ثبت نام دانشگاه پیام نور 97.

شروع ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته در سایر دانشگاه‌ها آغاز گردید. کلیه داوطلبانی علاقه‌مند رشته‌های دانشگاه پیام نور در ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 ضمن دارا بودن شرایط دفترچه، اقدام می‌نمایند. با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، و کلیک روی ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 در زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور در رشته‌های بدون کنکور ترم مهر و ترم بهمن ،به صفحه خرید کارت اعتباری جهت ثبت نام ، هدایت می‌گردند. زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 98 – 97 با توجه به رشته‌های با آزمون و بدون آزمون 98 – 97 و همچنین ترم مهر و ترم بهمن، متفاوت می‌باشد. بنابراین داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور ، نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و همچنین ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 در رشته‌های با کنکور، اقدام نمایند. اطلاعیه ثبت نام در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون پیام نور 98 – 97 دانشگاه پیام نور در سایت ایران تحصیل ارائه می‌گردد.

 

ثبت نام دانشگاه پیام نور 97
ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 و زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

چرا ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 چه مزیت‌هایی دارد؟ ما انسان‌ها برای انجام هر کاری و ادامه هر مسیری در صورتی که در ابتدا هدف و نقشه راه را مشخص کرده باشیم، ادامه راه را با موفقیت سپری خواهبم کرد. قبل از اینکه نسبت به ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 اقدام نمایید ابتدا از خودتان سؤال کنید که چرا می‌خواهید وارد دانشگاه پیام نور شوید؟ آیا سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور منطبق با همان اهداف و شرایط شماست؟

اگر عنوان “ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 ” را در گوگل سرچ کنید شاید بسیاری از سایت‌ها منحصراً از نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97 صحبت نمایند. تفاوت سایت ایران تحصیل با سایر سایت‌ها، در نحوه ارائه مطالب و همچنین جامع بودن محتوا و پرداختن به زاوایای مختلف هر مبحث است. ما به تمامی داوطلبان کمک می‌نماییم که علاوه بر اطلاع از نحوه ثبت نام ، زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97 و در رابطه با نحوه ثبت نام بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن و ثبت نام با آزمون و همچنین انتخاب رشته‌های مختلف دانشگاه پیام نور توضیحات لازم را ارائه دهیم.

 

کلیه داوطلبان می توانند در ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 ترم مهر و ترم بهمن بدون کنکور شرکت نمایند

 

نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

دانشگاه پیام نور مانند هر دانشگاه دیگری سیستم آموزشی منحصر به فرد خود را دارد. قبل از اینکه فقط به دانشجو شدن و تنها پذیرش در  رشته های بدون آزمون پیام نور فکر کنید، بهتر است کمی در رابطه با سیستم آموزشی و خصوصیات خودتان و همچنین رشته مورد انتخابی خود، فکر کنید و پس از آن، اقدام به ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 در رشته های بدون کنکور یا با کنکور ترم مهر و ترم بهمن نمایید.

نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 باید بگوییم که دانشگاه پیام نور به صورت بدون کنکور و با کنکور دانشجویان خود را پذیرش می‌نماید. ثبت نام در دانشگاه پیام نور همانند سایر دانشگاه‌ها به صورت اینترنتی صورت می‌پذیرد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش طبق اطلاعیه سازمان سنجش که در همین سایت ، مبنی بر زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97 منتشر می گردد، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تفاوت ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور و با کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور در این است که ثبت نام در رشته‌های با کنکور بر اساس رتبه داوطلب و برای داوطلبانی که در رشته‌های دانشگاه پیام نور مجاز به انتخاب رشته شده اند در مرداد ماه همزمان اعلام نتایج اولیه کنکور می‌توانند انتخاب رشته نمایند، می باشد. در رابطه با رشته‌های بدون کنکور نیز، لیست رشته‌های بدون کنکور که در اختیار داوطلبان متقاضی در زمان ثبت نام ترم بهمن و ترم مهر قرار می گیرد.

 

چرا ثبت نام دانشگاه پیام نور 97
چرا ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

 

چرا دانشگاه پیام نور؟

چرا دانشگاه پیام نور؟ سیستم دانشگاه پیام نور به این صورت می‌باشد که مانند دانشگاه‌های سراسری و یا آزاد در روزهای هفته برای دانشجویان خود در رشته‌های مختلف کلاس‌های آموزشی برگزار نمی نماید و کلاس‌های دانشگاه پیام نور در ترم مهر و ترم بهمن و یا بدون کنکور و با کنکور، منحصر به زمان‌های محدودی می‌باشد و بنابراین اگر شما جزو آن دسته از افراد می‌باشید که نمی‌توانید بدون آموزش و حضور در کلاس، موفق شوید، ما ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 را به شما توصیه نمی‌نماییم.

اگر حضور در کلاس های آموزشی نیمسال اول و نیمسال دوم برای شما امکان پذیر نیست و نمی‌توانید در کلاس‌ها حضور یابید، بهترین گزینه شما، ثبت نام پیام نور با آزمون یا بدون آزمون به صورت خود خوان در ترم مهر و ترم بهمن می‌باشد. فرقی نمی‌کند که در رشته‌های بدون کنکور پیام نور ترم مهر و یا ترم بهمن و یا در رشته‌های با کنکور ثبت نام نمایید. تحلیل و آنالیز در رابطه با ثبت نام دانشگاه پیام نور بسیار زیاد است. جهت آنالیز بهتر قبل از اینکه زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97 آغاز گردد و یا مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور پایان پذیرد، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، بر اساس لیست رشته های بدون آزمون پیام نور در ترم مهر و ترم بهمن صورت می‌پذیرد. تفاوتی که در ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 با ثبت نام در دانشگاه آزاد و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد، این است که در زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور و یا با آزمون ، مستقیما می‌توانید وارد مقطع کارشناسی شوید. در واقع می‌توان گفت دانشگاه پیام نور به صورت کارشناسی پیوسته دانشجویان خود را جذب می‌نماید.

 زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 بستگی به انتخاب شما دارد. چنانچه مایل به ثبت نام پیام نور در رشته های با آزمون کارشناسی دانشگاه باشید، پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و در صورت مجاز شدن، اقدام به انتخاب رشته نمایید. اگر مایل به شرکت در ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 در رشته های بدون کنکور پیام نور در نیمسال اول و یا نیمسال دوم می‌باشید، با توجه به زمان مقرر شده جهت ثبت نام در این دو دوره اقدام نمایید. در رابطه با تفاوت فراگیر پیام نور و سایر موارد نیز از مشاورین ما سؤال نمایید. توجه داشته باشید؛ پاسخ سؤالات شما را به صورت کامل در رابطه زمان ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن، با تماس با کارشناسان ما که به صورت تمام وقت در خدمت شما می‌باشند، امکان پذیر است.

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه پیام نور 97 – اطلاع از رشته های بدون کنکور یا با کنکور دانشگاه پیام نور و تکمیل ثبت نام در دانشگاه پیام نور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

شهریه دانشگاه پیام نور۹۷

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

دروس مهم برای آزمون فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام دانشگاه پیام نور 97

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.