ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

کتاب زیست رتبه های برتر

کتاب زیست رتبه های برتر
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
کتاب زیست رتبه های برتر

کتاب زیست رتبه های برتر

چنانچه داوطلب کنکور تجربی می باشید، حتما می دانید که یکی از تعیین کننده ترین دروس برای کلیه داوطلبان در رشته های تجربی درس زیبست شناسی می باشد. به همین دلیل کتاب زیست رتبه های برتر یکی از سوالات داوطلبان این است آیا با سایر کتاب های داوطلبان متفاوت می باشد؟ سوالی است که در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با آن توضیحات لازم را ارائه نماییم. همچنین منابع زیست رتبه های برتر کنکور از جمله مواردی است که می خواهیم به ارائه توضیح در آن بپردازیم.

اگر می خواهید در کنکور تجربی درس زییست شناسی را 100 درصد بزنید، بهتر است به فکر مطالعه قوی ترین کتاب زیست کنکور باشید. بهترین منابع کنکور تجربی رتبه های برتر همان کتاب هایی است که دوطلبان پس از پذیرش در آن می توانند به راحتی در آزمون سراسری با رتبه های مناسب پذیرفته شوند. با ادامه با ما همراه باشید تا به ارائه اطلاعات بیشتری در رابطه با کتاب زیست رتبه های برتر بپردازیم.

 

 

آیا مطالعه منابع اصلی کتاب می تواند به ما برای موفقیت کمک نماید؟

چگونه درس زیست شناسی را مطالعه نماییم تا بتوانیم موفقیت خود را برای کنکور تضمین نماییم؟

آیا منابع مطالعه کنکور برای رتبه های برتر و رتبه های غیر برتر یکسان می باشد؟

بهترین زمان برای مطالعه دروس زیست شناسی چه موقعی می باشد؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین کتاب زیست رتبه های برتر و منابع زیست رتبه های برتر کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

معرفی کتاب زیست رتبه های برتر

 

چنانچه از نفرات اول کنکور سوال نمایید که کتاب زیست رتبه های برتر چیست؟ قطعا به شما پایسخ خواهند داد در ابتدا بهترین کتاب کتاب درسی شما می باشد. ذهن اول طراحان سوال به سوی منابع اصلی می باشد. هنگامی که شما واژوه منابع کنکور سراسری را سرچ می نمایید قطعا سازمان سنجش منابع  دروس اصلی را معرفی می نماید زیرا اولین خانه برای شروع همان منبع می باشد.

هیچ یک از مشاوران امروزه موافق نیستند که منابع مطالعه کنکور که از طرف سازمان سنجش و آموزش کشور معرفی می شوند می توانند تنها منبع لازم و کافی برای کلیه متقاضیان باشند. زیرا خوشبختانه و یا متاسفانه امروزه بخش بزرگی از موفقیت داوطلبان وابسته به مطالعه منابع کمک آموزشی و تستی برآورده می شود زیرا آنچه در کنکور رخ می دهد این است که سوالات مفهومی و همچنین تستی بسیار زیاد مطرح می شود.

انتشارات مختلفی اقدام به ارائه کتاب های کمک آموزشی می نمایند. اما آنچه از اهمیت ویژه ای در این زمینه برخودار می باشد این است که کتاب زیست رتبه های برتر کدام یک از این کتب های است؟  و اینکه آیا منابع زیست رتبه های برتر کنکور منحصر به خود آنان می باشد یا اینکه آنها نیز همین کتاب ها را مطالعه نموده اند اما با نحوه مطالعه آنان متفاوت می باشد؟ این موضوع همان سوالی است که مشاورین ما پس از شماره گیری 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل بدان پاسخ خواهند داد.

 

 

 

 

 

 

کتاب زیست رتبه های برتر در وهله اول همین منابع درسی اصلی می باشد و در مرحله دوم کتاب های کمک آموزشی انتشارات مختلف خواهد بود.

 

 

 

 

 

نحوه مطالعه قوی ترین کتاب زیست کنکور

 

نحوه مطالعه قوی ترین کتاب زیست کنکور

نحوه مطالعه قوی ترین کتاب زیست کنکور

 

قبل از شروع بحث مثالی را برای داوطلبان عزیز ارائه می نماییم. ما بهترین مواد غذایی را برای شما عزیزان ارائه می نماییم. آیا درصورتی که شما مهارتی در طبخ غذا و آشپزی نداشته باشید می توانید بهترین غذاها را طبخ نمایید؟؟ حالت عکس این موضوع می تواند نیز صادق باشد. اما … حالت عکس زمانی نتیجه بخش خواهد بود که رقبای شما نیز همین شرایط را داشته باشند. آیا متوجه منظور ما شدید؟

حتی در صورتی که شما قوی ترین کتاب زیست کنکور داشته باشید اما نحوه مطالعه آن را بلد نباشید، موفقیتی را کسب نخواهید کرد. اولا ما به هیچ عنوان به داوطلبان کنکور تجربی توصیه نمی نماییم  منبع درسی را کنار بگذارید زیرا اولا یادگیری شما در کتب درسی در مرحله اولیه بسیار بهتر می باشد. و دوما اینکه ممکن است برخی از نکات وجود داشته باشند که از ذهن طراحان به دور مانده باشند و همین مسئله می تواند به امتیاز مثبتی برای شما تبدیل شود.

 

جهت اطلاع دقیق از بودجه بندی کنکور تجربی 99 کلیک کنید.

 

اگر روش مطالعه زیست رتبه های برتر را بدانید و سعی در هماهنگی با این موضوع داشته باشید، حتما متوجه خواهید شد که نحوه مطالعه برای این دسته از داوطلبان به گونه ای است که به عنوان یک داوطلب کنکور به مطالب کتاب نگاه نمی کنند و همین مسئله موجب می شود تا ذهن طراحان سوال را قبل از اینکه او بخواهد ترفندها را اجرا نماید آنان تسلط کافی را یافته باشند.

 

 

 

 

 

جهت برقراری ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی کلیک کنید.

 

بهترین منابع کنکور تجربی رتبه های برتر

 

بهترین منابع کنکور تجربی رتبه های برتر همان منابعی است که شما نیز در دست دارید. بله! همانطور که گفتیم کتاب زیست رتبه های برتر در ابتدا همان کتب اصلی کتاب کنکور می باشد. هنگام مطالعه منابع اصلی و همچنین کمک آموزشی حتما به یادداشت برداری بپردازید. یادداشت برداری به نوبه خود می تواند تاثیر بسیار زیادی در این موضوع داشته باشد زیرا علاوه بر تثبیت ذهنی موجب می شود مرور را بسیار راحت تر نماید.

نکته مهمی که توجه به آن بسیار لازم است این است که تصور ننمایید که منابع زیست رتبه های برتر کنکور منابع ماوررایی و خارق العاده می باشند. بنابراین خود را باور داشته باشد و گمان نکنید پس از اینکه از کتاب زیست رتبه های برتر مطلع شدید، موفقیت شما تضمین شده است و خواهید توانست 100 درصد درس زیست شناسی را تست بزنید. قطعا منابع بسیار تاثیر گذار است اما در کنار آن بسیاری دیگر از عوامل تاثیر خواهد داشت.

چنانچه هدف شما قبولی در پزشکی است، بهترین ساعات مطالعه کنکور را به درس زیست شناشی اختصاص دهید. زیرا مهم ترین درس شما همین منبع می باشد. یکی از توضیحاتی که ما از رتبه های برتر کنکور پس از سوال در رابطه با کتاب زیست رتبه های برتر بدان دست می یابیم تعداد ساعت های اختصاص داده شده به موضوع درس زیست شناسی می باشد.

 

 

برای اطلاع از نحوه قبولی در رشته پزشکی در سن بالا کلیک کنید.

 

منابع زیست رتبه های برتر کنکور

 

منابع زیست رتبه های برتر کنکور

منابع زیست رتبه های برتر کنکور

 

یکی از نکات بسیار مهمی که نفرات اول کنکور بسیار بدان تاکید دارند این است که هنگام مطالعه منابع زیست رتبه های برتر کنکور حتما تفرک خود را به مطالعه صرف مطالب محدود ننمایید به عنوان مثال یکی از سوالاتی که در کنکور مطرح می شود این است که تلاش نمایید تا تفکر سوالات پشت هم را در خود پرورش دهید تا هنگام مواجه با این نوع سوالات در کنکور دچار مسئله نشوید .

پس از دست یابی به منابع زیست رتبه های برتر کنکور حتما به تبادل و بحث در رابطه با نکات مهم و همچنین مواردی که با آن برخورد نموده اید داشته باشید بنابراین شاید بتوان یکی از تفاوت هایی که  زیست رتبه های برتر با سایر داوطلبان خواهد داشت در همین موضوع بدانیم و اینکه این تفاوت می تواند موجب تغییر تفکر و تقویت آنان شود.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با کتاب زیست رتبه های برتر و همچنین منابع زیست رتبه های برتر کنکور با استفاده از کمک مشاوران و متخصصین ایران تحصیل تلاش نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست یابید. همچنین هر نوع سوالی در این زمینه را نیز می توانید با مشاوران و متخصصین ایران تحصیل به دست آورید. کافیاست با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمیید.

 

 

بنده کتاب تست IQ زیست شناسی گاج را خریداری نموده ام و سوالام اینکه آیا این کتاب میتونه به من برای موفقیت کمک بکنه؟

همانطور که می دانید هر درسی برخی از انتشارت نسبت به سایر انتشارات دیگر موفق تر می باشد. قطعا انتشارات گاج یکی از بهترین انتشارات می باشد. ویژگی های این کتاب درواقع در رابطه با نوع سوالات آن این است که بیشتر تست های آن به صورت تالیفی می باشد حدودا 100 درصد کتاب را به تست های سال گذشته اختصاص داده است. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که با توجه به تغییرات کتاب درسی در حال حاضر اکثر تست ها تالیفی خواهند بود.

 

عذر میخوام بنده می خواستم بدونم به طور کلی نظرتون رو در رابطه با کتاب های گاج بدونم که آیا مناسب هستند؟

قطعا انتشارات گاج یکی از بهترین و مناسب ترین انتشارات می باشد. به طور کلی می توان گفت نکته هایی که در تست های این کتاب ها وجود دارند، بسیار بهتر از سایر کتاب های جمع بندی و همچین نکته برداری شده اند. اما خب همانند هر کتاب و انتشاراتی نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود را خواهد داشت که این مسئله موجب می شود تا شاید ما در تمامی دروس تهیه کتب های مربوط به این انتشارات را توصیه ننماییم.

 

چند ساعت در هفته را برای مطالعه درس زیست شناسی باید اختصاص دهیم؟

چه مدت پس از مطالعه درس زیست شناسی باید تست زنی بپردازیم؟

حداقل درصد لازم برای قبولی در رشه پزشکی دانشگاه سراسری چه درصدی می باشد؟

آیا باید تمام تست های موجود در کتاب ها را بزنیم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کتاب زیست رتبه های برتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با شماره های مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

کتاب زیست رتبه های برتر

3.5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

یک دیدگاه دربارهٔ «کتاب زیست رتبه های برتر»

 1. Avatar photo hosseini گفت:

  سلام ممنون بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • منابع کنکور سراسری

  منابع کنکور سراسری 1403 | بهترین منابع درسی کنکور سراسری

  پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور منابع کنکور سراسری 1403 اعلام گردید. کلیه داوطلبان گروه‌های آزمایشی ریاضی، تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان‌های خارجه با توجه به منابع مطالعه کنکور باید نسبت به خرید کتب مورد نیاز اقدام نمایند....
 • بهترین منابع عربی کنکور

  بهترین منابع عربی کنکور ۱۴۰۳

  آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که در صورت عدم انتخاب منبعی مناسب برای دروس مختلف کنکور از جمله درس عربی چه بلایی ممکن است بر سر رتبه شما در کنکور بیاید؟ چگونه می توان...
 • رشته کارگردانی

  رشته کارگردانی + بازار کار، دروس، رتبه و شهریه

  رشته کارگردانی، یکی از رشته‌های پرطرفدار سینما است که معمولاً افراد زیادی به آن علاقه دارند. در این رشته بازیگران و کلیه عوامل سینما را هدایت می‌کنند و نقش پررنگی در صنعت سینما ایران دارد. بازار کار رشته کارگردانی بسیار...
 • منابع کنکور هنر

  منابع کنکور هنر ۱۴۰۳ + معرفی بهترین منبع سوالات

  لیست منابع کنکور هنر ۱۴۰۳ اعلام شد. کلیه افراد و داوطلبان مایل به شرکت در کنکور این گروه آزمایشی الزاماً باید اطلاعات لازم را در رابطه با کتاب های کنکور هنر بدست آورند و در ادامه اقدامات لازم را برای...
تماس با مشاور