ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

کنکور تجربی ۱۴۰۲

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ تیر ۱۴۰۰
کنکور تجربی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کنکور تجربی ۱۴۰۲ با تعداد داوطلبین بسیاری که امروزه هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود به رقابت سخت و تنگاتنگی برای داوطلبین ایجاد شده است. اگر می‌خواهید در کنکور تجربی موفق شوید، بهتر است همه‌چیز درباره کنکور تجربی ۱۴۰۲ را بدانید و با اطلاعات کامل در  ثبت‌نام کنکور سراسری و انتخاب رشته شرکت نمایید.

در سایت ایران تحصیل مشاورین ما مطالبی را برای شما در رابطه با نحوه مطالعه کنکور، چگونه رشته پزشکی قبول شویم؟ چه منابعی را باید بخوانیم؟ برنامه‌ریزی کنکور باید چگونه باشد؟ و مطالب دیگر را برای شما گردآورده‌ایم. در این مقاله نیز قصد داریم تا در موردکنکور تجربی  برای شما توضیحاتی را بدهیم تا همه‌چیز درباره کنکور تجربی را بدانید.

 

جهت آموزش و مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۲ و کسب اطلاعات کامل در رابطه با همه چیز درباره کنکور تجربی  با شماره های زیر تماس بگیرید تماس با شماره 9099075307 از کل کشور 

 تماس با شماره  9099075307 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

منابع کنکور تجربی ۱۴۰۲ چیست؟

منابع عمومی منابع کنکور تجربی سازمان سنجش همانند سایر رشته‌ها ، ادبیات ، دین و زندگی، عربی، زبان‌های خارجه است. منابع اختصاصی: ریاضی، فیزیک، زیست، شیمی، زمین. منابع اعلام‌شده توسط سازمان سنجش حذفیاتی دارند که داوطلب نیازی به مطالعه آن‌ها ندارد. ما در سایت ایران تحصیل فهرست حذفیات را برایتان فراهم آورده‌ایم. همچنین منابع مطالعه کنکور و اینکه چه درصدها و کتب کمک‌آموزشی مطالعه نمایید را برای شما به‌صورت یک مقاله جداگانه فراهم نموده ایم.

 

کنکور تجربی 98

کنکور تجربی

برای موفق شدن در این رشته چگونه درس بخوانیم؟

موفقیت در کنکور تجربی ۱۴۰۲ نیاز به برنامه دقیق و منابع درست دارد. اگر می‌خواهید در رشته موردعلاقه خود، مانند پزشکی موفق شوید و در این رشته پذیرفته شوید،بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید. برنامه‌ریزی روزانه و نحوه مطالعه برای دروس مختلف و همچنین افراد مختلف متفاوت است و نمی‌توان یک فرمول و یا نسخه را برای همه افراد در نظر گرفت. شیوه‌های مطالعه و نحوه یادگیری افراد متفاوت است و این تفاوت موجب گاها گیج شدن داوطلبان می‌گردد.

اکثر داوطلبین کنکور به دلیل تفاوتی که بین نحوه امتحان‌های پایان‌ترم و همچنین تفاوتی که کنکور سراسری با این‌گونه امتحانات وجود دارد و به دلیل نوع سؤالات و همچنین شرایط ویژه کنکور، دچار سردرگمی می شوند. بهتر است برنامه‌ریزی منحصربه‌فردی داشته باشید. ریسک کردن در کنکور بزرگترین اشتباهی است که می‌توانید انجام دهید. این ریسک یک سال عقب افتادن و دور شد از آینده و احساس شکست را در شما ایجاد می‌کند. برای جلوگیری از این مشکلات، یک مشاوره تلفنی کنکور تجربی در کنار خود داشته باشید تا به شما در مسیر موفقیت و هدفتان کمک‌کننده باشد و گام‌به‌گام همراه با شما پیش بروند.

 

درصدهای لازم برای موفق شدن در رشته پزشکی

مناطق مختلف و سهمیه‌بندی که در کنکور سراسری به دلیل رعایت عدالت تحصیلی ایجاد شده است کمی تفاوت را به لحاظ رتبه و درصد ایجاد می‌کند. آگاهی از کارنامه قبول‌شدگان رشته پزشکی به شما کمک خواهد کرد تا از درصدهای لازم برای قبولی در این رشته اطلاع یابید و تلاش خود را در این جهت که نقاط مثبت را تقویت نمایید و نقاط منفی را جبران کنید.

در یک مقاله جداگانه تحت عنوان کارنامه زیر هزار رشته تجربی ما این درصدها را برای شما ارائه نموده‌ایم. اما سؤالی که با دیدن درصدها و رتبه‌ها به ذهن شما حتماً خطور خواهد کرد این است که این داوطلبان چگونه این دروس را مطالعه کرده‌اند؟ برنامه‌ریزی آن‌ها به چه صورتی بوده که توانسته‌اند این درصدها و رتبه را کسب نمایند؟ جواب تمامی سؤال‌ها را مشاورین ما می‌توانند به شما بگویند. با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما کمک کنند در انتخاب رشته کنکور تجربی موفق شوید و همه‌چیز را درباره کنکور تجربی۱۴۰۲ بدانید.

 

کانال اظلاع رسانی کنکور تجربی 98

کانال اظلاع رسانی کنکور تجربی

رشته‌های بدون آزمون

قبولی در رشته پزشکی و رشته‌های مرتبط با آن مانند پیراپزشکی، آرزوی کلیه داوطلبین این رشته می‌باشد. اما شاید همه داوطلبین نتوانند در کنکور سراسری و پزشکی روزانه پذیرفته شوند. در دانشگاه‌های مختلفی ماننددانشگاه آزاد با ضمن ایجاد شرایطی این امکان فراهم آمده که داوطلبین بتوانند به صورت بدون کنکور در این رشته‌ها پذیرفته شوند.

 

تأثیر معدل در کنکور

میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری ۱۴۰۲ همانند آزمون سراسری سال 99 است به این معنی است که داوطلبینی که دیپلم خود را از سال هشتادو چهار به بعد گذرانده اند و امتحانات یک یا چند درس آن‌ها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است. برای بهرمندی از مشاوره رایگان کنکور تجربی با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 

جهت آموزش و مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۲ و کسب اطلاعات کامل در رابطه با همه چیز درباره کنکور تجربی با شماره های زیر تماس بگیرید  تماس با شماره 9099075307 از کل کشور 

 تماس با شماره  9099075307 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

 

مطالب بیشتری را مطالعه نمایید

رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته های کنکور تجربی ۱۴۰۲

رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

 رشته هوشبری بدون کنکور

مامایی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

لیست رشته های تجربی بدون کنکور

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

منابع کنکور رشته تجربی کدام یک هستند؟

با توجه به طولانی بودن منابع کنکور تجربی پیشنهاد ما مطالعه کامل مقاله مورد نظر است.

ضریب دروس رشته تجربی به چه صورت است؟

ضریب دروس رشته تجربی همانطور که در متن مشاهده خواهید کرد در قالب یک جدول ارائه شده است.

تأثیر معدل در کنکور رشته تجربی به چه صورت است؟

میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری ۱۴۰۲ همانند آزمون سراسری سال 99 است به این معنی است که داوطلبینی که دیپلم خود را از سال هشتادو چهار به بعد گذرانده اند و امتحانات یک یا چند درس آن‌ها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • بانک سوالات کنکور تجربی

  بانک سوالات کنکور تجربی

  برای پذیرش در رشته پزشکی، یکی از مواردی که به شما بسیار کمک خواهد کرد، مطالعه دقیق بانک سوالات کنکور تجربی است. معمولا داوطلبان آزمون سراسری تجربی که سال قبل در آزمون شرکت کرده‌اند، می‌خواهند قبل از اعلام نتایج  پاسخ‌های...
 • رشته های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1402 + دانشگاه ها | ایران تحصیل

  ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور تجربی آغاز شده است. افرادی که قصد ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را بدست آورده و سپس برای آن...
 • رتبه مجاز فوریت های پزشکی

  رتبه مجاز فوریت های پزشکی

  متقاضیان زیادی هر ساله وارد رقابتی تنگاتنگ جهت ورود و تحصیل در رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه سراسری می شوند. از این جهت، برخورداری از اطلاعاتی کامل مانند رتبه قبولی رشته فوریت های پزشکی و درصد دروس قبولی فوریت...
 • کارنامه قبولی هوشبری سراسری

  کارنامه قبولی هوشبری سراسری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ | بیش از 70 کارنامه و درصد قبولی

  بررسی کارنامه قبولی هوشبری 1401 – 1402 برای هر فرد داوطلب و متقاضی ورود به این رشته کاملاً مهم و ضروری به نظر می‌رسد. در واقع، با بررسی کارنامه قبولی هوشبری آزاد و سراسری می‌توان برنامه ریزی دقیق‌تر و بهتری...
تماس با مشاور