ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1402 + شرایط + مدارک

ثبت نام بدون کنکور پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برخی از افراد تصمیم دارند تا در رشته های دانشگاه بدون کنکور پیام نور ثبت نام نمایند. آن ها برای این کار ابتدا باید شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور را دانسته و سپس در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور اقدام نمایند. علاوه بر شرایط، آن ها باید مدارکی را نیز با خود به همراه داشته و با تمامی رشته های دانشگاه پیام نور بدون آزمون آشنا باشند. سپس، مرحله به مرحله و از طریق اینترنت، فرایند ثبت نام را به درستی انجام دهند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید از طریق سوابق تحصیلی خود در دانشگاه پیام نور نام نویسی کنید باید به یاد داشته باشید که ابتدا لازم است از زمان ثبت نام در هر دو ترم مهر و بهمن اطلاع یابید. سپس، شرایط ثبت نام در این دانشگاه را دانسته و پس از آن برای ثبت نام اقدام نمایید.

 

📢 اطلاعیه 📢

کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور بدون آزمون می توانند برای دریافت مشاوره با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایند. همچنین چنانچه در هنگام انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور با مشکلی مواجه شدید تنها کافی است از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان ایران تحصیل مطرح نمایید. لازم به ذکر است مرکز مشاوره ایران تحصیل به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما همراهان گرامی می باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1402

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما عزیزان برای ثبت نام باید به صورت اینترنتی و در مدت زمان مشخص، اقدام نمایید تا بتوانید در یکی از ترم های مهر یا بهمن دانشگاه پیام نور پذیرش شوید.

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور در هر دو ترم، از سمت سازمان سنجش مقرر می شود اما به طور کلی ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه برای نیمسال اول تحصیلی اواسط مرداد ماه است که به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

در خصوص ثبت نام ترم بهمن در دانشگاه های پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون نیز باید بگوییم معمولا این کار در نیمه آذر ماه انجام می شود.

در جدول زیر زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور به صورت دقیق ذکر شده است.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
نیمسال ورودی تاریخ آغاز مهلت ثبت نام تاریخ اتمام مهلت ثبت نام تمدید مهلت
مهر 18 مرداد 23 مرداد  24 مرداد
بهمن 30 آذر  10 دی  12 دی

 

📢 اطلاعیه 📢

یادآور می شویم زمان های ذکر شده فوق مربوط به سال ۱۴۰۲ می باشند و هنوز هیچ اطلاعیه ای در خصوص اعلام زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور سال 1402 از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر نشده است و به محض دریافت اطلاعیه از این سازمان، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد.

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

بررسی شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 همانگونه که در ابتدای مقاله بیان کردیم، تمامی افراد متقاضی ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور نیازمند داشتن شرایط عمومی و اختصاصی این دانشگاه هستند و در صورت نداشتن حتی یکی از شرایط ذکر شده برای ثبت نام، امکان پذیرش در دانشگاه های پیام نور سراسر کشور را نخواهند داشت.

بنابراین با توجه به مطلب فوق، برخی از مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در دانشگاه های پیام نور بدون آزمون را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

شرایط عمومی برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون به صورت زیر می باشند:

✅ نداشتن دشمنی و عناد با جمهوری اسلامی ایران

✅ اعتقاد و التزام به دین اسلام یا یکی از ادیان مورد تایید قانون اساسی

✅ عدم عضویت در گروه های ضد انقلابی یا گروهک های تروریستی

✅ نداشتن مشکلات اخلاقی 

✅ پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات دانشگاه

✅ سلامت جسمانی متناسب با رشته تحصیلی 

✅ نداشتن اعتیاد به هیچ گونه مواد مخدر و قرص های روان گردان

شرایط نام نویسی با سوابق تحصیلی پیام نور

📌 برای مطالعه مقاله زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر روی لینک کلیک کنید. 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

شرایط  اختصاصی ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون به شرح زیر است:

✅ داشتن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت (ویژه داوطلبان آقا)

✅ انصراف از دانشگاه محل تحصیل ( ویژه دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه ها به صورت روزانه)

✅ داشتن یکی از مدارک سه ساله نظام جدید (نظام 6- 3- 3)، دیپلم 3 ساله نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی- واحدی یا ترمی- واحدی ) و یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور

داوطلبینی که در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود جز نفرات برتر باشند می توانند بدون کنکور در مقطع دکتری نیز ادامه تحصیل دهند. شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مقطع دکتری به شرح زیر است:

✅ دارا بودن معدل کارشناسی بالاتر از 16

✅ دارا بودن معدل کارشناسی ارشد بالاتر از 17

✅ نبود فاصله زمانی بیش از 2 سال از فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد

✅ کسب حداقل 70 امتیاز از مجموع امتیازات جداول فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه، مطابق با جدول ارزشیابی

رتبه های اول تا سوم فارغ التحصیلان هر رشته تحصیلی

✅ فارغ التحصیلان رتبه اول در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت همزمان

 

📌برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور

شما داوطلبان گرامی و عزیز برای انجام فرایند ثبت نام، باید پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید. برای آشنایی با تمامی این مراحل، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما تمامی این مراحل را به صورت تصویری و گام به گام برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

راهنمای تصویری ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور

همان طور که بیان شد، شما متقاضیان عزیز برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور، ابتدا باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید سپس مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا از منوی سمت راست، گزینه « سراسری » را انتخاب نمایید. 

راهنمای مراحل نام نویسی و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور

هم اکنون وارد صفحه ای می شوید که باید در آن همانند تصویر زیر، بر روی گزینه « ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی » کلیک کنید. 

راهنمای مام نویسی و انتخاب رشته پیام نور بدون کنکور

زمانی که انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور را کلیک نمایید وارد صفحه خرید کارت اعتباری خواهید شد که پس از خرید این کارت در مرحله بعدی، شما عزیزان باید موارد ذکر شده را خوانده و بر روی گزینه « تایید و ادامه _ گام بعدی » کلیک نمایید. پس از آن صفحه ای برای شما باز می شود که باید در آن عکس خود را وارد کنید. 

راهنمای تصویری نام نویسی با معدل پیام نور

در این مرحله، باید فرم ثبت نام را تکمیل کرده و بر روی گزینه « تایید » کلیک کنید. پس از تکمیل فرم، اطلاعات خود را چک کنید که تمامی آن ها را به درستی وارد کرده باشید. در نهایت، باید شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت کرده و یا چاپ نمایید. 

نام نویسی پیام نور با سوابق تحصیلی

اگر پس از مشاهده مراحل، سوالی داشتید و یا نتوانستید انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور را تا انتها به درستی انجام دهید، نگران نباشید. زیرا، شما می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

📌 برای مطالعه مقاله ثبت نام دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

مدارک مورد نیاز برای دانشگاه پیام نور بدون آزمون 

هم اکنون که به طور کامل با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که برای ثبت نام، چه مدارکی لازم است؟ برای انجام این کار، شما عزیزان باید مدارکی را به همراه داشته باشید که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 

فایل اسکن شده تصویر صفحه اول و توضیحات شناسنامه

اسکن تصویر هر دو طرف کارت ملی

فایل اسکن شده عکس 3×4 یا 4×6 داوطلب (عکس اسکن شده باید با فرمت jpg، حداقل اندازه 200×300 و حداکثر 300×400 پیکسل، حجمی کمتر از 70 کیلوبایت، دارای پس زمینه سفید، فاقد حاشیه های زائد، کاملا واضح، بدون کلاه و عینک و عاری از هرگونه اثر مهر و منگنه و متعلق به سال جاری داوطلب باشد.)

مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا (کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت از پلیس +10 یا سامانه epolice.ir)

تصویر مدرک دیپلم متوسطه

مدارک مورد نیاز برای نام نویسی پیام نور با معدل

 اهمیت مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1402

در این بخش از نوشته قصد داریم در مورد اهمیت مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور صحبت کنیم. به همین دلیل ضروری است بگوییم جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور و نحوه و شرایط لازم برای این کار حتما می بایست دفترچه ثبت نام را از سایت سنجش دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایید.

البته یادآور می شویم هنوز دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور سال 1402 منتشر نشده است و ما صرفا برای آشنایی بیشتر شما همراهان گرامی با محتوای آن، لینک دفترچه سال های گذشته را برای دانلود در جدول زیر قرار داده ایم.

نکته مهم این که به یاد داشته باشید محتوای این دفترچه برای هر نیمسال تحصیلی متفاوت است و محتوای دفترچه مربوط به ترم مهر با محتوای ترم بهمن تفاوت دارد پس با توجه به نکته گفته شده نتیجه می گیریم برای جلوگیری از بروز اشتباه در زمان ثبت نام لازم است حتما دفترچه ثبت نامی ترم مورد نظر خود را دانلود نمایید.

دفترچه های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های پیام نور در ترم های بهمن و مهر، به شرح زیر می باشند: 

دفترچه ثبت نام  دانلود دفترچه
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ماه 1400 لینک دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1400 لینک دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ماه ۱۴۰۲ لینک دانلود 
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه ۱۴۰۲ لینک دانلود

 

نکات مهم ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون

قبل از ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون لازم است نکات زیر را مطالعه نمایید:

🔸 افرادی که دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند نیز می توانند در رشته های دانشگاه پیام نور بدون آزمون نام نویسی کنند.

🔸 افرادی که مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام سالی-واحدی یا ترمی-واحدی دارند فقط در صورتیکه مدرک کاردانی (پیوسته یا ناپیوسته) یا مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند مجاز به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور سال 1402 هستند.

🔸 اگر رشته نظری داوطلب با رشته ای که می خواهد به صورت بدون کنکور در آن ثبت نام کند تفاوت داشته باشد؛ سوابق تحصیلی و معدل او بر اساس ضرایب مشخصی اعمال خواهد شد.

🔸 دانشجویان دوره‌ های روزانه که می خواهند به صورت بدون کنکور در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند باید تا پایان مرداد ماه انصراف قطعی خود از تحصیل در دانشگاه مبدا را اعلام کرده باشند.

🔸  پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور طبق سوابق تحصیلی و با توجه به نمره معدل کتبی دیپلم انجام می شود و برای داوطلبان نظام قدیم که معدل دیپلم آن ها بر اساس امتحانات نهایی مشخص نشده است ملاک نمره کل دیپلم است.

🔸 داوطلبان متقاضی ثبت‌ نام در نیمسال اول مهر ماه باید نهایتا تا 31 شهریور 1402 از مقطع تحصیلی قبلی خود فارغ التحصیل شوند. همچنین داوطلبان متقاضی نیمسال دوم بهمن ماه نیز باید تا 30 دی ماه 1402 از مقطع قبلی خود فارغ التحصیل گردند.

نکات مهم ثبت نام در دانشگاه پیام نور با معدل

مشاوره ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

تمامی عزیزانی که تصمیم دارید تا بدون شرکت در کنکور و فقط بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه های پیام نور شوید، فراموش نکنید که باید معدلتان بالا باشد. بنابراین، باید سعی کنید تا دروس خود با با بهترین نمره های ممکن پاس کنید و برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب دانشگاه خوب از یک مشاور آگاه و با تجربه کمک بگیرید.

اهمیت کمک گرفتن از مشاور تحصیلی این است که می تواند با ارائه برنامه ریزی درست مطالعه به شما در طول سال تحصیلی کمک کند تا نمرات بالایی کسب کنید و نیز در زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور این کار را بدون هیچ مشکلی به راحتی بتوانید انجام دهید.

اما لازم است بگوییم برای دریافت مشاوره درسی و تحصیلی بهتر است تنها از افرادی که دارای دانش و مهارت کافی هستند کمک بگیرید تا دچار اشتباه نشوید. مشاوران ما در ایران تحصیل با دانش و مهارت و تجربه بالا، می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. شما می توانید از سراسر کشور برای دریافت مشاوره غیر حضوری با شماره 9099075307 ( بدون پیش شماره) به صورت 24 ساعته تماس بگیرید.

 

📌 برای دریافت مشاوره دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه های پیام نور 

🔊 کلنگ نخستین دانشگاه در کلات نادر به زمین خورد

پروژه ساخت دانشگاه پیام نور در شهرستان کلات نادر با حضور مسئولان شهرستان و استان آغاز شد.

🔊امکان تغییر محل آزمون پیام نور نیمسال بهمن ۱۴۰۲

دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توانند با پرداخت مبلغ 87 هزار تومان به ازای هر درس، آزمون پایان ترم آن درس را در دانشگاه شهر مورد نظر خود بدهند.

شایان ذکر است برای این کار نیازی نیست که مقطع یا رشته مورد تحصیل دانشجو در آن دانشگاه وجود داشته باشد و تنها شرط لازم برای دادن آزمون به این صورت، داشتن دانشگاه پیام نور در شهر مورد نظر دانشجو است لذا دانشجویان گرامی این دانشگاه می توانند برای تغییر محل آزمون خود از طریق سامانه گلستان اقدام نمایند.

🔊 اضافه شدن سرفصل دروس دانشگاه پیام نور

طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوی سایت دانشگاه پیام نور، مهارت محوری به سرفصل دروس این دانشگاه اضافه می گردد.

🔊 جذب امریه در دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در در راستای پشتیبانی و تقویت فعالیت‌ های مرتبط با جامعه و صنعت، مجوز گذراندن خدمت سربازی سه نفر در قالب امریه (غیر هیات علمی) برای بخش های تابعه دانشگاه پیام‌ نور، در شهر تهران اخذ کرده است.

از این رو افراد مشمول و آماده به خدمت مقدس سربازی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌ های فنی و مهندسی (ترجیحاً رشته‌ های کامپیوتر، فناوری اطلاعات و الکترونیک) می توانند از تاریخ ۱۴۰۲/11/19 لغایت ۱۴۰۲/11/24 با مراجعه به سامانه جذب پرسنل امریه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی: https://amriye.msrt.ir/ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

 

🎧 پادکست صوتی مقاله🎧

 

خلاصه مطلب 📝
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با شرایط، نحوه و زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام، باید تمامی مراحل ذکر شده فوق را با دقت انجام دهید.
فراموش نکنید که در نهایت کد رهگیری را یادداشت نمایید. زیرا، اگر این کد را نداشته باشید، در آینده نمی توانید نتایج را مشاهده کنید و یا اطلاعات خود را ویرایش نمایید.
همچنین، بهتر است که از یک مشاور مجرب و با تجربه در تمامی مراحل، کمک بگیرید. همکاران و مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند به شما عزیزان کمک کنند. اگر به کمک نیاز دارید و یا سوال و ابهامی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. مشاوران ما در کم ترین زمان ممکن به شما کمک خواهند کرد.

 

📎برای دانلود فایل پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

 

4.4/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر در چه زمانی انجام می شود؟ 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون برای ورودی های مهرماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام می گیرد.

سامانه ثبت نام بدون آزمون پیام نور چیست؟ 

سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است. 

شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون آزمون چیست؟

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام بدون کنکور پیام نور در مقاله ذکر شده است لطفا مقاله را مطالعه نمایید.

نظرات

 1. سینا
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۹

  درود و عرض ادب
  بنده در سال ۸۵-۸۶ دیپلم فنی و حرفه ای رشته کامپیوتر گرفتم
  در حال حاضر مهندسی ناپیوسته کامپیوتر و ارشد ناپیوسته مدیریت تموم کردم
  آیا امکانش هست امسال در رشته مهندسی شهرسازی بدون کنکور ثبت نام بکنم؟

  • مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت به خیر
   در صورت نداشتن منع نظام وظیفه میتوانید مجددا ثبت نام انجام دهید.

 2. روح اله فرجی
  ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام ببخشید من کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد خوندم اگه پیام نور حقوق بدون کنکور ثبت نام کنم آیا دروس عمومی معادلسازی میشه یا خیر

  • tahmasebi
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام دوست عزیز، بله واحدهای عمومی شما تطبیق داده میشود.

 3. ماهان
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام. من از سال ۹۸ دارم کارشناسی میخونم و امسال (۱۴۰۲) فارغ التحصیل میشم. آیا میتونم برای ورودی مهر ۱۴۰۲، کارشناسی فیزیک بدون آزمون ثبت نام کنم؟ یعنی‌ اینکه نیاز به انصراف نیست؟ چون امتحانای ترم آخرمون نهایتن تا اواسط تیر تموم میشن. میخوام لیسانس رشته خودمو بگیرم و بلافاصله بعدش هم لیسانس فیزیک بخونم بدون کنکور

  • مشاور محمدی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت به خیر
   از نظر نظام وظیفه برای هر مقطع یکبار معافیت تحصیلی صادر می شود و تا زمانی که کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم نداشته باشید مجاز به گرفتن کارشناسی دوم نیستید.

   • لعیا نوروزی
    ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۲

    سلام ببخشید چنین شرایطی برای دخترا چطوره ؟ میتونه بلافاصله بعداز لیسانس اول ، بدون کنکور برای لیسانس دوم تو پیام نور اقدام کنه ؟

    • مشاور محمدی
     ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۲

     سلام وقت به خیر
     تحصیل مجددا در همان مقطع برای بانوان هیچ محدودیتی ندارد.

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۷

     سلام وقت بخیر
     بله

 4. پناه عابدی
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام ببخشید چی میشه که قبول نمیشه فردی ؟

  • مشاور محمدی
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت به خیر
   دارا نبودن حدنصاب نمره قبولی در آن رشته و دانشگاه

 5. رازقی.
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  یک سوال داشتم. آیا امکان تغییر رشته برای کسانی که بر اساس سوابق تحصیلی و معدل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور قبول شده اند وجود دارد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام وقت بخیر
   به موافقت واحد دانشگاهی شما بستگی دارد .

 6. Tajrobi
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام دیپلم تجربی دارم نظام قدیم فقط پیش رو به اتمام نرساندم
  . پیام نور میتونم حسابداری یا مدیریت ثبت نام کنم?

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام روزتون بخیر
   اگر پیش نداشته باشید نمی تونید برای کارشناسی پیوسته شرکت کنید
   برای راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 7. نسیم
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام آیا ثبت نام پیام نور تمدید میشه؟!

  • مشاور محمدی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت به خیر
   در صورت تمدید مهلت ثبت نام از طریق همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   باسلام و احترام جهت تمدید مهلت ثبت نام پدون کنکور پیام نور هنوز اطلاعیه ای داده نشده

 8. نسیم
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام امکان تمدید ثبت نام پیام نور هست؟!

  • مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   باسلام و احترام اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت ثبت نام پیام نور داد ه نشده

 9. حانیه مقصودی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام
  من برا ورودی بهمن ماه ۱۴۰۱ ثبت نام کردم بعد از ثبت نام باید چه کاری انجام بدیم؟

  • مشاور رضایی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   باسلام و احترام شما بعد از ثبت نام بدون کنکور پیام نور منتظر نتایج در دهه سوم دی ماه باشید

 10. ن
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام خسته نباشید
  روش ثبت نام پیام نور بدون کنکور مثل روش انتخاب رشته با کنکوره یا فرق دارن ؟

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام در پیام نور بدون کنکور در سامانه سنجش با خرید کارت اعتباری صورت میگیرد و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

   • احمدرضا
    ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

    بببخشید من دانشجو انصرافی پیام نورم
    بعد سوالی داشتم
    چیزی به اسم تمدید معافیت تحصیلی برای من از همین پیام نور که انصراف دادم وجود داره؟
    یعنی دوباره میتونم ادامش بدم

    • hoseini
     ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

     سلام و احترام
     اگر انصراف شما برای بار اول است و از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارید بعد از قبولی معافیت مجدد صادر میگردد

  • مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز نوع انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی با انتخاب رشته براساس کنکور سراسری یکسری تفاوت ها دارد از جمله تعداد رشته های انتخابی .کدواحد هاورشته ها و…. لطفا جهت بررسی دقیق وضعت تحصیلی تون ونحوه ی انتخاب رشته ی درست واصولی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. نسیم
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام برا ثبت نام سراسری بدون کنکور برای خرید کارت فرق میکنه دیپلمت انسانی یا تجربی باشه یا نه؟!

  • rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   در دانشگاه های سراسری جهت نام نویسی بدون کنکور تفاوتی در خرید کارت برای نوع دیپلم وجود ندارد. این تفاوت در خرید کارت مربوط به دانشگاه ازاد میباشد

   • نسیم
    ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

    ممنون

 12. F
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  اطلاعیه که برای ثبت نام بدون کنکور اومده ینی میتونیم ثبت نام کنیم ؟

  • rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام.
   نام نویسی بدون کنکوربرای مجموعه دانشگاه های سراسری و آزاد آغاز شده و تا 10 دی ماه ادامه دارد و حق انتخاب رشته را بعد از پرداخت هزینه دارید.

 13. Reza
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام ببخشید کی زمان ثبت نام بدون آزمون پیام نور اعلام میشه؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت به خیر
   زمان ثبت نام را از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 14. R
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام دانشگاه آزاد هم ممکنه ورودی بهمن دانشجو نگیره؟اونم باید سازمان سنجش اعلام کنه که چه زمانی ثبت نام کنیم؟

  • مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام
   معمولا و طبق تجربه سال های قبل برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پذیرش داره
   اطلاع رسانی هم از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام میشه

 15. F
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام اینکه گفته شده امسال پیام نور نوبت دو ثبت نام ندارن درسته ؟

  • مشاور براتی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه منتشر نشده است وبه صورت قطعی نمیشود گفت که دانشگاه پیام نور ارائه میدهد امسال یا خیر

 16. سحر
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  وقت بخیر ،امکان داره امسال اصلا ورودی بهمن پیام نور نخوان؟

  • مشاور براتی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقتتون بخیر
   بستگی به رشته وشهر دارد که ایا ظرفیت دارد یا خیر که اگر ظرفیت داشته باشد بله ارائه میشود .لطفا جهت بررسی دقیق تر رشته ودانشگاه مربوطه با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصضل فرمایید

   • نجفی
    ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳

    سلام دانشجوی دانشگا ازاد هستم میخام برم پیام نور بدون ازمون چیکار باید بکنم

    • مشاور اقازاده
     ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۴

     سلام وقت بخیر
     باید بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنید

 17. سحر
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام امکان داره امسال اصلا اصلا بهمن وردی پیام نور نباشه؟

  • مشاور صادقی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام
   طبق تجربه سال های گذشته ی ما معمولا برای تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور اعلام ظرفیت مازاد میکنه

 18. رازی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام ، ممکنه امسال به خاطر تغییراتی که توی کنکور و انتخاب رشته‌ها پیش اومد ، دانشگاه پیام نور ورودی بهمن دانشجو نگیره

  • مشاور ملکی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   درحال حاضر دفنرچه های بدون کنکور منتشر نشده اند .
   برای اطلاع بیشتر درمورد رشته های مناسب دانشگاه پیام نور با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 19. نیلوفر
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام و روزتون بخیر
  من دکترای فلسفه دارم ولی میخوام مجددا کارشناسی حقوق بخونم سوالم اینه امکان تطبیق واحد هست و چطوری میتونم اینکارو انجام بدم

  • tahmasebi
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام دوست عزیز بله شما امکان تطبیق واحدهای مشترک و همنام در این دو رشته را دارید،بعد از قبولی در دانشگاه مورد نظر درخواست خودتون رو به واحد آموزش میدهید و اینکار توسط مدیر گروه شما انجام خواهد شد.

 20. نگین
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام ببخشید ثبت دانشگاه پيام نور بدون کنکور ترم بهمن ماه از کی شروع میشه؟

  • مشاور براتی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ترم بهمن از نیمه اذرماه اغاز میشود ولی هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است

 21. حمیا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام من کارشناسی علمی کاربردی دارم، میخوام ارشد پیام نورشرکت کنم رشته منابع انسانی میشه راهنماییم کنید

  • مشاور عیسائی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام وقت بخیر
   منابع امتحانی شما بسیار گسترده میباشد جهت اطلاع از منابع آزمون فراگیر پیام نور با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. سالار
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

  من برای ثبت نام کارشناسی پیام نور برای ورودی مهرماه کجا باید اقدام کنم سامانه سنجش که چیزی در این زمینه نزاشته مشاوره ها هم همه به درد نخور وفقط می خوان با حرف زدن الکی زمان مشاوره رو زیاد کنن آخرش هم کارت رو راه نمی اندازن 09125457629 شماره ام هست کسی اگر اطلاع داره زودتر بگه امروز 10 مهر شد کجا باید ثبت نام کنم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور برسی شود

 23. M
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام وقت بخیر من سال 86 دانشجو رشته فقه و مبانی پیام نور بودم نتونستم ادامه بدم درسم رو ..الان می تونم توی رشته حسابداری ثبت نام کنم؟

  • abbasi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   شرایط دیگر شما باید بررسی شود . منعی برای ثبت نام ندارید .

 24. آنیتا
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام ممنون از پاسخگویی، یعنی الان نمیتونم ثبت نام پیام نور را انجام بدم؟ برای صدور دیپلم مجدد گفتن ۱ تا ۶ ماه زمان میبره. مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور تا ۱۲ ام هست، فعلا نمیشه برای ثبت نام کاری کرد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام و بخیر شما شرایط ثبت نام در دانشگاه پیام نور را ندارید

 25. آنیتا
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام من پیام نور قبول شدم ولی برای ثبت نام مدرک دیپلمی که از مدرسه قبلا گرفته بودم رو گم کردم، بدون این گواهی امکان ثبت نام هست؟ کد سوابق تحصیلی دیپلمم رو دارم.

  • haghipor
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   در صورت نخست به آموزش پروش محل تحصیل تون مراجعه کنید و در خواست مدرک دیپلم مجدد بدید

 26. زری
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقت بخیر من مهندسی نفت در دانشگاه پیام نور مجاز شدم و سوالم اینه که بعدا اگه بخوام واسه کنکور مجدد ثبت نام گنم ایا لازمه قبلش از دانشگاه انصراف بدم؟؟؟ چون من قصد دارم دوباره کنکور بدم ولی بازم نمخام انصراف بدم اگه قبول نشدم کنکور رو ، لطفا راهنمابی کنید چکارکنم ممنون

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 27. بهنام
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام، من آخر شهریور امسال معافیت تحصیلیم تمام میشه و مشمول سربازی میشم،و اگر تاریخ اعزام من برای آذر ماه باشه و بتونم حتی دوماه عقب بندازم و تاریخ اعزامم برای بهمن ماه بشه میتونم اگر پیام نور کنکور فراگیر رو اجرا کرد ثبت نام کنم و شرکت کنم؟ تاریخ خود کنکور فراگیر تقریبا چه زمانی میشه و اعلام نتایج چند روز طول میکشه آیا میتونم توی ان فرجه ایی که گرفتم کاری کنم؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد.
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور برای کارشناسی ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

 29. arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیریرای ثبت نام بدون کنکور پیام نور ورودی مهر ماه از امروز مجدد امکان ثبت نام دارید در سایت سازمان سنجش و در صورت تمایل ما هم میتونیم براتون ثبت نام کنیم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • محمد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   یک سوال ازتون داشتم میخواستم بدونم من در یک مدرسه آموزش از راه دور تحصیل می کنم در رشته انسانی پایه یازدهم آیا می توانم بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

   • karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • gholizadegan
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام روزتون بخیر شرط معدل 16 به بالا ملاک است برای بدون کنکور

 30. مرضیه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام برای کارشناسی پیام نور بدون آزمون بهمن ماه چ وقت هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام
   وقت بخیر
   مهلت ثبت نام تموم شده

 31. mori
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام وقت شما بخیر من فارغ التحصیل تجربی ام و سال 1401 سومین باریه که میخوام کنکور بدم الان میخوام پیام نور ثبت نام کنم که سربازیو دور بزنم و تا فروردین 1401 معافیت دارم خواستم بپرس کدوم کدو واسه نظام وظیفه بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر شما الان معاقیت موقت دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 32. هنر
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

  با معدل کل 13.5 نظام قدیم ، در چه رشته ای میتونم در دانشگاه پیام نور بدون کنکور قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر نیاز به اطلاعات بیشتری از سوی شما است برای بررسی شرایط شما با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 33. Javad
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر من تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ معافیت دارم ترم بهمن میتونم پیام نور ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام میتونید ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1400 رو برای بهمن انجام بدید.

 34. زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  آیا اطلاع دارید که دانشگاه پیام نور خرم آبادمقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی داره یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام
   باید دفترچه سال 1400 بررسی شود.برای اطلاع از رشته های بدون کنکور مقطع ارشد با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه زمانی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام آذرماه هست

 36. محبوبه
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام مهلت ثبت نام بدون آزمون برای ترم بهمن ماه برای کارشناسی رشته حقوق چه زمانی هست

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در ترم بهمن ماه سال 1400 دانشگاه پیام نور رشته حقوق در بازه زمانی دی یا بهمن ماه است موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام توی دی ماه است

 37. فرزانه
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام من دیپلم تجربی دارم با این وجود میتونم رشته حسابداری بخونم در دانشگاه پیام نور

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر.بله موردی نداره.

 38. میرافضلی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

  ایا بدون کنکورارشد ثبت نام دارد؟تکمیل ظرفیت برای کارشناسی ارشد از چ زمانی شروع میشود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام بله باسهمیه استعداددرخشان میتوانیدانجام دهید

 39. شجری
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام مهلت ثبت نام ورودی بهمن ماه بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا چه تاریخی هست
  آیا از هزینه های شهریه و ثبت نام اطلاعی دارید؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید؟

 40. حسینی
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت به خیر مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تا 5 شهریور ماه بود.

 41. موسی صفری
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام من لیسانس پرستاری دارم میاواستم ددونم میتونم پیام نور ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام خیر دندان پیام نور ارائه نمیشود

 42. سارا حجازی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام،، امکانش هست بدون کنکور ثبت نام کنیم ولی پذیرفته نشیم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقتتون بخیر.
   بله امکانش هست.

 43. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  مشاوره خانم قربانیان عالیه

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   بله بسیارعالیست ممنون

 44. Fateme
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام .بخشید من دوازدهم انسانی هسم.میخاستم ببینم ورودی بهمن دانشگا پیام نور پذیرش داره و اگ داره کی زمان ثبت نامه؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   خوب

   • moshaverarshad
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

    زمان ثبت نام کیه

    • moshaverarshad
     ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

     سامانه ثبت نام چیه

مطالب مرتبط

تماس با مشاور