ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره کنکور آنلاین | ایران تحصیل

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این روزها بسیاری از افراد مشاوره کنکور آنلاین  را به مشاوره کنکور حضوری ترجیح می‌دهند زیرا مشاوره کنکور آنلاین دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که در مشاوره حضوری وجود ندارد. به همین دلیل ما تصمیم داریم در این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره کنکور آنلاین در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید با استفاده از آن آینده شغلی و تحصیلی خود را تضمین کنید.

 در این مقاله تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری مورد بررسی قرار داده خواهد شد. از سوی دیگر یکی از بهترین مراکز مشاوره که در حوزه ارائه مشاوره آنلاین کنکور فعالیت می کند به شما معرفی می شود. توجه داشته باشید شما در این مقاله مطالبی در مورد مشاوره تخصصی کنکور تجربی، مشاوره تخصصی کنکور ریاضی، مشاوره تخصصی کنکور انسانی و غیره به شما ارائه خواهد شد که می تواند در کمک به شما کمک شایانی کند.

 

آکادمی ایران تحصیل با بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره و با پشتیبانی 24 ساعته قبولی شما داوطلبین گرامی را تضمین می کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

 

دریافت مشاوره آنلاین

 

فواید مشاوره کنکور آنلاین چیست؟

 مشاوره کنکور آنلاین فواید بسیار زیادی دارد به همین دلیل ما در این بخش چند نمونه از فواید آن را ذکر کرده و مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما با دید باز برای استفاده از مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور اقدام کنید. ابتدا بهتر است بدانید که استفاده از این نوع از مشاوره به هیچ وجه محدودیت مکانی ندارد. در واقع مهم نیست که شما در کجای کشور ساکن هستید زیرا میتوانید از سراسر ایران از مشاوره کنکور آنلاین بهره ببرید.

نکته مهم دیگر دسترسی آسان شما به این نوع از مشاوره است زیرا این مسئله برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. به این نکته توجه کنید زمانی که شما از مشاوره کنکور آنلاین استفاده می کنید به ساده ترین روش با مشاور خود ارتباط برقرار می کنید این در صورتی است که در مشاوره کنکور حضوری باید مسافتی را طی کنید، از قبل زمان مشخص نمایید و غیره تا بتوانید با مشاوره کنکور ارتباط برقرار کنید.

استفاده از مشاوره کنکور آنلاین دارای محدودیت زمانی نیست و به هیچ وجه زمان کاری آن مانند دفاتر مشاوره حضوری نمی باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره کنکور آنلاین استفاده از مشاورین معتبر و معروف است. در واقع به دلیل وجود داوطلبان زیاد برای استفاده از مشاوره کنکور آنلاین اکثر مراکز مشاوره آنلاین از مشاورین معتبر و معروف استفاده می کنند در نتیجه به دلیل وجود این ویژگی مراکز مشاوره آنلاین همچون ایران تحصیل می تواند خدمات بهتری را به شما ارائه کند. 

 

اطلاعیه

مشاوره آنلاین برای کنکور دارای محدودیت زمانی نمی باشد و شما میتوانید در هر زمان از این مشاوره استفاده کنید.

 

خدمات مشاوره کنکور آنلاین چیست

این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی است که توسط اکثر افراد مطرح می شود. به همین دلیل بهتر است ذکر کنیم که خدمات مشاوره کنکور آنلاین که به داوطلبان ارائه می شود (مشاوره تخصصی کنکور تجربی، مشاوره تخصصی کنکور ریاضی، مشاوره تخصصی کنکور انسانی، نحوه مطالعه کنکور، آموزش تکنیک های تست زنی، مشاوره انتخاب رشته کنکور و غیره) می باشد. حال اگر قصد دارید اطلاعات کاملی نسبت به هر یک از پارامتر های ذکر شده به دست بیاورید ما را همراهی کنید.

 

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

 

مشاوره تخصصی کنکور تجربی

رقابت در گروه آزمایشی علوم تجربی در سال های اخیر بسیار سخت و نفس گیر شده است. به همین دلیل قبولی در این رشته خصوصا رشته پزشکی آن، نیازمند تلاش و برنامه ریزی بسیار درست و اصولی می باشد. یکی از خدماتی که در مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، پاسخ به این سوال است که برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟ که این پاسخ برای تمامی دانش آموزان ضعیف تا قوی می تواند متفاوت باشد.

 

به کمک سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل، داوطلبان می توانند با بهترین مشاوران در ارتباط بوده و برنامه ای متناسب با شرایط خود داشته باشند. داوطلبان برای ورود به سامانه مشاوره کنکور ایران تحصیل، بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

 

برنامه ریزی تخصصی کنکور

 

مشاوره آنلاین برای کنکور ریاضی

قبولی در کنکور ریاضی نیز با سختی های مخصوص به خود همراه است. قطعا دانشگاه های آزاد و پیام نور و همچنین غیر انتفاعی با توجه به اینکه به صورت بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می نمایند، می توانند از سایر راه های دیگر در رشته های مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. اما اگر همه چیز درباره کنکور ریاضی را بدانید، می توانید به راحتی در دانشگاه های دولتی پذیرفته شوید.

 

مشاوره کنکور آنلاین

 

مشاوره تخصصی کنکور انسانی

قبولی در کنکور سراسری انسانی با استفاده از مشاوره کنکور امکان پذیر است. با توجه به اینکه تعداد دروس رشته علوم انسانی بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی با استفاده از تجربه رتبه های برتر یک از روش هایی خواهد بود که می توانید با استفاده از آن بهترین رتبه را کسب نمایید و خوشبختانه به دلیل آنلاین بودن آن در هر کجای کشور عزیزمان ایران می توانید به راحتی از مشاوره های لازم برخوردار گردید.

 

برای کسب اطلاعات نسب به مشاوره تحصیلی کنکور سراسری بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

نحوه مطالعه کنکور

مطالعه کنکور با درس خواندن برای امتحان کاملا متفاوت می باشد. به همین دلیل برای قبولی در کنکور روش صحیح درس خواندن کنکور کمک می نماید تا بتوانند به راحتی بر نحوه مطالعه آگاه شوند و به صورت دقیق به مطالعه بپردازند.  قبولی شما تا حدود زیادی به نحوه مطالعه شما بستگی خواهد داشت بنابراین در قدم اول بهتر است که نحوه مطالعه را به صورت دقیق آموزش ببینید.

 

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با مشاوره VIP به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می کنند. برای دریافت مشاوره VIP کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و در سامانه مشاوره ثبت نام نمایید.

 

مشاوره تخصصی کنکور

 

آموزش تکنیک های تست زنی

شرایط قبولی در کنکور را می توان به دو قسمت تقسیم نمود. یکی از قسمت ها را می توان در رابطه با قبل از برگزاری آزمون دانست که دانش آموزان لازم است برنامه ریزی نمایند تا بتوانند مقدمات لازم را فراهم نمایند. قسمت دوم را می توان به زمان کنکور مربوط دانست که در این زمان داوطلبان باید بتوانند آنچه را در زمان یکساله مطالعه نموده اند را پیاده کنند. به همین دلیل آموزش تکنیک های تست زنی می تواند در این مورد نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشد.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

یکی دیگر از خدماتی که مشاوره کنکور آنلاین صورت می پذیرد، مشاوره انتخاب رشته کنکور می باشد. با توجه به این مشاوره کلیه داوطلبان می توانند با توجه به علایق و همچنین استعداد های خود و رتبه کسب شده، بهترین رشته ها را پذیرفته شوند و همچنین با علم به تکنیک های انتخاب رشته با توجه به رتبه خود، بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور

 

مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

همانطور که اشاره شد، مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور تمامی موانعی را که برخی از داوطلبان برای استفاده از خدمات مشاوره با آن روبه رو می باشند را برطرف خواهد نمود. به همین دلیل هیچ محدودیتی برای شما که در دورافتاده ترین روستا هستید و یا در بهترین شهرهای ایران سکونت دارید قرار داده نشده است. در واقع آنلاین بودن مشاوران تمامی کشور را به یک مکان یکسان تبدیل نموده است. 

 

مشاوره آنلاین کنکور

 

یکی از محاسن مشاوران آنلاین، تفاوتی است که شما برای مراجعه به مشاور خواهید داشت این تفاوت هم به لحاظ زمان مراجعه و هم از نظر مکان مراجعه می تواند بسیار جبران پذیر باشد. 

 

تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری

در این بخش از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد تفاوت مشاوره کنکور آنلاین با مشاوره حضوری در اختیار شما قرار دهیم زیرا یکی از فرآیند های مهمی که داوطلبان کنکور با آن مواجه خواهند شد، مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. آینده و سردرگمی هایی که برخی از داوطلبان در رابطه با انتخاب های خود دارند، موجب تعیین سرنوشت آنان می گردد.

لازم به ذکر است بدانید تمامی دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی، خصوصا در مقطع دبیرستان، نیازمند مشاوره و برنامه ریزی می باشند اما متاسفانه امکان استفاده از مشاوره برای تمامی داوطلبان با توجه به مناطق جغرافیایی مختلف وجود نخواهد داشت. آنچه مشاورین ایران تحصیل بدان بسیار متعهد و معتقد می باشند این است که تمامی داوطلبان حق استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور سراسری را خواهند داشت و در این زمینه هیچ گونه ممنوعیت و محدودیتی نباید برای داوطلبان وجود داشته باشد. هدف مشاوره کنکور آنلاین ایران تحصیل ارائه خدمات شبانه روزی می باشد به همین دلیل هر یک از داوطلبان و دانش آموزان که در هر مقطع زمانی دچار مشکل شوند، می توانند با برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل در هر زمان و ساعت بدون نیاز به صبر کردن و منتظر ماندن از بهترین مشاوران کشور، راهنمایی و مشاوره تحصیلی دریافت نمایند بنابراین حتما بر لینک زیر کلیک نمایید.

 

اخبار پیرامون مشاوره کنکور آنلاین

۶دانش‌آموز زیرپوشش کمیته امدادخوزستان رتبه ۲وسه رقمی کنکور را کسب کردند

به گزارش ایرنا جمال شیبه در آیین تجلیل از دانش‌آموزان زیرپوشش بهزیستی در اهواز ذکر کرد: خدمات مشاوره تحصیلی و کمک‌درسی برای ۲ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز زیرپوشش این نهاد ارائه شده است که از بین آن ها 6 دانش آموز موفق شدن رتبه دو رقمی و سه رقمی به خود اختصاص دهند.

دام مشاور قلابی کنکور برای دختران جوان

به گزارش خبر خوان خبربان مرد جوان خود را در پلتفرم اینستاگرام به عنوان مشاور کنکور معرفی می کرد و پس از شناسایی طعمه‌ هایش که اغلب دختران جوان بودند آنها را قربانی نقشه سیاه خود می کرد.

فعالیت ۲۷۰ مرکز تحصیلی تربیتی بهزیستی برای کمک داوطلبان کنکور

بر اساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، در حال حاضر 270 مرکز تحصیلی تربیتی به مردم خئدمات رسانی میکنند.

 

مشاوره و پشتیبانی کنکور سراسری در ایران تحصیل به وسیله رتبه های برتر سال های قبل و به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت ارائه می شود، برای استفاده از امکانات مشاوره کنکور VIP توسط رتبه ها بر لینک زیر کلیک کنید.

طرح الماس رتبه شو

 

خلاصه مطلب

در این مقاله شما اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره کنکور آنلاین به دست آورده‌ اید. توجه داشته باشید ما تمام تلاش خود را کردیم تا بتوانیم دید شما را نسبت به مشاوره کنکور بازتر کنید. زیرا در این صورت شما می توانید با آگاهی کامل برای استفاده از این نوع از خدمات اقدام نماید. در واقع در این مقاله شما با فواید مشاوره کنکور آنلاین آشنا شده‌اید. اطلاعات کاملی نسبت به خدمات مشاوره به دست آورده اید و حتی در حال حاضر می دانید خدمات مشاوره کنکور دارای چه جزئیاتی است. در ادامه از تفاوت مشاور کنکور آنلاین و حضوری مطلع شدید که این بخش بسیار کاربردی می باشد. در نهایت امیدواریم مطالب موجود در این مقاله بتواند به شما کمک کند تا آینده روشن در بخش تحصیل و شغل برای خود بسازید.

 

 

برای دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

 

 

5/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا مشاوره کنکور مختص به رشته خاصی می باشد؟

خیر! مشاوره کنکور برای تمامی افراد امکان پذیر است هر یک از آنان می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود برای مشاوره اقدام نمایند.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین چیست؟

صرفه جویی در زمان و هزینه، قابل دسترس بودن در هر زمانی و راحت بودن هنگام مکالمه

مشاوره آنلاین در چه زمان هایی قابل استفاده است؟

داوطلبان عزیز می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به مشاور آنلاین دسترسی داشته باشند.

نظرات

 1. ملیکا
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۲۰

  سلام وقت بخیر
  من برای رشته‌ی تجربی ترمیم معدل زدم
  اگر بخوام در رشته‌ی ادبیات انگلیسی بدون کنکور شرکت کنم معدل اصلیم تاثیر گذاره یا نمره‌ی ترمیم؟
  با تشکر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر
   معدل اصلی بدون ترمیم

  • مشاور اقازاده
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۹

   وقت بخیر
   نمره اصلی شما ملاک میباشد

 2. رویا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام کنکور دی ماه ۱۴۰۲ برگزار میشه؟ احتمال داره برگزار نشه؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت به خیر
   طبق اعلام سازمان سنجش کنکور دوره اول دی ماه برگزار نمی شود.

 3. امین
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام خسته نباشید من ساله اخر فنی هستم و میخوام دانشگاه های شرط معدل رو انتخاب کنم ایا باید در امتحان های نهایی شرکت کنم یا فقط معدل کل دیپلم کافیه

  • مشاور محمدی
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت به خیر
   ملاک پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم می باشد.

 4. ادا
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من یه سوالی داشتم
  من دیپلم تجربی دارم ولی کنکور انسانی دادم سوابق تحصیلی ام ایجاد نکردم امکان پذیرش تو دانشگاه فرهنگیان با میانگین درصدای ۳۵ به بالا رو دارم یانه
  ممنون میشم پاسخ بدید.

  • مشاور اقازاده
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر
   ازطریق گروه آزمایشی خود میتوانید اقدام کنید

 5. ستایش
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام خسته نباشید. من دوازدهم تجربیم. صفر نیستم ینی از دهم تست کار کردم ولی مرور نداشتم و پیوستگی نداشتم. دی ماه درصدام به طور میانگین شد 5. الان 10 روزه که شروع کردم ولی اصلا از خودم راضی نیستم . خرداد ماهم کامل میره برای نهایی و فقط تا اهر اردیبهشت فرصت دارم درسارو جمع کنم. با اینکه برنامه هم دارم اما هر چی درسارو میخونم باز حس میکنم روشون مسلط نیستم. خیلی خستم کرده این وضعیت. الان من فقط ی بار درسارو میخونم اما چ فایده وقتی همون ی بار هم درست نیس. میخوام رتبم زیر 7000 بشه ولی با این اوضاع نمیدونم وضعم چی میشه. میتونین یکم راهنماییم کنین ؟ خیلیا بودن که تو مدت کم نتیجه خوب گرفتن ولی اینکه چجوری انقد با کیفیت میخوندن رو نمیدونم. 💔

  • rezai
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . این بازه بازه خوبی برای یادگیری مطالب جدید نمیباشد سعی کنید مطالب که یادگرفتید را مرور کنید تست زیاد بزنید تا با سطح سوالات کنکور آشنا شوید و سعی کنید مطالب را تثبیت کنید دقت کنید 40 درصد تاثیر سوابق داریم که اگر شما نمرات پایانی خوبی کسب کنید رتبه کنکور شما بسیار عالی میشود

 6. ناشناس
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام ببخشید من تازه الان متوجه شدم که با داشتن کارت بسیج تویه کنکور سهمیه برام در نظر گرفته میشه الان چطوری میتونم این سهمیه رو تویه ثبت نام کنکورم وارد کنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام
   بایدبا مراجعه به بنیاد کد دریافت کنید

   • ناشناس
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۲

    بعد اینکه کدو گرفتم میتونم الان تویه کنکور سهمیه رو وارد کنم یا دوباره سازمان سنجش وقت برای ویرایش میده که کدو وارد کنم سهمیه بگیرم ؟!

    • rahdar
     ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۵

     سلام وقتتون بخیر.
     در زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش را خواهید داشت.

   • ناشناس
    ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۳

    بعد اینکه کدو گرفتم میتونم الان تویه کنکور سهمیه رو وارد کنم یا دوباره سازمان سنجش وقت برای ویرایش میده که کدو وارد کنم سهمیه بگیرم ؟

    • rahdar
     ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۴

     سلام وقتتون بخیر.
     در زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش را خواهید داشت.

     • ناشناس
      ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۷

      خیلی خیلی ممنونم بابت پاسخگوییتون 🙏🏻🌺

 7. ناشناس
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام ببخشید من تازه الان متوجه شدم که با داشتن کارت بسیج تویه کنکور سهمیه برام در نظر گرفته میشه الان چطوری میتونم این سهمیه رو تویه ثبت نام کنکورم وارد کنم من قبلا ثبت نام کردم لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام
   زمان دریافت کارتورود به جلسه درصورتی که ایتم ویرایش فعال شود می توانید اقدام کنید

 8. مهدی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام خسته نباشید چرا منابع کنکور ریاضی و فنی کتاب هاش فرق داره یعنی من هندسه نخوندم اصن تو هنرستان رشته ام معماری بوده و میخوام برم کامیپوتر یعنی باید هندسه، حسابان و…. اینا رو باید بخونم تازه حتی شیمی هم که داخل منابع بود مثلا شیمی دهم فک کردم مال هنرستانه ولی دیدم حتی شیمی سال دهم هم شیمی رشته نظری هستش الان باید چی بخونم؟

  • مشاور ملکی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   منابع کنکور هنر با رشته های دیگر متفاوت هستند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع ذر مورد منابع با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 9. مهدی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من رشته ام معماری داخلی بوده و الان از دانشگاه انصراف دادم میخوام برای رشته کامپیوتر برم کنکور بدم
  بعد الان تو گروه ریاضی و فنی ثبت نام کردم الان منابع کنکور ریاضی رو نگاه کردم همه از درس هایی هست که تو هنرستان نداشتم مثل هندسه و حسابان و….

  حتی فیزیک و شیمی و ریاضی که تو هنرستان داشتم الان رفتم حذفیات کنکور ریاضی نگاه کردم مثلا کتاب ریاضی که هنرستان دارم رو تو حذفیات نگاه کردم دیدم اصلا با هم منطبق نیست و صفحات فرق میکنه نوشته بود شیمی سال دهم ولی شیمی مال رشته فنی نبود شیمی رشته ریاضی دبیرستان بود

  الان حرف آخرم اینه باید کتاب هایی که تو هنرستان اصلا نداشتیم مثلا حسابان باید بخونیم یا نه؟ مگه گروه ریاضی و فنی نیست پس چرا هیچ کتابی از گروه فنی نیست همش مال ریاضی هست حتی شیمی هنرستان هم نیست شیمی رشته نظریه

  • مشاور محمدی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت به خیر
   منابع کنکور ریاضی دروس دبیرستان رشته ریاضی است.

 10. امیر
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۲

  ببخشید پیامم ناقص بود.

  امکان این هست که اگه برای کنکور ۱۴۰۲ ترمیم بدیم. ولی کنکور نتیجه مد نظرمونو نیاریم‌.

  امکان دوباره ترمیم برای کنکور ۱۴۰۳ وجود داره؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام
   بله امکانش هست
   یک بار می توانید ترمیم بزنید

 11. امیر
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۱۸

  سلام وقت بخیر. اینکه میگن ترمیم معدل فقط یکبار قابل انجامه… منظورشون برای هر کنکوره یا کلا؟

  یعنی اینکه کسی برای کنکور ۱۴۰۲ ترمیم معدل بده و در کل نتیجه مد نظرشو نیاره.
  می‌تونه سال ۱۴۰۳ کنکور بده؟

  • مشاور اقازاده
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر
   درسال یک بار امکان پذیر میباشد

 12. مبینا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام وقت بخیر اگه معدل دیپلم بالای۱۹.۸۰ باشه
  تو کنکور دروس رو چند درصد بزنم تا بتونم تربیت بدنی فرهنگیان رو بیارم
  (البته من واسه کنکور نخوندم فقط برای مدرسه خوندم)

  • مشاور محمدی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۵

   سلام وقت به خیر
   معدل شما معادل یک تراز است و از طریق درصد های کنکور تراز دیگه ای را دریافت میکنید.مجموع این امتیازات شرایط انتخاب رشته را مشخص می کند.

 13. N
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۶

  سلام
  من پارسال دیپلم تجربی گرفتم و الان میخوام کنکور انسانی بدم نمرات دروس عمومی رو دادم اما برای درس های تخصصی انسانی سابقه تحصیلی ندارم اگر ایجاد سابقه نکنم میتونم فرهنگیان قبول بشم؟

  • مشاور ملکی
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   باید از تطبیق دروس استفاده کنید و دروس تخصصی را تطبق بزنید.

 14. علی
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۱

  سلام خسته نباشید
  فردا نیز جزو زمان مجاز برای ثبت نام کنکور به شمار می اید؟یا تا 12 امشبه؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر
   درصورتی تایم تمدید نشود تا تاریخ مجاز میتوانید اقدام به ثبت نام کنید

  • sami
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم میخوام کنکور انسانی بدم اگر ایجاد سابقه نکنم امکان قبولی در فرهنگیان رو دارم ؟

   • مشاور محمدی
    ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹

    سلام وقت به خیر
    با توجه به تاثیر 40 درصذی سوابق تحصیلی در کنکور شانس شما برای قبولی کم می شود.

 15. الینا اکبری
  ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

  رشته زیست سلولی مولکولی ایا با لیسانس . ارشد یا دکتری میتونه تو ازمایشگاه ها کار کنه ؟؟؟ حقوقش مهم نیستا فقط اینکه میتونه یا نه؟؟ بعضیا میگن میشهو یکی از فامیلامون داره کار میکنه بعضیا میگن نه کلا استخدام نمیکننو اصلا… …حالا رسمی نمیشن ولی ایا اصلاا نمیشه ؟؟

  • tahmasebi
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام دوست عزیز بله با این رشته امکان فعالیت در آزمایشگاه براتون وجود دارد.

 16. حسین
  ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام وقت بخیر ، من خرداد میخوام ترمیم معدل کنم ، نمرات این ترمیم فقط توی کنکور تیر ۴۰۲ تاثیر داره؟ یعنی نمیشه با ترمیم امسالم اگه کنکور قبول نشدم ۴۰۳ هم شرکت کنم؟

  • مشاور ملکی
   ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام دوست گرامی
   امکان شرکت در کنکور1403با ترمیم معدل سال 1402 را هم دارید.

 17. مهدی
  ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام وقتتون بخیر باشه عذر میخوام من با چه رتبه ای میتونم دانشگاه آزاد علوم ازمایشگاهی تو تبریز قبول شم البته در نظر داشته باشیم که سهمیه منطقه۳ دارم

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام رتبه ی زیر 2000

 18. امین
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام من الآن ترم ۶ دانشگاه هستم و میخوام کنکور بدم. آیا معدل من در کنکور پیشرو تاثیر دارد؟

  • مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳

   سلامم
   براتی کنکور سراسری معدل دیستان مهم است

 19. علیرضا
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

  سلام وقتتون بخیر
  میبخشین من دوازدهم تجربی هستم و می خواستم کنکور ریاضی بدم بنظر شما با همین مباحث ریاضی رشته تجربی می تونم ریاضی رو تو کنکور ریاضی دوروبر30 درصد بزنم؟؟؟

  • مشاور رضایی
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   سلام وقت بخیر . تقریبا مباحث تجربی و ریاضی یکسان هستند

 20. حمیدرضا
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام ببخشید من دوازدهم انسانی هستم ترم دوم دوازدهم رو نخوندم بنظرتون میتونم از فروردین تا خرداد کامل ترم دوم دوازدهم رو حفظ کنم برای نهایی؟

  • tahmasebi
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام دوست عزیز این مسئله بستگی به توانایی ها خودتون دارد.

 21. مانی
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  سلام خسته نباشین
  من یازدهم انسانی هستم
  تاثیر معدل واسه من فقط سال دوازدهم هست دیگه

  • مشاور جوادی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای کنکور 1403 تاثیر معدل به صورت 60% و با تاثیرات سال دوازدهم و یازدهم لحاظ میشه.

 22. سحر
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

  ببخشید من دانشجوی روزانه ترم ۴ هستم
  میخوام دوباره کنکور بدم و باز هم روزانه بخونم
  درصورتی که تو کنکور رشته اولم جزو استعداد درخشان نبوده باشم
  امکانش هست بتونم بدون انصراف از رشته اول، رشته دوم هم روزانه بخونم؟

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام دوست عزیز اگر جزو استعداد درخشان نباشید متاسفانه این امکان رو نخواهید داشت.

 23. آریا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم
  میخوام کنکور انسانی1403 شرکت کنم
  آیا باید دیپلم انسانی بگیرم یعنی امتاحانت نهایی انسانی شرکت کنم.؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت بخیر
   به نوع دیپلم وزمان فارغ التحصیلی شما دارد که نیازی به تغییر دیپلم وجود ندارد میتوانید دراان ازمون شرک کنید

  • مشاور براتی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به قوانین وضوابط جدید سازمان سنجش (تاثیر قطعی معدل)شما میتوانید کنکورغیر مرتبط با مدرک دیپلم ثبت نام کنید اما یکسری شرایط شما باید بررسی شود .سال اخذ دیپلم .مدرک دیپلم .معدل .هدف .رشته ودانشگاه انتخابی و…. لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. عبداله
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام
  وقت بخیر.
  من ۳ تا تجدید داشتم شهریور و دی نتونستم جبران کنم میخوام ۱۴۰۲ امتحان بدم و میخوام ترمیم معدل شرکت کنم آیا می توانم همراه با پاس کردن تجدید درس های دیگه رو هم ترمیم کنم؟؟
  لطفا راهنماییم کنید ممنونم ازتون.

  • مشاور براتی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شما ابتدا باید درس هایی که تجدید اوردید را امتحان بدهید اگر نمرتون پایین شد ترمیم معدل بزنید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 25. مجتبی
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام من می خوام سال بعد همراه با کنکور تجربی کنکور زبان آلمانی بدم خواستم بدونم فقط آلمانی چه طور هست و در چه سطحی است؟

  • مشاور رضایی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   سلام وقت بخیر هردو رشته همزمان امکان شرکت آن وجود دارد اما برای مشاوره بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید

 26. Miku
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  سوال داشتم خدمتتتون ،میخواستم بدونم که برای کنکور سال ۱۴۰۳ فقط معدل پایه دوازدهم مورد نیازه؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام وقت بخیر
   بله 40 درصد معدل کتبی شما در پذیرش کنکور سراسری تاثیر دارد.

   • Miku
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

    ممنون از پاسخگوییتون

    • مشاور ملکی
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

     خواهش میکنم اگر مجدد سوال دیگری راجب تحصیل دارید از مشاورین ایران تحصیل مشاوره بگیرید.

 27. M
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام وقتتون بخیر ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  کنکور دی ماه ۱۴۰۱ با احتساب موارد غلط
  اقتصاد ۸۱
  روانشناسی ۹۲
  فلسفه و منطق ۱۰
  ادبیات ۷
  تاریخ و جغرافیا ۳۴
  جامعه شناسی ۲۶
  ریاضی ۰
  عربی ۰
  معدل کتبی نهایی ۱۶
  رتبه خوبی میارم؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام دوست گرامی
   درصدهای متوسط رو به پایینی دارید و هم چنین برای معدل باید از گزینه ترمیم معدل استفاده کنید.

 28. abolfazl
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  سلام من دوازدهم تجربی ام و هنوز معدل کتبی و معدل دیپلم نیومده، آخر خرداد میاد بعد الان برا ثبت نام کنکور دی ماه من کتی و دیپلم و زدم 20 خواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد چون بعد از خرداد باید بریم وارد کنیم نمرات اصلیو؟

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر
   نباید معدلی که وارد کردید بالاتر از معدلی باشد که کسب میکنید دراین صورت درصورتی که قبولی را بیاورید پذیرش شما لغو میشود

 29. پسر
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام خسته نباشید
  رشته من علوم انسانی هست اما قصد دارم کنکور فنی و کامپیوتر رو بدم…اما موقع انتخاب رشته، چیزی به نام زیر شاخه نبود که انتخاب کنم…و توی برگه رشته مورد نظر رو نوشته علوم ریاضی و فنی…خواستم ببینم ریاضی و فنی همون کنکور فنیه یا ریاضی میشه؟؟ یک وقت اشتباه نکرده باشم…و سوال اخر اینکه کنکور فنی مثل همیشه سالی بک بار در شهریور ماه برگزار میشه یا مثل سایر رشته ها سالی دوباره شده؛ یعنی ما این اخر دی ماه کنکور فنی رو میتونیم بدیم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • مشاور محمدی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت به خیر
   کنکور کاردانی فنی حرفه ای رشته ی کامپیوتر به طور حداگانه برگزار می شود و با کنکور ریاضی متفاوت است.از طریق کنکور ریاضی میتوانید وارد رشته مهندسی کامپیوتر شوید.

   • پسر
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

    خب اگر میشه بگین چه زمانی برگزار میشه و بگین ایا میتونم به جز کنکور سراسری، در کنکور کامپیوتر هم شرکت کنم؟

    • مشاور عیسائی
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

     سلام وقت بخیر
     اگر شرایط لازم را داشته باشید بله امکان پذیر میباشد جهت بررسی شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 30. K.m
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام وقت بخیر رتبه کنکور قبلیم خیلی بد بودش چون درسی نخونده بودم ولی امسال میخوام بخونم میخواستم رتبه خیلی خوبی بیارم در حد ۱۰۰۰ یا کمتر میشه با تلاش و جدیت به این رتبه برسم یا انتظار زیادی هستش؟

  • rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر.
   باید بسیار دقیق و منظم تلاش کنید و اگر تلاش کنید میتوانید امیدوار باشید به رتبه های عالی.

   • K.m
    ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

    مرسی از شما من به یه مشاور خصوصی احتیاج دارم اگه کسیو می‌شناسید لطفا بهم معرفی کنید چون نمیخوام کارهام و برنامه هام نقصی داشته باشه میخوام خیلی مرتب و منظم پیش برم و به یه راهنما احتیاج دارم

    • rahdar
     ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

     سلام وقت بخیر.
     میتوانید با مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل کنید تا مشاور اختصاصی به شما تعلق بگیرد و مشاور تمام موارد درسی شما را پیش ببرد.

 31. زمانیان
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام
  با معدل ۱۸.۵ کتبی نهایی انسانی و میانگین درصد بالای۷۰ میتونم زیر هزار بیارم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر
   به عوامل مختلفی مثل منطقه بستگی دارد ولی شانس بالایی دارید

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقت بخیر معدل و درصد های خوبی هستند اما پیشنهاد میشود تلاش خود را بیشترنمایید

 32. درسا
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام من می خوام با سوابق تحصیلی رشته ادبیات فرانسه رو بزنم ولی هیچی بلد نیستم و سطخم از الفبا تو دانشگاه از پایه یاد می دن یا باید جدا کلاس برم ؟ بعد زبان فرانسه بازار کار داره یا نه

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقت بخیر میتونید در کلاس های تقویتی بیرون از دانشگاه هم ثبت نام کنید

 33. ساعدی
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام. برای قبولی در رشته فیزیولوژی ارشد دانشگاه های شهر تهران تقریبا درصد ها چقدر باید باشه؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر
   هرسال درصدها با توجه به تعداد داوطلب ها متغیر هستند.
   برای اطلاع از درصد لازم برای قبولی در رشته فیزیولوژی ارشد در دانشگاه های تهران با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 34. حامد
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام . بنده میخواستم بدونم اگر نوبت اول کنکور دی رو تجربی بدیم ، میتونم نوبت دوم کنکور یعنی تیر رو ریاضی بدیم ؟ یا نه باید هر دو رو یک رشته شرکت کنیم؟

  • مشاور عیسائی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 35. Kohdasht City
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام . دیپلم نظام قدیم دارم و کنکور زبان تخصصی شرکت کردم . چون دروس عمومی حذف شده میخوام ترمیم معدل شرکت کنم . میخواستم بدونم برای ترمیم معدل دروس عمومی کتاب‌های نظام قدیم رو امتحان بدم یا نظام جدید ؟ . و فقط باید پایه دوازدهم رو امتحان بدم؟
  ممنون میشم جواب بدین 🙏

  • مشاور فتح اللهی
   ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام برای ترمیم معدل باید دروس عمومی و تخصصی نظام جدید را شرکت کنید و از طریق اموزش پرورش ناحیه تون بایداقدام کنید

  • Amirm
   ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام میخاستم بدونم از چه سالی نمره دهم و یازدهم در کنکور تاثیر گزاره

   • مشاور ابراهیمی
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

    سلام
    اگر نظام جدید هستید، تنها سال دوازدهم به عنوان سوابق تحصیلی در کنکورتون اعمال میشه

 36. علیرضا فرح بخش
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام ممنون میشم جواب بدین چون هرچی این شماره هایی که نوشتین رو گرفتم کار نکرد(از شیرازم).دیپلم نظام قدیمم سال 93 با معدل 15 میخواستم ببینم اگر ترمیم معدل شرکت نکنم و توی کنکور درصد خوبی بزنم امکان این هست که پرستاری شیراز قبول شم؟

  • مشاور حمامی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقتتون بخیر احتمالش کم است

   • Amirm
    ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

    سلام میخاستم بدونم از چه سالی نمره دهم و یازدهم در کنکور تاثیر گزاره

    • مشاور ابراهیمی
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

     سلام
     در نظام جدیدی ها نمرات سال دوازدهم است که40 درصد در کنکور تاثیر گذار است

     • حمیدرضا
      ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

      سلام ببخشید من دوازدهم انسانی هستم ترم دوم دوازدهم رو نخوندم بنظرتون میتونم از فروردین تا خرداد کامل ترم دوم دوازدهم رو حفظ کنم برای نهایی؟

     • مشاور ابراهیمی
      ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

      سلام دوست عزیز
      بستگی به عوامل مختلفی دارد
      برای راهنمایی دقیق و بررسی شرایط تان تماس بگیرید

 37. زهرا اقدمی
  ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام من یه سوالی درباره کنکور 1402داشتم من معدل دیپلمم یعنی معدل نهاییم 12هس ولی نمرات دروس عمومیم خوبه میخواستم بپرسم که تو تاثیر سوابق تحصیلی فقط نمرات دروس عمومی لحاظ میشه ؟و اینکه من چون معدل نهاییم کمه میتونم کنکور بدم دوباره و باید مثلا واسه رشته پرستاری باید چند درصد بزنم تخصصی ها رو؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام
   بجز هنر و زبان، تاثیر دروس تخصصی در کنکور، 14 درصد هست.
   جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

 38. زهرا
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام میخواستم بدونم سهمیه کنکور برای نوه شهید هم محسوب میشه؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.

 39. سحر
  ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم من بپرسم که من الان رشته نقشه کشی ساختمان میخونم کاردانش
  میخوام برا کنکور کنکور ریاضی فیزیک بدم برم برا معماری
  بعد درسای عمومی دبیرستان با هنرستان بعضیاشو
  فرق میکنه باید برا کنکور درس عمومی ریاضی رو بخونبم ؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور بهروزی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام روزتون بخیر دروس عمومی حذف شده

 40. حمید
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام من دیپلم تجربی دارم ولی میخوام در رشته بدون کنکور نقشه کشی ساختمان فنی حرفه ای شرکت کنم ایا میتونم یا نه

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 41. مریم
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

  سلام من با رشته تجربی برای اینکه بتونم رشته ی کامپیوتر باید دیپلم ریاضی بگیرم و بعدش کنکور بدم ؟

  • JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بله دوست گرامی با دیپلم تجربی هم میتونی.

 42. آرینا
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام من یازدهم طراحی دوخت فنی هستم میخوام دیپلم فنی بگیرم بعد کنکور تجربی بدم
  آیا میتونم کنکور تجربی بدم؟ مدرک خاصی تمخواد؟
  میتونم تمامی کتابا مرتبط به تجربی بخونم و تو یکسالی ک برای کنکور هستش قبول شم؟

  • isaei
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام اگر دیپلم نظام جدید داشته باشید میتونید کنکورتجربی شرکت کنید

 43. یلدا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام
  من سال۹۲ دیپلم گرفتم و کاردانی فنی دارم.. برای شرکت در کنکور تجربی کافیه فقط امتحانات نهایی دوازدهم رو شرکت کنم یا باید کلا دیپلم تجربی بگیرم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 44. موجی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام. درمورد کنکور بعد آیا شرکت در دومرحله الزامیه؟ و اینکه میشه فقط یه مرحله شرکت کرد و با همون یه مرحله قبول شد؟

  • isaei
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام نه میتونید فقط یک مرحله ثبت نام کنید

 45. مصطفی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام خواهشا جواب بدین
  اگه برم دانشگاه
  ولی بخوام کنکور بعدی شرکت کنم،
  و رشته بهتری قبول شم، باید قبل کنکور انصراف بدم یا میتونم کنکورو بدم و موقع اعلام نتایج انصراف بدم؟

  • javadi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام روزبخیر
   اگر داشگاه روزانه باشه باید قبل شرکت در کنکور انصراف بدین.

 46. میلاد
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام با رشته تجربی میشه مهندسی هوافضا یا رباتیک خوند؟

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست

 47. S
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من متولد۷۸/۶/۲۰‌ برای شرکت در کنکور سراسری تربیت معلم یکی از شرایطش اینک ک حداکثر سن را گفته۲۴سال،من میتونم شرکت کنم دیگ مشکلی نیست؟

  • eshghabadi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در کنکور سراسری تربیت معلم رو دارید .

 48. هستی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام با رتبه ۹۰۰۰ سهمیه ۵ درصد و تراز ۶۷۰۰ میتونم پرستاری یا مامایی کرمان رو بیارم؟

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام روزتان بخیر با رتبه 7000 احتمال دارد قبول شوید در شهرستان های دور

 49. Rv
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام کسانی که پشت کنکوری هستندازچه پایه ای برای کنکور دی ماه شروع کنندو چندساعت باید مطالعه داشته باشند؛وازکی باید شروع کنن؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 50. فاطما
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  سلام من تازه میخوام برم دهم موندم چ رشته رو انتخاب کنم ولی خیلی علاقه ب علوم تجربی دارم ولی بعضیا میگن سخته نمیتونی قبول بشی این همه بخونی کنکور نتونی قبول بشه حیفه موندم چیکار کنم آرزومه ک پزشک بشم میشه ی راهنمایی بکیند

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر
   با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 51. negin
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  من رشتم انسانیه رتبه ۵۱هزار آوردم نمیدونم انتخاب رشته کنم یا پشت کنکور انسانی بمونم خودم از انسانی راضی نیستم میخوام کنکور تجربی بدم اما معدل تاثیرش قطعی بشه میتونم موفق بشم؟؟و خوندن درسای تجربی رو چجوری شروع کنم اصلا نمیدونم چیکار کنم لطف میکنین راهنمایی کنین؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 52. negin
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام وقت بخیر من رتبه ۵۱هزار منطقه ۳ انسانی آوردم چه رشته های آینده داری میتونم انتخاب کنم یا پیشنهاد میکنین پشت کنکور بمونم؟؟با توجه به قطعی شدن تاثیر معدل میترسم نتونم موفق بشم

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت دریافت مشاوره دقیق انتخاب رشته و کنکور با مرکز تماس بگیرید.

 53. H
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام ببخشید اگه در ازمون تربیت بدنی قبول بشیم و در انتخاب رشته تربیت بدنی فرهنگیان مجاز بشیم ایا رتبه و تراز کنکور تاثیری در قبولی نهایی ما داره یا نه ؟؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   ترازتون باید بالای 6هزار و پانصد باشه که بتونید مجازبشید برای ثبت نام فرهنپیان

 54. saqar
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام ببخشید من میخام اموزش ابتدایی ازاد بخونم . ایا اینده شغلی داره؟

  • rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیر
   شما بعد از دریافت مدرک کارشناسی میتونید این رشته رو بخونید و هر ساله آموزش و پرورش در این حوضه جذب نیرو دارد

   • سوگند
    ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

    سلام
    من با معدل پایین میتونم برم پیام نور ؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 55. saqar
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام ببخشید من میخام اموزش ابتدایی ازاد بخونم .ب نظرتون اینده شغلی داره ؟

  • rahimi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر
   شما بعد از دریافت مدرک کارشناسی میتونید این رشته رو انتخاب کنید و آموزش و پرورش در ای حوضه هر ساله جذب نیرو دارد

 56. Nrjs
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام وقتتون بخیر
  با رتبه 3800زیر گروه یک سهمیه ایثارگران میشه پزشکی دانشگاه پردیس و آزاد اورد؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام خیر

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام خیر برای قبولی رشته های پزشکی باید 9000به بالا باشید

 57. فاطمه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

  سلام
  من سهميه 5 درصد دارم و رتبم در سهميه نهايى زير گروه يك 6000 شده و رتبم در منطقه 29000 با توجه به كدومشون بايد انتخاب رشته كنم و كدومشون رتبه منه ؟

  • bahraii
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقتتون بخیر .برای اطلاع دقیق با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 58. ناشناس
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۳

  سلام . با رتبه ۵۹۰۰۰ میشه علوم آزمایشگاهی آزاد اورد ؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمی باشد.

 59. زهرا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام
  افرادی که نظام قدیم هستند میتونن در آزمون عملی تربیت بدنی اعلام علاقه مندی کنند؟؟؟؟

  • gholizadegan
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   باید ازمون استخدامی شرکت کنید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 60. ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام.. من رشتم هنر هست و میخوام سال بعد کنکور انسانی رو بدم.. من چطوری باید برنامه ریزی کنم که هم بتونم برا کنکور بخونم هم درسای رشته ای که الان میخونم.اصلا چطوری بخونم که روانشناسی رو بیارم

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام شما باید مطالعه 7 ساعت در روز را داشته باشید برای ورود به دانشگاه های تاپ ولی میتونین بدون کنکور پیام نور و ازاد را هم بروید در صورتی که پیش دانشگاهی داشته باشید یا نظام جدید باشید

 61. فرزان
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سلام برا کنکور1402 اگه کتاب تستای پایه ک اولیه با لول پایین هستن رو از چاپ ۹۷یا۹۸بزنیم مشکلی نیست؟

  • aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام
   ممکنه تغیراتت جدیدی که در کتاب های درسی اعمال شده مطلع نشوید

 62. (◍•ᴗ•◍)❤
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام
  ببخشید برا کنکور چهارصدو دو اگه کتاب تست های لول پایین ک در ابتدا کار میشن چاپ نودو هفت یا نودوهشت باشن اشکالی نداره?

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام بهتره آخرین چاپ کتب تهیه بشه. برای دریافت مشاوره میتونید با مشاوران کنکور ما تماس بگیرید.

 63. زهرا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من دوستم دیپلم حسابداری نظام جدید رو داره ( امسال تازه دیپلم میگیریم) بعد دوستم برای کنکور انسانی شرکت کرده و فرهنگیان میخواد آیا دوستم می‌تونه مجاز بشه برای فرهنگیان ؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   با سلام برای ورود به دانشگاه اگر در مراحل قبول شود مشکلی نیست

 64. ریحانه
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام من می خواستم از رشته هنرستان به یو رشته دیگر بروم امکانش هست چه جوری؟
  و اینکه برای تغییر رشته زمان و شرایط خاصی هست تا چه زمانی فرصت هست؟

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام
   نیازه در این خصوص با مدرسه صحبت کنید در صورتی که شما باتوجه به نمرات تحصیلی و معدلتون اجازه داشته باشید و ان رشته رو در هدایت تحصیلیتون اورده باشید تا بازده زمانی مرداد اقدام کنید

 65. ماهور
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقتتون بخیر..من رشتم هنر هست برای کنکور روانشناسی باید چه کتابی بخوانم.

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   با سلام برای کنکور انسانی باید منابع تخصصی کنکور انسانی را مطالعه کنید

 66. عباس
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام معدل دوازدهم خودش داخل ثبت نام کنکور ثبت میشه چطوریه جریان معدل؟ (کلاس دوازدهم هستم)

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت بخیر معدل کتبی نهایی دیپلم معیار است و تاثیر مثبت دارد

 67. ن
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

  سلام ببخشید اگه فارغ اتحصیل کاردانی یا کارشناسی روزانه باشیم میتونیم مجدد در دانشگاه سراسری رشته هایی مثل پیراپزشکی یا دامپزشکی به طور رایگان تحصیل کنیم؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

   سلام بله چون مقطع دکتری هستند میتونید پذیرش دانشگاه روزانه داشته باشید

 68. امیر
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام وقتتون بخیر.بنده دارای دیپلم رشته ریاضی هستم و میخوام در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنم.باتوجه به مصوبه جدید کنکور ۱۴۰۲ میتونم در گروه تجربی ازمون بدم؟؟؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   با سلام وقت بخیر در صورت داشتن دیپلم نظام جدید آموزشی میتوانید

 69. امیر
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام وقتتون بخیر.بنده دارای دیپلم رشته ریاضی هستم و میخوام در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنم.باتوجه به مصوبه جدید کنکور ۱۴۰۲ میتونم در گروه تجربی ازمون بدم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

   با سلام وقت بخیر بله

  • جواد
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   با سلام
   من سال اولی هست که کنکور میدم و هم سهمیه منطقه سه دارم و هم سهمیه بهزیستی
   خواستم بدونم رتبه و تراز کنکور من چجوری حساب میشه
   اخه میگن سهمیه بهزیستی رو هم منطقه سه حساب میکنن
   اینجوری دوتا منطقه سه دارم ینی؟!

   • fathollahi
    ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

    سلام خیر همون سهمیه منطقه سه یکبار برای شما لحاظ خواهد شد

 70. Miku
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام وقتتون بخیر
  گفته شده که در سال های اینده کنکور به صورتی برگزار میشه که دروس عمومی حذف میشه و نمره معدل تاثیر داده میشه درسته؟
  حالا میخوام بدونم کسی که تجربی هست و میخواد توی کنکور هنر شرکت کنه نمره معدلش توی کنکور هنر تاثیر داده میشه؟اخه تجربی و هنر ربطی به هم ندارن
  ایا برای کسی که رشته اش تجربیه و میخواد کنکور هنر شرکت کنه نمره معدل دروس تجربی تاثیر داده میشه یا فقط دروس عمومی تاثیر داده میشن؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقتتون بخیر .هنوز به تصویب نهایی نرسیده این موضوع .در هر حال در کانال تلگرامی موسسه عضو شوید و از اخبار روز در این زمینه مطلع شوید

 71. پریسا
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام
  میخواستم بدونم اگر متارکه کرده باشیم میشه از ۲۵درصد سابقه جانبازی و ایثارگری پدر استفاده کرد یا این قانون فقط برای مجردها صدق میکنه؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   سلام وقت بخیر بله می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 72. عماد
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام وقت بخیر ، جهت همکاری در زمینه مشاوره تحصیلی باید به کجا مراجعه کنیم؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام وقت بخیر . از طریق سایت جابینجا یا … رزومه ارسال کنید

 73. زهرا
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام
  من امسال کنکور رو ثبت نام کردم میخواستم بدونم که اگر کارت ورود به جلسه رو تهیه نکنم و کنکور ندم میتونم با سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه ثبت نام کنم؟!

  • bagheri
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

   با سلام مشکلی در این مورد وجود ندارد

 74. نیایش
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۴

  سلام
  میخواستم بدونم برای کنکور1401 ثبت نام با تاخیر انجام میشه یا نه من زمان ثبت نام به دلیل یکسری مشکلات نتونستم ثبت نام کنم هرچقدر تلاش کردم جواب مشخصی نگرفتم میترسم نتونم ثبت نام کنم تمام زحمتام به باد بره خواهش میکنم راهنماییم کنید حتی به سازمان سنجش هم درخواست دادم گفتن توی این زمان مقدور نیست میخوام بدونم تا پیش از کنکور ثبت نام مجدد برای جاماندگان میذارن با توجه به اینکه برای کنکور سال گذشته به جاماندگان فرصت مجدد ثبت نام با تاخیر داده شده بود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام الان دیگه وقتی برای ثبت نام جا ماندگان اعلام نمیکنن اخرین فرصت اسفند 1400 بود

 75. پیمان
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام
  من موقع ثبت نام کنکور سهمیه ام رو وارد نکردم و تایم ویرایش هم تمام شده آیا میتونم سهمیه وارد کنم یا دیگه نمیشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام سازمان سنجش درخواست بدیدیاحضوری بریدیابه باجه های نقص مراجعه کنید

 76. Davood
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من سهمیه ۲۵ ایثارگران دارم و ترازم تو قلم چی ۶۰۰۰ است رشتمم تجربی هست میخواستم بدونم که پرستاری یا دانشگاه فرهنگیان قبول میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام خیر

 77. Davood
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام وقت بخیر ببخشید من سهمیه ۲۵ ایثارگران دارم و ترازم تو قلم چی ۶۰۰۰ است رشتمم تجربی هست میخواستم بدونم که پرستاری یا دانشگاه فرهنگیان قبول میشم ?

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام خیر

 78. fatema
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام من دیپلم تجربی دارم و میخوام دانشگاه دولتی در رشته کامپیوتر رو انتخاب کنم،میتونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام در صورتی که در کنکور سراسری گروه ریاضی شرکت کنید و در رشته کامپیوتر پذیرفته شوید بله .

 79. amir1214
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام خسته نباشید.من سال دوازدهم رشته کار دانش مکانیک هستم میخاستم بدونم برای کنکور میتونم رشته های نظری مانند انسانی و تجربی ثبت نام کنم برای امسال یا باید برای سال های دیکر صبر کنم.اگه شرایط خاستی داره چجوری یا چجوری میتونم کنکور رشته دیگر و بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   مشکلی وجود ندارد یکی از کنکور های نظری و دو تا از شناور ها میتوانید ثبت نام کنید ولی تاثیر مثبت سوابق تحصیلی پایین تر است

 80. Amir
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۸

  سلام خسته نباشید من کنکور تجربی رو نوشتم ولی یادم رفت کنکور هنرو بنویسم آیا میشه در زمان کارت ورود به جلسه ویرایش کنم و در کنکور هنر هم شرکت کنم خیلی ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   درخواست در سایت سنجش بدهید طبق جواب درخهواست عمل کنید و از طریق باجه های رفع نقص میشه کنکور دگری ثبت نام کرد

 81. سعیده
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام وقت بخیر
  دانش آموز رشته کامپیوتر فنی حرفه ای هستم میخوام رشته mba رو در دانشگاه بخونم کدوم رشته رو باید انتخاب کنم در دانشگاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   mbaدر ارشد است شما برشته نزدیک میخواهید مدیریت کسب و کار را بزنید ارشد mba

 82. رویا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام یه سوال داشتم…. اگ یه شهری کنکور ثبت نام کرده باشی بعد میشه بری امتحانتو یه شهر دیگ بدی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام خیر

 83. لیدا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  یه سوال داشتم…. اگ یه شهری کنکور ثبت نام کرده باشی بعد میشه بری امتحانتو یه شهر دیگ بدی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام باید از پشتیبانی سایت سنجش درخواست خود را ثبت کنید

 84. امیر.
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام خسته نباشید .من رشته مکانیک کار دانش هستم سال دوازدهم میخاستم بدونم ک میتونم برای کنکور رشته علوم انسانی برم .اگه شرایطی داره شرایطش چجوریه؟
  میشه بهم توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر
   فارغ التحصیلان همه رشته ی نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت شرکت در کنکور سراسری و انتخاب رشته و دانشگاه ندارند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر بامشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 85. رستا
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام یک رشته بخواید معرفی کنید بغییر از معلمی که بعد بتونیم جذب ی سازمان دولتی بشیم مثل معلمی چه رشته ای هست میشه چندتا معرفی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام
   رشته های مختلفی هست که بعد از فارغ التحصیلی میتونید در آزمون های استخدامی و .. شرکت کنید
   باید روحیات و علایق شما بررسی بشه

 86. اوا
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام من انسانی هستم یه شغل دولتی به جز معلمی که حقوقش هم خوب باشه کدوم رشته هست بنظرتون میشه چندتاشو بگید؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   با سلام.میتوانید وارد رشته های حسابداری و یا گروه مدیریت شوید.

 87. علیرضا سلیمانی
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقت بخیر
  من آموزگار ابتدایی هستم .رشته ریاضی فیزیک بودم.
  ۸ سال تعهد دولتم تقریبا ۴ سالش مونده .
  میخام ببینم کنکور تجربی آزاد بدم ۵ درصد ایثارگری پدرم هم برای کنکور لیسانس تاثیر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   با سلام.اگر قبلا از سهمیه خود استفاده کرده باشید امکان استفاده مجدد از ان را ندارید.

  • ارمان
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۳

   سلام اقای سلیمانی منم شرایطم دقیقا مشابه شماست اموزش پرورش لیسانس شیمی رجایی دوسالم تعهدم مونده
   یه سری تغییرات دادن کنکور باید دیپلم نظام جدید کنید یعنی تمام
   12رو باید امتحان بدید مایل بودید با هم بیشتر در ارتباط باشیم یه ایمیل من بدید warmanearman@gmail.com

   • gholizadegan
    ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

    سلام بله هر ساله باید تغییرات را خوانید در کنکور که در جریان باشید

 88. حسن
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام خسته نباشید
  من موقع ثبت نام کنکور کارت ایثارگری پدرم رو لحاظ کردم . ۲۴ ماه خدمت داشتن میخواستم بدونم چه تاثیری در رتبه یا انتخاب رشته داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   با سلام.مقالات مربوط به سهمیه ایثارگران 5 درصد را مطالعه کنید.

 89. زهرا
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام ببخشید حذف عمومی 402 تصویب شد؟ تست عمومی کار کنم یا نه؟
  من یازدهم انسانی هستم از کی شروع کنم؟ برای حقوق

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   با سلام.در حال حاظر طرح تصویب نشده استو جزییات ان متعاقبا اعلام میشود.

 90. عرفان
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام خسته نباشید من نتونستم کنکور ثبت نام کنم چندجا گفتن زمان ثبت نام با تاخیر میدن ولی هنوز خبری نیست از ی مشاور پرسیدم اگه زمان ندن چند روز قبل کنکور تو باجه های رفع نقص کارت ورود میشه ثبت نام کرد این درسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت به خیر
   آخرین بازه زمانی ثبت نام کنکور اسفند ماه بود.در صورت اعلام مجدد از طریق سایت سنجش امکان پذیر است.در بعضی موارد برای جاماندگان باجه ها حضوری ارائه می شود.

 91. الهه
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام من دانشگاه ازاد ترم اولم میخواستم بدونم محدودیت ندارم برای اینکه کنکور ۱۴۰۱ربرم فرهنگیان همه شرایط فرهنگیانم دارم دانشگاه ارادم محدودیت نمیسازه برا فرهنگیان؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام اکه شرایط سنی شوداشته باشین خیرقبول شدین ازازادانصراف بدین

 92. کشتکار
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام بنده یازدهم رشته حسابداری هستم و هیچ علاقه ای به حسابداری ندارم و الان دارم اذیت میشم
  خاستم بدونم میشه که من میتونم رشته حسابداری رو ول کنم و بدون اینکه رشته انسانی رو بخونم برم درس کنکور بخونم برای کنکور روانشناسی

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   با سلام.با توجه به قوانین فعلی انجام این کار وجود دارد و علاوه بر شرکت در کنکور سراسری امکان ورود بدون کنکور را نیز دارید.

 93. نادیا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام من نمره یازدهمم رو ندارم یه چیزی الکی نوشتم برای ثبت نام کنکور امروز نمیتونم ویرایشش کنم میخاستم بدونم بعداً هم فرست میده درستش کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر امکان ویرایش در هنگام کارت ورود به جلسه وجود دارد

 94. دانش
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام من میخوام پزشکی در بیام بنظرتون چیکار کنم؟ سال دوازدهمم ولی تازه چند روزه دارم تست کار میکنم و تازه دارم دهمومیخونم بنظرتون در میام؟ چه مباحثی مهم ان که بیشتر بخونمشون

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

   باسلام و وقت بخیر
   بهترین کار برای رسیدن به هدف داشتن برنامه ریزی مشخص و دقیق باتوجه به شرایط شما ست .
   منابع درست ، تعداد تست، تحلیل کردن تست ها و آزمون ها از دیگر عواملی است که تاثیر بسیار زیادی دارد.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید

  • سعیده
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   دانش آموز رشته کامپیوتر فنی حرفه ای هستم میخوام رشته mba رو در دانشگاه بخونم کدوم رشته رو باید انتخاب کنم در دانشگاه؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

    mba از گرایش های ارشد است در کارشناسی نزدیک ترین رشته مدیریت کسب و کار کوچک را بردارید

 95. امیر حسین حسین زاده
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

  سلام
  من پشت کنکورم
  میخواستم بدونم اگه امسال هم قبول نشم و بخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم که بازم برا کنکور بخونم ،باید از الان که دارم برا کنکور ثبت نام میکنم پیام نور رو انتخاب کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

   با سلام.امکان ثبت نام در زمان انتخاب رشته وجود دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ورود بدون ازمون به دانشگاه ها و دوره های مختلف با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 96. مهدیه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من در حال حاضر دانشجوی تر م چهار پیام نور در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم و می خواستم با دیپلم تجربی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کنم. من دو تا سوال دارم یکی اینکه ایا می تونم امسال هم در کنکور سراسری زبان و هم در کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟ و دو اینکه ایا اگر در یکی از این دو کنکور رشته ای در دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم آیا میتونم هم در رشته ی خودم در دانشگاه پیام نور و هم در رشته ای که دانشگاه روزانه قبول شدم به صورت همزمان ادامه تحصیل بدهم؟ اگر میشه من رو راهنمایی کنید با تشکر از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط اعلام شده در دفترچه دانشجویان غیر از دوره های روزانه میتوانند بدون انصراف در کنکور سراسری شرکت کرده و بعد از قبولی نهایی از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.
   برای مشاوره با شماره 909902952 تماس بگیرید.

 97. زهرا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام من دهم تجربی هستم .برای خوندن و تست زدن برا کنکور چه زمانی شروع کنم خوبه؟و اینکه چه کتاب تستی برای رشته تجربی بهتر و مناسب تره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   برای رشته پزشکی از سال دهم شروع کنید.جهت کسب اطلاعات در خصوص دانشگاه ها و رشته های موجود تماس بکیرید.

   • امیر حسین حسین زاده
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

    سلام
    من پشت کنکورم
    میخواستم بدونم اگه امسال هم قبول نشم و بخوام دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم که بازم برا کنکور بخونم ،باید از الان که دارم برا کنکور ثبت نام میکنم پیام نور رو انتخاب کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

     با سلام.امکان ثبت نام در زمان انتخاب رشته وجود دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ورود بدون ازمون به دانشگاه ها و دوره های مختلف با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 98. فرح
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام من رشته نقشه کشی معماری هستم امسال ک باید کنکور بدم هیچی نمیدونم ک باید چکار کنم کنکور هنر بدم بهتره یا فنی حرفه ای میشه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام
   شرایط شما باید توسط مشاورین ما بررسی بشه

 99. نظام آموزشی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

  من دیپلمم رو سال 89 گرفتم، یعنی در واقع کنکور سال 90 رو دادم، نظام آموزشی رو موقع ثبت نام کنکور چی باید بزنم؟ نظام قدیم؟ سالی واحدی؟ کدوم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نظام اموزشی خود در زمان ثبت نام کنکور نظام سالی واحدی را بزنید موفق باشید

 100. Zara
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام من دهم تجربی هستم .خوندن و تست زدن واسه کنکور رو کِی شروع کنم خوبه؟و اینکه چه کتاب تستی برا رشته ی تجربی بهتره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام وقت بخیر
   بری دریافت مشاوره کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 101. ز
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام من کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه ازاد و شبانه قبول شدم ایا برای کنکور ۱۴۰۱ هم میتونم از سهمیه ایثارگرانم استفاده کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   برای هر مقطع تحصیلی شما اجازه یک بار استفاده از سهمیه رو دارید در صورت قبولی در دانشگاه ازاد و انصراف دادن مجدد میتوان استفاده کرد

 102. Sina
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام وقت بخیر
  رشته من فنی هست میخوام تو آزمون انسانی شرکت کنم میخواستم بدونم که امکانش میشه که شرکت کرد یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور سراسری نظام آموزشی مدرک تحصیلی دیپلم شما مد نظر است و باید بررسی شود.
   برای مشاوره با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 103. سارا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  سلام من سال99 پرستاری در دوره روزانه دراومدم،امسال میخوام در کنکور1401 شرکت کنم،آیا برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد 1401 لازمه انصراف بدم از دانشگاه فعلیم؟ اصلا می تونم کنکور بدم؟ اگه خواستم انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ رو انجام بدم فقط از دوره های روزانه نمیتونم یا آزاد رو هم نمیتونم انتخاب رشته کنم؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی ام کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام . طبق آیین نامه قبل از فروردین 1401 باید انصراف بدهید و فرم های انصراف را پر کنید در سامانه و مقاله سایت را هم مطالعه بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   برای شرکت در کنکور سراسری 1401 باید تا تاریخ1400/12/25 انصراف دهید.برای اشنایی بیشتر با ظوابط انتخاب رشته و کنکور سراسری 1401 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 104. tagipur
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  با سلام من دوسال است پشت كنكو هستم امسال كنكور تجربي ميدم براي كنكور كتاب هاي سال تحصيلي تغير يافته دهم يازدهم و دوازدهم امسال رو بخونم يا مال خودم رو ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   در صورت امکان تهیه کتاب های چاپ امسال بهتر است.

 105. ریحانه رحیمی پور
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  ببخشید من یک سوال داشتم م پایه دهم هستم می خواستم یک سوال ازتون داشتم باشم من از نمره نوبتم راضی نبودم ۱۷/۵۸ الان با این تصویبنامه برای کنکور که اومده می تونم برای امتحان نوبت دوم جبران کنم تا سال یازدم یا دوازده یا فرصتم رو از دست دادم واقعا خیلی نگران امکانش هست بهم یه توضیح مختصری بدید ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   بله.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 106. amir
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام
  من دوازدهم هستم و میخوام کنکور شبکه نرم افزار و زبان رو بدم
  ایا میشه این دو رو باهم داد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت به خیر
   کنکور فنی حرفه ای برای 5 رشته برگزار می شود که در صورت یکی بودن رشته میتوانید در آن شرکت کنید.کنکور زبان هم مغایرتی با کنکور فنی حرفه ای ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 107. ابراهیم هادی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام وقت بخیر آیا راه دیگه ای برای کنکور خوندن بدون تست وجود نداره ؟ چون کتاب تست ها گرونه و خیلی کمیاب شده اصلا گیر نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام. استفاده از جزوات موسسه ایران تحصیل را به شما پیشنهاد میکنیم

 108. آریا
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام رشته کاردانی مربی بهداشت کدام دانشگاهی داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام . برخی دانشگاه های سراسری

 109. آریا
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام‌ من مدرک لیسانس محیط زیست دارم..میتونم مربی بهداشت مدارس دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟ ایا میتونم بعدا کنکور کاردانی به کارشناسی بهداشت عمومی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام . هنوز در دفترچه ارائه نشده است

 110. Hani
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

  سلام من دوازدهم حسابداری هستم کاردانش نظام جدید
  میخوام برای کنکور 1402 کنکور تجربی بدم آیا میشود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام
   بله

 111. فاطمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام من سال۹۸ دانشگا روزانه رشته نرم افزارقبول شدم ثبت نام کردم ولی‌نرفتم وبصورت تلفنی گفتم انصراف میدم امسال‌میخام‌کنکورانسانی‌روزانه‌شرکت کنم،آیاامکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام .مشکلی نیست

 112. فاطمه
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

  سلام من سال۹۸ دانشگا روزانه رشته نرم افزارقبول شدم ثبت نام کردم ولی‌نرفتم وبصورت تلفنی گفتم انصراف میدم امسال میخام کنکورانسانی روزانه شرکت کنم،آیاامکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام بله

 113. شایان
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰

  سلام خسته نباشید . ببخشید من امسال پشت کنکور رشته تجربی هستم اولین سال پشت کنکوری و تا الان بیش از ۹۰ درصد مطالب را نمی دانم و منابعی هم که خریدم هیچی از منابع نمی دانم چون خیلی خیلی پر حجم هستند می خوام از شما بخواهم که منابعی را به من معرفی کنید که درسنامه فوق العاده کم و خلاصه وار و بسیار مفید معرفی کنید و همچنین همراه با تست باشد تا در این زمان کم بتونم نتیجه خوبی بگیرم.#منابع

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام وقت بخیر برای مطالع کنکور باید منابع ضروری رو بخونید و با برنامه ریزی درست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 114. شایان
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۹

  سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم و امسال هم پشت کنکور هستم و می خوام کنکور ریاضی بدم آیا مشکلی از لحاظ تاثیر معدل دیپلم و چه از لحاظ کنکور دارد؟#کنکور

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   اگر شما نطام جدید باشید از شاحه های نظری اجازه دارید در ازمون شرکت کنید و 30 درصد معدل شما درکنکور لحاظ میشود

 115. z
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

  سلام من ترم اول رشته زیست سلولی هستم (دانشگاه غیرانتفاعی ). میخاستم بدونم اگه از الان بخام برا کنکور 1401 بخونم و با بودجه بندی قلمچی از الان شروع کنم . مشکلی پیش نمیاد و میتونم همه مباحث رو کامل بخونم؟ یا باید خودم جداگانه مباحث رو بخونم .

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت به خیر
   شرکت مجدد در کنکور سراسری و کسب رتبه خوب نیازمند برنامه ریزی خوبی هستید.با توجه به مدت زمان محدود تا کنکور سراسری بهتر است از یک مشاور و پشتیبان بهره بگیرید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 116. پریسا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام
  ببخشید یک سوالی داشتم
  برادر من سه سال پیش مدیریت بازرگانی ازاد تهران شمال قبول شد ولی بعد از دو ترم انصراف داد و رفت سربازی
  الان برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه ازاد میتونه مجدد مدیریت بازرگانی انتخاب کنه یا خیر ؟
  چون شنیدم اگر یک بار انصراف از یک رشته ای بدیم دیگه حق تحصیل تو اون رشته رو نداریم درسته ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر موردی نداره

 117. امیررضا
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من الان سرباز هستم و در تاریخ 1400/10/06 خدمت من به پایان میرسد میخواستم در پذیرش کنکور بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه 1400 ثبتنام کنم ولی نمیدونم کد نظام وظیفه خود را چند انتخواب کنم لطفا من را راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام وقت بخیر در زمان ثبت نام باید دفترچه ثبت نام رو مطالعه کنید

 118. ترانه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام. وقتتون بخیر
  عذر خواهی میکنم من کارشناسی ارشد زیست از دانشگاه دولتی دارم. آیا میتونم دوباره کنکور پزشکی بدم و پزشکی روزانه بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر در صورتی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشید برای ثبت نام و شرکت در کنکور پزشکی با توجه ضوابط سازمان سنجش مشکلی وجود ندارد ولی برای شرایط و نحوه پذیرش در این رشته و شرایط تحصیل مجدد کافیست با مشاوریت تماس بگیرید تا تخصصی راهنمایی شوید موفق باشید

 119. حسن
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام من 1401 دیپلم مکانیک خودرو میگیرم
  چه جوی مکانیک سیالات بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند و میتوانند هر رشته ای که مدنظر دارند ثبت نام کنند.رشته مکانیک سیالات عمدتا در مقطع ارشد ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 120. محمد
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من دیپلم مکانیک خودرو رو 1401 میگیرن چه جوری می تونم دانشگاه مکانیک سیالات بخونم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر
   دیپلمه های نظام جدید 6-3-3 بدون محدودیت میتوانند انتخاب رشته و دانشگاه انجام دهند.رشته مکانیک سیالات یکی از گرایش مقطع کارشناسی ارشد است.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 121. حسن دلخون
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام معافیت تحصیلی من ۹۹.۱۱.۳۰ تموم شده الان تو دانشگاهی نیستم آیا میتوانم در کنکور سال ۰۱ شرکت کنم‌

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن غیبت و موجه نشدن آن معافیت تحصیلی برای شما صادر نمی شود.
   برای بررسی شرایط و مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 122. Parsa
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام ، وقت بخیر.
  ببخشید من فقط یه سوالی داشتم‌.
  اگ کسی یخواد کنکور منحصرا زبان، سایر زبان ها مثلا زبان روسی رو شرکت کنه ، نیازی نیست که روسی رو از قبل بلد باشه؟ یعنی در دانشگاه این زبان ها رو از اول یاد میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقتتون بخیر اگر زمینه ای در این رشته داشته باشید در مقطع کارشناسی اذیت نمی شوید ولی در دانشگاه ها نیز تماما تدریس می شود

 123. paricheh
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام وقت بخیر . من رشتم تجربیه ولی میخوام بدون کنکور معماری آزاد بخونم . لطفا بگید که شرایطش چجوریه چطوری میتونم از رشته تجربی معماری بخونم یا مثلا معدل کل حساب میشه؟ و بر اساس چه چیزی برمیدارن

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام .داشتن معدل دیپلم بالای 12 و ثبتنام در دانشگاه آزاد

 124. Parsa
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام من امسال دوازدهم تجربی هستم و خرداد ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم .
  خواستم بپرسم سال بعدی برا کنکور ریاضی نیاز هست که دروس اختصاصیش رو پاس کنم یا میتونم مستقیم در کنکور ریاضی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر میتونید شرکت کنید

 125. Rasoul
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۶

  سلام.اینکه میگن اولویت در تست زنی باید تست های کنکور سراسری باشه خب این تست ها محدودیت دارن خیلی کم هستن مثلا در کنکور140۰ مجموعا ۲۵ تست فارسی وجود داره خب وقتی اینا رو حل کردم تموم میشن دیگه چی کارکنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر میتونید از نمونه سوالات سالهای گذشته استفاده کنید

 126. مهدی
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام ببخشید کنکور 1402 برای اونایی که فارغ کاردانی رشته فنی هستند چجور میشه؟؟ لطفا اگه میدونید توضیح بدین

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۳

   سلام فعلا برای کنکور 1402 اطلاعیه ای نیامده است

 127. mparsa
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۳

  سلام وقت بخیر.من کارشناسی وکاردانی را دردانشگاه دولتی وبه صورت ناپیوسته در رشته فنی وحرفه ای صنایع شیمیایی خوانده ام ایا میتونم کنکور تجربی شاخه پزشکی شرکت کنم برای دانشگاه دولتی یا سهمیه
  تحصیل ندارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام
   شرایط شما باید دقیق تر توسط کاغرشناسان ما بررسی بشه
   ولی اگر مشکل معافیت خدمت نداشته باشین میتوانید در کنکور تجربی شرکت کنید

 128. Mahdi
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام ببخشید من کاردانی رشته فنی حرفه ای دارم شنیدم کنکور 1401 اخرین کنکور برای رشته های دیگه‌س درسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقتتون بحیر بله طبق اطلاعیه های اولی ک امده کنکور 1402 به طور کل تغییر حواهد کرد

 129. اصغری
  ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام….
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی هستم و سربازی هم نرفتم میخاستم بدونم میتونم کارشناسی رشته دیگه دانشگاه آزاد بخونم یا نه باید برم سربازی

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

   سلام بخون میتونی

 130. مهدی
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی ام ترم 4 ایا امکان تغییر رشته دارم قبل از کنکور ارشد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام بله شرایطرودارید

 131. سارا
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام… من الان یازدهمم و رشتم تجربیه سال دهم رو خیلی افتضاح تموم کردم میشه گف تقریبا هیچی از درساش نفهمیدم:/
  یازدهم به خودم قول دادم بتونم همچیو جبران کنم ولی الان خیلی ناامید شدم حس می کنم دیگه نمیتونم پزشکی بیارم چون دهممو یاد نگرفتم..بنظرون چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   با سلام
   شما حتما باید با برنامه ریزی درسی پیش بروید
   جهت دریافت برنامه با ما تماس بگیرید

 132. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 133. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 134. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 135. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 136. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 137. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 138. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 139. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 140. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 141. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 142. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 143. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 144. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 145. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 146. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 147. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 148. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

   • ...
    ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

    سلام وقت بخیر با کنکور تجربی میشه دانشگاه روانشناسی خوند؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 149. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 150. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 151. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 152. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 153. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 154. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 155. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 156. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 157. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 158. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 159. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 160. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 161. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 162. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور