تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دانشگاه بدون کنکور پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1400 + شرایط + رشته ها

دانشگاه بدون کنکور پیام نور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام بدون کنکور پیام نور برای کلیه متقاضیان و داوطلبان مایل به تحصیل در این دانشگاه نیمه دولتی آغاز شد. باید عرض کنیم که کلیه افراد متقاضی می توانند در زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور اقدامات لازم را جهت ثبت نام در سامانه در مهلت تعیین شده انجام دهند.

به این موضوع توجه کنید که ثبت نام در سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور در صورت داشتن شرایطی برای هر فرد متقاضی انجام می گیرد.

قبل از ثبت نام در مهلت و تاریخ اعلام شده، از رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه مطلع شوید. البته بسیاری از افراد متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور به دنبال اطلاع از این موضوع هستند که آیا امکان ورود به دانشگاه پیام نور بدون مدرک پیش دانشگاهی نیز برای افراد متقاضی وجود دارد یا خیر؟

در این نوشته، قصد ارائه اطلاعی را در رابطه با ثبت نام بدون آزمون پیام نور برای شما دوستان و عزیزان داوطلب و متقاضی در پورتال ثبت نام را داریم.

پس ما را همراهی کنید تا هر آن چه که در رابطه با نحوه، شرایط و حتی زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در پورتال ثبت نام لازم دارید با مطالعه این نوشته بدست آورید.

 

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دوره مهر و بهمن سال جاری و اطلاع از همه چیز در مورد دانشگاه پیام نور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 

چه زمانی باید برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در مهر ماه اقدام کرد؟

از چند سال قبل تاکنون دیگر ثبت نام بدون کنکور پیام نور تنها منحصر به رشته های با کنکور نمی شود و دیگر امکان ثبت نام بدون آزمون پیام نور در رشته های بدون آزمون نیز برای داوطلبان و متقاضیان فراهم شده است.

در این میان، اطلاع هر داوطلب از زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور برای هر فرد متقاضی کاملاً الزامی به نظر می رسد.

در رابطه با زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون در سال جاری باید عرض کنیم که بر طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این بود که زمان ثبت نام پیام نور بدون کنکور از 20 ام اسفند ماه برای داوطلبان و متقاضیان ورود به این مرکز دانشگاهی شناخته شده آغاز شود.

اما متأسفانه با ورود ویروس کرونا به کشور عزیزمان ایران و درگیری تمام مردم با آن، ثبت نام بدون آزمون پیام نور در سامانه لغو و زمان دیگری برای انجام این ثبت نام در نظر گرفته شد.

در حال حاضر، براساس تصمیم مسئولین امر زمان ثبت نام کارشناسی پیام نور در سامانه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب تمامی داوطلبان می توانند برای ورود به این دانشگاه در مهر ماه سال جاری در زمان انتخاب رشته دوره با کنکور اقدامات لازم را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را از تاریخ و مهلت تعیین شده برای ثبت نام بدون آزمون پیام نور در سامانه ثبت نام آشنا کنند.

 

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال جاری همزمان با انتخاب رشته دانشگاه ها در دوره با آزمون انجام می گیرد و افراد واجد شرایط امکان شرکت در این ثبت نام را دارند. 

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در دوره بهمن چه زمانی انجام می شود؟

باید عرض کنیم که ثبت نام بدون کنکور پیام نور در رشته های بدون آزمون تنها در یک دوره انجام نمی شود. بلکه افراد می توانند برای ورود به این دانشگاه نیمه دولتی در نیمه دوم سال تحصیلی هم اقدام کنند.

البته قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام بدون کنکور، اطلاع از زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور الزامی به نظر می رسد.

در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور در دوره بدون کنکور باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که هنوز زمان دقیقی برای این امر اعلام نشده است و نمی توان زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون را به طور دقیق و مشخص اعلام کرد.

اگر به دنبال اطلاع از زمان ثبت نام بدون آزمون پیام نور هستید می توانید با مشاورانی خبره در حوزه تحصیلی در تماس باشید تا شما را از زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون آگاه کنند.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 

نحوه ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه پیام نور چگونه است؟

آیا اطلاعی از نحوه ثبت نام در دوره بدون کنکور پیام نور دارید؟ آیا می دانید این کار چگونه و از چه طریقی انجام می شود؟

در ادامه با ذکر توضیحاتی در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دو دوره مهر و بهمن ماه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

یکی از راه های پذیرش در دانشگاه ظرفیت مازاد است برای دریافت پاسخ ظرفیت مازاد چیست؟ کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور در مهر ماه

باید خدمت شما عرض کنیم که ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دوره مهر ماه در سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور انجام می گیرد.

آیا می دانید سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور چیست؟ باید عرض کنیم که سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور همان سایت سازمان سنجش و آموزش کشور است.

تمامی داوطلبان در زمان ثبت نام بدون کنکور جذب پذیرش در مهر ماه باید از طریق سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور به نشانی sanjesh.org اقدام کنند و مراحل لازم را برای این ثبت نام انجام دهند.

در صورت عدم آشنایی با مراحل ثبت نام، می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در این رابطه دریافت کنید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور در بهمن ماه

در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور پیام نور در دوره بهمن ماه باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که ثبت نام در این دوره همچون ثبت نام برای افراد ورودی مهر ماه در سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور انجام نمی شود.

بلکه هر فرد برای ثبت نام در این دوره باید به دانشگاه پیام نور مورد نظر خود مراجعه کند و تمامی مراحل و فرآیندهای لازم را برای این امر انجام دهد.

 

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام پیام نور در زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور دارید؟

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام بدون کنکور در دوره بدون آزمون این مرکز دانشگاهی دارید؟ آیا می دانید شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور شامل چه مواردی می شود؟

در رابطه با شرایط ثبت نام بدون کنکور در این دانشگاه باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که این شرایط در دو دسته عمومی و اختصاصی قرار می گیرند و از قضا شرایطی بسیار مهم و کلیدی برای ورود به این دانشگاه نیمه دولتی هستند.

آیا اطلاعی از شرایط اختصاصی و عمومی لازم برای ثبت نام بدون آزمون پیام نور دارید؟

در صورت عدم اطلاع از این شرایط لازم برای ثبت نام در دوره بدون آزمون این دانشگاه جامع با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

آیا رشته های بدون کنکور ارائه شده در دانشگاه پیام نور را می شناسید؟

همان طور که در بخش های بالاتر خدمت شما دوستان و یاران عزیز عرض کردیم آشنایی با رشته های بدون آزمون ارائه شده در دانشگاه پیام نور برای هر فرد مایل به ثبت نام در این دوره از دانشگاه پیام نور در مهلت تعیین شده برای ثبت نام در پورتال ثبت نام الزامی است.

آیا اطلاعی از لیست رشته های ارائه شده برای انتخاب در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام در این پورتال ثبت نام این دانشگاه دارید؟

در صورت عدم اطلاع از تاریخ ثبت نام در دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون با مشاورانی خبره و کاردان تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مهلت تعیین شده برای ثبت نام در پورتال ثبت نام در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

کدام دانشگاه های پیام نور ارائه دهنده رشته های بدون کنکور هستند؟ 

آیا دانشگاه های پیام نور پذیرنده رشته های بدون کنکور را می شناسید؟ آیا می دانید کدام یک از دانشگاه های پیام نور ایران شما را در دوره بدون آزمون جذب می کنند؟ 

اگر به دنبال شناخت دانشگاه های پیام نور ارائه دهنده رشته های بدون آزمون هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند دانشگاه های پیام نور پذیرنده رشته های بدون کنکور را خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه معرفی کنند. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت آشنایی با زمان و شرایط ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه پیام نور و همین طور لیست رشته های مورد ثبت نام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

شهریه دانشگاه پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور پیام نور

4.3/5 - (10 امتیاز)

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در سال جاری در چه زمانی انجام می شود؟ 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در دوره بدون آزمون برای ورودی های مهر ماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها انجام می گیرد.

سامانه ثبت نام بدون آزمون پیام نور چیست؟ 

سایت ثبت نام کارشناسی بدون آزمون پیام نور همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است. جهت ثبت نام برای ورودی مهر ماه در مهلت تعیین شده می توانید از طریق این پورتال اقدام فرمایید.

آیا ثبت نام دانشگاه پیام نور در زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور با توجه به شرایطی انجام می گیرد؟

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا ورود به دانشگاه پیام نور بدون مدرک پیش دانشگاهی در تاریخ ثبت نام میسر است؟ 

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور