تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401 برای تمامی دانش آموزانی که نتیجه موجود در کارنامه را با نتیجه مورد انتظارشان یکسان نمی‌دانند امکان پذیر شده است.

با توجه به فرایند آزمون و تلاش دانش آموزان، گاها برخی از دانش آموزان ممکن است نتیجه و ترازی را برای خود تصور نموده‌ باشند که به هنگام دریافت نتایج آزمون تیزهوشان متوجه مغایرت نتیجه مورد نظر و کارنامه فعلی شوند.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1400 منوط به شرایطی است و همچنین این اعتراض در صورتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که شامل برخی از موارد تعیین‌شده باشد.

خوشبختانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سال‌های اخیر با استقبال فراوانی روبه رو شده است. به همین دلیل، رقابت بر برای ورود به این مدارس سخت‌تر و شدیدتر گشته است.

با توجه به عدم آشنایی دانش آموزان با نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان این امکان در اختیار والدین قرار داده شده است که با توجه به زمینه اعتراض، در سامانه تعیین‌شده، با وارد نمودن اطلاعات فرزند خود و ورود به سامانه موردنظر، بتوانند اعتراض خود را جهت بررسی به ثبت برسانند. این اعتراض می‌تواند نسبت به نتایج و یا همچنین در رابطه با روند آزمون باشد.

 

جهت اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

خوشبختانه جهت سهولت کار دانش آموزان و اولیای گرامی آنان سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir راه اندازی شده است.

ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم همانند سال‌های گذشته، به صورت اینترنتی می‌باشد و نیازی به مراجعه فیزیکی در هیچ یک از مدارس تیزهوشان و یا اداره آموزش و پرورش استان وجود نخواهد داشت.

داوطلبانی که مایل به ثبت اعتراض و همچنین بررسی مجدد کارنامه خود می‌باشند، می‌توانند در زمان مقرر، اقدامات لازم را انجام دهند. دانش آموزانی که با اعتراضشان موافقت شود، امکان ورود به مدارس نمونه دولتی را خواهند داشت.

متقاضیان محترم جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می‌توانند با استفاده از این سامانه، هم از مشاوره لازم جهت توافق با اعتراض خود استفاده نمایند و هم بدون نیاز به ورود سایت‌های جداگانه هر استان، به راحتی با استفاده از شماره‌های مندرج، اعتراض خود را ثبت نمایند.

 

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در استان محل سکونت هر دانش آموز مورد بررسی قرار می گیرد.

 

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در سال 1400-1401

هر ساله اعتراض به نتایج تیزهوشان، بعد از اعلام نتایج آزمون صورت گرفته و داوطلبان امکان ثبت اعتراض خود را تا 2 الی 3 روز در سامانه را دارند.

دانش آموزانی که در پایه های مختلف در این آزمون شرکت کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه azmoon.medu.ir اعتراض خود را نسبت به نتیجه آزمون ثبت نمایند.

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 

با توجه به الکترونیکی بودن اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، ثبت اعتراض چنانچه با استفاده از سامانه ایران تحصیل صورت نپذیرد، با توجه به سایت‌های استعداد درخشان استان محل سکونت دانش‌آموزان قابل انجام خواهد بود.

بنابراین دانش‌آموزان و یا والدین عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت مورد نظر، بر روی اعتراض به نتایج آزمون کلیک نمایند.

اعتراضات ثبت شده در این سامانه را آموزش و پرورش هر استان به صورت جداگانه بررسی می نماید و پس از ثبت اعتراض هر دانش‌آموز، نتیجه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان را در سایت قرار می‌دهد.

دانش آموزان تنها در موارد خاصی می‌توانند اعتراض خود را به ثبت برسانند، بنابراین خارج شدن از این چارچوب مورد تائید نبوده و به متن اعتراض توجه نخواهد شد.

چنانچه در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان با اعتراض شما موافقت نگردیده باشد، می‌توانید در ذخیره آزمون تیزهوشان شرکت نموده و شانس خود را جهت ورود به این مدرسه امتحان نمایید.

 

راهنمای تصویری اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1400-1401

دانش آموزان عزیزی که در این پایه برای آزمون استعدادهای درخشان شرکت کرده اند جهت ثبت اعتراض خود می توانند به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نموده و در بازه زمانی مشخص شده، اعتراض خود را ثبت نمایند.

در مرحله اول کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس بر روی کلمه “ورود” کلیک نمایید.

 

اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم

 

در صفحه ای که به شما نشان داده می شود نقش خود و عنوان سازمان مدنظرتان را وارد نمایید.

 

اعتراض به نتیجه تیزهوشان 1400-1401

 

در تصویر زیر بر روی گزینه “ثبت درخواست تجدید نظر” که در ستون مدیریت برای شما مشخص شده است کلیک کنید و اعتراض خود را به نتیجه آزمون ثبت نمایید.

 

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون تیزهوشان

 

در مرحله ی آخر صفحه ای به شما نشان داده می شود که باید تمامی موارد خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد کرده و آن ها را تکمیل کنید.

 

ثبت نهایی اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه ششم به هفتم

 

راهنمای تصویری اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه نهم به دهم 1400-1401

دانش آموزان عزیز جهت ثبت اعتراض خود در این پایه باید به آدرس hamgam.medu.ir/portal/sampad.php مراجعه نموده و اعتراض خود را در سامانه مورد نظر ثبت نمایند.

در مرحله اول بعد از اینکه وارد سامانه شدید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه دهم

 

در صفحه بعدی نقش خود و سازمان را انتخاب کنید.

 

نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان

 

بعد از ورود به قسمت پیشخوان، بر روی گزینه “ثبت درخواست تجدید نظر استعداد درخشان” کلیک کرده و نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام نمایید.

اعتراض به نتیجه تیزهوشان دهم

 

اگر می خواهید که به اعتراض شما رسیدگی شود باید فرمی را که به شما نشان داده می شود به طور صحیح تکمیل نمایید.

 

ثبت نهایی اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه نهم به دهم

 

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان در مواردی است که کلیه دانش آموزان با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت نام اقدام ننمایند.

برای مثال ممکن است ظرفیت در نظر گرفته شده برای یک کلاس پایه هفتم 12 نفر باشد و 12نفر نیز پذیرفته شده باشند. اما تنها 10 نفر آنان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند بنابراین تعداد 2 نفر ظرفیت خالی در این کلاس وجود خواهد داشت.

تکمیل ظرفیت مدرسه تیزهوشان، هیچ رابطه‌ای با سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان نخواهد داشت. حالت دیگری که می‌توان در رابطه با ظرفیت خالی در نظر گرفت، در رابطه با خالی شدن ظرفیت کلاس با توجه به انصراف دانش آموزان از مدرسه مورد نظر به دلایل مختلف می‌باشد.

به‌هرحال اگر با اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان موافقت نشده است، می‌توانید شانس خود را در تکمیل ظرفیت امتحان نمایید.

بنابراین توصیه می‌نماییم که گوش به زنگ اخبار اطلاعات در رابطه با آزمون تیزهوشان و اخبار مربوط به آن باشید تا بتوانید در زمان مقرر شده، نسبت به اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایید.

 

زمان اعلام نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان 1400-1401

دانش آموزانی که در زمان اعلام شده، اقدام به ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان نموده اند می توانند پاسخ نهایی اعتراض خود را یک هفته بعد از ثبت نهایی اعتراض، در سایت مشاهده نمایند.

دانش آموزان پایه هفتم جهت مشاهده نتیجه اعتراض خود باید به سامانه hoosh.medu.ir و پایه دهم به سامانه hamgam.medu.ir/portal/sampad.php مراجعه نمایند.

 

در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج اعتراضات آزمون تیزهوشان مشخص نشده و در صورتی که مشخص شود از طریق همین سامانه به اطلاع دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی خواهد رسید.

 

موارد قابل قبول برای ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

هر یک از داوطلبان جهت ثبت اعتراض خود باید دلایل موثقی داشته باشند مانند:

  • اعمال نشدن قانون مربوط به پذیرش چندقلوها و دوقلوها
  • مطابقت نداشتن اولویت هایی که در کارنامه داوطلب ثبت شده و برگه ورود به جلسه
  • اشتباه در محاسبه نمره کل
  • بین تعداد پاسخ های درست و غلط و جواب نداده در کارنامه داوطلب با توجه به برگه ای که در سایت وجود دارد تطابقی وجود نداشته باشد.

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان و نحوه ثبت اعتراض از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

 

مطالب مرتبط

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

بهترین کتاب‌ها برای قبولی در تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دریافت رمز عبور همگام مدارس

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 

داوطلبان جهت ثبت اعتراض نتایج تیزهوشان باید به چه سامانه ای مراجعه نمایند؟

همه داوطلبان در پایه های مختلف می توانند جهت ثبت اعتراض خود به نتایج تیزهوشان، به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

داوطلبان به چه صورت می توانند اعتراض خود را نسبت به نتیجه آزمون تیزهوشان ثبت کنند؟

داوطلبان جهت ثبت اعتراض باید به سامانه ملی استعدادهای درخشان مراجعه کنند که در این مقاله نحوه ثبت اعتراض به صورت کامل و تصویری توضیح داده شده است.

چه زمانی می توانیم اعتراض خود را به نتایج آزمون تیزهوشان ثبت نماییم؟

معمولا 2 الی 3 روز بعد از مشخص شدن نتایج آزمون، امکان ثبت اعتراض وجود دارد.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور