ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور ۱۴۰۲

رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

از درآمد و آینده شغلی رشته های جدید بدون کنکور پیام نور با تماس با ما مطمئن شوید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه پیام نور مانند تمام دانشگاه‌های سراسری و آزاد کشور به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی رشته‌های متعددی را ارائه می‌دهد. داوطلبانی که قصد تحصیل در این دانشگاه را دارند باید از رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور اطلاع داشته باشند و پس از تهیه لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون و نام نویسی در رشته مورد نظر تحصیلات خود را ادامه دهند. 

دقت داشته باشید که کسب اطلاعات در رابطه با رشته‌های کارشناسی پیام نور، ظرفیت جدیدترین رشته‌‌های بدون کنکور پیام نور برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه جامع نیمه دولتی الزامی است. مورد دیگر اینکه با توجه به در نظر گرفتن شرایطی برای ثبت نام در رشته‌‌های جدید پیام نور بدون کنکور، اطلاع از این شرایط مهم نیز الزامی به نظر می‌رسد. برای اطلاع از رشته‌های پیام نور بدون کنکور، شرایط و مدارک ثبت نام می توانید از طریق شماره 9099075307 با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید. 

اطلاعیه

ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور پیام نور به صورت اینترنتی و در سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.

زمان ثبت نام رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور 1402

دانشگاه پیام نور هر ساله طی دو نوبت یعنی مهر و بهمن ماه برای ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور اقدام می‌کند. در حقیقت، هر یک از داوطلبان می‌توانند در هر کدام از دوره‌های یاد شده پس از بررسی لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون، برای ثبت نام در رشته‌های کارشناسی پیام نور اقدامات لازم را انجام دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور پیام نور و شرایط  و مدارک مورد نیاز آن کلیک کنید.

باید عرض کنیم که با توجه به تصمیم جدید سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور نوبت مهر، از مرداد ماه آغاز شود و ثبت نام بدون آزمون بهمن نیز اواخر آذر ماه یا اوایل دی ماه آغاز خواهد شد. در رابطه با زمان دقیق ثبت نام در جدیدترین رشته‌های بدون آزمون پیام نور در مرداد ماه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

زمان ثبت نام در رشته‌های پیام نور بدون کنکور در دوره دوم یا همان بهمن ماه در سال جاری هنوز مشخص نیست و باید تا زمان اعلام انتشار اعلامیه سازمان سنجش در این رابطه صبر کنید.

نحوه انتخاب رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور 

نحوه انتخاب رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور 1402

در مورد شیوه ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این ثبت نام به صورت آنلاین و با مراجعه به سامانه اعلام شده انجام می‌شود. در حقیقت، برای انجام نام نویسی در این رشته‌های معرفی شده در دفترچه ثبت نام رشته‌های پیام نور هر فرد داوطلب باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کند و تمامی مراحل ثبت نام را در این سامانه انجام دهد.

لازم به ذکر است قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت نام، دانلود دفترچه بدون کنکور سراسری برای اطلاع دقیق از اسامی رشته‌های بدون آزمون پیام نور کاملاً الزامی و مهم است.

اگر شما داوطلبان عزیز اطلاع دقیقی از مراحل و فرآیندهای لازم برای ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور ندارید و نمی دانید چه مراحلی را باید برای انجام ثبت نام رشته‌های پیام نور بدون کنکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور طی کنید و چنانچه به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مراحل ثبت نام و لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون هستید، می‌توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این رابطه در اختیارتان قرار دهند.

برای انتخاب واحد دانشگاه پیام نور روی لینک کلیک کنید.

سوال داری؟

جدول رشته‌های بدون کنکور پیام نور 1402

دانشگاه پیام نور در همه رشته‌های تجربی، ریاضی، هنر، انسانی و زبان به صورت بدون کنکور پذیرش می‌نماید. نکته مهمی که وجود دارد این است که همه رشته‌های پرطرفدار به صورت بدون کنکور نبوده و پذیرش در یک سری از رشته‌ها از طریق آزمون انجام می‌گیرد. در جدول زیر لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون در همه گروه‌ها را برای شما ذکر کرده‌ایم.

 

رشته‌های پر طرفدار دانشگاه پیام نور
رشته‌های پرطرفدار گروه ریاضی
مهندسی پزشکی مهندسی کامپیوتر مهندسی برق
مهندسی عمران مهندسی مکانیک مهندسی صنایع
رشته‌های پرطرفدار گروه علوم تجربی
علوم و مهندسی صنایع غذایی میکروبیولوژی زیست شناسی گیاهی
شیمی کاربردی زیست شناسی سلولی و مولکولی شیمی محض
رشته‌های پرطرفدار گروه علوم انسانی
حقوق علوم تربیتی علوم ورزشی
روانشناسی مدیریت مشاوره
رشته‌های پرطرفدار گروه های هنر و زبان
عکاسی طراحی پارچه نقاشی
مترجمی زبان انگلیسی ارتباط تصویری زبان و ادبیات انگلیسی

 

برای آشنایی بیشتر با رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

جزئیات دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر 1402

بسیاری از افراد که قصد دارند بدون شرکت در آزمون در دانشگاه پیام نور تحصیل کنند اطلاعاتی را نسبت به جزئیات دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور در اختیار ندارند. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله شما را نسبت به جزئیات دفترچه انتخاب این رشته دانشگاه آگاه کنیم.

اطلاعیه: تاریخ ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام در مرداد ماه می باشد

فصل اول :

شرایط و ضوابط، جدول زمان بندی ثبت نام و اعلام نتایج، شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش، مقررات نظام وظیفه (ویژه آقایان)، شرایط و ضوابط اتباع، مراحل کلی پذیرش، مدارک لازم برای ثبت نام و انتخاب رشته، مراحل تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته اینترنتی، جدول شماره 1 (جدول استان، شهرستان، بخش و کد بخش)، جدول شماره 2 (نام و کد محل، کشور های خارجی)، جدول شماره 3 (نام و کد سازمان ها و وزارتخانه ها)، جدول شماره 4 (جدول گروه بندی دیپلم ها)، جدول شماره 5 (جدول گروه بندی عناوین مدرک تحصیلی)

فصل دوم :

توضیحات و شرایط انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو، شیوه گزینش دانشجو، جدول ضریب تاثیر سوابق تحصیلی با توجه به نوع دیپلم و گروه آزمایشی، شرایط و ضوابط کلی دانشگاه ها، شرایط و ضوابط اختصاصی هر دوره، جدول مناطق ممنوعه اتباع، جدول رشته محل های ارائه شده

فصل سوم :

 فصل شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی موسسات و فرم ها

مزیت ادامه تحصیل در رشته‌های پیام نور 1402

شاید شما هم جزء کسانی باشید که به ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته در این دانشگاه نیمه دولتی فکر می‌کنید و حتی تصمیم جدی خود را برای ثبت نام در این دانشگاه در رشته های کارشناسی پیام نور و همزمان با انتخاب رشته دوره با آزمون گرفته‌اید.

پس لازم است نکاتی چند را در رابطه با مزیت‌هایی که تحصیل در رشته‌های پیام نور می‌تواند برای شما داشته باشد خدمتتان عرض می‌کنیم. اول این که، اگر شما دوست عزیز در محلی مشغول به کار هستید یا به دلایلی فرصت حضور در کلاس‌های درس را ندارید دانشگاه پیام نور این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا بدون داشتن نگرانی از حضور در کلاس ادامه تحصیل دهید.

مورد بعدی این که، دروس دانشگاه پیام نور بسیار جامع و کامل هستند و با مطالعه آن‌ها می‌توانید به سطح بسیار خوبی از یادگیری برسید. نکته دیگر در رابطه با سیستم نمره دهی در این دانشگاه نیمه دولتی است.

مزیت ادامه تحصیل در رشته‌های دانشگاه پیام نور 

در سال‌های قبل شاهد اعمال نمره منفی در امتحانات پیام نور بودیم.به طوری که به ازای هر سه سوال غلط در امتحانات یک نمره منفی برای دانشجو اعمال می‌شد. اما در حال حاضر این اقدامات از سیستم نمره دهی دانشگاه پیام نور حذف شده است. یعنی شما می‌توانید در سر جلسه امتحان تمامی تست‌ها را با خیال راحت پاسخ بدهید و نگرانی از بابت دریافت نمره منفی نداشته باشید.

با توجه به مزایای ذکر شده اگر برای ثبت نام در رشته‌های پیام نور بدون آزمون تمایل پیدا کرده‌اید حتما شانستان را برای قبولی امتحان نمایید. البته درست است که تحصیل در دانشگاه پیام نور معایبی هم دارد اما به نظر می‌رسد که مزایای آن بیشتر است.

لازم به ذکر است قبل از ثبت نام در رشته‌های پیام نور، حتما لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون و معایب و مزایای تحصیل در این دانشگاه را مورد بررسی قرار دهید و از برنامه درست و مناسب استفاده کنید. 

برای دانلود دفترچه دانشگاه پیام نور بر روی لینک کلیک کنید.

شرایط ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور 1402

توجه داشته باشید که ثبت نام در کد رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور تحت شرایطی برای هر فرد داوطلب انجام می‌شود. در واقع، شرایط ثبت نام در رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور در دو گروه شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می‌شوند. اگر به دنبال اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در رشته‌های جدید بدون آزمون پیام نور هستید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه پیام نور و زمان، شرایط و قوانین جدید روی لینک کلیک کنید.

✔️ شرایط عمومی ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

شرایط عمومی ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در جمهوری اسلامی
 • نداشتن فساد اخلاقی
 • عدم عناد با جمهوری اسلامی
 • نداشتن سابقه عضویت در سازمان و تشکیلات فراماسونری و غیرقانونی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • توانایی پرداخت شهریه دانشگاه در هر ترم تحصیلی
 • پذیرش تمامی ضوابط و مقررات دانشگاه

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

✔️ شرایط اختصاصی ثبت نام رشته‌های پیام نور بدون آزمون

 • هر داوطلب فقط می‌تواند یک کد رشته امتحانی مطابق جدول شماره را حداکثر در 20 واحد دانشگاهی انتخاب کند.
 • مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی‌باشند.
 • داوطلبانی که رشته کارشناسی آن‌ها با رشته کارشناسی ارشد مشابه نباشد، موظف به گذراندن حداکثر 12 واحد جبرانی از مقطع کارشناسی همان رشته را می‌باشند.
 • نمره نهایی برای قبولی آزمون ارشد فراگیر به صورت 80 نمره حاصل از آزمون و تاثیر 20 درصدی معدل مدرک کارشناسی خواهد بود.
 • میانگین معدل مدرک کارشناسی برای داوطلبانی که دانش آموخته دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند حاصل میـانگین معـدل دو مقطـع کـاردانی و کارشناسی ناپیوسته است.

جهت دریافت مشاوره دانشگاه پیام نور بر روی لینک کلیک کنید.

شهریه تحصیل در رشته‌های بدون کنکور پیام نور چقدر است؟

شهریه پرداختی در هر ترم تحصیلی رشته‌های پیام نور همواره از موضوعات مهم و داغ بین داوطلبان و متقاضیان ورود به انواع دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه پیام نور است. در ابتدا باید عرض کنیم که دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور از زمان پذیرش تا فارغ التحصیلی و اتمام تحصیلات مبلغ مشخصی را پرداخت نمی‌کنند.

واضح‌تر بگوییم شهریه دانشگاه پیام نور حال چه شهریه ثابت و چه شهریه متغیر هر ساله و با گذشت دو نیم سال تحصیلی مهر و بهمن تغییر می‌کند. یعنی دانشجویان دانشگاه پیام نور هر ساله با افزایش ده الی پانزده درصدی مبلغ شهریه روبرو هستند. شهریه پرداختی در هر ترم تحصیلی دانشگاه پیام نور از مبلغ شهریه هر کدام از ترم‌های دانشگاه آزاد بسیار کم‌تر است.

شهریه تحصیل در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور چقدر است؟

اینجا است که بسیاری از داوطلبان به جهت شهریه بالا و در واقع نجومی دانشگاه آزاد به ثبت نام و انتخاب رشته در دانشگاه پیام نور روی می‌آورند. شاید علی رغم کم تر بودن شهریه پیام نور در مقایسه با دانشگاه آزاد اسلامی باز هم تعدادی از شما دوستان در پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور مشکل داشته باشید و استطاعت مالی برای دادن شهریه را نداشته باشید می‌توانید در صورت داشتن شرایط برای دریافت وام دانشجویی شهریه از دانشگاه پیام نور محل تحصیل خود اقدام کنید. 

حتماً قبل از دریافت وام و مراحلی که باید برای اخذ آن طی کنید اطلاعات دقیقی را به دست آورید. علاوه بر این، مدارکی را هم برای دریافت وام شهریه باید تهیه کنید و آن‌ها را در زمان ارائه درخواست برای وام خدمت مسئول مربوطه ارائه دهید.

باید عرض کنیم که بر طبق تصمیم مسئولین امر مبلغ وام دانشجویی شهریه از سال گذشته تاکنون برای تمامی دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره ارشد، کارشناسی و دکتری پیام نور افزایش پیدا کرد. این موضوع واقعاً می‌تواند خبری بسیار خوشحال کننده و مسرت بخش برای شما دوستان عزیز باشد.

لازم به ذکر است که شما در طول دوران تحصیل مجبور به بازپرداخت وام شهریه دریافتی خود نیستید و بازپرداخت وام شما بعد از فارغ‌التحصیلی‌تان آغاز می‌شود. اگر به دنبال کسب اطلاعاتی موثق و دقیق در رابطه با وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای پرداخت شهریه هستید می‌توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل صحبتی داشته باشید و از تمام جزئیات دریافت این وام مهم اطلاعاتی را به دست آورید.

پزشک شوید

جهت کسب اطلاع در رابطه با شهریه دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

آیا برای تحصیل در رشته‌های بدون کنکور پیام نور باید مبلغ بیشتری شهریه پرداخت کنم؟

شاید این سؤال مهم برای شما دوست عزیز نیز مطرح شده باشد که آیا تفاوتی بین شهریه رشته‌های با کنکور و رشته‌های بدون کنکور پیام نور وجود دارد؟ آیا مبلغ شهریه پرداختی برای دوره رشته‌های پیام نور بیشتر است؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هیچ تفاوتی بین مبلغ شهریه پرداختی برای رشته‌های بدون آزمون پیام نور با رشته‌های با آزمون آن وجود ندارد و شما مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری به عنوان شهریه نیستید. پس بهتر است نگرانی در این رابطه نداشته باشید و با خیال راحت برای ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام کنید.

بنر انتخاب رشته

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون پیام نور 1402 

✔️ اسکن صفحه اول و صفحه دوم شناسنامه

✔️ اسکن کارت ملی

✔️ اسکن عکس 4*3

✔️ اسکن مدرک پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای داوطلبان آقا

✔️ اسکن مدرک کاردانی برای داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته

✔️ اسکن مدرک کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته

✔️ اسکن تاییدیه استفاده از سهمیه ایثارگری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تطبیق واحد دانشگاه پیام نور کلیک کنید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

تمامی داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، می‌توانند برای اطلاع از تمامی رشته‌ها دفترچه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه را دانلود کرده و به خوبی مطالعه نمایند. دفترچه‌های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور در نیمسال تحصیلی مهر و بهمن، به شرح زیر می‌باشند: 

دفترچه ثبت نام  دانلود دفترچه
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ماه 1400 دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1400 دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ماه ۱۴۰۲ دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه ۱۴۰۲ این دفترچه هنوز منتشر نشده است

 

لازم به ذکر است تا بدانید که دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه ۱۴۰۲ هنوز از سمت سازمان سنجش منتشر نشده است، به محض انتشار این مقاله به روز رسانی خواهد شد. 

اطلاعیه

داوطلبانی که قصد شرکت در دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور را دارند، می‌توانند بدون تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی، ثبت نام خود را انجام دهند.

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

مشاوره انتخاب رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور می تواند به تمامی داوطلبان کمک کند تا با دید باز و آگاهی کامل رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در ابتدا بهتر است ذکر کنیم افرادی که قصد دارند در رشته‌های پیام نور بدون آزمون به تحصیل بپردازند می توانند به غیر از رشته‌ای که در آن تحصیل کردند و دیپلم گرفتند به سراغ رشته های دیگر همچون ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان بروند. البته باید به این نکته اشاره کرد که فرد باید معدل متناسب برای تحصیل در آن رشته را داشته باشد.

در ادامه باید به این نکته اشاره کنیم که امکان تحصیل در رشته هایی همچون پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، دندانپزشکی و غیره در دانشگاه های پیام نور و مابقی دانشگاه های کشور بدون آزمون امکان پذیر نمی باشد. در واقع هر شخص بخواهد در این رشته ها تحصیل کند باید در کنکور سراسری شرکت نماید.

در انتها بهتر است ذکر کنیم هر داوطلب قبل از ثبت نام رشته های کارشناسی پیام نور در نیمسال اول و نیمسال دوم سال ۱۴۰۲ باید در گام اول دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه پیام نور را تهیه کرده و آن را مطالعه نمایند تا بتوانند ثبت نام را به صورت دقیق و بدون هیچ گونه اشتباهی انجام دهد.

برای رشته ی مهندسی برق روی لینک کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

پس از ثبت نام و انتخاب رشته در انواع رشته های بدون آزمون ارائه شده در دانشگاه پیام نور نوبت به اعلام نتایج این انتخاب رشته می رسد.  آیا اطلاعی از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته در این دانشگاه جامع نیمه دولتی دارید؟ آیا می دانید در چه تاریخی باید برای مشاهده نتایج انتخاب رشته اقدام کنید؟ 

اصلاً می دانید این نتایج به چه صورتی خدمت داوطلبان اعلام می شوند؟ آیا باید به صورت اینترنتی از نتایج انتخاب رشته بدون کنکور در دانشگاه پیام نور اطلاع حاصل کنید یا نه این امر به صورت حضوری انجام می گیرد؟  برای کسب اطلاعاتی در رابطه با اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه پیام نور یعنی زمان و نحوه اعلام نتایج می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید. 

جدیدترین اخبار رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

پذیرش دانشجو بدون آزمون در دانشگاه پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه پیام نور استان همدان خبر داد و گفت: در تمامی رشته‌هایی که در دانشگاه ارائه می‌شود پذیرش بدون آزمون برای ورودی مقطع کارشناسی داریم‌.

رئیس دانشگاه پیام نور استان همدان به بیان اینکه تسهیل در تغییر رشته یکی از ویژگی‌های بارز دانشگاه پیام نور است افزود: این مرکز آموزشی پایین‌ترین نرخ شهریه را دریافت می‌کند و بدون محدودیت نفرات، وام در اختیار دانشجویان قرار می‌‌دهد.

زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دکتری پیام نور اعلام شد

انتخاب واحد دانشجویان از ۲ لغایت ۶ شهریور ماه سال جاری انجام می‌‌شود.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام در هر یک از رشته‌های پیام نور، باید تمامی شرایط و مدارک ذکر شده در مقاله را دارا باشید. در غیر این صورت نخواهید توانست در این دانشگاه ثبت نام کنید. بعلاوه اگر قصد تحصیل در رشته های کارشناسی پیام نور را دارید، باید ابتدا از لیست رشته‌های پیام نور بدون آزمون مطلع شده و سپس مراحل اسم نویی را انجام دهید.

اگر سوالی در ارتباط با رشته‌های بدون کنکور پیام نور دارید یا هنگام طی کردن مراحل نام نویسی نیازمند دریافت اطلاعات تکمیلی هستید، می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در زیر این مقاله برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ داده و شما را یاری خواهند کرد. 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

از درآمد و آینده شغلی رشته های جدید بدون کنکور پیام نور با تماس با ما مطمئن شوید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور چه زمانی انجام می گیرد؟ 

ثبت نام در رشته های جدید پیام نور بدون کنکور در ماه مرداد و همزمان با انتخاب رشته با آزمون دانشگاه ها صورت می گیرد.

نحوه ثبت نام در لیست جدیدترین رشته های بدون آزمون پیام نور چگونه است؟ 

ثبت نام در لیست جدیدترین رشته های بدون آزمون پیام نور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و به صورت اینترنتی انجام می شود.

در سال ۱۴۰۲ چه رشته هایی به صورت بدون آزمون در دانشگاه پیام نور ارائه می شوند؟

امکان ارائه شدن رشته های زیادی به صورت بدون آزمون در این دانشگاه وجود دارد.

نظرات

40 دیدگاه دربارهٔ «رشته‌های جدید پیام نور بدون کنکور ۱۴۰۲»

 1. Avatar photo نگار گفت:

  سلام وقت بخیر من سال ۹۶ دیپلم گرفتم و بنا ب دلایلی ب دوتا از امتحانات سال پیش دانشگاهی نرسیدم و پاس نشدن آیا امکان ثبت نام دارم پیام نور؟؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر متاسفانه باید تمام دروس ماندتون رو پاس کنید.

  2. Avatar photo افسانه گفت:

   سلام خسته نباشید چطورمیتوانم دردانشگاه ثبت نام کنم ومدارک موردنظر واینکه دردانشگاه ازطریق اینترنت دیدم که هنرهای تجسمی نیز هست آیا این دانشگاه همان بغل بیمارستان ولایت است وشهریه اش چقدراست لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

    سلام دوست عزیز سوال شما نیاز به بررسی بیشتر دارد لطفا با شماره ی مجموعه و داخلی 108 خانم طهماسبی در تماس باشید.

 2. Avatar photo الهه گفت:

  سلام میشه با دیپلم کاردانش تو دانشگاه پیام نور بر شرط سوابق تحصیلی برای مدرک کاردانی تحصیل کنم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه پیام نور فقط میتوید از مقطع کارشناسی پیوسته اقدام کنید

 3. Avatar photo سهیلا گفت:

  متاسفانه مشاورم پیام نورنزده چیکارمیتونم بکنم

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید
   مشاورین راهنماییتان میکنند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام مهمانی دانشگاه پیام نور

  ثبت درخواست مهمانی پیام نور 1402 + زمان و شرایط

   شرایط ثبت نام مهمانی دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ اعلام شد. کلیه افراد متقاضی اخذ مهمانی در دانشگاه‌های دیگر الزاما باید از این شرایط مطلع باشند و سپس جهت ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. البته دانشجویان...
 • شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور

  شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ + هزینه و مراحل

  شرایط انصراف از دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ مشخص شد. آن دسته از دانشجویانی که به هر دلیلی مایل به ترک تحصیل در این دانشگاه هستند، می‌توانند با ارائه فرم و مدارک انصراف از دانشگاه پیام نور برای این امر اقدام...
 • ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه پیام نور

  زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه پیام نور ۱۴۰۲ اعلام شد. دانشجویانی که به هردلیلی علاقه مند به تغییر واحد دانشگاهی خود هستند، می توانند با ورود به سامانه نقل و انتقالات پیام نور درخواست خود را ثبت کرده...
 • ترم تابستان پیام نور ۱۴۰۲

  ترم تابستان پیام نور ۱۴۰۲ + شهریه، دروس و تعداد واحد

  ترم تابستان پیام نور، ثبت نام در ترم تابستان دانشگاه پیام نور اجباری نیست و دانشجویان می توانند تا سقف 8 واحد در این ترم واحد اتخاذ کنند. انتخاب واحد ترم تابستان دانشگاه پیام نور در هر سال در زمان مشخصی...
تماس با مشاور