تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام بدون کنکور پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 + شرایط + مدارک

ثبت نام بدون کنکور پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برخی از افراد تصمیم دارند تا بدون کنکور و در دانشگاه های پیام نور ثبت نام نمایند. آن ها برای این کار ابتدا باید شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور را دانسته و سپس در زمان مقرر نسبت به آن اقدام نمایند. علاوه بر شرایط، آن ها باید مدارکی را نیز با خود به همراه داشته و با تمامی رشته های بدون کنکور این دانشگاه آشنا باشند. سپس، مرحله به مرحله و از طریق اینترنت، فرایند ثبت نام را به درستی انجام دهند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید ثبت نام بدون کنکور پیام نور را انجام دهید، به یاد داشته باشید که ابتدا باید از زمان ثبت نام در هر دو ترم مهر و بهمن اطلاع یابید. سپس، شرایط ثبت نام در این دانشگاه را دانسته و پس از آن برای ثبت نام اقدام نمایید. برای آشنایی با تمامی این موارد، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله شما عزیزان را با زمان، نحوه، تمامی شرایط، و … به طور کامل و مفصل آشنا خواهیم کرد. 

 

 

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما عزیزان برای ثبت نام باید به صورت اینترنتی و در مدت زمان مشخص، اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید در هر دو ترم مهر ماه و بهمن ماه برای این کار اقدام کنید. زمان ثبت نام بدون کنکور پیام نور در هر دو ترم، از سمت سازمان سنجش مقرر می شود. اگر که می خواهید در مهر ماه در دانشگاه های پیام نور بدون شرکت در آزمون ثبت نام نمایید، باید در اواسط مرداد ماه به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید. اما، هنوز زمان دقیقی از زمان ثبت نام از سمت سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام نشده است. 

اگر که می خواهید در ترم بهمن در دانشگاه های پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون ثبت نام نمایید، باید بگوییم که زمان دقیق ثبت نام در ترم بهمن نیز هم چنان از سمت سازمان سنجش اعلام نشده است. اما، طبق روال سال های گذشته، شما عزیزان ممکن است که در نیمه دوم آذر ماه بتوانید این کار را انجام دهید. البته شما عزیزان می توانید در دانشگاه های آزاد نیز ثبت نام کرده و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ها درس بخوانید. برای اطلاع از زمان ثبت نام در دانشگاه های آزاد بدون شرکت در آزمون، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید. 

 

 

برای مطالعه مقاله زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 همان گونه که در ابتدای مقاله بیان کردیم، شما متقاضیان و داوطلبان گرامی باید برای ثبت نام در این دانشگاه ها آن هم بدون شرکت در آزمون، باید شرایطی را دارا باشید. در واقع، شما باید تمامی این شرایط اعم از عمومی و اختصاصی را داشته باشید تا بتوانید در این دانشگاه ها ثبت نام کنید. به یاد داشته باشید که حتی اگر یکی از شرایط را نداشته باشید، باز هم نمی توانید فرایند ثبت نام را انجام دهید. برخی از مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در دانشگاه های پیام نور بدون شرکت در آزمون، شامل موارد زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

 • تمامی شما داوطلبان عزیز باید به دین اسلام اعتقاد داشته باشید. 
 • شما عزیزان نباید هیچ گونه سابقه کیفری و یا فساد اخلاقی داشته باشید.
 • متقاضیان گرامی نباید به هیچ گونه مواد مدری، اعتیاد داشته باشید. 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور

شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور

 • شما عزیزان باید یکی از مدارک سه ساله نظام جدید (نظام 6- 3- 3)، دیپلم 3 ساله نظام قدیم+ مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی- واحدی یا ترمی- واحدی )، دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) را ارائه دهید. 
 • اگر که شما جز دانشجویان دوره روزانه هستید، باید ابتدا از دانشگاه خود انصراف داده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. 
 • اگر مذکر هستید، باید کارت معافیت و یا پایان خدمت را دارا باشید. 

لازم به ذکر است تا بدانید که شما عزیزان باید رشته ای را انتخاب کنید که با سلامت جسمانی شما هیچ گونه تداخلی نداشته باشد. در غیر این صورت، بدانید که در آن رشته و در دانشگاه های پیام نور ثبت نام نخواهید شد. 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور

شما داوطلبان گرامی و عزیز برای انجام فرایند ثبت نام، باید پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید. برای آشنایی با تمامی این مراحل، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما تمامی این مراحل را به صورت تصویری و گام به گام برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور پیام نور 

همان طور که بیان شد، شما متقاضیان عزیز برای انجام فرایند ثبت نام، ابتدا باید به سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org مراجعه نمایید. سپس، از منوی سمت راست، گزینه « سراسری » را انتخاب نمایید. هم اکنون وارد صفحه ای می شوید که باید در آن همانند تصویر زیر، بر روی گزینه « ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی » کلیک کنید. 

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور

نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

 

در مرحله بعدی، شما عزیزان باید موارد ذکر شده را خوانده و بر روی گزینه « تایید و ادامه _ گام بعدی » کلیک نمایید. پس از آن صفحه ای برای شما باز می شود که باید در آن عکس خود را وارد کنید. 

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور پیام نور 

راهنمای تصویری ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

 

در این مرحله، باید فرم ثبت نام را تکمیل کرده و بر روی گزینه « تایید » کلیک کنید. پس از تکمیل فرم، اطلاعات خود را چک کنید که تمامی آن ها را به درستی وارد کرده باشید. در نهایت، باید شماره پرونده و کد رهگیری خود را یادداشت کرده و یا چاپ نمایید. 

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام بدون کنکور پیام نور 

راهنمای گام به گام ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

اگر پس از مشاهده مراحل، سوالی داشتید و یا نتوانستید این فرایند را تا انتها به درستی انجام دهید، نگران نباشید. زیرا، شما می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. همچنین، می توانید مقاله زیر را مطالعه نموده و پاسخ سوالات خود را یافت نمایید. 

 

 

برای مطالعه مقاله ثبت نام دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور

هم اکنون که به طور کامل با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در دانشگاه های غیر انتفاعی بر اساس سوابق تحصیلی آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که برای ثبت نام، چه مدارکی لازم است؟ برای انجام این کار، شما عزیزان باید مدارکی را به همراه داشته باشید که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 • اصل و کپی شناسنامه
 • اصل و کپی کارت ملی
 • فایل اسکن شده عکس 3×4 یا 4×6 داوطلب (عکس اسکن شده باید با فرمت jpg، حداقل اندازه 200×300 و حداکثر 300×400 پیکسل، حجمی کمتر از 70 کیلوبایت، دارای پس زمینه سفید، فاقد حاشیه های زائد، کاملا واضح، عاری از هرگونه اثر مهر و منگنه و متعلق به سال جاری داوطلب باشد.)
 • مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلبان آقا (کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت و…)

مدرک کاردانی، مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا جدید ممکن است حین ثبت نام اینترنتی مورد نیاز قرار نگیرد اما داشتن آن الزامی است.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور

 

 

 دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 

شما عزیزان اگر برای آشنایی بیشتر با شرایط، نحوه ثبت نام و … بهتر است که دفترچه ثبت نام را دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایید. لازم به ذکر است تا بدانید که دفترچه سال تحصیلی 1401 هنوز از سمت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر نشده است. اما، شما عزیزان می توانید برای آشنایی با محتوای آن، دفترچه سال گذشته را دانلود نمایید. به یاد داشته باشید که دفترچه مهر ماه با دفترچه بهمن ماه، متفاوت می باشند و شما باید برای ترمی که می خواهید در آن ثبت نام نمایید را دانلود کنید. دفترچه های ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های پیام نور در ترم های بهمن و مهر، به شرح زیر می باشند: 

 

دفترچه مهر ماه 1400 دانلود مستقیم
  دفترجه بهمن ماه 1400  دانلود مستقیم

 

 

مشاوره ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

شما عزیزانی که تصمیم دارید تا بدون شرکت در کنکور و فقط بر اساس سوابق تحصیلی وارد دانشگاه های پیام نور شوید، فراموش نکنید که باید معدلتان بالا باشد. بنابراین، باید سعی کنید تا دروس خود با با بهترین نمره های ممکن پاس کنید. برای انجام فرایند ثبت نام و انتخاب دانشگاه خوب، بهتر است که از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. مشاوران هم به شما در طی سال های تحصیل کمک می کنند که نمرات بالایی کسب نمایید. هم به شما کمک می کنند تا انتخاب رشته ای درست داشته و دانشگاه خوبی را انتخاب نمایید. علاوه بر این، مشاوران به شما کمک می کنند تا در هنگام ثبت نام با هیچ مشکلی رو به رو نشوید. به یاد داشته باشید که حتما از هر شخصی در این زمینه یاری نخواهید. زیرا، گاهی اوقات افرادی که دانش و مهارت کافی را ندارند، ممکن است شما را به اشتباه راهنمایی کنند. مشاوران ما در ایران تحصیل با دانش و مهارت و تجربه بالا، می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری رسانند. شما می توانید، هم به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. 

 

 

برای دریافت مشاوره دانشگاه پیام نور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه های پیام نور 

کلنگ نخستین دانشگاه در کلات نادر به زمین خورد

پروژه ساخت دانشگاه پیام نور در شهرستان کلات نادر با حضور مسئولان شهرستان و استان آغاز شد.

پیشنهاد دانشگاه پیام نور به دانشگاه فرهنگیان چه بود؟/ جزئیات طرح تربیت دبیر در پیام نور

ابراهیم تقی‌ زاده سرپرست دانشگاه پیام نور اظهار کرد: با دانشگاه فرهنگیان در مرحله مذاکرات و تبادل نظرات هستیم که در این راستا دو پیشنهاد را مطرح کردیم.

خانه خلاق و نوآوری دانشگاه پیام نور افتتاح می‌شود

خانه خلاق و نوآوری دانشگاه پیام نور ۲۰ تیر با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح می‌شود.

خلاصه مطلب
ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با زمان، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام، باید تمامی مراحل ذکر شده را با دقت انجام دهید. فراموش نکنید که در نهایت کد رهگیری را یادداشت نمایید. زیرا، اگر این کد را نداشته باشید، در آینده نمی توانید نتایج را مشاهده کنید و یا اطلاعات خود را ویرایش کنید. همچنین، بهتر است که از یک مشاور مجرب و با تجربه در تمامی مراحل، کمک بگیرید. همکاران و مشاوران ما در ایران تحصیل می توانند به شما عزیزان کمک کنند. اگر به کمک نیاز دارید و یا سوال و ابهامی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید و یا برای ما کامنت بگذارید. مشاوران ما در کم ترین زمان ممکن به شما کمک خواهند کرد.

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

پادکست صوتی مقاله

4.4/5 - (11 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال جاری در چه زمانی انجام می شود؟ 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون برای ورودی های مهر ماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام می گیرد.

سامانه ثبت نام بدون آزمون پیام نور چیست؟ 

سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است. 

آیا ثبت نام دانشگاه پیام نور در زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور با توجه به شرایطی انجام می گیرد؟

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در مقاله ذکر شده است لطفا آن را مطالعه نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. بهنام
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام، من آخر شهریور امسال معافیت تحصیلیم تمام میشه و مشمول سربازی میشم،و اگر تاریخ اعزام من برای آذر ماه باشه و بتونم حتی دوماه عقب بندازم و تاریخ اعزامم برای بهمن ماه بشه میتونم اگر پیام نور کنکور فراگیر رو اجرا کرد ثبت نام کنم و شرکت کنم؟ تاریخ خود کنکور فراگیر تقریبا چه زمانی میشه و اعلام نتایج چند روز طول میکشه آیا میتونم توی ان فرجه ایی که گرفتم کاری کنم؟

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد.
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور برای کارشناسی ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

 3. arameshy791@gmail.com
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام برای ثبت نام بدونه کنکور دانشگاه پیام نور ورودی مهر ماه امسال باید کی ثبت نام کنم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام وقت بخیریرای ثبت نام بدون کنکور پیام نور ورودی مهر ماه از امروز مجدد امکان ثبت نام دارید در سایت سازمان سنجش و در صورت تمایل ما هم میتونیم براتون ثبت نام کنیم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • محمد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   یک سوال ازتون داشتم میخواستم بدونم من در یک مدرسه آموزش از راه دور تحصیل می کنم در رشته انسانی پایه یازدهم آیا می توانم بدون کنکور دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم؟

   • karimi
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • gholizadegan
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام روزتون بخیر شرط معدل 16 به بالا ملاک است برای بدون کنکور

 4. مرضیه
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام برای کارشناسی پیام نور بدون آزمون بهمن ماه چ وقت هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام
   وقت بخیر
   مهلت ثبت نام تموم شده

 5. mori
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام وقت شما بخیر من فارغ التحصیل تجربی ام و سال 1401 سومین باریه که میخوام کنکور بدم الان میخوام پیام نور ثبت نام کنم که سربازیو دور بزنم و تا فروردین 1401 معافیت دارم خواستم بپرس کدوم کدو واسه نظام وظیفه بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر شما الان معاقیت موقت دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 6. هنر
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

  با معدل کل 13.5 نظام قدیم ، در چه رشته ای میتونم در دانشگاه پیام نور بدون کنکور قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر نیاز به اطلاعات بیشتری از سوی شما است برای بررسی شرایط شما با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 7. Javad
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر من تا ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ معافیت دارم ترم بهمن میتونم پیام نور ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام میتونید ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1400 رو برای بهمن انجام بدید.

 8. زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  آیا اطلاع دارید که دانشگاه پیام نور خرم آبادمقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی داره یا نه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام
   باید دفترچه سال 1400 بررسی شود.برای اطلاع از رشته های بدون کنکور مقطع ارشد با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 9. زهرا عزیزی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر زمان ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور چه زمانی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام آذرماه هست

 10. محبوبه
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام مهلت ثبت نام بدون آزمون برای ترم بهمن ماه برای کارشناسی رشته حقوق چه زمانی هست

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در ترم بهمن ماه سال 1400 دانشگاه پیام نور رشته حقوق در بازه زمانی دی یا بهمن ماه است موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام توی دی ماه است

 11. فرزانه
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام من دیپلم تجربی دارم با این وجود میتونم رشته حسابداری بخونم در دانشگاه پیام نور

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر.بله موردی نداره.

 12. میرافضلی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

  ایا بدون کنکورارشد ثبت نام دارد؟تکمیل ظرفیت برای کارشناسی ارشد از چ زمانی شروع میشود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام بله باسهمیه استعداددرخشان میتوانیدانجام دهید

 13. شجری
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام مهلت ثبت نام ورودی بهمن ماه بدون کنکور در مقطع کارشناسی تا چه تاریخی هست
  آیا از هزینه های شهریه و ثبت نام اطلاعی دارید؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام
   برای چه رشته ای میخواید اقدام کنید؟

 14. حسینی
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام الان میشه ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت به خیر مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تا 5 شهریور ماه بود.

 15. موسی صفری
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام من لیسانس پرستاری دارم میاواستم ددونم میتونم پیام نور ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام خیر دندان پیام نور ارائه نمیشود

 16. سارا حجازی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام،، امکانش هست بدون کنکور ثبت نام کنیم ولی پذیرفته نشیم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقتتون بخیر.
   بله امکانش هست.

 17. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  مشاوره خانم قربانیان عالیه

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   بله بسیارعالیست ممنون

 18. Fateme
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام .بخشید من دوازدهم انسانی هسم.میخاستم ببینم ورودی بهمن دانشگا پیام نور پذیرش داره و اگ داره کی زمان ثبت نامه؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   خوب

   • moshaverarshad
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

    زمان ثبت نام کیه

    • moshaverarshad
     ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

     سامانه ثبت نام چیه

ایران تحصیل
تماس با مشاور