تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
برنامه ریزی رایگان کنکور 1400

برنامه ریزی رایگان کنکور 1400

برنامه ریزی رایگان کنکور 1400
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با تغییر روال رقابت در کنکور، لزوم مشاوره و برنامه ریزی بیشتر از قبل احساس می شود. اما متاسفانه این امکان به دلیل هزینه های بالا برای همه داوطلبان وجود ندارد. بنابراین ما تلاش کردیم تا با برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 کمک کنیم تا دانش آموزان کم بضاعت تر نیز از این امکان بی بهره نباشند و یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها را برای داوطلبان تدارک دیدیم. 

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد چگونگی برنامه ریزی رایگان کنکور 1400– رزو جلسات و زمان برگزاری با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

چگونه از برنامه ریزی رایگان کنکور بهره مند شویم؟

 

آیا همه می توانند از برنامه ریزی رایگان کنکور بهره مند شوند؟

آیا همه می توانند از برنامه ریزی رایگان کنکور بهره مند شوند؟

 

این روزها امکانات بسیاری از جمله انواع کتب و دی وی دی های کمک آموزشی و تست زنی، اردو های مطالعاتی، معلم های خصوصی و کلاس های تقویتی برای داوطلبان در دسترس است. اما آیا صرف برخوردار بودن از این امکانات میتوان موفقیت در کنکور را تضمین کرد؟ و آیا این رقابت عادلانه خواهد بود؟

روزانه داوطلبان بسیاری مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین با ما تماس می گیرند و از اینکه نمی توانند نتیجه مطلوب را بگیرند اظهار نگرانی می کنند. کجای کار می لنگند؟ درست حدس زدید. برنامه ریزی غلط علت کار است. همه کنکوری ها به مشاور خبره ایی نیازمندند تا مسیر درست را به آن ها نشان دهد. اما شرایط مالی این اجازه را به خیلی ها نمی دهد.

این موضوع باعث شد تا سامانه ایران تحصیل یکی از اولین سامانه ها برای ایجاد برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 باشد تا برابری را در میان داوطلبان ایجاد کند و هیچ محدودیتی برای تماس داوطلبان وجود ندارد. بعلاوه، با اختصاص یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها بهترین شرایط برای رسیدن به موفقیت فراهم شده و کاربردی ترین راهنمایی ها به متقاضیان عرضه می شود.

 

 

چطور می توان یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها داشت؟

 

یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها

یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها

 

پر واضح است که مشورت با کسی که یک مسیر را به درستی طی کرده است، درست ترین و ارزشمندترین نوع راهنمایی است. چرا که او با سختی های راه آشنا است و خوب می داند که با چه شیوه هایی می توان به موفقیت دست یافت. بعلاوه با منابع و دروس تسلط کامل دارد و قادر است صحیح ترین ها را در اختیار فرد بگذارد.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور می تواند الگوی مناسبی برای داوطلب کنکور باشد. به همین متخصصان ایران تحصیل بستری را فراهم کردند تا متقاضیان کنکور بتوانند یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها داشته باشند. سوالات خود را بپرسند، ابهامات را بر طرف کنند و تجربیات این افراد استفاده کنند.

همانند برنامه ریزی رایگان کنکور 1400، متقاضیان بایستی برای رزو جلسه با سایت ایران تحصیل تماس بگیریند و مشخصات خود را ثبت کنند. یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری ( البته با ظرفیت محدود) بر گزار می شود.

 

 

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور دارای کیفیت لازم است؟

عرصه حساس و پر از رقابت کنکور اجازه اشتباه را به متقاضیان خود نمی دهد. پس چنانچه سال یا سال های گذشته موفق به قبولی نشده اید و یا امسال قرار است که برای اولین بار در کنکور شرکت کنید، از همین ابتدا برنامه منسجمی داشته باشید. برنامه ریزی رایگان کنکور یک فرصت طلایی است که نباید از آن غافل شد. اما ویژگی های این برنامه ریزی چیست؟

 

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین

از آنجا که برخی از داوطلبان امکان مشاوره حضوری را ندارند، مشاوره آنلاین یک امکان فوق العاده محسوب می شود. علاوه بر این، یک مزیت بزرگ مشاوره و برنامه ریزی آنلاین در این است که افراد می توانند شبانه روز و همه روزهای هفته از راهنمایی های مشاوران و متخصصان مربوطه برخوردار شوند. 

علاوه بر این، داوطلبان خوب و با استعدادی وجود دارد که در مناطق دور افتاده سکونت دارند و نمی توانند به شهرهای بزرگ رفته و با مشاوران به صورت حضوری صحبت کنند. این عادلانه نیست که زحمات و استعداد اینگونه افراد بی ثمر باشد. برنامه ریزی رایگان کنکور آنلاین فرصت برابر را برای همه به وجود آورده است.

 

مشاوره حضوری

با وجود تمام مزیت های گفته شده برای مشاوره آنلاین، برنامه ریزی رایگان کنکور به صورت حضوری نیز برگزار می شود. بدین ترتیب افرادی که مایل به مراجعه حضوری هستند می توانند علاوه بر مشاوره در مورد برنامه ریزی کنکور، از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان نیز استفاده کنند. البته این مورد در مشاوره انلاین و تماس تلفنی نیز امکانپذیر است.

یادآوری یک نکته در اینجا ضروری است و آن هم این است که ظرفیت مشاوره حضوری و یا یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها محدود است. بنابراین متقاضیان بایستی قبل از مراجعه درخواست خود را ثبت کرده و در مورد زمان و چگونگی آن اطلاع یابند.

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تلفنی

برای افرادی که به هر دلیلی امکان مشاوره حضوری ندارند، علاوه بر مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی نیز در نظر گرفته شده است. به این ترتیب حتی کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم می توانند را روش صحیح درس خواندن کنکور یاد بگیرند. خطوط تلفن از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی همه عزیزان است.

 

مشاوره و برنامه ریزی رشته تجربی

یکی و شاید بتوان گفت پر طرفدارترین رشته تحصیلی در میان داوطلبان کنکور، رشته تجربی است. همین مسئله باعث شده است تا رقابت تنگ و نفس گیری در آن وجود داشته باشد. برای دستیابی به رشته های جذاب دانشگاهی آن مخصوصا پزشکی و پیرا پزشکی به عوامل زیادی بستگی دارد.

در این بین شایع ترین سوال متقاضیان این رشته این است که برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ خواندن دروسی مانند زیست، فیزیک، ریاضی و شیمی هر کدام نیازمند شیوه منحصربه فبرد خود است که در برنامه ریزی رایگان کنکور گنجانده شده است.

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور رشته انسانی

به دلیل تعداد زیاد دروس انسانی، مشکل بسیاری از دواطلبان کمبود وقت برای خواندن همه کتب است. بعلاوه عدم اولویت بندی درست بین دروس یک مورد رایج در بین شرکت کنندکان این رشته است. برای مثال، افرادی که قصد قبولی در رشته های روانشناسی را دارند نسبت به کسانی که هدفشان قبولی در رشته حقوق است، شیوه مطالعه نسبتا متفاوتی خواهند داشت.

در یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها می توانید از بهترین منابع کنکور انسانی مطلع شوید. ابته لیست دانشگاه های روزانه، پیام نور و آزاد در برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 در اختیار مراجعان قرار خواهد گرفت تا از همان ابتدا با آگاهی از ظرفیت ها و رتبه های پذیرفته شده، برناکه ریزی بلند مدتی داشته باشند.

 

مشاوره و برنامه ریزی رشته ریاضی

همانطور که می دانید این رشته، رشته فرمول هاست. یک نکته بسیار مهم در این رشته آشنایی با نکات تست زنی سریع است و اینکه چگونه بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ درست برسیم. به همین ترتیب انتخاب منابع درست یکی از موارد ضروری است.

برخی از داوطلبان با وجود علاقه به این رشته، اطلاعات چندانی در مورد پردرآمدترین رشته های ریاضی و فیزیک ندارند. البته صرف پر درآمد بودن نمی تواند معیار درستی برای انتخاب یک رشته باشد. در برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 شما متوجه خواهید شد که تیپ شخصیتی شما، بشتر با چه نوع مشاغلی سازگار است. 

 

مشاوره انتخاب رشته

و اما حساس ترین بخش پس از اعلام نتایج، یعنی انتخاب رشته چگونه باید باشد. احتمالا شما هم مواردی را دیده یا شنیده اید که فردی با یک رتبه خوب نتوانسته رشته و یا دنشگاه خوبی را انتخاب کند. عکس این قضیه نیز صادق است. گاهی هم فرد  وارد رشته ایی می شود، اما گس از ورود احساس بی علاقگی یا دلسردی می کند. علت چیست؟ 

پاسخ به عدم شناخت فرد از ویژگی ها شخصیتی خود، خصوصیات رشته مورد نظر و آینده شغلی آن است. مشاوران و متخصصان ما با آگاهی کامل از این موارد و از طریق گفتگو با داوطلب بخوبی فرد مورد نظر را راهنمایی کرده و بهترین گزینه ها را با توجه به کارنامه فرد انتخاب می کنند.

 

شیوه های افزایش بازدهی مطالعه

نتیجه گیری و احساس رضایت در هنگام دریافت نتایج بسته به میزان تلاش و پشتکار شما در زمان مطالعه پیش از کنکور دارد. اما آیا هر روشی به نتیجه مثبت ختم می شود؟ قطعا شما زمانی نتیجه خواهید گرفت که راندمان مطالعه خود را بلا ببرید. اما چگونه می توان این کار را کرد؟ یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها به پاسخ این سوال کمک میکند.

گاهی عواملی مانند استرس بالا، عدم تمرکز، نبود آشنایی با بودجه بندی ها متاسفانه می تواند تلاش های شما را بی ثمر کند. سایت ایران تحصیل از طریق ارئه برنامه ریزی رایگان کنکور نه تنها کمک می کند تا بازدهی مطالعه خود را بالا ببرید، بلکه دواطلبان را با جدیدترین تکنیک های تست زنی آشنا می کند.

 

برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه

یکی از مهم ترین خصوصیات یک برنامه خوب این است که بدانیم در کوتاه مدت و بلند مدت چگونه عمل کنیم. اما بسیاری از داوطلبان این کار را به اشتباه انجام می دهند و همین باعث می شود که یا وقت کم بیاورند و یا برخی از دروس را نخوانده رها کنند و زمانی برای مرور اختصاص ندهند.

مشاوران ما با یک برنامه ریزی منعطف و منسجم، تمامی دروس را با توجه به ضریب و الویت آن ها در اختیار متقاضی عزیز قرار می دهند. بنابراین مشاوره کنکور به روش برتر و حرفه ای با در نظر گرفتن معیارهای مهم و آینده نگری، بهترین شیوه مطالعه را در اختیار عزیزان قرار می دهد.

 

ارتباط دوستانه با متقاضی

اینکه صرفا بخواهیم یک برنامه خشک و روتین را دریافت کنیم، مطمئنا دارای کمبودهایی خواهد بود. کارشناسان با ایجاد یک فضای دوستانه و صحبت درباره علاقه مندی های داوطلب سعی می کنند تا متناسب با شرایط فرد، یک برنامه ریزی منحصربفرد را ارائه بدهند.

 

 

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 فقط مختص کنکور سراسری است؟

 

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 فقط مختص کنکور سراسری است؟

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 فقط مختص کنکور سراسری است؟

 

خوشبختانه سایت ایران تحصیل در سال های کاری خود، نه تنها دوش به دوش داوطلبان کنکور سراسری بوده است، بلکه دانش آموزان و دانشجویان مقاطع دیگر را همراهی کرده است. دانش آموزان می توانند سوالات خود را از طریق سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری با کارشناسان ما در میان بگذارند و مشاوره بگیرند.

غیر از این دانشجویان سایر مقاطع نیز مانند متقاضیان محترم کنکور سراسری برای رسیدن به نتیجه نیازمند برنامه ریزی و آشنایی با مسیر درست موفقیت هستند. به همین خاطر یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها برای این افراد نیز در نظر گرفته شده است تا از این موقعیت طلایی استفاده کنند.

بعلاوه تمام این ها ما تا آخرین مراحل یعنی انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه ها نیز در کنار مراجعان عزیز هستیم. چرا که با بالا رفتن تنوع رشته ها، گاهی شناخت کافی در مورد دروس و آینده شغلی آن ها وجود ندارد و ممکن است فرد با یک انتخاب اشتباه تمام عمر حسرت بخورد. پس مشورت گرفتن در این باره از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

 

خلاصه مطالب

ما تلاش کردیم تا نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور 1400 را توضیح دهیم و درباره شیوه هماهنگی یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها اطلاعات لازم را ارائه دهیم. چنانچه داوطلبان عزیز با هر گونه شبهه یا سوالی مواجه شدند، می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند و از سوالات خود را در مورد مشاوره و برنامه ریزی مطرح کنند.

 

 

مطالب مرتبط

ویژگی های بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

10 نکته مهم برای کنترل استرس کنکور چه نکاتی هستند

بهترین مشاور کنکور کیست

چطور مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم بگیریم

چگونه رتبه برتر شویم؟

یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها

برنامه ریزی رایگان کنکور 1400

 

به این پست امتیاز دهید

آیا پدر و مادران نیز می توانند از نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور آگاهی یابند؟

بله قطعا. اولویت ما صحبت با خود داوطلب است اما اولیا عزیز نیز می توانند از چگونگی این برنامه ریزی مطلع شوند.

آیا یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها برای تمامی رشته هاست یا فقط رشته های پر طرفدار؟

خیر ما این امکان را برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته ایم. البته ظرفیت محدود است و طبیعتا کسانی که زودتر اقدام کنند شانس بیشتری برای برخورداری از این امکان دارند.

تفاوت برنامه ریزی رایگان کنکور با سایر مشاوره های دیگر در چیست؟

همانطور که از اسم آن مشخص است، پولی در ازای مشاوره دریافت نمی شود، اما دارای همان کیفیت است. مشاوران ما پاسخگوی تمامی شبهات شما در این زمینه خواهند بود.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور