ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 + شرایط + مدارک

ثبت نام بدون کنکور پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برخی از افراد تصمیم دارند تا در دانشگاه بدون کنکور پیام نور ثبت نام نمایند. آن ها برای این کار ابتدا باید شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور را دانسته و سپس در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور اقدام نمایند. علاوه بر شرایط، آن ها باید مدارکی را نیز با خود به همراه داشته و با تمامی رشته های دانشگاه پیام نور بدون آزمون آشنا باشند. سپس، مرحله به مرحله و از طریق اینترنت، فرایند ثبت نام را به درستی انجام دهند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید ثبت نام بدون کنکور پیام نور را انجام دهید، به یاد داشته باشید که ابتدا باید از زمان ثبت نام در هر دو ترم مهر و بهمن اطلاع یابید. سپس، شرایط ثبت نام در این دانشگاه را دانسته و پس از آن برای ثبت نام اقدام نمایید. برای آشنایی با تمامی این موارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله شما عزیزان را با زمان، نحوه، تمامی شرایط، و … به طور کامل و مفصل آشنا خواهیم کرد. 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما عزیزان برای ثبت نام باید به صورت اینترنتی و در مدت زمان مشخص، اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید در هر دو ترم مهر ماه و بهمن ماه برای این کار اقدام کنید. زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور در هر دو ترم، از سمت سازمان سنجش مقرر می شود. اگر که می خواهید در مهر ماه در دانشگاه های پیام نور بدون شرکت در آزمون ثبت نام نمایید، باید در اواسط مرداد ماه به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید و اگر که می خواهید در ترم بهمن در دانشگاه های پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون ثبت نام نمایید، باید بگوییم که زمان دقیق ثبت نام در ترم بهمن نیز هم چنان از سمت سازمان سنجش اعلام نشده است. اما، طبق روال سال های گذشته، شما عزیزان ممکن است که در نیمه دوم آذر ماه بتوانید این کار را انجام دهید. البته شما عزیزان می توانید در دانشگاه های آزاد نیز ثبت نام کرده و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ها درس بخوانید. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور به شرح زیر می باشد:

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
نیمسال ورودی تاریخ آغاز مهلت ثبت نام تاریخ اتمام مهلت ثبت نام تمدید مهلت
مهر 18 مرداد 23 مرداد تا 24 مرداد
بهمن اعلام نشده اعلام نشده اعلام نشده

 

 

📌 برای مطالعه مقاله زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 همان گونه که در ابتدای مقاله بیان کردیم، شما متقاضیان و داوطلبان گرامی باید برای ثبت نام در این دانشگاه ها آن هم بدون شرکت در آزمون، باید شرایطی را دارا باشید. در واقع، شما باید تمامی این شرایط اعم از عمومی و اختصاصی را داشته باشید تا بتوانید در این دانشگاه ها ثبت نام کنید. به یاد داشته باشید که حتی اگر یکی از شرایط را نداشته باشید، باز هم نمی توانید فرایند ثبت نام را انجام دهید. برخی از مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در دانشگاه های پیام نور بدون شرکت در آزمون، شامل موارد زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

شرایط عمومی برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون به صورت زیر می باشد:

شرایط عمومی ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون
تمامی شما داوطلبان عزیز باید به دین اسلام اعتقاد داشته باشید. 
شما عزیزان نباید هیچ گونه سابقه کیفری و یا فساد اخلاقی داشته باشید.
متقاضیان گرامی نباید به هیچ گونه مواد مخدری، اعتیاد داشته باشید. 

 

 

شرایط ثبت نام انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

شرایط  اختصاصی ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون به شرح زیر می باشد:

شرایط  اختصاصی ثبت نام در دانشگاه پیام نور بدون آزمون
شما عزیزان باید یکی از مدارک سه ساله نظام جدید (نظام 6- 3- 3)، دیپلم 3 ساله نظام قدیم+ مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی- واحدی یا ترمی- واحدی )، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) را ارائه دهید. 
اگر که شما جز دانشجویان دوره روزانه هستید، باید ابتدا از دانشگاه خود انصراف داده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. 
اگر مذکر هستید، باید کارت معافیت و یا پایان خدمت را دارا باشید. 

 

📣 اطلاعیه 📣

لازم به ذکر است تا بدانید که شما عزیزان باید رشته ای را انتخاب کنید که با سلامت جسمانی شما هیچ گونه تداخلی نداشته باشد. در غیر این صورت، بدانید که در آن رشته و در دانشگاه های پیام نور ثبت نام نخواهید شد. 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور 

داوطلبینی که در دوره کارشناسی ارشد خود جز نفرات برتر باشند می توانند بدون کنکوردر مقطع دکترا نیز ادامه تحصیل بدهند .شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مقطع دکترا به شرح زیر است:

 

شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مقطع دکترا
دارا بودن معدل کارشناسی بالاتر از 16
دارا بودن معدل کارشناسی ارشد بالاتر از 17
نبود فاصله زمانی بیش از 2 سال از فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد
کسب حداقل 70 امتیاز از مجموع امتیازات جداول فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه، مطابق با جدول ارزشیابی
رتبه های اول تا سوم فارغ التحصیلان هر رشته تحصیلی
فارغ التحصیلان رتبه اول در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت همزمان

نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور

شما داوطلبان گرامی و عزیز برای انجام فرایند ثبت نام، باید پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید. برای آشنایی با تمامی این مراحل، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما تمامی این مراحل را به صورت تصویری و گام به گام برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

راهنمای تصویری ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور

همان طور که بیان شد، شما متقاضیان عزیز برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور ، ابتدا باید به سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org مراجعه نمایید سپس مراحل زیر را طی نمایید:

1️⃣ ابتدا از منوی سمت راست، گزینه « سراسری » را انتخاب نمایید. هم اکنون وارد صفحه ای می شوید که باید در آن همانند تصویر زیر، بر روی گزینه « ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی » کلیک کنید. 

 

 

نحوه ثبت نام و انتخاب رشته

 

 

2️⃣ زمانی که انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور را کلیک نمایید وارد صفجه جدید شده که در مرحله بعدی، شما عزیزان باید موارد ذکر شده را خوانده و بر روی گزینه « تایید و ادامه _ گام بعدی » کلیک نمایید. پس از آن صفحه ای برای شما باز می شود که باید در آن عکس خود را وارد کنید. 

 

 

راهنمای تصویری انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور

 

 

3️⃣ در این مرحله، باید فرم ثبت نام را تکمیل کرده و بر روی گزینه « تایید » کلیک کنید. پس از تکمیل فرم، اطلاعات خود را چک کنید که تمامی آن ها را به درستی وارد کرده باشید. در نهایت، باید شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت کرده و یا چاپ نمایید. 

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام

 

اگر پس از مشاهده مراحل، سوالی داشتید و یا نتوانستید انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور را تا انتها به درستی انجام دهید، نگران نباشید. زیرا، شما می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. همچنین، می توانید مقاله زیر را مطالعه نموده و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید. 

 

 

📌 برای مطالعه مقاله ثبت نام دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

مدارک مورد نیاز برای دانشگاه پیام نور بدون آزمون 

هم اکنون که به طور کامل با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که برای ثبت نام، چه مدارکی لازم است؟ برای انجام این کار، شما عزیزان باید مدارکی را به همراه داشته باشید که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 

اصل و کپی شناسنامه

اصل و کپی کارت ملی

فایل اسکن شده عکس 3×4 یا 4×6 داوطلب (عکس اسکن شده باید با فرمت jpg، حداقل اندازه 200×300 و حداکثر 300×400 پیکسل، حجمی کمتر از 70 کیلوبایت، دارای پس زمینه سفید، فاقد حاشیه های زائد، کاملا واضح، عاری از هرگونه اثر مهر و منگنه و متعلق به سال جاری داوطلب باشد.)

مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا (کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت و…)

مدرک کاردانی، مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا جدید ممکن است حین ثبت نام اینترنتی مورد نیاز قرار نگیرد اما داشتن آن الزامی است.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پیام نور

 

 دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 

شما عزیزان اگر برای آشنایی بیشتر با شرایط، نحوه ثبت نام و … بهتر است که دفترچه ثبت نام را دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایید. لازم به ذکر است تا بدانید که دفترچه سال تحصیلی 1401 هنوز از سمت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر نشده است. اما، شما عزیزان می توانید برای آشنایی با محتوای آن، دفترچه سال گذشته را دانلود نمایید. به یاد داشته باشید که دفترچه مهر ماه با دفترچه بهمن ماه، متفاوت می باشند و شما باید برای ترمی که می خواهید در آن ثبت نام نمایید را دانلود کنید. دفترچه های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های پیام نور در ترم های بهمن و مهر، به شرح زیر می باشند: 

 

دفترچه مهر ماه 1400 ↩️ دانلود مستقیم
  دفترچه بهمن ماه 1400  ↩️ دانلود مستقیم

 

 

مشاوره ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

شما عزیزانی که تصمیم دارید تا بدون شرکت در کنکور و فقط بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه های پیام نور شوید، فراموش نکنید که باید معدلتان بالا باشد. بنابراین، باید سعی کنید تا دروس خود با با بهترین نمره های ممکن پاس کنید. برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب دانشگاه خوب، بهتر است که از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. مشاوران هم به شما در طی سال های تحصیل کمک می کنند که نمرات بالایی کسب نمایید. هم به شما کمک می کنند تا انتخاب رشته بدون کنکور پیام نور را به درستی انجام داده و دانشگاه خوبی را انتخاب نمایید. علاوه بر این، مشاوران به شما کمک می کنند تا در هنگام ثبت نام با هیچ مشکلی رو به رو نشوید. به یاد داشته باشید که حتما از هر شخصی در این زمینه یاری نخواهید. زیرا، گاهی اوقات افرادی که دانش و مهارت کافی را ندارند، ممکن است شما را به اشتباه راهنمایی کنند. مشاوران ما در ایران تحصیل با دانش و مهارت و تجربه بالا، می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. شما می توانید، هم به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. 

 

 

📌 برای دریافت مشاوره دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه های پیام نور 

🔊 کلنگ نخستین دانشگاه در کلات نادر به زمین خورد

پروژه ساخت دانشگاه پیام نور در شهرستان کلات نادر با حضور مسئولان شهرستان و استان آغاز شد.

🔊 پیشنهاد دانشگاه پیام نور به دانشگاه فرهنگیان چه بود؟/ جزئیات طرح تربیت دبیر در پیام نور

ابراهیم تقی‌ زاده سرپرست دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با دانشگاه فرهنگیان در مرحله مذاکرات و تبادل نظرات هستیم که در این راستا دو پیشنهاد را مطرح کردیم.

🔊 خانه خلاق و نوآوری دانشگاه پیام نور افتتاح می‌شود

خانه خلاق و نوآوری دانشگاه پیام نور ۲۰ تیر با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح می‌شود.

خلاصه مطلب
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام، باید تمامی مراحل ذکر شده را با دقت انجام دهید. فراموش نکنید که در نهایت کد رهگیری را یادداشت نمایید. زیرا، اگر این کد را نداشته باشید، در آینده نمی توانید نتایج را مشاهده کنید و یا اطلاعات خود را ویرایش کنید. همچنین، بهتر است که از یک مشاور مجرب و با تجربه در تمامی مراحل، کمک بگیرید. همکاران و مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند به شما عزیزان کمک کنند. اگر به کمک نیاز دارید و یا سوال و ابهامی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. مشاوران ما در کم ترین زمان ممکن به شما کمک خواهند کرد.

 

 

📎برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

🎧 پادکست صوتی مقاله🎧

4.4/5 - (11 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال جاری در چه زمانی انجام می شود؟ 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون برای ورودی های مهر ماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام می گیرد.

سامانه ثبت نام بدون آزمون پیام نور چیست؟ 

سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است. 

آیا ثبت نام دانشگاه پیام نور در زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور با توجه به شرایطی انجام می گیرد؟

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در مقاله ذکر شده است لطفا آن را مطالعه نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Tajrobi
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام دیپلم تجربی دارم نظام قدیم فقط پیش رو به اتمام نرساندم
  . پیام نور میتونم حسابداری یا مدیریت ثبت نام کنم?

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام روزتون بخیر
   اگر پیش نداشته باشید نمی تونید برای کارشناسی پیوسته شرکت کنید
   برای راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 2. Avatar photo
  نسیم
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

  سلام آیا ثبت نام پیام نور تمدید میشه؟!

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت به خیر
   در صورت تمدید مهلت ثبت نام از طریق همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

   باسلام و احترام جهت تمدید مهلت ثبت نام پدون کنکور پیام نور هنوز اطلاعیه ای داده نشده

 3. Avatar photo
  نسیم
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام امکان تمدید ثبت نام پیام نور هست؟!

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   باسلام و احترام اطلاعیه ای در خصوص تمدید مهلت ثبت نام پیام نور داد ه نشده

 4. Avatar photo
  حانیه مقصودی
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام
  من برا ورودی بهمن ماه ۱۴۰۱ ثبت نام کردم بعد از ثبت نام باید چه کاری انجام بدیم؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

   باسلام و احترام شما بعد از ثبت نام بدون کنکور پیام نور منتظر نتایج در دهه سوم دی ماه باشید

 5. Avatar photo
  ن
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام خسته نباشید
  روش ثبت نام پیام نور بدون کنکور مثل روش انتخاب رشته با کنکوره یا فرق دارن ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام در پیام نور بدون کنکور در سامانه سنجش با خرید کارت اعتباری صورت میگیرد و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

   • Avatar photo
    احمدرضا
    ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

    بببخشید من دانشجو انصرافی پیام نورم
    بعد سوالی داشتم
    چیزی به اسم تمدید معافیت تحصیلی برای من از همین پیام نور که انصراف دادم وجود داره؟
    یعنی دوباره میتونم ادامش بدم

    • Avatar photo
     hoseini
     ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

     سلام و احترام
     اگر انصراف شما برای بار اول است و از نظر نظام وظیفه مشکلی ندارید بعد از قبولی معافیت مجدد صادر میگردد

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز نوع انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی با انتخاب رشته براساس کنکور سراسری یکسری تفاوت ها دارد از جمله تعداد رشته های انتخابی .کدواحد هاورشته ها و…. لطفا جهت بررسی دقیق وضعت تحصیلی تون ونحوه ی انتخاب رشته ی درست واصولی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. Avatar photo
  نسیم
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام برا ثبت نام سراسری بدون کنکور برای خرید کارت فرق میکنه دیپلمت انسانی یا تجربی باشه یا نه؟!

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   در دانشگاه های سراسری جهت نام نویسی بدون کنکور تفاوتی در خرید کارت برای نوع دیپلم وجود ندارد. این تفاوت در خرید کارت مربوط به دانشگاه ازاد میباشد

   • Avatar photo
    نسیم
    ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

    ممنون

 7. Avatar photo
  F
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  اطلاعیه که برای ثبت نام بدون کنکور اومده ینی میتونیم ثبت نام کنیم ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام.
   نام نویسی بدون کنکوربرای مجموعه دانشگاه های سراسری و آزاد آغاز شده و تا 10 دی ماه ادامه دارد و حق انتخاب رشته را بعد از پرداخت هزینه دارید.

 8. Avatar photo
  Reza
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام ببخشید کی زمان ثبت نام بدون آزمون پیام نور اعلام میشه؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت به خیر
   زمان ثبت نام را از طریق سایت سنجش پیگیری نمایید.

 9. Avatar photo
  R
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  سلام دانشگاه آزاد هم ممکنه ورودی بهمن دانشجو نگیره؟اونم باید سازمان سنجش اعلام کنه که چه زمانی ثبت نام کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام
   معمولا و طبق تجربه سال های قبل برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پذیرش داره
   اطلاع رسانی هم از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام میشه

 10. Avatar photo
  F
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام اینکه گفته شده امسال پیام نور نوبت دو ثبت نام ندارن درسته ؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه منتشر نشده است وبه صورت قطعی نمیشود گفت که دانشگاه پیام نور ارائه میدهد امسال یا خیر

 11. Avatar photo
  سحر
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  وقت بخیر ،امکان داره امسال اصلا ورودی بهمن پیام نور نخوان؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقتتون بخیر
   بستگی به رشته وشهر دارد که ایا ظرفیت دارد یا خیر که اگر ظرفیت داشته باشد بله ارائه میشود .لطفا جهت بررسی دقیق تر رشته ودانشگاه مربوطه با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصضل فرمایید

 12. Avatar photo
  سحر
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام امکان داره امسال اصلا اصلا بهمن وردی پیام نور نباشه؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام
   طبق تجربه سال های گذشته ی ما معمولا برای تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور اعلام ظرفیت مازاد میکنه

 13. Avatar photo
  رازی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام ، ممکنه امسال به خاطر تغییراتی که توی کنکور و انتخاب رشته‌ها پیش اومد ، دانشگاه پیام نور ورودی بهمن دانشجو نگیره

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر
   درحال حاضر دفنرچه های بدون کنکور منتشر نشده اند .
   برای اطلاع بیشتر درمورد رشته های مناسب دانشگاه پیام نور با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 14. Avatar photo
  نیلوفر
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام و روزتون بخیر
  من دکترای فلسفه دارم ولی میخوام مجددا کارشناسی حقوق بخونم سوالم اینه امکان تطبیق واحد هست و چطوری میتونم اینکارو انجام بدم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام دوست عزیز بله شما امکان تطبیق واحدهای مشترک و همنام در این دو رشته را دارید،بعد از قبولی در دانشگاه مورد نظر درخواست خودتون رو به واحد آموزش میدهید و اینکار توسط مدیر گروه شما انجام خواهد شد.

 15. Avatar photo
  نگین
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام ببخشید ثبت دانشگاه پيام نور بدون کنکور ترم بهمن ماه از کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ترم بهمن از نیمه اذرماه اغاز میشود ولی هنوز تاریخ دقیق ثبت نام مشخص نشده است

 16. Avatar photo
  حمیا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام من کارشناسی علمی کاربردی دارم، میخوام ارشد پیام نورشرکت کنم رشته منابع انسانی میشه راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام وقت بخیر
   منابع امتحانی شما بسیار گسترده میباشد جهت اطلاع از منابع آزمون فراگیر پیام نور با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Avatar photo
  سالار
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

  من برای ثبت نام کارشناسی پیام نور برای ورودی مهرماه کجا باید اقدام کنم سامانه سنجش که چیزی در این زمینه نزاشته مشاوره ها هم همه به درد نخور وفقط می خوان با حرف زدن الکی زمان مشاوره رو زیاد کنن آخرش هم کارت رو راه نمی اندازن 09125457629 شماره ام هست کسی اگر اطلاع داره زودتر بگه امروز 10 مهر شد کجا باید ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور برسی شود

 18. Avatar photo
  M
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

  سلام وقت بخیر من سال 86 دانشجو رشته فقه و مبانی پیام نور بودم نتونستم ادامه بدم درسم رو ..الان می تونم توی رشته حسابداری ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   شرایط دیگر شما باید بررسی شود . منعی برای ثبت نام ندارید .

 19. Avatar photo
  آنیتا
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام ممنون از پاسخگویی، یعنی الان نمیتونم ثبت نام پیام نور را انجام بدم؟ برای صدور دیپلم مجدد گفتن ۱ تا ۶ ماه زمان میبره. مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور تا ۱۲ ام هست، فعلا نمیشه برای ثبت نام کاری کرد؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام و بخیر شما شرایط ثبت نام در دانشگاه پیام نور را ندارید

 20. Avatar photo
  آنیتا
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام من پیام نور قبول شدم ولی برای ثبت نام مدرک دیپلمی که از مدرسه قبلا گرفته بودم رو گم کردم، بدون این گواهی امکان ثبت نام هست؟ کد سوابق تحصیلی دیپلمم رو دارم.

  • Avatar photo
   haghipor
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   در صورت نخست به آموزش پروش محل تحصیل تون مراجعه کنید و در خواست مدرک دیپلم مجدد بدید

 21. Avatar photo
  زری
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقت بخیر من مهندسی نفت در دانشگاه پیام نور مجاز شدم و سوالم اینه که بعدا اگه بخوام واسه کنکور مجدد ثبت نام گنم ایا لازمه قبلش از دانشگاه انصراف بدم؟؟؟ چون من قصد دارم دوباره کنکور بدم ولی بازم نمخام انصراف بدم اگه قبول نشدم کنکور رو ، لطفا راهنمابی کنید چکارکنم ممنون

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 22. Avatar photo
  بهنام
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام، من آخر شهریور امسال معافیت تحصیلیم تمام میشه و مشمول سربازی میشم،و اگر تاریخ اعزام من برای آذر ماه باشه و بتونم حتی دوماه عقب بندازم و تاریخ اعزامم برای بهمن ماه بشه میتونم اگر پیام نور کنکور فراگیر رو اجرا کرد ثبت نام کنم و شرکت کنم؟ تاریخ خود کنکور فراگیر تقریبا چه زمانی میشه و اعلام نتایج چند روز طول میکشه آیا میتونم توی ان فرجه ایی که گرفتم کاری کنم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد.
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. Avatar photo
  arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور برای کارشناسی ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

 24. Avatar photo
  arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیریرای ثبت نام بدون کنکور پیام نور ورودی مهر ماه از امروز مجدد امکان ثبت نام دارید در سایت سازمان سنجش و در صورت تمایل ما هم میتونیم براتون ثبت نام کنیم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • Avatar photo
   محمد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   یک سوال ازتون داشتم میخواستم بدونم من در یک مدرسه آموزش از راه دور تحصیل می کنم در رشته انسانی پایه یازدهم آیا می توانم بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

   • Avatar photo
    karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • Avatar photo
    gholizadegan
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام روزتون بخیر شرط معدل 16 به بالا ملاک است برای بدون کنکور

 25. Avatar photo
  مرضیه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام برای کارشناسی پیام نور بدون آزمون بهمن ماه چ وقت هستش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام
   وقت بخیر
   مهلت ثبت نام تموم شده

 26. Avatar photo
  mori
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام وقت شما بخیر من فارغ التحصیل تجربی ام و سال 1401 سومین باریه که میخوام کنکور بدم الان میخوام پیام نور ثبت نام کنم که سربازیو دور بزنم و تا فروردین 1401 معافیت دارم خواستم بپرس کدوم کدو واسه نظام وظیفه بزنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر شما الان معاقیت موقت دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 27. Avatar photo
  هنر
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

  با معدل کل 13.5 نظام قدیم ، در چه رشته ای میتونم در دانشگاه پیام نور بدون کنکور قبول بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر نیاز به اطلاعات بیشتری از سوی شما است برای بررسی شرایط شما با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 28. Avatar photo
  Javad
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر من تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ معافیت دارم ترم بهمن میتونم پیام نور ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام میتونید ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1400 رو برای بهمن انجام بدید.

 29. Avatar photo
  زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  آیا اطلاع دارید که دانشگاه پیام نور خرم آبادمقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی داره یا نه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام
   باید دفترچه سال 1400 بررسی شود.برای اطلاع از رشته های بدون کنکور مقطع ارشد با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 30. Avatar photo
  زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه زمانی هست ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام آذرماه هست

 31. Avatar photo
  محبوبه
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام مهلت ثبت نام بدون آزمون برای ترم بهمن ماه برای کارشناسی رشته حقوق چه زمانی هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در ترم بهمن ماه سال 1400 دانشگاه پیام نور رشته حقوق در بازه زمانی دی یا بهمن ماه است موفق باشید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام توی دی ماه است

 32. Avatar photo
  فرزانه
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام من دیپلم تجربی دارم با این وجود میتونم رشته حسابداری بخونم در دانشگاه پیام نور

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر.بله موردی نداره.

 33. Avatar photo
  میرافضلی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

  ایا بدون کنکورارشد ثبت نام دارد؟تکمیل ظرفیت برای کارشناسی ارشد از چ زمانی شروع میشود؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام بله باسهمیه استعداددرخشان میتوانیدانجام دهید

 34. Avatar photo
  شجری
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام مهلت ثبت نام ورودی بهمن ماه بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا چه تاریخی هست
  آیا از هزینه های شهریه و ثبت نام اطلاعی دارید؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید؟

 35. Avatar photo
  حسینی
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام الان میشه ثبت نام کرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت به خیر مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تا 5 شهریور ماه بود.

 36. Avatar photo
  موسی صفری
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام من لیسانس پرستاری دارم میاواستم ددونم میتونم پیام نور ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام خیر دندان پیام نور ارائه نمیشود

 37. Avatar photo
  سارا حجازی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام،، امکانش هست بدون کنکور ثبت نام کنیم ولی پذیرفته نشیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقتتون بخیر.
   بله امکانش هست.

 38. Avatar photo
  moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  مشاوره خانم قربانیان عالیه

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   ممنون

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   بله بسیارعالیست ممنون

 39. Avatar photo
  Fateme
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام .بخشید من دوازدهم انسانی هسم.میخاستم ببینم ورودی بهمن دانشگا پیام نور پذیرش داره و اگ داره کی زمان ثبت نامه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   خوب

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

    زمان ثبت نام کیه

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

     سامانه ثبت نام چیه

تماس با مشاور