تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400-1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400-1401 مشخص شد. کلیه داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور اطلاع حاصل کنند. هر چند در این میان اطلاع از ظرفیت کد رشته های دانشگاه پیام نور نیز در این میان ضروری است. اگر به دنبال یافتن پاسخی برای این سؤال هستید که دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد و رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در چه گروه های آزمایشی ارائه می شوند در این نوشته با ما همراه باشید تا پاسخ تمامی این سؤالات را پیدا کنید.

 

دقت داشته باشید که لیست رشته های بدون کنکور پیام نور ارائه شده در این نوشته مطابق آخرین دفترچه رشته های بدون کنکور منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نوشته شده اند. با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بدست آورید و بدانید که دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد.

 

 

جهت اطلاع از رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور – زمان شرایط و نحوه پذیرش دانشجو و همچنین اطلاع از همه چیز در مورد دانشگاه پیام نور از سراسر کشور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور

 

 

چه زمانی باید برای انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام کرد؟

دانشگاه پیام نور هر ساله دو بار فرصت انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور را در اختیار داوطلبان و افراد متقاضی ورود به این دانشگاه قرار می دهد.

در واقع، هر داوطلب می تواند یک بار در مهر ماه برای انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور اقدام کند و یک بار دیگر هم در بهمن ماه این امکان برای وی فراهم می شود.

در رابطه با زمان انتخاب رشته از میان لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور برای ورودی های مهر ماه سال جاری باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بنا به قرار سازمان سنجش قرار بود این ثبت نام از بیستم اسفند ماه سال قبل شروع شود و تا شهریور سال جاری ادامه داشته باشد.

اما متأسفانه ورود ویروس کرونا به کشور تمامی برنامه های انجام شده را بهم ریخت و ثبت نام در کد رشته های دانشگاه پیام نور در زمان مقرر انجام نشد.

در حال حاضر انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور به طور همزمان با انتخاب رشته های با کنکور برای داوطلبان و متقاضیان انجام می گیرد.

در واقع، تمامی داوطلبان می توانند در همان مرداد ماه برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نور اقدام کنند و اقدام به انتخاب رشته از میان لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نمایند.

اما در رابطه با زمان انتخاب کد رشته های دانشگاه پیام نور بدون کنکور در دوره دوم یعنی بهمن ماه باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که هنوز زمان دقیقی برای انتخاب رشته از میان رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در نظر گرفته نشده است.

برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته از میان رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در بهمن سال جاری می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید تا شما را از زمان دقیق این انتخاب رشته مطلع کنند.

 

 

جهت اطلاع از شرایط ضوابط و زمان ثبت نام غیرحضوری دانشگاه پیام نور روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور چگونه است؟

اطلاع از نحوه انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور از جمله موارد ضروری و مهمی است که هر فرد داوطلب و متقاضی تحصیل در این مرکز دانشگاهی نیمه دولتی قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید به آن توجه لازم را مبذول دارد.

در رابطه با نحوه ثبت نام در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که ثبت نام در رشته های بدون آزمون پیام نور در دوره مهر ماه به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

در واقع، هر فرد برای ثبت نام در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور لزوماً باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کند و اقدامات لازم را برای ثبت نام در کد رشته های دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور انجام دهد.

البته دقت داشته باشید که ثبت نام در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور طی مراحل و فرآیندهایی برای هر فرد داوطلب و متقاضی صورت می گیرد.

آیا اطلاعی از مراحل و فرآیندهای ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور دارید؟ در صورت عدم اطلاع دقیق از مراحل و فرآیندهای انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما با ارائه مراحل و نحوه انتخاب رشته های بدون کنکور پیام نور در خدمت شما دوستان عزیز هستند.

 

 

ادامه تحصیل در رشته های ارائه شده در پیام نور چه به صورت بدون آزمون و چه به شکل با کنکور برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ورود به این دانشگاه فراهم است

 

 

شرایط ثبت نام در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور چیست؟

ثبت نام در کد رشته های دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور تحت شرایطی برای هر فرد داوطلب و متقاضی ورود به این دانشگاه نیمه دولتی صورت می گیرد.

باید عرض کنیم که ثبت نام در کد رشته های دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور تحت شرایط اختصاصی و عمومی برای هر فرد داوطلب و متقاضی انجام می شود.

در صورت نیاز به اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور می توانید با مشاورانی خبره و کاردان در این زمینه مشورت کنید.

 

 

جهت اطلاع از شهریه پایان نامه فراگیر پیام نور در سال جدید روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور شامل چه مواردی می شود؟

آیا اطلاعی از لیست رشته های موجود در دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور دارید؟ آیا می دانید دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد ؟

در این بخش از نوشته حاضر با ارائه پاسخی برای این پرسش یعنی در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد ؟ در خدمت شما دوستان عزیز داوطلب و متقاضی هستیم و شماری از رشته های بدون کنکور پیام نور را خدمت شما دوستان عزیز معرفی می کنیم.

اگر به دنبال پاسخی دقیق و کامل برای این سؤال یعنی در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد ؟ هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا جواب سؤال خود یعنی دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد را پیدا کنید.

فقط توجه داشته باشید که رشته های بدون کنکور پیام نور در تمامی گروه های آزمایشی علوم انسانی، ریاضی فیزیک و همین طور علوم تجربی ارائه می شوند.

 

 

رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور
مترجمی زبان انگلیسی مدیریت دولتی
مدیریت بازرگانی علوم سیاسی
علوم تربیتی حسابداری
مهندسی کامپیوتر مهندسی صنایع
ریاضیات و کاربردها روان شناسی
روابط عمومی مهندسی شهرسازی
مهندسی مواد و متالورژی مهندسی شیمی
مهندسی برق تاریخ
ادیان و عرفان زمین شناسی
مهندسی مکانیک مهندسی کامپیوتر
 علوم کامپیوتر فیزیک
مهندسی راه آهن مهندسی مدیریت پروژه
جغرافیا جامعه شناسی
گردشگری فلسفه و کلام اسلامی
عکاسی فرش

 

 

در مورد ظرفیت رشته های بدون کنکور پیام نور چه می دانید؟

آیا اطلاعی از ظرفیت رشته های بدون کنکور پیام نور دارید؟ آیا می دانید ظرفیت هر یک از رشته های بدون کنکور پیام نور چقدر است؟

اگر به دنبال اطلاع از ظرفیت این رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه پیام نور هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را با لیست رشته های ارائه شده در این دانشگاه جامع نیمه دولتی آشنا کنند.

 

 

 

کد رشته های دانشگاه پیام نور

 

 

شهریه ادامه تحصیل در هر یک از رشته های بدون کنکور پیام نور چقدر است؟

بحث شهریه پرداختی در هر کدام از رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور از جمله موارد بسیار مهمی است که هر فرد متقاضی و داوطلب باید اطلاعات دقیق و کاملی را در رابطه با آن بدست آورد.

ببینید دوستان عزیز شهریه پرداختی برای هر یک از ترم های تحصیل در دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور به صورت سالیانه تغییر پیدا می کند و این گونه نیست که همواره ثابت باشد.

حتی شما دوست عزیز دانشجو این ثبات را در مبلغ شهریه ثابت هم ملاحظه نمی کنید. اما نکته مهمی که باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم این است که مبلغ شهریه پرداختی برای هر ترم تحصیل در دانشگاه پیام نور در مقایسه با سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی کمتر است.

در نتیجه ادامه تحصیل در این دانشگاه نیمه دولتی به مراتب می تواند بسیار برایتان آسان تر باشد.

البته مورد دیگر این که شما به عنوان یک دانشجو می توانید شهریه متغیر خود را تا زمان شرکت در امتحانات پایان ترم دانشگاه پرداخت نکنید.

همین مورد خیال دانشجویان را از داشتن فرصت برای پرداخت مبلغ شهریه راحت می کند.

اگر به دنبال مبلغ شهریه ثابت و متغیر دانشگاه پیام نور هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا شما را با لیست شهریه های پرداختی در این دوره آشنا کنند.

 

 

در مورد رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور چه می دانید؟

باید عرض کنیم که دانشگاه پیام نور تنها پذیرنده رشته های بدون آزمون نیست و با ارائه رشته های با آزمون نیز در خدمت دانشجویان است.

آیا لیست رشته های با کنکور دانشگاه پیام نور را می شناسید؟ آیا می دانید رشته های با آزمون این دانشگاه در کدام گروه های آزمایشی ارائه می شوند؟

اگر به دنبال اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات مورد نیاز را در این رابطه در اختیار شما دوستان و عزیزان مایل به تحصیل در این دانشگاه قرار دهند.

 

 

آیا شهریه دوره های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه پیام نور با یکدیگر متفاوت هستند؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که آیا مبلغ شهریه پرداختی هر دانشجو برای ادامه تحصیل در دوره با آزمون و بدون آزمون دانشگاه پیام نور با یکدیگر متفاوت است یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر هیچ تفاوتی بین مبلغ شهریه دوره بدون کنکور و با آزمون دانشگاه پیام نور وجود ندارد و تمامی داوطلبان مبلغ یکسانی را پرداخت می کنند.

 

 

نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور چه زمانی اعلام می شود؟ 

پس از ثبت نام و انتخاب رشته در انواع رشته های بدون آزمون ارائه شده در دانشگاه پیام نور نوبت به اعلام نتایج این انتخاب رشته می رسد. 

آیا اطلاعی از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته در این دانشگاه جامع نیمه دولتی دارید؟ آیا می دانید در چه تاریخی باید برای مشاهده نتایج انتخاب رشته اقدام کنید؟ 

اصلاً می دانید این نتایج به چه صورتی خدمت داوطلبان اعلام می شوند؟ آیا باید به صورت اینترنتی از نتایج انتخاب رشته بدون کنکور در دانشگاه پیام نور اطلاع حاصل کنید یا نه این امر به صورت حضوری انجام می گیرد؟ 

برای کسب اطلاعاتی در رابطه با اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه پیام نور یعنی زمان و نحوه اعلام نتایج می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید. 

 

 

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97

 

مطالب مرتبط

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

تدریس در دانشگاه پیام نور

ورود به سامانه سهبا دانشگاه پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

به این پست امتیاز دهید

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شامل چه رشته هایی می شوند؟ 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور شامل رشته های گنجانده شده در انواع گروه های آزمایشی انسانی، ریاضی و همین طور علوم تجربی می شوند. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تماس بگیرید.

چه زمانی می توان برای انتخاب کد رشته های دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور در سال جاری اقدام کرد؟ 

برای ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال جاری می توانید در مرداد ماه برای این امر اقدام بفرمایید.

دانشگاه پیام نور چه رشته هایی دارد؟ 

اگر به دنبال اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور هستید می توانید از کمک مشاوران ما بهره بگیرید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور