ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کارشناسی ارشد + سامانه پاسخگوی تلفنی 24 ساعته

مشاوره کارشناسی ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاوران حرفه‌ای کارشناسی ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد اقدامی مهم برای برنامه‌ریزی، کسب اطلاعات و آمادگی برای آزمون ارشد با برنامه‌ریزی دقیق است. هر سال تعداد زیادی از افراد بعد از اتمام دوره کارشناسی به دنبال ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد هستند. این آزمون مربوط به گروه‌های آزمایشی انسانی، دامپزشکی، فنی‌وحرفه‌ای، هنر، منابع طبیعی، علوم پایه، فنی‌ومهندسی و کشاورزی است.

از این رو داوطلبان به هدف‌گذاری، برنامه‌ریزی و اطلاع از ضریب منابع درسی نیاز دارند تا با براساس آن بتوانند شانس موفقیت خود را در کنکور ارشد افزایش دهند. به این ترتیب داوطلبان با مشاوره ارشد که دامنه وسیعی از خدمات را شامل می‌شود، می‌توانند به تناسب رشته و گرایش خود از اطلاعات و تجربه متخصصین کنکور کارشناسی ارشد بهره‌مند شوند.

خدمات مشاوره ارشد ایران تحصیل 1403

مشاوره کارشناسی ارشد به صورت آنلاین روشی نوین از مشاوره است که نیازی به حضور شخص در مراکز مشاوره ندارد. به همین خاطر از سایر روش‌ها بیشتر در دسترس است. عملا داوطلب در هر مکان و زمان می‌تواند به سادگی و با چند کلیک مشکل خود را مطرح کرده و از متخصصین حرفه ای این حوزه جواب کامل را دریافت کند. به این ترتیب متقاضیان آزمون ارشد می‌توانند با بهترین مشاوره تحصیلی در کرج، تهران و یا شهرهای دیگر در ارتباط باشند.

بخشی از طیف گسترده خدمات قابل ارائه ایران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر است:

 • برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری و پیگیری برای قبولی در آزمون ارشد
 • آشنایی با شرایط تخصصی و شرایط عمومی آزمون ورودی مقطع فوق لیسانس
 • راهنمایی و انجام تمامی فرایندهای ثبت‌نام، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد و پذیرش مقطع کارشناسی ارشد
 • تخمین رتبه و تراز کنکور ارشد
 • مشاوره انتخاب رشته ارشد و انجام تست‌های رغبت سنجی به صورت آنلاین
 • مشاوره با رتبه‌های برتر آزمون‌های اخیر کارشناسی ارشد و برنامه‌ریزی مطالعاتی
 • آشنایی با شیوه‌های ثبت نام ارشد بدون کنکور از طریق پذیرش بر اساس استعداد درخشان
 • راهنمایی در خصوص روش‌های مطالعه بهینه، آشنایی با کتب و منابع تخصصی رشته و…

خدمات مشاوره کارشناسی ارشد آنلاین

مشاوره ارشد ایران تحصیل بسته به نوع درخواست مخاطب می‌تواند راهکارهای گوناگونی از جمله مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد را ارائه دهد. داوطلبان ورود به دانشگاه‌های سراسری، با توجه به محدود بودن ظرفیت، ممکن است حساسیت و استرس بیشتری در رابطه با پذیرش خود داشته باشند. همچنین با توجه به شرایط دانشگاه‌های مختلف، نحوه پذیرش استعداد درخشان است که همین مورد می‌تواند قبولی متقاضیان را مشکل‌ساز کند. به این ترتیب یکی از خدمات مشاوره ارشد تلفنی پاسخ به سوالات و راهنمایی داوطلبان برای پذیرش در بهترین دانشگاه‌های ایران است.

بنر کال تو اکشن

جدول زمان‌بندی کنکور ارشد 1403

داوطلبان باید قبل از شروع برگزاری آزمون ارشد از زمان ثبت نام، انتشار کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون مطلع شوند تا مطابق با آن برنامه‌ریزی کنند. با مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد می‌توانید از منابع رشته و گروه آزمایشی خود مطلع شوید و با یک برنامه راهبردی و هدفمند شانس قبولی در دانشگاه‌های سراسری و آزاد افزایش دهید.

جدول زمان‌بندی کنکور کارشناسی ارشد
ثبت نام در آزمون انتشار کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون اعلام نتایج نهایی
از 23 تا 29 مهر 1402 از 1 تا 3 اسفند ماه 1402 4 اسفند ماه 1402 اول شهریور 1403

چهار گام برای شرکت در مشاوره کارشناسی ارشد 1403

برای قبولی در کنکور کارشناسی ارشد لازم است به چهار گام موثر مشاوره کنکور ارشد مسلط شوید تا بتوانید در آزمون ارشد به موفقیت دست پیدا کنید. در ادامه قصد داریم به صورت خلاصه شما را با مراحلی که در مشاوره کنکور ارشد تلفنی مطرح خواهد شد، آشنا کنیم. این چهار گام در مشاوره کارشناسی ارشد عبارت است از:

برنامه ریزی و هدف گذاری برای آزمون کارشناسی ارشد

◀ از مهمترین اقدامات قبل از شرکت در آزمون ارشد، آشنایی با روند آموزشی و آمادگی برای این آزمون از طریق مشاوره کارشناسی ارشد است. این آمادگی شامل آشنایی با کتب و منابع آزمون کارشناسی ارشد، تشخیص و تدوین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و موارد دیگر است.

◀ مشاوران ما با سابقه‌ای درخشان در این زمینه توانسته قبولی‌ داوطلبان سال‌های گذشته را نیز افزایش دهید و بهترین برنامه با توجه به شرایط تحصیلی، جسمی و روحی داوطلب افراد را برای پذیرش در دانشگاه‌های دولتی و آزاد آماده کند. به این ترتیب شما می‌توانید برای دریافت مشاوره کنکور ارشد تلفنی با همکاران ما در تماس باشید.

شناسایی منابع برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

◀ شناخت منابع آزمون کارشناسی ارشد و شناخت مولفه‌های آن یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که در موفقیت شما می‌تواند تاثیرگذار باشد. با تماس تلفنی و یا آنلاین مشاوره ارشد ایران تحصیل می‌توانید به تمامی این منابع دست پیدا کنید و سرعت کار خود برای شرکت در آزمون ارشد افزایش دهید.

◀ کتاب‌های آموزشی، تستی، تشریحی و چهار گزینه‌ای بخشی از منابع آزمون ارشد است که با کمک آن می‌توانید سرعت تست زنی خود را افزایش داده و بر روی سوالات کنکور تسلط کافی به دست آورید. کارشناسان ما در ایران تحصیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا منابعی که علاوه بر آزمون‌های تستی، حل تمرین و سوالات سال قبل را دارند را به داوطلبان معرفی کنند.

شناسایی منابع برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

نحوه درست مطالعه منابع برای آزمون کارشناسی ارشد

◀ موفقیت در کنکور ارشد یکی از دغدغه‌های اصلی داوطلبین کنکور است. از این رو متقاضیان با مشاوره کنکور ارشد تلفنی ایران تحصیل می‌توانند نحوه صحیح مطالعه منابع را به درستی متوجه شوند تا با به کارگیری آن بتوانند در این رقابت سخت به موفقیت دست پیدا کنند.

◀ اطلاع از منابع و بعد انتخاب یک روش درست جهت مطالعه دروس، تست زنی، حل تمرین و خوانش مثال‌ها از جمله موارد ضروری است که در موفقیت کنکور سراسری تاثیر دارد؛ بنابراین داوطلبان هرچقدر بیشتر تست بزنند و زمان خود را برای خواندن دروس و حل تمرین بیشتر مدیریت کنند، بهتر می‌توانند نتیجه بگیرند.

خلاصه نویسی و پاسخ به سوالات آزمون کارشناسی ارشد

◀ خلاصه نویسی می‌تواند به شما برای نکته برداری و بهتر مطالعه کردن دروس آزمون ارشد کمک کننده باشد. از این رو افرادی که از مطالب درسی خلاصه برداری می‌کنند، موفق‌تر هستند؛ چرا که می‌توانند با مرور کلی خلاصه درس‌ها برای آزمون‌های تستی آماده شوند.

◀ یکی از نکاتی که در مشاوره کنکور ارشد تلفنی ایران تحصیل می‌‎توانید به آن دست پیدا کنید، توجه به موارد کوچک؛ اما حائز اهمیت است. به عنوان مثال داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد باید بدانند در صورتی که بین دو گزینه یک سوال شک داشتند، باید پاسخ به آن را رها کنند و به سراغ سوال بعدی بروند.

◀ داوطلبان به دلایل مختلف نظیر عدم آشنایی کامل با قوانین تعیین رشته، سردرگمی، نارضایتی از رشته‌‌های انتخابی، نیاز به تغییر در زمینه تحصیلی و غیره به مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد نیاز پیدا می‌کنند.

◀ از طرفی انتخاب رشته موقعیتی حساس است و داوطلب با یک اشتباه ممکن است تلاش خود را بی‌اثر کرده و یا به بهترین نحو از موقعیت خود استفاده نکند. به همین دلیل همراهی با یک مشاور خبره می‌تواند کمک بزرگی به گزینش و چیدمان رشته‌های ارشد داوطلبان باشد.

◀ مشاوره کارشناسی ارشد آنلاین ایران تحصیل با کمک ابزارهای آنلاینی نظیر تست‌های انتخاب رشته، تست رغبت سنجی تحصیلی و غیره شما را در این مسیر همراهی می‌کند. به طوری که با چندین مرحله غربال رشته‌ها و استفاده از تکنیک‌های روز، داده‌های آماری جامع از شرکت کنندگان، آشنایی با رشته‌های کارشناسی ارشد بدون کنکور و سایر اطلاعات دیگر شما را به انتخاب بهترین رشته‌های موجود سوق می‌دهند.

خلاصه‌نویسی و پاسخ به سوالات آزمون کارشناسی ارشد

ویژگی‌های مشاوره کارشناسی ارشد تلفنی، آنلاین و حضوری

مشاوره ارشد، فرآیندی است که در آن یک متخصص با تجربه و دانش کافی، داوطلبان را در مسیر موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد راهنمایی می‌کند. یک مشاور تحصیلی کارشناسی ارشد باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • آشنایی با هدف داوطلب از شرکت در کنکور ارشد
 • تسلط و شناخت کافی بر روی رشته‌های مختلف دانشگاهی
 • آشنایی کامل با شرایط کنکور کارشناسی ارشد
 • اطلاعات دقیق از کارنامه‌ها، رتبه‌ها و درصدهای مورد نیاز قبولی در دانشگاه‌ها
 • فن بیان قوی
 • آشنایی با منابع دقیق کنکور کارشناسی ارشد
 • توانایی تجزیه و تحلیل آزمون‌های آزمایشی کارشناسی ارشد
 • توانایی معرفی کلاس‌های مناسب برای آمادگی شرکت در آزمون
 • توانایی برنامه‌ریزی اصولی و دقیق
 • تجربه و تخصص کافی

ویژگی‌های مشاور کارشناسی ارشد تلفنی آنلاین و حضوری

مزایای مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد یکی از بهترین راه‌ها برای دریافت برنامه ریزی درسی، کمک گرفتن در مسیر انتخاب رشته و رفع مشکلات تحصیلی داوطلبان است. اگرچه بعضا مشاوره حضوری برای افرادی که تمایل به این نوع ارتباط دارند بازدهی بیشتری دارد؛ اما با توجه به بازخوردهای مناسب و مزایای مشاوره آنلاین ارشد می‌توان به عنوان راهی مناسب جهت اخذ مشاوره، این روش را جایگزین کرد.

مزایای مشاوره آنلاین ارشد مجموعه ایران تحصیل را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • دسترسی سریع و آسان به مشاوره کارشناسی ارشد

یکی از مزایای مشاوره کارشناسی ارشد آنلاین این است که داوطلبان در سریعترین زمان می‌توانند به راهنمایی مشاورین دسترسی داشته باشند. این مسئله برای داوطلبان آزمون ارشد که در شهرهای دورافتاده در حال تحصیل هستند، بسیار مناسب است.

 • کاهش هزینه‌های مشاوره کارشناسی ارشد حضوری

مشاوره آنلاین می‌تواند به داوطلبان کمک کند تا هزینه‌های مربوط به حضور در مراکز مشاوره را کاهش دهند. همچنین برای دانشجویانی که در شهرهای دورافتاده مشغول به تحصیل هستند، مشاوره تحصیلی آنلاین می‌تواند کمک کند تا هزینه‌های سفر و اقامت برای دریافت مشاوره حضوری را کاهش دهند.

 • تنوع بیشتر مشاوران و دریافت خدمات بیشتر

مشاوران تحصیلی آنلاین به داوطلبان این امکان را فراهم آورده است تا از بین مجموعه‌ای از مشاوران، مشاوری را انتخاب کنند که می‌توانند به خوبی در این مسیر آن‌ها را همراهی کنند. به طور مثال، داوطلبانی که به دنبال یک مشاور با تخصص خاص در مسیر انتخاب رشته هستند، می‌توانند به راحتی با مشاور مناسب خود در ارتباط باشند.

 • انعطاف‌پذیری در دریافت مشاوره ارشد

مراکز مشاوره تحصیلی ایران غالبا انعطاف‌پذیری زیادی در زمینه زمان‌بندی جلسات مشاوره آنلاین و ارائه مشاوره کنکور ارشد تلفنی دارند. این کار به افراد کمک می‌کند که با توجه به برنامه تحصیلی خود، جلسات مشاوره را برنامه‌ریزی نمایند تا به افرادی که نمی‌توانند در مراکز مشاوره حضور داشته باشند، امکان مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه‌روزی را ارائه دهند.

مزایای مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد

نحوه ارائه مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد

◀ ممکن است برای افرادی که به دنبال استفاده از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین هستند، سوالاتی در رابطه با نحوه و چگونگی این نوع از انتخاب رشته وجود داشته باشد. مشاوره آنلاین ارشد هیچ تفاوتی در نوع تخصص و همچنین نحوه ارائه خدمات با سایر خدمات تحصیلی دیگر ندارد. تنها تفاوت این مرکز مشاوره در آنلاین بودن آن است.

◀ مشاوره آنلاین ارشد همانند مشاوره‌های حضوری است. به طوری که ابتدا باید بر اساس اولویت‌ها، توانایی، بازار کار و موارد دیگر برای تعیین رشته و مطالعه منابع مناسب اقدامات لازم را انجام دهند. از آنجایی که شرایط در دانشگاه‌های سراسری و آزاد متفاوت است؛ با توجه به این شرایط در رابطه با پذیرش و یا عدم پذیرش در رشته‌های مختلف، مشاوره کنکور ارشد باید درباره یک برنامه دقیق و هدفمند تصمیم‌گیری کند.

◀ مشاوره آنلاین و یا مشاوره کنکور ارشد تلفنی بدون هیچ‌گونه محدودیتی در رابطه با علت مراجعه و همچنین انجام مشاوره، امکان استفاده از این خدمات را به همراه می‌آورد. بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون اینکه نیاز به صرف هزینه‌ای وجود داشته باشد، می‌توانید از مشاوره آنلاین انتخاب رشته کارشناسی ارشد اطلاع یابید و به‌ راحتی از آن استفاده نمایید.

ویژگی‌های بهترین مرکز مشاوره کارشناسی ارشد

بهترین مرکز مشاوره کارشناسی ارشد باید دارای ویژگی هایی باشد که به دانشجویان کمک کند تا به ساده ترین راه ممکن برای ورود به دوره کارشناسی ارشد آماده شوند. اولین و مهم‌ترین ویژگی یک مرکز مشاوره کارشناسی ارشد خوب، داشتن مشاوران با تجربه است. مشاوران باید تخصص و تجربه کافی در زمینه آمادگی داوطلبان برای آزمون‌های کارشناسی ارشد داشته باشند تا بتوانند به بهترین مشاوره را دانشجویان بدهند. همچنین، یک مرکز مشاوره خوب باید دارای برنامه‌های آموزشی جامع، منظم و از همه مهم تر کار آمد باشد که به دانشجویان کمک کند مفاهیم مورد نیاز را به خوبی فرا بگیرند و مهارت‌های لازم برای موفقیت در آزمون را به دست آورند. علاوه بر این، در دسترس قرار دادن منابع آموزشی متنوع و به روز نیز از دیگر ویژگی‌های بهترین مرکز مشاوره کارشناسی ارشد که به دانشجویان کمک می‌کند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن آماده شوند.

انتخاب بهترین مرکز مشاوره کارشناسی ارشد به شما این فرصت را می‌دهد تا بتوانید در رشته‌هایی که متقاضیان زیادی دارند و رقابت در آن‌ها سخت‌تر بوده مثل رشته روانشناسی با آگاهی بیشتری تصمیم‌گیری کنید. در واقع باید مشاوری که برای این رشته انتخاب میکنید از تکنیک ها، منابع و آخرین تغییرات آگاه باشد تا بهترین مشاوره کنکور ارشد روانشناسی را به متقاضیان ارائه دهد.

سامانه مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد ایران تحصیل

ایران تحصیل یکی از بهترین مراکز مشاوره کارشناسی ارشد در تهران است که با داشتن تیم حرفه‌ای از مشاوران خبره و مجرب و سال‌ها سابقه درخشان در امر مشاوره تحصیلی برای مقاطع مختلف تحصیلی، توانسته خدمات متنوعی را به تمامی داوطلبان ارائه نماید. مشاوره تحصیلی آنلاین در سامانه ایران تحصیل، تمامی نیازها و سوالات داوطلبان را پاسخگو است و با استفاده از دانش و ابزارهایی که در اختیار دارد، می‌تواند به داوطلبان برای مجاز به انتخاب رشته شدن نیز کمک کند.

☑️ مشاوره کارشناسی ارشد برای تمامی رشته‌های تحصیلات تکمیلی آماده به خدمت‌رسانی است. به این ترتیب در زمینه استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته کارشناسی ارشد؛ هیچ‌گونه محدودیتی برای داوطلبان وجود ندارد و می‌توانند به راحتی از شرایط پذیرش استعداد درخشان‌، بهترین منابع معتبر آزمون ارشد، شرایط ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون کنکور مطلع شوند.

☑️ همچنین برای آشنایی با خدمات انتخاب رشته و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکمیل ظرفیت ارشد سراسری می‌توانید با شماره‌های مندرج در صفحه اصلی در ارتباط باشید تا پاسخ تمامی سوالات خود را به طور کامل بیابید و از راهنمایی‌های لازم جهت انتخاب رشته و سایر مسائل، مطلع شوید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز هستند.

تماس با مشاوران

تماس با مشاوران

 

مشاوره کنکور ارشد تلفنی ایران تحصیل

◀ مشاوره کنکور ارشد تلفنی یکی از خدمات ارزشمند و مهم برای داوطلبان این آزمون است. به طوری که متقاضیان می‌توانند با راهنمایی متخصصان مجرب و متعهد این مرکز، بهترین استراتژی‌ها و روش‌های مطالعاتی را با توجه به توانایی که دارند برای کنکور ارشد انتخاب کنند.

◀ در مشاوره کنکور ارشد تلفنی، دانشجوها می‌توانند با مشاوران تماس بگیرند و در مورد مشکلات، سوالات و نیازهایشان صحبت کنند. این ارتباط مستقیم با مشاوران، امکان ارائه راهکارهای شخصی‌سازی شده و ارزیابی عملکرد فردی را به وجود آورده است. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند با استفاده از شیوه‌های بهتری در مطالعه، آمادگی برای آزمون کنکور ارشد دست یابند.

◀ با استفاده از مشاوره تلفنی، دانشجویان می‌توانند از تجربیات و دانش مشاوران بهره‌مند شوند و به صورت مستقیم درباره کد ضریب و تراز و رتبه قبولی است، پاسخ دریافت کنند. این روش ارتباطی مناسب برای دانشجویانی است که به دلیل شرایط فردی یا محل اقامت، امکان مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را ندارند.

جهت دانلود PDF مشاوره کارشناسی ارشد روی لینک کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاوران حرفه‌ای کارشناسی ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه دریافت مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد به چه صورت است؟

برای مشاوره ارشد کافی است وارد سایت irantahsil.org شوید و اقدام به دریافت مشاوره کنکور ارشد کنید.

مزایای دریافت مشاوره آنلاین ارشد چیست؟

عدم نیاز به مراجعه حضوری، تخصص مشاوران ایران تحصیل در زمینه کنکور ارشد، به صرفه و همیشه در دسترس بودن و غیره از مهمترین مزایای مشاوره کنکور ارشد است.

خدمات مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد ایران تحصیل چیست؟

مشاوره ارشد ایران تحصیل در تمام مراحل برنامه ریزی آزمون، انتخاب رشته ارشد و تخمین رتبه و تراز کنکور در کنار شما عزیزان خواهند بود.

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کارشناسی ارشد + سامانه پاسخگوی تلفنی 24 ساعته»

 1. Avatar photo حمیدرضا باقری گفت:

  سلام من نیاز دارم به مشاوره ارشد حقوق میخونم و میخوام تو آزمون وکالت شرکت کنم چه برنامه هایی باید داشته باشم چه کتابایی بخونم و… ممنون میشم راه های ارتباطی رو بفرمایید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید با مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید تا در این زمینه راهنماییتون کنیم

 2. Avatar photo سیما گفت:

  شما مشاوره ارشد علوم کامپیوتر هم دارید؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله در این زمینه هم به صورت تخصصی مشاوره داریم میتونید با مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید تا مشاوران مربوطه راهنماییتون کنند

 3. Avatar photo محمد گفت:

  سلام خدمتتون بنده برای ارشد فلسفه و کلام اسلامی ثبت نام کردم سوالی داشتم کنکور ۱۴۰۲ منابعش نوشته بود از فلسفه و کلام ۴۰ سوال(۲۰ کلام و ۲۰ فلسفه) تست میاد ولی همه ۴۰ سوال از فلسفه امد امسال هم دقیقا نوشته سوالات کلام و فلسفه ۴۰ تا میاد میخواستم بدونم امسال هم مثل پارسال ۲۰ سوال کلام نمیاد و همه ۴۰ سوال از فلسفه هست یا سوالی از کلام میاد ممنون از لطفتون

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر منبع اصلی سئوال فلسفه است و در کنار فلسفه کلام اسلامی نیز مطالعه بفرمایید

 4. Avatar photo سهیل گفت:

  باسلام
  من امسال به صورت امتحانی کنکور ارشد دادم و انتخاب رشته هم انجام دادم و رشته محیط زیست مهندسی شیمی رو قبول شدم ولی نیتم فقط شرکت در آزمون و امادگی برای سال بعد بود حالا سوالی که برام پیش امده اینه که ایا سال بعد از کنکور محروم میشم…؟؟
  ممنون از سایت خوبتون

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد با شرط معدل

  شرایط پذیرش ارشد با شرط معدل 1403 + رشته و دانشگاه ها

  پذیرش دانشجو کارشناسی ارشد با شرط معدل در بسیاری از دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی امکان‌پذیر است. این معدل مورد نیاز برای پذیرش دانشجوها معمولاً از دانشگاه به دانشگاه و از رشته به رشته متفاوت است. همچنین، برای داوطلبانی که نمی‌خواهند...
 • مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

  مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ + برنامه ریزی تحصیلی

  مرکز مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد ایران تحصیل راه اندازی شد. کلیه متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می توانند به منظور دریافت خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در مقطع کارشناسی ارشد در زمینه های دانشگاه و رشته های بدون کنکور برای...
 • تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت

  تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت + pdf دفترچه 1403 | ایران تحصیل

  برای شرکت در رشته‌های تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام ضروری است. داوطلبان گرامی که در مرحله نخست، موفق به کسب رتبه مجاز شدند ولی به دلایل مختلفی در رشته مورد نظر قبول...
 • مشاوره کنکور ارشد

  مشاوره کنکور ارشد + سامانه تلفنی و آنلاین 24 ساعته | ایران تحصیل

  بهره مندی از مشاوره کنکور ارشد 1403-1404 برای داوطلبان این مقطع امری حیاتی است. امروزه دانشجویان زیادی پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی، علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر یعنی کارشناسی ارشد و حتی دکتری هستند. این افراد،...
تماس با مشاور