مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری
مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور سراسری می باشند ، نیازمند مشاوره تحصیلی کنکور سراسری خواهند بود.در این مقاله از سایت ایران تحصیل مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به شکل های مختلفی همچون : مشاوره تحصیلی تلفنی ، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی ، مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور ، مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور می باشد .

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری – مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

کنکور سراسری پیچیدگی های خاص خود را دارد و با تمامی امتحاناتی که دانش آموزان در طول دوران تحصیلی خود می دهند متفاوت است. به همین دلیل، در هر رشته تحصیلی با توجه به تغییر سطح سوالات و همچنین رقابت شدید داوطلبان ، استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بسیار ضروری به نظر می رسد. یک مشاور تحصیلی همانند یک دوست مهربان در کنار شما خواهد بود تا تمامی مراحل را بتوانید با موفقیت پشت سر بگذرانید.

زمان و شرایط هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری متفاوت می باشد به همین دلیل در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی تمامی این شرایط در وهله اول برای شناخت دقیق تر داوطلب می پردازیم. به عنوان مثال یک داوطلب در تهران که از بهترین مدارس و بهترین امکانات استفاده می نماید، وضعیت یکسانی با یک داوطلب در فلان روستای دور افتاده نخواهد داشت.

برای برخی از داوطلبان دلیلی که موجب می شود تا سال ها پشت کنکور بمانند، این است که باور دارند که هرگز پذیرفته نخواهند شد و قبولی در کنکور کار راحتی نخواهد بود. به همین دلیل یکی از مواردی که در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به بررسی آن خواهیم پرداخت، به موضوع باورهای فرد در رابطه با رسیدن به اهداف خود می باشد.

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری قبل از ثبت نام تا زمان کنکور سراسری و مرحله انتخاب رشته را شامل می گردد.

 

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای برخی از داوطلبان امکان استفاده از مشاوره حضوری وجود ندارد . این عدم امکان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از جمله آن می توان به بعد مسافت و هزینه های فراوان برای داوطلبان اشاره نمود. به همین دلیل یکی از گزینه های بسیار عالی که می توانند از آن استفاده نمایند را می توان مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره کنکور آنلاین دانست. با استفاده از برقرای یک تماس در هر جای کشور عزیزمان می توانند به پاسخ مناسبی برای سوالات خود دست یابند.

یکی از سوالاتی که داوطلبان در مشاوره تحصیلی کنکور سراسری دارند، به موضوع سردرگمی در رابطه با رشته های انتخابی خود باز می گردد. انتخاب رشته مورد علاقه بسیار مهم می باشد. زیرا در زمان مطالعه کنکور با توجه به ضرایب هر یک از رشته ها لازم است به افزایش مهارت و بالا بردن آمادگی خود تلاش نمایند. خروج از این سردرگمی تنها با توجه به آزمون های رغبت و استعداد که توانایی داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهد امکان پذیر خواهد بود.

 

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی
مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

 مشاوره تحصیلی آنلاین درسی در دو مورد می تواند راهنمای داوطلبان باشد. برخی از داوطلبان نمی توانند خود به تنهایی به برنامه ریزی برای دروس مختلف بپردازند ، به همین دلیل نیازمند راهنمایی و کمک مشاور تحصیلی می باشند. مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی کمک می کند تا با توجه به بهترین ساعات یادگیری خود و همچنین میزان یادگیری ، ساعاتی که در طول شبانه روز امکان مطالعه را خواهید داشت برنامه ریزی نمایید.

یکی دیگر از مواردی که داوطلبان را برای برنامه ریزی نیازمند راهنمایی می نماید، در رابطه با نحوه استفاده از این برنامه و منطبق کردن آن با برنامه روزمره خود می باشد. به همین دلیل مشاوره تحصیلی کنکور سراسری کمک می نماید تا دانش آموزان برنامه خود را هماهنگ با برنامه درسی پیش ببرند. همچنین چنانچه نیاز به تغییراتی در این برنامه وجود داشته باشد نیز ، به داوطلبان برای ایجاد این تغییر در راستای اهداف آنان کمک خواهند نمود.

 

 

مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور

داوطلبان در مراحل مختلف سوالات و مسائل مختلفی برایشان مطرح می گردد می توانید برای پاسخ به سوالات خود مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! در مراحل اولیه به هنگام  ثبت نام کنکور سراسری آنچه بسیار حائز اهمیت می باشد، در رابطه با اطلاع از منابع مختلف می باشد. منابع کنکور و اطلاع دقیق از آن ها می تواند به شما کمک کند تا انرژی خود را بیهوده هدر ندهید و با استفاده از مطالعه دقیق به اهداف خود دست یابید.

در مرحله بعدی نحوه مطالعه این منابع با استفاده از زمانی که در اختیار دارید از جمله موارد بسیار مهم می باشد که لازم است به خوبی از آن اطلاع یابید. همچنین تکنیک های تست زنی نیز از جمله موارد بسیار مهمی است که کسب اطلاع در رابطه با آن مهم می باشد. درصدهای لازم برای پذیرش در هر یک از رشته ها لازم است از میزان درصدهای برخوردار باشید.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور
مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور

 

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور می توانید به پاسخ تمامی سوالات خود دست یابید. یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام نزدیک شدن به کنکور دارند ، به موضوع عدم یادآوری مطالب باز می گردد بدین معنا که داوطلبان در مواقعی خاص احساس می کنند که هیچگونه تسلطی بر روی مطالب ندارند و هیچ یک از مطالبی را که مطالعه نموده اند را به خاطر نمی آورند. در این زمان مشاوره تحصیلی کنکور سراسری به آنها کمک می کنند تا علت آن را شناسایی نمایید.

حسن مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور در این موضوع می باشد که هر یک از داوطلبان در هر زمانی که مایل باشند خواهند توانست به راحتی از خدمات مشاوره بهره مند گردند. تکنیک صرفه جویی در زمان برای دنش آموزانی که مشغول به تحصیل می باشند و در حال حاضر در پایه دوازدهم هستند، از جمله موارد بسیار مهم می باشد که متخصصین ما برای دست یافتن آن به داوطلبان کمک می نمایند.

 

برای کسب رتبه مناسب در کنکور برای کدام یک از دروس لازم است انرژی بیشتری گذاشت؟

با توجه به اینکه گروه های آزمایشی مختلفی در هر رشته وجود دارد، بنابراین زیر گروه های مختلفی نیز هستند که داوطلبان باید با توجه به رشته انتخابی خود به افزایش مهارت در زیر گروه مورد نظر بپردازند. اما برای رتبه کنکور در رشته ریاضی مطالعه و افزایش درصد ریاضی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. و برای کنکور تجربی درس زیست شناسی و برای کنکور انسانی دروس اقتصاد ، ریاضی ، و تاریخ بسیار می تواند در کسب رتبه خوب به شما کمک نماید.

آیا برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری محدودیتی وجود دارد؟

خیر. برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. و در رابطه با تعداد تماس هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان قرار داده نشده است.

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی هم داریم ؟

کدام یکی از منابع کمک آموزشی برای مطالعه در دروس مختلف مناسب می باشد؟

آیا بلافاصله پس از مطالعه دروس باید به تست زنی پرداخت؟

آیا با وجود مطالعه دقیق منابع اصلی باز هم نیاز به مطالعه منابع کمک آموزشی می باشد؟

از برنامه های درسی روزانه بهتر است استفاده نماییم یا برنامه های ماهانه؟

برای استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور سراسری آنلاین به چه سایتی باید مراجعه نماییم؟

 

 

برای یافتن پاسخ سوالات خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال مشاوره تحصیلی کنکور سراسری
کانال مشاوره تحصیلی کنکور سراسری

 

مطالب مرتبط : 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

مشاوره تحصیلی رایگان برای کنکور

مشاوره تحصیلی آنلاین کنکور