ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401 انجام گرفت پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد کشور کلیه دانش آموزانی که جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان  اقدام نموده و در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند مطابق اطلاعیه دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان در تاریخ مقرر جهت اطلاع از قبولی یا عدم قبولی خود وارد سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم 1401-1401 شده به نشانی azmoon.medu.ir شده و پس از وارد کردن اطلاعات دانش آموز می توانند جهت مشاهده نتایج قبولی تیزهوشان ششم به هفتم اقدام نمایند شایان ذکر است دریافت رمز عبور همگام برای استعلام نتایج الزامی است لذا دانش آموزان و اولیای گرامی با در اختیار داشتن مدارک کامل می توانند جهت مشاهده نتایج تیزهوشان هفتم 1401-1401 می توانند از طریق تماس با مرکز ایران تحصیل با شماره های 9099075307 – 9099075307 ( استان تهران) اقدام به مشاهده نتایج قبولی خود نمایند.

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401

اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401-1401 از موارد مهمی است که دانش آموزان باید به موقع نسبت به  آن مطلع شوند. زیرا در صورتی که جزو اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی قرار داشته باشند، اما به موقع ثبت نام خود را در مدارس تیزهوشان انجام ندهند، امتیاز قبولی از آنان سلب می‌گردد. لذا داوطلبان محترم به‌محض انتشار لیست اسامی قبول‌ شدگان تیز هوشان ششم به هفتم ، نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است که به دلیل تقاضای فراوان دانش آموزان، برای ورود به مدارس تیزهوشان، نتایج آزمون تیزهوشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردیده است. لذا توصیه می‌شود که دانش آموزان به موقع و در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی نسبت به مشاهده اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان اقدام نمایند تا حق آنان ضایع نگردد.

 

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401

 

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی

همانند سنوات گذشته هم‌زمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم به هفتم 1401-1401نیز، قابل مشاهده خواهد بود. دانش‌آموزانی که نامشان در لیست اسامی کسانی که در آزمون تیز هوشان قبول‌ شده‌اند وجود دارد، پذیرفته شده در این آزمون محسوب می‌گردند و می‌توانند با توجه به شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان جهت ثبت نام تکمیلی مراجعه حضوری به واحد قبولی خود داشته باشند.

تعداد شرکت‌کنندگان متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم هر ساله رو به افزایش می‌باشد و همین مسئله موجب رقابت شدیدتر و سخت‌تر بین داوطلبان می‌گردد. با توجه به قانون جانشینی که طبق آن چنانچه دانش‌آموز پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و عدم حضور به موقع جهت ثبت نام اقدام ننماید، دانش‌آموز دیگری جایگزین وی می‌شود.

موارد ذکر شده لزوم اطلاع به موقع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را برای کلیه دانش‌آموزانی که در این آزمون شرکت نموده‌اند را مشخص می‌نماید. به همین دلیل با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اطلاع یابید و در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش در مدارس استعداد درخشان اطلاع یابید .

 

 در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استعداد درخشان قابل مشاهده می باشد.

 

 

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم  ابتدایی 1401-1401

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی برخی از داوطلبان از اینکه نام آنان در اسامی قبول شدگان استعدادهای درخشان قرار نگرفته است ناراضی و معترض باشند. به همین دلیل می‌توانند درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را ارسال نمایند. در رابطه با ثبت اعتراض توسط والدین و یا دانش آموزان تفاوتی وجود نخواهد داشت.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان پس از انتشار اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی امکان پذیر می‌باشد. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی قابل انجام خواهد بود و در این مورد نیازی به مراجعه حضوری می باشد. با استفاده از سامانه مربوطه که پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم قابل دسترسی خواهد بود. والدین و دانش آموزان می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

مهلت قرار داده شده برای اعتراض نسبت به تراز و نمره دانش آموز به صورت محدود می‌باشد و چنانچه در این زمان اعتراض شما در سامانه ثبت نگردد، پس از پایان مهلت قرار داده شده، این اعتراض قابل ثبت نخواهد بود و حتی در صورت مراجعه حضوری به مراکز، پیگیری نخواهد گردید. لذا چنانچه اسم دانش آموز در لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان قرار نگرفته است، چنانچه اعتراضی به نمره و یا تراز خود دارید، حتماً در سامانه مورد نظر اعتراض خود را ثبت نمایید.

 

لیست ذخیره آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401-1401

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم

خوشبختانه آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جزو اسامی کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده‌اند، قرار نگرفته اند، شانس دوباره‌ای برای ورود به مدارس استعداد درخشان خواهند داشت. این دسته از دانش آموزان می‌توانند در زمان اعلام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان شرکت نمایند.

همان‌طور که ذکر شد، برخی از دانش آموزان ممکن است در زمان مقرر برای ثبت نام حضور نیابند و یا اینکه به دلایلی از ثبت نام خود انصراف دهند. همین مسئله موجب می‌گردد تا صندلی‌های خالی در هر کلاس وجود داشته باشد و به همین دلیل مدارس برای تکمیل نمودن ظرفیت خالی خود، اعلام نیاز می‌نمایند و دانش آموزان می‌توانند نسبت به ثبت نام  جهت تکمیل ظرفیت خالی اقدام نمایند.

دانش آموزان لازم است در زمان مقرر جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت اقدام نموده و در آزمونی که از طرف آموزش و پروش هر استان برگزار می‌گردد، شرکت نمایند. شایان ذکر است که همانند مراحل قبل، داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جزو اسامی پذیرفته شدگان می‌باشند، می‌توانند در این مدارس ثبت نام نمایند.

 

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ایران تحصیل

برخی از دانش آموزان در رابطه با دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان دچار مشکلاتی می‌باشند و یا اینکه پس از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و دریافت کارنامه آزمون تیز هوشان به نتیجه خود اعتراض دارند و ممکن است مایل باشند این اعتراض را ثبت و پیگیری نمایند. اما به دلیل نامشخص بودن مکان ثبت این اعتراض، ابهام و سردرگمی والدین و دانش آموزان بالا می‌رود.

راه اندازی سامانه ایران تحصیل بر همین مبنا صورت گرفت و در آن دانش آموزان می‌توانند از مرحله ابتدایی ثبت نام تا پایان آن یعنی زمانی که اسم آنان در لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی قرار می‌گیرد، در این سامانه کلیه امور مربوطه را به صورت دقیق و با سپردن کار به کارشناسان مربوطه انجام دهند.

ضمناً دانش آموزان در پایه‌های مختلف می‌توانند جهت پذیرش در مدارس استعداد درخشان با تماس حاصل نمودن با مشاورین ایران تحصیل، پاسخ کلیه سؤالات خود را دریافت نمایند. نحوه برنامه ریزی برای پذیرش در آزمون تیزهوشان و  زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل پاسخگوی داوطلبین در این رابطه خواهند بود.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی ، ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان 1401-1401 و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

کانال اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401

بیشتر بدانید

ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوره قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان دهم 

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

sampad.medu.ir

معرفی مدارس تیزهوشان

شرایط مدارس شاهد

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی

2.7/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401 به چه صورت است؟

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی بصورت اینترنتی است.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401 در چه سامانه ای اعلام میشود؟

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی در سامانه azmoon.medu.ir اعلام میگردد.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1401-1401 چه زمانی است؟

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی دو ماه بعد از برگزاری ازمون است.

آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی وجود دارد؟

بله این امکان وجود دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور