تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی با رتبه های تک رقمی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

پیچیدگی سوالات کنکور به حدی رسیده که مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی رو برای خیلی از داوطلبان ضروری کرده. همه ما دلمون میخواد وقتی وارد کاری میشیم، در اون کار بهترین باشیم و برای بهترین بودن باید از بهترین ها سوال کنیم. به همین دلیل به دست آوردن یه رتبه خوب و عالی توی کنکور، با کمک و پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی امکان پذیره. چراکه پشتیبانی و برنامه ریزی تحصیلی اون ها به شما کمک میکنه تا به اصطلاح پا جای پای اون ها بگذارید.

 

 

برای رزو نوبت و برقراری ارتباط با مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی – معرفی بهترین آزمون های آزمایشی، دریافت جزوه رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی مختص به کدوم گروه آزمایشی هست؟

 

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی مختص به کدوم گروه آزمایشی هست؟

 

یه سوالی که ممکنه برای دانش آموزان و داوطلبان به وجود بیاد همین باشه که کدوم گروه های آزمایشی می تونن از این مشاوره بهره مند بشن؟ ما خدمات مشاوره ای خودمون رو محدود به هیچ کدوم از گروه های آزمایشی نکردیم و هر کدوم از شما داوطلبای عزیز که مایل باشید، می تونید با رتبه های تک رقمی گروه آزمایشی خودتون در تماس و ارتباط باشید و هر سوالی که دارید رو از اون ها بپرسید و به جواب سوالاتتون برسید.

یک نکته مهم میخوایم به همه داوطلبای تجربی بگیم و اونم اینکه بهتره که بدونید، رقبای شما فقط دانش آموزان همسن و سال خودتون یا داوطلبایی که سال گذشته قبول نشدن نیستن. بسیاری از بچه های رشته ریاضی که حتی ممکنه الان شاغل هم باشن، بازم دنبال این رشته باشن و به همین دلیل هیچ وقت نباید مقایسه و سطح تصور شما در این حد همسانتون باشه. یک نکته دیگه هم که شاید خیلی مهمه و باید بیشتر بهش دقت کنید اینکه هیچ رقیبی رو نباید دست کم بگیرید و تصور کنید که اون ها نمیتونن بهتر از شما باشن.

داوطلبای کنکور هنر با توجه به اینکه رشته شناوری دارن ، رقابت سختی دارن. یکی از مشکلاتی که این رشته داره اینکه منابعش دقیقا مشخص نیست و همچنین برای قبول شدن توی هر کدوم از رشته های روزانه این دانشگاه، داوطلبا باید رتبه خیلی خوبی داشته باشن تا بتونن قبول بشن به همین دلیله مشاوره تلفنی کنکور هنر تقاضای زیادی داره. رشته علوم انسانی هم با توجه به منابع بسیار زیادی که داره، برنامه ریزی در این رشته رو دشوار کرده. گروه علوم ریاضی هم که سختی منابعش قابل توصیف نیست.

 

 برنامه ریزی تحصیلی رتبه های برتر چه تفاوتی با سایر افراد داره؟

سنگ بنای کار شما، همین برنامه ریزی هست. به همین دلیل اگر این برنامه ریزی رو نداشته باشید، هرگز نمیتونید حتی با روزی 16 یا 18 ساعت درس خوندن هم به نتیجه برسید. همه ما یک خصلتی داریم و اونم اینکه تا وقتی برنامه ریزی نکردیم، احساس می کنیم خیلی زمان داریم و می تونیم هر وقت که دلمون خواست شروع کنیم به درس خوندن و… اما وقتی خودمون و یا فرد دیگه ای، برامون برنامه ریزی میکنه، تازه متوجه میشیم که باید چقدر وقت میگذاشتیم و چقدر فرصتمون محدوده.

یکی از نکات برنامه ریزی درسی و تفاوت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی با سایر برنامه ریزی های دیگر افراد، در درجه اول این هست که برنامه شما اولا با توجه به شخصیت و زمان شما ایجاد و طراحی میشه و این خودش یکی از مهم ترین مواردی است که خیلی از برنامه ها ممکنه نداشته باشن. دوم اینکه این برنامه ها بسیار منعطف و با اصول کامل برنامه ریزی طراحی میشن به همین دلیل تمام جوانب در اون در نظر گرفته شدن.

حالا به ما بگین که ببینم بهتر از اینکه فردی برنامه ریزی رو برای شما انجام بده که خودش این راه رو رفته و کاملا نتیجه گرفته از این کار و این روش، کی میتونه به شما کمک کنه؟ واقعی بودن یه برنامه ریزی، یکی از مهم ترین مواردی هست که خیلی از برنامه ها این خصلت رو ممکنه نداشته باشن. به عنوان مثال برخی از مشاوران، بدون توجه به شرایط و زمینه فرد، برنامه ریزی نفر اول کنکور رو طراحی میکنن و اونو دیکته می کنن. اما رتبه برتر به شما میتونه برنامه ای رو بده که کاملا عملی باشه.

 

من می خوام با پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی در ارتباط باشم چیکار کنم؟

 

من می خوام با برنامه ریزی تحصیلی در ارتباط باشم

من می خوام با برنامه ریزی تحصیلی در ارتباط باشم

 

قبل از اینکه دنبال پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی باشی؛ اول به یک سوال من جواب بده. هدفت رو مشخص کردی؟؟ یا هنوز بلاتکلیفی و نمیدونی چی میخوای؟؟ اگه بلاتکلیف هستی، بهتره اول با بهترین مشاور کنکور به شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران)از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس بگیرید تا یه آزمون شخصیت ازت بگیرن و بهت بگن که برای کدوم رشته مناسب تر هستی و برای رسیدن به اون رشته و رتبه مورد نظرت باید چیکار کنی.

یکی از سوالاتی که در مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی وجود داره، اینکه ما باید شرایط خاصی داشته باشیم که بتونیم از این مشاوره ها استفاده کنیم؟ در ادامه بهتون کاملا توضیح میدیم که باید چیکار کنید و چه وقت و چه جوری میتونی باهاشون در ارتباط باشید. اما در این حد الان میتونیم بهتون بگیم که ما هیچ تبعیضی برای تهران و شهرستان، مناطق محروم و غیر محروم و شهر کوچیک و بزرگ قرار ندادیم و به همین دلیل میتونید به راحتی با ما در ارتباط باشید.

توصیه می کنیم که قبل از تماس با گروه ما برای پشتیبانی و برنامه ریزی تحصیلی بهتره که همه سوالاتتون رو بنویسید یکجا و هر کدوم رو یکی یکی و با حوصله از مشاورای ما بپرسید. یک نکته مهم هم در زمان مشاور و برنامه ریزی توسط تیم ما اینکه اجازه بدید حرفشون رو به صورت کامل بزنن. چون ممکنه یک نکته ای رو در آخر صحبتشون بخوان ذکر کنن ولی این عجله شما باعث بشه که این نکته جا بمونه و به همین دلیل ممکنه حق مطلب ادا نشه و خلط مبحث پیش بیاد.

 

 

مزایای مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی 

ما برای انجام هر کاری اول باید دلایل قانع کننده ای داشته باشیم و بعد از اون، تصمیم بگیریم که اون کار رو انجام بدیم یا ندیم. بنابراین ما بهتون میگیم مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی چه فوایدی برای شما ممکنه داشته باشه که بقیه مشاوره ها نداشته باشن.

 

آشنایی کامل با بهترین منابع کنکور

شاید با دیدن این جمله با خودتون بگین که منابع کنکور سراسری رو میتونیم توی تمام سایت ها مشاهده کنیم و دیگه نیازی به مشاوره گرفتن در این مورد وجود نداره. بله! قطعا همه این ها وجود دارن. اما یک نکته مهم رو از خاطر نباید برد و اونم اینکه اولا خیلی از داوطلبان ممکنه کتاب هاشون رو خریداری کرده باشن و توان مالی خریداری کتابهای جدید رو نداشته باشن. نکته دوم اینکه ما هنوز نمیتونیم با قطعیت و یقین بگیم که منابعی که توی سایت های مختلف نوشته شده، دقیقا همون منابعی هست که رتبه های برتر خونده باشن.

یکی از دانشجوهای پزشکی دانشگاه شهید بهشتی، با توجه به وضع مالی یکی از دانش آموزانی که در مناطق محروم قرار داشت، توصیه می کرد که نگران خرید کتاب نباش و میتونی با خوب خوندن کتاب هات و همچنین امانت گرفتن کتاب ها، بدون نیاز به شرکت در آزمون ها ی آزمایشی به راحتی در رشته پزشکی پذیرفته بشن. بنابراین این میتونه یک راه حل،  برای اون دسته از داوطلبایی باشه که هنوز نمیدونن چی بخونن و یا اینکه کتاب ها رو خریداری کردن ولی نمیدونن خوبن یا نه و یا توان مالی کافی ندارن و حالا دنبال یه راه حلی برای این کار هستن.

 

تسلط بر مهم ترین منابع هر درس

 

در هر کتابی، یک سری مطالب وجود دارن که بسیار مهم هستن و یا اینکه خیلی تکنیک های خاصی برای خوندنشون وجود داره که شما ممکنه حتی با خوندن بسیار اون مطالب، بازم نتونید به 80 درصد سوالات اون مطالب، جواب بدید چون با تکنیک های خوندن اون مطلب آشنا نیستید. یک نکته مهم برای افرادی هست که فرصت کمی دارن . مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی بهتون کمک میکنه تا راهکارهایی طلایی برای قبولی پزشکی در 4 ماه رو خوب یاد بگیرید و بتونید موفق بشید.

 

در هر کجای ایران می توانید از مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی بهره مند بشید

قبولی در کنکور، حق همه افرادی که هست که برای آیندشون امید و آرزوهایی داشته باشن و برای رسیدن به اون تلاش کنن. به همین دلیل هیچ دانش آموز و هیچ داوطلب کنکوری نباید از آرزوهاش دور بشه و تنها به دلیل عدم دسترسی به مشاوران تراز یک رتبه کشوری و یا منطقه ای، از آموزش و مشاوره بی بهره بمونه. ما روش های مختلفی برای دریافت مشاوره قرار دادیم که بتونن هر طور که مایل هستند، از خدمات مشاروه ای بهره مند شوند.

مشاوره آنلاین : دریافت مشاوره آنلاین برای آن دسته از افرادی است که امکان استفاده از مشاوره های حضوری را ندارند و یا اینکه به تلفن ثابت دسترسی ندارند ایجاد شده. به همین دلیل می توانند به راحتی با استفاده از اینترنت خود، با مشاوران ما در ارتباط باشند. مشاوران ما پس از رزو نوبت با مشاوران ما، خدمات لازم را به شما ارائه دهند. برای رزو نوبت آنلاین ابتدا باید با شماره های شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران)از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 تماس حاصل نمایید تا نوبت شما را رزو نمایند.

امکان مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی به صورت تلفنی نیز وجود دارد. هر یک از داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از شماره تماس هایی که در سایت قرار دادیم، با ما در ارتباط باشند و سوالات خود را از رتبه های تک رقمی بپرسند. امکان تعداد مشاوره های حضوری با توجه به شرایط به وجود آمده در رابطه با ویرس کرونا، مجدود خواهد بود و به همین دلیل در صورت تکمیل ظرفیت مشاوره حضوری، میتونید از پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی استفاده نمایید.

 

امکان پشتیبانی تحصیلی  در هر زمان

برخی از برنامه ریزی تحصیلی که مشاوران انجام می دهند، بدین صورت هست که تنها یک برنامه ریزی را انجام می دهند و به همین دلیل در صورتی که داوطلب با مشکلی مواجه باشد و یا اینکه سوالی در رابطه با برنامه ریزی داشته باشند، نمی توانند از کس دیگری بپرسند و یا دسترسی به مشاور ندارند. همچنین یک نکته مهم این است که مشاوران ما در هر زمانی به شما امکان مشاوره را خواهند داد. شماره تماس های ما به گونه ای است که روزهای تعطیل نیز، می توانید بدان دسترسی داشته باشید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

آموزش تکنیک های تست زنی

هر چقدر هم که شما بتوانید خوب درس بخوانید، اما زمانی که با روش های تست زنی سریع آشنا نباشید، نخواهید توانست به راحتی پذیرفته شوید. بنابراین به این نکته دقت داشته باشید که اگر تکنیک های تست زنی را بلد نباشید، شاید نتونید به خوبی به سوالات جواب بدید. اگر نتوانید به خوبی به تست ها پاسخ بدید، قطعا نمیتونید به رتبه مورد نظرتون برسید. هر یک از دروس، تکنیک های خاص خود را خواهد داشت و به همین دلیل در صورتی که از مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی و پشتیبانی تحصیلی استفاده نمایید، قبولیتون تضمین شده

 

آیا مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی واقعا تضمینی است؟

تضمینی در رابطه با قبولی وجود ندارد مگر اینکه شما به تمامی اصل لازم عمل نمایید وگرنه نخواهید توانست رتبه دلخواهتون را کسب کنید. بنابراین تمام راه هایی که لازم است را به خوبی باید طی نمایید تا بتوانید به راحتی به رتبه دلخواه خود نزدیک شوید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی و همچنین نحوه دریافت پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی ارائه بدیم. در صورتی که مایل به رزو نوبت برای برنامه ریزی تحصیلی هستید، می تونید با مشاوران ما که شماره هاشون در سایت موجود هست، تماس حاصل نمایید. مشاورا ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

مطالب مرتبط

چرا نمیتونم درس بخونم؟

برنامه ریزی رایگان کنکور 1400

چیکار کنم که مطالب توی ذهنم بیاد موقع امتحان ؟

پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی

پشتیبانی تحصیلی

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

برای رزو نوبت با مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی  باید چیکار کنم؟

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی میتونید با شماره های شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران)از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 تماس حاصل نمایید.

 

امکان پشتیبانی و مشاوره با رتبه های تک رقمی برای برای کدام گروه ازمایشی وجود دارد؟

ارائه خدمات مشاوره ای برای تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی امکان پذیر خواهد بود و محدودیتی در رابطه با امکان مشاوره وجود نخواهد داشت.

 

پشتیبانی تحصیلی به چه صورتی است؟

پشتیبانی تحصیلی و برنامه ریزی برای همه داوطلبان وجود دارد و به همین دلیل هر زمانی که دچار مشکلی شوند و یا سوالی داشته باشند، می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشین.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور