ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

مشاوره ادامه تحصیل در سن بالا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ادامه تحصیل در سنین بالا قواعد و قوانین مخصوص به خود را خواهد داشت. بنابراین برای موفقیت لازم است از بالاترین سن دانشجوی پزشکی آگاه باشید و این امر بدون مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا امکان پذیر نخواهد بود. مواردی که در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با آن ارائه توضیحات بپردازیم، موضوعات بالاترین سن دانشجوی پزشکی ، بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی ، موفقیت در سنین بالا ، می‌باشد. در ادامه به اهمیت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا برای قبولی در این رشته خواهیم پرداخت.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا و اطلاع دقیق از بالاترین سن دانشجوی پزشکی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اهمیت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

 

ادامه تحصیل در سنین بالا قواعد و قوانین مخصوص به خود را خواهد داشت. نباید این‌گونه تصور نمود که کار غیرممکن و یا بسیار ساده‌ای می‌باشد. زیرا هر دو تصور کاملاً اشتباه است و داوطلب را به دام مشکلات فراوانی می‌اندازد. آنچه ما در مشاوره آزمون و مصاحبه بر آن تاکید داریم ، در رابطه با اهمیت و نقش باورهای افراد در رابطه با موارد مختلف می‌باشد.

با توجه به دغدغه‌هایی که افراد در سنین بالا دارند اهمیت برنامه‌ریزی برای کنکور تجربی بسیار پررنگ خواهد نمود. بنابراین برای قبولی در هر یک از رشته‌های مورد علاقه لازم است از نحوه درس خواندن برای کنکور آگاه شوید. تا بتوانید به موفقیت لازم در این زمینه دست یابید. برنامه صحیح در هر رشته‌ای به تناسب اهداف تعیین شده متفاوت خواهد بود. همچنین به فراخور شرایط زندگی هر یک از داوطلبان نیز، این نحوه برنامه‌ریزی متفاوت می‌باشد.

آنچه در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا ارائه می گردد، در مرحله ابتدایی کار کردن بر روی باورهای افراد است. تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است افرادی که باورهای مثبتی در زندگی دارند، در طول زندگی با همان ذهنیت مسائل کمتر و مشکلات کمتری را تجربه می‌نمایند. در مرحله دوم هدف گذاری و برنامه‌ریزی صحیح  و اصولی می‌باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد  شرایط ادامه تحصیل پس از ترک تحصیل وارد شوید.

 

 

برای آگاهی از بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران کلیک کنید.

 

 

موفقیت در سنین بالا

 

یکی از باورهای اشتباهی که افراد مسن تر یا با سن بیشتر، نسبت به داوطلبان کنکوری دارند این است که ” از ما گذشته  و ما نمی تونیم ادامه تحصیل بدهیم”. ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا در پاسخ به این جمله می گوییم ؛ موفقیت برای تمام افرادی که تلاش کنند دست یافتنی است. به همین دلیل هر گز نباید اینگونه تصور کنید که از شما گذشته و نمی توانید موفقیت لازم را به دست آورید.

برخالاف تصور ، اتفاقا افرادی که در سنین بالاتر در کنکور سراسری ثبت نام می نمایند، بهتر از دیگران می توانند تحلیل کنند و قدرت آنالیز قوی تری نسبت به سایر رقبا و همچنین همکلاسی های خود در دانشگاه دارند. بنابراین شاید اگر بخواهید با دقت بیشتری به این مسئله نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شما کاملا مسلط تر از سایر رقبا می توانید در زمان برگزاری کنکور حاضر شوید.

 

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

 

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

 

قبولی در رشته پزشکی در هر سنی برای تمامی داوطلبان سخت می باشد. بسیاری از داوطلبان یکی از سوالاتی که ممکن است داشته باشند این است که چگونه در رشته پزشکی قبول شویم؟ این سوالات و سردرگمی ها تنها مربوط به موضوع سنین بالا و یا افراد با سنین کم نمی باشد. بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی به فراخور زندگی و شرایط هر فرد متفاوت می باشد.

برای فرد کارمند و یا معلمی که در استخدام دولت می باشد و هیچ گونه محدودیتی برای اشتغال آینده خود ندارد، می تواند در صورت قبولی چند سال را به عنوان دانشجوی پزشکی بگذراند و به همین ترتیب در آینده حتی با صرف زمان زیاد این رشته ، نگرانی در رابطه با زمان صرف شده نداشته باشد. اما آن دسته از داوطلبانی که شاید در سن  30سالگی می باشند و هنوز موفق به پذیرش در این رشته نشده اند و شغلی ندارند… شاید ادامه این رشته کار عاقلانه ای نباشد.

 

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی کنکور کلیک کنید.

 

نکته مهمی که نباید از خاطر فراموش شود ، مربوط به شرایط جسمانی داوطلبان برای ادامه تحصیل در این رشته می باشد. به همین دلیل ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا  به این موضوع و شرایط جسمانی افراد توجه می نماییم. زیرا همانطور که می دانید در صورت تخصص گرفتن و ادامه تحصیل در این رشته ، سلامتی شما برای کمک به بیماران بسیار با اهمیت می باشد.

 

 

هنوز هم برای پزشکی دیر نیست

 

هنوز هم برای پزشکی دیر نیست ! این جمله تنها یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است. اگر از بهترین منابع کنکور تجربی آگاه باشید ، خواهید توانست در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایید. برنامه ریزی و نحوه مطالعه دروس مختلف و همچنین تکنیک های تست زنی از جمله مواردی است که در صورت اطلاع از آن خواهید توانست موفقیت لازم را جهت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا به دست آورید.

برای تنظیم وقت یکی از فنونی که ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا به کلیه داوطلبان ارائه می دهیم، این است که می توانید با استفاده از صرفه جویی در زمان خود ، نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای مثال مسیر رفت و برگشت شما از منزل به محل کار را می توانید با استفاده از صداهای ضبط شده خود و گوش دادن آن اطلاعات و تسلط خود را در درس مربوطه افزایش دهید.

 

بالاترین سن دانشجوی پزشکی

رشته پزشکی از جمله رشته هایی است که شرایط ویژه ای دارد و از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا یک اشتباه حتی کوچک ، می تواند جان یک انسان را به خطر بیندازد. بنابراین علاوه بر کسب رتبه مورد نظر برای پذیرش در رشته پزشکی لازم است از سلامت جسمانی نیز برخوردار باشید. همچنین علاوه بر وضعیت سلامتی کنونی خود بهتر است به وضعیت جسمانی خود در سال های پس از فارغ التحصیلی دقت کافی را داشته باشید.

بنابراین بالاترین سن دانشجوی پزشکی را می توان به نسبت شرایط هر یک از داوطلبان متفاوت دانست. برای استفاده از مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه  و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 کلیک کنید.

 

 

آیا قبول شدن پرشکی در سن بالا انتظار واقع بینانه ای است؟

بهتر است در هر زمینه ای تصمیمات ما بر اساس حقیقت و واقعیت ها باشید. اگر بخواهیم به این سوال پاسخ واقع بینانه ای داشته باشیم ، باید بگوییم که قبولی در رشته پزشکی کار راحتی نخواهد بود و نیازمند به مطالعه دقیق و همچنین عمیق و اطلاع از فنون تست زنی می باشد. بنابراین برنامه ریز و تنظیم مان از جمله موارد بسیار مهمی است که لازم است بدان توجه نمایید.

آیا می توان با لیسانس رشته پزشکی را ادامه داد؟

برای دارندگان لیسانس علوم ازمایشگاهی امکان ادامه تحصیل در رشته پزشکی وجود خواهد داشت و می توانند با استفاده از آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند.

منابع معتبر برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟

آیا تاثیر مثبت معدل برای داوطلبان کنکور با دیپلم نظام قدیم اعمل می گردد؟

آیا شاغلین نیروهای مسلح و سپاه از سهمیه برای قبولی برخوردار می باشند؟

قبولی پزشکی دانشگاه ازاد راحت می باشد یا رشته پزشکی دانشگاه سراسری؟

آیا امکان قبولی بدون کنکور پزشکی برای خانواده های محترم شاهد و ایثارگران وجود دارد؟

 

 

کانال مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

کانال مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

 

مطالب مرتبط

مشاوره تضمینی کنکور 98

تحصیل مجدد در رشته های پیراپزشکی

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

 1. Avatar photo
  یزدی
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام من ۳۸ سالم شاغلم، لیسانس زمین شناسی دارم ولی مجدد میخوان درس بخونم به نظرتون چه رشته ای بخونم؟؟ حسابداری یا حقوق یا مدیریت ؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام
   وابسته به توانمندی و استعدادتون متفاوته

 2. Avatar photo
  شایان
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  باسلام بنظر شما کدام دانشگاه برای افراد بالای سی ساله مناسب هست.البته بدون کنکور و در رشته های انسانی.

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام دوست عزیز
   بستگی به شرایط زندگی تان، هدفتان از گرفتن مدرک، و … دارد
   برای بررسی دقیق شرایط تان و رهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   شرایط دانشگاه ها هرکدام متفاوت وشرایط اختصاصی دارد ونیازه شرایط شما بیشتر مورد بررسی قرار گیرد به همین علت نمیتوان بدون بررسی دانشگاهی را به شما معرفی کنید میتوانید برای مشاوره در این زمینه با مرکز تماس بگیرید

 3. Avatar photo
  سارا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۱

  سلام.تو روخدا اگه جواب سوال منو میدونین کمکم کنین.من متولد ۷۱ هستم و کارشناس ارشد رشته گفتاردرمانی هستم،امسال امتحان دادم و پرستاری آزاد قبول شدم من اگه پرستاری رو تموم کنم تقریبا ۳۵ سالم شده و استخدامی با مشکل مواجه میشم،خواستم ببینم اینکه میگن کارشناس ارشد تا ۴۰ سال قابل قبوله ،این کارشناس ارشد حتما باید پرستاری باشه یا من که کارشناس ارشد گفتار هستم هم قابل قبوله؟؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام دوست عزیز وقت تون بخیر
   برای بررسی دقیق تر وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 4. Avatar photo
  صبورا
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  من 52 سال دارم. دیپلم نگرفتم.سال 68 ترک تحصیل بخاطر ازدواج داشتم.اول دبیرستان.سال 80 شروع کردم به ادامه تحصیل پاول دبیرستان را گرفتم.اما همان سال فرزندان دوقلو آمدن و ادامه برام مشکل شد.الان فرزندان من دانشجو شدن .من هم می‌خوام درسام ادامه بدم چطور شروع کنم . پرونده درسی را دارم سال 82.ایا امکان پذیر هس؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از مدرس بزرگسالان برای ادامه تحصیل اقدام نمایید.

 5. Avatar photo
  الهه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام من ۳۲سالمه وسطای سوم دبیرستان رشته انسانی بودم که به دلیل متاهل شدن عذرمو خواستن.دیگه نذاشتن درس بخونم الان متاسفانه تقریبا ۱۴ ساله از درسو مدرسه فاصله دارم .حالا میخوام ادامه تحصیل بدم چیکار بایدانجام بدم

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به شرایط شما خیلی شرایط باید بررسی شود از جمله علاقه .توانمندی .هدف .شاغل بودن و…..لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. Avatar photo
  حسن
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقتتون بخیر، ببخشید من 35 سال دارم و دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی فیزیک رو دارم و دانشجوی انصرافی رشته حسابداری هستم، آیا تو این سن میتونم برای مهندسی عمران ک با شغلم هم همسویی داره اقدام کنم یا دیگه دیره و فایده ای نداره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت به خیر
   ادامه تحصیل در هر سن بستگی به هدف گذاری و انگیزه شما دارد.

 7. Avatar photo
  معصومه
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام من 39سالمه کارشناس ریاصی هستم امسال ارشد رشته مطالعات کتابت ونگارگری دانشگاه روزانه اصفهان قبول شدم آیا آینده شغلی مناسبی داره

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقتتون بخیر
   اینده کاری دارد اما بازار کارش محدود است ولی توجه داشته باشید که کار کردن در هررشته ای به شایستگی های خود فرد بستگی دارد .

 8. Avatar photo
  آدینه وند
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام وقت بخیر
  من دیپلم ندارم ورشته ام الکترونیک صنعتی بوده تا پایه یازدهم ترک تحصیل کردم الان ۳۱ سالمه میخوام ادامه تحصیل بدم رشته انسانی باید چیکار کنم

  • Avatar photo
   bahraii
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل مراجعه کنید اموزش پرورش

 9. Avatar photo
  مینا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام من۳۷سالمه میتونم برای کنکور
  معلمی شرکت‌کنم

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.

 10. Avatar photo
  مینا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۷

  سلام من ۳۷ سالمه دیپلم تجربی میتونم کنکور برای معلمی شرکت کنم

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.

 11. Avatar photo
  کارشناسی ارشد
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹

  با عرض سلام
  من ۲۶ سال است در ایران و در آلمان دبیر ریاضی در مقطع ۱۲ هستم
  سال ۱۳۵۹ لیسانس ریاضی از دانشگاه فردوسی مشهد گرفته ام
  چطوری میتونم در مقطع کارشناسی ارشد رشته ریاضی تحصیل کنم من مقیم آلمان هستم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   با سلام از طریق هیات علمی و حق التدریسی ان دانشگاه اقدام کنید

 12. Avatar photo
  سارا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

  سلام من ۳۰ سالمه قبلا تو خدمات بیمارستان تهران استخدام بودم به امید کنکور انصراف دادم بنظرتون کارم عاقلانه س ؟ البته بگم شرایط شغلی خیلی بدی داشتم فقط با تی و جارو و ……الان خیلی پشیمونم ولی اونجام نمیتونم برگردم به کل روحیه مو از دست دادم چیکار کنم برای کنکورم قبلا محروم بودم بخاطر ی سری شرایط ولی الان محرومیتم رفع شده بنظرتون ادامه بدم

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص تحصیل و شغل با مرکز تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   محمد
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

   ادامه بده وباجدیت مطالعه را شروع کن

 13. Avatar photo
  Elhamkarzar
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  من سی و شش سالمه میخوام ادامه تحصیل بدم .دیپلم تجربی دارم .میتونم تو رشته پرستاری ادامه تحصیل بدم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل هیچ محدودیتی وجود ندارد از لحاظ سنی ولی داشتن پیش دانشگاهی و یادیپلم نظام جدید الزامی است موفق باشید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   مشکلی ادامه تحصیل ندارید ولی باید شرایط شما بررسی شود.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 14. Avatar photo
  zohrebasaeri71@gmail.com
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام وقت بخیر من 42سالم هست می‌خوام ادامه تحصیل بدم خیلی علاقه دارم بخاطر مشکلاتی که داشتم نشد تا الان ادامه بدم از اول راهنمایی باید ادامه بدم ممنونم میشم لطفاً راهنمایی بفرمایید باتشمر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیا در سنین بالا باید به مدارس اموزش از راه دور بزرگسالان مراجعه کنید که میتونید با مراجعه به مرکز اموزش پرورش استان پیگیری کنید روند کاررو برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 15. Avatar photo
  حیدر
  ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  من 47 سالمه. دیپلم. آیا میشه ادامه تحصیل داد. بیشتر بخاطر کسب و کار میخوام

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر
   بله میتونین
   برای مشاوره میتونین تماس بگیرین

  • Avatar photo
   رقیه رستمی
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام من ۳۵سال دارم ودررشته ی تجربی سال دوم ۶تامانده واحدداشتم ودرسال ۳دبیرستان درامتحانات شرکت نکرده ام چگونه میتوانم بانظام جدید ادامه تحصیل بدم لطفا میشه راهنمایی کنید

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

    سلام وقت بخیر برای ادامه تحصیل بزرگسالان باید از طریق مدارس بزرگسالان اقام کنید که میتونید مراجعه کنید به اموزش پرورش منطقه و پیگیری کنید پروسه رو تا مدارس معرفی کنن برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 16. Avatar photo
  طاهره مختاری
  ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

  من۲۸سالمه پیش تجربی روهم گذروندم آبادی نیست براپزشکی تلاش کنمهرکارمیکنم نمی‌تونیم بیخیال آرزوی پزشکی بشم و علاقه زیادی به مطالعه دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام خوب تلاشتوبیشترکن

 17. Avatar photo
  سلام
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام من ۳۴ سالمه لیسانس دارم غیر مرتبط اما میخوام کنکور بدم واسه رشته های پزشکی من ارادشو دارم فقط از لحاظ عقلی میتونم ؟کار درستی هست بخونم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر.برای مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 18. Avatar photo
  علی
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

  من ۴۲ سالمه و دیپلم تجربی فوق بهداشت لیسانس زبان دارم علاقه به رشته های علوم پزشکی دارم مثل فیزیوتراپی یا رادیولوژی آیا عاقلانه است که دوباره کنکور سراسری تجربی بدم لطفا پاسخ دهید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   با سلام
   کاره سختی است و بستگی به اراده و شرایط خودتون دارد.

 19. Avatar photo
  مهدی صالحی
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام من ۲۷ سالمه دیپلم ردی تجربی ام.الان خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم به نظرشما منطقیه ادامه بدم یانه اگ موافقین…! ادامه تحصیل تو چه رشته ای رو برام پیشنهاد میکنین …؟ ممنون میشم از راهنماییتون

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام مهدی صالحی
   ببینید اول اینک شما هرزمان بخوایین ادامه تحصیل بدین غیرمنطقی نیست
   و اینک چه رشته میخوایین بخونین به دوحالت بستگی دارد اینک شما به چه رشته ای علاقه دارید و مهم تراز این میخوایین اینده شغلی در چه زمینه ای باشه
   جهت اطلاع دقیق با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید بهتر براتون راهنمایی کنند

 20. Avatar photo
  سینا
  ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام من دکترای برق دارم و به شدت به داروسازی علاقه دارم مشکل کار و.. درامد و.. اصلا ندارم
  سی سالمه منطقیه بخونم و کنکور شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام بستگی به خودتون داره برای ادامه تحصیل در سنین بالا باید هدف داشته باشید و با برنامه ریزی دقیق بتونید به هدفتون برسید .

 21. Avatar photo
  مینا
  ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام من ۳۲ سالمه و فقط سیکلمو دارم و دبیرستان نرفتم الان میخوام ادامه تحصیل بدم ولی نمیتونم حضور داشته باشم سر کلاسها لطفا راهنمایی کنید من چطور می‌توانم به درسم ادامه بدم ممنون

 22. Avatar photo
  علی
  ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام. من 53 سال دارم.و دیپلم رشته اقتصاد را در سال 65 گرفته ام.میخواهم ادامه تخصیل دهم.اما مدرک پیش دانشگاهی ندارم.خواهشا کمک کنید چیکار کنم.

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام برای ادامه تحصیل باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید‌و‌پیش‌دانشگاهی‌رو‌ اخذ کنید و اگه تونستید‌‌در کنکور سراسری شرکت نمایید و یا بدون کنکور در دانشگا های آزاد ادامه تحصیل دهید .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور