ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام استعداد درخشان ۱۴۰۳ | سمپاد

سامانه ثبت نام استعداد درخشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ثبت نام استعداد درخشان برای دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان یا سمپاد دارند راه اندازی شده است. این افراد می‌بایست هنگام ثبت‌نام مدرسه برای پایه‌های هفتم و دهم سال تحصیلی ۱۴۰۳، به سامانه ثبت نام استعداد درخشان my.medu.ir مراجعه نموده و فرم‌های ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ را به دقت تکمیل کنند.

جهت تسهیل روند نام نویسی در سامانه ثبت نام استعداد درخشان، در این مقاله راهنمای تصویری از چگونگی نام نویسی در مدارس استعدادهای درخشان ارائه کرده ایم. هم چنین شرایط مورد نیاز برای شرکت در آزمون و تحصیل در این مدارس و مدارک لازمه را برای متقاضیان ارائه داده ایم.

توجه داشته باشید که در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان اعلام نشده است ولی می توان با توجه به تاریخ سال های گذشته حدس زد که نام نویسی از فروردین 1403 آغاز خواهد شد. داوطلبان گرامی در صورت نیازمندی به مشاور تحصیلی در خصوص مدارس تیزهوشان می توانند با کارشناسان و مشاوران خبره ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل فرمایند.

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت‌نام استعدادهای درخشان برای آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ششم به هفتم و از نهم به دهم، به‌طور عمومی هر سال در اوایل فروردین آغاز و تا انتهای همان ماه ادامه می‌یابد.

این مهلت معمولا تعدادی روز تمدید می‌شود و دانش‌آموزان باید در این دوره به سامانه ثبت نام استعداد درخشان مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند.

سازمان سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان، هر سال اطلاعیه‌های مرتبط با مدارس تیزهوشان را از طریق سایت مرکز ملی استعدادهای درخشان منتشر می‌کند. در سال گذشته نیز زمان ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان از طریق همین سایت اعلام شد و دانش‌آموزان مهربانی که شرایط شرکت در این آزمون را داشتند، امکان داشتند از ۱۵ تا ۲۵ فروردین به سایت my.medu.ir مراجعه و فرم‌های ثبت‌نامی خود را تکمیل کنند. در حال حاضر زمان ثبت‌نام سال جاری مشخص‌ نشده‌ است.

هنگام اعلام زمان ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در سال‌های گذشته، ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان از طریق سامانه ثبت نام استعداد درخشان azmon.medu.ir انجام می‌شد، اما اکنون با توجه به تغییرات سامانه‌ای آموزش و پرورش و به منظور یکپارچگی ثبت‌نام تمامی آزمون‌ها، تمامی روند ثبت‌نام از طریق سامانه ثبت نام استعداد درخشان my.medu.ir انجام می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند با داشتن کدملی و شماره سریال شناسنامه، وارد پنل کاربری خود شوند.

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

🔗 برای ورود به سامانه نام نویسی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط شرکت در آزمون تیز هوشان سامانه سمپاد

شرایط ثبت‌نام در مدارس استعدادهای درخشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ برای پایه‌های هفتم و دهم به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می‌شوند.

به عنوان مثال، داشتن تابعیت ایرانی یکی از شرایط تحصیل دانش‌آموزان در مدارس استعداد درخشان است. همچنین، دانش‌آموزان غیر ایرانی نیز می‌توانند با شرایط خاص در آزمون شرکت کنند.

برای ثبت‌نام در استعدادهای درخشان پایه هفتم در سامانه ثبت نام استعداد درخشان، شرط اول شتغال به تحصیل در پایه ششم و شرط دوم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و همچنین کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی است.

در صورتی که دانش‌آموز در دروس نوبت دوم ششم خود فقط در یک درس خوب کسب کرده باشد و بقیه دروس او خیلی خوب باشد، ثبت‌نام او در آزمون استعدادهای درخشان بلامانع است.

از شرایط ثبت‌نام در مدارس استعدادهای درخشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴در سامانه ثبت نام استعداد درخشان، اشتغال به تحصیل دانش‌آموز در پایه نهم بوده و از دیگر شرایط ثبت‌نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم می‌توان به معدل سالانه ۱۹ دانش‌آموز در پایه هشتم اشاره نمود.

همچنین، یکی از شرایط مهم تحصیل در مقطع متوسطه اول، کسب مقیاس نمرات خیلی خوب در نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول پایه ششم است که البته داشتن یک مقیاس خوب در مجموع دو پایه، اشکالی ندارد.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 

🔗 جهت اطلاع از مورخ دقیق تمدید ثبت نام آزمون تیزهوشان و مهلت ویرایش اطلاعات با ما همراه باشید.

روند ثبت‌نام برای مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کلیه مراحل ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم و دهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ در مدارس استعدادهای درخشان به شکل آنلاین از طریق سامانه ثبت نام استعداد درخشان my.medu.ir صورت می‌پذیرد.

بدین منظور، متقاضیان موظف‌اند در زمان تعیین‌شده برای ثبت‌نام آزمون ورودی استعدادهای درخشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به سامانه ثبت نام استعداد درخشان مراجعه نمایند و با استفاده از کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود، به صفحه دانش‌آموزی خویش دسترسی یابند.

با توجه به تغییر وب‌سایت ثبت‌نام و عدم اطلاع دقیق بسیاری از دانش‌آموزان از فرآیند ثبت‌نام، در ادامه، شیوه ثبت‌نام مدارس استعدادهای درخشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ در وب‌سایت مذکور تشریح گردیده است.

خرجش یک زنگه؟

راهنمای تصویری ثبت‌نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان

❇️ ابتدا به وبسایت رسمی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی الکترونیکی my.medu.ir مراجعه نموده و شماره ملی به همراه شماره سریال شناسنامه خود را وارد نمایید.

راهنمای تصویری ثبت‌نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان1

❇️ سپس با ورود به صفحه سامانه ثبت نام استعداد درخشان دانش آموزی، بر روی گزینه آزمون سمپاد کلیک فرمایید.

راهنمای تصویری ثبت‌نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان

❇️ در صفحه دنباله، بر روی گزینه ثبت نام اقدام فرمایید.

❇️ پس از اتمام فرآیند تکمیل فرم‌های ثبت نام و بارگذاری تصویر، توافق‌نامه را تایید نموده تا اجازه ورود به مراحل بعدی را کسب نمایید.

راهنمای تصویری ثبت‌نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان3

❇️ بعد از تایید اطلاعات، مبلغ ثبت نام آزمون که معادل ۷۰ هزار تومان است را پرداخت نمایید.

❇️ دانش آموزان باید پس از تایید تمامی مراحل و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان، رسید ثبت نام را از وبسایت دریافت داشته و نزد خود نگهداری نمایند، چرا که احتمال دارد در مراحل بعدی و هنگام اعلام نتایج به کد پیگیری ثبت نام و سایر اطلاعات مورد نیاز باشند.

ثبت نام در آزمون یکی از مهم‌ترین مراحل به شمار می‌رود، زیرا دانش آموزانی که در ثبت نام دقیق در آزمون ناکام بمانند، مجاز به شرکت در آزمون و تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان نخواهند بود.

 

🔗 برای اطلاع از بهترین کتاب‌ها برای قبولی در آزمون سمپاد کلیک کنید.

دریافت رمز عبور جدید در سامانه ثبت نام استعداد درخشان

سامانه ثبت نام استعداد درخشان در سال‌های گذشته از طریق وب‌سایت‌های azmoon.medu.ir و hoosh.medu.ir انجام می‌شد.

دانش‌آموزان باید به همراه کدملی، رمز عبور هماهنگ خود را نیز وارد کنند تا بتوانند وارد سامانه شوند. با توجه به تغییرات سامانه‌ای آموزش و پرورش و انتقال تمامی روند ثبت نام سامانه ثبت نام استعداد درخشان در وب‌سایت my. medu. ir، دانش‌آموزان برای ورود به این سامانه نیازی به رمز عبور هماهنگ ندارند.

آن‌ها تنها با داشتن کدملی و شماره سریال شناسنامه می‌توانند وارد پنل کاربری خود‌ شده‌ و اقدامات لازم جهت ثبت نام در آزمون استعدادهای درخشان را در سامانه ثبت نام استعداد درخشان انجام دهند.

 

جهت آشنایی با مای مدیو کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان

شرکت در آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس استعداد های درخشان از جمله مواردی می باشد که خود دارای هزینه است، هزینه ثبت نام در این آزمون هر ساله از سوی مرکز سمپاد اعلام می شود و متغیر خواهد بود اما طبق آمار سال گذشته  دانش آموزان برای شرکت در این آزمون لازم بود مبلغ 40 هزارتومان را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان در سامانه ثبت نام استعداد درخشان هر ساله روند صعودی دارد و قبل از برگزاری هر آزمون رقم دقیق آن در موعد مقرر به متقاضیان اعلام می گردد، داوطلبان برای کسب اطلاع از رقم دقیق ثبت نام در آزمون تیزهوشان، لازم است پیش از ثبت نام در این آزمون، با مراجعه به سامانه ثبت نام استعداد درخشان، اقدام به دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نمایند. همچنین می توانید برای اطلاع از جدیدترین اطلاعیه ها با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان

 

🔗 برای کسب اطلاع بیشتر از ثبت نام مدارس شاهد وارد شوید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه ثبت نام استعداد درخشان

متقاضیان عزیزی که قصد ورود به مدارس استعدادهای درخشان را دارند، لازم است که قبل از مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان مدارک خود را آماده کنند تا در هنگام بارگذاری، دچار مشکل یا خطا نشوند. لازم به ذکر است که این مدارک برای هر دو دوره اول و دوم متوسطه یکسان می باشد. داوطلبان باید پس از ورود به سامانه ثبت نام استعداد درخشان، موارد زیر را جهت ثبت نام به همراه داشته و به درستی در سایت وارد نمایند.

📑 اطلاعات فردی همچون: نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام استان یا محل سکونت، استان یا شهرستان مورد تقاضا، رشته تحصیلی مورد تقاضا، لیست مدارس تیزهوشان.

📑 بارگذاري فایل عکس داوطلب: بارگذاری جدیدترین عکس متقاضی با کیفیت و وضوح لازم ( سایز عکس باید حداکثر در ابعاد  200 * 300 و یا 300 * 400 در قالب jpg با زمینه سفید باشد). همچنین حجم عکس باید حداکثر 70 کیلو بایت باشد.

❗ در صورت استفاده از تصاویر قدیمی یا تصویر فردی غیر از دانش آموز شركت كننده، ضمن محرومیت داوطلب از شركت در آزمون، ثبت نام وی بی اثر خواهد شد.

📑 پرداخت هزینه آزمون: واریز وجه خواسته شده از طریق کارت بانکی عضو شتاب ( داشتن رمز دوم ضروری است).

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون سمپاد 

سطح دشواری سوالات آزمون سمپاد

سوالاتی که در آزمون تیزهوشان مطرح می شود به دو صورت می باشند: سوالات تحصیلی و سوالات تحلیلی.

سوالات تحصیلی مربوط به کتب درسی دانش آموزان می باشد و منبع اصلی آن ها کتب درسی آن ها است. 30 درصد از سوالات آزمون تیزهوشان پایه هفتم مربوط به کلاس پنجم و 70 درصد از پایه ششم می باشند.

نحوه طراحی سوالات به صورت تستی چهار گزینه ای می باشد و پاسخ های منفی دارای امتیاز منفی است. بدین معنی که و هر پاسخ صحیح در آزمون دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه 1 امتیاز منفی می باشد.

لذا توصیه می شود که اگر به در مورد پاسخ ها شک داشتید، از زدن آن ها خودداری کنید. به طور کلی، تعداد سوالات آزمون نهم به دهم تیزهوشان دارای 50 سوال و مدت زمان پاسخگویی 50 دقیقه است. برای پایه ششم به هفتم نیز، این تعداد به 60 سوال و مهلت پاسخگویی 60 دقیقه می رسد. با این حساب می توان نتیجه گرفت که برای هر سوال، یک دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

طراحی سوالات ورودی تیزهوشان، به طور معمول توسط مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان طراحی می شوند و در سال های اخیر، آمارها نشان می دهد که سطح دشواری نسبتا بالا رفته است. هر چه تراز بیشتر باشد، احتمال قبولی بالاتر می رود.

اما این موضوع به منزله ایجاد استرس نیست. حقیقت این است که صرف خواندن کتب درسی نمی توان به همه سوالات پاسخ داد و لاجرم باید از منابع کمک آموزشی نیز استفاده کرد. علاوه بر این، از مطالعه نمونه سال های قبل که از طریق کارشناسان ایران تحصیل در اختیار شما قرار داده می شود، غافل نگردید.

 

🔗 جهت آشنایی با نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید.

 

سوال داری؟

دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان

متقاضیانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست از جدیدترین شرایط و ضوابط پذیرش، نحوه و زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمون، ظرفیت های پذیرش و اطلاعاتی از این دست آگاهی داشته باشند. به همین دلیل، سامانه ثبت نام استعداد درخشان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد را به طور معمول دو تا سه روز قبل از شروع تاریخ ثبت نام، در سامانه ثبت نام استعداد درخشان اختیار متقاضیان قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند با آگاهی کامل برای نام نویسی اقدام نمایند.

طبق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی کسب مقیاس “خیلی خوب ” در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول ششم ابتدایی می باشد. شرط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۳​​ در سامانه ثبت نام استعداد درخشان کسب معدل حداقل 19 در پایه هشتم می باشد. در ادامه می توانید فایل کامل دفترچه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ را دانلود و مطالعه نمایید.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد سال گذشته  دانلود دفترچه 

 

 دانلود دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان

یکی از کلید های اصلی موفقیت در آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان مطالعه و بررسی دقیق آزمون های برگزار شده در سال های گذشته است. پس از مطالعه کامل مطالب، می توان از آزمون های پیشین به عنوان نمونه سوالات سامانه ثبت نام استعداد درخشان  احتمالی بهره مند شد. در ادامه سوالات سال گذشته آورده شده است.

 سوالات آزمون ششم به هفتم مدارس استعداد های درخشان
دفترچه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  دانلود پاسخنامه کلیدی
دفترچه شماره دو آزمون تیزهوشان ششم به هفتم  دانلود پاسخنامه کلیدی

 

 سوالات آزمون نهم به دهم مدارس استعداد های درخشان
دفترچه آزمون تیزهوشان نهم به دهم  دانلود پاسخنامه کلیدی
دفترچه شماره دو آزمون تیزهوشان نهم به دهم  دانلود پاسخنامه کلیدی

 

مواد امتحانی آزمون تیزهوشان

خوب است پیش از شروع مطالعه برای آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان، اطلاعاتی کلی در خصوص مواد و محتوای این آزمون در دست داشته باشید تا بتوانید به صورت هوشمندانه و بر اساس اهمیت هر درس، برنامه مطالعاتی خود را تنظیم نمایید.

متقاضیان گرامی در صورت نیاز به مشاور تحصیلی می توانند با مشاوران باتجربه ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل فرمایند.

مواد امتحانی آزمون تیزهوشان

💠 محتوای آزمون ورودی پایه هفتم

سوالات آزمون به شیوە چهار گزینه ای، به منظور سنجش “هوش”، “استعداد” و “خلاقیت” دانش آموزان توسط متخصصان و كارشناسان این حوزه طراحی می گردد. در هر یک از سوالات، فقط یکی از گزینه ها كه در مقایسه با سایر گزینه ها انتخاب مناسب تری است، به عنوان پاسخ صحیح آن سؤال در نظر گرفته مي شود.

✔ به ازای هر پاسخ صحیح، 3 نمرە مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 0 نمرە منفی برای داوطلب در نظر گرفته می شود. برای سوالات بدون پاسخ، نمره ای منظور نخواهد شد.

✔ چنانچه داوطلب در سوالی بیش از یک گزینه را علامت زده باشد، 0 نمرە منفی برای او منظور خواهد شد.

✔  تعداد دفترچه ها و سوالات، سهم امتیاز هر یک از دفترچه ها و مدت زمان پاسخ گویی به سوالات، هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه سامانه ثبت نام استعداد درخشان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

💠 محتوای آزمون ورودی پایه دهم

محتوای آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دهم از دو بخش ” استعداد تحصیلی ” و ” استعداد تحلیلی ” تشکیل می شود که در دو دفترچه مجزا در جلسه آزمون به داوطلبان ارائه می شود.

منابع، تعداد و ضرایب سوالات آزمون ورودي پایه دهم و مدت زمان پاسخگویي به آنها، به شرح جداول زیر است:

سوالات استعداد تحلیلی تعداد سوال مدت پاسخ گویی
استعداد تحلیلی 50 50 دقیقه

 

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوال ضریب ریاضی فیزیک ضریب علوم تجربی ضریب ادبیات و علوم ضریب سمپاد مهارتی مدت
پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی 10 1 1 1 1
زبان و ادبیات فارسی 10 2 2 4 2
مطالعات اجتماعی(تاریخ، جغرافیا، اجتماعی) 10 1 1 1 1
علوم تجربی 10 2 4 2 3
ریاضیات 10 4 2 2 3
جمع کل 50 70 دقیقه

 

 

🔗 برای اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب سامانه ثبت نام استعداد درخشان

مدارس استعدادهای درخشان به دلیل ویژگی هایی که دارند، فضای رقابت سالم را مهیا کرده و با تشویق دانش آموزان به سخت کوشی، تلاش و پشتکار آن ها را برای آزمون ورودی دانشگاه ها آماده می کنند. با توجه به نتایج موفقیت آمیز محصیلین این مدارس در کنکور سراسری، علاقه دانش آموزان به تحصیل و والدین به نام نویسی فرزندان خود در این مدارس افزایش یافته است. نخستین گام تحصیل در این مدارس نیز قبولی در آزمون ورودی تیزهوشان می باشد.

در این مقاله نحوه نام نویسی در سامانه ثبت نام استعداد درخشان را شرح داده ایم.

پس از مطالعه دقیق این مقاله چنانچه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره تحصیلی در خصوص مدارس تیزهوشان بودید، می توانید با کارشناسان و مشاوران خبره ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل فرمایید. علاوه بر تماس می توانید سوالات و یا ابهامات موجود را برای ما در قسمت دیدگاه ارسال نمایید. تمامی سوالات شما از سوی کارشناسان ما پاسخ داده خواهند شد.

 

📥 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله سامانه ثبت نام استعداد درخشان کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله سامانه ثبت نام استعداد درخشان

 

4.3/5 - (51 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام آزمون تیزهوشان در چه سایتی انجام می شود ؟

برای ثبت نام استعداد های درخشان در مدارس تیزهوشان می بایست به سایت ثبت نام مای مدیو مراجعه نمود.

ثبت نام استعدادهای درخشان در چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان از طریق اطلاعیه های سایت مربوطه و همچنین مای مدیو اعلام می شود که در متن مقاله نیز به آن اشاره شده است.

نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان به چه صورت است؟

برای ثبت نام در مدارس استعداد های درخشان می بایست در ابتدا در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایید. در این مقاله نحوه نام نویسی و شرایط مورد نیاز برای تحصیل در این مدارس به صورت کامل شرح داده شده است.

 

نظرات

364 دیدگاه دربارهٔ «سامانه ثبت نام استعداد درخشان ۱۴۰۳ | سمپاد»

 1. Avatar photo امیر گفت:

  سلام نحوه ی تغییر رشته از سال دهم به یازدهم چگونه انجام میگیرد دانش اموز سمپادی هستم در سایت مای مدیو رو ی نقل و انتقال کلیک میکنیم و مراحل راطی میکنیم شهر هایی که میاورد شهر مورد نظر ما نیست علت چیست

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   از طریق اموزش و پرورش پیگیری کنید

 2. Avatar photo ملیکا گفت:

  چجوری می تونم حوزه امتحانی رو تغییر بدم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   تعیین حوزه امتحانی بستگی به محدوده محل سکونت دارد و در زمان ثبت نام اتفاق می افتد.

 3. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام ببخشید محل دقیق حوزه رو از کجا میتونیم بفهمیم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در کارت ورود به جلسه حوزه محل آزمون قید می شود.

 4. Avatar photo محمدجواد گفت:

  آیا برای مدارس نمونه دولتی هم باید در azmoon.medu.ir ثبت نام کنیم؟؟؟

 5. Avatar photo رحیم گفت:

  برای ثبت نام استعداد درخشان باید از سامانه azmoon.medu.ir بریم یا باید pada.ir رو بزنیم برای سمپاد؟؟

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور