اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99 انجام گرفت پیرو اطلاعیه سازمان سمپاد کشور کلیه دانش آموزانی که جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام نموده و در آزمون شرکت نموده‌اند می‌توانند مطابق اطلاعیه دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان در تاریخ مقرر جهت اطلاع از قبولی یا عدم قبولی خود وارد سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم 98-99 شده به نشانی azmoon.medu.ir شده و پس از وارد کردن اطلاعات دانش آموز می توانند جهت مشاهده نتایج قبولی تیزهوشان ششم به هفتم اقدام نمایند شایان ذکر است دریافت رمز عبور همگام برای استعلام نتایج الزامی است لذا دانش آموزان و اولیای گرامی با در اختیار داشتن مدارک کامل می توانند جهت مشاهده نتایج تیزهوشان هفتم 98-99 می توانند از طریق تماس با مرکز ایران تحصیل با شماره های 9099072952 – 9099072952 ( استان تهران) اقدام به مشاهده نتایج قبولی خود نمایند.

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی – دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99

اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 از موارد مهمی است که دانش آموزان باید به موقع نسبت به آن مطلع شوند. زیرا در صورتی که جزو اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی قرار داشته باشند، اما به موقع ثبت نام خود را در مدارس تیزهوشان انجام ندهند، امتیاز قبولی از آنان سلب می‌گردد. لذا داوطلبان محترم به‌محض انتشار لیست اسامی قبول‌ شدگان تیز هوشان ششم به هفتم ، نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است که به دلیل تقاضای فراوان دانش آموزان، برای ورود به مدارس تیزهوشان، نتایج آزمون تیزهوشان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردیده است. لذا توصیه می‌شود که دانش آموزان به موقع و در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی نسبت به مشاهده اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان اقدام نمایند تا حق آنان ضایع نگردد.

 

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99

 

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی
اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی

همانند سنوات گذشته هم‌زمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم به هفتم 98-99 نیز، قابل مشاهده خواهد بود. دانش‌آموزانی که نامشان در لیست اسامی کسانی که در آزمون تیز هوشان قبول‌ شده‌اند وجود دارد، پذیرفته شده در این آزمون محسوب می‌گردند و می‌توانند با توجه به شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان جهت ثبت نام تکمیلی مراجعه حضوری به واحد قبولی خود داشته باشند.

تعداد شرکت‌کنندگان متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم هر ساله رو به افزایش می‌باشد و همین مسئله موجب رقابت شدیدتر و سخت‌تر بین داوطلبان می‌گردد. با توجه به قانون جانشینی که طبق آن چنانچه دانش‌آموز پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و عدم حضور به موقع جهت ثبت نام اقدام ننماید، دانش‌آموز دیگری جایگزین وی می‌شود.

موارد ذکر شده لزوم اطلاع به موقع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را برای کلیه دانش‌آموزانی که در این آزمون شرکت نموده‌اند را مشخص می‌نماید. به همین دلیل با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید تا از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اطلاع یابید و در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش در مدارس استعداد درخشان اطلاع یابید .

 

در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استعداد درخشان قابل مشاهده می باشد.

 

 

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98-99

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی برخی از داوطلبان از اینکه نام آنان در اسامی قبول شدگان استعدادهای درخشان قرار نگرفته است ناراضی و معترض باشند. به همین دلیل می‌توانند درخواست اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی را ارسال نمایند. در رابطه با ثبت اعتراض توسط والدین و یا دانش آموزان تفاوتی وجود نخواهد داشت.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان پس از انتشار اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی امکان پذیر می‌باشد. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی قابل انجام خواهد بود و در این مورد نیازی به مراجعه حضوری می باشد. با استفاده از سامانه مربوطه که پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم قابل دسترسی خواهد بود. والدین و دانش آموزان می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

مهلت قرار داده شده برای اعتراض نسبت به تراز و نمره دانش آموز به صورت محدود می‌باشد و چنانچه در این زمان اعتراض شما در سامانه ثبت نگردد، پس از پایان مهلت قرار داده شده، این اعتراض قابل ثبت نخواهد بود و حتی در صورت مراجعه حضوری به مراکز، پیگیری نخواهد گردید. لذا چنانچه اسم دانش آموز در لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان قرار نگرفته است، چنانچه اعتراضی به نمره و یا تراز خود دارید، حتماً در سامانه مورد نظر اعتراض خود را ثبت نمایید.

 

لیست ذخیره آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98-99

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم
تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان ششم

خوشبختانه آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جزو اسامی کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده‌اند، قرار نگرفته اند، شانس دوباره‌ای برای ورود به مدارس استعداد درخشان خواهند داشت. این دسته از دانش آموزان می‌توانند در زمان اعلام تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان شرکت نمایند.

همان‌طور که ذکر شد، برخی از دانش آموزان ممکن است در زمان مقرر برای ثبت نام حضور نیابند و یا اینکه به دلایلی از ثبت نام خود انصراف دهند. همین مسئله موجب می‌گردد تا صندلی‌های خالی در هر کلاس وجود داشته باشد و به همین دلیل مدارس برای تکمیل نمودن ظرفیت خالی خود، اعلام نیاز می‌نمایند و دانش آموزان می‌توانند نسبت به ثبت نام جهت تکمیل ظرفیت خالی اقدام نمایند.

دانش آموزان لازم است در زمان مقرر جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت اقدام نموده و در آزمونی که از طرف آموزش و پروش هر استان برگزار می‌گردد، شرکت نمایند. شایان ذکر است که همانند مراحل قبل، داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی جزو اسامی پذیرفته شدگان می‌باشند، می‌توانند در این مدارس ثبت نام نمایند.

 

سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ایران تحصیل

برخی از دانش آموزان در رابطه با دانلود نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان دچار مشکلاتی می‌باشند و یا اینکه پس از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و دریافت کارنامه آزمون تیز هوشان به نتیجه خود اعتراض دارند و ممکن است مایل باشند این اعتراض را ثبت و پیگیری نمایند. اما به دلیل نامشخص بودن مکان ثبت این اعتراض، ابهام و سردرگمی والدین و دانش آموزان بالا می‌رود.

راه اندازی سامانه ایران تحصیل بر همین مبنا صورت گرفت و در آن دانش آموزان می‌توانند از مرحله ابتدایی ثبت نام تا پایان آن یعنی زمانی که اسم آنان در لیست اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی قرار می‌گیرد، در این سامانه کلیه امور مربوطه را به صورت دقیق و با سپردن کار به کارشناسان مربوطه انجام دهند.

ضمناً دانش آموزان در پایه‌های مختلف می‌توانند جهت پذیرش در مدارس استعداد درخشان با تماس حاصل نمودن با مشاورین ایران تحصیل، پاسخ کلیه سؤالات خود را دریافت نمایند. نحوه برنامه ریزی برای پذیرش در آزمون تیزهوشان و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل پاسخگوی داوطلبین در این رابطه خواهند بود.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی ، ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان 98-99 و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98
کانال اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

بیشتر بدانید

ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوره قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم

ثبت نام مدارس تیزهوشان دهم 98-99

پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98-99

sampad.medu.ir

معرفی مدارس تیزهوشان

شرایط مدارس شاهد

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان ششم ابتدایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *