تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 98

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 99 - 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 1400-1401 برای تمامی دانش آموزانی که نتیجه موجود در کارنامه را با نتیجه مورد انتظار شان یکسان نمی‌دانند امکان پذیر شده است. با توجه به فرایند آزمون و تلاش دانش آموزان، گاها برخی از دانش آموزان ممکن است نتیجه و ترازی را برای خود تصور نموده‌اند که به هنگام دریافت نتایج آزمون تیزهوشان متوجه مغایرت نتیجه مورد نظر و کارنامه فعلی شوند.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 منوط به شرایطی است و همچنین این اعتراض در صورتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که شامل برخی از موارد تعیین‌شده باشد. خوشبختانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سال‌های اخیر با استقبال فراوانی روبه رو شده است. به همین دلیل، رقابت بر برای ورود به این مدارس سخت‌تر و شدیدتر گشته است.

با توجه به عدم آشنایی دانش آموزان با نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان این امکان در اختیار والدین قرار داده شده است که با توجه به زمینه اعتراض ، در سامانه تعیین‌شده ، با وارد نمودن اطلاعات فرزند خود و ورود به سامانه موردنظر، بتوانند اعتراض خود را جهت بررسی به ثبت برسانند. این اعتراض می‌تواند نسبت به نتایج و یا همچنین در رابطه با روند آزمون باشد.

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان – سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان – hoosh.medu.ir از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان 

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

 

خوشبختانه جهت سهولت کار دانش آموزان و اولیای گرامی آنان سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان راه اندازی گردید. ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم  همانند سال‌های گذشته، به صورت اینترنتی می‌باشد و نیازی به مراجعه فیزیکی در هیچ یک از مدارس تیزهوشان و یا اداره آموزش و پرورش استان وجود نخواهد داشت.

 

 

جهت ورود به سامانه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان روی لینک azmoon.medu.ir کلیک کنید

 

 

استفاده از سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان چند هفته پس از اعلام نتایج، برای کلیه دانش آموزان امکان پذیر می‌باشد. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت اعتراض و همچنین بررسی مجدد کارنامه خود می‌باشند، می‌توانند در زمان مقرر ، اقدامات لازم را انجام دهند. آن دسته از دانش آموزانی که با اعتراضشان موافقت شود، امکان ورود به مدارس نمونه دولتی را خواهند داشت.

سایت ایران تحصیل برای سهولت کار دانش آموزان و والدین گرامی آنان ، سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان ایران تحصیل را راه اندازی نمودند. متقاضیان محترم جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  می‌توانند با استفاده از این سامانه، هم از مشاوره لازم جهت توافق با اعتراض خود استفاده نمایند و هم بدون نیاز به ورود سایت‌های جداگانه هر استان ، به راحتی با استفاده از شماره‌های مندرج، اعتراض خود را ثبت نمایند.

 

 

 

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان در استان محل سکونت هر دانش آموز مورد بررسی قرار می گیرد

 

 

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 

 

با توجه به الکترونیکی بودن اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  ، ثبت اعتراض چنانچه با استفاده از سامانه ایران تحصیل صورت نپذیرد، با توجه به سایت‌های استعداد درخشان استان محل سکونت دانش‌آموزان قابل انجام خواهد بود. بنابراین دانش‌آموزان و یا والدین عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت مورد نظر، بر روی اعتراض به نتایج آزمون کلیک نمایند.

همان‌طور که ذکر گردید، سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پس از دریافت کارنامه و حدوداً دو یا سه هفته بعد از اعلام این نتایج امکان پذیر می‌باشد. اعتراضات ثبت شده در این سامانه را آموزش و پرورش هراستان به صورت جداگانه بررسی می نماید و پس از ثبت اعتراض هر دانش‌آموز، نتیجه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  را در سایت قرار می‌دهد.

دانش آموزان تنها در موارد خاصی می‌توانند اعتراض خود را به ثبت برسانند و بنابراین خارج شدن از این چارچوب مورد تائید نخواهد بود و به متن اعتراض توجه و بررسی نخواهد گردید. چنانچه در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان با اعتراض شما موافقت نگردیده باشد، می‌توانید در ذخیره آزمون تیزهوشان شرکت نموده و شانس خود را جهت ورود به این مدرسه امتحان نمایید.

 

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان

تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان در مواردی است که کلیه دانش آموزان با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت نام اقدام ننمایند. برای مثال ممکن است ظرفیت در نظر گرفته شده برای یک کلاس پایه هفتم 12 نفر باشد و 12نفر نیز پذیرفته شده باشند. اما تنها 10 نفر آنان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بنابراین تعداد 2 نفر ظرفیت خالی در این کلاس وجود خواهد داشت.

تکمیل ظرفیت مدرسه تیزهوشان، هیچ رابطه‌ای با سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان نخواهد داشت. حالت دیگری که می‌توان در رابطه با ظرفیت خالی در نظر گرفت، در رابطه با خالی شدن ظرفیت کلاس با توجه به انصراف دانش آموزان از مدرسه مورد نظر به دلایل مختلف می‌باشد. به‌هرحال اگر با اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان موافقت نشده است، می‌توانید شانس خود را در تکمیل ظرفیت امتحان نمایید.

بنابراین توصیه می‌نماییم که گوش به زنگ اخبار اطلاعات در رابطه با آزمون تیزهوشان و اخبار مربوط به آن باشید تا بتوانید در زمان مقرر شده ، نسبت به اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایید.

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان ایران تحصیل

 

خیر خوبی که می توانیم به دانش آموزان و والدین عزیز بدهیم، راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان ایران تحصیل می باشد. با استفاده از این سامانه، تمامی امور مربوط به اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 98 قابل انجام خواهد بود. بنابراین این سامانه سردرگمی های دانش آموزان و والدین را از بین خواهد برد.

با توجه به نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  و موارد مجاز جهت این اعتراض، دانش آموزان و والدین ممکن است سردرگمی هایی در این رابطه داشته باشند که مشاورین ما می توانند راهنمایی کاملی در این زمینه به شما عزیران ارائه دهند. همچنین در صورت تمایل خود آنان، به انجام کلیه این امور مبادرت نمایند تا راهنما و کمک کننده ای جهت موفقیت دانش آموزان باشند.

برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و دانلود  دفترچه تیزهوشان نهم به دهم کلیه والدین گرامی می توانند با استفاده از شماره های مندرج در سایت، تماس حاصل نموده و با برقراری ارتباط مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، از اطلاعات لازم بهره مند گردند. همچنین سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان ایران تحصیل در کلیه اختیار متقاضیان عزی می باشد. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز امکان برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل امکان پذیر خواهد بود.

 

جهت اطلاع از اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  – سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان و نحوه ثبت اعتراض از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

بیشتر بدانید

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان 

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 

بهترین کتاب‌ها برای قبولی در تیزهوشان 

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 

دریافت رمز عبور همگام مدارس

سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان

دفترچه ثبت نام آرمون تیزهوشان

نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

ثبت نام مدارس شاهد

پیش ثبت نام مدارس شاهد

امتیاز بندی مدارس شاهد

سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور