جمع بندی کنکور در یک ماه
جمع بندی کنکور در یک ماه

برنامه ریزی برای یک ماه مانده به کنکور

جهت جمع بندی کنکور در یک ماه و دریافت برنامه ریزی  معجزه در کنکور به سبک رتبه های برتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید :

9099072952 پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

جمع بندی کنکور در یک ماه

جمع بندی کنکور در یک ماه از اهمیت فراوانی برخوردار است که می توان سرنوشت ساز ترین زمان برای معجزه در کنکور نامید ، دوران جمع بندی کنکور برای مرور مباحث مهم و پرتکرار کنکور است که اگر داوطلبان کنکوری جمع بندی کنکور در یک ماه پایانی را جدی بگیرند و در این یک ما به مباحث پراهمیت بپردازند بازده ای بالایی را مشاهده خواهند کرد نحوه ی مرور دروس و تست های پرتکرار کنکور از جمله مباحث مهم و یکی از دغدغه های دانش آموزان کنکوری به حساب می آید که در ادامه به این مباحث و  روش های مطالعه کنکور می پردازیم . 

جمع بندی کنکور در یک ماه از قواعد و روش های فراوانی برخوردار است که مشاوران آن را بسیار مهم می دانند. البته جمع بندی کنکور و  خواندن کنکور در یک ماه ، اصولی دارد که باید طبق قواعد خاصی پیش روید در غیر اینصورت نتیجه قابل قبولی حاصل نخواهد شد در این یک ماه مانده به کنکور سعی کنید از زمان بندی مناسب استفاده نمایید و جمع بندی کنکور در یک ماه پایانی را طبق برنامه ای صحیح پیش ببرید. تنها در این صورت است که بیشترین نتیجه را خواهید گرفت پس سعی نمایید مانند دونده های مسابقات ورزشی تمام انرژی خود را صرف نمایید تا از رقیبان جلو بزنید و با موفقیت به خط پایان برسید.

سعی کنید حتما از یک مشاور مجرب کمک بگیرید تا این یک ماه را برایتان برنامه ای دقیق تنظیم نماید. در صورت تمایل می توانید با مرکز مشاوره کنکور ایران تحصیل تماس بگیرید تا متخصصان و کارشناسان ما شما را در این امر یاری نمایند. روش های مطالعه کنکور – روش تست زنی کنکور – مشاوره آنلاین کنکور – جمع بندی کنکور در یک ماه  و … را از ما بخواهید.

9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب .. تماس تنها از طریق تلفن ثابت

نحوه ی خواندن و جمع بندی کنکور در یک ماه

درس خواندن در طول یک سال امری بدیهی و از آن مهم تر جمع بندی کنکور در یک ماه آخر منتهی به کنکور است. برای اینکه جمع بندی کنکور در یک ماه توسط شما مناسب و کامل انجام شود و زحمات چند ساله شما با چند کار اشتباه در خرداد ماه از بین نرود تا در مواجه با سوال هایی از قبیل یک ماه مانده به کنکور هیچی نخوندم ؟ چیکار کنم ؟ نحوه ی تست زنی و  شروع از اردیبهشت برای کنکور ؟ نحوه ی خواندن کنکور در یک ماه ؟ دچار استرس و گمراهی نشوید به نکات زیر دقت فرمایید.برای بهرمندی از  مشاوره رایگان کنکور  می توانید روی عبارت کلیک کنید .

 

1- جمع بندی کنکور در یک ماه و مطالعه و مرور کردن دروس اختصاصی با عمومی ، در خرداد ماه کمی با یکدیگر متفاوت است. کسانی که هر سه روز یک بار دروس را مطالعه می کنند پیشنهاد می کنیم دروس عمومی را یک روز در میان توسط سوالات کنکور بررسی کنند. سوالات دروس عمومی کنکور مربوط به رشته فرد و حتی مربوط به رشته های دیگر بهترین منبعی است که فرد با مراجعه به آن می تواند سرعت خود را در تست زنی افزایش دهد و با نحوه زمان بندی آشنا شود و به بهترین شکل با انواع تست ها دست و پنجه نرم کند.

 

2- جمع بندی کنکور در یک ماه _ بهترین راه مرور مباحث پاسخ به تست های نکته دار است و بهترین منبع برای سوالات، سوالات کنکور سراسری سال های اخیر می باشد. هر چقدر که شما بتوانید تست بیشتری بزنید علاوه بر مرور مباحث به صورت اجمالی، نحوه ی مدیریت زمان را متوجه می شوید. لازم به توضیح است که می توانید از سوالات کنکور مربوط به دروس عمومی مشترک با رشته های دیگر نیز استفاده کنید. روش های تست زنی کنکور را از مشاوران مجرب ایران تحصیل بخواهید. این مورد از کاربردی ترین موارد در جمع بندی کنکور در یک ماه است.

 

3- جمع بندی کنکور در یک ماه _ شما در خرداد ماه علاوه بر همان آزمون های سه روز یک بار که خودتان برگزار می کنید، می توانید دو درس دیگر را هم به صورت کامل بخوانید و مرور کنید. بهتر است این دو درس، دروسی باشند که احتیاج به مرور زیاد دارند و دارای نکات فراوانی هستند مانند درس دین و زندگی یا درس ادبیات.

 

4- جمع بندی کنکور در یک ماه _ به علت حجم زیاد نکات احتیاج به مرور دارید. برای اینکه بتوانید به طور یکنواخت به مرور دو درس بپردازید، روزی نیم ساعت برای مرور هر یک وقت بگذارید. به عنوان مثال درسی مانند ادبیات دارای بخش های مختلفی است، مانند؛ لغات، تاریخ ادبیات و … و یا درسی مانند دین زندگی که آیات و مفهومشان نقشی اساسی دارند. مثلا بخش لغات و تاریخ ادبیات ۶ سوال را جمعا در بر می گیرد که شما با میانگین نیم ساعت زمان گذاشتن در هر روز می توانید 24 درصد از تست های ادبیات را بزنید.

 

5- جمع بندی کنکور در یک ماه _ بهتر است نکته ای راجع به درس زبان مطرح کنیم. از قوائد زبان انگلیسی به طور میانگین 4 سوال مطرح میشود که شما با مطالعه سوالات کنکور سال های اخیر که چند بار در همین مقاله به آن اشاره کردیم، می توانید به راحتی با نحوه و تیپ سوالات در این بخش آشنا شوید و سوالات با درجه سختی متوسط را پاسخ دهید.( اینکه توقع داشته باشید همه دروس را 100 درصد بزنید اشتباه محض است)

 

6- جمع بندی کنکور در یک ماه _ در این بخش شما را با تکنیک های مطالعه کنکور آشنا می کنیم که در میان رتبه برتر ها بسیار مورد استفاده و محبوب است. این تکنیک تست زنی، روش نقصانی نام دارد.
این روش تا کنون بهترین روش برای مدیریت زمان در آزمون ها بوده است. توضیحات کامل مربوط به این روش را در متن زیر ارائه داده ایم:
برای اینکه متوجه شوید این روش چگونه عمل می کند به عنوان مثال به سراغ دروس عمومی در کنکور می رویم. مدت زمانی که در کنکور به این قسمت اختصاص داده اند 75 دقیقه است که اگر هر درس را در 15 دقیقه پاسخ دهید در انتها 15 دقیقه زمان اضافه خواهید آورد. اکنون این زمان را به سوالاتی اختصاص دهید که پاسخ نداده اید و یا در پاسخ دادن به آن ها شک داشته اید.

مطالب بالا همه یاد آور این است که هنوز هم دیر نیست! شما با امید و تلاش و مرور دروس عمومی و جمع بندی کنکور در یک ماه می توانید به نتیجه مطلوب برسید

جمع بندی کنکور در یک ماه
جمع بندی کنکور در یک ماه

مطالب مرتبط :

برنامه ریزی سه ماهه کنکور

منابع کنکور نظام جدید تجربی 98

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد 98

بهترین مرکز مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی 98

انتخاب رشته کنکور سراسری

سامانه ثبت کد سوابق دیپلم

برنامه ریزی 5 ماهه برای کنکور

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

شروع کنکور از عید

dipcode.medu.ir

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

جمع بندی کنکور در یک ماه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.