ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲

برنامه ریزی رایگان کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با تغییر روال رقابت در کنکور، لزوم مشاوره و برنامه ریزی بیشتر از قبل احساس می شود. اما متاسفانه این امکان به دلیل هزینه های بالا برای همه داوطلبان وجود ندارد. بنابراین ما تلاش کردیم تا با برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ کمک کنیم تا دانش آموزان کم بضاعت تر نیز از این امکان بی بهره نباشند و یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها را برای داوطلبان تدارک دیدیم.

چگونه از برنامه ریزی رایگان کنکور بهره مند شویم؟

 

این روزها امکانات بسیاری از جمله انواع کتب و دی وی دی های کمک آموزشی و تست زنی، اردو های مطالعاتی، معلم های خصوصی و کلاس های تقویتی برای داوطلبان در دسترس است. اما آیا صرف برخوردار بودن از این امکانات میتوان موفقیت در کنکور را تضمین کرد؟ و آیا این رقابت عادلانه خواهد بود؟

روزانه داوطلبان بسیاری مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین با ما تماس می گیرند و از اینکه نمی توانند نتیجه مطلوب را بگیرند اظهار نگرانی می کنند. کجای کار می لنگند؟ درست حدس زدید. برنامه ریزی غلط علت کار است. همه کنکوری ها به مشاور خبره ایی نیازمندند تا مسیر درست را به آن ها نشان دهد. اما شرایط مالی این اجازه را به خیلی ها نمی دهد.

این موضوع باعث شد تا سامانه ایران تحصیل یکی از اولین سامانه ها برای ایجاد برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ باشد تا برابری را در میان داوطلبان ایجاد کند و هیچ محدودیتی برای تماس داوطلبان وجود ندارد. بعلاوه، با اختصاص یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها بهترین شرایط برای رسیدن به موفقیت فراهم شده و کاربردی ترین راهنمایی ها به متقاضیان عرضه می شود.

چطور می توان یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها داشت؟

یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها

پر واضح است که مشورت با کسی که یک مسیر را به درستی طی کرده است، درست ترین و ارزشمندترین نوع راهنمایی است. چرا که او با سختی های راه آشنا است و خوب می داند که با چه شیوه هایی می توان به موفقیت دست یافت. بعلاوه با منابع و دروس تسلط کامل دارد و قادر است صحیح ترین ها را در اختیار فرد بگذارد.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور می تواند الگوی مناسبی برای داوطلب کنکور باشد. به همین متخصصان ایران تحصیل بستری را فراهم کردند تا متقاضیان کنکور بتوانند یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها داشته باشند. سوالات خود را بپرسند، ابهامات را بر طرف کنند و تجربیات این افراد استفاده کنند.

همانند برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲، متقاضیان بایستی برای رزو جلسه با سایت ایران تحصیل تماس بگیریند و مشخصات خود را ثبت کنند. یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری ( البته با ظرفیت محدود) بر گزار می شود.

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور دارای کیفیت لازم است؟

عرصه حساس و پر از رقابت کنکور اجازه اشتباه را به متقاضیان خود نمی دهد. پس چنانچه سال یا سال های گذشته موفق به قبولی نشده اید و یا امسال قرار است که برای اولین بار در کنکور شرکت کنید، از همین ابتدا برنامه منسجمی داشته باشید. برنامه ریزی رایگان کنکور یک فرصت طلایی است که نباید از آن غافل شد. اما ویژگی های این برنامه ریزی درسی چیست؟

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین

از آنجا که برخی از داوطلبان امکان مشاوره حضوری را ندارند، مشاوره آنلاین یک امکان فوق العاده محسوب می شود. علاوه بر این، یک مزیت بزرگ مشاوره و برنامه ریزی آنلاین در این است که افراد می توانند شبانه روز و همه روزهای هفته از راهنمایی های مشاوران و متخصصان مربوطه برخوردار شوند. 

علاوه بر این، داوطلبان خوب و با استعدادی وجود دارد که در مناطق دور افتاده سکونت دارند و نمی توانند به شهرهای بزرگ رفته و با مشاوران به صورت حضوری صحبت کنند. این عادلانه نیست که زحمات و استعداد اینگونه افراد بی ثمر باشد. برنامه ریزی رایگان کنکور آنلاین فرصت برابر را برای همه به وجود آورده است.

مشاوره حضوری

با وجود تمام مزیت های گفته شده برای مشاوره آنلاین، برنامه ریزی رایگان کنکور به صورت حضوری نیز برگزار می شود. بدین ترتیب افرادی که مایل به مراجعه حضوری هستند می توانند علاوه بر مشاوره در مورد برنامه ریزی کنکور، از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان نیز استفاده کنند. البته این مورد در مشاوره انلاین و تماس تلفنی نیز امکانپذیر است.

یادآوری یک نکته در اینجا ضروری است و آن هم این است که ظرفیت مشاوره حضوری و یا یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها محدود است. بنابراین متقاضیان بایستی قبل از مراجعه درخواست خود را ثبت کرده و در مورد زمان و چگونگی آن اطلاع یابند.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور تلفنی

برای افرادی که به هر دلیلی امکان مشاوره حضوری ندارند، علاوه بر مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی نیز در نظر گرفته شده است. به این ترتیب حتی کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم می توانند را روش صحیح درس خواندن کنکور یاد بگیرند. خطوط تلفن از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی همه عزیزان است.

مشاوره و برنامه ریزی رشته تجربی

یکی و شاید بتوان گفت پر طرفدارترین رشته تحصیلی در میان داوطلبان کنکور، رشته تجربی است. همین مسئله باعث شده است تا رقابت تنگ و نفس گیری در آن وجود داشته باشد. برای دستیابی به رشته های جذاب دانشگاهی آن مخصوصا پزشکی و پیرا پزشکی به عوامل زیادی بستگی دارد.

در این بین شایع ترین سوال متقاضیان این رشته این است که برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ خواندن دروسی مانند زیست، فیزیک، ریاضی و شیمی هر کدام نیازمند شیوه منحصربه فبرد خود است که در برنامه ریزی رایگان کنکور گنجانده شده است.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور رشته انسانی

به دلیل تعداد زیاد دروس انسانی، مشکل بسیاری از دواطلبان کمبود وقت برای خواندن همه کتب است. بعلاوه عدم اولویت بندی درست بین دروس یک مورد رایج در بین شرکت کنندکان این رشته است. برای مثال، افرادی که قصد قبولی در رشته های روانشناسی را دارند نسبت به کسانی که هدفشان قبولی در رشته حقوق است، شیوه مطالعه نسبتا متفاوتی خواهند داشت.

در یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها می توانید از بهترین منابع کنکور انسانی مطلع شوید. ابته لیست دانشگاه های روزانه، پیام نور و آزاد در برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ در اختیار مراجعان قرار خواهد گرفت تا از همان ابتدا با آگاهی از ظرفیت ها و رتبه های پذیرفته شده، برناکه ریزی بلند مدتی داشته باشند.

مشاوره و برنامه ریزی رشته ریاضی

همانطور که می دانید این رشته، رشته فرمول هاست. یک نکته بسیار مهم در این رشته آشنایی با نکات تست زنی سریع است و اینکه چگونه بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ درست برسیم. به همین ترتیب انتخاب منابع درست یکی از موارد ضروری است.

برخی از داوطلبان با وجود علاقه به این رشته، اطلاعات چندانی در مورد پردرآمدترین رشته های ریاضی و فیزیک ندارند. البته صرف پر درآمد بودن نمی تواند معیار درستی برای انتخاب یک رشته باشد. در برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ شما متوجه خواهید شد که تیپ شخصیتی شما، بشتر با چه نوع مشاغلی سازگار است. 

مشاوره انتخاب رشته

و اما حساس ترین بخش پس از اعلام نتایج، یعنی انتخاب رشته چگونه باید باشد. احتمالا شما هم مواردی را دیده یا شنیده اید که فردی با یک رتبه خوب نتوانسته رشته و یا دنشگاه خوبی را انتخاب کند. عکس این قضیه نیز صادق است. گاهی هم فرد  وارد رشته ایی می شود، اما گس از ورود احساس بی علاقگی یا دلسردی می کند. علت چیست؟ 

پاسخ به عدم شناخت فرد از ویژگی ها شخصیتی خود، خصوصیات رشته مورد نظر و آینده شغلی آن است. مشاوران و متخصصان ما با آگاهی کامل از این موارد و از طریق گفتگو با داوطلب بخوبی فرد مورد نظر را راهنمایی کرده و بهترین گزینه ها را با توجه به کارنامه فرد انتخاب می کنند.

شیوه های افزایش بازدهی مطالعه

نتیجه گیری و احساس رضایت در هنگام دریافت نتایج بسته به میزان تلاش و پشتکار شما در زمان مطالعه پیش از کنکور دارد. اما آیا هر روشی به نتیجه مثبت ختم می شود؟ قطعا شما زمانی نتیجه خواهید گرفت که راندمان مطالعه خود را بلا ببرید. اما چگونه می توان این کار را کرد؟ یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها به پاسخ این سوال کمک میکند.

گاهی عواملی مانند استرس بالا، عدم تمرکز، نبود آشنایی با بودجه بندی ها متاسفانه می تواند تلاش های شما را بی ثمر کند. سایت ایران تحصیل از طریق ارئه برنامه ریزی رایگان کنکور نه تنها کمک می کند تا بازدهی مطالعه خود را بالا ببرید، بلکه دواطلبان را با جدیدترین تکنیک های تست زنی آشنا می کند.

برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه

یکی از مهم ترین خصوصیات یک برنامه خوب این است که بدانیم در کوتاه مدت و بلند مدت چگونه عمل کنیم. اما بسیاری از داوطلبان این کار را به اشتباه انجام می دهند و همین باعث می شود که یا وقت کم بیاورند و یا برخی از دروس را نخوانده رها کنند و زمانی برای مرور اختصاص ندهند.

مشاوران ما با یک برنامه ریزی منعطف و منسجم، تمامی دروس را با توجه به ضریب و الویت آن ها در اختیار متقاضی عزیز قرار می دهند. بنابراین مشاوره کنکور به روش برتر و حرفه ای با در نظر گرفتن معیارهای مهم و آینده نگری، بهترین شیوه مطالعه را در اختیار عزیزان قرار می دهد.

ارتباط دوستانه با متقاضی

اینکه صرفا بخواهیم یک برنامه خشک و روتین را دریافت کنیم، مطمئنا دارای کمبودهایی خواهد بود. کارشناسان با ایجاد یک فضای دوستانه و صحبت درباره علاقه مندی های داوطلب سعی می کنند تا متناسب با شرایط فرد، یک برنامه ریزی منحصربفرد را ارائه بدهند.

آیا برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ فقط مختص کنکور سراسری است؟

خوشبختانه سایت ایران تحصیل در سال های کاری خود، نه تنها دوش به دوش داوطلبان کنکور سراسری بوده است، بلکه دانش آموزان و دانشجویان مقاطع دیگر را همراهی کرده است. دانش آموزان می توانند سوالات خود را از طریق سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری با کارشناسان ما در میان بگذارند و مشاوره بگیرند.

غیر از این دانشجویان سایر مقاطع نیز مانند متقاضیان محترم کنکور سراسری برای رسیدن به نتیجه نیازمند برنامه ریزی و آشنایی با مسیر درست موفقیت هستند. به همین خاطر یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها برای این افراد نیز در نظر گرفته شده است تا از این موقعیت طلایی استفاده کنند.

بعلاوه تمام این ها ما تا آخرین مراحل یعنی انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاه ها نیز در کنار مراجعان عزیز هستیم. چرا که با بالا رفتن تنوع رشته ها، گاهی شناخت کافی در مورد دروس و آینده شغلی آن ها وجود ندارد و ممکن است فرد با یک انتخاب اشتباه تمام عمر حسرت بخورد. پس مشورت گرفتن در این باره از اهمیت زیادی برخوردار است.

خلاصه مطالب

ما تلاش کردیم تا نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور ۱۴۰۲ را توضیح دهیم و درباره شیوه هماهنگی یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها اطلاعات لازم را ارائه دهیم. چنانچه داوطلبان عزیز با هر گونه شبهه یا سوالی مواجه شدند، می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند و از سوالات خود را در مورد مشاوره و برنامه ریزی مطرح کنند.

مطالب مرتبط

ویژگی های بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

10 نکته مهم برای کنترل استرس کنکور چه نکاتی هستند

بهترین مشاور کنکور کیست

چطور مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم بگیریم

چگونه رتبه برتر شویم؟

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا پدر و مادران نیز می توانند از نحوه برنامه ریزی رایگان کنکور آگاهی یابند؟

بله قطعا. اولویت ما صحبت با خود داوطلب است اما اولیا عزیز نیز می توانند از چگونگی این برنامه ریزی مطلع شوند.

آیا یک جلسه مشاوره رایگان با تک رقمی ها برای تمامی رشته هاست یا فقط رشته های پر طرفدار؟

خیر ما این امکان را برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته ایم. البته ظرفیت محدود است و طبیعتا کسانی که زودتر اقدام کنند شانس بیشتری برای برخورداری از این امکان دارند.

تفاوت برنامه ریزی رایگان کنکور با سایر مشاوره های دیگر در چیست؟

همانطور که از اسم آن مشخص است، پولی در ازای مشاوره دریافت نمی شود، اما دارای همان کیفیت است. مشاوران ما پاسخگوی تمامی شبهات شما در این زمینه خواهند بود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی کنکور

  مشاوره تحصیلی کنکور 1403 + همین الان با رتبه ها صحبت کن!

  مشاوره تحصیلی کنکور مختص به داوطلبانی است که سازمان سنجش آموزش کشور هر سال در زمانی مشخص، آزمون کنکور را به صورت سراسری برگزار می‌کند. در این آزمون دانسته‌های علمی داوطلبان مورد سنجش قرار می‌گیرد، چرا که رقابت بین داوطلبانی...
 • برنامه ریزی کنکور

  برنامه ریزی کنکور 1403 + pdf جدول نمونه رتبه ها | ایران تحصیل

  برنامه ریزی کنکور به صورت اصولی و هوشمندانه، توسط مشاور و برنامه‌ ریز انجام می‌شود که در نتیجه می‌‎تواند برگ برنده شما نسبت به دیگر دانش آموزان باشد. همچنین Pdf برنامه ریزی کنکور و جدول برنامه ریزی آزمون سراسری نیز...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  همه ما می‌ دانیم که باید برای رسیدن به تمامی اهداف خود از کوچک‌ تا بزرگ‌ ترین برنامه ریزی داشته باشیم. اطلاع داشتن از موثرترین تکنیک و جدول برنامه ریزی درسی روزانه، ماهانه و… نه تنها به شما کمک می‌...
 • مشاوره تلفنی کنکور سراسری

  مشاوره تلفنی کنکور 1403 + رتبه ها پشت خط هستن! | irantahsil

  مشاوره تلفنی کنکور سراسری یکی از راه‌های هموار کردن مسیر موفقیت در آزمون است. کنکور یکی از مهم ترین ارزیابی‌های هماهنگ شده و سرنوشت ساز می‌باشد که هر ساله داوطبان زیادی در آن ثبت نام می‌کنند. تمامی داوطلبانی که می‌خواهند...
تماس با مشاور