کنکور هنر

کنکور هنر 98 یکی از رشته‌های شناور در کنکور سراسری محسوب می‌شود. در سایت ایران تحصیل ما برای شما در مطالب قبلی در مورد کنکور هنر 98 صحبت کرده‌ایم. منابع ما چه چیزهایی باشد و چه دروسی را باید بیشتر مطالعه نمایید و چگونه بخوانیم تا بتوانیم موفق شویم همه از مباحثی هستند که مشاورین ما به‌خوبی از آن مطلع هستند و به شما در این مورد کمک خواهند کرد.

علایق افراد برای شرکت در کنکور هنر 98 متفاوت است. امروزه گرایش به رشته‌های هنر بسیار بیشتر از سابق شده است. برای برخی از افراد که آرزوی دیدن عکس خود بر سردر سینما دارند بازیگری هدف و علاقه آن‌ها را مشخص می‌کند. برای عده دیگر ممکن است موسیقی از رشته های مورد علاقه‌ آن‌ها باشد.

 

جهت آگاهی کامل از کنکور هنر 98 و مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 با ما تماس بگیرید

 تماس با شماره 9099072952 از کل کشور 

 تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل .

منابع کنکور هنر 98

برای کنکور هنر 98 شاید نتوان منابع مشخصی را مطرح نمود. اما می‌توان بهترین منابع کنکور هنر ا معرفی نمود. شما احتمالاً از تمام داوطلبینی که پذیرفته‌شده‌اند، شنیده‌اید که آنچه در منابع معرفی شده است، دقیقا همان مطالب نبودند و از منابعی دیگری نیز سؤالات طرح‌شده بودند. بله دقیقا همین‌طور است. منابع معتبر را می‌توان نام برد؛ اما نمی‌توان با اطمینان منحصرا منابع را به همین کتب منحصر دانست. در رشته‌های شناور برخلاف رشته‌های اصلی مخصوصاً رشته هنر ،کنکور کمی حساسیت بیشتری نسبت به رشته‌های دیگر دارا می‌باشد.

رتبه‌های زیر 300 در رشته هنر ، شانس قبولی در دانشگاه‌های معتبر و رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد پر طرفدار را دارند و  رتبه های بالاتر از آن، خیلی نمی‌توانند به این نتیجه امیدوار باشند. بسیار مهم است که شما چه منبعی را مطالعه می‌نمایید و این منبع مانند ابزار کار شماست. هرچقدر شما مجهزتر و به‌روزتر باشید نتیجه بهتری را کسب خواهید کرد. ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین نتیجه را کسب نمایید و با معرفی کردن منابع معتبر و مفید برای هر درس شمارا به مقصودتان می‌رسانیم.

 

کنکور هنر 98 ایران تحصیل
کنکور هنر 98 ایران تحصیل

ضرایب آزمون کنکور هنر 98

دروس رشته هنر شامل : دروس عمومی و اختصاصی می‌باشد. دروس عمومی شامل : ادبیات، معارف، عربی، زبان انگلیسی است.

دروس اختصاصی شامل : درک عمومی هنر ،درک عمومی ریاضی – فیزیک ، ترسیم فنی ، خلاقیت تصویری و تجسمی ، خلاقیت نمایشی ، خلاقیت موسیقی و خواص مواد از دروس اختصاصی این رشته به‌حساب می‌آید. ضرایب دروس عمومی مانند سایر رشته‌ها محاسبه می‌شود و ضرایب دروس اختصاصی در زیرگروه‌های مختلف متفاوت می‌باشد. اگر می‌خواهید در جریان کامل ضرایب و زیرگروه‌ها قرار بگیرید از مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 و مشاوره رایگان کنکور هنر  می توانید استفاده نمایید تا اطلاعات کامل را در این زمینه به دست آورید.

منابع کمک‌ آموزشی 

اگر می‌خواهید موفق شوید، بهتر است منابع کمک آموزشی را نیز مطالعه نمایید. همان‌طور که ذکر شد، منابع، یکسان نیستند و طراحان از کتب دیگر غیر از کتب نام‌برده سؤال طرح می‌کنند. پس بهتر است از این منابع آگاهی یابید تا موفقیت خود را تضمین نمایید.

چگونه برای موفقیت در کنکور هنر 98 برنامه‌ریزی کنیم

قبل از اینکه برنامه‌ریزی نمایید، ابتدا بهتر است هدف خود را مشخص کنید. چه رشته‌ای مدنظر شماست؟ مشخص کردن هدف به شما کمک خواهد کرد که زیرگروه‌های دروس و همچنین ضرایب آن را بشناسید و از این طریق بهتر بتوانید تصمیم بگیرید. زیرا ضرایب دروس در زیرگروه‌های مختلف یکسان نیستند و این تفاوت در برنامه‌ریزی شما تأثیرگذار خواهد بود. اینکه چه دروسی در رشته انتخابی شما مهم است؟ نحوه ی انتخاب رشته کنکور هنر بسیار مهم است باید زمان بیشتری در برنامه‌ریزی خود به این دروس اختصاص دهید. اما در کل می‌توان گفت برنامه‌ریزی برای کنکور کار ساده‌ای نمی‌تواند باشد. این برنامه‌ریزی باید اصولی و درست همراه با ویژگی‌های شخصیتی و توان و امور شخصی شما طرح‌ریزی شود.

برای دانش‌آموزی که صبح تا ظهر در دبیرستان به سر می‌برد نمی‌توان گفت صبح، بهترین زمان برای خواندن دروس است و درس‌های مهم را به این زمان موکول نمود. برای برخی از افراد شب‌ها ممکن است بهترین عملکرد و یادگیری را داشته باشند و این ساعات می‌توانند برای هر فردی متفاوت باشد. بنابراین نمی‌توان یک نسخه برای همه افراد در این مورد پیچید و به همه یک توصیه داشت.

کانال اطلاع رسانی کنکور هنر 98
کانال اطلاع رسانی کنکور هنر 98

زمان ثبت‌نام کنکور هنر 98

زمان ثبت‌نام آزمون عملی کنکور هنر ، مانند سایر رشته‌های دیگر آغاز می‌شود. اما تفاوتی که در شرکت کردن در رشته هنر با سایر رشته‌ها وجود دارد در شناور بودن این رشته می باشد. بدین معنا که هر فردی، با هر رشته‌ای می‌تواند در کنکور هنر 98 شرکت نماید و شرکت در این رشته محدودیتی برای داوطلبان ندارد. و این بدان معنا نیست که شما اگر رشته خود را شرکت نکنید نمی‌توانید در این کنکور شرکت نمایید بلکه می‌توانید این رشته را به‌ تنهایی نیز شرکت کنید.

زمان اعلام نتایج کنکور هنر 98

زمان اعلام نتایج به صورت هم‌زمان با سایر رشته‌ها می‌باشد. اما تفاوتی که کارنامه هنر و زبان‌ دارند، در این است که شما در کارنامه خود دو کارنامه در یک برگ را ملاحظه می‌نمایید. یک کارنامه که مربوط به رشته اصلی شماست درصورتی‌که شرکت نموده باشید و یک کارنامه دیگر مربوط به کارنامه هنر می‌باشد. در هر مرحله مشاورین ما آماده خدمت رسانی به شما هستند. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل این مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 امکان پذیر می باشد.

 

جهت آگاهی کامل از کنکور هنر 98 و مشاوره تلفنی کنکور هنر 98 با ما تماس بگیرید

 تماس با شماره 9099072952 از کل کشور 

 تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مطالب بیشتر

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

موفیت در کنکور

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

زیر گروه های کنکور هنر

جمع بندی کنکور در یک ماه

روش مطالعه دروس عمومی

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

شهریه دانشگاه علمی کاربردی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.