ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آکادمی ایران تحصیل

تضمین موفقیت شما با همراهی

جمعی از اساتید برتر کشور و رتبه های برتر کنکور

ما در کنار شما هستم و تا آخر راه شما را همراهی میکنیم

برای آرزوهات برنامه داریم! فقط کافیه شروع کنی

آکادمی ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

قبولی در کنکور تجربی دارای قواعد و قوانینی است که هر داوطلب باید با شرکت در مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی از آنها مطلع شود. این نکته را در نظر داشته باشید که داوطلبان کنکور تجربی هر سال در حال افزایش هستند که این مسئله کار را برای متقاضیان سخت تر می کند. در واقع با افزایش تعداد داوطلبان هر شخص باید تلاش بیشتری برای قبولی کند. به همین دلیل اگر تصمیم دارید در کنکور پزشکی قبول شوید باید از مشاوره تحصیلی استفاده نمایید.

در واقع شرکت در مشاوره تحصیلی به شما این امنیت را می دهد که در کنکور رشته پزشکی قبول شوید. شایان ذکر است بدانید که استفاده از مشاوره تضمینی برای قبولی پزشکی به تمام متقاضیان کمک می‌کند تا بتواند در رشته مورد نظر خود پذیرفته شوند.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که در این مقاله شما با موارد بسیار مهمی آشنا خواهید شد برای مثال در گام اول به معرفی خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید این مبحث خود دارای چند زیر مجموعه مانند مشاوره تلفنی کنکور سراسری، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره تضمینی برای قبولی پزشکی، و غیره می‌باشد. البته در ادامه واحدهای رشته پزشکی را هم مورد بررسی قرار خواهیم داد که این مسئله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است در نهایت اگر تصمیم دارید اطلاعات کاملی نسبت به این موارد به دست بیاورید پیشنهاد می‌کنیم با آکادمی ایران تحصیل از طریق بنر زیر در ارتباط باشید.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با برگزاری آزمون های دوره ای آنلاین و ارائه گزارش نموداری پیشرفت، قبولی شما داوطلبان را تضمین می کنند. برای برقرای ارتباط با مشاوران ما و شرکت در این آزمون ها کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دریافت مشاوره آنلاین

 

مشاوره کنکور پزشکی تخصص ماست!

یکی از روش های تضمینی برای موفقیت در کنکور تجربی قبول شدن در رشته‌هایی همچون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و غیره شرکت در مشاوره کنکور پزشکی است. البته شما باید از شخصی که خود این مسیر را با موفقیت سپری کرده است مشاوره بگیرید. توجه داشته باشید که مشاوره کنکور پزشکی تخصص ماست و شما می توانید به ساده ترین شکل ممکن از بهترین مشاوران کنکور پزشکی که در ایران تحصیل فعالیت می کنند استفاده کنید و آینده تحصیلی و شغلی خود را تضمین نمایید.

مشاوره تضمینی

 

معرفی خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

در این بخش از مقاله تصمیم داریم به معرفی خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی بپردازیم، توجه داشته باشید برای قبولی در رشته پزشکی، نیازمند مشاوره برای کنکور پزشکی خواهید بود. ما در پاسخ به این سوال که چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ پاسخ می دهیم چقدر به اینکه می توانید در رشته پزشکی پذیرفته شوید ایمان دارید؟  تحقیقات روانشناسی نشان داده است که باورهای ما تاثیر بسیار زیادی بر زندگی ما خواهد داشت. به همین دلیل باور به اینکه در رشته پزشکی پذیرفته نخواهید شد؛ تنها موجب به هدر رفتن تلاشتان خواهد شد. برخی از داوطلبان در مشاوره و برنامه ریزی این موضوع را مطرح می کند که بسیار به رشته پزشکی علاقه مند هستم ، اما به دلیل سختی آن هرگز نخواهم توانست در این رشته پذیرفته شوم.

گاهی ممکن است شما واقعا توانایی تحلیل ، مطالعه، روش های تست زنی را بلد نباشید و این مسئله را به توانایی های خود نسبت دهید.  در این موارد مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کمک می نماید تا بتوانید به کشف ایرادات و رفع آن ها مبادرت بورزید. میزان ساعات لازم برای مطالعه از جمله سوالاتی است که داوطلبان در مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی مطرح می کنند. در این زمینه باید بگوییم که هرگز کمیت جای کیفیت را نخواهد گرفت و این موضوع بسته به روش صحیح درس خواندن برای کنکور می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل نمی توان یک نسخه برای تمامی داوطلبان از قبل مشخص نمود. توانایی های شما و در این زمینه بسیار می تواند تاثیر گذار باشد.

 

مشاوره کنکور پزشکی تخصص ماست!

مشاوره کنکور پزشکی تخصص ماست!

 

مشاوره تضمینی برای قبولی پزشکی

در ابتدا به سراغ مشاوره تضمینی برای قبولی پزشکی می رویم. لازم به ذکر است بدانید برای قبولی در پزشکی ما به شما کمک خواهیم نمود تا از کلیه رقبای خود پیشه بگیرید. توجه داشته باشید در مشاوره تضمینی برای قبولی پزشکی ابتدا از آزمون‌های هوش استفاده می‌کنیم تا به وسیله آن از میزان هوش داوطلبان اطلاع یابیم. در وهله دوم کلیه منابع معتبر و منابع لازم را به داوطلبان معرفی خواهیم نمود تا بتوانند برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

مشاوره تحصیلی برای کنکور تجربی فنون مطالعه در هر درس خصوصا درس زیست شناسی را به داوطلبان آموزش می دهد تا با استفاده از به کار بردن این روش بتوانند در کمترین زمان ، به بهترین نتیجه دست یابند. به همین دلیل آسان کردن راه و هموار نمودن آن برای رسیدن به اهداف مورد نظر را می توان منوط به استفاده از خدمات مشاوره ای دانست.

قبولی در رشته پزشکی راه ها مختلفی دارد. تمام افرادی که در رشته پزشکی پذیرفته شده اند همیشه از شرایط مطلوب برخوردار نبوده اند. این دسته از افراد نیز،کم و بیش با مشکلات مختلفی دست به گربیان بوده اند. بنابراین، ارائه نمونه زندگی نامه های این افراد برای درک مشکلات آنان را می توان از جمله خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی دانست.

 

برای مشاهده بررسی و تحلیل کارنامه رتبه های زیر 1000 کنکور تجربی کلیک کنید.

 

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

یکی از خدماتی که می توانید در مبحث مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی از آن بهره مند گردید مشاوره تلفنی کنکور است. برخی از سوالاتی که داوطلبان کنکور تجربی در رابطه با مطالعه و درصد دروس مختلف دارند مربوط به درس زمین شناسی و مطالعه یا عدم مطالعه آن مربوط می شود. پاسخ ما این است با وجود اینکه ضریب درس زمین شناسی 1 است. اما باز هم با توجه به کارنامه قبولی رشته پزشکی تجربی هیچ یک از آنان در درس زمین شناسی درصد صفر را نداشته اند. از دیگر سؤالاتی که داوطلبان در مشاوره تحصیلی تلفنی دارند در رابطه با میزان درصد لازم در درس زیست شناسی برای قبولی در کنکور است. پیشنهاد میکنیم برای اطلاع دقیق از تمامی جزییات مربوط به این بحث از طریق زیر وارد آکادمی ایران تحصیل شده و فرم را پر کنید.

مشاوران ما در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل پس از ارائه برنامه ای مناسب، به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می نمایند. برای ثبت نام در سامانه، کافی است روی لینک زیر کلیک نمایند.

 

برنامه ریزی تخصصی کنکور

 

مشاوره کنکور تجربی

کنکور تجربی از تنوع رشته بسیار بالایی برخوردار می باشد. اما آنچه در اکثر مراکز مشاوره صورت می گیرد، مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی است.  در حالی که، در رشته های مختلف متقاضیان می توانند مشغول به ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی ، مهندسی و غیره شوند.  بنابراین، یکی از اهداف مشاوره حرفه ای کنکور تجربی ، آشنایی داوطلبان با همین رشته های مختلف است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

آینده شغلی و همچنین در آمد هر یک از رشته های علوم تجربی متفاوت است. به همین دلیل ممکن است برخی از رشته های تجربی در حال حاضر از درآمد کمی برخوردار باشند. اما قطعا در سال های آینده شرایط تغییر خواهد نمود. بنابراین، اگر موفق به کسب رتبه پزشکی نشده اید ، ما به شما کمک می کنیم تا در رشته های با آینده مناسب بتوانید پذیرفته شوید.

 

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

 

اطلاعیه

سعی کنید از شخصی مشاوره تضمینی کنکور پزشکی بگیرید که سابقه موفقیت در کنکور در آن رشته را داشته باشد

 

بررسی واحدهای رشته پزشکی

اگر اطلاعاتی نسبت به واحد های رشته پزشکی در اختیار ندارید بهتر است بدانید در قسمت زیر جدول هایی وجود دارد که شما به سادگی میتوانید با مشاهده آن ها از واحدهای رشته پزشکی مطلع شوید. یکی از سوالات داوطلبان در مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی به موضوع تعداد واحدهای درسی رشته پزشکی باز می گردد. در این رابطه باید بگوییم که تعداد این دروس بسیار زیاد می باشد و جهت آشنایی شما داوطلبان عزیز ، به برخی از این دروس اشاره خواهیم نمود.

 

با ثبت نام در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل، علاوه بر دریافت مشاوره VIP می توانید با رتبه های برتر نیز صحبت کرده و با روش های مطالعه آن ها آشنا شوید. برای ثبت نام در سامانه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

مشاوره تخصصی کنکور

 

آشنایی با دروس پايه و اصلی

برای آشنایی با دروس پایه تنها کافی است به جدول زیر توجه کنید زیرا در این جدول تمام دروس پایه قرار داده شده است.

 

دوره دكتراي پزشكي (مرحله اول: علوم پايه)

كد درس

نام درس

تعداد واحد

ساعت

پيش نياز سازمان ارائه درس

جمع

نظري

عملي

101401

فيزيك پزشكي*

2

38

30

8

04

بيوشيمي

6

116

85

34

07

آناتومي: **

1 – 07

آناتومي

3

68

34

34

2 – 07

آناتومي

4

94

43

51

3 – 07

آناتومي

3

77

26

51

08

روانشناسي

2

34

34

14

بهداشت:

1 – 14

(بهداشت عمومي 1)

اصول خدمات بهداشتي

2

34

34

2 – 14

(بهداشت عمومي 2)

اصول اپيدميولوژي و مبارزه با بيماريها

2

34

34

18

زبان تخصصي:

1 – 18

زبان تخصصي 1

3

51

51

10 عمومي

2 – 18

زبان تخصصي 2

3

51

51

(1 – 18)

25

اصول كلي تغذيه

2

34

34

04

27

بافت شناسي

4

85

51

34

06

فيزيولوژي: ***

1 – 06

فيزيولوژي 1

4

68

68

04 و 27

2 – 60

فيزيولوژي 2

5

102

68

34

(1 – 06)

10

ژنتيك

2

34

34

27 و 04

 

 

مابقی دروس پايه و اصلي

كد درس

نام درس

تعداد واحد

ساعت

پيش نياز سازمان ارائه درس

جمع

نظري

عملي

28

ميكروب شناسي * و ويروس شناسي

5

111

60

51

(1 – 06)

3 – 14

(بهداشت عمومي 3)

بهداشت خانواده و امور جمعيتي

2

34

34

1 – 14

34

ايمني شناسي *

3

60

43

17

(1 -06)

31

انگل شناسي و قارچ شناسي*

4

64

43

51

(1 – 06)

42

پاتولوژي عمومي ****

5

111

60

51

(2 -06)

43

جنين شناسي

2

34

34

27

جمع

68

1367

951

416

 

 

 

 

اطلاعیه

رشته پزشکی دارای مزیت های زیادی همچون درآمد بالاتر از سطح جامعه، بازارکار خوب، اجر اخروی و دنیوی و موقعیت اجتماعی بالا می باشد

 

اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

ادامه‌تحصیل متقلبان کنکور پارسال با حمایت نمایندگان

بر اساس گزارش تابناک به نقل از روزنامه اعتماد،با پیگیری برخی نمایندگان مجلس ( متقلبان کنکور پارسال) دوباره به دانشگاه برگشته‌اند.

دختر ۱۴ ساله اردبیلی برای قبولی از دندان پزشکی واردعرصه کنکور می‌شود

طبق گزارش خبرگزاری فارس شهریار موسی زاده پدر جوان ترین داوطلب کنکور استان اردبیل اظهارکرد: دخترم ۳ سال را به شکل جهشی تحصیل کرده است و امسال در کنکور تجربی شرکت خواهد کرد.

۸۰۹ دانش‌آموز تحت حمایت چهارمحال و بختیاری در کنکور سراسری شرکت می‌کنند

خانم لطفی‌پور گفت: حمایت از دانش‌آموزان نیازمند پشت کنکور از جمله خدمات این نهاد در راستای ایجاد زمینه تحصیل است.
طرح الماس رتبه شو
خلاصه مطلب
مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی در اختیار نداشته اید. اما در حال حاضر می دانیم مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی می تواند به شما کمک کند تا آینده شغلی و تحصیلی خود را تضمین کنید. توجه داشته باشید که ما در این مقاله اطلاعات دقیقی در مورد مشاور کنکور پزشکی در اختیار شما قرار داده ایم. خدمات مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی را معرفی کرده ایم و واحد های رشته پزشکی را هم مورد بررسی قرار دادیم. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا در کنکور پزشکی قبول شوید.
برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید.

 

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چرا لزوم مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی بیش از سال های گذشته احساس می شود؟ 

از جمله علت های این موضوع می توان به ایجاد تغییراتی در کنکور سراسری اشاره کرد.

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی را باید از چه مشاوری دریافت کنیم؟ 

مشاوری که تجربه کافی را در حوزه تحصیلی و کنکور داشته باشد و بتواند  ارزنده ترین راهنمایی ها را به شما ارائه دهد.

آیا دریافت مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی در کنار داشتن برنامه ریزی منطقی و درست می تواند به من در قبولی این رشته کمک کند؟ 

بله صددرصد. به شرطی که از کمک مشاوری بسیار آگاه و باتجربه کمک بگیرید.

نظرات

 1. سارا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام من کارشناس مامایی هستم میخوام در رشته داروسازی شرکت کنم آیا باید از دیپلم شروع کنم برای کنکور دروس دبیرستان و بخونم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
  با شماره شما تماس گرفتم میگه در شبکه موجود نیست

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقت بخیر باید مجدد برای کنکور سراسری تجربی شرکت کنید و رتبه لازم برای داروسازی را بیاورید

 2. حسن قنادی زاد
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

  باسلام ایامشاوره براخانواده.های بی بضاعت ونداشتن وضع مالی براپرداخت هزینه ایامشاوران رایگان براحل مشکلات اعم ازدرگیریهامداوم فحاشیها شدیدنفرینهادعواهرروزوتمام گناهان تقصیرهادنبال یک نفرتامقسرهاشونوبندازندگردن اووخیلی کاروچیزهادیگرمن خودم خیلی مشکلات دارم اماهرروزدعواومابقی رامیندازندگردن مااصلانه پشتیبانیم کردندنه پشتم واستادندکلاهیچ کارانجام ندادندتایک مدت رواورده بودم اعتیادمخدرتریاک سالهامصرف بعدترک کردم اماالان دارونگهداراعتیادمصرف دارم وداروهادیگرمسکن خواب اوروغیره چطورمیشودهمه اینهاراترک کنم زندگی سالم داشته باشم ازطرفی چندین سال بیکارم ورشکست دراوردنم۰۹۰۱۳۴۶۴۲8۵شماره تماسم هست لطفابهترین مشاوره روانشناسی یاروانپزشکی تماس گرفته تاکمکم کننداول خودم بعدخانوادم ازپدرگرفته تاخواهرام۴۵ساله هستم هنوزمجردم هنوزبدجوردردورنج ومشکتهادغدغه.هاوازبیماری تشنج قش سالهاست رنج میکشم لطفابراداشتن شغل مناسب مستقل وزندگی مستقل جداازخانواده داشته باشم الان سالهاکارهابالاگفتم هرروزصبح ظهرغروب شب دعوادارم برسرم میرزندمیزنندشدیدجای بدنم سالم پیدانمیشودبسکه کتک زدند ازامروزتایک شنبه هفته دیگرمنتظرتماس ارزشمندشمامشاوران روانشناس وروانپزشک هستم باتشکریاعلی

 3. کارشناس ارشد
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام وقت بخیر دوست عزیز ممنون از توجه و نظر شما موفق باشید

 4. ...
  ۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵

  من هزینه مشاور رو ندارم و واقعا سخته این هزینه های بالا .
  برای پزشکی حتما لازمه که مشاور داشته باشیم؟مگه رتبه برتر هایی که از روستاها هستن مشاور دارن که پزشک و دندانپزشک میشن؟!

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام ایرادی نداره شما شمارتون رو بفرستید با شما تماس می گیرم برای ارائه مشاوره رایگان.

رتبه های برتر آکادمی ایران تحصیل

اینجا جای شماست

تماس با پشتیبانی

خدمات آکادمی ایران تحصیل

 • مشاور و برنامه ریزی

  مشاور و برنامه ریزی

  موفقیت در کنکور سخت است اما تیم آکادمی ایران تحصیل در کنار شماست جمعی از رتبه ها و اساتید علمی به علاوه پلتفرمی منحصر به فرد فرمولی برای تضمین موفقیت شماست

 • استعدادیابی تحصیلی و شغلی

  استعدادیابی تحصیلی و شغلی

  مهم ترین گام قبل از هر اقدامی کشف استعدادهای شماست تیمی متشکل از مشاور شغلی، دکتری روانشناسی شخصیت و مشاور تحصیلی شما در ابتدای راه مسیر را مشخص می کنند، تضمین موفقیت با ما

 • انتخاب رشته تخصصی

  انتخاب رشته تخصصی

  در گام اول استعدادیابی شغلی و تحصیلی سنجیده می شود حالا نوبت کارنامه شماست و اولویت بندی توسط متخصصان انتخاب رشته آکادمی ایران تحصیل معجزه قبولی اینجاست...

 • تدریس خصوصی

  تدریس خصوصی

  اگر در درسی نتیجه دلخواه را نمیگیری اگر فکر میکنی سخته نگران نباش مشکل را از ریشه حل میکنیم اساتید اکادمی ایران تحصیل تدریس هر درسی رو به شیوه ای نوین آموزش می دهند شما باید یاد بگیرید چطور تست بزنین این با ما...

تا کنون در حوزه کنکور په کرده ایم

 • 332432 نفر

  تعداد رتبه های دو رقمی
 • 4234 نفر

  تعداد رتبه های تک رقمی
 • 42333 نفر

  تعداد رتبه های سه رقمی

پکیج مشاوره آنلاین و تلفنی

پکیج نقره
safafaf
شروع قیمت از
570 هزار تومان
 • برنامه ریزی ماهانه
 • پشتیبان رتبه پیگیری ۱ بار در هفته
 • مشاوره تلفنی هفته ای ۱ بار
 • آزمون آنلاین ۱ بار در ماه
 • منابع و جزوات رتبه ها
 • محاسبات سریع و روش های تست زنی
 • آموزش تندخوانی
 • وبینار انگیزشی مهندس ناصری
 • کارنامه و گزارش نموداری عملکرد ماهانه
رزرو وقت مشاوره
پکیج طلایی
شروع قیمت از
570 هزار تومان
 • برنامه ریزی ماهانه
 • پشتیبان رتبه پیگیری ۱ بار در هفته
 • مشاوره تلفنی هفته ای ۱ بار
 • آزمون آنلاین ۱ بار در ماه
 • منابع و جزوات رتبه ها
 • محاسبات سریع و روش های تست زنی
 • آموزش تندخوانی
 • وبینار انگیزشی مهندس ناصری
 • کارنامه و گزارش نموداری عملکرد ماهانه
رزرو وقت مشاوره
پکیج برنز
شروع قیمت از
970 هزار تومان
 • برنامه ریزی ماهانه
 • پشتیبان رتبه پیگیری ۱ بار در هفته
 • مشاوره تلفنی هفته ای ۱ بار
 • آزمون آنلاین ۱ بار در ماه
 • منابع و جزوات رتبه ها
 • محاسبات سریع و روش های تست زنی
 • آموزش تندخوانی
 • وبینار انگیزشی مهندس ناصری
 • کارنامه و گزارش نموداری عملکرد ماهانه
رزرو وقت مشاوره
پکیج الماس
شروع قیمت از
۱ میلیون ۵۷۰ هزار تومان
 • برنامه ریزی ماهانه
 • پشتیبان رتبه پیگیری ۱ بار در هفته
 • مشاوره تلفنی هفته ای ۱ بار
 • آزمون آنلاین ۱ بار در ماه
 • منابع و جزوات رتبه ها
 • محاسبات سریع و روش های تست زنی
 • آموزش تندخوانی
 • وبینار انگیزشی مهندس ناصری
 • کارنامه و گزارش نموداری عملکرد ماهانه
رزرو وقت مشاوره

مجموعه ای از بهترین اساتید کنکور

 • امیر محمد سلیمی دبیر ریاضی و حسابان

   تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و دانشگاه توسط مدرس برتر ریاضیات دانشگاهی و کنکور و مؤلف ۴ کتاب ریاضی با بیش از ۷ سال سابقه تدریس در دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر
 • علی مرادی دبیر هندسه و ریاضی گسسته

  تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان - کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف ۴ کتاب ریاضیات دانشگاهی - به صورت آنلاین و حضوری
 • محسن فردمنش دبیر فلسفه و منطق

  تدریس خصوصی آنلاین وحضوری دانش آموزان ودانشجویان ایران وخارج ایران ریاضی فیزیک و شیمی دکترهداوندکاملا مفهومی ساده وروان دارای مجوزرسمی ازسازمان آموزش وپرورش کشور

اینستاگرام آکادمی ایران تحصیل

اینستاگرام آکادمی ایران تحصیل

تیم دیجیتال مارکتینگ آکادمی ایران تحصیل برای آگاهی رسانی بیشتر شما از کنکور، مشاوره تخصصی کنکور، مشاوره رتبه برتر دیگر مجموعه پست ها و استوری های منظمی را هر روز برای شما منتشر میکند. حتما به پیج اینستاگرام ما سر بزنید منتظر کامنت های شما هستیم

اینستاگرام آکادمی

مطالب مرتبط

تماس با مشاور