهمیه ایثارگران را دارید

 136. ملکا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام با رتبه۲۳۰۰سهمیه۵٪ و۸۲۰۰منطقه ۲ و تراز۸۶۰۰میتونم داروسازی پردیس یا ازاد قبول بشم؟ چقدر شانس دارم؟فیزیوتراپی چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر.
   با شرایطی که فرمودید از شانس بالایی برخوردار هستید.

 137. پویان
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام شما که تحقیق کردین پارسال با رتبه ی شما دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان آوردن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقتتون بخیر با چه رتبه ای منظورتون است؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

    با رتبه ی 2600 سهمیه 5 درصد

 138. مجتبی
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام باترازحدود۹۰۰۰ورتبه منطقه۲ ۶۰۰۰وزیرگروه۱ ۱۷۰۰ایثار۵درصدشانس قبولی پزشکی روزانه خراسان شمالی و شهرستان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی رو دارم چقدراحتمال قبولی هست بومی همین مناطق هستم شهریه پردازاشون چطور لطفا اگه جواب دادین شهریه یاروزانه روذکرکنیدخیلی ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام وقتتون بخیر
   شانس قبولی خوبی در دوره ی شبانه ی این استان ها دارین. با توجه به داشتن سهمیه ی 5 درصد احتمال قبولی در دوره های روزانه نیز هست.
   هزینه هر ترم خودگردان پزشکی بین 10 تا 15 میلیون تومان

 139. vahideh
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام. رتبه من 2250 سهمیه 5 درصد و 18000 کشوری هست. بنظرتون شانس قبولی پزشکی آزاد دارم
  ترازم8600

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام وقت به خیر دیگر شرایط شما هم باید چک شود.اما با توجه به رتبه و تراز احتمال قبولی پایین است.

 140. کسری
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۷

  سلام با سهمیه 5 درصدی رتبه 2100 در زیرگروه 2 و تراز 8700 شانس قبولی در دارو سازی دارم آزاد ،پردیس

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام اره با اینرتبه و تراز میتونی برای پردیس پذیرش بگیری برای آزاد هم 80 درصد شانس داری

  • سینا
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

   سلام و عرض ادب،رتبه کشوری شما چند شده بود؟

 141. حمید
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام من با رتبه ۱۵۶ ایثارگران آیا میتونم قضاوت قبول بشم؟
  رشته انسانی هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقتتون بخیر.
   اگر از لحاظ علمی 70 درصد قبولی نفر آخر را آورده باشید، احتمال پذیرش دارید.

 142. حمید
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام من با رتبه ۳۰۰ سهمیه ایثارگران
  آیا میتونم حقوق دانشگاه های شاهد تهران قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام حمید
   امکان قبولی هست برات

 143. دریا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام با رتبه ۸۵۵ زیر گروه یک سهمیه ۲۵ درصد تراز کل ۶۹۶۴ و رتبه کشوری هفتاد هزار امکان قبولی در رشته پزشکی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقتتون بخیر.
   اگر از لحاظ علمی، 70 درصد نفر آخر قبولی بدون سهمیه را آورده باشید، سهمیه شما تاثیر داده میشود و شما از شانس خوبی برخوردار خواهید بود.

   • فرنام
    ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

    سلام
    یعنی 70 درصد آخرین قبولی در رشته مورد نظر ؟!

    • کارشناس ارشد
     ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

     سلام وفت بخیر برای رتبه ایثارگران یبله باید 70%میانگین رتبه های قبولی در اون رشته رو کسب کنید

 144. محمد رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام بارتبه 2500 سهمیه 5درصد داروسازی پردیس قبول میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

   با سلام
   باید تراز و سهمیه منطقه شما هم بررسی شود.اما به طور کل شما 60 درصد شانس قبولی با استفاده از سهمیه ایثارگران در رشته داروسازی را دارید

 145. محمد رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  با سلام بارتبه 2600 سهمیه 5درصد دارو پردیس یا فیزیوتراپی روزانه مشهد قبول میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

   با سلام
   باید تراز .سهمیه منطقه شما و همچنین دانشگاه درخواستی شما هم بررسی شود.برای بررسی دقیقتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 146. رضا
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام با رتبه 2500 سهمیه 5 درصد دارو سازی پردیس یا فیزیوتراپی روزانه مشهد قبول میشم؟ باتشکر

 147. نیکو
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  تورو خدا جواب بدین یعنی هیچ شانسی برای دانشگاه آزاد ندارم رتبه در سهمیه نهایی ایثارگران ۵ درصد شده ۳۷هزار یعنی پیراپزشکی ها هیچ شانسی ندارم تکمیل ظرفیت

  • کارشناس ارشد
   ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام دوست عزیز شانس خیلی کمی برای رشته های پیرا پزشکی دارید شما تقریبا نزدیک به صفر

 148. نیکو
  ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام ببخشید با تراز ۴۴۰۰ و رتبه در سهمیه نهایی ایثارگران ۵درصد شده ۳۷ هزار میشه پردیس های دانشگاه آزاد یا تکمیل ظرفیت اورد
  رتبه منطقه ۳ هم شده ۱۲۰ هزار

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقتتون بخیر.
   برای چه مقطع تحصیلی منظورتون هست؟

 149. ...
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام‌ من با سهمیه ی نهایی ۲۵۱۹ و رتبه در منطقه ی ۳ ۱۶۱۷۶ انسانی با سهمیه ۵ درصد شانس قبولی در دانشگاه فرهنگیان دارن

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام بستگی به ترازتون داره که با این توضیحات رتبه شانستون کم است

 150. pppppp
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

  سلام من با رتبه ۳۰۰۰۰ و سهمیه رزمندگان ۸۳ ماه در جبهه و ۵ درصد ایثارگری و منطقه ۳ میتونم پزشکی یا دندان پزشکی دانشگاه ملی بیارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام خیر متاسفانه با این رتبه شانستپت بسیار کم و در حدود نزدیک به صفر است

 151. پویان
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام وقت بخیر من ترازم ۸۰۰۰ رتبه ایثارگری ۵درصد 4200 شده و کشوری ۳۶۰۰۰ میشه به دارو آزاد امل دامغان یا پزشکی آزاد تنکابن شاهرود ساری و نهایت خودگردان امید داشت تحقیق کردم طبق سال ۹۹ آزاد خودگردان امل دارو و پرشکی خودگردان تنکابن میشه امسال با افزایش ظرفیت به نظرتون ممکنه بهتر بشه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام شانس دارید ولی همانطور که خودتون اشاره کردید شانستون کم است

  • سلام وقت بخیر.شما که تحقیق کردین یعنی با رتبه ی شما پارسال دارو آزاد خودگردان قبول شدن؟
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام وقت بخیر. شما که تحقیق کردین با رتبه ی شما پارسال تونستن دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان بیارن؟

  • پویان
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام شما که تحقیق کردین پارسال با رتبه ی شما دارو آزاد خودگردان آمل یا دامغان آوردن؟

 152. الهام
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام با رتبه۹ هزار ۵ درصد اتاق عمل و بینایی سنجی شانس دارم؟ اصفهان کرج شیراز

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقتتون بخیر.
   احتمال پذیرش شما کم هستش…

 153. سیدعلیرضا موسوی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام با ادبیات ۴عربی ۲۰ دینی ۳۰ رتبه من تو کنکور ریاضی منطقه ۳ ۲۰هزار شده و ولی با سهمیه ک تو ۵درصد رتبه ام از بین ۸هزار ۵هزار پانصد شده
  بنظرتون مهندسی عمران دانشگاه رازی یا ایلام‌قبول میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای رتبه ایثارگران 1400 با توجه به سهیه مطرح شده که 5 درصد است شانس کمی دارید بستگی به انتخاب رشته داوطلبین سهمیه جلوتر از خود و اینکه ایا حد نصاب 70 درصد ان رشته و دانشگاه را اورده باشید یا خیر بستگی دارد موفق باشیذ

 154. حنا
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام وقتتون بخیر
  با رتبه 2700 زیر گروه یک سهمیه 25 شانس قبولی پزشکی تو دانشگاه های پولی هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   رتبه ی کشوری شما بدون اعمال سهمیه چند بود؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست گرامی شما با توجه سهمیه 25 درصدایثارگری شانس قبولی برای رشته های پزشکی دارای شهریه دارید بالای 50 درصد و برای دوره روزانه شانس کمتر و خیلی مهم است که کدام دانشگاه و رشته را انتخاب میکنید موفق باشید

 155. مهسا
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

  با تراز ۵۰۰۰۰ رتبه ایثارگران ۲۵ درصد میشه پزشکی قبول شد ازاد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام و وقت بخیر.
   خیر شانس قبولی شما خیلی کمه

 156. مریم
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام با تراز ۶۷۰۰ وسهمیه ۵درصد میشه داروسازی پردیس آزاد مازاد آورد ؟

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام مریم
   درصد پذیرشتون با توجه به سهمیه ایثارگری 50 / 50

  • کارشناس ارشد
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به تراز گفته شده و داشتن سهمیه شانس کمی دارید چونکه رشته پر متقاضی هست و باید تراز بالای 9000 را داشته باشید موفق باشید

 157. Neda
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

  من سهمیه ۵درصدی موقع ثبت نام ثبت شده
  امارتو کارت ورود به جلسه چیزی نبود
  ایا ثبت نشده

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام اگر ثبت نشده میتونی در حین اومدن کارنامه اولیه دوباره ثبت کنی و یا از سیستم پاسخگویی سنجش درخواست بدید

 158. زهرا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام با درصدای ادب ۴۰ عربی ۸۵ دینی ۶۰ زبان ۷۵ زمین ۰ ریاضی ۲۰ شیمی و فیزیک ۳۷ و زیست ۵۰ تو سهمیه ۵ درصد میتونم ۳ رشته تاپ رو قبول شم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام تا حدودی شانس داری ولی نه برای دانشگاه های دولتی ولی برای ایثارگران از نرم افزارتخمین رتبه هم انجام میشود

   • زهرا
    ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

    ممنون. با تخمین رتبه ایثارگران ۹۹ همین درصدارو میزنم حتی ریاضی رو هم ۲۰ وارد میکنم توی منطقی شانس قبولی پزشکی روزانه جاهای دورو میده درسته؟؟. امیدوارم رتبه های امسال نسبت به پارسال بهتر باشن.ممنون از کمکتون .

    • moshaverarshad
     ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

     سلام زهرا
     نمیشه از الان گفت که جای دور پذیریش میگیرین یا ن
     بستگی به تعدا شرکت کنندگان داره

 159. Nasim
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام با درصد زبان و ادبیات ۱۵عربی و دینی ۵۰ ریاضی ۰ فیزیک۲۷ شیمی۲۵زیست. ۳۰ پزشکی پردیس قبول میشم ؟
  سهمیه ۵درصد تورو هدا جواب بدبن تخمین رتبه نمیگه

 160. اردوان مینائی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام آیا ایثار گری در آزمون تخصصی پزشک عمومی برای متخصص هم تاثیر دارد

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در ازمون تخصص پزشکی سهمیه ایثارگران تاثیر دارد و میتوانید از ان استفاده کنید به شرط اینکه تا حالا با سهمیه قبولی در این مقطع نداشته باشید با سهمیه امکان پذیر است موفق باشید

 161. رضا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام . با تراز حدود 7500 ، چقد شانس قبولی دندانپزشکی رو دارم ؟ دولتی و پردیس هم فرقی نمی کنه برام

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

   سلام تراز قبولی رشته های پزشکی و دندان 11000 هستش پردیس شانس بیشتری نسبت به آزاد داری با این تراز

 162. اسرا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام سامانه رتبمو دقیق نگفت اگه میشه شما بگید به نظرتون دینی ۳۰ عربی عمومی ۳۰ ادبیات عمومی ۱۰ زبان ۰ و ریاضی ۰ اقتصاد ۷۵ ادبیات تخصصی ۱۰ تاریخ جغرافیا ۲۵ جامعه شناسی ۴۰ فلسفه منطق ۱۰ روانشناسی ۴۵
  با سهمیه ۵ درصد رتبه و ترازم چند میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۳

   باید از نرم افزار تخمین رتبه محاسبه کنی

 163. Maryam
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۹

  سلام با سهمیه 25درصدی و عربی و زبان حدود 10درصد باشه و ترازی که میشه8458احتمال قبولی پزشکی تبریز رو دارم یانه پردیس و ازاد و سراسری هم فرقی نداره فقط لطفاً جواب بدید

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام مریم
   با سهمیه ای که گفتین و ترازی که باشه بله شانس قبولی رشته پزشکی در دانشگاه پردیس و ازاد دارین

 164. سها
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام ببخشید تراز ۷۷۰۰ شانس قبولی در پزشکی رو داره؟هر شهری و آزاد و پردیسم فرقی نداره.
  سهمیه ۲۵ درصد

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام سها
   شما با توجه به تراز و سهیه ای که گفتین شانس قبولی دارین

 165. nazanin
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام وقتتون بخیر . ایا سهمیه ایثار و منطقه سه باهم لحاظ میشه؟و اگه اگه یکیش لحاظ بشه و کد ایثارم تایید نشه هیچ سهمیه ای اعمال نمیشه؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام اگر سهمیه ایثار تایید نشه منطغه لحاظ میشه

   • ایدا
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

    سلام با رتبه ۳۶۲۴ در سهمیه ایثارگران ۵درصدی و تراز ۸۱۱۰ و رتبه کشوری ۲۹۰۰۰چقدر شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

    • کارشناس ارشد
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام
     شانس قبولی شما 50 درصد است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)