ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان بسیاری برای مشاوره و برنامه ریزی به مراکز مشاوره های مختلف مراجعه می نمایند. مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش را می توان از جمله مراکز مشاوره هایی دانست که می توانند مناسب ترین راهنمایی ها را ارائه نمایند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، مشاوران عالی سازمان سنجش ، مشاوران سازمان سنجش ، سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش و شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

 

سازمان سنجش و آموزش کشور در تمامی مقاطع تحصیلی در حال فعالیتی مب اشد. چنانچه شما داوطلب کنکور سراسری باشید، اطلاع دقیق از منابع کنکور سراسری را می توان از جمله موارد بسیار مهمی دانست که لازم است به کسب اطلاعات در رابطه با آن بپردازید. همچنین گاها تغییراتی در این منابع صورت می پذیرد که بابرقراری ارتباط با شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش این موضوع قابل دستیابی خواهد بود.

چنانچه داوطلب و متقاضی مقطع کارشناسی ارشد می باشید، می توانید از مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد بهره مند گردید. خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش در این زمینه همانند کنکور سراسری شامل معرفی بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد، انجام برنامه ریزی برای قبولی در آزمون ارشد ، مشاوره و تحلیل کارنامه های کنکور های آزمایشی مختلف می باشد.

یکی دیگر از خدماتی که در مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش صورت می پذیردف مربوط به مقطع دکتری می باشد. در این مقطع هر یک از داوطلبان برای قبولی نیازمند عبور موفقیت آمیز مصاحبه دکتری می باشند که مشاورین سازمان سنجش بهتمامی داوطلبان کمک خواهند نمود تا در این زمینه به کسب اطلاعات لازم بپردازند و از سوالات مصاحبه آگاه گردند.

 

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش  

 

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

 

بهره بردن از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش که ذکر شد می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید . پس از برقراری ارتباط خواهید توانست از تمامی خدمات ذکر شده بهره مند گردید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با توجه به کنکور های آزمایشی سازمان سنجش می تواند صورت پذیرد. نوع دیگر مشاوره هایی که با استفاده از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش صورت می پذیرد، شامل مشاوره برای افرادی می باشد که قصد شرکت در کنکور های آزمایشی سازمان سنجش را ندارندف اما مایل به برنامه ریزی توسط مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش  می باشند.

برخی از داوطلبان در تمامی مقاطع، حتی در آزمون های استخدامی ، در مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری  فراموشی شماره سریالف عدم دریافت شماره سریال ، دچار مشکلاتی می گردند، به همین دلیل نیازمند شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش می باشند تا از این طریق بتوانند به حل مشکلات خود نائل آیند.

 

مشاوران عالی سازمان سنجش

 

خدماتی که مشاوران عالی سازمان سنجش ارائه می نمایند، در حوزه های مختلفی مب توان ان را تقسیم نمود. با توجه به اینکه برگزاری آزمون تافل نیز بر عهده سازمان سنجش و آموزش کشور می باد، لذا  مشاوره قبولی در آزمون تافل را می توان از جمله خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش  دانست. معرفی منابع ، کمک به قبولی در این ازمون از جمله این خدمات خواهد بود.

با توجه به برگزاری آزمون های مختلف استخدامی در سطح کشور، کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش از کلیه خدمات لازم بهره مند گردند. نحوه مطالعه در دروس مختلف و همچنین نامشخص بودن این منابع برای هر یک از رشته ها موجب می شود تا داوطلبان و متقاضیان این نوع آزمون دچار مشکلاتی شوند که نیازمند راهنمایی های لازم باشند.

 

 

برای بهرمندی از مزایای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

مشاوران سازمان سنجش

 

مشاوران سازمان سنجش

 

مشاوران سازمان سنجش با مهارت و سابقه بالایی که در مشاوره های مختلف دارند، کمک می نمایند تا در هر مقطعی به داوطلبان در موارد لازم خدماتی را ارائه نمایند. مشاوره تلفنی کنکور سراسری ، علاوه بر اناجم ثبت نام ، و حل مشکلات داوطلبان در مراحل مختلف ، فنون مطالعه و همچنین ارائه کارنامه های برتر را در گروه های آزمایشی مختلف ارائه می نمایند.

با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش می توانید علاوه بر اناجم انتخاب رشته و اطلاع حدودی از رشته های مختلف ، از

برای بهترین انتخاب و اولویت بندی هر یک از این کد رشته های معرفی شده بهره مند گردید. همچنین انجام استعداد یابی و مراحل مختلف را نیز می توان از جمله موارد مورد نیاز برای این مشاوره ها دانست .

 

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

 

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به داوطلبان کمک می نماید تا در هر مرحله که دچار مشکلاتی می شوند، بتوانند به حل آن نائل شوند. ثبت نام مجدد کنکور سراسری ، از جمله امکانی است برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام می نباسند اما به هر دلیلی موفق به انجام ثبت نام در مراحل اولیه نشده اند.

برخی از داوطلبان ممکن است به دلیل انتخاب های نادرست و اشتباه در رابطه با انتخاب رشته به رشته هایی که بدان علاقه مند نستند هدایت شوند و به همین دلیل نیازمند شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد در کنکور سراسری می باشند. می توانند با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش  به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابند.

 

 

ساعات پاسخگویی مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش  چه ساعتی در طول روز هست؟

مشاورین سازمان سنجش همه روزه ، حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود.

بهترین رشته کنکور ریاضی چیه؟

گروه ریاضی و فیزیک شامل رشته های متنوعی می باشد. و هر داوطلب با توجه به شخصیت و مهارت خود می تونه در این رشته ها اقدام به انتخاب رشته نماید و بهترین بودن را می توان رشته مورد نظر با استعداد و علایق شما دانست که نیازمند استعداد یابی در این زمینه خواهید بود.

آیا مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش واقعا به کارشناسان سازمان سنجش متصل می شود؟

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش برای مقطع ارشد چه شماره ای است؟

آیا میتوان با دیپلم فنی و حرفه ای در رشته زبان انلگیسی پذیرفته شد؟

اگر در هر یک از رشته های دانشگاه روزانه پذیرفته شویم ولی اقدام به ثبت نام نکنیم ، آیا دانشجوی انصرافی محسوب میشیم؟

بنده شاغل هستیم و مایلیم در کنکور سراسری و دانشگاه های روزانه پذیرفته شوم اما امکان حضور در کلاس ها رو برای تمام هفته نخواهم داشت در این مورد ازتون راهنمایی میخواستم.

بنده لیسانس تربیت بدنی دارم و با توجه به اینکه بسیاری از دروس ما مربوط به فیزیولوژی می باشد آیا میتونم در آزمون لیسانی به پزشکی شرکت کنم؟

چطور می توانم با استفاده از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اعتراض خودم رو نسبت به نتیجه کنکور ثبت کنم؟

 

جهت دریافت پاسخ سوالات ذکر شده با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

مطالب مرتبط :

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش

4/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  النازیارجانلی
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  خیلی مبلغ مشاوره تون زیاده

 2. Avatar photo
  نصرالله
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام من مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم میخواهم ارشد رشته ای مرتبط با آموزش پرورش شرکت کنم بنظرتون چه رشته ای بزنم آیا بعدا با مشکل بر نمی‌خورم آیا علوم اقتصادی جزء اموزش پرورش هست یا نه لطفا کمکم کنید با تشکر

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز انتخاب رشته ارشد بستگی به یکسری شرایط شما دارد از جمله هدف .توانایی .علاقه .معدل کارشناسی .مدت زمان فارغ التحصیلی و……. ابتدا باید این عوامل بررسی شود وبعد با توجه به شرایط شما از بین رشته های اصلی وشناور رشته ای رابه شما پیشنهاد بدهیم

 3. Avatar photo
  ایمان
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام و عرض ادب ،کسایی که مشمول کد سوابق تحصیلی نیستند باید چیکار کنن؟مثل من که فوق دیپلم برق دارم ایا باید واسه سوابق تحصیلی دروس عمومی تجربی و بگذرونم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقتتون بخیر باید به صورت حض1وری به اموزش و پرورش برای دریافت کد مراجعه بفرمایید

 4. Avatar photo
  ایمان
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

  من نمیدونم چیکار کنم کسی هم جوابگو نیس،من فوق دیپلم برق دارم ایا باید دروس عمومی تجربی و بگذرونم برای ۴۰درصدی که تو کنکور۱۴۰۲ لحاظ میشه یا نیاز نیس چون فوق دیپلم دارم برام کنکور از۱۰۰درصد برام محاسبه میشه؟تو رو خدا جواب بدین

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام وقتتون بخیر بله عمومی لز روی معدل برداشته میشود ولی تخصصی کسری درصد معدل دارید

 5. Avatar photo
  ایمان
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  من متوجه نشدم،یعنی نیاز نیس برای ترمیم معدل درس های عمومی رشته تجربی و بخونم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 6. Avatar photo
  ایمان
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

  سلام و عرض و ادب،من فوق دیپلم برق و کارشناسی همین رشته رو دارم میخوام کنکور تجربی بدم ایا من میتونم کنکور بدم یا باید دروس عمومی رشته تجربی و بگذرونم؟ترمیم معدل یا سوابق معدل چطوری برای من لحاظ میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه بله میتونید.
   اگر با همون دیپلم برق اقدام کنید فقط عمومی ها لحاظ میشه.

 7. Avatar photo
  ایمان
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام و عرض و ادب،من فوق دیپلم برق و کارشناسی همین رشته رو دارم میخوام کنکور تجربی بدم ایا من میتونم یا باید دروس عمومی رشته تجربی و بگذرونم؟ترمیم معدل یا سوابق معدل چطوری برای من لحاظ میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه بله میتونید.
   اگر با همون دیپلم برق اقدام کنید فقط عمومی ها لحاظ میشه.

 8. Avatar photo
  hasansmaili
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام خسته نباشید
  میگم ک آموزش سربازی در عجب شیر (ارتش)
  چند روزه؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر
   60 روزه دوست گرامی

 9. Avatar photo
  Mehdi
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۲

  با سلام من ورودی سال ۹۵ دانشگاه دولتی روزانه دوره کارشناسی بودم ۱۰ ترم خوندم و با اخذ مدرک معادل فوق دیپلم انصراف دادم و خدمتم تقریبا تمومه میتونم کنکور ۱۴۰۲ تجربی شرکت کنم؟ و دولتی قبول بشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام
   بله. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 10. Avatar photo
  Hsn
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام
  ببخشید من دیپلم تجربی سال ۸۹ گرفتم که نمرات نهایی دارم و کد سوابق تحصیلی برای سوم دبیرستان دارم ولی سال پیش دانشگاهی نهایی نبود و کد سوابق برای پیش نداریم…

  با توجه به شرایط من…بازم باید حتما ترمیم معدل انجام بدم یا با همون کد سوابق تحصیلی سال سوم دبیرستان کافیه و دیگر نیازی نیست؟؟؟
  ممنون از راهنماییتون

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر چهار ساله خوندین مشکلی نداره

 11. Avatar photo
  Zahra
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  درود.
  بنده مدرک کارشناسی برق دارم می‌تونم از طریق کنکور ارشد وارد رشته های پزشکی بشم یا باید حتما کنکور کارشناسی تجربی بدم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر
   شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت محدودیت رشته دارد.

 12. Avatar photo
  Mina
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام وقت بخیر، بنده متقاضی کنکور ارشد هستم میخواستم بدونم در صورت انتخاب رشته و قبولی بنده در هر دوره‌ای (روزانه-شبانه-ازاد) اگر در دانشگاه ثبت نام نکنم میتونم دوباره همون سال کنکور مجدد بدم یا خیر؟
  در صورتی که نمی‌شود محرومیت ۱ ساله دارد یا بیشتر؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر نمیباشد.

 13. Avatar photo
  رانیا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام وقت بخیر من فقط قصد دارم در کنکور دی ۱۴۰۱ شرکت کنم و در خرداد۱۴۰۲ ترمیم معدل کنم
  آیا نمرات خرداد تاثیری در نتیجه ی کنکور دی خواهد گذاشت؟؟

  • Avatar photo
   مشاور کریمی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام درکنکورتیرتاثیرداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. Avatar photo
  فاطیما
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  یک سوالی داشتم من دوازدهم انسانی هستم و میخواستم ببینم میشه برای کنکور ۴۰۲ تجربی ازمون داد یا خیر ؟
  و نیازی به ۴۰ درصد نهایی هست یا نه؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام وقت بخیر
   باید دیپلم داشته باشید.

   • Avatar photo
    فاطیما
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

    یعنی دیپلم انسانی بگیرم . برای سال دیگه میشه کنکور تجربی داد ؟

    • Avatar photo
     karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. Avatar photo
  حانیه
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام وقتتون بخیر
  من سال ۱۲ رشته انسانی رو تموم کردم ولی ۳تا افتاده داشتم و کنکور تجربی دادم
  امسال می خواستم دوباره کنکور تجربی بدم ولی باتوجه به شرط معدل من باید تغییر دیپلم بدم
  میشه مدرسه بزرگسالان غیر حضوری تجربی ثبت نام کنم پیش دانشگاهی باتوجه به ۳تا افتادم ؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی هنوز در رابطه با دیپلم مطابق چیزی نگفتن.

  • Avatar photo
   ایمان
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام،من فوق دیپلم برق و کارشناسی ictدارم،میخوام کنکور 1402بدم میتونم اینکار و کنم و بحث ترمیم معدل و سوابق معدل در کنکور1402برای من چطوری محاسبه میشه؟ایا من باید دروس عمومی تجربی و بگذرونم؟

   • Avatar photo
    مشاور جوادی
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

    سلام وقت بخیر
    در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه بله میتونید.
    اگر با همون دیپلم برق اقدام کنید فقط عمومی ها لحاظ میشه.

 16. Avatar photo
  سعید
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  با سلام من یکبار از دانشگاه روزانه انصراف دادم و بعدش رفتم دانشگاه ازادرشته کاردانی ثبتنام کردم ،الانم نزدیکه یکساله دارم میخونم و سال اینده تا۱۴۰۲/۴/۳۰ مدرک کاردانی رو میگیرم ، بعد از گرفتن مدرک کاردانی میتونم کنکور تجربی ۱۴۰۲ شرکت کنم و در صورت قبولی برم دانشگاه روزانه

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام روزبخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 17. Avatar photo
  مهدی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام من دانشگاه دولتی شبانه قبول شدم ولی فارق التحصیل شهریور نیستم میخاستم ببینم میشه با دادان درخواست به سازمان سنجش بتونم از مهر ماه برم دانشگاه یا نه

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام روز بخیر
   خیلی احتمالش ضعیفه که قبول بکنن.

 18. Avatar photo
  مهدی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام من دانشگاه دولتی شبانه قبول شدم ولی فارق التحصیل شهریور نیستم میخاستم ببینم میشه با دادان درخواست به سازمان سنجش بتونم از مهر ماه برم دانشگاه

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر یعنی هنوز مقطع دیپلم را تمام کرده اید ؟

 19. Avatar photo
  مهسا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  من دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم ولی فعلا فارغ تحصیل نشدم
  دی ماه فارغ تحصیل بشم مشکلی برای پذیرش بهمن ماه وجود داره؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام روزبخیر
   اگر دی ماه فارغ التحصیل بشین و طرح نداشته باشین بله میتونید.

 20. Avatar photo
  Zahra
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام من با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم ودولتی روزانه قبول شدم،میخواستم بدونم درصورت عدم ثبت نام،بازهم میتونم با سوابق انتخاب رشته کنم برای دانشگاه دولتی روزانه؟!

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

   سلانم وقتتون بخیر
   حق محرومیت برداشته شده و امکان کنکور مجدد هستش .

 21. Avatar photo
  masume
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام وقت بخیر . من انتخاب رشتمو اشتباه زدم میخوام با اعتراض اشتباه در انتخاب رشته، کارنامه سبز . مشکلم اینه که ایا باید حتما دانشگاه مبدا ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام روزبخیر
   بله باید ثبت نام اولیه رو انجام بدین و بعد با کارنامه سبز به سازمان سنجش درخواست بدین.

 22. Avatar photo
  Abdollghader sarfaraz
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  باسلام و احترام
  بنده لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور دارم جهت ارشد رشته ایمنی و بهداشت محیط زیست میخواهم ادامه بدهم
  کتابها جهت کنکور که مشخص است.
  سوال بنده :
  آیا «منابع »یا مخصوصاً« مولف» و «انتشارات» کتابها ملاک هست ؟ در خود دفترچه ۱۴۰۱ذکر نشده !
  فقط در سایت ذکر شده واقعاً اعتبار هست که طبق این سایتها کتاب بگیریم و بخونیم

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   مقاله را مطالعه کنید

 23. Avatar photo
  نظام ریسی
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

  من متولد ۱۳۷۸/۱/۳ هصتم و سال بعد ۱۴۰۲ میشم ۲۴ سال شش ماه من الان سربازم و خدمتم دی ماه تموم میشه میخام بگم اگ کنکور فرهنگیان قبول شم میتونم مهرماه وارد دانشگاه بشم یانه؟؟؟خیلی ممنونم

 24. Avatar photo
  فاطمه
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی ارشد روزانه میتونم با انصراف از دانشگاه فعلی دوباره کنکور ارشد شرکت کنم و روزانه پذیرش بشم ؟ یا این که دیگه فرصت روزانه رو ندارم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت به خیر
   برای بانوان محدودیتی از جهت شرکت در کنکور و قبولی در دانشگاه وجود ندارد.

   • Avatar photo
    Zahra
    ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۱

    سلام من با سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم ودولتی روزانه قبول شدم،میخواستم بدونم درصورت عدم ثبت نام،بازهم میتونم با سوابق انتخاب رشته کنم برای دانشگاه دولتی روزانه؟!

    • Avatar photo
     isaei
     ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

     سلام وقتتون بخیر
     بله حق محرومیت برداشته شد و میتونید مجدد کنکور دهید .

 25. Avatar photo
  مهتاب
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام، تلفن اصلا امکان برقراری نداره، نمیتونم تماس بگیرم.( با تلفن ثابت تماس گرفتم.)

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام روز بخیر با تلفن ثابت لطفا تماس بگیرید

 26. Avatar photo
  فائزه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام من کاردانی نرم افزار دارم..امسال کنکور سراسری هنر شرکت کردم..میخوام تا جواب ها بیاد کنکور کاردانی به کارشناسی فنی با سوابق هم شرکت کنم..تداخلی وجود نداره اگه صبر کنم جواب هرکدوم بهتر بود اون رو دانشگاه ثبت نام کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام روز بخیر احتمالا مشکلی پیش نمیاید

 27. Avatar photo
  م
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام وقت بخیر .تو کارنامه امسال من فقط توجدول مجاز بودن به فرهنگیان رو زده و تو توضیحات چیزی ننوشته و ستاره هم نزده . آیا من مجاز به فرهنگیان شدم ؟ پایان برا همه مجاز شدگان این طوریه؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. Avatar photo
  محمد
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام خسته نباشید
  بنده ۲۳ سالمه و ترم اخر حقوق دانشگاه آزاد هستم (امتحانام تموم شده) و سربازی نرفتم.
  کنکور ثبت نام کردم درصورت قبولی دانشگاه فرهنگیان اگر انصراف بدم میتونم برم ؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام بله مشکلی ندارد

  • Avatar photo
   bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام بله میتونید.

  • Avatar photo
   bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر بله میتونید.

 29. Avatar photo
  زینب
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام خسته نباشید ایا اینکه دوتا فرزند دارم وکارشناسی دارم به شرط سنی افزوده میشه..الان 42 سال دارم

  • Avatar photo
   karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام برای چه موضوعی میخواین

 30. Avatar photo
  هستی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  که اگه داوطلبی امسال انتخاب رشته کنه ( 1401 ) و ورودی دانشگاه روزانه باشه امکانش هست سال 1403 بعد انصراف از دانشگاه بتونه کنکور شرکت کنه و برای دانشگاه روزانه و دولتی انتخاب رشته کنه ؟دیگه محروم نیست ؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

   باید درخواست رفع محدودیت بدید و بایدکمتر از 4 ترم خونده باشید

 31. Avatar photo
  زهرا حسینی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم ۵ پرستاریم و بهمن ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم ولی میخوام برای سنجش خودم ارشد ۱۴۰۲ ثبت نام کنم . خواستم ببینم اگر تاریخ های ورود ب رشتم و فارغ التحصیلی رو زودتر از زمان موعد( یعنی طوری م قابل قبول سنجش باشه) وارد کنم آیا امکان رفتن سر جلسه و صدور کارنامه واسم هست؟؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

   با سلام اگر اطلاعات را اشتباه بزنید امکان مردود شدن وجود دارد

 32. Avatar photo
  ماندانا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام من کنکور هنر ثبتدنام کردم دادم 8 تیر کنکور رو ولی هنوز کنکور عملی رو نه وقتش تا 11 تیر بود اما امروز 14 تیره باید چیکار کنم؟؟؟من نمیدونستم توروخدا یکی بگه ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام باید یک درخواست به سازمان سنجش بدید راهنماییتون کنند

 33. Avatar photo
  حسن
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام من الان ترم 10 کارشناسی ئیوسته هستم و اینکه یک نیم سال درخواست سنوات میخوام بدم سوالم اینکه اگر فارغ التحصیل بشم امکان شرکت در کنکور ارشد و انتخاب رشته رو دارم؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شرکت شما در کنکور ارشد بسته به زمان پایان معافیت تحصیلی شما دارد.
   برای بررسی روش هایی که شما میتوانید برای مقطع ارشد مشغول به تحصیل شوید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  • Avatar photo
   soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام. بله فارغ التحصیل بشید مانعی نداره. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 34. Avatar photo
  عباس سلیمی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام وقت بخیر
  من برای کنکور سال ۹۸ هستم … در اون سال به دلایلی نتونستم خوب بخونم و معدل (دیپلم و نهایی ام)پایین اومد…
  بنا به خبر هایی که شنیدم قرار شد تاثیر معدل تو کنکور ۱۴۰۲
  ۶۰ درصد بشه … میخواستم بدونم راه جبرانی هست؟؟؟
  میشه کاری کرد تا بتونم با دانش اموزان دیگه رقابت کنم؟؟؟،
  ممنون میشم جواب بدین …از هرکس میپرسم یا جوابی نداره یا درست راهنمایی نمیکنه

  • Avatar photo
   bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   با سلام ترمیم معدل تا 10 بار میتوانید انجام دهید

 35. Avatar photo
  afsane
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام وقتتون بخیر
  یه سوال داشتم
  با لیسانس روانشناسی و دیپلم انسانی میشه کنکور تجربی داد؟
  اگه میشه شرایط خاصی داره؟
  یا اگه نمیشه باید دیپلم تجربی بگیرم؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلم نظام جدید و یا دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشید منعی برای شما وجود ندارد .

 36. Avatar photo
  معتمدی
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام من کلاس دوازدهم انسانی هستم ولی در کنکور تجربی 1401شرکت کردم
  شرط معدل در کنکور 40درصد است آیا این معدل برای کسانی که بادیپلم انسانی کنکور تجربی میدن تأثیر داره یانه

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر
   جزئیات تاثیر سوابق رشته های نامرتبط هنوز اعلام نشده.

 37. Avatar photo
  نظری
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام من ۳۴ساله هستم تحصیلاتم کارشناسی کشاورزی با معدل ۱۲/۳۷.تصمیم دارم در رشته علوم تربیتی گرایش آموزش دبستان در مقطع ارشد ادامه تحصیل دهم .میتونم امیدوار باشم بعد از فارغ التحصیلی استخدام آموزش و پرورش بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام شرط سنی برای شرکن در ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مدرک کارشناسی ارشد 40 سال است و در صورتی که قبل از 40 سالگی مدرک ارشد را دریافت کنید میتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده و شانس خودتون را امتحان کنید.

 38. Avatar photo
  مقدم
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی رشته صنایع شیمیایی ترم ۴ کاردانی هستم ولی برای لیسانس میخوام تخصص گرایش نفت این رشتم بخونم باید چکار کنم کنکور بدم یا چکار کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام
   وقت بخیر
   برای اطلاع از رشته های کارشناسی ناپیوسته دفترچه دانشگاه های آزاد و سراسری ها را مطالعه فرمایید

 39. Avatar photo
  محمد
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۶

  با عرض سلام و ادب و احترام ؛ بنده سرباز هستم با مدرک کارشناسی علوم ازمایشگاهی و پایان شهریور۱۴۰۲ اتمام خدمتم می‌باشد.
  آیا امکانش هست از نظر قانونی که در کنکور ۱۴۰۲تجربی در حین خدمت شرکت کرده و پایان خدمت رو قبل از ثبت نام در دانشگاه
  و اعلام نتایج اراعه بدهم؟(اگر هدف من سه رشته ی دارو دندون پزشکی باشد)

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام
   تحت شرایطی امکان پذیر میباشد

 40. Avatar photo
  اشکان
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام من متولد تیر ۸۱ هستم سال ۱۴۰۰ دانشگاه قبول شدم الان ترم ۲ هستم برای سال ۱۴۰۱ میخام که به دانشگاه ازاد بیام و در رشته های بدون کنکور ثبت نام کنم سوالم اینه که اول باید انصراف بدم بعد ثبت نام کنم یا اینکه اول ثبت نام کنم بعد انصراف بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت به خیر
   در صورتی که قبولی نهایی مشخص شده باشد و بعد انصراف دهید بهتر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 41. Avatar photo
  محمد
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام من ورودی ارشد سال ۹۵ هستم
  سال ۹۹ نامه اخراج از دانشگاه تحویلم داده شد
  اما من هرگز نرفتم دانشگاه برای انصراف از تحصیل
  برای کنکور ۱۴۰۱ هم ثبت نام کردم
  آیا در صورت قبولی امکان تحصیل خواهم داشت؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام . خیر چون شما وارد غیبت شده اید . باید برای توجیه غیبت اقدام نمایید و بعد دانشگاه ثبتنام کنید

   • Avatar photo
    محمد
    ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

    توجیه غیبتم نامه اخراجیه منه

 42. Avatar photo
  مصطفی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام خسته نباشید من لیسانس روانشناسی از دانشگاه روزانه دارم . آیا الآن میخوام کنکور بدم و دانشگاه فرهنگیان قبول بشم امکانش هست؟

 43. Avatar photo
  مصطفی
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام خسته نباشید من لیسانس روانشناسی از دانشگاه روزانه دارم دارم . آیا الآن میخوام کنکور بدم و دانشگاه فرهنگیان قبول بشم امکانش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام
   دانشگاه فرهنگیان شرایط سنی دارد و23 سال تمام میباشد در غیر این صورت امکان ندارد

 44. Avatar photo
  نگین
  ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام من دانشجوی روزانه هستم که تا اخر اسفند یا اوایل فروردین فارغ التحصیل میشم.. و قصد دارم دوباره کنکور بدم و هدفم فرهنگیان هستش..و تو کنکور 1401ثبت نام کردم.. مشکلی پیش نمیاد برام در صورت قبولی؟ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   با سلام.اگر شرایط سنی را داشته باشید مشکلی نخواهد بود.

 45. Avatar photo
  فتاح
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام. من لیسانس فلسفه و کلام اسلامی دارم،در آزمون استخدامی آموزش پرورش فقط مربی امور تربیتی مدارس رو انتخاب کردم،میتونم دبیری معارف و فلسفه رو هم اضافه کنم؟ و اینکه زمانی برا ویرایش هم هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   با سلام.در صورت باز شدن سایت برای ویرایش میتوانید این کار را انجام دهید.

 46. Avatar photo
  محمد مهدی
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام الان طبق حذفیات کنکور بخونم مثلن برای زیست یازدهم گفتن از سر اعتیاد تا سر نخاع حذف شده یعنی کلن نخونم نمیاد؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   با سلام.از مباح حذف شده در کنکور سراسری سوال طرح نمیشود.

 47. Avatar photo
  neda
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام وقتتون بخیر.
  من دوره کارشناسی دانشگاه روزانه رو همین ترم تموم کردم ایا می تونم در کنکور تجربی سال1401 شرکت کنم و اینکه اگر دوره روزانه یا پزشکی قبول بشم ایا نیازی به پرداخت هزینه هست یا نه ؟چون به من گفتن که حتی اگر پزشکی رو دانشگاه سراسری قبول بشم باید هزینه بپردازم ایا این درسته یا نه؟ ممنون میشم اگه لطف کنین و جواب بدین.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   با سلام.امکان شرکت در کنکور سراسری برای شما وجود دارد و شهریه گرفتن و یا نگرفتن به دانشگاه قبولی بستگی دارد.جهت کسب اطلاعات در خصوص تحصیل مججد رایگان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 48. Avatar photo
  میری
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من در سال ۹۶وارد دانشگاه روزانه شدم و همان سال انصراف قطعی دادم
  برای شرکت در آزمون سراسری سال۱۴۰۱ بند۳۲ من باید چه گزینه ای بزنم؟؟؟ هیچ کدام یا دانشجوی انصرافی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر اگر از دانشگا هانصراف دادید باید گزینه مربوط به انصرافف رو بزنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 49. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام من دانشجوی شهریه پرداز علوم پزشکی ام ورودی 1400 میخواستم بدونم برای استفاده از سهمیه ایثارگران کنکور1401 لازمه انصراف بدم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

   اگر برای قبولی از سهمیه استفاده کرده باشید سهمیه شما سوخته است.

 50. Avatar photo
  Erfan
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام من ورودی سال ۹۷ پیام نور وسال ۱۴۰۰_۱۴۰۱ مدرک کارشناسی خود راخواهم گرفت فعلا معافیت تحصیلی دوره کارشناسی رادارم
  آیا برای شرکت مجدد در کنکور سراسری فرهنگیان پس از اتمام لیسانس باید کارت پایان خدمت داشته باشم یا خیر؟
  وآیا معافیت تحصیلی برای هر مقطع فقط یک بار صادر می‌شود ؟چون یه جا خوندم که فارغ التحصیلان هر مقطع مجاز به تحصیل مجدد در همان مقطع را ندارند ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

   بله.برای شرکت مجدد در کنکور باید کارت پایان خدمت داشته باشید.

 51. Avatar photo
  آرش
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام
  من از دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه آزاد واحد اهواز هستم
  منظور از این پیامک ارسالی به شماره من چیه ؟ آیا رشته روان شناسی عمومی از رشته های علوم تحقیقات حساب می شود ؟

  دانشجویان عزیز واحد علوم و تحقیقات
  برای تسهیل انتخاب واحد در روزهای پرترافیک، مقرر گردید دانشجویان ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ واحد علوم و تحقیقات جهت انتخاب واحد فردا ۱۲ بهمن ماه از ساعت ۸ تا ۱۴ برای انتخاب واحد به سامانه آموزشیار مراجعه فرمایند.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   اشتباها به شما ارسال گردیده است.برای اطلاع از زمان انتخاب واحد خود از سامانه اموزشیار اقدام کنید.

 52. Avatar photo
  نیر
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقت بخیر
  ی سوال داشتم لطفا لطفا جواب بدید

  من سه سال دبیرستانم رو منطقه ۳خوندم
  سال سوم سه تا تجدیدی اوردم
  اونارو منطقه دو پاس کردم کلا ۶واحد بود
  و مدرک دیپلمم زده منطقه دو

  الان منطقه سه برای من حساب میشه یا منطقه دو

  لطفا لطفا بگید🙏🙏🙏

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   با توجه به این موضوع شما باید مستقیما از سایت سنجش استعلام بگیرید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 53. Avatar photo
  رضا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام،من از دانشگاه انصراف دادم،و میخوام کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم
  الآن انصرافم تا چه مرحله ای پیش ببرم تا نیاز به پرداخت جریمه روزانه نشم،چون میخوام مجدد کنکور بدم و روزانه قبول بشم.
  الآن یه راهنمایی دقیق میخوام واقعا گیر کردم
  لطفا کمکم کنید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   برای بررسی دقیق شرایط شما توسط مشاورین ما تماس بگیرید

 54. Avatar photo
  faezeh
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  سلام اگر سوال منو پاسخ بدید ممنون میشم بنده لیسانس مهندسی کشاورزی دانشگاه دولتی دارم و نمیتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم الان میخواستم بدونم بنده برم ارشد مشاوره بخونم یا کارشناسی مشاوره که در دوسال آینده این شانس رو داشته باشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   به سن شما بستگی دارد.جهت بررسی دقیق شرایط با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 55. Avatar photo
  پارلا
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام من دانشجوی ترم ۷ دانشگاه دولتی روزانه هستم که با صرفا سوابق تحصیلی در این رشته قبول شدم. و مرداد۱۴۰۱ لیسانسمو میگیرم
  خواهش میکنم راهنماییم کنین!!
  میتونم بدون انصراف در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم؟ هیچ راهی وجود نداره؟ بدون انصراف شرکت کنم هدفم فقط رشته پزشکی/دندان هست

  ممنون میشم جواب بدین!!!!!!:)

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط اعلام شده توسط سازمان سنجش دانشجویان دوره های روزانه برای شرکت در کنکور سراسری باید تا تاریخ تعیین شده از رشته دانشگاه خود انصراف دهید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 56. Avatar photo
  مريم حيدري
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  من بسته مکالمه موبایل خریداری کردم اما هیچ تماسی تو تایم مورد. نظر. گرفته نشده

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر پیگیری میکنیم

 57. Avatar photo
  مسعود
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام خسته نباشی بنده کارشناسی رشته مدیریت دولتی دارم آیا میتوانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام .بله

 58. Avatar photo
  عبداله
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام ببخشید بنده یک دانشجوی دانشکده افسری هستم و هرگز تو کنکوری که داده بودم از سهمیه دولتی استفاده نکردم الان برای۱۴۰۱ میخوام کنکور بدم از نظر سازمان سنجش میتونم کنکور بدم؟ودرصورت قبول شدن،تو انتخاب رشته مشکلی ندارم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر مشکلی ندارد ولی فرمانده باید به شما اجازه ادامه تحصیل را بدهد

 59. Avatar photo
  یاسین
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام ببخشید من امسال دانشگاه روزانه قبول شدم میخواستم ببینم میشه انصراف بدم و کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم برای فرهنگیان؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن شرایط دانشگاه فرهنگیان و با توجه به روزانه بودن دانشگاه در حال تحصیل باید تا تاریخ تعیین شده از دانشگاه انصراف دهید.
   محروم بودن با نبودن از انتخاب رشته دانشگاه های دولتی را میتوانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پیگیری نمایید.

 60. Avatar photo
  کوثرم
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۹

  از هنرستان رفتم دانشکده معماری شریعتی ، برا دوره کارشناسی میتونم کنکور معماری بدم برم شریف؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقتتون بخیر با قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی ودر صورت قبولی می توانید در دانشگاه شرکت کنید

 61. Avatar photo
  محمد
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام
  روزتون بخیر

  دانش اموز رشته فنی میتواند کنکور سراسری تجربی یدهد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقتتون بخیر با هر دیپلم برای هر رشته شرکت در کنکور تا سال 1401 مشکی وجود ندارد اما برای 1402 شرایط کاملا متفاوت خواهد بود

 62. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام من دانشگاه مجازی دولتی با سوابق تحصیلی قبول شدم ایا میتونم در کنکور 1401 شرکت کنم؟ محرومیت نداره؟

 63. Avatar photo
  آرین
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۹

  سلام من با سوابق تحصیلی رشته روزانه قبول شدم نمیخوام ثبت نام کنم آیا سال دیگه کنکور میتونم روزانه شرکت کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام
   بله میتونین

 64. Avatar photo
  ساحل
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام امسال من یکی از رشته های پیراپزشکی دانشگاه اراک قبول شدم سال دیگه اگه ثبت نام نکنم یا انصراف بدم از انتخاب رشته های دولتی محرومم یعنی میشه روزانه قبول شم یا نه ؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام اگر امسال روزانه پذیرش شدی اگر انصراف بدی یکسال از روزانه ها محروم خواهی شد

 65. Avatar photo
  علی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام من کنکور فنی دادم اما میخوام برم نتیجه ببینم مینویسه داوطلب یافت نشد چکار کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام
   باید یک درخواست از طریق قسمت سیستم پاسخگویی سایت سنجش ثبت کنید که بررسی شود

 66. Avatar photo
  الين
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام
  كارشناسي و كارشناسي ارشد روزانه خوندم درصورت شركت در كنكور سراسري و قبولي ميتوانم دوباره از سهميه روزانه استفاده كنم؟
  ممنون ميشم پاسخگو باشيد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام خیر شما برای هر مقطع فقط یکبار میتونید دانشگاه روزانه رو انتخاب کنید .میتونید سایر دوره ها را انتخاب کنید

 67. Avatar photo
  محمد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام
  من امسال کنکور ارشد داشتم ولی هنوز جواب ها نیومده از اون طرف یه پیش ثبت نام برای کاردانی جامع علمی کاربردی انجام دادم و قرار بر این بود تا زمانی که اطلاع ندادم من رو ثبت نام نکنن اما با اعلام سازمان سنجش من رو ثبت نام کردن و کد پیگیری و شماره پرونده برام ارسال شده حالا میخواستم ببینم اگر ارشد رتبه قبولی مورد نظرم رو بیارم از نظر قبولی توی دانشگاه به مشکل نمیخورم با توجه به ثبت نامی که توی سایت سازمان سنجش انجام شده ولی هنوز برای تکمیل ثبت نام به دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نکردم

 68. Avatar photo
  جلال
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام و خسته نباشيد خدمت شما
  بنده ٢ مدرك كاردانى از جامع علمى كاربردى دارم
  مترجمى زبان انگليسى
  مديريت حرفه اى كسب و كار
  آيا امكان تحصيل در مقطع كارشناسى در دانشگاه مذكور به صورت همزمان وجود دارد ؟
  يا با اختلاف زمانى يك ترم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام
   ن متاسفانه امکان تحصیل در دو دانشگاه همزمان میسر نیست

 69. Avatar photo
  حسام زنجانی ۱۴۰۰/۴/۱۴
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  باسلام خدمت شما سروران گرامی بنده کارمند بازنشسته بهداشت ودرمانم و می‌خواهم در کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای پزشکی شرکت نمایم.سوالم این است من که دیپلم بهیاری دارم امکانش هست بااین دیپلم شرکت کنم یا حتما دیپلم علوم تجربی داشتن ملاک است راهنمایی ام بفرمایید.ممنونم.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام دیپلم تجربی

 70. Avatar photo
  A.saedi
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۶

  سلام وقت بخیر ـ..
  من فرم خود اڟهاری کنکور رو دریلفت نکردم ، یادم رفت …
  الان باید چیکارکنم ؟این فرم مخصوص کسایی ان که به کرونا مبتلا شدن یا همه باید بگیرند …/
  تورو خداکمکم کنید ممنون نیشم …🙏🙏

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام a.saedi
   ممکن مجدد بزارن این فرم خوداظهاری که باید بگیرین پر کنید

  • Avatar photo
   حسام زنجانی ۱۴۰۰/۴/۱۴
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹

   باسلام خدمت شما سروران گرامی بنده کارمند بازنشسته بهداشت ودرمانم و می‌خواهم در کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای پزشکی شرکت نمایم.سوالم این است من که دیپلم بهیاری دارم امکانش هست بااین دیپلم شرکت کنم یا حتما دیپلم علوم تجربی داشتن ملاک است راهنمایی ام بفرمایید.ممنونم.

   • Avatar photo
    moshaverarshad
    ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

    دیپلم تجربی

 71. Avatar photo
  الهام شیرانی لپری
  ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام وقت بخیر من کنکور۹۸کاردانی به کارشناسی روزانه قبول شدم نتونستم برم دانشگاه الان تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی شرکت کردم بازم میگن نمیشه واگه روزانه بیارم محروم میشم سال بعدبه نظرتون چیکارکنم که بتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ایاراهی هس بهم بگین.؟

 72. Avatar photo
  سارامدنی
  ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام من ارشد صنایع غذایی وزرات علوم شرکت کردم کارشناسی هم میکروبیولوژی خوندم.دوس دارم تو قسمت کنترل کیفی یا به عنوان مسئول فنی کار کنم.اما وزارت بهداشتم یه گرایش داره به عنوان کنترل کیفی.میخوام بدونم کدومشون بهتر بازار کار داره یا نه.

 73. Avatar photo
  فریبا صابری
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام
  من شاغل هستم میخوام ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بخونم بدون کنکور
  راهنمایی فرمائید

  • Avatar photo
   محسن
   ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقت بخیر ببخشید من دانشجو اخراجی ارشد کنترل دانشگاه اراک هستم سال ۱۳۹۹ قبول شدم درحال تسویه هستم آیا بعداز تسویه میتونم کنکور تجربی شرکت کنم ممنون میشم کمک کنید

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

    سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

تماس با مشاور