برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

قبولی در کنکور با توجه به هدف هر فرد و میزان یادگیری او می تواند زمان متفاوتی را مورد نیاز می باشد. اما می توان با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور کمک نمود تا هر فرد بتواند به موفقیت و هدف مورد نظر خود دست یابد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور  و نحوه دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی ، تعداد ساعت های لازم برای مطالعه ، چه کتابی را برای مطالعه باید بخوانیم؟ چگونه می توانیم نرم افزار برنامه یزی را دانلود نماییم؟  اختصاص داده ایم.

 

چگونه می توانم از تعداد ساعت های لازم برای قبولی و جمع بندی آگاه شوم؟

کتاب های مورد نیاز برای قبولی در این آزمون چیست؟

چگونه در برنامه ریزی روزانه برای کنکور خود کتب مورد نظر را اولویت بندی نماییم؟

 

جهت اطلاع دقیق از برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور و دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی و پاسخنامه تمامی پایه ها با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

 

اولین نکته ای که داوطلبان در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی لازم است رعایت نمایند، به موضوع امکان و یا عدم امکان موفقیت در چهار ماه باقی مانده باز می گردد. قبولی در هر آزمونی خصوصا کنکور سراسری نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشد. قطعا تلاش هر داوطلب می تواند موفقیت او را تضمین نماید. اما نحوه این موفقیت می تواند تعیین کننده بسیار قوی برای او باشد.

یکی از نگرانی های داوطلبان به هنگام برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور به موضوع حجم دروس مربوط می شود بدین معنا که با توجه به حجم فراوان هر یک از دروس ، داوطلبان این نگرانی را دارند که آیا می توانند در این زمینه موفقیت لازم را به دست آورند یا خیر؟ فنی که ما به داوطلبان عزیز ارائه می نماییم ، تمرکز بر روی دروس بسیار مهم می باشد که برای این منظور بودجه بندی کنکور را در اختیار تمامی داوطلبان قرار می دهیم.

بسیاری از داوطلبان گرامی که در طول یکسال زمانی که فرصت داشته اند و یا حتی در طول چند سال دوران تحصیلی خود، ممکن است تلاش نمود باشند تا با تسلط و افزایش ساعات مطالعه ، موفقیت تحصیلی مناسبی را به دست آورند اما با توجه به اینکه این زمان بسیار زیاد بوده است، به همین دلیل در ماه های پایانی دچار خستگی می شوند که همین مورد می تواند موفقیت شما را برای پیشی گرفتن از آنان تعیین نماید.

از دیگر مواردی که می توان برای نحوه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور ضروری دانست این است که روش صحیح درس خواندن کنکور را آموزش ببینید تکنیک های مطالعه برای هر یک از دروس کنکور سراسری بسیار متفاوت می باشد. به همین دلیل چنانچه بتوانید آموزش لازم را در این زمینه دریافت نمایید، خواهید توانست به موفقیت لازم نیز دست یابید.

 

 

 

 

 

 

با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور به صورت اصولی می توانید بر مباحث مهم در هر فصل و هر کتاب تسلط یابید.

 

 

 

 

 

چند ساعت مطالعه در روز برای قبولی کافی است؟

 

چند ساعت مطالعه در روز برای قبولی کافی است؟
چند ساعت مطالعه در روز برای قبولی کافی است؟

 

نحوه یادگیری و میزان آن برای هر فرد متفاوت می باشد در این رابطه نمی توان نسخه یکسانی را برای تمامی داوطلبان ارائه نمود. اما آنچه در رابطه با تعداد ساعات مطالعه می توانیم بگوییم این است که تا زمانی که به تمامی مطالب درسی را به صورت کامل تسلط نیافته اید، بهتر است به درس خواندن و مطالعه نمودن ادامه دهید زیرا هدف از درس خواندن تسلط کافی بر مباحث می باشد.

برای برنامه ریزی کنکور 98 توصیه می نماییم که بهترین ساعت مطالعه را به دروسی اختصاص دهید که بسیار سخت می باشد و همچنین تسلط کافی بر آن ندارید. زیرا تسلط و یادگیری بر این مطالب زمان زیادی را می طلبد. حتما و حتما زمانی را برای تست زنی اختصاص دهید. زیرا تست زنی موجب سرعت علکرد شما در آزمون و همچنین تثبیت مطالب در ذهن شما می گردد.

با توجه به اینکه مدت زمان محدودی در پیش دارید، به همین دلیل بهتر است با استفاده از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی به فنون مطالعه در هر یک از دروس تسلط یابید تا از هدر رفتن زمان خود جلوگیری به عمل آورید. دیگر زمانی برای به تعویق انداختن نخواهید داشت . به همین دلیل از بهانه تراشی ها و مشکلاتی که برایتان در این زمان رخ می دهد به صورت کامل دوری نماید.

 

 

چه کتابی را در برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور بخوانیم ؟

 

همانطور که می دانید دروس مهم و با ضریب بالا در هر یک از رشته ها با توجه به زیر گروه های مختلف و رشته های مورد نظر شما تعیین می گردد. به عنوان مثال برنامه ریزی برای کنکور تجربی 98 برای افرادی که هدف آنان پزشکی است ، یکی از دروس اصلی آنان درس زیست شناسی می باشد که برای تسلط بر این درس باید تمامی فصولی که مرتبط با یکدیگر می باشد را تسلط یابید.

چنانچه در رشته علوم انسانی مشغول به تحصیل می باشید، حتما در برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور به دروس تاریخ و جغرافیا توجه ویژه ای داشته باشید. زیرا تسلط بر این دروس و بالا زدن درصد در آن ، می تواند موفقیت شما را برای کسب رتبه بالا بسیار تضمین نماید. همچنین از دروسی که به صورت تک کتابی می باشند همانند اقتصاد و روانشناسی هرگز غافل نشوید.

 

 

برای بهرمندی از برنامه ریزی رایگان برای کنکور 98 روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

 

چنانچه رشته تحصیلی شما ریاضی و فیزیک می باشد، حتما در برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور با توجه به زیرگروه های تعیین شده برای رشته مورد علاقه و مورد نظر خود تلاش نمایید. داوطلبان عزیز این گروه آزمایشی توجه داشته باشند که در این رشته حتما ریاضی یکی از مهم ترین دروس می باشد به همین دلیل برای قبولی و کسب رتبه عالی نیازمند رتبه بالا می باشد.

 

 

دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی

 

دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی
دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی

 

هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی در رابطه با نحوه اصولی و صحیح مطالعه و همچنین برنامه ریزی اطلاعات جامعی را کسب نمایند. همچنین با استفاده از برنامه تعیین شده بتوانید از برنامه ریزی آماده ای که تعیین شده است دست یابید. تخمین رتبه کنکور سراسری نیز از جمله نرم افزارهایی است که می تواند به شما در رابطه با احتمال رتبه کنکور کمک نماید.

دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی برای تمامی افرادی که مایل به مشاوره تحصیلی آنلاین می باشند نیز امکان پذیر می باشد. توصیه ما به تمامی داوطلبان عزیز این است که برای قبولی و داشتن یک برنامه ریزی درست و اصولی ، بهتر است که از برنامه ریزی انعطاف پذیر آگاه شوید تا بتوانید موفقیت مورد انتظار خود را به دست آوید.

جهت دانلود برنامه 4 ماهه کنکور تجربی و همچنین آموزش لازم در رابطه با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما اطلاعات لازم را به شما ارائه نمایند.

 

 

آیا با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور می توان موفق شد؟

همانطور که می دانید موفقیت از نظر هر فردی می تواند معنا و مفهوم متفاوتی داشته باشد از نظر من شاید قبولی در دانشگاه پیام نور یک موفقیت محسوب شود و از نظر شما موفقیت یعنی دانشگاه تهران و قبولی در پزشکی باشد. اما قطعا با تلاش و برنامه ریزی اصولی می توان موفقیت را در هر زمینه ای به دست آورد.

 

کدام یک از دروس را در اولویت مطالعه قرار داد؟

در این مقاله در این رابطه توضیحاتی را به تمامی داوطلبان ارائه نمودیم. در درجه اول و برای مراحل اولیه بهتر است درسی که در آنها بسیار مسلط نیستید و در درجه دوم برای دروس با ضریب بیشتر متناسب با رشته مورد نظر و زیر گروه مورد علاقتان قرار دهید. به همین دلیل قبولی در هر یک از رشته ها با استفاده از رتبه های کسب شده صورت خواهد پذیرفت.

 

در برنامه ریزی چهارماهه چند ساعت باید مطالعه نمود؟

آیا می توان برای تسلط بر مباحث بیشتر و فصول مهم برخی از دروس را حذف نمود؟

چگونه می توانم مطالب کتاب را خلاصه نمایم؟

نحوه جمع بندی برای زمان کنکور چگونه است؟

آیا در دوران جمع بندی هم لازم است که کتاب های کمک آموزشی را مطالعه نماییم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت اطلاعات در رابطه با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

بودجه بندی کنکور تجربی 99

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

بودجه بندی کنکور ریاضی 99

افزایش سرعت تست زنی کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.