ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی کنکور 1402

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همانطور که میدانید سازمان سنجش آموزش کشور هر سال در زمان مشخصی یک آزمون برای داوطلبانی که قصد دارند وارد دانشگاه های سراسری شوند برگزار می‌کند. در این آزمون دانسته های علمی داوطلبان مورد سنجش قرار می گیرد، این نکته را در نظر داشته باشید رقابت بین داوطلبانی که قصد دارند در آزمون سراسری شرکت کنند بسیار زیاد است. در نتیجه شرکت در این آزمون باید با برنامه ریزی درسی دقیق صورت بپذیرد. همین مساله موجب گردیده است تا ما در این مقاله به بررسی مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بپردازیم تا هر داوطلب بتواند با دید باز و آگاهی کامل یک صندلی در دانشگاه مورد نظر خود تصاحب کند.

پکیج های مشاوره ای آکادمی ایران تحصیل با پشتیبانی 24 ساعته، مشاوره توسط رتبه ها، آموزش تکنیک های تست زنی و گزارش نموداری پیشرفت یکی از بهترین گزینه های دانش آموزان برای استفاده از خدمات مشاوره و پشتیبانی مستمر در سال کنکور بوده و هست، برای آشنایی بیشتر با این پکیج های مشاوره ای و استفاده از آن ها کافیست تا بر روی لینک کلیک کرده و فرم مربوطه را پر نمایند.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

هدف گذاری و طراحی نقشه مسیر در کنکور سراسری

همانطور که میدانید انسان با هدف زنده است، اگر قصد دارید در کنکور سراسری قبول شوید باید برای خود هدف گذاری کنید و هدف شما هم باید فقط قبولی در بهترین دانشگاه های سراسری باشد. اما در هنگام هدف گذاری باید به برخی از نکات توجه کنید. برای مثال باید این نکته را بررسی کنید که ایا رشته ای که انتخاب کرده اید و برای آن هدف گذاری انجام داده اید آیا در بازار کار آینده شغلی مناسبی دارد یا خیر؟ این نکته را در نظر داشته باشید هر شخص تحصیل می کند تا بتواند آینده روشن برای خود بسازد. در نتیجه اگر رشته مورد نظر آینده شغلی مناسبی نداشته باشد می‌تواند در آینده شما را با چالش‌های مختلفی مواجه کند.

در ادامه بهتر است با ذکر یک مثال این مسئله را برای شما شفاف سازی کنیم. تمام افراد می‌داند که رشته پزشکی بازار کار فوق العاده ای دارد و همین مسئله باعث شده تا ترافیک و رقابت برای صندلی های دانشگاه های سراسری در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به شدت زیاد باشد. در واقع بسیاری از افراد  به این رشته علاقه مند نیستند اما به دلیل بازار کار این رشته به سراغ تحصیل در آن می روند.

مبحث بعد مربوط به استعداد شما در رشته ای است که انتخاب کرده اید. این نکته را در نظر داشته باشید تنها به علت بازار کار یک رشته نباید آن را انتخاب کنید. در واقع اگر در رشته تجربی ضعیف هستید به هیچ وجه نباید به دنبال تحصیل در رشته پزشکی باشید. شایان ذکر است در ابتدا باید استعدادهای خود را بسنجید و در مرحله دوم رشته را انتخاب کنید و در مرحله بعد هدف گذاری دقیق انجام دهید تا بتوانید مسیر را به بهترین نحو ممکن سپری نمایید.

هدف گذاری و طراحی نقشه مسیر در کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور

در این بخش بهتر است به نکته ای اشاره کنیم که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، این موضوع مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور است که به کمک استفاده از آن می توانید به پاسخ تمامی سوالات خود دست یابید. یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام نزدیک شدن به کنکور دارند به موضوع عدم یادآوری مطالب باز می گردد. بدین معنا که داوطلبان در مواقعی خاص احساس می کنند که هیچگونه تسلطی بر روی مطالب ندارند و هیچ یک از مطالبی را که مطالعه نموده اند را به خاطر نمی آورند.

در این زمان مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به آنها کمک می کنند تا علت آن را شناسایی نمایید. حسن مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور در این است که هر یک از داوطلبان در هر زمان می توانند به راحتی از خدمات مشاوره بهره مند شوند. تکنیک صرفه جویی در زمان برای دانش آموزان مشغول به تحصیل که در حال حاضر در پایه دوازدهم هستند، از جمله موارد بسیار مهم است که متخصصین ما برای دست یافتن آن به داوطلبان کمک می نمایند.

مشاوره و پشتیبانی مستمر در مسیر موفقیت کنکور از مهم ترین مواردی است که می توان به آن اشاره کرد، از همین جهت پکیج های مشاوره کنکور در آکادمی ایران تحصیل به کمک بهترین مشاورین در سطح ایران و رتبه های برتر سال های قبل به صورت 24 ساعته و با گزارش ماهیانه به دانش آموزان کنکوری ارائه می شود، جهت استفاده از این پکیج ها و تضمین قبولی خود در آزمون سراسری کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور

داوطلبان در مراحل مختلف سوالات و مسائل مختلفی برایشان مطرح می گردد. می توانید برای پاسخ به سوالات از مشاوره تحصیلی رایگان استفاده کنید. در مراحل اولیه به هنگام ثبت نام کنکور سراسری موضوع مهم اطلاع از منابع مختلف درسی است. اطلاع دقیق از آن ها می تواند به شما کمک کند تا انرژی خود را بیهوده هدر ندهید و با استفاده از مطالعه دقیق به اهداف خود دست یابید. موضوع مهم در مرحله بعد، نحوه مطالعه این منابع با استفاده از زمانی است که در اختیار دارید.  همچنین، تکنیک های تست زنی نیز از جمله موارد بسیار مهمی است که کسب اطلاع در رابطه با آن مهم است.

مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور

 

اطلاعیه

مشاوره کنکور قبل از ثبت نام تا زمان کنکور سراسری و مرحله انتخاب رشته را شامل می گردد.

 

خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

همانطور که میدانید کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد و با تمامی امتحانات دانش آموزان در طول دوران تحصیلی متفاوت است.  به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت شدید داوطلبان، استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بسیار ضروری به نظر می رسد. یک مشاور کنکور همانند یک دوست مهربان در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را بتوانید با مؤفقیت پشت سر بگذرانید.

در ادامه بهتر است بدامید زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری متفاوت است. به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی تمامی این شرایط در وهله اول برای شناخت دقیق تر داوطلب می پردازیم.  به عنوان مثال یک داوطلب در تهران که از بهترین مدارس و بهترین امکانات استفاده می کند، وضعیت یکسانی با یک داوطلب در فلان روستای دور افتاده نخواهد داشت. دلیلی که موجب می شود تا برخی از داوطلبان سال ها پشت کنکور بمانند، این است که باور دارند هرگز پذیرفته نخواهند شد و قبولی در کنکور کار راحتی نیست.  

اصلی ترین و مهم ترین مسئله برای رتبه برتر شدن استفاده از خدمات مشاوره و پشتیبانی کنکور می باشد؛ آکادمی ایران تحصیل به عنوان یکی از معتبر ترین ارائه دهنگان خدمات مشاوره کنکور به کمک برترین مشاوران ایران و رتبه های برتر با ارائه برنامه ریزی های مستمر در طول مدت آمادگی برای کنکور قبولی شما را تضمین می کند، برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره کنکور در آکادمی ایران تحصیل کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

بهترین مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

مشاوره تحصیلی آنلاین درسی در دو مورد می تواند راهنمای داوطلبان باشد. برخی از داوطلبان نمی توانند خود به تنهایی به برنامه ریزی برای دروس مختلف بپردازند. به همین دلیل نیازمند راهنمایی و کمک مشاور تحصیلی هستند. مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی کمک می کند تا با توجه به بهترین ساعات یادگیری خود و همچنین میزان یادگیری ساعاتی که در طول شبانه روز امکان مطالعه را خواهید داشت برنامه ریزی نمایید.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان در زمان برنامه ریزی نیازمند راهنمایی باشند در رابطه با نحوه استفاده از این برنامه و منطبق کردن آن با برنامه روزمره خود است. به همین دلیل مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به هماهنگی برنامه دانش آموزان با برنامه روزمره شان کمک می کند. همچنین، چنانچه نیاز به تغییراتی در این برنامه وجود داشته باشد به داوطلبان برای ایجاد این تغییر در راستای اهداف آنان کمک می کند.

 

جهت کسب اطلاعات نسبت به مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای برخی از داوطلبان امکان استفاده از مشاوره حضوری وجود ندارد. این عدم امکان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن می توان به بعد مسافت و هزینه های فراوان برای داوطلبان اشاره نمود.  به همین دلیل یکی از گزینه های بسیار عالی که می توانند از آن استفاده نمایند را می توان مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره کنکور آنلاین دانست. داوطلب با استفاده از برقراری یک تماس در هر جای کشور می تواند به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابد.

 از جمله سوالاتی داوطلبان در رابطه با مشاوره تحصیلی کنکور سراسری، به موضوع سردرگمی در رابطه با رشته های انتخابی خود باز می گردد. باید عرض کنیم که انتخاب رشته مورد علاقه بسیار مهم است. زیرا در زمان مطالعه کنکور با توجه به ضرایب هر یک از رشته ها لازم است برای افزایش مهارت و بالا بردن آمادگی خود تلاش نمایند. خروج از این سردرگمی تنها با توجه به آزمون های رغبت و استعداد که توانایی داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهد امکان پذیر خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

آیا شرکت در آزمون های آزمایشی ضروری است؟

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط هر داوطلب مطرح می شود. در پاسخ به این سوال باید بگوییم ضرورتی برای شرکت در آزمون های آزمایشی وجود ندارد. اما شرکت در این آزمون ها مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه مقاله با ان ها به صورت کامل آشنا خواهید شد. توجه داشته باشید شرکت در آزمون های آزمایشی باعث می شود تا داوطلب آمادگی بیشتر برای حضور در جلسه کنکور کسب کند. به همین دلیل بسیاری از افراد فکر می‌کنند که این مسئله ضروری است. البته بهتر است بدانید که شرکت در آزمون های آزمایشی ضرورت دارد اما این ضرورت برای اشخاصی است که هدف دارند و قصد آنها به ادست آوردن رتبه مورد نظرشان در کنکور سراسری است.

قابل توجه است بدانید شرکت در این آزمون ها باعث می شود تا استرس داوطلب به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. از سوی دیگر شباهت سوالات کنکور و آزمون های آزمایشی به دیگر باعث می‌شود تا داوطلب آگاهی بیشتری نسبت به سوالات اصلی به دست بیاورد. در انتها بهتر است به این نکته اشاره کنیم که شرکت در آزمون های آزمایشی باعث می شود تا داوطلب نسبت به نقاط قوت و ضعف شناخت کامل پیدا کند.

مهم ترین دروس برای کسب رتبه برتر در کنکور

با توجه به اینکه گروه های آزمایشی مختلفی در هر رشته وجود دارد، بنابراین زیر گروه های مختلفی نیز هستند که داوطلبان باید با توجه به رشته انتخابی خود به افزایش مهارت در زیر گروه مورد نظر بپردازند.  اما برای رتبه کنکور در رشته ریاضی مطالعه و افزایش درصد ریاضی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. اما برای کنکور تجربی درس زیست شناسی و برای کنکور انسانی دروس اقتصاد، ریاضی، و تاریخ بسیار می تواند در کسب رتبه خوب به شما کمک کند. 

 

آیا برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری محدودیتی وجود دارد؟

خیر. برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید و در رابطه با تعداد تماس هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان قرار داده نشده است.

 

اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

احتمال دارد  تغییرات در حذفیات کنکور 1402 اعمال شود

در این خصوصو سازمان سنجش آموزش کشور، شورای عالی انقلاب فرهنگی و دیگر مراجع ذی ربط تصمیماتی گرفته اند که این امر برای داوطلبان آزمون سال های آینده از نظر نحوه برنامه ریزی برای مطالعه دروس اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از این موارد حذف دروس عمومی از کنکور می باشد که هدف از اجرای این کار متمرکز کردن داوطلبان بر روی درس های اختصاصی عنوان شده است.

ناشنوایی که رتبه ۳ کنکور دکترا شد

بر اساس گزارش خبرگذاری مهر زینب حافظی ناشنوایی است که با وجود همه موانع ثابت کرد که ناشنوا بودن برای وی یک حدودیت محسوب نمی شود زیرا این شخص توانست در کنکور دکترا رتبه ۳ را به خود اختصاص دهد.

مشاوره کنکور vip در آکادمی ایران تحصیل به صورت 24 ساعته و توسط بهترین مشاورین ایران و رتبه های برتر کنکور در سال های قبل ارائه می شود، با استفاده از خدمات مشاوره ای در آکادمی ایران تحصیل علاوه بر پیشتیبانی مستمر خدماتی اعم از آزمون های کاربردی آنلاین، ارائه نمودار پیشرفت، آموزش ها تست زنی، برنامی ریزی روزانه درسی و … به شما ارائه می شود، برای استفاده از این پکیج های مشاوره ای کافیست تا روی لینک کلیک کرده و اقدام به پر کردن فرم مربوطه نمایید.

نحوه دریافت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

خلاصه مطلب

با مطالعه مقاله مشاوره تحصیلی کنکور سراسری شما اطلاعات کاملی نسبت به هدف گذاری برای قبول شدن در کنکور سراسری به دست آورده اید. از سوی دیگر بهتر این نکته را هم ذکر کنیم که در حال حاضر می دانید آزمون های آزمایشی به چه دلیل برگزار میشود و چه تاثیر مثبتی در کنکور سراسری برای داوطلب دارد. در مجموع در این مقاله موارد بسیار مهمی ارائه شده است که می‌تواند داوطلب را برای قبول شدن در کنکور سراسری کمک کند. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا یک صندلی در دانشگاه مورد نظر و رشته ای که به آن علاقه دارید به دست بیاورید.

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا به کمک مشاوره تحصیلی کنکور سراسری می توان مؤفقیت چشمگیری در کنکور داشت؟

بله. اما این در صورتی است که فرد اراده و پشتکار لازم را داشته باشد.

در صورت عدم دسترسی به مشاور حضوری کنکور از چه روش دیگری جهت دریافت مشاوره می توان استفاده کرد؟ 

در این اوقات بهترین راه استفاده از مشاوره تلفنی کنکور جهت پیشرفت هر چه بیشتر است. برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا دریافت برنامه ریزی تلفنی کنکور می تواند من را به قبولی در رشته مورد علاقه ام برساند؟ 

بله. فقط کافیست پشتکار کافی را داشته باشید و تا حد امکان بر طبق برنامه ریزی انجام شده توسط مشاور پیش بروید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Maryam
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام خسته نباشین من یه سوالی داشتم من الن دانشجوی ترم دو مهندسی نرم افزار دانشگاه دولتی هستم میخاستم بدونم ک اگر انصراف بدم از دانشگام میتونم دوباره کنکور برای فرهنگیان شرکت کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام برای هر مقطع فقط یکبار میتونید از دوره روزانه استفاده کنید مگر اینکه بعداز قبولی درخواست رفع محرومیت را از طریق سنجش بدید

 2. Avatar photo
  علی رضا دامن گیر
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقت بخیر من پایه ۱۲ هستم رشتم فنی حرفه ای الکتروتکنیک(برق صنعتی) میخوام بعد اینکه دیپلم گرفتم فوق دیپلم بگیرم آیا باید کنکور بدم یا نه لطفا برام جواب بدین

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر نخیر . لزومی به شرکت در کنکور نیست .بدون ازمون ها را ثبت نام کنید .

 3. Avatar photo
  شیوا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

  ب نظرتون باید واسه کنکور انسانی بیشتر چ کتابایی رو بخونیم تا موفق بشیم یا ی برنامه ریزی دقیقی برامون بزارید چون واقعا کسی نیست درست ما یازدهمیا رو راهنمایی کنه وقتمون خیلی کمه ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدبه مرکزه مشاوره ایران تحصیل راهنماییتون میکنند

 4. Avatar photo
  پناهی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقت بخیر راجب شرکت در کنکور چندتا سوال دارم ولی تلفن ثابت ندارم تماس بگیرم چه کار باید کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام
   سوالتون در چه زمینه ای است؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر مشاوره تحصیلی ما فقط از طریق تلفن ثابت میباشد

 5. Avatar photo
  امینی
  ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام.
  جسارتا، من سال سوم کاردانش رشته تاسیسات بهداشتی هستم.
  و ۲ تا سوال داشم.
  ۱: آیا بنده برای ورود به دانشگاه های دولتی رشته خودم باید کنکور بدم .

  ۲: چگونه میتوان وارد دانشگاه فرهنگیان از طریق رشته خودم بشم؟
  لطفا پاسخ بدهید .

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)