تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
azmoon.medu.ir

azmoon.medu.ir – سامانه ثبت نام استعداد درخشان 1401 | سمپاد

azmoon.medu.ir
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

azmoon.medu.ir برای انجام تمامی مراحل ورود به مدارس تیزهوشان در خدمت دانش آموزان عزیز فعال شد. داوطلبانی که قصد دارند برای مقاطع متوسطه اول یا دوم خود را در یکی از مدارس تیز هوشان و استعدادهای درخشان تحصیل کنند، می توانند از طریق ثبت نام در آزمون ورودی و کسب نمره قبولی، به این مدارس راه یابند. گفتنی است که به دلیل اینترنتی بودن تمامی مراحل، نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد، و تنها کافی است با ورود به سایت ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان، علاوه بر انجام موارد مربوطه، از خدمات ارائه شده در این سامانه بهره مند شوند

همچنین، مشاورین با تجربه ایران تحصیل در این مسیر در کنار شما دانش آموزان عزیز خواهند بود تا ضمن پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات احتمالی، با ایجاد یک برنامه ریزی منسجم بر پایه نمونه سوالات آزمون، احتمال قبولی را بالا ببرند. 

متقاضیان گرامی دقت فرمایید کلیه امور مربوط به سامانه استعداد درخشان اعم از ثبت نام، ویرایش اطلاعات و ثبت درخواست ها به صورت اینترنتی از طریق نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

در صورت وجود هرگونه سوال و ابهامی در روند انجام امور در این سامانه می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید. شایان ذکر است ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تحصیلی خصوصی است که هیچ ارتباط سازمانی با سامانه استعداد درخشان ندارد.

 

توجه اطلاعیه مهم: به نقل از مرکز استعداد های درخشان سمپاد نام نویسی اینترنتی آزمون تیزهوشان از مورخ 1401/01/11 آغاز شده و تا 14 روز لغایت 1401/01/25 ادامه خواهد داشت و قابل تمدید نخواهد بود لذا دانش آموزان گرامی تا قبل از این تاریخ نسبت به دریافت رمز همگام اقدام کرده سپس جهت ثبت نام از سامانه azmoon.medu.ir اقدام نمایند.

 

توجه داشته باشید که متقاضیان به ورود مدارس تیزهوشان در پایه هفتم باید ثبت نام خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان از طریق وبسایت hoosh.medu.ir انجام دهند و متقاضیان ورود به مدارس تیزهوشان در پایه دهم و یا مقطع متوسط دوم باید برای ثبت نام به وبسایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

 

 

فهرست محتوا

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 

به دلیل استقبال دانش آموزان و اولیای گرامی از ورود به مدارس تیزهوشان، آگاهی از زمان ثبت نام از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تاریخ ثبت نام را 11 الی 25 فروردین اعلام کرده است. البته در سال های گذشته به طور معمول فرایند ثبت نام از اواخر بهمن ماه آغاز می شد و طی چندین بار تمدید زمان های اعلام شده، داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، و نهم به دهم توانستند در اواسط اسفند با مراجعه به سایت تیزهوشان نام نویسی خود را انجام دهند. اما، امسال این زمان به فروردین ماه انتقال پیدا کرده است. 

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

پس از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان، به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم که کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس سمپاد از مورخ 1401/03/21 از طریق سامانه اینترنتی azmoon.medu.ir در دسترس خواهد بود شایان ذکر است زمان برگزاری آزمون برای پایه ششم به هفتم روز پنجشنبه مورخ 1401/03/26 و آزمون پایه نهم به دهم روز جمعه مورخ 1401/03/27 معین گردید. دانش آموزان گرامی دقت نمایند حضور در جلسه آزمون منوط به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه با وضوح استاندارد و شامل مشخصات فردی دانش آموز، تصویر پرسنلی، اولویت مدارسی که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد نموده اید، خواهد بود.

azmoon.medu.ir – شرایط شرکت در آزمون تیز هوشان سامانه سمپاد

برای شرکت در آزمون تیزهوشان، داشتن یک سری از شرایط، ضروری می باشد. برخی از این موارد در بین متقاضیان آزمون ورودی متوسطه اول و دوم یکسان است و عمومی خوانده می شوند. برخی دیگر نیز متخص به همان مقطع می باشد. این شرایط به طور کلی از قرار زیر می باشند:

 

 • برخورداری از تابعیت ایرانی ( اتباع غیر ایرانی تنها در صورت دارا بودن شرایط مندرج در بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می توانند ثبت نام را انجام دهند).

 

 • شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم : همه دروس پایه پنجم داوطلب ” خیلی خوب ” باشد و در نیمسال اول تحصیلی پایه ششم نیز برای همه درس ها مقیاس ” خیلی خوب ” مورد قبول است.

توجه 1: اگر حداکثر یکی از دروس دانش آموز در مجموع هر دو سال تحصیلی دارای مقیاس ” خوب ” باشد، مجاز به ثبت نام در سامانه azmoon.medu.ir خواهد بود.

توجه 2: داوطلب باید در موارد خواسته شده در فرم ثبت نامی را با کمال دقت وارد نماید، چرا که به دلیل اینترنتی بودن فرایند، در صورت مشاهده هر گونه مغایرت عواقبی همچون لغو قبولی متوجه وی خواهد بود.

 

توجه: اگر داوطلب در پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان تحصیل کرده باشد، نیازی به شرکت در آزمون نخواهد داشت. این دانش آموزان باید از شرایط قید شده در جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش مبتنی بر ادامه تحصیل در پایه نهم مدارس استعدادهای درخشان، برخوردار باشند.

 

 

جهت اطلاع از مورخ دقیق تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان و مهلت ویرایش اطلاعات با ما همراه باشید.

 

 

راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام  azmoon.medu.ir

همانطوری که در ابتدا توضیح دادیم، داوطلبان عزیز بایستی برای انجام همه امور مربوط به ورود به مدارس تیزهوشان، از درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش عمل نمایند. در این سایت برای هر کدام از متقاضیان و دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم منوهای جداگانه ایی در نظر گرفته شده است تا با نظم و تسهیل بیشتری به موارد مورد نظر دسترسی داشته باشند. برای این کار، گذراندن مراحل زیر ضروری است:

 

 1. وارد کردن آدرس اینرنتی azmoon.medu.ir در موتور جستجوگر و مشاهده صفحه یا ورود از اینجا .

 

 

 

2. دانش آموزان و داوطلبان آزمون پایه ششم به هفتم استعدادهای درخشان، بایستی همانند تصویر زیر، منوی مربوط به خود را کلیک نمایند. 

 

 

سایت تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

3. عزیزان متقاضیان پایه نهم به دهم نیز طبیعتا باید گزینه ” پایه نهم ” را انتخاب نمایند. این ابتدایی ترین مرحله ورود می باشد و در ادامه به طور مفصل در مورد نحوه ثبت نام هر کدام از پایه ها توضیح می دهیم.

 

 

 

 

برای ورود به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام اینترنتی سمپاد پایه هفتم azmoon.medu.ir

داوطلبان عزیزی که قصد ثبت نام آزمون ورودی و پذیرش مدارس استعدادهای درخشان پایه متوسطه اول را دارند، پس از انتخاب گزینه سمپاد هفتم، وارد صفحه ایی به شکل زیر می شوند. نکته قابل ذکر در اینجا این است که هر داوطلب برای انجام همه مراحل ثبت نام و دریافت نتیجه، کد ملی و رمز عبور پورتال همگام را که قبلا از مدیر مدرسه دریافت نموده است وارد نماید تا بتواند به پنل شخصی خود دسترسی داشته باشد.

 

 

 

 

مرحله اول: لازم است که در این قسمت بر روی منوی ثبت نام در آزمون ورودی کلیک نمایید.

 

 

پیگیری ثبت نام تیزهوشان

 

مرحله دوم: در قسمت های مشخص شده، کد ملی و رمز عبور پورتال همگام را ثبت کنید. در صورت مشاهده خطای اشتباه بودن کد ملی و رمز سامانه همگام، باید به مدرسه مراجعه کرده تا مشکلات احتمالی توسط مدیر رفع گردد.

 

 

سامانه ثبت نام استعدادهای درخشان پایه هفتم

 

 

مرحله سوم: در این مرحله باید نقش خود ( به عنوان دانش آموز ) و عنوان سازمان ( نام مدرسه) را مشخص نموده و سپس دکمه تایید را فشار دهید.

 

 

 

 

مرحله چهارم: حال وارد صفحه ایی می شوید که فرم ثبت نامی در آن قابل مشاهده است. اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، جنسیت ، نام و كد دبستان ، منطقه و استان محل تحصيل فعلی به صورت پیش فرض در فرم ثبت نام قید شده اند و نمی توان آن ها را ویرایش نمود. اما موارد بعدی باید توسط خود دانش آموز تکمیل شود.

 

 

 

 

مرحله پنجم: بعد از تعیین رشته تحصیلی و استان و شهرستان خود، می توانید حداکثر سه اولویت را انتخاب کنید. در هر یک از این اولویت ها، ظرفیت های پذیرش قابل مشاهده است. توجه داشته باشید که تنها در صورت همسان بودن شهرستان، می توان سه اولویت را ثبت کرد.

 

 

 

 

مرحله ششم: عکس پرسنلی خود را با ابعاد استاندارد بارگذاری کرده و سایر مراحل باقی مانده را انجام دهید. سپس، وارد قسمت ورود و تکمیل اطلاعات خود خواهید شد، لذا توجه فرمایید که تمامی اطلاعات خود را با دقت و به صورت صحیح وارد نمایید و در آخر روی کلید “تایید نهایی” کلیک کنید. حتما قبل از تکمیل نهایی یکبار اطلاعات وارد شده را چک کنید هرگونه اشتباه عمدی یا سهوی به موجب اطلاعات اشتباه و انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد.

 

 

azmoon.medu.ir سمپاد

 

 

مرحله هفتم : پس از پرداخت هزینه نام نویسی از طریق کارتهای بانکی عضو شتاب، پنجره ایی به صورت زیر برای شما باز می شود. دقت کنید که کد پیگیری درج شده در این رسید به منزله رسید ثبت نام و شماره پیگیری ثبت نام نمی باشد و شما باید برای دریافت این موارد، مجددا به صفحه قبل بازگردید.

 

 

 

 

مرحله هشتم: دریافت کد رهگیری ثبت نام دانش آموزان و اولیا گرامی توجه داشته باشید حتما در مرحله آخر ثبت نام “کد رهگیری” که از سامانه azmoon.medu.ir دریافت می کنید تا روز اعلام نتایج نگهداری فرمایید شایان ذکر است احراز هویت و مشاهده نتایج شما از این پس با همان کد رهگیری خواهد بود.

 

 

 

 

به منظور دریافت مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان بر روی لینک کلیک نمایید

 

 

راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان از نهم به دهم azmoon.medu.ir

داوطلبان عزیز بایستی در نظر داشته باشند که در حین ثبت نام، برای بازگشت به صفحه قبل، به جای دکمه Back از گزینه ” گام قبلی” استفاده نمایند. پس از فشار بر روی منوی سمپاد پایه دهم، با صفحه ایی مطابق زیر روبرو خواهید شد.

 

مرحله اول: پس از اینکه با صفحه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه نهم به دهم وارد شدید، لازم است که برای شروع ثبت نام، همانند آنچه که در فوق ذکر شد کد ملی و رمز عبور سامانه همگام خود را وارد نمایید. سپس با کلیک بر روی گزینه ” تایید ” به صفحه بعد می روید. در این مرحله نیز بایستی نقش و نام مدرسه را مشخص کنید. 

 

 

 

 

مرحله دوم: در صفحه ایی که ملاحظه می کنید، تعهدنامه دانش آموزان امده است که باید ضمن خواندن دقیق آن، با فشار دکمه ” ذخیره و بعدی” به مرحله بعد بروید.

 

 

مرحله چهارم: در فرم ثبت نام پیش رو، اطلاعات اولیه به صورت خودکار نمایش داده شده است و دانش آموز لازم نیست برای ویرایش آن کاری انجام دهد.

نکته: اگر خواهر یا برادر دوقلو دارید، بایستی در ردیف 11، کد ملی برادر یا خواهر دوقلوی خود را ثبت نمایید.

 

 

 

 

 

مرحله پنجم: عکس خود را که ترجیحا جدید و واضح هم باید باشد را با اندازه و حجم خواسته بارگذاری کنید. برای رسیدن به حجم و اندازه مورد نظر، می توانید از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ یا paint استفاده کنید. در پایان بر روی گزینه ” ذخیره و بعدی” کلیک نمایید.

 

 

 

 

مرحله ششم: در این مرحله با ورود به صفحه تکمیل اطلاعات مدارس استعدادهای درخشان، می توانید رشته تحصیل ( تنها یک رشته)، نام شهرستان و استان خود را مشخص کنید. همچنین، در ردیف های بعدی حداکثر سه اولویت بر اساس رشته تحصیلی و محل اقامتتان نمایش داده می شود. شما باید در اینجا اولویت بندی را انجام دهید.

 

 

 

مرحله هفتم: در گام پایانی نوبت به پرداخت هزینه ثبت نام می رسد. توجه داشته باشید که اگر اطلاعاتی که وارد نموده اید نیاز به ویرایش دارد، باید قبل از واریز وجه انجام دهید، چرا که پس از آن، امکان ویرایش وجود ندارد. بدین ترتیب با گذراندن این مرحله، فرایند ثبت نام به پایان می رسد.

 

 

حداقل نمره قبولی در آزمون تیزهوشان azmoon.medu.ir

 

 

اگر می خواهید بهترین کتاب ها برای قبولی تیزهوشان لینک را فشار دهید

 

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان از ششم به هفتم

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان برای متقاضیان ورود به این مدارس در مقطع متوسطه اول یا همان پایه هفتم از دو طریق مراجعه وبسایت azmoon.medu.ir و وبسایت hoosh.medu.ir امکان پذیر می باشد، افراد برای مشاهده قبولی و یا عدم قبولی خود در آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان باید طبق مراحل زیر اقدام نمایند:

 •  بعد از ورود به یکی از این دو وبسایت باید اقدام به وارد کردن کد ملی دانش آموز و کد همگام او نمایید.
 • بعد از وارد کردن این دو مورد می توانید به پورتال دانش آموزی خود وارد شوید.
 • با ورود به پورتال دانش آموزی خود می توانید در جهت مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان اقدام نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

افراد در طول تحصیل خود به طور کلی می توانند ۲ بار برای ورود به مدارس تیزهوشان اقدام نمایند که بار اول مربوط به آزمون ششم به هفتم و مرتبه دوم مربوط به آزمون سال نهم به دهم می باشد، همانطور که فرایند ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برای متقاضیان نهم به دهم از طریق وبسایت azmoon.medu.ir انجام شد متقاضیان ورود به تیزهوشان در این مقطع هم باید از طریق همین وبسایت برای مشاهده نتایج طبق مراحل زیر اقدام نمایند:

 • فرد ابتدا باید به سامانه azmoon.medu.ir وارد شود.
 • بعد از ورود به این وبسایت فرد باید اقدام به وارد کردن کد ملی و کد همگام خود نماید.
 • بعد از طی کردن این مراحل فرد به پورتال دانش آموزی خود وارد شده و می تواند اقدام به مشاهده نتیجه آزمون خود نماید.

 

 

آموزش تصویری مشاهده نتایج تیزهوشان azmoon.medu.ir

برای دریافت نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه هفتم، هشتم و دهم، بایستی مجددا از طریق ورود به سامانه azmoon.medu.ir عمل کرد. روند انجام این کار برای همه پایه ها تقریبا یکسان است و تنها اختلاف آن ها در انتخاب منوی صفحه است که به طبع داوطلبان متقاضی پایه متناسب با خود را انتخاب کنند.

به منظور درک و آگاهی بیشتر در ادامه با راهنمای تصویری، نحوه دریافت کارنامه آزمون پایه نهم به دهم را شرح می دهیم.

 

 1. در صفحه اصلی، بر روی سمپاد پایه دهم کلیک کنید.

 

 

 

2. کد ملی و رمز سایت همگام خود را وارد ثبت کنید

 

 

 

 

3. نام سازمان ( مدرسه) و نقش ( دانش آموزان) را مشخص نمایید.

 

کارنامه تیزهوشان azmoon.medu.ir

 

 

4. به صفحه کارنامه وارد می شوید. در این قسمت وضعیت قبولی و محل پذیرش شما نمایش داده شده است.

 

 

 

 

5. می توانید با کلیک بر روی دریافت کارنامه، محتویات و نمرات آزمون خود را مشاهده نمایید.

 

 

 

 

توجه داشته باشید که مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان از ششم به هفتم هم از طریق وبسایت hoosh.medu.ir و هم از طریق azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد.

 

 

هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان

شرکت در آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس استعداد های درخشان از جمله مواردی می باشد که خود دارای هزینه است، هزینه ثبت نام در این آزمون هر ساله از سوی مرکز سمپاد اعلام می شود و متغیر خواهد بود اما طبق آمار سال گذشته دانش آموزان برای شرکت در این آزمون باید مبلغ ۳۰ هزارتومان را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان هر ساله روند صعودی دارد و قبل از برگذاری هر آزمون رقم دقیق آن برای متقاضیان اعلام می گردد، افراد برای کسب اطلاع از رقم دقیق ثبت نام در آزمون تیزهوشان قبل از ثبت نام در این آزمون با دانلود دفترچه ثبت نامی آزمون تیزهوشان می توانند اقدام نمایند.

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از ثبت نام مدارس شاهد وارد شوید.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون سمپاد 

متقاضیان عزیزی که قصد ورود به مدارس استعدادهای درخشان را دارند، لازم است که قبل از مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان مدارک خود را تهیه کنند تا در هنگام بارگذاری، دچار مشکل یا وقفه نشوند. گفتنی است که این مدارک برای هر دو دوره اول و دوم متوسطه یکسان می باشد. داوطلبان باید پس از ورود به سایت مذکور، موارد زیر را جهت ثبت نام به همراه داشته و به درستی در سایت وارد نمایند.

 • وارد نمودن اطلاعات فردی همچون: نام و نام خانوادگی، نام استان یا محل سکونت، استان یا شهرستان مورد تقاضا، رشته تحصیلی مورد تقاضا، لیست مدارس تیزهوشان
 • بارگذاری جدیدترین عکس متقاضی با کیفیت و وضوح لازم ( سایز عکس بایستی 200 در 300 و یا 300 در 400 باشد. همچنین، حجم عکس باید 70 کیلوبایت باشد).
 • واریز وجه خواسته شده از طریق کارت بانکی عضو شتاب ( داشتن رمز دوم ضروری است).

 

شرایط پذیرش دانش آموزان دوقلو در مدارس تیزهوشان

در برخی از موارد ممکن است که داوطلب ورود به مدارس تیزهوشان، دارای همزاد ( خواهر یا برادر دوقلو ) باشد. دوقلوهای همسان از نظر هوش و استعداد یکسان هستند، و از سوی دیگر به دلیل وابستگی های عاطفی که به طور معمول بین این افراد وجود دارد. از این رو، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان قانون های خاصی را برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته است.

بر اساس این قانون، چنانچه یکی از دوقلوها، اعم از هم جنس و غیر هم جنس، در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کرده و در هنگام اعلام نتایج azmoon.medu.ir بتواند نمره قبولی را کسب نماید، همزاد ( قل )  دیگر او در صورت اخذ حداقل 80 درصد از نمره آخرین فرد پذیرفته شده، می تواند به شکل مازاد بر ظرفیت ثبت نام نماید.

همچنین، چنانچه حداقل معدل کتبی دانش آموز پذیرفته شده در هنگام ورود به متوسطه دوره اول، 19/90 باشد، و امتیاز او از 60 درصد امتیاز آخرین شخص پذیرفته شده پایین تر نباشد، دانش آموز دیگر که پذیرفته نشده است نیز می تواند در همان مدرسه استعدادهای درخسان، به صورت مازاد بر ظرفیت ثبت نام کند. البته این در صورتی است که دوقلوها هم جنس باشند و درخواست آن ها از طریق آموزش و پرورش استان مورد پذیرش قرار گیرد.

 

 

جهت دریافت دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان لینک را انتخاب کنید.

 

 

سطح دشواری سوالات آزمون سمپاد 1401

سوالاتی که در آزمون تیزهوشان مطرح میشود دو گونه اند. سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی.

سوالات تحصیلی مربوط به کتب درسی دانش آموزان می باشد و منبع اصلی آن ها کتب درسی آن ها است. 30 درصد از سوالات آزمون تیزهوشان پایه هفتم مربوط به کلاس پنجم و 70 درصد از پایه ششم می باشند.

نحوه طراحی سوالات به صورت تستی چهارگزینه ای می باشد و پاسخ های منفی دارای امتیاز منفی است. بدین معنی که و هر پاسخ صحیح در آزمون دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه 1 امتیاز منفی می باشد.

لذا توصیه می شود که اگر به در مورد پاسخ ها شک داشتید، از زدن آن ها خودداری کنید. به طور کلی، تعداد سوالات آزمون نهم به دهم تیزهوشان دارای 50 سوال و مدت زمان پاسخگویی 50 دقیقه است. برای پایه ششم به هفتم نیز، این تعداد به 60 سوال و مهلت پاسخگویی 60 دقیقه می رسد. با این حساب می توان نتیجه گرفت که برای هر سوال، یک دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. 

طراحی سوالات ورودی تیزهوشان، به طور معمول توسط مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان طراحی می شوند و در سال های اخیر، آمارها نشان می دهد که سطح دشواری نسبتا بالا رفته است. هر چه تراز بیشتر باشد، احتمال قبولی بالاتر می رود.

اما این موضوع به منزله ایجاد استرس نیست. حقیقت این است که صرف خواندن کتب درسی نمی توان به همه سوالات پاسخ داد و لاجرم باید از منابع کمک آموزشی نیز استفاده کرد. علاوه بر این، از مطالعه نمونه سال های قبل که از طریق کارشناسان ایران تحصیل در اختیار شما قرار داده می شود، غافل نگردید.

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان از سامانه azmoon.medu.ir

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم معمولا یک هفته پیش از روز آزمون می باشد که به صورت اینترنتی از طریق پورتال سمپاد به آدرس azmoon.medu.ir امکانپذیر است.

دانش آموزان و اولیای گرامی به شما توصیه می کنیم حتما قبل از شروع مطالعه و ثبت نام اینترنتی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و از مشاوره تحصیلی تلفنی با بهترین دبیران و اساتید علمی استفاده کنید با تماس با مرکز می توانید از سوالات آزمون تیزهوشان نهم و سوالات تیزهوشان ششم – طرز تهیه و بودجه بندی سوالات تیزهوشان و مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان بهره مند گردید.

غالبا حدود 25 روز پس از ثبت نام، داوطلبان می توانند از طریق ورود کد پیگیری اولیه به طور مجدد به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان مراجعه و با پرداخت وجه ثبت نام، کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند. در سال جاری، این تاریخ در 19 فروردین 99 مقرر شد. اما به محض اعلام شدن زمان دقیق ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه سال تحصیلی آتی، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

 

 

جهت آشنایی با راهنمای تصویری ثبت نام مدارس نمونه دولتی لینک را انتخاب نمایید 

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

در صورتی که افراد بعد از شرکت در آزمون تیزهوشان نام خود را در میان قبولی های این آزمون نبینند می توانند نسبت به ثبت اعتراض خود برای بازبینی کارنامه اقدام نمایند، افراد برای ثبت اعتراض خود بعد از انتشار نتایج می توانند به سایت همگام به آدرس hamgam.medu.ir (متقاضیان انتقال به مدارس تیزهوشان در مقطع ششم به هفتم باید از وبسایت hoosh.medu.ir مراجعه کنند.) مراجعه نمایند و اقدام به ثبت اعتراض خود کنند.

مهلت ثبت اعتراض و درخواست تجدید نظر در پرونده تنها ۳ الی ۴ روز بعد از انتشار نتایج امکان پذیر می باشد، افراد می توانند جهت تجدید نظر بلافاصله بعد از مشاهده نتایج با مراجعه به بخش ثبت اعتراضات اقدام به ثبت درخواست بازبینی کارنامه خود نمایند.

افراد در زمان طی کردن مراحل اعتراض علاوه بر وارد کردن مشخصات شناسایی باید به طور دقیق اقدام به شرح توضیحات اعتراضات خود نمایند تا درخواست آن ها مورد بررسی قرار بگیرد.

به طور معمول یک هفته بعد از اتمام مهلت ثبت نام نتیجه بررسی اعتراض افراد اعلام خواهد شد و افراد می توانند در مورد تجدید نظر یا عدم تجدید نظر پذیرش آن ها در مدارس تیزهوشان اطلاع کسب کنند.

 

شرایط نقل و انتقال دانش آموزان پس از قبولی در آزمون سمپاد

در برخی از موارد ممکن است یک دانش آموز بعد از ثبت نام و یا قبولی مایل به شهر دیگری انتقال یابد. در چنین صورتی اگر فرد شرایط زیر حاکم باشد، با درخواست وی موافقت می شود.

 • مدرسه مبدا با مسئله انتقالی موافقت کند و مدرسه مقصد از ظرفیت و امتیاز لازم برخوردار باشد.
 • اداره کل استان آموزش و پرورش استان های مبدا و مقصد، انتقالی را مجاز بدانند.
 • هیچ دانش آموزی در دوره های اول و دوم متوسطه نمی تواند در سال اول پذیرش، بین مدارس تیزهوشان یک شهرستان انتقالی بگیرد. حتی اگر مدرسه مقصد از امتیازات لازم برخوردار باشد.
 • دانش آموزان متوسطه اول در پایان دوره، تنها در صورتی می توانند به پایه های بالاتر بروند که مدرسه مقصد امتیاز پذیرش را داشته باشد و ادراه کل استان های مبدا و مقصد با این مورد موافقت کنند.

 

دفترچه راهنمای آزمون سمپاد 

متقاضیانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست از جدیدترین شرایط و ضوابط پذیرش، نحوه و زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمون، ظرفیت های پذیرش و اطلاعاتی از این دست آگاهی داشته باشند. به همین دلیل، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد را به طور معمول دو تا سه روز قبل از شروع تاریخ ثبت نام، در سایت تیزهوشان اختیار متقاضیان قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند با آگاهی کامل برای نام نویسی اقدام نمایند.

طبق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی کسب مقیاس “خیلی خوب ” در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول ششم ابتدایی می باشد. شرط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​​ کسب معدل حداقل 19 در پایه هشتم می باشد. در ادامه می توانید فایل کامل دفترچه آزمون تیزهوشان را دانلود و مطالعه نمایید.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد  دانلود دفترچه 

 

 

 

 

نکاتی مهم هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان در azmoon.medu.ir

داوطلبان تصویر خود را در قالب jpg یا png در سامانه azmoon.medu.ir وارد می نمایند ضمنا دانش آموزان حتما توجه کنند عکسی که می خواهند آپلود کنند در سایز 300*400 آپلود شود تا در ورود تصویر مشکلی به وجود نیاید.

در مرحله بعد دانش آموزان و اولیا گرامی باید هزینه ثبت نام در آزمون را پرداخت کنند که برای  این کار نیاز به یک کارت عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم باشد دارند هزینه ثبت نام فقط و فقط باید از درگاه موجود در سامانه azmoon.medu.ir پرداخت گردد در مورد هزینه ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی نیز هنوز مبلغ نهایی اعلام نشده اما سال گذشته جهت ثبت نام در آزمون مبلغ 20 هزار تومان از هر دانش آموز اخذ گردید. ضمنا توجه کنید که حتما و حتما مبلغ را از درگاه روی سایت واریز نمایید هر گونه مبلغی که از بانک و یا دستگاه های ATM به حساب سازمان واریز گردد مقبول به ثبت نام نخواهد بود.

در مرحله آخر یکبار تمام اطلاعاتی که وارد سیستم کرده اید چک کرده و دکمه تایید نهایی را بزنید پس تایید نهایی امکان ویرایش اطلاعات از سامانه  وجود نخواهد داشت شایان ذکر است داوطلبان محترم دقت داشته باشند تا روز اعلام نتایج تیزهوشان رسید ثبت نام و کد رهگیری که از سامانه azmoon.medu.ir دریافت می نمایند نزد خود نگهدارند.

 

 

برای کسب اطلاع از azmoon.org وارد شوید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله در ارتباط با سامانه ثبت نام استعداد درخشان و فرایند اسم نویسی در این سامانه توضیحاتی را ارائه دادیم. مرکز ملی سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان (سمپاد) یکی از نهادهای نظارت بر امور تحصیلی دانش آموزان مستعد با بهره هوشی بالا است که دارای مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه در شهرهای مختلف کشور می باشد.

همانگونه که اشاره شد فرایند گزینش سازمان استعدادهای درخشان از میان دانش‌ آموزان دو پایه هفتم و دهم و از طریق برگزاری آزمون ‌های سراسری مبتنی بر ارزیابی هوش، دانش ریاضیات و علوم می باشد. برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان یک بار در سال و معمولا در خرداد ماه برگزار می گردد و فرایند ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت رسمی سازمان سمپاد به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود. لازم به ذکر است که دانش آموزان برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان باید دارای سوابق تحصیلی مناسبی باشند. 

چنانچه در ارتباط با نحوه اسم نویسی در سامانه ثبت نام استعداد درخشان سوال و ابهامی داشته باشید، تیم مشاوره آکادمی ایران تحصیل با داشتن کارشناسان مجرب و با سابقه آماده خدمت رسانی و پاسخ به سوالات شما عزیزان می باشند و می توانید در اسرع وقت راهنمایی های لازم را در مورد تمامی مراحل، از تهیه منایع کمک آموزشی تا زمان و نحوه ثبت نام، شرایط قبولی، تاریخ برگزاری و اعلام نتایج را دریافت نمایید.

 

 

به منظور آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان، رفع نواقص ورود به azmoon.medu.ir و نحوه کسب تراز بالا با مرکز مشاوره و ثبت نام سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور – 9099075307 تماس از استان تهران

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب

 

4.3/5 - (49 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

جهت تکمیل ثبت نام اینترنتی در سامانه چه مدارکی مورد نیاز می باشد؟

مشخصات هویتی - کارنامه و رمز سایت همگام دانش آموز

ثبت نام دانش آموزان امسال در چه پایه هایی انجام می گیرد؟

ششم به هفتم ، نهم به دهم و هفتم به هشتم

تاریخ برگزاری آزمون در چه بازه زمانی است؟

معمولا آزمون پس از امتحانات خرداد تا اواسط تیر برگزار می گردد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امیر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام ببخشید مدرسه نمونه دولتی جیرفت ثبت نام هشتم برای امسال دارد وکی ثبت نام آغاز می شود ممنون

  • mohammadi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام هفتم به هشتم تحت عنوان تکمیل ظرفیت انجام می شود و بستگی به ظرفیت پذیرش مدرسه دارد.

 2. امیر محمد
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  با سلام خسته نباشید ببخشید من الان تیزهوشان قبول شدم و شرایطشم اشتغال به تحصیل نهم و معدل ۱۹ یه بالای در هشتم بوده و بقیه شرایط که من داشتم.
  ولی وقتی رفتیم ثبت نام کنیم میگن نمره شما پایینه و باید نوبت اول نهم شما بالای ۱۹ باشه ولی مالع من 18/29بوده .
  الان باید چی کار کنیم. آیا اینا که میگن صحت داره یا نه؟
  لطفا زود تر جواب بدید خیلی مهمه🙏🏻

 3. مهدی
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

  سلام ببخشید من الان تیزهوشان قبول شدم کی باید ثبت نام کنم

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید مدارک مورد نیاز خود را به مدرسه ببرید .

 4. صادق
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید یک سوال داشتم
  نتایج تیزهوشان نهم کی میاد؟
  ممنون

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر
   تاریخ دقیقی مشخص نشده نیازه سامانه رو بررسی کنید

 5. فاطمه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام وقتتون به خیر برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی از چه تاریخی سایت بازهست و باید اقدام کنیم .ممنون

  • mohammadi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت به خیر
   مدارس نمونه دولتی برای پابه هفتم از طریق سامانه پادا و برای پایه دهم باید در آزمون ورودی شرکت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 6. امیرمحمد
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۳

  سلام ببخشید زمان ثبت نام مدرسه ابن ابیطالب جیرفت برای پایه هفتم به هشتم کی است

  • mohammadi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام میان پایه تیزهوشان هرساله نیست و بستگی به مدارس تیزهوشان دارد.برای استعلام از آموزش و پرورش یا مدرسه تیزهوشان اقدام نمایید.

 7. دینا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام . الان که سامانه گرفتن کارت ورود به جلسه فعال شده ، امکان ویرایش اولویت ها وجود داره ؟

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در سامانه ثبت نام استعداد درخشان امکان تغییر اولویت وجود ندارد کارت شما صادر شده است

 8. A
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  چجوری کارت ورود به جلسه تعیین کنیم

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای دریافت کارت ورود به جلسه تماس بگیرید

 9. سحر
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام
  آزمون تیزهوشان هشتم به نهم با توجه به شرایط امسال برگزار خواهد شد؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام فعلا استعدادهای درخشان برای این پایه اطلاعیه ای رو صادر نکرده است

 10. زهرا
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام در مدارس تیز هوشان یا استعدادهای درخشان برای پایه اول دبستان هم پذیرش وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام
   خیر نیازه از پایه ششم اقدام کنید

 11. زهرا
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام برای ویرایش اطلاعات در ثبت نام آزمون تیزهوشان میشه الان که ثبت نام کردم اقدام کرد یا بعدا سامانه وقت میده ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر اگر تمام مراحل ثبت نام را انجام داده اید امکان ویرایش وجود ندارد.
   فقط همگام دریافت کارت ورود به جلسه میتوانید ویرایش کنید.

 12. امیرحسین یوسفی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام و قبولی طاعات ،ببخشید من رفتم کافی‌نت ثبت نام کردم ولی متاسفانه کافی نتیه شماره تماسم رو اشتباه وارد کرده آیا امکان درست کردنش هست؟ زمان ویرایش وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   خیر اگر الان ثبت نهایی انجام شده امکان ویرایش وجود ندارد.فقط هنگام دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش وجود دارد.

 13. طاهری
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

  الان ساعت 12شب شنبه س و ما هنوز موفق نشدیم
  چکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   الان سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان درست شده و میتوانید برای ثبت نام اقدام کنید.

 14. پیمان
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  ببخشید من وقتی که در سایت یعنی در مرحله دوم وقتی که مشخصات خودم را مانند عکس و… وارد می کنم وارد مرحله بعد نمیشه چرا اینجوریه؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر در حال حاضر ثبت نام مدارس استعداد درخشان سال 1401 مشکلش برطرف شده و میتوانید اقدام کنید موفق باشید

 15. امیرعلی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  چرا تا الان سایت باز نشده آخه ؟!!!!

 16. مریم
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من دیروز بعد از اینکه اعلام کردید مشکل سایت برطرف شده، چند بار برای ثبت نام اقدام کردم اما هربار از مرحله ای که مشخصات رو کامل کردم جلوتر نرفت و ذخیره نشد و میگفت که سایت پاسخگو نیست.
  الان هم که ظاهرا سایت بسته شده. میخواستم بدونم امکانش هست ثبت نام تمدید بشه یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام وقت بخیربخاطر شلوغ بودن سایت و مشکل سیستماتیک هستش و اگر در روند ثبت نام مشکلی دارید مرکز ما ثبت نام هم انجام میدهد باید مدام وارد سایت شوید تا زمانی که ثبت اطلاعات انجام بشه برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 17. حسینی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  حتماً باید با کامپیوتر وارد سایت شد چون با گوشی وارد میشم و لیست پر میکنم در آخر میزند پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده داده نشد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام
   بعله برای برقراری ارتباط بهتره نیازه ازطریق سیستم باشد

 18. حسینی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  حتماً باید با کامپیوتر وارد سایت شد چون با گوشی وارد میشم و لیست پر میکنم در آخر میزند پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده داده نشد

 19. دانش اموز
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام من الان همرو میزنم ولی میگه پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشدچیکار کنم مهلتش داره تموم میشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام
   تا تاریخ 29 فروردین تمدید شده

 20. عرشیا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام ثبت نام تا مرحله آخر انجام دادم ولی پیام میده پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 21. اسدی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۹

  موقع ذخیره اطلاعات ثبت نام خطا میده، میگه پاسخ قابل قبولی از طرف سرویس دهنده دریافت نشد !!!! اینو دیگه چکار کنیم‌ خداااااا

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 22. محمدرضا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  من امروز می خواستم ثبت نام کنم اما با مشکل برخورد کردم سامانه میگه که ابعاد عکس نا مناسب می باشد در حالی که ابعاد عکس ۳ در ۴ وحجم آن کمتر از ۷۰ کیلو بایت است لطفا راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سایز عکس را برای 300 در 400 بگذارید.

 23. Matin
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام
  من داخل ثبت نام به یه مشکلی خوردم هر کاری میکنم ابعاد عکسم درست در نمیاد و خطا میزنه چیکار باید بکنم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 24. aa
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام در مرحله 2 ارور میده که پاسخی قابل قبولی دریافت نشد میشه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 25. اشکان
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام.به اشتباه نیازبه منشی رازدم آیامیشه ویرایش کرد؟چطور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   با سلام.امکان ویرایش وجود ندارد.

 26. Samimi
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  کسی تونسته این دو روز ثبت نام کنه ؟
  تا الان سایت بالا میومد اما نصف مسیر رو می‌رفت و ادامه نمی‌داد
  الان کلا باز از دسترس خارج شد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   در حال حاضر سایت درست شده و تا تاریخ 29 مهلت دارید

 27. anb
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام من الان مرحله دوم را که پرر میکنم وارد مرحله بعدی نمی شود و ارور میدهد که پاسخ قابل قبولی دریافت نشد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   در حال حاضر سایت درست شده و تا تاریخ 29 مهلت دارید

 28. anb
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام الان هم دوباره باز نمی شود

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 29. .
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام امروز هم مهلت ثبت نام‌ هست ؟ سایت هیچ جوره بالا نمیاد مشکل از سایته یا مهلت ثبت نام تموم شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 30. ولی دانش اموز
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  ازطریق کارشناسان چگونه اقدام کنیم .؟؟کسی پاسخگو نیست!! خواهش میکنم مشکل سایت و برطرف کنید .

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 31. ولی دانش اموز
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام چرا سایت قطع شده بالا نمیاد از دیروز مرتب داریم چک میکنیم .
  تلفنهای تماس سایت هم پاسخگو نیستند .لطفا پیگیری کنید
  تکلیف بچه ها چیه ؟

  • ولی دانش اموز
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۹

   ازطریق کارشناسان چگونه اقدام کنیم .؟؟کسی پاسخگو نیست!!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام مدارس استعداد درخشان تمدید شد .
   برای بررسی شرایط و یا ثبت نام میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 32. شاینده
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

  سلام
  من تمام سوالات ثبت نام را پاسخ دادم اما در آخر برایم مینویسد:«پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده دریافت نشد»
  در حال حاضر چه کاری باید انجام بدهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 33. قاسمي
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  من روز اول ثبت نام را انجام دادم و صفحه رسيد ثبت نام كه كد پيگيري دارد برايم باز شد ولي بعد از ثبت نام پيامكي روي گوشي نيامد كه كد رهگيري بدهد در صورتيكه براي بقيه دوستان اين پيامك امده آيا مشكلي پيش مي آيد با توجه به اينكه كد رهگيري نداريم فقط كد پيگيري داريم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز اگر ثبت نام نهایی شده است مشکلی نیست موفق باشید

 34. ولی دانش آموز
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  باسلام .چرا وزارت آموزش و پرورش در یک جمله اطلاع رسانی نمیشه که سایت ثبت نام اصلا در دسترس نیست.
  والدین و دانش آموزان خیلی استرس دارند.
  حقوق شهروندی ایجاب می‌کنه که وزارت آموزش و پرورش یک اطلاعیه یک خطی در رسانه ملی بدهد

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 35. رصا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام الآن ساعت ۱۱:۳۸ دقیقه ۵شنبه است.اما سایت هنوز در دسترس نیست

  • ولی دانش آموز
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   باسلام .چرا وزارت آموزش و پرورش در یک جمله اطلاع رسانی نمیشه که سایت ثبت نام اصلا در دسترس نیست.
   والدین و دانش آموزان خیلی استرس دارند.
   حقوق شهروندی ایجاب می‌کنه که وزارت آموزش و پرورش یک اطلاعیه یک خطی در رسانه ملی بدهد

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

    سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام استعداد درخشان سال 1401 با توجه به عدم دسترسی که وجود داشت در خال حاضربرطرف شده است و مشکلی ندارد موفق باشید

    • هعی
     ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

     کجا برطرف شده !!!!!
     من از صبح علافم و آخرشم نتوانستم ثبت نام بکنم !
     حالا تکلیف من چیست ؟!!!

     • کارشناس ارشد
      ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

      سلام
      در حال حاضر سایت درست شده میتوانید انجام دهید وتا 29 مهلت دارید

    • باسلام پس چرابرای بنده نمیاره
     ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

     به نظرزاده هنوزمشکل برای ثبت نام موجودست

     • کارشناس ارشد
      ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

      سلام وقت بخیر
      الان مشکل سایت برطرف شده و میتوانید ثبت نام داشته باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز سایت در حال حاضر مشکلش برای ثبت نام استعداد درخشان سال 1401 برطرف شده است میتوانید از طریق کارشناسان مربوطه اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 36. ماهان
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام خسته نباشید
  امکانش هست سایت طی این دو روز تمدید که شده درست نشه ؟
  و تقریبا گی سایت درست میشه چون ۲ روزه مشکل داره بیشتر نگران اینیم که سایت توی این دو روز هم درست نشه و زمان به پایان برسه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 37. Davood
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام تکلیف ثبت نام مردم چی میشه سه روزه سایت اشکال داره وارد نمیشه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

   • Ernika
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

    نمیشه،هر کاری میکنم نمیشههههههههههه
    دوباره هم سایت خراب شده
    این چه طرز رسیدگی
    خاک بر سر آموزش و پرورش که یه اطلاع رسانی هم نمیکنههههه

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

     سلام
     در حال حاضر سایت درست شده و تا تاریخ 29 مهلت دارید

 38. مهدیس
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام سایت باز نمیشه من نمیتونم ثبت نام کنم دوباره محلت میدین؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز اختلال سایت استعداد درخشان سال 1401 برای همه داوطلبین هست و به صورت سراسری است موفق باشید

 39. مهدی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

  با توجه به این که دو روزه سایت خرابه و امروز هم آخرین مهلت ثبت نام هست آیا تاریخ ثبت نام تمدید میشه یا خیر ؟ استرس دانش آموز ما کشت

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است و مشکل از سمت کاربر نیست لطفا در ساعت های متفاوت اقدام به پیگیری کنید و به احتمال زیاد تمدید خواهد شد موفق باشید

 40. حامد
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام نمیشه وارد سایت شد. برای ثبت نام چکار کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است لطفا در ساعت های متفاوت اقدام به پیگیری کنیدیا از طریق مشاورین اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 41. Helma
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  سلام وقت بخیر سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم همچنان خرابه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است و مشکل از سمت کاربر نیست لطفا در ساعت های متفاوت اقدام به پیگیری کنید و به احتمال زیاد تمدید خواهد شد موفق باشید

 42. علی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام چند روزی هست که سایت ثبت نام باز نمیشه مسئولان عزیز میدونن این مشکل رو؟ واینکه امروز زمان ثبت نام تموم میشه تکلیفمون چیه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد موفق باشید

 43. مریم
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام من دو روز سعی میکنم برای ششم به هفتم ثبت نام کنم چرا سایت باز نمیشه؟؟؟لطفا جواب بدید ،امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود داره؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد

 44. امیرمحمد
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام سایت بالا نمیاد چطور ثبت نام کنیم؟ ممکنه که مدت رو تمدید کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است و مشکل از سمت کاربر نیست لطفا در ساعت های متفاوت اقدام به پیگیری کنید و به احتمال زیاد تمدید خواهد شد موفق باشید

 45. حسنی
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام جرا سایت ثبت نام بازنیست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر اختلال سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سال 1401 سراسری است لطفا در ساعت های مختلف اقدام به ثبت نام کنید یا از طریق مشاورین اقدام فرمایید موفق باشید

 46. Samimi
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

  سلام و احترام
  سایت azmoon medu مشکل داره ، بایستی مهلت ثبت نام رو تمدید کنند . دو روز هستش که اصلا بالا نمیاد .لطفا شماره تماس با مسئولین این آزمون رو بدین ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام
   سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 47. ناشناس
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

  سلام وقتتون بخیر سایت برای نهم ثبت از ‌‌‌دو روز پیش بالا نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 48. مریم
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام
  الان دو روزه تکمیل ظرفیت نهم به دهم تیزهوشانمیخام ثبت نام کنم نمیتونم امروز هم آخرین مهلته چه کنیم بچم هم ناامید شده

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام
   مشکل سایت حل شده

 49. anb
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام وقت بخیر سایت از دیروز برای ثبت نام بالا نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 50. شهره
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۹

  سلام سایت azmoon.medu.ir از ۱/۲۳ از دسترس خارج شده و بالا نمیاد امروز که ۲۵هست وروز آخر مانتونستیم ثبت نام کنیم آیا بنظر شما روز هایی رو در نظر میگیرن برای این مشکل یانه؟ امشب مهلت ثبت نام تموم میشه 😭😭

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت بخیر با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد

   • صفوی
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

    من فقط تونستم مرحله اول، لیست رو پر کنم، هرکاری میکنم نمیره گام بعدی، هرچقدر ذخیره و بعدی رو میزنم میگه پاسخ قابل قبولی از سرویس دهنده یافت نشد، خدایا چیکار کنمممم😭

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

     سلام
     سامانه در حال حاضر درست شده وتا 29 فروردین مهلت دارید

 51. Armita
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام وقت بخیر
  سایت کی درست میشه که بتونیم ثبت نام کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 52. بردیا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۲

  سلام من سه روزه نمی تونم وارد بشم در ساعت های مختلف هم سعی کردم چکار کنم استرس گرفتم امروز اخرین مهلته

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 53. شهره
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۲

  سایت azmoon.medu.ir از ۱/۲۳ از دسترس خارج شده و بالا نمیاد امروز که ۲۵هست وروز آخر مانتونستیم ثبت نام کنیم آیا بنظر شما روز هایی رو در نظر میگیرن برای این مشکل یانه؟ امشب مهلت ثبت نام تموم میشه 😭😭

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام وقت بخیر ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 54. Nilo
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۷

  سلام . میگه این سایت👈🏻 azmoon.medu.ir امکان داره غلط املایی داشته باشه . پس چه جوری میتونم برای تیزهوشان نهم ثبت نام کنم؟
  و سوال دیگه اینکه سایت تا کی خرابه و اگر درست شد مهلت دوباره برای ثبت نام میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 55. سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۵

  سلام سایت بالا نمیاد امروز هم آخرین مهلته .چکار کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام وقت بخیر ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید ونگران نباشید موفق باشید

 56. یاس
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۳

  از روز ۲۳فروردین تلاش کردیم وارد سایت بشم ولی نتونسیم ،واقعا چرا؟
  لطفا بررسی کنید بچه ها استرس میگیرن😑😔😣

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق سایت و یا مشاوران مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 57. shadi
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۰

  سلام ببخشید من خیلی تلاش کردم وارد سایت شم چیزی بالا نیاورد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 58. ali
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۴

  سلام اصلا سایت بالا نمیاد در هیچ بازه ی زمانی. الان ساعت دو و نیم نصف شبه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 59. امین
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  سلام. با توجه به خراب بودن سایت تکلیف ما چیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام وقت بخیر ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 60. امیر
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام نمیتونم وارد سایت ثبت نام بشوم

  لطفاً راهنمایی بفرمایید ، ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد ویا از طریق شماره های سامانه اقدام به ثبت نام توسط مشاورین مربوطه کنید روز خوش

 61. امیر
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام ، بنده از ظهر نمیتونم وارد سایت ثبت نام بشوم، اصلا آدرس سایت رو میزنم خطا میده ، پنجشنبه آخرین مهلت هستش ، چیکار کنم، لطفاً راهنمایی بفرمایید ، متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام دوست عزیز با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد در صورت تمایل به ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید موفق باشید

 62. دانیال
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام ببخشید سایت هنوز درست نشده میتونید بگید کی درست میشه؟
  و اینکه هیچ کدوم از شماره های پشتیبان پاسخ گو نیستند.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر 1 ساعتی هست درست شده و مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 63. دانیال
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام ببخشید هنوز سایت خراب هست میتونید بگید که سایت کی درست میشه که ثبت نام کنیم؟
  واینکه شماره های پشتیابن هیچکدام پاسخ کو نیستند

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارددر صورت تمایل با شمارههای مرکز برای ثبت نام اقدام فرمایید موفق باشید

 64. shirin
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  سلام.. من میخواستم ثبت نام پایه دهم رو انجام بدم ولی سایت azmoon.medu.ir و سایت tehran.medu.ir باز نمیشه چرا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید

 65. a.b.m
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سایت هر چی میزنم برا من بالا نمیاره
  چند روزه هر چند ساعت دارم چک میکنم

  لازمه وی پی ان بزنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام روز بخیر دوست گرامی با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد و نیازی به وی پی ان نیست

 66. Asal
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام وقت بخیر..امکان تمدید زمان برای ثبت نام نهم به دهم با توجه به خرابی سایت هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 67. ارزو
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام و وقت بخیر
  متاسفانه از صبح سایت برای ثبت نام بالا نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام برای ثبت نام استعداد درخشان سال 1401 با توجه به عدم دسترسی که وجود داشت در حال حاضربرطرف شده است موفق باشید

 68. مهدی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  آیا با نمره ۱۸.۹۸ هشتم امکان ثبت نام تیزهوشان هست🥺

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام
   حداقل شرط معدل 19 برای پایه هشتم الزامی است

 69. زهرا مطوریان پور
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  سلا م
  برای ثبت نام پایه دهم سایت بالا نمیاد کی مقدور میشود

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام با توجه به اختلال به وجود امده به دلیل حجم بالای متقاضی در حال حاضر اختلال به وجود امده برطرف شده و امکان ثبت نام برای سایت استعداد درخشان سال 1401 وجود دارد برای پایه دهم موفق باشید

 70. مرادآرزومند
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام
  ببخشیدسایت تیزهوشان قطع شد،آیا این سایت بازمیسه؟

 71. امیر سام
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام،اگر سایت تا موعدی که ثبت نام باید اتفاق میوفتاد،مشکلش بر طرف نشه،زمان تمدید میشه؟(نهم به دهم)

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام
   زمان ثبت نام مدارس استعداد درخشان تا تاریخ 29 ام تمدید شده است

 72. امیر سام
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام،اگد سایت تا موعدی که ثبت نام باید اتفاق میوفتاد،مشکلش بر طرف نشه،زمان تمدید میشه؟(نهم به دهم)

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر مشکل سایت استعداد درخشان سال 1401 برطرف شده و امکان ثبت نام وجود دارد و در صورت بروز مجدد اختلال امکان تمدید هم هست موفق باشید

 73. امیر
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

  سلام فردا میتونم تبت نام کنیم اعلان سایت خرابه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر دوست گرامی امروز 25 اخرین روز ثبت نام است و در صورت داشتن شرایط میتوانید اقدام به ثبت نام کنید و اختلال سایت استعداد درخشان سال 1401 برطرف شده است موفق باشید

 74. مریم
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام ،در جریان هستید چرا سایت ثبت نام تیزهوشان از دیشب تا حالا باز نمیشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام
   علت اختلال هنوز مشخص نشده مشکل سراسری میباشد

 75. ماندانا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  سلام وقت بخیر چرا سایت بالا نمیاد؟حتی همگام هم بالا نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام وقت بخیر سایت ثبت نام استعداد درخشان سال 1401 مشکلش برطرف شده و میتوانید اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 76. مهدیار
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام خسته نباشید سایت کلاس نهم بالا نمیاد
  بعدش ببخشید مهلتش فقط تا امشبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام
   تا تاریخ 29 ام فروردین 1401 تمدید شده است

 77. mams
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

  چرا نمیاد اصلا این سایت اخه؟

 78. Peyman
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام
  ببخشید سایت باز نمی شه و وقت داره تموم میشه لطفاً وقت را تمدید کنید ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان تمدید وجود ندارد تا پایان امشب فقط مهلت ثبت نام در مدارس سمپاد وجود دارد.

 79. Peyman
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام
  ببخشید چرا سایت باز نمیشه من نمی توانم شرکت کنم و وقت داره تموم میشه چکار کنم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

   با سلام.در حال حاظر سامانه در دسترس است.

 80. هانا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام
  من سه روز هست که دارم تلاش میکنم برای ثبت نام اما به دلیل اشکال در سایت آزمون, موفق نمیشم. اگر تا فرصت آخر که فردا هست نتونم ثبت نام کنم و مشکل این سایت حل نشه چه کار باید انجام بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   با سلام.در حال حاظر سایت در دسترس است.

 81. هانا
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام
  من سه روز هست که دارم تلاش میکنم برای ثبت نام اما به دلیل اشکال در سایت آزمون موفق نمیشم. اگر تا فرصت آخر که فردا هست نتونم ثبت نام کنم و مشکل این سایت حل نشه چه کار باید انجام بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   با سلام.در حال حاظر سامانه ثبت نام در دسترس است.

 82. X
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

  چیکار کنیم سایت باز نمیشه؟
  میگه این سایت 👈🏻 azmoon.medu.ir ممکنه غلط املایی داشته باشه

 83. محمد امین
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سایت بالا نمیاد لطفا مدت ثبت نام را تمدید کنید. دو روز هست که درگیر هستیم

 84. حمید
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام
  سایت ایراد داره از صبح
  خبر دارید که تمدید می کنن و یا درست میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام ازمون ورودی تیزهوشان تا 29 ام تمدید شد . اگر در روند ثبت نام مشکلی دارید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 85. نوید
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام با توجه به اینکه اخرین مهلت ثبت نام 25 فروردین هست ما چکار کنیم وقتی سایت بالا نمیاد

 86. شروین عزیزی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  با سلام سایت ، برای ثبت نام چند ساعت دیگر باز میشود ؟
  من از امروز صبح نتوانستم وارد سایت شوم .

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

   سایت باز شده است.

 87. مریم
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید سایت برای ثبت نام پایه هفتم بالا نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر سایت خرابه در حال بررسیه

   • ستایش
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

    وقتی که درست بشه باز هم میشه ثبت نام کرد؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

     سلام
     زمان ثبت نام مدارس استعداد درخشان تا تاریخ 29 ام تمدید شده است

 88. .
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام وقت بخیر
  سایت ثبت نام تیزهوشان با مشکل مواجه شده و اجازه ثبت نام نمیده ۲۵ هم آخرین مهلت ثبت نام هست آیا این زمان رو تمدید خواهند کرد؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   با سلام.سایت ثبت نام در حال حاظر باز است.

 89. پیمان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  چرا وارد سایت نمیشه azmoon.medu.ir

 90. hasani
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام سایت ثبت نام مشکل دارد چه وضعیه واقعا برای سطح علمی این مسائل جالب نیست؟؟؟

 91. ali
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۲

  سلام الان ساعت یک نصف شب هست برای ثبت نام ازمون مدارس استعدادهای درخشان پایه دهم سامانه با خطا مواجه میشه. هر ساعت شبانه روز وارد میشیم با خطا مواجه میشه. چکار باید بکنیم؟!.

 92. ali
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۴

  سلام الان ساعت یک نصف شب هست برای ثبت نام ازمون مدارس استعدادهای درخشان پایه دهم سامانه با خطا مواجه میشه. هر ساعت شبانه روز وارد میشیم با خطا مواجه میشه. چکار باید بکنیم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت به خیر
   سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان چند روزی با اختلال همراه بود.

 93. زهرا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام ببخشید من برای آزمون نهم به دهم میتونم برای یک رشته توی مدارس سمپاد و نمونه دولتی هردو رو شرکت کنم یا فقط برای یکی میشه ثبت نام شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   برای هر دو میتوانید اقدام کنید.

 94. پری
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۲

  سلام وقت بخیر یک هفته شده که سایت مشکل داره دخترم نمیتونه ثبت نام کنه پایه نهم به دهم هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سامانه در دسترس است.

 95. Soltani
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام اگر در پایه هفتم و هشتم نمره ریاضی و علوم ۱۹،۲۰باشه در هر دو ترم و معدل بالای ۱۹ و نیم باشه نمره ترم اول‌نهم ریاضی۲۰وعلوم۱۶و معدل بالای ۱۹ و نیم ترم دوم نهم ریاضی و علوم ۲۰ میتونیم تجربی الف بیاریم و نمونه بخونیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   با سلام.شرایط ان برای شما وجود دارد.

   • Maya
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

    چرا سایت سمپاد باز نمیشه؟؟ باید چه جوری ثبت نام کنیم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

     سلام وقت بخیر سایت خرابه در حال بررسیه

     • امیر علی
      ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۵

      سلام سایت سمپاد باز نمیشه اگر درست نشد تمدید میکنن؟؟؟؟؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

      سلام وقت بخیر دوست عزیز ثبت نام در سایت استعداد درخشان سال 1401 دچار اختلال شده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده و میتوانید از طریق مشاورین مرکز اقدام به ثبت نام کنید و احتمال تمدید هست موفق باشید

   • ..
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۰

    سایت همگام خرابه چطوری ثبت نام کنیم؟ فردا هم اخرین محلته

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۳

     با سلام.سامانه در حال حاظر در دسترس است.

 96. Amir
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام میخواستم بدونم ازمون تکمیل ظرفیت دهم به یازدهم تیزهوشان در کرمانشاه برگزار میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای اطلاع از تکمیل ظرفیت دهم به یازدهم تیزهوشان از طریق مدرسه میتوانید پیگیری کنید موفق باشید

   • Maya
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

    چرا سایت سمپاد باز نمیشه؟؟ باید چه جوری ثبت نام کنیم؟

 97. Yassin
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

  من پایه ششمم سال دیگه میرم هفتم میخوام در آزمون شرکت کنم چجوری از چه سایتی باید ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در ازمون سمپاد در صوزت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مورد نظر از طریق سایت hoosh.medu.ir اقدام فرمایید و برای بررسی شرایط و منابع ازمون با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید موفق باشید

 98. رضا
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام، برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آیا صرفا از طریق وبسایت azmoon.medu.ir باید اقدام کرد یا راه دیگری هم وجود دارد؟

 99. Mamad
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام
  سايت azmoon.medu.ir از دسترس خارج شده است؟

  • irani
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام، سامانه استعداد درخشان به آدرس azmoon.medu.ir به علت شلوغی ممکن است از دسترس خارج شود، در زمان دیگری اقدام نمایید.

 100. T
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام برای ثبت‌نام نهم بع دهم امسال (۱۴۰۰_۱۴۰۱ ) باید کی ثبت‌نام کرد؟؟ و اینکه ازمونش کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر

   برای استعداد درخشان باید از 1 فروردین تا 25 اقدام کنین

 101. Seti
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  سلام
  من هفتم با معدل ۱۹/۹۳
  و هشتم با معدل ۱۹/۵۰
  میتونم تجربی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   با سلام
   برای ورود به رشته تجربی نمره علوم باید بالای 18 باشد

 102. Zahra
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۱

  سلام نتایج ثبت نام امسال(۱۴۰۰) استعداد درخشان دانشگاه ازاد کی میاد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام وقتتون بخیر احتمالا تا اخر این هفته

 103. محمد
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خسته نباشید اگر امکانش هست سریعتر نتایج ازمون ۱۴۰۰ الی ۱۴۰۱ را اعلام کنید تا از این بلاتکلیفی در بیایم آخه من هنوز فرزندم را برای کلاس هفتم ثبت نام نکرده‌ام،منتظر جواب آزمون هستم اگر انشالله قبول بشه به مدرسه نمونه دولتی بفرستمش،با آرزوی موفقییت برای همه دانش آموزان عزیز کشورم ایران سرافراز و سربلند.

  • moshaverarshad
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام نتایج مدارس تیزهوشان نیمه دوم مرداد از سایت اعلام خواهد شد .شما محض احتیاط مدارس دیگه رو فعلا پیش ثبت نام کنید

 104. مهشید
  ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام .من وقتی میخوام وارد سایت hoosh.medu.ir بشم همش مینویسه شما در ورود مشکل امنیتی دارید . علت این مشکل چیه خیلی نگرانم توروخدا راهنمایی کنید. من ازمون ششم به هفتم تیزهوشان شرکت کردم

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام احتمالا رمز ورود همگام از طرف مدرسه تغییر کرده میتونید گزینه رمز ورود همگام را نمیدانم را انتخاب کنید

 105. امیرحسین دمرچیلی
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

  باسلام
  ببخشید اما روز اول ازمون گفتین که نتایج اوایل مرداد میاد . یه هفته پیش گفتین که اواسط مرداد . الان میگین نیمه دوم مرداد
  لطفا اگه میخواید بعد از امون نمونه دولتی نتایج رو بگین اطلاع بدین

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام نتابج ازمون تیزهوشتن هنوز نیومده نیمه دوم مرداد اعلام خواهد شد

 106. اسرا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام . این چ وضعیه لطفا زمان دقیق نتایم رو بگین همش میگین اوایل مرداد
  اعلام میشه ما زمان دقیق رو میخوایم الان ی ماه و خورده ای هست که آزمون دادیم حتی نمیدونیم کی اعلام میشن نتایج.
  الان ۲۷ تیر چن روز دیگه مرداد میشه . ما که قرار نیس هر روز بریم چک کنیم که نتایج اومده یا نه ما زمان دقیق رو میخوایم
  لطفا زمان دقیق رو بگید……

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام نتایج تیزهوشان نیمه دوم مرداد اعلام خواهد شد.

 107. ایلیا
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

  سلام..والا قرار بود روز بیست و دو تیرماه ازمون میان پایه مدارس نمونه دولتی برگزار شه..به خاطر پیک پنجم کرونا کنسل شد ..خواستم از شما بپرسم..زمان مجدد ازمون رو دقیقا یا حدودی اطلاع دارید..ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام تاریخ برگزاری ازمونها از طریق پرتال اموزش و پرورش استان خودتون اعلام خواهد شد

 108. امیررضا قنبری
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  الان نزدیک 25روز هست که آزمون نهم به دهم استعداد های درخشان رو دادیم پس کی میخوان نتایج رو اعلام کنن؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام نتایج مدارس تیزهوشان اوایل مرداد ماه اعلام میشه

 109. اسرا
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۴

  زمان دقیق نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کی اعلام میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   نتایج تیزهوشان اوایل مرداد اعلام میشه

 110. آرشام
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۰

  سلام ببخشید جواب آزمون کی میاد،؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶

   سلام اواخر تیرماه از طریق سایت سمپاد

 111. شنتیا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲

  سلام چرا سایت تیز هوشان باز نمیشه مشکل چیه؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام تیزهوشان مشکلی نداره اگر نتایج رو میخواهید اواخر تیر یا اوایل مرداد اعلام میشه

  • X
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   ببخشید این azmoon.medu.ir سایت باز نمیشه میگه ممکنه غلط املایی داشته باشه . چه جوری ثبت نام کنم؟

 112. Hadi
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام من چطوری کارت ورود به جلسه رو بگیرم

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام کارت ورود به جلسه کدوم امون؟

 113. امیر
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام میگم من هشتمم می‌خوام برای نهم ثبت نام کنم که نهم داخل تیزهوشان بخونم چطوری میشه؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام تو باید از نهم به دهم اقدام به ثبت نام مدارس تیزهوشان کنی از هشتم به نهم پذیرش نداره

 114. اسرا
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام
  نتایج کی میاد؟
  ششم به هفتم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام نتایج تیزهوشان اوایل مرداد اعلام میشه

 115. احسان
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام تاریخ دقیق جواب ازمون سمپاد رو اعلام میکنید ششم به هفتم رو

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام اوایل مرداد ماه نتایج تیزهوشان اعلام خواهد شد

 116. امیر
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام ببخشید من امتحان دادمو میخوام بدونم نتایج کی میاد
  ششم به هفتم

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام امیر
   زمان دقیقی اعلام نشده
   شما مدام سایت مارو برسی کنید هروقت که بیاد تو سایت اطلاع میدیم

 117. آیسان رضازاده سرابی
  ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  ببخشید من میخام بدونم نتایج کی هست؟ ششم به هفتم

  • moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام ایسان رضازاده
   زمان دقیقی اعلام نشده و معمولا شهریورماه نتایج میاد ولی با سامانه ما در ارتباط باشین در صورتی که زودتر بیاد اطلاع رسانی کنیم

 118. mobina
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم کی میاد؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام مبینا
   تاریخ دقیقی منتشر نشده برای اعلام نتایج تیزهوشان
   ولی معمولا بعداز 20 روز اعلام میکنند

 119. مجید
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام ایا پاسخنامه تیزهوشان دهم که سازمان سمپاد منتشر کرده درسته آیا مثل پاسخنامه پارسال اشتباه داره آخه فک میکنم بعضی از گزینه ها رو اشتباه زده امکانش هست که اصلاحیه پاسخنامه رو منتشر کنن ممنون میشم پیگیری کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام پاسخنامه که منتشر شده کاملا صحیح

 120. غزاله
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام ببخشید میشه به کلید ازمون تیزهوشان دهم که سازمان سمپاد منتشرش کرده بازنگری بشه اخه بعصی از گزینه هارو اشتباه زده اگه برگه هامون از روی این کلید تصیح بشه حقمون ضایع میشه لطفا جوابمو بدید

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام غزاله پاسخنامه کلیدی تیزهوشان بصورت صحیح تو سامانه azmoon.medu.ir قرار گرفته

 121. mohammadhosein
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام
  نتایج آزمون کی اعلام میشه؟

 122. نرگس
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  اعلام نتایج چه تاریخی هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام اعلام نتایج تیزهوشان ماه اینده اعلام خواهد شد

 123. مهدی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من تو فرم ثبت نام تیزهوشان استان کرج رو بجای ملارد زدم کرج دوره نمیتونم برم امتحان بدم چجوری به ملارد عوضش کنم؟
  میشه جواب بدید🙏

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام اگر پرداخت هزینه انجام دادید نمیتونید ویرایش کنید و الان کارت ورود به جلسه اومده

 124. سید مهدی موسوی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

  پاسخگویی با شماره داده شده بسیار افتضاح است . هر دقیقه اتصال 4000 تومان هزینه دارد غیر از مبلغ مکالمه ، من حدود 5 دقیقه منتظر ماندم تا به اپراتور وصل شوم ، در آخر هم گفته شد همه اپراتورها مشغولند و در ساعت دیگری تماس بگیرید فقط 20000 تومان بی خودی از من هزینه کم شد

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام بخاطر شلوغی خط ها میباشد و اگر ثبت نام تیزهوشان دارید وارد سایت سمپاد بشید

 125. ...
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام
  آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم در سال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ برگزار نمیشه؟

  • moshaverarshad
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۶

   سلام …
   ازمون تیزهوشان پایه هفتم به هشتم
   اطلاعیه مبنی بر ثبت نام یا عدم ثبت نام تابستون میاد

 126. سمیرا
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام. تیزهوشان هفتم به هشتم سال ۱۴۰۰ برگزار نمیشه؟

 127. ثنا
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۵

  سلام
  من میخوام تو ازمون تیز هوشان پایه دهم شرکت کنم ولی نمیتونم وارد سایت میشم تو بخش تکمیل ایمیل و ادرس اینا میگه اشتباهه.

  • moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۰۴

   سلام ثنا
   در صورتی که موفق به ثبت نام نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 128. علیرضا
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۴

  سلام من میخوام برای تیزهوشان ورودی دهم ثبت نام کنم لینک مشکل داره و کد خطا میزنه…از هفتم باز میشه ولی دهم نه…

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۶

   سلام علیرضا
   هم اکنون سامانه ثبت نام تیزهوشان باز شده میتونید وارد سامانه بشین و ثبت نامتونو تکمیل کنید

 129. سیدی
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۰

  سلام من‌میخواهم ثبت نام کنم ولی نمیشه میشه بگید چکار کنم ممنون

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۸

   سلام سیدی
   در صورتی که موفق به ثبت نام نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون ثبت نام تکمیل کنند

 130. M
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  با سلام ببخشید در آزمون تیزهوشان شرط معدل بود، باید نمرات تکوینی را هم حساب بکنیم یا نمرات امتحان خرداد ماه فقط ؟؟؟ یا میانگین هر دو

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۴

   سلام جهت ثبت نام تیزهوشان شرط معدل نوبت دوم مدنظر

 131. محمد علی رحمتی نیا
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۱

  سلام میخواستم بپرسم دفترچه آزمون ششم به هفتم کجاست ؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام جناب رحمتی نیا
   به محض اینک وارد سامانه ثبت نام تیزهوشان شدید تو قسمت اطلاعات دفترچه ازمون تیزهوشان قرار گرفته

 132. پارسا
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام رمز همگام و از کجا باید بگیرین

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام برای اطلاع از نحوه ی دریافت رمز همگام مدارس تیزهوشان با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 133. شهروز
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۷

  ممنون از راهنمایی های سازنده ای که داشتین بنده از مشاوران سایت جهت ثبت نام آزمون کمک گرفتم خیلی عالی راهنماییم کردن متشکرم

  • irantahsil
   ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام و عرض ادب کارشناسان ما تمام وقت جهت ثبت نام اینترنتی سامانه azmoon.medu.ir در خدمت شما عزیزان هستند

 134. Delaram
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۵

  سلام, من تا مرحله سه رو انجام میدم اما بعدش فرق داره برام نمیاد که اسم و… رو بنویسم.لطفا کمکم کنید.

  • مشاور ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام شما حتما باید وارد سامانه azmoon.medu.ir شده باشید و مراحل ثبت نام مدارس را آغاز کنید.

 135. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام
  جهت اطلاع دقیق از لیست قبولیا با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 136. dr-naqizade
  ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۹

  خب ببینید شما وارد سامانه azmoon.medu.ir میشین و پس از ورود مبلغ واریز میکنید
  در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 137. برومند
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۸

  سلام میخواستم بدونم چه سوالاتی در آزمون هفتم میاد؟ فقط ریاضی و تحلیل هست یا دروس دیگه هم میاد. ممنون

  • dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام
   بله از کتاب ریاضی و هوش تحلیلی میاد

 138. محمود
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۸

  سلام
  پسر من كلاس ششم رو تموم كرده سبت نام براي تيزهوشان انجام داده ولي هنوز پرداخت وجه انجام نداده كي بايد انجام بشه

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام و وقت بخیر
   لطفا عضو کانال تلگرامی مرکز ایران تحصیل بشین هرموقع بیاد بهتون اطلاع بدیم

 139. نیما
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام ببخشید ازمون کی هست و کی باید ثبت نام نهایی کنیم

  • dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۰

   سلام
   زمان ازمون خرداد ماه هست که بیست روز قبل ازمون ثبت نام نهایتونو بایستی انجام بدین

 140. dr-naqizade
  ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۹

  جهت دریافت رمز ورود همگام برای سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 141. Bahoosh
  ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۵

  سلام وقت بخیر
  چرا خودش نوشته که برای کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۱۹فروردین اقدام کنید
  ولی ما هر چی میزنیم میگه مهلت ویرایش تموم شدست
  لطفا راهنمایی کنید

  • dr-naqizade
   ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام
   با توجه به وضعیت پیش اومده (کرونا ویروس ) ازمون در خرداد ماه انجام میشه که بیست روزقبل از ازمون هزینه پرداخت میشه

 142. مریم
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام ظاهرا تمدید شده مهلت ثبت نام تا چهارشنبه،من الان هرکاری میکنم ک وارد سایت بشم میگه سایت داده ای ارسال نکرد یعنی سایت بسته س .چطو ثبت نام کنم الان؟

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۶

   سلام و وقت بخیر
   تماس بگیرید مرکز مشاوره ایران تحصیل براتون انجام بدن

 143. hediyeh
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴

  با سلام
  قرار بود از 17/12/98 سایت برای اونایی که ثبت نام نکردند ساعت 14 باز بشه ولی از ساعت 14 هم گذشته و سایت باز نشده.
  لطفا پیگیری کنید.

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۵

   سلام و وقت بخیر سامانه ثبت نام تیزهوشان 99-1400 الان باز تماس بگیرید مرکز مشاوره ایران تحصیل براتون کارای ثبت نام انجام بدن

 144. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام و وقت بخیر
  سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان 99-1400 azmoon.medu.ir است

 145. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام و وقت بخیر
  موفق باشین

 146. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام و وقت بخیر
  امسال ازمون نمونه دولتی و تیزهوشان یکی نیست

 147. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام و وقت بخیر
  جهت ثبت نام وارد سامانه azmoon.medu.ir بشین و مشخصاتتونو تکمیل کنید

 148. جواد
  ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام هفتم به هشتمش نمیاد بالا هم دیروز هم پریروز

  • drnaqizade
   ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۱

   سلام و وقت بخیر سامانه ثبت نام میان پایه ها فعلا شروع نشده جهت اطلاع دقیق از زمان و شرایط ثبت نام با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 149. محیا ‌بهرامی
  ۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام خسته نباشید اگه واسه ثبت نام یه ایمیل بدی که مال خودت نباشه اشکال داره؟

  • drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام و وقت بخیر ن هیچ ایرادی نداره

 150. قره داغي
  ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۹

  با سلام كل مراحل ثبت نام رو انجام دادم و تمام شدولي كد رهگيري ارسال نشده واسم چيكار بايد انجام بدم؟

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام و وقت بخیر میتونید وارد سایت تیزهوشان بشین تو قسمت مدیریت مشاهده کنید

 151. محمد عسگری
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام تاریخ ثبت نام در ازمون و تاریخ برگزاری ازمون برای کلاس نهم به دهم کی هست؟

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام و وقت بخیر
   سایت ثبت نام باز بود و زمان ثبت نام تمام شده است

 152. پسربابام
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲

  اصلن معلوم نیست چه جوری میشه ثبت نام کرد

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

 153. رنجبر
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام واسه ثبت نام پایه هفتم تیز هوشان علی رغم داشتن رمز ماربری هرکار میکنم سایت به مرحله دوم وسوم نمیره وچنین متنی میاد که مارژور در حال آماده سازی می باشد… فرصت داره از دستم میره ومعلوم نیست اشکال از سایته از ازمن لطفا راهنمایی کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۸

   سلام و وقت بخیر ممکن رمزی که از مدیر مدرسه دریافت کردین اشتباه باش

 154. حدیثه رجبی
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹

  من میخواهم برای آزمون تیز هوشان ثبت نام کنم ولی اتباع خارجی هستم میشه راهنمایی کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۸

   سلام و قت بخیر
   در صورتی که براتون کدملی ایران داده بشه میتونید

 155. الهام
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام..دخترم آزمون تیزهوشان قبول نشده..دنبال کارنامه ش بودم..رسیدم این سایت ولی جایی نیست که کارنامه را نشون بده..لطفا راهنمایی کنید.

  • ایران تحصیل
   ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۶

   با سلام و وقت بخیر جهت مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان 98-99 یا اطلاع از نتایج آزمون می توانید از سامانه azmoon.medu.ir اقدام کنید یا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

 156. A.H.J
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹

  باسلام یه هفته س که میگید نتایج اعلام شده پس چی شد من تو هر آدرسی که دادین رفتم تو کانال تلگرام هم رفتم پس چرا نیست؟؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم در کانال تلگرامیمون قرار میدیم

 157. مریم
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۵

  با سلام.نتایج ششم به هفتم تیزهوشان کی اعلام میشه؟
  با تشکر

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 158. sina
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۵

  ببخشید من چه طور میتونم نتایج ازمونم رو ببینم

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۶

   شما می توانید از سایت azmoon.org نتایج تیزهوشان را مشاهده نماید

 159. irantahsil
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵

  با توجه به ادغام شدن نمنونه دولتی و تیزهوشان با تاخیر اعلام شد وهم اکنون می توانید نتایج آزمون تیزهوشان پایه دهم رو مشاهده کنید

 160. irantahsil
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام نتیجه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم در سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهده کنید

 161. irantahsil
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۰

  نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم از سایت azmoon.medu.ir مشاهده نمایید.

 162. irantahsil
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۹

  نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم از سایت azmoon.medu.ir مشاهده نمایید.

 163. بی نام
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰

  شما که ۱۵۰۰۰ تومان هزینه گرفتید و البته موقع ثبت نام یک گزینه وجود داشت دال بر فعال شدن ارسال پیامک برای ما( با کسر هزینه مربوطه) می مُردید زمان فعال شدن کارت ورود به جلسه یا زمان آزمون رو برای ما پیامک کنید ، از ارائه خدمات به ارباب رجوع، فقط پول گرفتنشو خوب بلدید…..

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۴

   دوست عزیز شما جهت اطلاع رسانی دقیق از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم عضو تلگرامی ایران تحصیل بشویند می توانید مشاهده نمایید

 164. irantahsil
  ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹

  دوست عزیز جواب ازمون نمونه دولتی و تیزهوشان رو سایت azmoon.medu.ir اعلام می شود شماهم جهت اطلاع رسانی بموقع تو کانال تلگرامی ایران تحصیل عضو بشین
  آیدی کانال تلگرام ایران تحصیل (@irantahsilan)

 165. yalda
  ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام اعلام نتیجه مدارس نمونه دولتی زمانش رو بگین لطفا

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام زمان اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی با توجه به ادغام شدن تیزهوشان زمان مشخصی فعلا قرار ندادن شما می توانید جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی می توانید به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹

   جهت مشاهده نتایج نمونه دولتی 97 – 98 نهم به دهم می توانید از سایت azmoon.medu.ir مشاهده کنید

 166. رضا
  ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷

  ببخشید جواب نمونه دولتی 96-97در این سایت هست؟چه موقع می آید؟

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام رضاجان بله جواب نمونه دولتی تو سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهده کنید

 167. محبوبه اصغری
  ۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸

  ببخشید ما امروز رفتیم برای آزمون سنجش هوش پسران اما آنجا که در برگه ای که هم کافی نت وهم مدیر مدرسه فرمودند کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش است دیدیم که آدرس ذکر شده در زیر برگه برای دختران است و کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش این نیست باید به سایت دیگری میرفتم ومیگرفتیم پوک ام برگزاری آزمون سنجش هوش نیز جای دیگری که نمیدانم کجا بوده است یعنی مدیر مدرسه و کافی نت هر دوتایید کرده بودند که کارت ورود به جلسه امتحانات سنجش هوش همین است حالا ما باید چکار کنیم آیا میشود کاری کرد آخه سال آینده نیز آزمون سنجش برگزار نمی گردد لطفا پاسخ دهید زودتر مرسی

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه شما باید از سایت hoosh.medu.ir مراجعه میکردین

 168. فاضل
  ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام.عالی

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶

   انشالله ک موفق بشین

 169. fatemeh tavassoli
  ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام….پس چرا نتایج آزمون نمیاد هم از استرس داریم میمیریم هم تا ظرفیت مدارس پر نشده باید یه جا ثبت نام کنیم…لطفا زمان دقیقشو بگید..ممنونم

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام خانم فاطمه توسلی نتایج آزمون تیزهوشان بخاط ادغام با نمونه دولتی دیر شده هست شما هیچ استرسی نداشته باشین جهت اطلاع بموقع از نتایج آزمون تیزهوشان ونمونه دولتی 97 – 98 می توانید عضو کانالمون باشین
   آی دی کانالمون (@irantahsilan)

 170. یزدان بخش
  ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶

  با سلام میشه زمان دقیق نتایج رو بگین
  20

  • irantahsil
   ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام زمان اعلام نتایج مدارس تیزهوشان نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود .

   • شاکی هستم لطفا پاسخم را بدهید !!
    ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۰

    ینی چی نیمه دوم مرداد ! تو خوده سایت azmoon.medu.it نوشته بود نیمه دوم تیر حالا تیر تموم شد گفتن دهه اول مرداد حالا میگن نیمه دوم مرداد الان ما بیکار شما نیستیم که تکلیف مارو زود تر مشخص کنید . کنکور ک نیس ، قرار نیس کاره خاصی بکنید ، حتما وای سادید دستکاریهاتونو بکنید هر کیو خواستین قبول کنین ؟!
    این ازمونی ک برا شما مهم نیس چرا پس چرا برگزار میکنین ؟! تمام زندگی مارو ب همین ازمون بند کردید حالا اینقد اهمیت نداره ک زحمت بکشید جوابارو بدید ، والا دستگاه جوابا رو صحیح میکنه ن شما با دست !!!
    حتما دارید ی کارایی میکنین ک ما خبر نداریم !

    • irantahsil
     ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۰

     سلام دوست عزیز شما جهت دقیق از زمان ثبت نام ، اعلام نتایج تیزهوشان پایه هفتم و دهم عضو کانال تلگرامی شوید

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام زمان دقیق نتایج نمونه دولتی و تیزهوشان در کانال تلگرامی ایران تحصیل میزاریم

 171. DANIEL
  ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام نتایج کی اعلام میشه؟

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام زمان دقیق نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم در کانال تلگرامی ایران تحصیل اعلام می شود

 172. مهران
  ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴

  داستان اعلام نتایج تیزهوشان رو چقدر میخوااد ادامه داشته باشه، کنکور ببا اینهمه گستردگی زود تر اعلام میشه.

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲

   مهران عزیز امسال با توجه با ادغام نمونه دولتی و تیزهوشان نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم این همه طول کشیده شماهم جهت اطلاع بموقع عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید

 173. محدثه
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام نتایج آزمون نهم به دهم کی اعلام میشه؟

  • irantahsil
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام جهت مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم از سایت azmoon.medu.ir می توانید مشاهد نمایید در صورتی ک موفق نشوید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 174. ناشی
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶

  سلام ببخشید این نتایج سر کاریه؟ تا امروز هیچی تو سایت نذاشتن قرار بود یه ماه بعد بیاد بعد گفتن اخر تیرماه بازم ولی خبری نیست

  • irantahsil
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام دوست عزیز نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم هم اکنون در سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده هست

 175. Parsa
  ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰

  با سلام نیایج نهم به دهم کی میاد

  • dr-naqizade
   ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۸

   سلام و وقت بخیر نتایج شاهد نهم به دهم 23 تیر میاد

 176. داوطلب
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ببخشید نتایج رو کی میدن ؟؟؟

 177. Tina
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳

  نتایج کی اعلام میشن

 178. علی
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام برای ثبت نام هفتم ازسامانه هوش اقدام کردیم منتها اشتباه داریم تواطلاعات زمان اصلاح وویراش میدن یانه

 179. فاطمه
  ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰

  با سلام من مبخوام کارت ورود به جلسه را دریافت کنم ولی سایت بالا نمیاد .

  • مهسارادمهر
   ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۶

   سلام من میخوام واردشم میگه اشتباهه لطفاکمک کنیدبرای ثبت نام

 180. ایران تحصیل
  ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵

  با سلام جهت ورود به سامانه azmoon.medu.ir از لینک داخل مطلب استفاده کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور