ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

مشاوره ادامه تحصیل در سن بالا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ادامه تحصیل در سنین بالا قواعد و قوانین مخصوص به خود را خواهد داشت. بنابراین برای موفقیت لازم است از بالاترین سن دانشجوی پزشکی آگاه باشید و این امر بدون مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا امکان پذیر نخواهد بود. مواردی که در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با آن ارائه توضیحات بپردازیم، موضوعات بالاترین سن دانشجوی پزشکی ، بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی ، موفقیت در سنین بالا ، می‌باشد. در ادامه به اهمیت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا برای قبولی در این رشته خواهیم پرداخت.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا و اطلاع دقیق از بالاترین سن دانشجوی پزشکی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اهمیت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

 

ادامه تحصیل در سنین بالا قواعد و قوانین مخصوص به خود را خواهد داشت. نباید این‌گونه تصور نمود که کار غیرممکن و یا بسیار ساده‌ای می‌باشد. زیرا هر دو تصور کاملاً اشتباه است و داوطلب را به دام مشکلات فراوانی می‌اندازد. آنچه ما در مشاوره آزمون و مصاحبه بر آن تاکید داریم ، در رابطه با اهمیت و نقش باورهای افراد در رابطه با موارد مختلف می‌باشد.

با توجه به دغدغه‌هایی که افراد در سنین بالا دارند اهمیت برنامه‌ریزی برای کنکور تجربی بسیار پررنگ خواهد نمود. بنابراین برای قبولی در هر یک از رشته‌های مورد علاقه لازم است از نحوه درس خواندن برای کنکور آگاه شوید. تا بتوانید به موفقیت لازم در این زمینه دست یابید. برنامه صحیح در هر رشته‌ای به تناسب اهداف تعیین شده متفاوت خواهد بود. همچنین به فراخور شرایط زندگی هر یک از داوطلبان نیز، این نحوه برنامه‌ریزی متفاوت می‌باشد.

آنچه در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا ارائه می گردد، در مرحله ابتدایی کار کردن بر روی باورهای افراد است. تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است افرادی که باورهای مثبتی در زندگی دارند، در طول زندگی با همان ذهنیت مسائل کمتر و مشکلات کمتری را تجربه می‌نمایند. در مرحله دوم هدف گذاری و برنامه‌ریزی صحیح  و اصولی می‌باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد  شرایط ادامه تحصیل پس از ترک تحصیل وارد شوید.

 

 

برای آگاهی از بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران کلیک کنید.

 

 

موفقیت در سنین بالا

 

یکی از باورهای اشتباهی که افراد مسن تر یا با سن بیشتر، نسبت به داوطلبان کنکوری دارند این است که ” از ما گذشته  و ما نمی تونیم ادامه تحصیل بدهیم”. ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا در پاسخ به این جمله می گوییم ؛ موفقیت برای تمام افرادی که تلاش کنند دست یافتنی است. به همین دلیل هر گز نباید اینگونه تصور کنید که از شما گذشته و نمی توانید موفقیت لازم را به دست آورید.

برخالاف تصور ، اتفاقا افرادی که در سنین بالاتر در کنکور سراسری ثبت نام می نمایند، بهتر از دیگران می توانند تحلیل کنند و قدرت آنالیز قوی تری نسبت به سایر رقبا و همچنین همکلاسی های خود در دانشگاه دارند. بنابراین شاید اگر بخواهید با دقت بیشتری به این مسئله نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شما کاملا مسلط تر از سایر رقبا می توانید در زمان برگزاری کنکور حاضر شوید.

 

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

 

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی

 

قبولی در رشته پزشکی در هر سنی برای تمامی داوطلبان سخت می باشد. بسیاری از داوطلبان یکی از سوالاتی که ممکن است داشته باشند این است که چگونه در رشته پزشکی قبول شویم؟ این سوالات و سردرگمی ها تنها مربوط به موضوع سنین بالا و یا افراد با سنین کم نمی باشد. بهترین سن برای تحصیل در رشته پزشکی به فراخور زندگی و شرایط هر فرد متفاوت می باشد.

برای فرد کارمند و یا معلمی که در استخدام دولت می باشد و هیچ گونه محدودیتی برای اشتغال آینده خود ندارد، می تواند در صورت قبولی چند سال را به عنوان دانشجوی پزشکی بگذراند و به همین ترتیب در آینده حتی با صرف زمان زیاد این رشته ، نگرانی در رابطه با زمان صرف شده نداشته باشد. اما آن دسته از داوطلبانی که شاید در سن  30سالگی می باشند و هنوز موفق به پذیرش در این رشته نشده اند و شغلی ندارند… شاید ادامه این رشته کار عاقلانه ای نباشد.

 

برای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی کنکور کلیک کنید.

 

نکته مهمی که نباید از خاطر فراموش شود ، مربوط به شرایط جسمانی داوطلبان برای ادامه تحصیل در این رشته می باشد. به همین دلیل ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا  به این موضوع و شرایط جسمانی افراد توجه می نماییم. زیرا همانطور که می دانید در صورت تخصص گرفتن و ادامه تحصیل در این رشته ، سلامتی شما برای کمک به بیماران بسیار با اهمیت می باشد.

 

 

هنوز هم برای پزشکی دیر نیست

 

هنوز هم برای پزشکی دیر نیست ! این جمله تنها یک شعار نیست بلکه یک حقیقت است. اگر از بهترین منابع کنکور تجربی آگاه باشید ، خواهید توانست در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایید. برنامه ریزی و نحوه مطالعه دروس مختلف و همچنین تکنیک های تست زنی از جمله مواردی است که در صورت اطلاع از آن خواهید توانست موفقیت لازم را جهت مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا به دست آورید.

برای تنظیم وقت یکی از فنونی که ما در مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا به کلیه داوطلبان ارائه می دهیم، این است که می توانید با استفاده از صرفه جویی در زمان خود ، نسبت به کسب اطلاعات اقدام نمایید. برای مثال مسیر رفت و برگشت شما از منزل به محل کار را می توانید با استفاده از صداهای ضبط شده خود و گوش دادن آن اطلاعات و تسلط خود را در درس مربوطه افزایش دهید.

 

بالاترین سن دانشجوی پزشکی

رشته پزشکی از جمله رشته هایی است که شرایط ویژه ای دارد و از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. زیرا یک اشتباه حتی کوچک ، می تواند جان یک انسان را به خطر بیندازد. بنابراین علاوه بر کسب رتبه مورد نظر برای پذیرش در رشته پزشکی لازم است از سلامت جسمانی نیز برخوردار باشید. همچنین علاوه بر وضعیت سلامتی کنونی خود بهتر است به وضعیت جسمانی خود در سال های پس از فارغ التحصیلی دقت کافی را داشته باشید.

بنابراین بالاترین سن دانشجوی پزشکی را می توان به نسبت شرایط هر یک از داوطلبان متفاوت دانست. برای استفاده از مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه  و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 کلیک کنید.

 

 

آیا قبول شدن پرشکی در سن بالا انتظار واقع بینانه ای است؟

بهتر است در هر زمینه ای تصمیمات ما بر اساس حقیقت و واقعیت ها باشید. اگر بخواهیم به این سوال پاسخ واقع بینانه ای داشته باشیم ، باید بگوییم که قبولی در رشته پزشکی کار راحتی نخواهد بود و نیازمند به مطالعه دقیق و همچنین عمیق و اطلاع از فنون تست زنی می باشد. بنابراین برنامه ریز و تنظیم مان از جمله موارد بسیار مهمی است که لازم است بدان توجه نمایید.

آیا می توان با لیسانس رشته پزشکی را ادامه داد؟

برای دارندگان لیسانس علوم ازمایشگاهی امکان ادامه تحصیل در رشته پزشکی وجود خواهد داشت و می توانند با استفاده از آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند.

منابع معتبر برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟

آیا تاثیر مثبت معدل برای داوطلبان کنکور با دیپلم نظام قدیم اعمل می گردد؟

آیا شاغلین نیروهای مسلح و سپاه از سهمیه برای قبولی برخوردار می باشند؟

قبولی پزشکی دانشگاه ازاد راحت می باشد یا رشته پزشکی دانشگاه سراسری؟

آیا امکان قبولی بدون کنکور پزشکی برای خانواده های محترم شاهد و ایثارگران وجود دارد؟

 

 

کانال مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

کانال مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

 

مطالب مرتبط

مشاوره تضمینی کنکور 98

تحصیل مجدد در رشته های پیراپزشکی

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

68 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا»

 1. Avatar photo سلطنت بانو گفت:

  سلام من 47 سالمه کارمندم یک فرزند یکساله دارم لیسانس زبان فرانسه و فوق لیسانس جامعه شناسی دارم اما خیلی به پزشکی علاقه دارم چطور می توانم تو این رشته تحصیل کنم

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   رشته پزشکی همچنان جزو رشته های پرطرفدار است.که در حال حاضر مسیر ورود به این رشته تغییرات زیادی داشته است.باتوجه به سن و فاصله زیادی که از تحصیل داشتید برای مشاوره تحصیلی در این باره با کارشناس مربوطه سرکار خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 9 الی 17 با تلفن ثابت بدون پیش کد 9099075307 تماس بگیرید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور