تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره دانشگاه پیام نور

مشاوره دانشگاه پیام نور + سامانه پشتیبانی تلفنی 24 ساعته

مشاوره دانشگاه پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره دانشگاه پیام نور برای افراد متقاضی ورود به آن و همچنین دانشجویان شاغل به تحصیل در این دانشگاه، ضروری می باشد. از این رو، پشتیبانی دانشگاه پیام نور ایران تحصیل به روش تلفنی و آنلاین، همه دوستان گرامی را در جوانب مختلفی همچون شرایط تحصیل، میزان شهریه، زمان و نحوه ثبت نام، ظرفیت های پذیرش و … راهنمایی خواهد کرد. برای این منظور، شماره پاسخگویی دانشگاه پیام نور  9072952 909 جهت تماس از تهران و 909 9072952 برای کل کشور در اختیار همه دوستان گرامی خواهد بود.

همکاران ما در تمامی روزهای کاری هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده پاسخ به سوالات و رفع ابهامات احتمالی می باشند.

 

 

جهت بهره مندی از مشاوره دانشگاه پیام نور و طرح سوالات خود، می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

لزوم بهره مندی از مشاوره دانشگاه پیام نور

 

شماره پاسخگویی دانشگاه پیام نور

 

 

دانشگاه پیام نور به دلیل ویژگی های مثبتی همچون ورود آسان، ظرفیت بالای پذیرش، شهریه پایین، غیر حضوری بدون کلاس ها و رشته های متنوعی که دارد، در سال های اخیر توانسته است محبوبیت زیادی را در میان علاقه مندان به تحصیل به دست آورد. علاوه بر این، به دلیل رشته های جدید پیام نور بدون کنکور، تعداد متقاضیان بیش از پیش شده است.

با این حال، جنبه های تحصیلی زیادی وجود دارد که برای داوطلبان ورود به این دانشگاه، ابهام آمیز باشد و گاها دست یابی به پاسخ آن ها به علت نبود منابع پاسخگو کمی دشوار می باسد.

همین امر باعث شده است تا نیاز به مشاوره دانشگاه پیام نور در میان متقاضیان احساس شود. از این رو، سامانه ایران تحصیل یک شماره هایی را در نظر گرفته است تا علاقه مندان بتوانند به راحتی و در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. با این وجود، برای رفاه حال داوطلبان گرامی در ادامه اطلاعات مختلفی را در زمینه های گوناگون ارائه خواهیم داد.

 

 

مشاوره انتخاب رشته های با کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

ورود به دانشگاه پیام نور مانند بسیاری از دانشگاه های دیگر به دو شیوه انجام می گیرد. در روش اول علاقه مندان می توانند همانند سایر داوطلبان در کنکور سراسری شرکت نموده و پس از اعلام نتایج اولیه در صورت کسب رتبه مجاز، رشته های این دانشگاه را انتخاب نمایند.

کد رشته محل های با کنکور پیام نور در دفترچه راهنمای انتخاب رشته که هر ساله از سوی سازمان سنجش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، درج شده است. داوطلبان برای انتخاب اینگونه رشته ها بایستی سریال ثبت نام پیام نور را خریداری و وارد نمایند.

از آنجا که الویت بندی و انتخاب رشته های با آزمون این دانشگاه عمدتا با رشته های دانشگاه های دیگر همراه می باشد، سامانه ایران تحصیل این امکان را فراهم آورده است تا داوطلبان از طریق مشاوره دانشگاه پیام نور ، انتخاب های اصولی و درستی داشته باشند.

 

 

 

مشاوره رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور  روش دیگر ورود به آن می باشد. یکی از سوالات متدوالی که در پشتیبانی دانشگاه پیام نور ایران تحصیل پرسیده می شود، زمان و نحوه ثبت نام یا انتخاب رشته این قبیل رشته ها است.

رشته های بدون آزمون در دو نوبت مهمر و بهمن ماه نام نویسی دارند. به نحوی که متقاضیان بایستی برای رشته های ورودی مهر در اوایل مرداد، و برای ورودی بهمن ماه در اواخر آذر ماه اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

لیست این رشته ها در دفترچه بدون کنکور دانشگاه پیام نور توسط سازمان سنجش منتشر می گردد. متقاضیان تمامی گروه های آزمایشی می توانند بسته به شرایط خود از میان کد رشته محل های ذکر شده در دفترچه به انتخاب بپردازند.

توجه داشته باشید که ملاک پذیرش در رشته های بدون آزمون، سوابق تحصیلی یا همان معدل می باشد و داشتن یک سری از شرایط ضروری خواهد بود. شماره پاسخگویی دانشگاه پیام نور ما آماده ارائه اطلاعات لازم در این باره به دوستان عزیز خواهد بود.

 

 

به منظور اطلاع از شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور وارد لینک قرمز شوید

 

 

پشتیبانی مقطع ارشد دانشگاه پیام نور

 

پشتیبانی مقطع ارشد دانشگاه پیام نور

 

دانشگاه پیام نور در مقطع ارشد نیز به دو روش با آزمون و بدون آزمون دانشجو جذب می کند. مزیت ورود به ارشد این دانشگاه در آن است که دانشجویان غالبا می توانند بدون نیاز به حضور در کلاس ها و با شهریه پایین به تحصیل بپردازند.

متقاضیان رشته های با کنکور لازم است که در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، سریال اعتباری مربوطه را خریداری و در فرم نام نویسی وارد نمایند.

همچنین، این افراد می بایست در زمان برگزاری کنکور ارشد در جلسه حضور یافته و پس از اعلام نتایج چنانچه مجاز به انتخاب رشته شده باشند، می توانند در مهلت های مقرر انتخاب خود را انجام دهند. گفتنی است که هر داوطلب مجاز خواهد بود تا 100 کد رشته محل را در فرم مربوطه وارد کند که از این میان می توان در صورت تمایل هر کدام از رشته های دانشگاه پیام نور را گنجاند. البته طبق مشاوره دانشگاه پیام نور اگر می خواهید در این دانشگاه پذیرفته شوید، بهتر است رشته های مربوط به آن را در الویت قرار دهید.

 

 

شماره پاسخگویی سوالات شهریه دانشگاه پیام نور

به جرئت می توان گفت که از جمله پر تکرار ترین سوالاتی که در مشاوره دانشگاه پیام نور مطرح می شود، به موضوعاتی همچون میزان شهریه مربوط می شود. مسلما نمی توان یک شهریه یکسان را برای تمامی رشته ها عنوان کرد. چرا که بسته به نوع هر رشته، میزان شهریه نیز متفاوت خواهد بود. اما همانطور که می دانید شهریه دانشگاه پیام نور  به دو بخش ثابت و متغیر تقسیم بندی می شود. معیار شهریه ثابت، سال ورود به دانشگاه و همچنین نوع رشته است. اما شهریه متغیر بستگی به تعداد و نوع واحدهای اخذ شده دارد.

ذکر این نکته نیز ضروری است که هر ساله حدود 10 الی 15 درصد به مبلغ شهریه هر کدام از رشته های این دانشگاه افزدوه می شود. اما باید بگویم که میزان آن در رشته های با آزمون و بدون ازمون برابر است. بنابراین، داوطلبان از این نظر تفاوتی با یکدیگر ندارند.

نکته دیگر آنکه، بسته به مقطعی که دانشجو در آن تحصیل می کند نیز ممکن است مقدار هزینه های تحصیلی متفاوت باشد. مثلا شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با کارشناسی یا دکتری آن فرق دارد.

اما به طور کلی چنانچه نیازمند راهنمایی در این زمینه هستید، می توانید برای کسب اطلاع از شهریه دقیق رشته مورد نظر خود را پشتیبانی دانشگاه پیام نور سامانه ما تماس بگیرید.

 

 

به منظور دریافت لیست کامل رشته های ارشد فراگیر پیام نور وارد لینک شوید

 

 

پشتیبانی رشته های بدون کنکور کارشناسی پیام نور

هر ساله لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در دفترچه ثبت نام بدون کنکور سوابق تحصیلی منتشر می شود. این رشته ها دارای تنوع زیادی بوده و بسته به ظرفیت هر دانشگاه رشته های خاصی پذیرش می شود. ما در جدول زیر لیست پر طرفدارترین این رشته ها را ذکر خواهیم کرد. اما اگر می خواهید با نام همه رشته ها و ظرفیت پذیرش آن ها شوید می توانید با پشتیبانی دانشگاه پیام نور تماس بگیرید.

 

 

مهندسی مکانیک علوم و مهندسی صنایع غذایی (کشاورزی) اقتصاد عکاسی
مهندسی معماری

 

علوم و مهندسی محیط زیست روانشناسی فرش
مهندسی صنایع ترویج و آموزش کشاورزی پایدار حسابداری ارتباط تصویری
مهندسی پلیمر

 

اقتصاد کشاورزی مدیریت دولتی ارتباط تصویری
علوم و مهندسی آب

 

زیست شناسی سلولی و مولکولی علوم سیاسی نقاشی
مهندسی شیمی

 

شیمی محض مدیریت بازرگانی طراحی پارچه
مهندسی کامپیوتر

 

زمین شناسی حقوق صنایع دستی
مهندسی مواد و متالورژی

 

شیمی کاربردی علوم تربیتی مرمت بناهای تاریخی
مهندسی برق

 

زیست شناسی گیاهی علوم ورزشی هنر اسلامی

 

 

 

پشتیبانی و مشاوره فراگیر پیام نور

 

پشتیبانی دانشگاه پیام نور

 

برای افرادی که امکان شرکت در کنکور ارشد را ندارند، دانشگاه پیام نور رشته هایی را به صورت بدون آزمون تحت عنوان فراگیر پذیرش می کند. متقاضیان اینگونه رشته ها می توانند در ماه های آبان و آذر برای ثبت نام اقدام  و رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

البته آخرین ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور در سال 99 بود و اعلام شد که دیگر هیچ دانشجویی به این روش پذیرش نخواهد شد. اما با پیگیری های که مسئولین مربوطه در سال جاری، خبرها حاکی از آن است که احتمالا امسال نیز پیذرش در مقطع ارشد به شیوه فراگیر انجام خواهد پذیرفت و داوطلبان می توانند در زمان های اعلام شده نام نویسی نمایند.

با این حال، هنوز باید منتظر اخبار قطعی ماند. این مساله در مشاوره دانشگاه پیام نور ایران تحصیل حتما به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید و این دوستان می توانند جهت پیگیری با کارشناسان ما تماس بگیرند. پشتیبانی دانشگاه پیام نور سایت ما در ساعت های آغازین روز تا ساعت 12 شب پاسخگو خواهد بود.

 

 

اگر می خواهید از شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع شوید، وارد لینک قرمز شوید

 

مشاوره ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

خوشبختانه دانشگاه پیام نور در دوره دکتری نیز پذیرش دانشجو دارد. این فرصت بسیار خوبی برای افرادی است که به دلیل ظرفیت پایین دانشگاه های روزانه امکان ورود به چنین دوره هایی را ندارند. از نظر اعتبار نیز هیچ جای نگرانی نیست و مدرک این دانشگاه مورد تائید وزارت علوم می باشد.

به طور معمول ثبت نام دکتری پیام نور در آبان ماه صورت می گیرد و برای این منظور لازم است که به سایت سازمان سنجش مراجعه شود. افرادی که از مشاوره دانشگاه پیام نور استفاده نموده اند، احتمال بالاتری جهت پذیرش در این آزمون خواهند داشت، چرا که می توان با منابع، نحوه طراحی سوالات، آخرین رتبه قبولی و … آشنا شد.

 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 

در هر دانشگاهی یک سری شرایط جهت جذب دانشجو در نظر گرفته می شود. این شرایط به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. شرایط عمومی، شرایطی هستند که در میان همه دانشگاه ها یکسان است و تفاوتی میان رشته با آزمون و بدون آزمون وجود ندارد. اما در مورد شرایط اختصاصی در پذیرش هر کدام از این شیوه ها تفاوت های اندکی وجود دارد. در ادامه با برخی از مهم ترین شرایط آشن خواهیم شد. اگر در این باره با مشکلی مواجه شدید، در شماره مشاوره و پاسخگویی دانشگاه پیام نور راهنمایی های لازم به شما ارائه خواهد شد.

 

  • داوطلب دارای دیپلم نظام جدید یا گواهینامه سالی واحد/ ترمی واحدی، یا مدرک کاردانی باشد. چنانچه فرد مشغول به تحصیل باشد، لازم است که مدرک خود را نهایتا تا 31 شهریور اخذ نماید. ( برای رشته های با آزمون و بدون آزمون).
  • دانشجویان شاغل به تحصیل در دورها های روزانه مجاز به ثبت نام در رشته های پیام نور نمی باشند.
  • دانشجویان دوره های غیر روزانه جهت شرکت در آزمون رشته های پیام نور نیازی به انصراف از تحصیل ندارند. اما در صورت قبولی باید از رشته قبلی خود انصرف قطعی دهند.
  • دانشجویان مقطع کاردانی جهت ثبت نام در آزمون نیازی به انصراف از تحصیل ندارند.
  • دانشجویان شاغل به تحصیل دوره های شبانه، مجازی، پردیس خودگردان یا دانشگاه های بین المللی، موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند در رشته های بدون ازمون ثبت نام نمایند. البته در صورت پذیرش لازم است که انصراف قطعی دهند.
  • متقاضیانی که در دوره های روزانه شاغل به تحصیل بوده و معافیت تحصیلی استفده می کنند، می توانند بر اساس آنچه که در پشتیبانی دانشگاه پیام نور گفته می شود، از شرایط در نظر گرفته شده در سازمان نظام وظیفه برخوردار باشند.

 

 

برای آشنایی با نحوه عضویت در اپلیکیشن پیام من پیام نور بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله ضمن معرفی شماره پاسخگویی پشتیبانی و مشاوره دانشگاه پیام نور ، توضیحاتی را در باب نحوه ثبت نام و تحصیل در مقاطع مختلف این دانشگاه ارائه دادیم.

سایت ایران تحصیل نه تنها مشاوره دانشگاه پیام نور ، بلکه آماده ارائه راهنمایی در مورد تمام دانشگاه های کشور می باشد و شماره های پشتیبانی برای این منظور تدارک دیده شده است. 

 

 

به منظور دریافت راهنمایی از مشاوره و پشتیبانی دانشگاه پیام نور، می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

اعلام نتایج قبولی دانشگاه پیام نور

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

مشاوره دانشگاه پیام نور

برنامه ریزی برای کنکور فنی حرفه ای

چگونه از مشاوره دانشگاه پیام نور بهره مند شویم؟

برای بهره مندی از مشاوره ایران تحصیل شماره پاسخگویی دانشگاه پیام نور  9072952 909 جهت تماس از تهران و 909 9072952 برای کل کشور

رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور کدامند؟

در این مقاله می توانید با لیست پر طرفدارترین رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور آشنا شوید. 

آیا امکان دریافت مشاوره تلفنی دانشگاه پیام نور وجود دارد؟

بله. دانشجویان و داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور می توانند از طریق شماره های درج شده در سایت مشاوره دریافت نمایند.

شهریه دانشگاه پیام نور چقدر است؟

نمی توان یک شهریه یکسان را برای تمامی رشته ها عنوان کرد. چرا که بسته به نوع هر رشته، میزان شهریه نیز متفاوت خواهد بود.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور