ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کنکور آنلاین | ایران تحصیل

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این روزها بسیاری از افراد مشاوره کنکور آنلاین  را به مشاوره کنکور حضوری ترجیح می‌دهند زیرا مشاوره کنکور آنلاین دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در مشاوره حضوری وجود ندارد. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره کنکور آنلاین در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید با استفاده از آن آینده شغلی و تحصیلی خود را تضمین کنید.

 در این مقاله تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری مورد بررسی قرار داده خواهد شد. از سوی دیگر یکی از بهترین مراکز مشاوره که در حوزه ارائه مشاوره آنلاین کنکور فعالیت می کند به شما معرفی می شود. توجه داشته باشید شما در این مقاله مطالبی در مورد مشاوره تخصصی کنکور تجربی، مشاوره تخصصی کنکور ریاضی، مشاوره تخصصی کنکور انسانی و غیره به شما ارائه خواهد شد که می تواند در کمک به شما کمک شایانی کند.

 

آکادمی ایران تحصیل با بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره و با پشتیبانی 24 ساعته قبولی شما داوطلبین گرامی را تضمین می کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

 

دریافت مشاوره آنلاین

 

فواید مشاوره کنکور آنلاین چیست؟

 مشاوره کنکور آنلاین فواید بسیار زیادی دارد به همین دلیل ما در این بخش چند نمونه از فواید آن را ذکر کرده و مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما با دید باز برای استفاده از مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور اقدام کنید. ابتدا بهتر است بدانید که استفاده از این نوع از مشاوره به هیچ وجه محدودیت مکانی ندارد. در واقع مهم نیست که شما در کجای کشور ساکن هستید زیرا میتوانید از سراسر ایران از مشاوره کنکور آنلاین بهره ببرید.

نکته مهم دیگر دسترسی آسان شما به این نوع از مشاوره است زیرا این مسئله برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. به این نکته توجه کنید زمانی که شما از مشاوره کنکور آنلاین استفاده می کنید به ساده ترین روش با مشاور خود ارتباط برقرار می کنید این در صورتی است که در مشاوره کنکور حضوری باید مسافتی را طی کنید، از قبل زمان مشخص نمایید و غیره تا بتوانید با مشاوره کنکور ارتباط برقرار کنید.

استفاده از مشاوره کنکور آنلاین دارای محدودیت زمانی نیست و به هیچ وجه زمان کاری آن مانند دفاتر مشاوره حضوری نمی باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره کنکور آنلاین استفاده از مشاورین معتبر و معروف است. در واقع به دلیل وجود داوطلبان زیاد برای استفاده از مشاوره کنکور آنلاین اکثر مراکز مشاوره آنلاین از مشاورین معتبر و معروف استفاده می کنند در نتیجه به دلیل وجود این ویژگی مراکز مشاوره آنلاین همچون ایران تحصیل می تواند خدمات بهتری را به شما ارائه کند. 

 

اطلاعیه

مشاوره آنلاین برای کنکور دارای محدودیت زمانی نمی باشد و شما میتوانید در هر زمان از این مشاوره استفاده کنید.

 

خدمات مشاوره کنکور آنلاین چیست

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط اکثر افراد مطرح می شود. به همین دلیل بهتر است ذکر کنیم که خدمات مشاوره کنکور آنلاین که به داوطلبان ارائه می شود (مشاوره تخصصی کنکور تجربی، مشاوره تخصصی کنکور ریاضی، مشاوره تخصصی کنکور انسانی، نحوه مطالعه کنکور، آموزش تکنیک های تست زنی، مشاوره انتخاب رشته کنکور و غیره) می باشد. حال اگر قصد دارید اطلاعات کاملی نسبت به هر یک از پارامتر های ذکر شده به دست بیاورید ما را همراهی کنید.

 

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

 

مشاوره تخصصی کنکور تجربی

رقابت در گروه آزمایشی علوم تجربی در سال های اخیر بسیار سخت و نفس گیر شده است. به همین دلیل قبولی در این رشته خصوصا رشته پزشکی آن، نیازمند تلاش و برنامه ریزی بسیار درست و اصولی می باشد. یکی از خدماتی که در مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، پاسخ به این سوال است که برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ که این پاسخ برای تمامی دانش آموزان ضعیف تا قوی می تواند متفاوت باشد.

 

به کمک سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل، داوطلبان می توانند با بهترین مشاوران در ارتباط بوده و برنامه ای متناسب با شرایط خود داشته باشند. داوطلبان برای ورود به سامانه مشاوره کنکور ایران تحصیل، بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

 

برنامه ریزی تخصصی کنکور

 

مشاوره آنلاین برای کنکور ریاضی

قبولی در کنکور ریاضی نیز با سختی های مخصوص به خود همراه است. قطعا دانشگاه های آزاد و پیام نور و همچنین غیر انتفاعی با توجه به اینکه به صورت بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می نمایند، می توانند از سایر راه های دیگر در رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. اما اگر همه چیز درباره کنکور ریاضی را بدانید، می توانید به راحتی در دانشگاه های دولتی پذیرفته شوید.

 

مشاوره کنکور آنلاین

 

مشاوره تخصصی کنکور انسانی

قبولی در کنکور سراسری انسانی با استفاده از مشاوره کنکور امکان پذیر است. با توجه به اینکه تعداد دروس رشته علوم انسانی بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی با استفاده از تجربه رتبه های برتر یک از روش هایی خواهد بود که می توانید با استفاده از آن بهترین رتبه را کسب نمایید و خوشبختانه به دلیل آنلاین بودن آن در هر کجای کشور عزیزمان ایران می توانید به راحتی از مشاوره های لازم برخوردار گردید.

 

برای کسب اطلاعات نسب به مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

نحوه مطالعه کنکور

مطالعه کنکور با درس خواندن برای امتحان کاملا متفاوت می باشد. به همین دلیل برای قبولی در کنکور روش صحیح درس خواندن کنکور کمک می نماید تا بتوانند به راحتی بر نحوه مطالعه آگاه شوند و به صورت دقیق به مطالعه بپردازند.  قبولی شما تا حدود زیادی به نحوه مطالعه شما بستگی خواهد داشت بنابراین در قدم اول بهتر است که نحوه مطالعه را به صورت دقیق آموزش ببینید.

 

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با مشاوره VIP به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می کنند. برای دریافت مشاوره VIP کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و در سامانه مشاوره ثبت نام نمایید.

 

مشاوره تخصصی کنکور

 

آموزش تکنیک های تست زنی

شرایط قبولی در کنکور را می توان به دو قسمت تقسیم نمود. یکی از قسمت ها را می توان در رابطه با قبل از برگزاری آزمون دانست که دانش آموزان لازم است برنامه ریزی نمایند تا بتوانند مقدمات لازم را فراهم نمایند. قسمت دوم را می توان به زمان کنکور مربوط دانست که در این زمان داوطلبان باید بتوانند آنچه را در زمان یکساله مطالعه نموده اند را پیاده کنند. به همین دلیل آموزش تکنیک های تست زنی می تواند در این مورد نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشد.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

یکی دیگر از خدماتی که مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، مشاوره انتخاب رشته کنکور می باشد. با توجه به این مشاوره کلیه داوطلبان می توانند با توجه به علایق و همچنین استعداد های خود و رتبه کسب شده، بهترین رشته ها را پذیرفته شوند و همچنین با علم به تکنیک های انتخاب رشته با توجه به رتبه خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

 

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

همانطور که اشاره شد، مشاوره و برنامه ریزی کنکور تمامی موانعی را که برخی از داوطلبان برای استفاده از خدمات مشاوره با آن روبه رو می باشند را برطرف خواهد نمود. به همین دلیل هیچ محدودیتی برای شما که در دورافتاده ترین روستا هستید و یا در بهترین شهرهای ایران سکونت دارید قرار داده نشده است. در واقع آنلاین بودن مشاوران تمامی کشور را به یک مکان یکسان تبدیل نموده است. 

 

مشاوره آنلاین کنکور

 

یکی از محاسن مشاوران آنلاین، تفاوتی است که شما برای مراجعه به مشاور خواهید داشت این تفاوت هم به لحاظ زمان مراجعه و هم از نظر مکان مراجعه می تواند بسیار جبران پذیر باشد. 

 

تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری

در این بخش از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری در اختیار شما قرار دهیم زیرا یکی از فرآیند های مهمی که داوطلبان کنکور با آن مواجه خواهند شد، مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. آینده و سردرگمی هایی که برخی از داوطلبان در رابطه با انتخاب های خود دارند، موجب تعیین سرنوشت آنان می گردد.

لازم به ذکر است بدانید تمامی دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی، خصوصا در مقطع دبیرستان، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی می باشند اما متاسفانه امکان استفاده از مشاوره برای تمامی داوطلبان با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف وجود نخواهد داشت. آنچه مشاورین ایران تحصیل بدان بسیار متعهد و معتقد می باشند این است که تمامی داوطلبان حق استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری را خواهند داشت و در این زمینه هیچ گونه ممنوعیت و محدودیتی نباید برای داوطلبان وجود داشته باشد. هدف مشاوره کنکور آنلاین ایران تحصیل ارائه خدمات شبانه روزی می باشد به همین دلیل هر یک از داوطلبان و دانش آموزان که در هر مقطع زمانی دچار مشکل شوند، می توانند با برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل در هر زمان و ساعت بدون نیاز به صبر کردن و منتظر ماندن از بهترین مشاوران کشور، راهنمایی و مشاوره تحصیلی دریافت نمایند بنابراین حتما بر لینک زیر کلیک نمایید.

 

اخبار پیرامون مشاوره کنکور آنلاین

۶دانش‌آموز زیرپوشش کمیته امدادخوزستان رتبه ۲وسه رقمی کنکور را کسب کردند

به گزارش ایرنا جمال شیبه در آیین تجلیل از دانش‌آموزان زیرپوشش بهزیستی در اهواز ذکر کرد: خدمات مشاوره تحصیلی و کمک‌درسی برای ۲ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز زیرپوشش این نهاد ارائه شده است که از بین آن ها 6 دانش آموز موفق شدن رتبه دو رقمی و سه رقمی به خود اختصاص دهند.

دام مشاور قلابی کنکور برای دختران جوان

به گزارش خبر خوان خبربان مرد جوان خود را در پلتفرم اینستاگرام به عنوان مشاور کنکور معرفی می کرد و پس از شناسایی طعمه‌ هایش که اغلب دختران جوان بودند آنها را قربانی نقشه سیاه خود می کرد.

فعالیت ۲۷۰ مرکز تحصیلی تربیتی بهزیستی برای کمک داوطلبان کنکور

بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، در حال حاضر 270 مرکز تحصیلی تربیتی به مردم خئدمات رسانی میکنند.

 

مشاوره و پشتیبانی کنکور سراسری در ایران تحصیل به وسیله رتبه های برتر سال های قبل و به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت ارائه می شود، برای استفاده از امکانات مشاوره کنکور VIP توسط رتبه ها بر لینک زیر کلیک کنید.

طرح الماس رتبه شو

 

خلاصه مطلب

در این مقاله شما اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره کنکور آنلاین به دست آورده‌ اید. توجه داشته باشید ما تمام تلاش خود را کردیم تا بتوانیم دید شما را نسبت به مشاوره کنکور بازتر کنید. زیرا در این صورت شما می توانید با آگاهی کامل برای استفاده از این نوع از خدمات اقدام نماید. در واقع در این مقاله شما با فواید مشاوره کنکور آنلاین آشنا شده‌اید. اطلاعات کاملی نسبت به خدمات مشاوره به دست آورده اید و حتی در حال حاضر می دانید خدمات مشاوره کنکور دارای چه جزئیاتی است. در ادامه از تفاوت مشاور کنکور آنلاین و حضوری مطلع شدید که این بخش بسیار کاربردی می باشد. در نهایت امیدواریم مطالب موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا آینده روشن در بخش تحصیل و شغل برای خود بسازید.

 

 

برای دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا مشاوره کنکور مختص به رشته خاصی می باشد؟

خیر! مشاوره کنکور برای تمامی افراد امکان پذیر است هر یک از آنان می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود برای مشاوره اقدام نمایند.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین چیست؟

صرفه جویی در زمان و هزینه، قابل دسترس بودن در هر زمانی و راحت بودن هنگام مکالمه

مشاوره آنلاین در چه زمان هایی قابل استفاده است؟

داوطلبان عزیز می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به مشاور آنلاین دسترسی داشته باشند.

نظرات

450 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کنکور آنلاین | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo .... گفت:

  سلام
  براي قبولي در فرهنگیان کدوم معدل در نظر گرفته میشه کتبی یا معدل کل دیپلم؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل کل ملاک پذیرش می باشد

 2. Avatar photo سكينه گفت:

  سلام
  براي قبولي در دانشگاه فرهنگیان کدوم معدل رو در نظر گرفته میشود معدل کتبی یا معدل کل دیپلم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. معدل کتبی نهایی. اما در مصاحبه معدل کل هم بازبینی میشود.

 3. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  سلام خسته نباشید
  من باترمیم معدل “”معدل پایه داوازدهمم 16.07 شد.
  سهمیه 5درصد ایثارگران هم دارم
  آیا شانس قبولی در رشته فیزیوتراپی روزانه دارم؟؟
  اگر بله
  این شانس چقدره؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بستگی به تراز و رتبه شما دارد.

 4. Avatar photo نغمه گفت:

  سلام با رتبه کشوری ۸۷ هزار کشوری پیراپزشکی آزاد ظرفیت مازاد شهرهای دور میتونم قبول شم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   شانس کمی دارید.

 5. Avatar photo تارا گفت:

  سلام ، مشاور من گفت سال آخر رو غیر حضوری بخونم تا بیشتر تایم داشته باشم و بتونم رتبه خیلی بالایی بیارم ولی من نمیدونم باید چیکار کنم ، به نظر شما غیرحضوری بخونم ممکنه افت کنم و نتونم از پیش بر بیام

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام اشتباه است
   نباید از جو مدرسه و رقابت دور بشوید

 6. Avatar photo Zahra گفت:

  سلام و خسته نباشید آیا با رتبه ۷۸۰۰ سهمیه ۱ میشه پزشکی دندان یا داروی آزاد یا خودگران دانشگاههای تهران البرز گیلان قبول شد

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله شانس قبولی را دارید.

 7. Avatar photo علی گفت:

  سلام وقت بخیر

  بنده در خرداد ماه قبول نشدم و تا ۱۱ شهریور ماه امتحان مجدد تمام می‌شود آیا می‌توان در انتخاب رشته صرفا براساس رشته تحصیلی ثبت نام کرد ؟

  و اینکه

  اگر ثبت نام نمود ولی دوباره در
  امتحانات نهایی قبول نشد چه اتفاقی رخ می دهد ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای پذیرش در دانشگاه می بایست مدرک دیپلم را دریافت کنید

 8. Avatar photo کیمیا گفت:

  سلام وقت بخیر الان که میگن ظرفیت پزشکی در کنکور403 به عنوان مثاال در حدود 13هزار نفره نباید تا حدود رتبه 13هزار قبولی پزشکی باشه؟

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . بله تا رتبه 13 هزار کشوری امکان ورود دارند

 9. Avatar photo kim گفت:

  سلام وقت بخیر
  الان که میگن ظرفیت پزشکی در کنکور 403 به عنوان مثال 13هزار نفره نباید به این معنی باشه که تا حدود رتبه 13هزار قبولیه پزشکی
  ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   افزایش ظرفیت ارتباطی به پذیرش از بین داوطلبین با رتبه بالاتر ندارد.

 10. Avatar photo پرهام گفت:

  ببخشید من سه سال دبیرستان رو منطقه ی 3 بودم فقط 3 ماه آخر سال تحصیلی 11 ام رو منطقه دو بودم برای کنکور منطقه 2 لحاظ میشه یا 3

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   منطقه مرفه تر محاسبه می شود.

 11. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام من فارغ‌التحصیل تجربی ۲ بار کنکور دادم
  ترمیم معدل شرکت کردم اما چنگی ب دل نزد
  برای کنکور ۱۴۰۳ دارم میخونم اگ درصدامو بالا ببرم به معدل پایین
  در رشته های تاپ قبول میشم یا نه ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت داشتن درصد های بالاتر می توانید قبولی خوبی کسب کنید

 12. Avatar photo سارا گفت:

  سلام ،من کنکور سراسری شرکت کردم الان برای دانشگاه آزاد هم میخوام انتخاب رشته کنم میخواستم بدونم که من میتونم از طریق سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد شرکت کنم؟ یا سوابق تحصیلی فقط برای کسایی هس که اصلا کنکور ندادن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   می‌توانید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور