تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور سراسری هستند مسلماً به دریافت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری نیاز دارند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به شکل های مختلفی همچون مشاوره تحصیلی تلفنی ، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی ، مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور ، مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور مورد بررسی قرار می گیرد.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری – مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد و با تمامی امتحانات دانش آموزان در طول دوران تحصیلی متفاوت است.

به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت شدید داوطلبان، استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بسیار ضروری به نظر می رسد.

یک مشاور کنکور همانند یک دوست مهربان در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را بتوانید با مؤفقیت پشت سر بگذرانید.

زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری متفاوت است. به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی تمامی این شرایط در وهله اول برای شناخت دقیق تر داوطلب می پردازیم.

به عنوان مثال یک داوطلب در تهران که از بهترین مدارس و بهترین امکانات استفاده می کند، وضعیت یکسانی با یک داوطلب در فلان روستای دور افتاده نخواهد داشت.

 دلیلی که موجب می شود تا برخی از داوطلبان سال ها پشت کنکور بمانند، این است که باور دارند هرگز پذیرفته نخواهند شد و قبولی در کنکور کار راحتی نیست.

به همین دلیل یکی از مواردی که در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی آن خواهیم پرداخت، به موضوع باورهای فرد در رابطه با رسیدن به اهداف خود است.

 

 

مشاوره کنکور قبل از ثبت نام تا زمان کنکور سراسری و مرحله انتخاب رشته را شامل می گردد.

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای برخی از داوطلبان امکان استفاده از مشاوره حضوری وجود ندارد. این عدم امکان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن می توان به بعد مسافت و هزینه های فراوان برای داوطلبان اشاره نمود.

به همین دلیل یکی از گزینه های بسیار عالی که می توانند از آن استفاده نمایند را می توان مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره کنکور آنلاین دانست. داوطلب با استفاده از برقراری یک تماس در هر جای کشور می تواند به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابد.

 از جمله سوالاتی داوطلبان در رابطه با مشاوره تحصیلی کنکور سراسری، به موضوع سردرگمی در رابطه با رشته های انتخابی خود باز می گردد. باید عرض کنیم که انتخاب رشته مورد علاقه بسیار مهم است.

زیرا در زمان مطالعه کنکور با توجه به ضرایب هر یک از رشته ها لازم است برای افزایش مهارت و بالا بردن آمادگی خود تلاش نمایند. خروج از این سردرگمی تنها با توجه به آزمون های رغبت و استعداد که توانایی داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهد امکان پذیر خواهد بود.

 

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

 

 مشاوره تحصیلی آنلاین درسی در دو مورد می تواند راهنمای داوطلبان باشد. برخی از داوطلبان نمی توانند خود به تنهایی به برنامه ریزی برای دروس مختلف بپردازند. به همین دلیل نیازمند راهنمایی و کمک مشاور تحصیلی هستند.

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی کمک می کند تا با توجه به بهترین ساعات یادگیری خود و همچنین میزان یادگیری ساعاتی که در طول شبانه روز امکان مطالعه را خواهید داشت برنامه ریزی نمایید.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان در زمان برنامه ریزی نیازمند راهنمایی باشند در رابطه با نحوه استفاده از این برنامه و منطبق کردن آن با برنامه روزمره خود است.

به همین دلیل مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به هماهنگی برنامه دانش آموزان با برنامه روزمره شان کمک می کند. همچنین، چنانچه نیاز به تغییراتی در این برنامه وجود داشته باشد به داوطلبان برای ایجاد این تغییر در راستای اهداف آنان کمک می کند.

 

 

مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور

داوطلبان در مراحل مختلف سوالات و مسائل مختلفی برایشان مطرح می گردد. می توانید برای پاسخ به سوالات از مشاوره تحصیلی رایگان استفاده کنید.

در مراحل اولیه به هنگام ثبت نام کنکور سراسری موضوع مهم اطلاع از منابع مختلف درسی است. اطلاع دقیق از آن ها می تواند به شما کمک کند تا انرژی خود را بیهوده هدر ندهید و با استفاده از مطالعه دقیق به اهداف خود دست یابید.

موضوع مهم در مرحله بعد، نحوه مطالعه این منابع با استفاده از زمانی است که در اختیار دارید. 

همچنین، تکنیک های تست زنی نیز از جمله موارد بسیار مهمی است که کسب اطلاع در رابطه با آن مهم است.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور

 

 

به کمک استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور می توانید به پاسخ تمامی سوالات خود دست یابید. یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام نزدیک شدن به کنکور دارند به موضوع عدم یادآوری مطالب باز می گردد.

بدین معنا که داوطلبان در مواقعی خاص احساس می کنند که هیچگونه تسلطی بر روی مطالب ندارند و هیچ یک از مطالبی را که مطالعه نموده اند را به خاطر نمی آورند.

در این زمان مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به آنها کمک می کنند تا علت آن را شناسایی نمایید. حسن مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور در این است که هر یک از داوطلبان در هر زمان می توانند به راحتی از خدمات مشاوره بهره مند شوند.

تکنیک صرفه جویی در زمان برای دانش آموزان مشغول به تحصیل که در حال حاضر در پایه دوازدهم هستند، از جمله موارد بسیار مهم است که متخصصین ما برای دست یافتن آن به داوطلبان کمک می نمایند.

 

برای کسب رتبه مناسب در کنکور برای کدام یک از دروس لازم است انرژی بیشتری گذاشت؟

با توجه به اینکه گروه های آزمایشی مختلفی در هر رشته وجود دارد، بنابراین زیر گروه های مختلفی نیز هستند که داوطلبان باید با توجه به رشته انتخابی خود به افزایش مهارت در زیر گروه مورد نظر بپردازند.

اما برای رتبه کنکور در رشته ریاضی مطالعه و افزایش درصد ریاضی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. اما برای کنکور تجربی درس زیست شناسی و برای کنکور انسانی دروس اقتصاد، ریاضی، و تاریخ بسیار می تواند در کسب رتبه خوب به شما کمک کند.

آیا برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری محدودیتی وجود دارد؟

خیر. برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید و در رابطه با تعداد تماس هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان قرار داده نشده است.

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی هم داریم ؟

کدام یکی از منابع کمک آموزشی برای مطالعه در دروس مختلف مناسب می باشد؟

آیا بلافاصله پس از مطالعه دروس باید به تست زنی پرداخت؟

آیا با وجود مطالعه دقیق منابع اصلی باز هم نیاز به مطالعه منابع کمک آموزشی می باشد؟

از برنامه های درسی روزانه بهتر است استفاده نماییم یا برنامه های ماهانه؟

برای استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری آنلاین به چه سایتی باید مراجعه نماییم؟

 

 

برای یافتن پاسخ سوالات خود در مورد نحوه درس خواندن برای کنکور و یا انتخاب رشته دبیرستان و دانشگاه می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

کانال مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

مطالب مرتبط : 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی

مشاوره تحصیلی تلفنی

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا به کمک مشاوره تحصیلی کنکور سراسری می توان مؤفقیت چشمگیری در کنکور داشت؟

بله. اما این در صورتی است که فرد اراده و پشتکار لازم را داشته باشد.

در صورت عدم دسترسی به مشاور حضوری کنکور از چه روش دیگری جهت دریافت مشاوره می توان استفاده کرد؟ 

در این اوقات بهترین راه استفاده از مشاوره تلفنی کنکور جهت پیشرفت هر چه بیشتر است. برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا دریافت برنامه ریزی تلفنی کنکور می تواند من را به قبولی در رشته مورد علاقه ام برساند؟ 

بله. فقط کافیست پشتکار کافی را داشته باشید و تا حد امکان بر طبق برنامه ریزی انجام شده توسط مشاور پیش بروید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. پناهی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام وقت بخیر راجب شرکت در کنکور چندتا سوال دارم ولی تلفن ثابت ندارم تماس بگیرم چه کار باید کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام
   سوالتون در چه زمینه ای است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر مشاوره تحصیلی ما فقط از طریق تلفن ثابت میباشد

 2. امینی
  ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸

  سلام.
  جسارتا، من سال سوم کاردانش رشته تاسیسات بهداشتی هستم.
  و ۲ تا سوال داشم.
  ۱: آیا بنده برای ورود به دانشگاه های دولتی رشته خودم باید کنکور بدم .

  ۲: چگونه میتوان وارد دانشگاه فرهنگیان از طریق رشته خودم بشم؟
  لطفا پاسخ بدهید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور