ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی آنلاین | ایران تحصیل

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

این روز ها تمام افراد به دنبال دریافت بهترین مشاوره تحصیلی هستند اما نمی دانند بین مشاوره تحصیلی حضوری و مشاوره تحصیلی آنلاین کدام بهتر و تاثیر گذار تر است. لازم به ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی آنلاین دارای پارامتر هایی است که میتواند بازخورد بهتری برای داوطلب داشته باشد. برای مثال بهتر است بدانید یک داوطلب با اسفاده از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین هیچ گونه نیاز برای مراجعه به مراکز مشاوره نخواهد داشت، از سوی دیگر عدم مراجعه درمراکز مرجعه باعث صرف جویی در هزینه می شود. در ثانی مشاوره آنلاین تحصیلی امکان استفاده از کلیه خدمات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم می نماید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم اگر یک برنامه ریزی درسی درست در هر مقطع تحصیلی داشته باشید میتوانید موفقیت خود را تضمین کنید. البته برای انجام برنامه ریزی اصلا نگران نباشید زیرا ایران تحصیل در این امر تخصص دارد. و برنامه ریزی درست و حرفه ای توسط مشاورین ایران تحصیل به شما ارائه می شود.

این مجموعه امکانات منحصر به فرد دیگری را هم در اختیار داوطلبان خود قرار می دهد. برای مثال یکی دیگر از امکانات این مرکز که در اختیار تمام متقاضیان قرار داده می شود، ارائه شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی و انجام برنامه ریزی درسی آنلاین می باشد.

آکادمی ایران تحصیل با بهره گیری از جدیدترین متدهای مشاوره و با پشتیبانی 24 ساعته قبولی شما داوطلبین گرامی را تضمین می کنند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است بر روی لینک زیر کلیک کرده و فرم مشاوره را پر کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین

برنامه ریزی درسی آنلاین

این بخش از مقاله به برنامه ریزی درسی آنلاین اختصاص داده شده است. توجه داشته باشید برنامه ریزی درسی می تواند برای هر فرد متفاوت باشد، لذا برنامه هایی که در برخی از موسسات مشاوره تحصیلی به صورت آماده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود، نمی تواند برنامه اصولی باشد.  زیرا ممکن است به عنوان مثال شما در درس ریاضی بسیار قوی باشید، اما در درس دیگر بسیار ضعیف باشید. بنابراین برای این دو درس، نباید ساعت یکسانی برای مطالعه اختصاص داد.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم برنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند. مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با برنامه ریزی درست و با اطلاع از ضرایب دروس مختلف، مطابق با هدف دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا بهترین برنامه درسی را داشته باشد.

مشاوره تحصیلی آنلاین

نمونه برنامه ریزی درسی

ارائه نمونه برنامه ریزی درسی برای هر مقطع تحصیل می تواند متفاوت باشد. چنانچه مایل به استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین نمی باشید، می توانید از نمونه برنامه ریزی درسی که از قبل در هر مقطع طراحی شده و برای اکثریت دانش آموزان می توان آن را برنامه ریزی درست و اصولی نامید، بهره مند گردید. برای این دست یافتن به این نمونه کارنامه ها لازم است با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

در ادامه بهتر است به یکی از متداول ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن شما در رابطه با نمونه برنامه ریزی درسی ایجاد شود بپردازیم. در اکثر موارد این سوال مطرح میشود که آیا امکان تغییر در این برنامه برای ما وجود خواهد داشت؟ در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم متغیر باشد. یکی از اموری که مشاوره تحصیلی آنلاین بسیار بدان توجه می نماید، به انعطاف پذیر بودن برنامه مربوط می شود.

 

اطلاعیه

مشاوره تحصیلی آنلاین خدمات مختلفی همانند برنامه ریزی درسی، آموزش فنون مطالعه ، معرفی رشته های مختلف ، ارائه تمرین های افزایش تمرکز و بهبود حافظه را در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت آنلاین ارائه می نماید.

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

بسیاری از افراد بر این باور هستند مشاوره برنامه ریزی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی غیر آنلاین با یکدیگر تفاوتی ندارد. اما بهتر است بدانید که این مسئله به هیچ وجه درست نیست. زیرا این دو معقوله به طور کل با یکدیگر تفاوت دارند. تفاوتی که میان برنامه ریزی درسی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی درسی غیر آنلاین وجود دارد، در نوع ارائه خدمات می باشد.

برخی از دانش آموزان یا داوطلبان ممکن است خود به تنهایی اقدام به برنامه ریزی در دروس مختلف نمایند و مایل به کسب اطلاعات در رابطه با درستی و یا عدم درستی برنامه ریزی خود باشند. در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین به دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا به اطلاعات مناسبی دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان و یا دانش آموزان به سمت مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی گرایش پیدا کنند، نمونه برنامه های آماده ای است که توسط برخی از مراکز مشاوره تحصیلی دبیرستان برای کنکور های آزمایشی داوطلبان در اختیار آنان قرار داده می شود و داوطلبان در رابطه با استفاده از این برنامه، به دلیل تداخل در ساعات و یا فشردگی آنان دچار مشکل می شوند. از دیگر مواردی که مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی کمک می کند، این است که دانش آموزان به برنامه ریزی که توسط خود یا توسط مشاور طراحی شده است عمل می نمایند.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل در سامانه مشاوره کنکور، برای هر داوطلب برنامه ای را طراحی کرده و قبولی او را به صورت 100 درصد تضمین می نمایند. برای ورود به سامانه کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی آنلاین

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

ارتباط مستقیم با مشاوره برنامه ریزی میتواند به هر داوطلب کمک کند تا مسیر رسیدن به موفقیت را هموارتر سازد. این نکته را در نظر داشته باشید ارتباط مستقیم با مشاور میتواند یک ویژگی منحصر به فرد تلقی شود. این نوع خدمات در داخل کشور توسط مرکز مشاوره ایران تحصیل به متقاضیان ارائه داده می شود. توجه داشته باشید مشاوره تلفنی کنکور و استفاده از مشاوره آنلاین، هر کدام مزایا و معایب خود را خواهد داشت. در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

 

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور کمک می کند تا راهنمای خوبی در اختیار آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در کنکور سراسری می باشند، قرار گیرد. هر چقدر شما از منابع معتبری برخوردار باشید و هر چقدر تلاش نمایید، در صورتی که از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درستی برخوردار نباشید نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید. مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید.

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

شاید از خدمات مشاوره تحصیلی اطلاعاتی در اختیار نداشته باشید. شایان ذکر است بدانید برخی از دانش آموزان علاقه مند ادامه تحصیل در رشته خود می باشند اما  اشتباهاتی که دارند موجب می شود از هدف خود فاصله بگیرند. توجه داشته باشید برای دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیلی هستند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از جمله موارد بسیار مهم است که میتواند به آن ها کمک شایانی کند.

در ادامه بهتر است به خدمات مشاوره تحصیلی اشاره کنیم،  از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان در پایه های مختلف می توان به روش های نوین مطالعه کنکور، آموزش فنون مطالعه، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز، راهنمایی انتخاب رشته، معرفی رشته های مختلف، درمان استرس، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور اشاره کرد.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای داوطلبان کنکوری را می توان شامل: معرفی بهترین منابع در هر درس برای موفقیت در کنکور، فنون موفقیت در رشته تحصیلی، آموزش تکنیک های تست زنی با فنون مربوطه برای افزایش سرعت تست زنی، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی، معرفی رشته های دانشگاهی به همراه تعداد واحدهای هر رشته، میزان شهریه، نحوه پذیرش هر یک از رشته ها، رشته های پردرآمد در هر گروه آزمایشی و آینده شغلی در هر یک از رشته ها دانست.

آکادمی ایران تحصیل با همکاری بهترین مشاوران ایران در سامانه مشاوره، تکنیک های تست زنی را آموزش داده و قبولی داوطلبان را با رتبه های عالی تضمین می کنند. برای ورود و ثبت نام در سامانه مشاوره کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاوره آنلاین تحصیلی

 

در برنامه ریزی درسی بهتر است دروس دشوار را در کدام ساعت از روز مطالعه نماییم؟

این سوال یکی از متداولترین سوالاتی است که توسط اکثر داوطلبان مطرح میشود توجه داشته باشید دشواری دروس امری نسبی می باشد. این مسئله برای داوطلبان متفاوت است زیرا هر شخصی به یک درس علاقه مند است و علاقه مندی به یک درسا آن را آسان می سازد. ممکن است یکی از دروس برای من دشوار و برای شما بسیار آسان باشد. تحقیقات نشان داده است که آغاز روز یا همان صبح بهترین زمان برای یادگیری مطالب می باشد.

زیرا ذهن کاملا آماده یادگیری است. اما باز هم این مورد به نسبت هر فرد می تواند متفاوت باشد. برای برخی از افراد شب ممکن است بهترین زمان یادگیری باشد. بنابراین دروس دشوار را بهتر است به این زمان موکل نمایید.

 

آیا مشاوره تحصیلی آنلاین می تواند به ما کمک کند؟

با استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین موفقیت داوطلب به صورت چشمگیری افزایش پیدا می کند. این نکته را در نظر داشته باشید خدماتی که در مشاوره های تحصیلی صورت می پذیر، همگی به یک صورت می باشد. در تمامی مشاوره های تحصیلی هدف هر مشاور کمک به بهبود و افزایش عملکرد داوطلبان و دانش آموزان می باشد. و قطعا تعهد به استفاده از این خدمات نیز اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت.

 

اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی آنلاین

افزایش درصد استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین 

بر اساس گزارش خبرگزاری رجا نیوز درصد داوطلبانی که از مشاوره تحصیلی آنلاین استفاده میکنند رو به افزایش است.

۶ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد خوزستان با قدرت توانستند رتبه ۲و 3 رقمی در کنکور را به خود اختصاص دهند

به گزارش خبرگزاری ایسنا بر اساس اعلام میته امداد خوزستان 6 دانش اموز تحت پوشش رتبه 2 و 3 رقمی دریافت کرده اند.

 

بهترین راه برای کسب رتبه عالی در کنکور استفاده از یک مشاوره تحصیلی حرفه ای است که به داوطلب خود تضمین قبولی میدهد. برای استفاده از این نوع مشاوره بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برترین مشاوره تحصیلی آنلاین

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره تحصیلی آنلاین در اختیار نداشته اید و نمی دانستید که مشاوره تحصیلی دارای چه مزایایی می باشد و چه تفاوت هایی با مشاوره تحصیلی حضوری دارد. لازم به ذکر است بدانید در این مقاله تمام این موارد مورد بررسی قرار داده شده است. این نکته را هم در نظر داشته باشید اگر قصد دارید در کنکور به صورت صددرصد تضمینی قبول شویم و رتبه خوب به دست بیاورید پیشنهاد می کنیم بر روی یکی از بنر های درج شده در قسمت بالا کلیک کنید زیرا در این صورت به دلیل ارتباط با مشاورین دارای رتبه های تک رقمی  و استفاده از تجربیات آنها می توانید به صورت تضمینی رتبه مورد نظر خود را کسب کنید.

 

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

 

 

4.4/5 - (12 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزایای استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین چیست؟

دسترسی آسان و سریع به مشاور، کاهش هزینه ها، سهولت دسترسی و جلوگیری از اتلاف وقت

آیا برای برنامه ریزی درسی هم می توان از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین استفاده کرد؟

بله. جهت برنامه ریزی در طول سال تحصیلی و همچنین آزمون های مختلف می توانید از کمک مشاوره تحصیلی استفاده کنید.

برای برنامه ریزی کنکور هم استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین امکان پذیر است؟

بله. برای برنامه ریزی کنکور می توانید از کمک متخصصان و مشاوران باتجربه ایران تحصیل استفاده کنید.

نظرات

 1. ابوالفضل
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

  سلام من امسال کنکور دارم رتبه چند نیازه تا دانشگاه های شهید بهشتی یا طباطبایی تهران حقوق بیارم منطقه سه ساکن خوزستان

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر شرایط یا توجه به رشته مدنظر سهمیه و ….. متغیر است اما به طور میانگین بین 70 تا 80 درصد سوالات به طور صحیح پاسخ داده شود

  • مشاور براتی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با رتبه ی قبولی به صورت قطعی نمیشود گفت که شما با چه رتبه ای دانشگاه های انتخابی راقبول میشوید به دلیل اینکه مشخص نیست چه تعداد داوطلب با چه رتبه هاومعدل هایی رشته و دانشگاه انتخابی شمارا انتخاب بکنند اما به صورت حدودی میشود گفت اما باید یکسری شرایط شما بررسی شود از جمله معدل .رشته .سال اخذ دیپلم .نوع دیپلم و… لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. M
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام وقتتون بخیر ی سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  کنکور دی ماه ۱۴۰۱ با احتساب موارد غلط
  اقتصاد ۸۱
  روانشناسی ۹۲
  فلسفه و منطق ۱۰
  ادبیات ۷
  تاریخ و جغرافیا ۳۴
  جامعه شناسی ۲۶
  ریاضی ۰
  عربی ۰
  معدل کتبی نهایی ۱۶
  رتبه خوبی میارم؟

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   شما شانس متوسط رو به بالایی برای پذیرش در دانشگاه را دارید.

 3. مانلی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام استاد من دانش آموز دوازدهمم و میخوام برای کنکور بخونم الان اخر دی و تا تیر چند ماه مونده تا الان اصلا عملکرد خوبی نداشتم و نتونستم خوب بخونم هرکاری میتونم نمیتونم درست برنامه ریزی کنم هر دفعه به یه مشکلی میخورم یکی از بزرگترین مشکلاتم اینه ک نمیتونم درس رو سر یه تایم مشخص تموم کنم و یه درس کلی طول میکشه. اگر بخوام از صفر شروع کنم و بخونم دقیق باید چی کار کنم؟ خانواده ام میگن میخوان کلاس کنکور هر چقدر میگم کلاس نیاز ندارم و به مشاور نیاز دارم انگار ن انگار
  الان خیلی وقته میگم برام مشاور بگیرن و نمیگیرن
  نمیدونم چی کار کنم خدمم بلد نیستم برنامه ریزی کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بالاخره یه جایی باید این روند رو متوقف کنید و به صورت مستمر و دقیق درس بخونید
   برای مشکل نرسیدن به بودجه آزمون از برنامه ریزی حجمی زمانی استفاده کنید.
   بهترین کار برای شروع اینه که منطبق با بودجه بندی یه آزمون شروع کنید به مطالعه
   جهت اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق تر با مشاوران ما تماس بگیرین.

 4. مهسا
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  با سلام و وقت بخیر آیا رشته ای به نام مدیریت کسب و کار در حوزه ی فشن و کالاهای لوکس در ایران داریم؟!

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از گرایش های رشته مدیریت کسب و کار با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. یلدا
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام وقتتون بخیر
  من معدل نوبت دوم علوم و ریاضی پایه هفتمم ۱۹ بود و معدل کل ۱۹ و ۸۶
  پایه هشتمم معدل نوبت اولم علوم ۱۸ و ریاضی ۱۸ بود اما نوبت دومم علومم ۱۷ و ریاضیم بنابه دلایلی ۸ شدم و معدل کلم ۱۸ و ۹۰
  اگه نوبت دوم پایه نهم هردوشو بیست کنم میتونم تجربی بیارم؟! تروخدا راهنمایی کنید 😞

  • مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط اعلامی در صورتی که نمره سال نهم ، نمره خوبی باشد مشکلی نخواهید داشت جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. اتنا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام من دیپلم تجربی نظام قدیم هستم و کنکور انسانی میخواهم شرکت کنم میخواستم بدونم من باید تمام دروس انسانی را امتحان بدهم در خرداد یا فقط نهایی هارا؟ و فقط پایه دوازدهم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام
   روزتون بخیر
   با توجه به اینکه برای کنکور اسنسانی سهم دروس تخصصی در سابقه تحصیلی 14 درصد هست شما باید برای خودتون سابقه تحصیلی ایجاد کنید درغیر این صورت براتون صفر رد خواهد شد

 7. زهرا
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من دیپلم تربیت بدنی دارم آیا میتونم برم تغییر رشته بدم برم یک رشته ی دیگه کنکور یک رشته ی دیگه بدمایا باید برای یک درس جدید باید برم کنکور سراسری بدم

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به دانشکده های فنی حرفه ای تنها مجاز به شرکت در رشته های مربوط به دیپلم خود ادامه تحصیل دهید.اما برای کنکور سراسری یا بدون آزمون محدودیتی از جهت شرکت و انتخاب وجود ندارد.

 8. سجاد
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام من دانشجوی ترم اول کاردانی رشته کامپیوترهستم بدلیل مشکلی که برام بوجود اومد ومجبورشدم‌عمل جراحی انجام بدم۱ماه نتونستم برم دانشگاه وسر کلاس ها حضور پیداکنم از کلاس ها عقب افتادم و نزدیک به امتحانات ترم اول هستیم آیا الان من دانشجوی انصرافی شناخته میشم یا مجاز به شرکت در امتحانات هستم؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به دانشگاه مراجعه کنید
   احتمال اینکه انصراف بزنن خیلی کمه.

 9. شیرزاد
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  آیا میتوان ترمیم معدل را در دو مرحله انجام داد برای مثال دروس شیمی و ریاضی در دی و دروس زیست و فیزیک در خرداد؟

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شما یکبار فقط میتوانید در ترمیم معدل شرکت کنید چه یک درس را بخواهید امتحان بدهید چه همه دروس را.

  • زهرا
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام وقتتون بخیر ببخشید من دیپلم تربیت بدنی دارم آیا میتونم برم تغییر رشته بدم برم یک رشته ی دیگه کنکور یک رشته ی دیگه بدمایا باید برای یک درس جدید باید برم کنکور سراسری بدم امسال هم شبانه دانشگاه الزهرا قبول شدم ولی نرفتم مشکلی که پیش نمیاد برای سهمیه و اینا

   • مشاور فتح اللهی
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

    سلام وقت بخیر در صورت داشتن دیپلم نظام جدید برای شرکت در کنکور رشته ای دیگه مشکلی ندارید ولی باید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره تماس بگیرید

 10. سجاد
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام من دیروز پیغام دادم نه جواب دادید ونه نظرمو ثبت‌کردین

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   از اتفاق پیش آمده متاسفیم دوست عزیز. میتوانید مجدد تماس بگیرید ، در خدمتتان هستیم

 11. سجاد
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

  سلام خسته نباشید من دانشجوی کاردانی کامپیوتر دانشگاه آزاد ترم اول هستم حدود۱ماه هست‌ بدلیل عمل جراحی که انجام دادم نتونستم سر کلاس ها حضور پیدا کنم خواستم بدونم الان میتونم تو امتحانات ترم اول شرکت‌کنم؟

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کنید
   در صورتی که مرخصی ثبت نکرده بودن مشکلی نیست.

 12. پارسا
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خسته نباشید
  من تغییر رشته ای هستم و در حال ایجاد سابقه تحصیلی هستم در دی ماه ایا اگر ازمونی رو نمره مطلوب به دست نیازم میتونم خرداد ترمیم کنم ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام
   فقط یک بار می تونید ترمیم معدل انجام بدید

   • پارسا
    ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

    من تغییر رشته دادم و امتحاناتی که میدم برای ایجاد سابقه تحصیلی هست و برای ترمیم معدل نیست ایا میتونم ترمیم معدل کنم ؟

    • مشاور جوادی
     ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

     سلام وقت بخیر
     بله دوست گرامی
     باید برای ترمیم معدل مجدد به آموزش و پرورش مراجعه کرده و برای دروسی که میخوایین ترمیم معدل انجام بدین.

 13. علیرضا
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  سلام من رشته کارشناسی کشاورزی تو دانشگاه علمی کاربردی خوندم سوال من این هست که میتونم تو دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد رشته هایی غیر از کشاورزی بخونم

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. فرشته
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام وقت بخیر.
  میخواستم نظر شمارو درباره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد در دو رشته میکروبیولوژی و مترجمی زبان انگلیسی بدونم..
  کدوم رشته از نظر بازار کاری بهتره و کدوم کلاس کاری بالاتری داره؟!
  تحصیل در کدوم رشته آینده بهتری داره؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت به خیر
   شرایط دو رشته با یکدگیر متفاوت است و انتخاب آن بستگی به هدف شما دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099075307 داخلی 107 تماس بگیرید.

 15. ضیاالرحمن امید
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام و ارادت
  آیا دانشگاه آزاد رشته انیمیشن در مقطع کارشناسی ارشد دارد ؟ و هزینه هر ترم چند است؟ برای دانشجویان غیر ایرانی

  • مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر بله وجود دارد شهریه به دانشگاه انتخابی دارد و فرقی بین اتباع و غیر اتباع وجود ندارد

 16. آرمان
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام خسته نباشید
  من سه سال دبیرستان و تجربی خوندم الان با دیپلم تجربی میتونم کنکور فنی حرفه ای شرکت کنم؟؟

  • tahmasebi
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام بله شما مجاز به شرکت در کنکور تجربی هستید.

  • مشاور براتی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز بستگی به نوع نظام دیپلم شما دارد ونوع رشته ای که شما انتخاب میکنید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایرن تحصیل تماس حاصل فرمایید

 17. نازنین
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۲

  سلام ببخشید هزینه ی ترم کامل دانشگاه ازاد رشته کامپیوتر کاردانی پیوسته ک از طریق فنی حرفه ای بریم در تهران چقدره؟

  • مشاور ملکی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر
   هزینه هرترم با توجه به رشته شما متغیر هست.
   جهت اطلاع بیشتر در مورد رشته کامپیوتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 18. عسل
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام . وقتتون بخیر
  ببخشید یه سوالی داشتم . با سطح ۲ علوم حوزوی (معادل لیسانس ) میشه ارشد روانشناسی بالینی شرکت کرد؟؟؟؟

  • مشاور جوادی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید دوست گرامی.

 19. فاطمه
  ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام خسته نباشید
  من امسال دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر میگیرم
  قصد دارم بدون کنکور برم دانشگاه ازاد
  حالا میتونم مثلا برم دانشگاه تهران جنوب کارشناسی پیوسته کامپیوتر بخونم؟ یا حتما باید کاردانی پیوسته بخونم؟؟؟
  کلا میخام ببینم میتونم کارشناسی پیوسته بدون کنکور بردارم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام
   باتوجه به اینکه دیپلمتون نظام جدیده می تونید کنکور کارشناسی شرکت کنید و یا بدون کنکور مقطع کارشناسی رو شروع کنید
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • سارا
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام.من الان لیسانس حسابداری ام و همزمان با کنکور ارشد میخوام برا المپیاد هم شرکت کنم
   سوالات المپیاد همون سوالات کنکور ارشد حسابداری هستن؟!
   چون برای المپیاد۲۴رشته ی دیگهتو لیست دیدم

   • مشاور جوادی
    ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۹

    سلام وقت بخیر
    خیر دوست گرامی فرق نداره.

 20. سحر
  ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کلاس یازدهم هستم و کلاس ریاضی ثبت نام کردم
  درسی که معلم میده و سوالایی که حل میکنه رو میفهمم ولی خودم نمیتونم سوالای بیشتری حل کنم و امتحان هاشم نمیتونم جواب بدم.
  بنظرتون چیکار باید بکنم؟

  • مشاور بهروزی
   ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام روزتون بخیر ایراد شما نحوه مطالعه شماست جهت دریافت اطلاعات تماس بگیرید

 21. امیر
  ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

  سلام خسته نباشید…من پسرم کلاس سوم راهنمایی هست نزدیک دوماه از مهر گذشت هیچ سراغ کتاب هاش نمیره ..در کل میگه هرچه میخونم همش ازیادم میره..باید چکار کنم

  • tahmasebi
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام، دانش آموز شما بدلیل بی علاقگی و یا عدم تمرکز مایل به مطالعه نمیباشد، برای مشخص شدن ریشه ی این موضوع با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • مشاور ملکی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره تحصیلی انلاین و روش های مطالعه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. ابوالفضل
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام خسته نباشید. میخواستم تفاوت های دروس تخصصی رشته ریاضی و تجربی رو بدونم. آیا میشه با منابع تجربی در کنکور ریاضی موفق بشم؟

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام منابع فرق میکنه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. Hana
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  با سلام ببخشید دانشجوی روزانه بدون انصراف از دانشگاه میتواند کنکور تیر هم شرکت کند یا فقط کنکور دی بدون انصراف میشود شرکت کرد؟

  • مشاور محمدی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط قید شده در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور دی ماه دانشجویان دوره های روزانه میتوانند بدون انصراف از دانشگاه در کنکور شرکت کنند و پس از قبولی انصراف خود را ثبت کنند.

 24. ناصر جاویدان
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام من دیپلم ادبیات دارم ۲۲ سال سنمه ایا میتونم برای کنکور ثبت نام کنم و شرکت کنم یا بخاطر مشمول خدمت سربازی نمیتونم؟ لطفا راهنمایی کنید با این حال میشه کنکور داد هر راهی هست لطفا عنوان کنید؟؟؟

  • isaei
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر نمیباشد.

 25. ابوالفضل
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  خسته نباشید ببخشید من سال هفتم ریاضی پایانی ترم اول ۱۴ و ترم دوم ۱۱ ودر سال هشتم ترم اول ۱۲و ترم دوم هم ۱۲ و سال نهم هم احتمال میدهم که نمرات ریاضی ام هم ترم اول و هم ۱۶ یا ۱۷ باشد از نظر نمره علوم مشکلی ندارم و فقط ریاضی هستش آیا با این نمرات میتونم رشته تجربی را انتخاب کنم

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای هدایت تحصیلی و اتخاب رشته جندین عامل موثره که یکی از اونها معدله.

 26. Elham
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام . من میخواستم برم رشته ی تجربی اما نشد و جزو اولویت هام نبود . الانم دهم ادبیات هستم . اگه تابستون درس های تجربی و بخونم و امتحانشو بدم میتونم یازدهم یا همون دهم رو برم تجربی ‌. اگه نه برای کنکور تجربی از کی شروع کنم خوندن بهتره ؟؟

  • sadeghi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   با آموزش پروش منطقه محل سکونت تون باید رای زنی کنید

 27. عماد
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام خسته نباشید من رشتم فضای سبز هستش و میخوام که دامپروری بخونم خواستم بدونم که با دیپلم کاردانش میتونم تجربی بخونم یعنی برم دامپروری یا نه اگه میشه بگید راهی هست یا نه؟
  ضمنا من باید دروس تخصصی و عمومی دامپروری رو تا قبل کنکور بخونم درسته اگه میشه جواب بدین ممنون میشم🌷

  • abbasi
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   منعی از جهت رشته دیپلم ندارید .

 28. امید احمدی
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام.بنده دانشجوام .و الان ک تاریخ ۲۵ مهره.زمان حذف و اضافه گذشته میخاستم ببینم میشه از طریق خود دانشگاه یک درس رو حذف کن و ب جاش درس دیگ وردارم؟؟

  • JAVADI
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید حضوری به دانشگاه مراجعه کنید.

 29. Amir
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام من دهمم رشته تجربی منطقه یک
  میخوام بدونم اگه دوازدهمم رو منطقه ۳ بخونم توی کنکور از سهمیه منطقه ۳ برخوردار میشم یا خیر؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از نحوه اختصاص سهمیه مناطق با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 30. زهرا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام من دیپلم تربیت بدنی دارم میخواستم ببینم میتونم تغییر رشته بدم برم تربیت کودک

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام وقت بخیر طبق شرایط خاص ان دانشگاه مجاز هستید به تغییر رشته

 31. مهدیه
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام من دوازدهم‌تجربیم‌توی مدرسه نمونه دولتی و چون درسای عمومی امسال حذف شده تمرکز روی درسای تخصصی بیشتر شده و فشار هم خیلی زیاده ولی من زیر شاخه ای توی تجربی نیست که‌ دوست داشته باشم‌در حال حاضر و هدف قرارش بدم‌و از طرفی هم‌دو دلم و دوست دارم کنکور زبان‌ بدم و مدرسمو عوض‌کنم‌برم دولتی و سطح پایین تر تا فشار درسی و مالی کمتر بشه ولی اگه بعدا نظرم‌عوض بشه و بخوام‌کنکور‌تجربی بدم درصد موفقیتم‌خیلی پایین میاد و طی این هفته باید تصمیم بگیرم‌تا مدرسم‌و عوض کنم
  خیلی ها میگن الان دیگه زبان بازار کاری نداره و تو این شرایط نمیدونم تصمیم درستیه که مدرسم‌و عوض کنم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 32. عباسی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام امسال دفترچه تکمیل ظرفیت مناطق محروم هست؟
  چه زمانی میاد؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام از طریق سنجش اعلام میشود

 33. عباسی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام امسال دفترچه تکمیل ظرفیت رشته های تعهدی هست؟
  چه زمانی میاد؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   سلام از طریق سنجش اعلام میشود

 34. nedw
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام وقتتون بخیر. رشته ی من تولید محتوای کار و دانش هست و هدفمون اشتغال در تدریس رشته هست برای اینکه توی این رشته موفق به ادامه تحصیل و رفتن به دانشگاه تربیت معلم چه کاری باید انجام داد؟؟؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 35. Lowkei
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام امید وارم تندرست باشید من یه سوال دارم منی که معدل سه سالم 17.10/19.40/18.07 شده و نمره علوم تجربی من در سه سال بالای 18 شده چطوری رشته تجربی نیاوردم ولی دوستم که معدل بالای 17 نداشته و نمره علوم اون زیاد خوب نبوده چطوری اون رشته تجربی نمرش رسیده ولی برای من نرسیده؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 36. ایسکو
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام وقت بخیر بنده نظام قدیم هستم و دیپلم نظام قدیم سال ۹۸و همچنین مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم رو دارم
  من معدل دیپلمم ۱۴ ولی معدل پیش دانشگاهیم۱۷ هستش

  میخوام بدونم ما نظام قدیم ها کل چهار سال اخرو معدل دیپلم و پیش دانشگاه مون باهم جمع میشه و معدل کل گرفته میشه یا خیر فقط همون معدل دیپلم ملاکه
  ینی امکان داره معدل دیپلمم رو بهتر کرده باشه پیش دانشگاهیم یا خیر چون پیش دانشگاهیم معدلم بالاتره؟
  چون برای استخدامی میخوام ممنون میشم کمک کنید

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   سلام معدل کل یعنی معدل سه سال متوسطه و معدل نهایی هم معدل کتبی سال اخر متوسطه

 37. امير
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۰

  سلام خسته نباشید من تقریبا 1 سال پيش دیپلم فنی و حرفه ای گرفته بودم که دیگه نمی خواستم درس بخونم اما الان تصمیم گرفتم برم دانشگاه باید چه کاری انجام بدم و چه زمانی
  فقط رشته تحصیلی من کنکور ندارد
  ممنون از پاسخگویی تون

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز چه رشته ای هستین؟

   • امير
    ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۶

    صنایع فلز

 38. H
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  سلام من پشت کنکوری هستم میخواهم برای درسام کلاس انلاین بگیرم حساب کردم تقریبا روزی 6 ساعت میشه منم چون نکته برداری میکنم چند ساعت بیشتر طول میکشه بعد هر کلاس اموزشی همون درس رو بخونم یا درسای دیگه بخونم بهتره؟

  • gholizadegan
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر ، سوال شما خیلی کلی است باید شرایط شما و پایه ی درسی شما دقیق تر بررسی شود تا مشاوره ی شخصی سازی شده مربوط به خودتون رو دریافت کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید .

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی نیاز نیست برای همه دروس کلاس آنلاین بردارین.
   فقط دروسی کلاس بردارین که توش مشکل دارین.

 39. محمدی
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام وقتتون بخیر باشه! چند وقت پیش که نتایج اولیه ی کنکور اومد منو دوستم که رتبه ی اون از من پایین تره پیش یه مشاور رفتیم و برامون انتخاب رشته کرد؛ ترتیب چینش رشته هامونم عینا شبیه هم بود بعد نتایج نهایی که اومد دوستم دولتی قبول شده بود و من قبول نشده بودم، تماس گرفتم و پرسیدم که چجوری شده گفتن که انتخاب رشته ش بر اساس معدل بود و من گفتم که تو تمام سه سال دبیرستان معدل من از دوستم بهتر بوده! گفتن که اعتراض کنم به نتایج کنکور و من الان ۹ روزه که اعتراض زدم و هر روز که چک میکنم برسی نشده و جوابی نیست در صورتی که میگن 24 نهایتا تا ۷۲ ساعت طول میکشه که جواب اعتراض بیاد… من الان باید چیکار کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 40. آیدا
  ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام من دانشگاه ملی کرمان قبول شدم متاسفانه نمیتونم برم می‌خوام بندر عباس برم اولویت دومم اونجا بود تو انتخاب رشته آیا راهی هست برای رفتنم از مهر امسال

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام روزتون بخیر برای اطلاع از نحوه درخواست کارنامه سبز تماس بگیرید

 41. Mahdi
  ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام وقت بخیر،من الان دیپلم موقت خودمو گرفتم و میخوام وارد دانشگاه شم،تو هنرستان رشتم معماری داخلی بود زیر شاخه فنی و حرفه ای که شرط معدله کنکور نداره، چند روز پیش اعلام نتایج اومد تهران قبول نشدم،الان من هرطور شده میخوام امسال وارد دانشگاه شم و اطلاعی ندارم برم،غیر انتفاعی،آزاد، یا علمی کاربردی
  توروخدا میشه راهنماییم کنین خیلی سردرگمم

  • mansuri
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر رنکینگ دانشگاه ها به ترتیب از بالا به پایین شامل ازاد غیرانتفاعی پیام نور علمی کاربردی میباشد .در خصوص ثبت نام با توجه به اینکه مهلت ثبت نام همه دانشگاه ها تمام شده است لزا باید مراجعه حضوری داشته باشیید تا در صورت داشتن ظرفیت ثبت نام کنید

 42. حسین
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام وقتتون بخیر! بنده بخاطر مشکلی که داشتم موقع تعیین رشته نتونستم تجربی بزنم برای همین انسانی میخوام بزنم! بعد گفتن که باید دروس تخصصی رو خودت بخونی واسه امتحان تعیین رشته مجدد! خواستم بدونم باید چیکار کنم اخه ی سال انسانی بخونم ک سختن درساش بعد کنارس چهار تا درس فوق سخت تجربی و باید کار کنم

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام الان میخواین تغییررشته بدین یاتازه میخواین انتخاب کنین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • حسین
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

    سلام تعیین رشته مجبورم انسانی بزنم دیگه تجربی نیاوردم

    • gholizadegan
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

     سلام روزتان بخیر بله ولی میتوانید با مدرسه صحبت کنید و اعتراض بزند ودر صورت پذیرش عوامل انجا میتوانید رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید اما در صورت عدم پذیرششان خیر

     • حسین
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

      اخه دیگه اخر شهریوره باید کجا برم اعتراض بزنم

     • karimi
      ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 43. کوثر
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام
  من معدلم ۲۰ شده
  نمی دونم چه رشته ای برم بین انسانی و تجربی موندم
  هم حفظیات هم خوبه هم درس های مثل ریاضی و فیزیک رو زود یاد می گیرم
  نمی دونم چی کار کنم

  • javadi
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید به سمت رشته ای برین که بهش علاقه مند هستین.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 44. سارا
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام ببخشید میخاستم بپترسم اگه برای دانشگاه غیر انتفاعی انتخاب رشته کنیم محرومیتی داره اگه قبول بشیم؟ من میخام پشت کنکور بمونم برای همین میخام اطمینان داشته باشم که محرومیتی نداره ممنون میشم جواب بدین تا مهلتش تموم نشده خاهشا

  • abbasian
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر ، دانشگاه های شهریه دار محرومیت ایجاد نمیکنند . ولی اگه سهمیه دارین ، باید شرایطتون دقیق تر بررسی بشه تا سوخت نشه . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین .

 45. Ali
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام . آیا میشه تو کنکور تیر ۱۴۰۲ شرکت کنم و توی ترمیم معدل خرداد ۱۴۰۲ هم شرکت کنم؟ ینی یک ماه قبل از کنکور

  • javadi
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام روزبخیر
   بله میتونید دوست گرامی.

 46. پرنیان
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام خوبید . من دانش اموز دوازدهم هستم و امسال کنکوری هستم رشته تجربی و میخوام که در دانشگاه رشته ادبیات و زبان انگلیسی بخونم . میخواستم بدونم برای قبولی توی دانشگاه های تهران حداقل چه رتبه ای لازمه ؟

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی حدودا رتبه زیر 300 منطقه میخواد.

 47. اتنا
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام خوبید دانش اموز یازدهم انسانیم اما میخام تغییر رشتع به فنی بدم از دهم بخونم اماا واسع نهم انتخاب رشتع فنی جزو اولویتام نبود و نیاوردمش واسه ازمونای شهریورم نرفتم
  بدون اون برگه انتخاب رشته راه دیگ ایی نداره ک بتونم برم فنی معماری داخلی رو؟

  • mansuri
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت بخیر بااید از طریق مدیریت مدرسه برای تغییررشته اقدام کنید که معمولا در پایه ی یازدهم شرایط تغییر رشته خیلی سخت موافقت میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام روزتان بخیر من به شما پیشنهاد میکنم تغییر رشته ندهید و کنکور هنر را شرکت کنید برای معماری داخلی

 48. Terme
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام خسته نباشید
  من نهمم و ریاضی رو تجدید اوردم که شهریور امتحانشو میدم… میخواستم بپرسم که اگر با دادنه امتحان ریاضی هم قبول شدم اما نمره خیلی خوبی نگرفتم.. مشکلی پیش نمیاد برای انتخاب رشته فنی‌حرفه‌ای/معماری داخلی(قبول‌میشم)؟

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 49. محمد حسین
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام خسته نباشید
  مشکل من اینه که من فضای مدرسه رو خیلی دوست دارم و اصلا تو مدرسه از هیچ درسی خسته نمیشم ولی وقتی که برمیگردم خونه ، اتاقم اصلا جو درس خوندن نداره یعنی آدم یه صفحه تو اتاقش بخونه خسته میشه و اینکه من کتابخونه هم نمیتونم برم باید چیکار کنم؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام روزبخیر
   شما باید کم کم ساعت طالعه خودتون را در محیط خانه بالا ببرید
   تا بتونید با این شرایط کنار بیاین.

 50. Shaqayeq
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام وقت بخیر ی سوال داشتم من برای انتخاب رشته امسال جا موندم و مثل اینکه تاریخش تموم شده دیگه نمیتونم کاری کنم؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام روزبخیر
   به سازمان سنجش درخواست بدین.

 51. علی
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام ، من امسال به کلاس دهم میرم ، ولی درس املا رو غایب بودم و نمیتونم پروندمو از مدرسه بگیرم ، نمره پایانی خردادم 9 شده ، کاری میتونم برای درس غایبم انجام بدم

  • rahimi
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر
   شما باید ابتدا درس مردودی خودتون رو قبول بشید و بعد برای ثبت نام مدرسه جدید اقدام کنید

 52. نگار
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام وقتتون بخیر
  ی سوال داشتم راهنماییم کنین ممنون میشم
  امکانش هست که بدون مدرک پیش دانشگاهی رشته روانشناسی دانشگاه آزاد یا پیام ثبت نام کرد اما مدرک پیش دانشگاهیمو دی ماه بگیرم و اون موقع تحویل دانشگاه بدم؟ دانشگاه می‌پذیره همچین چیزی رو؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   رشته روانشناسی مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.برای ثبت نام در این رشته داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام جدید الزامی است.

 53. Hany
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۳

  سلام وقت بخیر
  من کنکور دادم و رتبه ۱۲ هزار شدم با تراز ۶۲۲۲ آیا میتونم دانشگاه غیرانتفاعی و دولتی شبانه بیارم ؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت بخیر بستگی به شهر و رشته مورد نظر دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 54. Motahare
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام من دانش اموز پایه نهم هستم معدلمم ۳۰ شده و امتحان دادم و ت مدارس رشد و فرهنگ و زینبیه قبول شدم . میخام برم رشته تجربی ت مدرسه رشد ولی میگن سخت هست و بچه رو تحت فشار قرار میده و من میترسم برم ک شاید معدلم کم بشه چون تا کنکور زمان ما شرط معدل میشه ۶۰ درصد🤧 اگ برم مدرسه عادی و کلاس تست و … برم موفق میشم ؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام روزبخیر
   برای موفقیت در کنکور مطالعه در یک مدرسه ای که از جو درسی خوبی برخوردار هست خیلی مفیده
   ولی بدون ورود به چنین مدارسی هم میتوان موفق شد.

 55. Pin
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

  میرم یازدهم میخوام‌ یه سال رو درس نخونم میتونم بعدش یکسال که گذشت برم بزرگسالان از دوازدهم بخونم بعد دیپلم بگیرم یاباید باز یازدهم رو بخونم؟

  • mohammadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت به خیر
   برای اخذ مدرک دیپلم باید واحد های مشخص شده را پاس کنید.

 56. سحر
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

  سلام ، هزینه مشاوره چجوریه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  من میخوام برم یازدهم رشته ریاضی مدرسه نمونه

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   سلام وقت بخیر . برای دریافت مشاوره کامل میتوانید با کارشناسان مرکز ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید

  • ..
   ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام من یک سوال داشتم من گرافیک میخونم آیا میتونم آزمون عملی کارگردانی بدم ؟

   • eshghabadi
    ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

    سلام وقت بخیر چه مقطعی

 57. سحر
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

  سلام ، هزینه مشاوره چجوریه؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . برای دریافت مشاوره با کارشناسان مرکز ایران تحصیل با شماره 9099075307 ارتباط برقرار کنید

 58. سحر
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام ، هزینه مشاوره چجوریه؟

  • alizadeh
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر . برای دریافت مشاوره با کارشناسان مرکز ایران تحصیل با شماره 9099075307 ارتباط برقرار کنید

 59. Nasi
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  ارشد برق دانشگاه آزاد با دیپلم ریاضی میتونه بدون گرفتن دیپلم تجربی و نهایی زیست در کنکور ۱۴۰۲ شرکت کنه؟
  در دانشگاه روزانه میتونه بدون شهریه بره؟
  موقع ثبت نام حتما باید وارد کنه که ارشد داره؟
  دکتری آزاد قبول و نرفته و دوبار هم در کنکور آزاد قبول و نرفته آیا مشکلی نیست؟
  ممنون میشم محبت کنید راهنمایی بفرمایید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام خیر نمیتوانید.

 60. فاطیما
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام اگه رشته ای هاشور بخوریم ، میشه دوباره امتحان بدیم برای تعیین رشته نهم ؟

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکانش هست جهت اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 61. محمد پیمانی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام یه سوال .آیا اگر رتبه برتر وتک رقمی بشویم در کنکور فراگیر پیام نور در فوق لیسانس باعث میشه که معافیت سربازی داشته باشیم.؟

  • alizadeh
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   سلام وقت بخیر . این دو مورد ربطی به هم ندارند

 62. بیتا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام من دوازدهم گرافیکم هدفم دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلیه،سایت کنکور فنی باز شده اگر شرکت کنم در مرداد باز هم میتونم برای دانشکاه پیام نور اقدام کنم ممنون میشم پاسخ بدین

  • ranjbar
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   بله منعی ندارد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 63. بیتا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

  دوازدهم رشته گرافیک هستم هدفم دانشگاه پیام نور بر اساس سوابق تحصیلی ،سایت کنکور فنی باز شده اگر شرکت کنم در این کنکور مرداد میتونم پیام نور ثبت نام کنم؟

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام. منعی نداره. اما لازمه سوالتون رو دقیق تر مطرح کنید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 64. احسان
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۳

  سلام وقتتون بخیر من کنکور ریاضی دادم الان پشیمونم که کنکور زبان ثبت نام نکردم و میخام که اموزش زبان انگلیسی دانشگاه ازاد خوراسگون اصفهان بخونم که رشته ای با کنکور هست
  منظورش از کنکور ، کنکور زبانه ؟؟ یعنی حتما باید کنکور زبان داده باشم که بتونم برم ازاد این رشته رو بخونم ؟؟ یا با کنکور ریاضی هم که دادم میتونم برم این رشته را ازاد ثبت نام کنم ؟؟

  • soleimani
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام. بالاخره یا باید با کنکور وارد بشید یا بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 65. آیلار
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام من امسال میرم دوازدهم تجربی اصلا به تجربی علاقه ندارم خیلی رشته ی سختیه به رشته حسابداری علاقه دارم میتونم تغییر رشته بدم برم کلاس دوازدهم حسابداری کاردانش یا باید برم از کلاس دهم بخونم ؟؟

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقتتون بخیر..میتونید اما خب توصیه نمیکنیم

 66. شاهرخ
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۸

  با عرص سلام اگر خرداد یک نفر امتحانش رو سفید داده باشه بعد شهریور دوباره بره امتحان بده و فی المثال 20 بشه؛
  ۱_ در کارنامه، نمره ی خرداد محاسبه میشه آیا؟؟؟؟
  2_در کنکور کدام نمره تاثیرگذار است؟؟؟
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید و لطف کنید….

  • ranjbar
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام وقتتون بخیر
   خیر محاسبه نمیشود نمره اخر قبولی شما مد نظر قرار خواهد گرفت .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 67. رها
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام من کاردانی طراحی و دوخت رو دارم و اواخر 24سالگی هستم میتونم برای کاردانی به کارشناسی فرهنگیان شرکت کنم؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

   با سلام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان نداریم

   • رها
    ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

    منظورم رشته های گروه علوم انسانی هست که تو دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی اورده شده رشته های زیر مجموعه این گروه.

    • bagheri
     ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

     با سلام فقط رشته های زیرمجوعه علوم پزشکی دارای کنکور است بقیه موارد بدون ازمون است

 68. مهدی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام می خواستم بدونم برای کنکور ۱۴۰۲ باید چه زمانی اقدام به ترمیم معدل کنیم؟
  یا اگه مثلا تو سال ۱۴۰۱ ترمیم معدل کنیم این نمره تو کنکور ۱۴۰۲ تاثیر داره ؟

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   دوست عزیز سلام برای هر سال جداگانه محاسبه میشه.همچنین میتوانید برای مشاوره تحصیلی انلاین با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 69. سارا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام ببخشید میشه با معدل ۱۳/۸۶ رفت رشته انسانی ؟

  • bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   با سلام در درس ادبیات فارسی 14 ، مطالعات اجتماعی 13 و عربی 12 کسب گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس های عربی ، مطالعات اجتماعی و زبان و ادبیات فارسی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   نمرات دروس ادبیات فارسی با ضریب 4 ، مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و عربی با ضریب 2 در پایه های هفتم و هشتم و نهم محاسه میگردد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با در نظر گرفتن ضریب حداقل 378 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته انسانی شود

 70. سارا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام من کلاس نهم و معدلم شده۱۳،۸۶ و درس عربی و مطالعات و ریاضی را افتادم بعد ی دبیرستان نزدیک خونمون هس و ما هم تو محدوده ایم میخاسم بدونم من اگه شهریور امتحان بدم و نمره این درس را بالای ۱۷ بگیرم معدلم تغیر میکنه و همچنین میتونم برم رشته انسانی ؟

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام وقت بخیر . بله این شانس را دارید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 71. آقاجانی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

  سلام وقت بخیر
  پسرم تمام شرایط جهش تحصیلی رو داره فقط در حال حاضر با توجه به مشکل سامانه سیدا امکان دریافت کارنامه رو نداریم آیا برای ثبت نام توسط مدیر مدرسه کارنامه نیاز هست؟چون احتمال داره مهلت ثبت نام تمام بشه میتونیم الان ثبت نام رو انجام بدیم تا فرصت را از دست ندیم؟
  جهش از اول ابتدایی به سوم
  تست آی کیو قبلا انجام شده 135 نتیجش هست

  • ekhlasi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

   سلام وقت بخیر . جهت رفع مشکل شما باید با پشتیبانان سامانه سیدا ارتباط برقرار کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 72. مهدی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام من دارم میرم دوازدهم و درس هم نسبتا خوبه شک دارم برم کلاس های مثل گاج و قلمچی نمیدونم چیکار کنم
  در این مورد مشاوران شما میتونن کمک کنن

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   سلام وقت بخیر همکاران موسسه ایران تحصیل جوابگوی شما هستند

 73. منا
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

  باسلام میخواستم بدونم با کسب رتبه ۵ کشوری در جشنواره خوارزمی میشه انتخاب رشته کنکور کرد؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

   سلام کنکورجداست وجشنواره خوارزمی جداست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 74. ali
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  من الان دانشجوی رشته کاردانی کامپیوتر دانشکده فنی هستم یعنی کارشناسیم ناپیوسته هست ولی چون میخوام تغییر رشته بدم به سینما یا ادبیات نمایشی و این رشته ها توو کارشناسی ناپیوسته وجود نداره ، نمیدونم چیکار کنم
  اگر بخوام برم کارشناسی پیوسته باید دوباره کاردانی رو بگذرونم؟؟ یعنی دوسال کامل عقب میوفتم

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت به خیر
   یک سری رشته ها فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.در صورت نداشتن منع نظام وظیفه میتوانید مجدد از اول مقطع کارشناسی پیوسته را ثبت نام کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 75. مهتاب
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  سلام ، من ارشد فیزیک دارم، چطوری میتونم پرستاری بخونم؟ میسه راهنماییم کنید لطفا

  • bagheri
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

   با سلام باید کنکوذ تجربی بدهید

 76. عاطفه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من سال ۹۲ دیپلم کاردانش گرفتم
  ۲۵ سالمه
  الان میخوام ادامه تحصیل بدم ولی میخوام یا برای معلمی یا برای کارمند بانک بخونم باید چکار کنم و چه راه و چه رشته ای باید بخونم

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام میتونید رشته های مثل آموزش و پرورش ابتدایی /علوم تربیتی/روانشناسی رو انتخاب کنید

 77. P
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

  سلام آیا میشود لیسانس طراحی و دوخت داشت و برای دانشگاه فرهنگیان کنکور داد متولد ۷۴ هستم ممنون میشم جواب بدین

  • aghazade
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام
   دانشگاه فرهنگیان محدودیت سنی دارد وتا 23 سال تمام میتوانستید اقدام کنید

 78. رحمت
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  بسم الله الرحمن الرحیم
  با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من معدلم برای کارشناسی کمه ۱۲.۱۳ ولی یه مقاله دارم و بابام هم ایثارگر و جانباز ۲۵ درصد به بالا بودند و مدارکی هم چون تربیت مربی سواد فضای مجازی – رسانه ای رو دارم و بسیجی هم هستم میتونم برم به بدونه کنکور پردیس خودگردان رشته امنیت اطلاعات
  با تشکر

  • bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   با سلام امنیت اطلاعات بدون ازمون وجود ندارد

 79. zahra
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام و خسته نباشید
  من کاردانی رشته الکترونیک هستم و از فنی وارد شدم الان ۳۳ سالمه و میخام کنکور تجربی شرکت کنم میشه توضیح بفرمایید که چطور و چگونه شروع کنم ؟

  • alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

   سلام جزییات کامل در دفترچه ثبت نام موجود است برای کسب اطلاعات دقیق به مقالات سایت رجوع فرمایید

 80. محمد
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام
  ورودی رشته مبلمان پردیس منابع طبیعی کرج
  حتما باید از رشته تجربی باشه؟ (من ریاضی ام

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با هر دیپلمی میشه ولی باید صرفا نظام جدید باشه

 81. Am
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  ببخشید معدل لازم انسانی از چند به بالا هست ؟
  وچه زمانی انسانی ب میخورد؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   با سلام در درس ادبیات فارسی 14 ، مطالعات اجتماعی 13 و عربی 12 کسب گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس های عربی ، مطالعات اجتماعی و زبان و ادبیات فارسی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   نمرات دروس ادبیات فارسی با ضریب 4 ، مطالعات اجتماعی با ضریب 3 و عربی با ضریب 2 در پایه های هفتم و هشتم و نهم محاسه میگردد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با در نظر گرفتن ضریب حداقل 378 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته انسانی شود .و عوامل دیگری در انی قبولی تاثیر دارد

 82. Amir
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام خسته نباشید ببخشید با معدل ۱۶
  و هدایت تحصیلی هم درس های ادبیات وعربی ومطالعه از ۱۴ بالا باشن
  میشه رفت انسانی ؟!¡

  • ekhlasi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای هدایت تحصیلی امتیازهای مختلفی وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مرکز تماس بگیرید

 83. Saya
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من الان دهم انسانی ام و میخوام به تجربی تغییر رشته بدم از مدیر مدرسمون پرسیدم گفت معدل14.5داشته باشی کافیه و میتونی درخواست تغییر رشته بدی
  سوالم اینه که الان اگر بر فرض مثال معدل بالای 14 داشته باشم ولی یکی از امتحانات رو حداقل نمره 7 بگیرم و بخاطر نمرات سالانه اون درس که بالای 10هس از اون درس قبول بشم میتونم توی امتحان تغییر رشته شرکت کنم؟!

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام باید همه نمرات بالای 10 باشه و معدل بالای 14/50 که بتونید درخواست تغییر رشته دهید

 84. محمد
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام اگر خرداد یه نفر امتحانش رو سفید بده بعد شهریور دوباره بره امتحان بده و 20 بشه تو کنکور 1402 نمره ی شهریور ففط لحاظ میشه دیگه درسته؟؟؟

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

   با سلام مقاله سایت را مشاهده کنید

 85. یلدا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  سلام ببخشید من نمره علوم نهمم کم شد شدم ۱۳میخواستم ببینم میتونم برم یا ن چون حدنصاب۱۴هست میشه جواب بدید

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقتتون بخیر .وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود.در صورت نیاز با موسسه تماس بگیرید

 86. زهرا زمانی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

  سلام وقت بخیر
  من امسال دیپلم انسانی میگیرم .
  ولی هیچ علاقه‌ای به رشته انسانی ندارم .
  رویا من پزشکی . خیلی دوست دارم کنکور تجربی بدم .
  میخواستم بدونم میتونم. سال دیگه در کنکور تجربی یعنی 1402 شرکت کنم …

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

   سلام وقت بخیر .باید رشرایط شما دقیق تر برسی شود

 87. محمد علی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۸

  سلام خسته نباشید
  من پایه یازدهم انسانی هستم. اگه تو کارنامه قبولی خرداد برام ثبت بشه و یک درس رو هم تجدید بشم و امتحان ندم برام مشکل ساز نمیشه؟

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام ااگر درس افتاده دارید باید امتحانش رو بدید و کارنامه قبولی شما خرداد ماه میشه

 88. nazi
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

  باعرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید میشه لطفا چندتا از رشته هایی ک از پایه نهم ب دهم هست ک کار تضمینی دارن معرفی کنید ؟ مثل بهیاری ممنون

  • haghipor
   ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   رشته های دانشگاه های فرهنگیان و دانشگاه های افسری از آینده شغلی مطمعمنی برخوردار هستند

 89. عرفان....
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

  با سلام و خسته نباشید..من کلاس نهم هستم
  در سال هفتم ترم دوم علوم و ریاضی ۱۷ شدم و معدلم شد ۱۹.۵.. کلاس هشتم علوم و ریاضی شدم ۱۶ و معدلم شد ۱۸.۳۶… کلاس نهم هم علوم شدم ۱۶ ولی متاسفانه ریاضی رو گند زدم اگه شهریور تک ماده بزنم به نظرتون میتونم .

  • bagheri
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   با سلام اگر نمره برگه بالاتر از 7 باشد و معدل هم بالا 10 باشد میتوانید

 90. عرفان
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  با سلام و خسته نباشید..من کلاس نهم هستم
  در سال هفتم ترم دوم علوم و ریاضی ۱۷ شدم و معدلم شد ۱۹.۵.. کلاس هشتم علوم و ریاضی شدم ۱۶ و معدلم شد ۱۸.۳۶… کلاس نهم هم علوم شدم ۱۶ ولی متاسفانه ریاضی رو گند زدن اگه شهریوز تک ماده بزنم به نظرتون میتونم برم تجربی؟؟

  • bagheri
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

   با سلام اگر نمره برگه بالاتر از 7 باشد و معدل هم بالا 10 باشد میتوانید

 91. عرفان
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  با سلام و خسته نباشید..من کلاس نهم هستم
  در سال هفتم ترم دوم علوم و ریاضی ۱۷ شدم و معدلم شد ۱۹.۵.. کلاس هشتم علوم و ریاضی شدم ۱۶ و معدلم شد ۱۸.۳۶… کلاس نهم هم علوم شدم ۱۶ و ریاضی ام رو متاسفانه گند زدم اگه توی شهریور ریاضی رو تک ماده بزنم به نظرتون میتونم برم تجربی

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام
   تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم به خصوص نمرات دروس پایه نهم در انتخاب رشته پایه نهم بسیار بالاستدر مورد تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته بالاست اما این موضوع هم یک شرط دارد.

   آن هم این که ظرفیت پذیرش رشته مورد نظر شما بالا باشد. در غیراینصورت شاید شما با معدل بالا مثلاً 18 هم نتوانید وارد تحصیل در رشته مورد نظرتان شوید..

 92. سروش
  ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  😐دهمم امتحاناتم شروع شده حال ندارم درس بخونم چیکار کنم⁉️😂

  • mohammadi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت به خیر
   برای گرفتن نتیجه خوب باید با برنامه ریزی نسبت به درس خواندن اقدام نمایید.

 93. Sajad
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام من الان به خاطر یه سال درس نخوندم الان هفتم هستم
  نمرات علوم و ادبیات و تاریخ هم خوبه بقیه درس هام متوسطه الان خیلی نگران آیدم هستم
  ادبیات رو دوست دارم میخام کارشناسی ارشد که گرفتم
  تغییر رشته بدم به موسیقی اونجا هم تا حدی میخونم بعد یا تاریخ یا جانور شناسی میخونم
  آیا اینجوری میشه؟

  • mansuri
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر
   بله با توجه به شرایط فعلی شما در خصوص آینده تحصیلی خود در صورت تمایل با مشاورین ما تماس بگیرید

 94. امیر
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من می‌خوام برم تغییر بدم به گرافیک
  امسال دهم ریاضی بودم
  بعد امتحانای فیزیک و شیمی و ریاضی رو خالی تحویل دادم… میتونم باز تغییر بدم؟؟

  • karimi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام برایاردهم به دوازدهم اقدام کنید

 95. پورمند
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام وقت بخیر
  من سال یازدهم رشته کامپیوتر هستم میخواستم بدونم میتونم سال دوازدهم تغییر رشته بدم انسانی بخونم یا نه
  و اینکه اگه دیپلم کامپیوتر رو بگیرم میتونمدکنکور انسانی بدم؟

  • bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵

   شما با هر دیپلمی هر کنکوری که بخوایید میتوانید ثبت نام کنید

 96. فرزانه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقت بخیر. من متولد نیمه دوم 1373 دیپلم و پیش دانشگاهی علوم انسانی دارم و مدرک دانشگاهم رو رشته حسابداری پیام نور گذراندم با معدل کم، میخاستم بدونم میتونم از طریق مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دبیر بشم، دبیر ادبیات یا هر چیز دیگه ای ب جز حسابداری. اگر بله دبیر چ رشته هایی امکان داره انتخاب کنم ممنون از راهنماییتون. و باید از چ طریقی میتونمانتخاب رشته کنم برای ازمون اموزش و پرورش بدم بدون دانشگاه

  • mohammadi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت به خیر
   شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر رشته شرایط احراز تحصیلی متفاوت است و حداکثر سن تعیین شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 97. asal.
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام وقت بخیر ببخشید من دارای مدرک دیپلم فنی نقشه کشی معماری و فوق دیپلم (کاردانی)معماری و لیسانس ناپیوسته معماری هستم میتونم برای کنکور ۱۴۰۲ رشته تجربی شرکت کنم؟؟یا باید دوباره دیپلم بگیرم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . با توجه به وضع قوانین جدید برای کنکور سراسری منتظز اطلاعیه کنکور 1402 باشید

 98. آرزو552
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام اگر بعد از 3 سال دانشجو کارشناسی پیام نور بودن دوباره کنکور بدم و داروسازی دولتی قبول بشم با ثبت نام در دانشگاه برای من معافیت دکتری پزشکی شروع میشه یا به مشکل برمیخورم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

   سلام اگرسربازباشین بله نباشین خیر

 99. علی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقتتون بخیر،بنده خرداد1400دیپلم گرفتم ومتولد82/5/6هستم ومتاسفانه کنکور 1400قبول نشدم والان تا چه تاریخی مهلت دارم در دانشگاهی قبول شوم

 100. زهرا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

  سلام من زهرا هستم خیلی استرس دارم کلاس هشتم هستم امسال درسم خیلی بدشده قبلا خیلی خوب بودم ولی امسال نه هر چی میخونم تلاش میکنم یاد نمیگرم میترسم تجدید شم نمیدونم تجدید شم میتونم تابستون بخونم یا نه چون هیچ تجدید نشدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام دوست عزیز
   نیازه که شما علاوه بر تحصیل روی استرس خود کارکنید چون اگر تمرکز نداشته باشید از لحاظ تحصیلی هم پیشرفت نمیکنید نیازه شما از کتاب های کمک اموزشی ورفع اشکال داشته باشید

 101. رضا
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام وقتتون بخیر،بنده خرداد1400دیپلم گرفتم ومتولد82/5/6هستم ومتاسفانه کنکور 1400قبول نشدم والان تا چه تاریخی مهلت دارم در دانشگاهی قبول شوم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام
   شما تا پایان 19سالگی فرجه دارید به پلیس +10 مراجعه کنید که وارد مرحله غیبت مشوید

   • رضا
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

    ممنون،برای کنکور1402مشکلی ندارم میتونم شرکت کنم

   • مژگان
    ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

    سلام برای اینکه در درس ریاضی قبول بشیم چیکار کنم من خیلی توی ریاضی مشکل دارم

    • karimi
     ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

     سلام معلم خصوصی بگیرید

 102. شهرام
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام شخصی لیسانس علوم حوزوی را دراراست..و باتوجه به اینکه مجاز به ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی هستن ..آیا با اتمام مقطع فوق لیسانس روانشناسی و نظر به لیسانس علوم حوزوی ایشان مجاز به استخدام در حیطه روانشناسی و فعالیت مربوطه در زمینه روانشناسی هستن یا خیر ؟؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر
   برای فعالیت در مراکز روانشناسی نیاز به حداقل مدرک کارشناسی روانشناسی دارید و برای فعالیت به صورت مستقل باید شماره نظام روانشناسی را داشته باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 103. پوریا
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام من سال ۹۸ کنکور دادم و دانشگاه رو اینترنتی ثبت نام کردم ولی کلا نرفتم‌.
  آیا امسال میتونم کنکور بدهم غیبت سربازی هم احتمالا دارم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام
   در صورت داشتن غیبت نمیتوانید ادامه تحصیل بدین

 104. پوریا
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  سلام من سال ۹۸ کنکور دادم دانشگاه رو اینترنتی ثبت نام کردم ولی کلا نرفتم.
  ایا امسال می تونم کنکور شرکت کنم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   باید شرایط معافیت تحصیلی شما بررسی بشه ولی با توضیحاتی که دادین امکان ادامه تحصیل برای شما وجود ندارد
   لطفا برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید

 105. H
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من امسال دهمم و الان داره تموم میشه دیگه ….من کنکور خیلی برام مهمه میخواستم ببینم میتونم یازدهم و جهشی بخونم و به کنکورم برسم
  چون اینجوری یه سال بیشتر کنکوری خوندن رو از دست میدم ..میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد …سخت نیست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام
   وقت بخیر
   جهشی خوندن تو این بازه زمانی نوجیه آموزشی نداره ولی میتونید اقدام کنید مشکلی نداره

 106. TanaZKarimi
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام وقتتون یخیر
  ببخشید من در حین حال دهمم و یه ماه مونده به تموم شدنش رشته م تجربی

  پایه نهم و نصف بیشتر دهم ساعت مطالعه م تا ۱۴ساعتم میرسید …ولی به دلیل حالا باز شدن مدارس من دیگه اصلا وقت ندارم چون تایم مدارس تا ساعت ۳شده …و کلا نمیشه رسید درس خوند و من واقعا خیلی از همین الان کنکور برام مهمه…من مدرسه نمونه دولتیم ..میخواستم ببینم اگر برم غیر انتفاعی میتونم مدرسه نرم …چون من از یه سری افراد پرسیدم گفتن میشه در صورت موافقت مدیر و عوامل مدرسه نریم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام
   وقت بخیر
   خیر امکان شرکت به صورت غیر حضوری صرفا در مدارس بزرگسال وجود دارد که شرایط سنی شما باید بررسی شود

 107. زهرا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام وقتتون بخیر. من شنیدم داوطلبی که سهمیه 5 درصدی داره موقع انتخاب رشته ب طور خودکار سهمبه مناطق هم براش لحاظ میشه این درسته؟ اگر نه کدوم سهمیه بهتره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام
   درصورت وارد کردن کد سهمیه به طور خود کار برای شما اعمال خواهد شد

 108. سجاد
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده هجده سالمه ولی یک سال تحصیلی از هم سن ها خودم عقب افتادم و الان دارم در مدرسع بزرگسالان درس میخونم ، خواستم ببینم میشه در کنکور انسانی شرکت کنم
  با اینکه مدارس بزرگسالان به این شکل نیس ک تدریس کنن و ما جزوه میگیریم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام. بله اگر دیپلم داشته باشید میتویند در کنکور شرکت کنید.

 109. غفران
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام یه سوال داشتم
  اگر توی انتخاب هدایت تحصیلی در سایت همگام اولویت اول ریاضی باشه اولویت دوم انسانی اگه راه ریاضی آمد میتونم برم انسانی یعنی الویت دوم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

   با سلام. بستگی به مدرسه ای که میخواهید ثبت نام کنید دارد.

 110. امیرحسین عليزاده
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام چه درس هایی بر رشته انسانی تاثیر دارند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 111. میلاد
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  در مصوبات کنکور از سال ۱۴۰۲ به بعد گفته شده که دانشگاه های رشته های پرمتقاضی مثل پزشکی این اختیار رو دارن که برای پذیرش دانشجو شرط حدنصاب (نمره کل ازمون اختصاصی)و( نمره کل سابقه تحصیلی )بزارن .سوالم اینه که منظور از نمره کل سابقه تحصیلی معدل کتبیه یا معدل کل ؟؟ …. و اینکه من امسال پایه دهم تجربیم و سال ۱۴۰۳ کنکور دارم ، آیا ممکنه که درسال ۱۴۰۳ دانشگاه پزشکی برای پذیرش شرط معدل کل بزاره ؟
  لطفا جواب بدین
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۶

   با سلام.جزییات تغییرات کنکور متعاقبا از طریق سازمان سنجش اعلام میشود.

 112. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

  لطفا فقط جواب همین سوال رو بدید
  ایا مدارس نمونه دولتی خوابگاه دارد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام. باید به پانسیون های جداگانه مراجعه کنید

 113. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  ایا مدارس نمونه دولتی خوابگاه دارند

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام . خیر باید به پانسیون های جداگانه جهت خوابگاه مراجعه کنید

 114. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

  لطفا جواب بدهید متشکرم

 115. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

  سلام
  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
  ایا مدارس نمونه دولتی خوابگاه دارند

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام. باید به پانسیون های جداگانه مراجعه کنید

 116. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

  میشه به من بگید ایا استان گلستان علی اباد کتول مدرسه شبانه روزی داره

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام وقت بخیر برای بررسی مدارس استان و منطقه محل زندگی با شماره های مرکز تماس بگیرید تا مشاوران تحصیلی راهنمایی کنند موفق باشید

 117. Amir
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام من یه سوال داشتم
  ایا مدارس نمونه دولتی همان مدارس شبانه روزی است

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام وقت بخیر مدارس ها انواع مختلفی دارند ولی مدرسه نمونه دولتی مدرسه شبانه روزی نیست موفق باشید

  • Amir
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

   لطفا یکی جواب بده
   ایا مدارس نمونه دولتی همان مدارس شبانه روزی هستند

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

    سلام. خیر نمونه دولتی با شبانه روزی متفاوت است

 118. Mehdi
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام بنده دانشجوی ترم دو علوم سیاسی هستم و الان میخوام برم رشته حقوق!
  بنظر شما علوم سیاسی رو ادامه بدم یا برم حقوق!؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   با سلام.بستگی به علایق و اهداف شغلی و شخصی شما دارد.

 119. Mahoor
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

  سلام من رشته مدیریت بازرگانی هستم و رشته دبیرستانم ریاضی فیزیک بوده الان ترم ۴دانشگاهم میتونم کنکور رشته ادبیات بدم و دبیر ادبیات یا دینی بشم امکان پذیرع؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام بله امکان دارد

 120. زينب
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام امسال من كنكوريم منم رشته تربيت معلمي روميخوام ميشه بگين ك ﭺ كتابايي رو ك مهمن برااين رشته من بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه فرهنگیان و رشته های تربیت معلم از بین داوطلبان کنکور سراسری نظری به صورت نیمه متمرکز پذیرش دارد.داوطلبان با داشتن حداقل تراز 6500 میتوانند در لیست انتخاب رشته خود دانشگاه فرهنگیان را انتخاب کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 121. سهند
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام خسته نباشید .
  دانش آموز سال دوازدهم هستم . بیش از یکساله درگیر افسردگی هستم و متاسفانه افت تحصیلی شدیدی داشتم . با توجه به اینکه سربازی در پیش دارم ، خواستم بدونم راهی وجود داره که بتونم سربازی رو یکسال به تعویق بندازم ؟
  همچنین مطمئنم در امتحان نهایی هم نتیجه دلخواه رو نمی‌گیرم ؛ آیا راه حل برای من وجود داره ؟
  تحت نظر پزشک هستم و هنوز بهبودی حاصل نشده با توجه به شرایط سختی که دارم آیا آموزش و پرورش از من حمایت می‌کنه یا خیر ؟
  پیشاپیش ممنون 🙏

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت به خیر
   بعد از فارغ التحصیلی از هر مقطع یک سال فرصت دارید که شرایط خود را تعیین کنید.علاوه بر آن میتوانید برای دانشگاه اقدام کرده تا معافیت تحصیلی برای شما تمدید شود.

   • سهند
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

    ممنون از پاسخگویی . آیا امکانش هست یکبار دیگه سال دوازدهم بخونم و از اون یکسال فرصت استفاده نکنم ؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

     سلام . شما باید به مدارس بزرگسالان مراجعه کنید و درخواست تحصیل مجدد دهید

 122. دانشجو
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام من ترم ۱۲ زیست شناسی هستم ب دلیل مشکلاتی درسم طولانی شد اما قرار بود این ترم فارغ التحصیل بشم که گفتن نمیشه و ۶ واحد میمونه برای ترم ۱۳
  سوالم اینه ک برای این ۶ واحد اجازه تحصیل در نیم سال ۱۳ رو بهم میدن؟یا امکان اخراج هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی نگرانم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   با سلام.اگر 6 واحد باقی مانده باشد مشکلی وجود نخواهد داشت.به دانشگاه مراجعه کرده و برای معرفی به استاد اقدام نمایید.

 123. sarena
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام من پایه هشتم هستم ریاضی م ضعیفه دوست برم تجربی چیکار کنم ریاضی خوب بشه

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام . برای دریافت مشاوره کامل و نحوه مطالعه و برنامه ریزی با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 124. مرضیه
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم
  میتونم واسه ارشد فراگیر، حقوق برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام
   بعله شما برای مقطع تحصیلی ارشد میتونید هم رشته خودتون هم رشته دیگری رو انتخاب کنید

 125. احمد
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام من در سال کلاس هفتم معدلم ۱۹/۷۵ نوبت اول و دوم بیشتر و در سال کلاس هشتم معدل نوبت اولم ۱۸/۲۹ در کلاس نهم چه معدلی بگیرم میتونم برم رشته تجربی آیا شانسی برای رشته تجربی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   باسلام
   باتوجه به آزمون های مشاوره ای که ازشما گرفته میشود ،و برای بخش معدل بستگی به محل تحصیل شما دارد
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید

 126. فاطمه سادات حسینی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

  سلام من پایه نهم هستم و در روستا درس میخونم…و میخوام نمونه دولتی ثبت نام کنم ولی متأسفانه امسال معلم ریاضی خوبی نداریم و برعکس سالهای قبل که ریاضی بسیار خوبی داشتم امسال یاد نگرفتم و از همه بدتر اینکه معلم ما درس هارو کامل نمیکنه و برای مثال ما الان از فصل ۳ کتاب ۴ درس نخوندیم و پریدیم فصل ۴ و میترسم که آخر سال درس ها تکمیل نشده باشن و برای نمونه دولتی به مشکل بر بخورم…. میشه راهنمایی کنید که چکار باید انجام بدم که این مشکل رو برطرف کنم🙏🙏با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

   50 درصد قبولی شما در نمونه دولتی معدل شما است بقیه ان ازمون برای راهنمایی ومشاوره تخصصی تماس بگیرید

 127. مهدیه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام من در حال حاضر دانشجوی تر م چهار پیام نور در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم و می خواستم با دیپلم تجربی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کنم. من دو تا سوال دارم یکی اینکه ایا می تونم امسال هم در کنکور سراسری زبان و هم در کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟ و دو اینکه ایا اگر در یکی از این دو کنکور رشته ای در دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم آیا میتونم هم در رشته ی خودم در دانشگاه پیام نور و هم در رشته ای که دانشگاه روزانه قبول شدم به صورت همزمان ادامه تحصیل بدهم؟ اگر میشه من رو راهنمایی کنید با تشکر از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۷

   با سلام
   شما جازه ثبت نام اگر شرایط دیپلم و… را داشته باشید میتوانید در یک گروه ازمایشی نظری و دو گروه ازمایشی شناور شرکت داشته باشید برای سوال دوم به شرایط تحصیل همزمان اگر داتشه باشید فقط میتواند در ان پیامنور که تحصیل میکردین با یکی از رشته های قبولی تحصیل همزمان انجام دهید ولی در یک زمان در یک ورودی نمیشود

 128. محمد
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام من پایه دهم تجربی هستم من نوبت اول در یه مدرسه ای از این منطقه ۹ تحصیل کردم افتضاح بود نه از درسی اذیت و آزار می دادن من به یک مدرسه دیگه اومدم بد نیست اما خب خیلی سخت می خواستم بگم به نظرتون غرانتفاهی خوب هستش؟

  اگر میشه راهنمایی کنید

 129. محمد
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲

  دبیرستان دخترانه هدی دوره دوم خوب هستش؟
  غیرانتفاعی تهران

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام
   برای پسران خیر

 130. محمد
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲

  به نظرتون غیر انتفاهی هدی دبیرستان دخترانه خوبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز دبیرستان دخترانه هدی و یا مدارس های غیر انتفاعی زیادی هستن که میتوانید با بررسی شرایط خروجی ان مدرسه از لحاظ معلمان و یا امکانات رفاهی و شرایط تحصیلی مورد بررسی قرارا بگیرید و خوب به طور کلی مدارس های قابل قبول و خوبی هستن موفق باشید

 131. محمد
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام من پایه دهم تجربی هستم من نوبت اول در یه مدرسه ای از این منطقه ۹ تحصیل کردم افتضاح بود نه از درسی اذیت و آزار می دادن من به یک مدرسه دیگه اومدم بد نیست اما خب خیلی سخت می خواستم بگم به نظرتون غرانتفاهی خوب هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز به طور کلی مدارس های غیر انتفاعی از مدارس های دولتی و یا هیئت امنایی رتبه بهتری دارن و این بستگی دارد که در منطقه محل زنذگی خودتون چقدر به مدارس و انواع مدارس ها اشناییدارید که برای راهنمایی بیشتر .و بهتر توصیه میکنم با همکاران مرکز مشورت کنید موفق باشید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام
   با توجه به شرایط پیش آمده با یک برنامه ریزی درست و به موقع میتوانید به هدفتون نزدیک تر بشید
   جهت مشاوره تحصیلی آنلاین و برنامه ریزی با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید

 132. Deniz
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام وقت بخیر .
  میخواستم بدونم که اگه بخوای بری دانشکده افسری باید چه درسایی رو در کنکور بالا بزنی و این دانشکدها کجا هستش و شرایت این دانشکدها چطور هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت به خیر
   طبق آخرین کنکور برگزار شده تنها دانشگاه امام محمد باقر وزارت اطلاعات از طریق کنکور سراسری از بین داوطلبان آقا پذیرش انجام میدهد.دانشکده های افسری دیگر از طریق آزمون داخلی پذیرش انجام می دهند.
   که شرایط در هر یک متفاوت است.
   برای اطلاع از شرایط دانشگاه های افسری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام
   درس های زیر گروه یک تاثیر گذاره
   دانشگاه های افسری عموما داخل تهران است

 133. علی احمدی
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام ،از اصفهان تماس میگیرم ، میگه این شماره در دسترس نمیباشد ، نمیشه زنگ زد به 9099075307

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر
   تماس با شماره مرکز فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره امکان پذیر است .

 134. بینام
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام من دهم تجربی هستم و به اصرار خانوادم اومدم
  خودم علاقه و استعداد ور آرزو هام خیلی با هم فرق دارن
  از این که به آینده فکر میکنم میترسم چون نمی‌دونم که قرار چی بشه
  اصلا چطور باید مسیرمو مشخص کنم
  اگر میشه راهنمایی کنید تا مسیرمو مشخص کنم
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر میتونین تغییر رشته بدین و یا بعذ از دیپلم کنکور رشته دیگری رو بدین

 135. علیرضا
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من داشنگاه دولتی شاهرود قبول شده بودم ولی به خاطر مغایرت معدل گفتن دیگه قادر به ادامه از ترم دوم در اینجا نیستی ولی بعد تماس های زیاد گفتن باید صبر کنی همین موقع هم من درخواست دادم به دانشگاه آزاد برای همون رشته درخواستم قبول شده باید مدارک بفرستم الان میشه بگید اگه این مدارک رو بفرستم آیا اگه دانشگاه شاهرود تصمیم بر ادامه من داخل همین دانشگاه بگیره من می تونم مدارکم رو از آزاد بگیرم و داخل همین شاهرود ادامه بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 136. مهدی
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  من 16 سال دارم میخواستم بدونم اگه الان امتحانات سال دوازدهم را بدهم میتونم دیپلم بگریم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام. بله

 137. رضوی
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من رشتم شبکه و نرم افزاره ” فنی”
  آیا با دیپلم ۱۲ ساله میتونم در کنکور رشته های نظری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

   سلام .بله

 138. سارا
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام وقت بخیر ، برای قبولی یک درس در سال ۱۲ام فقط نمره درس در امتحان نهایی در نظر گرفته میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام. مجموع دو ترم

 139. یونس
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  راستش من سال دهم رشته تجربی هستم. الان از انتخاب رشته ای که داشتم پشمونم و میخوام تغییر رشته بدم (به فنی حرفه ای کامپیوتر). میدونم که درس های عمومی مثل عربی و زبان انگلیسی رو باید نمره بیارم ولی درس های تخصصی چطور؟ یعنی تاثیر داره؟ مثلا اگه زیست رو 0 بشم چی؟ چون که سال من من دانش آموز تجربی نیستم. ریاضی چطور؟ چون درس ریاضی مشترکه بین جفتشون اما ریاضی فنی حرفه ای فرق داره با ریاضی تجربی. لطفا راهنماییم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام . دروس تخصصی تجربی را باید آزمون دهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج دارین تماس بگیرین راهنماییتون میکنند

 140. Rozhina
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام، من پارسال کنکور انسانی دادم و دانشگاه دولتی قبول شدم،اما متاسفانه مشکلاتی پیش اومد ک دانشگاه من رو حذف کرد، سوالم اینه ک آیا سال بعد میتونم کنکور سراسری شرکت کنم؟ یا اگر دانشگاه پیام نور ورودی بهمن ماه شرکت کنم چطور؟ میتونم کنکور سراسری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر اگر شرایطش رو دارا باشین بله میتونین برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 141. abolfazl
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام ببخشید یه سوال خیلی مهم دارم ایا در دانشگاه پردیس میشه باکنکور ریاضی پزشکی خوند .خوشحال میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 142. ماهان
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من رشته ریاضی سال ۱۲ ام هستم.
  با توجه به شرایط این ۲ سال اخیر ک مدارس به صورت غیر حضوری هستش و مطالعه ها خیلی کم شده و سطح آموزش بسیار پایین اومده است و امسال هم باید کنکور بدم من میخواستم کمکم کنید که چجوری خودمو برسونم و با چه برنامه ای شروع کنم به مطالعه و آیا اصلا شدنی هستش که تو این ۳ ۴ ماه اخیر که تا کنکور مانده است خودم رو برسونم به درس ها و بتونم رتبه خوبی بدست بیاورم؟
  اگر شدنی هست من استارت کار رو با برنامه ریزی مشاور های خوبتون انجام بدم
  با تشکر از این که پیگیر هستید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر برای مشاره تحصیلی با مرکز تماس حاصل نماید.

 143. NY
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام خسته نباشید میشه سریع جواب بدید خیلی ضروریه من سال نهم هستم و قراره فردا اولیا فرم هدایت تحصیلی رو پر بکنن من اولویتم رشته تجربی هست بعدش دو رشته ریاضی و انسانی ولی به نظرتون اگه یه وقت تجربی نیاوردم این فرم رو چجوری پر کنیم که حداقل یا ریاضی یا انسانی بیارم یعنی بعد از تجربی بنویسیم ریاضی یا انسانی ممنون میشم سریع تر جواب بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام هدایت تحصیلی بستگی به نمرات شما در علوم و ریاضی دارد. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 144. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  درود بنده دیپلم حسابداری دارم میخواستم بدونم ایا میتونم برم رشته کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر اگر در کنکور ریاضی شرکت کنید و یا بدون کنکور می توانید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 145. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

  درود میخواستم بدون ایا امکانش هست با دیپلم حسابداری برم کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 میتوانید بدون محدودیت هر رشته ای که مدنظردارند ثبت نام و به تحصیل بپردازند.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 146. Y.A
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام
  من امسال انتخاب رشته دارم(نهم به دهم) و قصد دارم فقط در کنکور زبان شرکت کنم و تمام تمرکزم رو برای کنکور زبان بزارم
  معدلم هم تا به حال بالا بوده و همه رشته های نظری رو مطمئنن توی انتخاب رشته میتونم انتخاب کنم
  معدل سال هفتمم ۱۹.۸۰
  معدل سال هشتمم ۲۰
  و امسال هم عملکردم از سال های قبل بهتر بوده
  به نظرتون کدوم رشته رو انتخاب کنم که بتونم وقتم رو برای زبان بزارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر میتونین انسانی بخونین البته به استعداد و علاقتون نیز بستگی داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 147. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

  درود
  میخواستم بدونم ایا راهی وجود داره که با دیپلم حسابداری برم کارشناسی کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند و میتواند تغییر رشته داده و بر اساس سوابق تحصیلی وارد رشته مدنظرشان شوند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 148. ماهان
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام خیلی مهمه این مسعله لطفا جواب گو باشید
  من سال دهم هستم و رشتم انسانیه میخام تغییر رشته بدم برای ریاضی فیزیک ایا نمرات رشته انسانی برای تغییر رشته به ریاضی تاثیر داره؟ریاضیو در فرم هدایت تحصیلی الف اوردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر خیر، باید درس های پیش نیاز رشته ی ریاضی را با نمره بالاتر از 12 پاس کنید

 149. راستین
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام خسته نباشید من 11 ام ریاضی ام و میخام از دهم برم رشته طراحی دوخت بخونم معدل نهمم 19.79 و معدل دهمم 17.90 بود ..میخاستم بدونم برای ورود به اون رشته باید امثال هم پاس کنم؟یا مثل کسایی که میخوان انتخاب رشته کنن فقط معدل نهم و هدایت تحصیلیم مهمه؟ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت بخیر برای تغییر رشته باید پیش نیازها را با نمره بالا 12 پاس کنید

 150. Na
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام خسته نباشید من رشته ام کارشناسی کنترل ابزار دقیق است میخواستم بدونم میتونم برای کار شناسی ارشد رشته اصلی رو برق بزنم و رشته شناور و ابزار دقیق اتوماسیون صنعت نفت بزنم ممنون میشم جواب بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر برای ارشد می توانید رشته اصلی را مهندسی برق بزنید ولی برای رشته شناور باید بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 151. Nazli
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام لطفا اینو جواب بدین خیلی مهمه
  من میخام برم رشته ی تجربی
  معدل سال هفتمم17/57شد تقربا علوم فک کنم ۱۶یا۱۷ب بالا بود
  و هشتم14
  ولی امسال علومم مطمئنم بالای18میشه
  و امسال ک نهمم امتحانای قبل ترم۱رو زیاد خوب ندادم طوری که اگه الان همرو خوب بخونم فک کنم معدل نوبت اولم میشه17یا18حداقل
  اگه من الان نوبت دومم بشه۱۹ب بالا میتونم تجربی بردارم
  خیلی استرس دارم لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام. نمره علوم خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری برای تجربی داشته باشید

   • Nazli
    ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

    اگه علوم کلا20بشه
    و معدل نوبت اولم۱۷ب بالا اوکی میشه؟؟
    و یسوال دیگه اینکه برا نوبت دوم نوبت اولم با نمره های نوبت دوم جمع میشه یا فقط امتحانا و فعالیتای درسی اینایی و ربطی ب امتحانای نوبت اول نداره.

    • کارشناس ارشد
     ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

     سلام وقت به خیر
     برای مجاز شدن ورود به رشته تجربی میانگین نمرات 3 سال شما گرفته شده و درصورت کسب حد نصاب نمره میتوانید وارد این رشته شوید.
     برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 152. مهدی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام من دهم تجربی هستم برنامه ریزی درست ندارم تو درسم و وقتی پیش خودم میگم این کارو انجام بدم در طول روز اون کارو انجام بدم ولی بازم ی درسی رو عقب میوفتم درس زیست رو درست نمیتونم بخونم ‌و مشکل اساسی ک دارم حتما باید معلم سوال بگه تا بخونم وگرنه سوال نده از متن درس نمیتونم بخونم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر برای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

   • Amir
    ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

    لطفا جواب بدهید متشکرم

 153. احمدی
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  با سلام و خسته نباشید ببخشید با نوشتن مقاله میشه ارشد امنیت اطلاعات فناوری اطلاعات رو خوند
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر ارتباطی ندارد برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 154. نسیم
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  باسلام و عرض ادب
  من سال۹۱کارشناسی صنایع شیمیایی گرفتم دانشگاه آراد باتوجه ب رشته م برای ارشد چی بخونم مناسبه درحالی ک دیپلم کامپیوتر هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت بخیر میتونید وارد حوزه شیمی و بیو شیمی بشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 155. پوریا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام من کلاس نهم هستم کلاس هفتم علوم ۲۰ هشتم ۱۸ و امثال هم احتمال خیلی زیاد بالای ۱۸ میارم و ریاضی هفتم۱۸ هشتم ۱۵ نهم هم به احتمال خیلی زیاد بالای ۱۷ میگیرم و من الان قصد ورود به رشته تجربی دارم خواستم بدونم که چقدر احتمال داره من تو رشته تجربی قبول شم
  و اولویت الف در بیام

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر معدلتون رو بالای 18 نگه دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 156. Parsm
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام من قصد ورود به رشته تجربی دارم من علوم هفتم ۲۰ هشتم ۱۸نهم احتمال خیلی زیاد بالای۱۸ هستم و ریاضی هفتم ۱۸ هشتم ۱۵ و نهم هم به احتمال خیلی زیاد بالی ۱۷ هستم خواستم ببینم تجربی برای من اولویت الف میوفته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام بله میوفتید

 157. زینب
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

  من سال دوازدهم هستم میخواستم واسه درس موندم برنامه ریزی داشته باشم اما هر برنامه ای میزارم نمی تونم طبق اون پیش برم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام وقت بخیر برای برنامه ریزی میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 158. شمسی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من دهم تجربی هستم هرچقدر درس میخونم اما نتیجه خوبی نداره چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقتتون بخیر شما احتیاج به برنامه ریزی درست و متناسب با شرایط و روحیات شما است جهت مشاوره با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 159. ملینا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من میخواستم دبیری بخونم ولی از دانشگاه فرهنگیان نه و از یه دانشگاه دولتی دیگه ای. میخواستم بدونم بازم استخدام اموزش و پرورش میشم یا فقط و فقط باید از فرهنگیان برم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش باید در ازمون اموزش و پرورش شرکت کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 160. کیانا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام خسته نباشید من دارم کارشناسی روانشناسی دانشگاه آزاد میخونم میتونم رشته دوم تو پیام نور بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر بله میتونید بخونید ولی باید همزمان تموووم کنید

 161. راد
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام ببخشید هزینه مشاوره چقدره؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر هزینه مشاوره در زمانی که تماس میگیرید به صورت گویا اعلام میشود موفق باشید

 162. شیرین
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام من رشته تجربی در دبیرستان میخونم خواستم ببینم امکانش هست که بدون تغییر رشته کنکور ریاضی بدم؟ و شرایط جدید کنکور که اعلام شده در مورد سوابق تحصیلی چون رشته من تجربی بوده تاثیری رو کنکور ریاضیم خواهد گذاشت یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام .1401 بله

 163. Mohammad
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام من دیپلم مکانیک خودرو دارم و چگونه باید رشته مکانیک سیالات بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

   سلام شما میتونید کاردانی و کارشناسی همین رشته رو بدون کنکور بخونید برای ارشد گرایش سیالات را انتخاب کنید

 164. محمد مهدی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۷

  سلام خسته نباشید من الان نهم هستم دوست دارم که در آینده پلیس مبارزه با مواد مخدر باشم میشه از رشته مهندسی مکانیک برم دانشگاه افسریه

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقتتون بخیر دانشگاه افسری شرایط سنی دارد جهت مشاوره با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

  • رضا
   ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   اب قطع کرکره پایین بچه تو رو چه به مواد اخه

 165. شیرین
  ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام من فقط یک سوال خیلی مهم دارم که شاید بتونه یه مشاور تحصیلی بهم پاسخ بده
  چجوری باید اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام جهت دریافت مشاوره میتوانید تماس بگیرید و مشاوره تحصیلی کامل دریافت کنید

  • زینب
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   من سال دوازدهم هستم میخواستم واسه درس موندم برنامه ریزی داشته باشم اما هر برنامه ای میزارم نمی تونم طبق اون پیش برم

   • کارشناس ارشد
    ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

    سلام وقت به خیر
    مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی باید شخصی باشد و با توجه به شرایط و سطح شما تدوین شود.
    برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 166. امیرحسین
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم نقشه کشی معماری دارم ورشته ماکنکورنداره ومیتوانم دردانشکده روزانه رایگان براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کرده بخوانم من سوالم اینجاست که ماچون دررشته خودمون کنکورنداریم میتونم به رشته های دیگرفنی بدون کنکوربرم؟
  وآیامیتونم مهندسی بخونم مهندسی معماری یامهندسی مکانیک؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام اگر جز نظام اموزش جدید باشید میتونید کنکور رشته های نظری شرکت کنید

 167. Amir hosein
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام بنده امسال دوازدهم هستم و رشتم شبکه و نرافزاررایانه هست میخواستم برای سال 1401 در کنکور ریاضی شرکت کنم با توجه به اینکه به تازگی اعلام شد تاثیر معدل 40 درصد در کنکور می باشد میتونم در کنکور ریاضی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام
   بله میتونین شرکت کنین ولی سوابق تحصیلی ندارین

 168. محبی
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدو دانشگاهای دولتی تربیت بدنی درقم بطور تفکیک شده هستن یاخیر؟
  واینکه برای ورود دردانشگاه بارشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد قم بهتره یاپیام نور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام کلاسهای تئوری مشترک تشکیل میشه ولی عملی ها جدا هستند و آزاد بهتر از پیام نور میباشد.

 169. student
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام من نهم ام و معدل مهر ماه م زیاد خوب نبود اگر ماه های بعد جبران شه تاثیر خاصی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام میتونی در امتحانات نیمسال جیران کنی و معدلت را افزایش بدید

 170. محمد ذاکری
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام ، پذیرفته شده دوره روزانه کنکور ۱۴۰۰ هستم ولی در کنکور زبان مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه نشده بودم . آیا می توانم در کنکور زبان ۱۴۰۱ دوره روزانه شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت بخیر اگر دانشجوی دوره روزانه هستید برای شرکت در دوره روزانه باید مجدد انصراف بدین

 171. y.
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام من کلاس نهم هستم وامسال میخوام رشته انسانی بیارم من کلاس هفتم وهشتم معدلم 19به بالابودامسال هرچی درس میخونم یادنمیگیرم وسرجلسه امتحان یاپرسش یادم میره من خیلی درس میخونم ولی توذهنم نمیره اگه اینجوری پیش برم میترسم رشته نیارم میشه کمکم کنیدچجوری درس بخونم تایادبگیرم مخصوصاریاضی رو؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیر برای بادگیری ریاضی باید بطور مستمر حل تمرین داشته باشید و دوره کنید حتما مباحث رو

 172. Mahdis
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام من دهم انسانی هستم میخواستم بدونم برای آماده شدن برای کنکور گاج بهتره یا قلم چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام وقتتون بخیر
   اگر منظورتون آزمون هست بستگی به سطح دانش آموز داره

 173. Danial
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من کلاس ۹ به رشته تجربی علاقه دارم معدل زیر 19.2۰ نداشتم اگر برم رشته تجربی موفق میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 174. Kosari
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۳

  سلام از کارودانش وارد معماری شدم ، چه دانشگاهیی میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام
   برای اطلاع کامل از رشته ها و دانشگاه ها با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 175. سارا
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام ببخشید از وسط سال تحصیلی یعنی مثلا از الان میشه تغییر رشته داد از انسانی به تربیت بدنی سال دهم

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقتتون بخیر خیر در پایان سال تحصیلی میتوانید تغییر رشته بدهید و باید دروس اختصاصی رشته تربیت بدنی را در تابستان پاس کنید

 176. Zahra
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم هنرستان،طراحی و دوخت دارم میخواستم بدونم اگه بخوام در رشته دیگه ای شروع به تحصیل کنم باید چیکار کنم؟؟
  باید دوباره برای مقطع دبیرستان ثبت نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام
   در صورتی که نظام جدید (6-3-3) باشید میتونید بدون کنکور وارد رشته های دیگر شوید.برای اطلاع از رشته ها با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 177. Nazi
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام وقتتون بخیر من امسال کنکوری هستم دوازدهم
  رشتمم انسانیه
  نیاز به برنامه ریزی دارم تو مقالتون از مشاور تحصیلی رایگان ذکر شده بود
  آیا واقعا چنین هست؟
  برنامه ریزی میکنه هر هفته و گزارش کار هم میخواد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقتتون بخیر مشاوره به صورت تلفنی است 9099075307

 178. محدثه پرچمی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام وقت بخیر
  من سال یازدهم رشته فنی هستم، میخواستم بدونم برای کنکور تربیت معلم چه دروسی رو باید بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر در صورتی که نظام آموزشی 6-3-3 باشید مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری ندارید.قصد شرکت در کنکور هریک از گروه های آموزشی را دارید باید دروس همان رشته را مطالعه بفرمایید.

 179. کوثر نجفی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۵

  سلام من رشتم معماری هستش از کارودانش وارد این رشته شدم ، خواستم بدونم در پایه دوازدهم با معدل بالای ۱۸ ینی سوابق تحصیلی دون کنکور در دانشگاه امیر کبیر درس بخونم؟ من واقا نیاز دارم جواب سوالمو بگیرم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر دانشگاه امیر کبیر پذیرش بدون آزمون ندارد.

 180. علی
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

  ببخشید کتاب برای دهم پایه بخریم یا جامع؟ و همینطور برای یازدهم و دوازدهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   اگر در درس خاصی ضعف دارین بهتره کتاب پایه رو تهیه کنین

 181. حنا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

  سلام .
  ببخشید برای رشته عکاسی مدرک دانشگاه پارس تهران معتبر تره یا دانشگاه آزاد تهران مرکز ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۵

   سلام
   غیر انتفاعی پارس این رشته رو تخصصی تر بررسی میکنه ولی از لحاظ اعتبار مدرک هر دو تقریبا در یک سطح هستند.

 182. ساسان
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من معافیت پزشکی چشم واسه سربازی دارم و لیسانس روانشناسی میخونم میخواستم ببینم با معافیت سربازی میتونم پرونده نظام روانشناسی بگیرم و وارد نظام روانشناسی بشم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام بستگی به نوع بیماری شما داره بعضی بیماری خیلی سخت می تونن وارد این حوزه بشن

 183. frykamali@gmail.com
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من. امسال دوازدهم حسابداری هستم. خواستم بدونم. روزی چند ساعت درس بخونم آخه همش استرس کنکور دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام
   قبولی برای کنکور سراسری به عوامل زیادی بستگی داره که میتونید برای اطلاع از اون تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنماییتون کنن.

 184. هستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام من دوازدهم تجربی هستم ایا امکانش هست رشته روانشناسی بدون کنکور ازتجربی دانشگاه سراسری همون دولتی قبول بشم میدونم از انسانی میشه اما از تجربی هم این امکان هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام بله میشه از کنکور تجربی هم وارد روانشناسی شد

 185. هستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام من دوازدهم تجربی هستم ایا امکانش هست رشته روانشناسی ازتجربی دانشگاه سراسری همون دولتی قبول بشم میدونم از انسانی میشه اما از تجربی هم این امکان هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام بله از کنکور تجربی هم میشه وارد شد

 186. امیرمحمد
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام. من امسال کلاس نهم هستم و میخام در ازمون نمونه دولتی شرکت کنم. خواستم ببینم چه کتاب کمک درسی ریاضی برای شرکت توی ازمون نمونه دولتی خوبه؟ ایا کتاب iQ گاج مناسب هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام بله مناسب هست ولی برای گرفتن منابع آزمون تماس بگیرید

 187. محمد
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام
  من فوق دیپلم تکنولوژی آموزشی از (دانشگاه علم کاربردی) دارم ،و مدرک پیش دانشگاهی ندارم
  دیپلم تجربی دارم ،آیا میتونم برای دانشگاه فرهنگیان کنکور بدم ،اگه نه شما واسه ادامه تحصیل کجا رو پیشنهاد می دهید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام با داشتن دیپلم و کاردانی میتونی کنکور رشته های نظری رو شرکت کنی

 188. سارا صداقت
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشید .. ببخشید من دوتا سوال داشتم .. یکی اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته فنی سال ۱۴۰۱ برگزار میشه یا نه؟ و اینکه میشه از طریق مدرک کاردانی فناوری اطلاعات برای کارشناسی نرم افزار خوند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام بله برگزار خواهد شد و میشه رشته را تحصیل کرد

 189. دانیال
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاوران عزیز، من کلاس نهم هستم و می خوام رشته علوم انسانی رو انتخاب کنم ولی به رشته هایی مثل روانشناسی و روانپزشک علاقه دارم می خواستم بدونم برای رسیدن به این رشته از چه راه هایی باید وارد بشم مخصوصا رشته روانپزشک ممنون میشم بگید

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام روز بخیر برای رشته روانشناسی باید دیپلم نظری انسانی بگیرید و در کنکور انسانی شرکت کنید

 190. Zahra
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم میخوام کنکور انسانی بدم و برم دانشگاه فرهنگیان میتونم برم ؟؟دانشگاه فرهنگیان چه شرایطی دارع؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   بله.در صورتی که دیپلم نظام جدید هستید میتوانید در کنکور انسانی شرکت کرده و در صورت کسب رتبه و تراز کافی وارد این دانشگاه شوید
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 191. هانیه
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خسته نباشید من دیپلم رشته عکاسی دارم میخواستم بدونم میشه تو دانشگاه رشته ارتباط تصویر رو برم چون عکاسی داره و زیر شاخه عکاسی هست و اینک اگه نمیشه باید چه کار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام
   بله.در صورتی که دیپلم نظام جدید دارید میتوانید رشته های غیرمرتبط با دیپلمتون رو هم انتخاب کنید
   برای مشاوره درباره رشته های مجاز با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 192. ابوالفضل
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۹

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم خواستم بدونم اگر دو تا درس دوازدهم نهایی رو پاس نکرده باشیم میتونیم دانشگاه پیام نور یا آزاد ثبت نام کنیم و از دانشگاه مهلتی برای پاس کردن بگیریم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت به خیر این مهلت را باید واحد آموزش دانشگاه به شما بدهد تا بتوانید ثبت نام را انجام دهید در غیر این صورت برای ورودی بهمن ماه اقدام نمایید.

 193. حدیث
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام خسته نباشید
  من دانشکده تربیت بدنی یزد قبول شدم (کاردانی)
  دانشگاه کاشان رو هم اوردم میخواستم بدونم چطور میتونم اولویتم رو از یزد به کاشان تغیر بدم.

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام
   باید از قسمت سیستم پاسخگویی سایت سنجش.درخواست ثبت نمایید.برای ثبت درخواست میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 194. نسیم قنبری
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام . یه دبیر ورزش میشه استاد دانشگاه بشه؟ اگه میشه شرایطش به چه صورت هست و حقوقش تقریبا چقدره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام
   باید مدرک شما دقیقتر بررسی بشه و اینکه باید فراخوان های جذب مدرس دانشگاه هارا دنبال کنید

 195. Dani
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام ببخشید من کلاس نهم معدلم ۱۹:۵۵ شد و الان دهمم و برای شروع سال تحصیلی خیلییی استرس دارم در حدی که نمیتونم برای خوندن درس تمرکز کنم فکرم همش درگیره و خیلی میترسم که معدلم بیاد پایین واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
  رشتمم تجربیه

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام روز بخیر خب قطعا دوره دهم یازدهم دوازدهم بدلیل ابنکه در کنکور حایز اهمیت هستش نیازمند گذاشتن وقت بیشتر و تمرکز بیشتر هستش و شما خب درستون خوب هستش قطعا موفق میشید جای نگرانی نیست

 196. Taraneh
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کتبی ۱۴:۰۲ و معدل نهایی ۱۶:۸۸
  شرط قبولی در دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا مشهد
  چنددرصد است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت به خیر حداقل معدلی برای ورود به دانشگاه های غیرانتفاعی تعیین نشده بستگی به معدل و انتخاب رشته ی دیگر داوطلبان هم دارد.اما با توجه به معدل شما احتمال قبولی 60 درصد است.

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    سلام هرچقدر معدل بالاترباشه بهترهست

 197. هانیه موذنی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

  پارسال دهم نگارگری خوندم اما علاقه به معماری داخلی دارم اما هیچ مدرسه ای ثبته نام نکرد امسالم دوباره خاستم برم معماری اما بازم نشد میخام از یه رشته ایی بخونم ک آینده بتونم برم معماری داخلی چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   با سلام
   باید رشته ریاضی بخوانید.

 198. محمدرضا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام و وقت بخیر
  دیپلم فنی حرفه ای دارم میخوام به مدرسه نشون بدم چه مدارکایی میخواد که از مدرسه بتونم دیپلم رو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت بخیر.
   از طریق خود مدرسه پیگیری کنید.

   • زینب
    ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

    سلام خسته نباشید
    من یه سوال داشتم من پارسال دهم حسابداری فنی رو گذروندم و امسال که یازدهم هستم از مهرماهش تصمیم گرفتم که در حسابداری کار و دانش تحصیل کنم به من گفتن که باید برگه در خواست تغییر شاخه رو پر کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

     سلام بله بعد از تکمیل فرم باید امتحانات کار و دانش را شرکت کنید

 199. هستی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

  برای ارشد حقوق جزا به نظرتون دانشگاه علوم تحقیقات برم یا تهران مرکز یا کرج؟؟ رتبه ام ۸۷۳۰ شده

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در دانشگاه ازاد اگر براساس اولویت بخوایم بگیم اول علوم تحقیقات بعد تهران مرکز بعد کرج است موفق باشید

 200. کوثرم
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام من رشتم معماری داخلی هستش از فنی رفتم ، دانشگاه میتونم شهرسازی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت به خیر دانش آموزان فنی حرفه ای اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های فنی در مقطع کاردانی را داشته باشند مجاز به انتخاب رشته ی رشته های مرتبط هستند اما نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر انتخاب رشته در دانشگاه های دیگر ندارند و میتوانند در یکی از گروه های آزمایشی کنکور سراسری شرکت کرده یا بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه های ارائه کننده این رشته ها اقدام نمایند.

   • کوثرم
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

    ینی میتونم با شرط معدل خوب توی این سه سال شهرسازی بخونم؟

   • کوثرم
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

    ینی میتونم با شرط معدل خوب توی این سه سال شهرسازی بخونم؟

    همون سال اول منظورمه خیلیا میگن نه فقط میتونم تو همون رشتع معمارب داخلی درس بخونم

 201. محمد رضا میاحی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام بنده دیپلم حسابداری دارم و امسال علمی کاربردی ثبتنام کردم رشته حقوق قضایی تا اینجا اوکی بوده فقط یه سوال دارم این هشتش ک اگه حقوق قضایی بخونم واسه لیسانس یا ارشد میتونم حقوق بین الملل بخونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام لطفا با مشاوران مجموعه تماس بگیرید تا کامل راهنمایی بشید

 202. المیرا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام خسته نباشید ببخشید اگر ارشد آزاد مجاز شده باشیم میتونیم تو انتخاب رشته پردیس خودگردان و غیر انتفاعی هم بزنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت به خیر مجاز بودن شما در انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی یا خودگردان در بخش سایر دوره ها مشخص می شود.

 203. محمد
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام خسته نباشید.
  بنده بومی کرمانشاه هستم آیا میتونم در رشته روانشناسی دانشگاه تهران تحصیل کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

   سلام وقت به خیر برای ادامه تحصیل در این رشته و داشگاه شما موظف به شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه و تراز قبولی در این دانشگاه را هستید.

 204. Cvbnm..
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام خسته نباشید من آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول شدم
  الان باتوجه به انتخاب رشته ای که امسال کردم میتونم همون رشته مورد علاقم درس بخونم؟

 205. Cvbnm
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام خسته نباشید من آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول شدم
  الان باتوجه به انتخاب رشته ای که امسال کردم میتونم همون رشته مورد علاقم درس بخونم؟

 206. محمد
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام خسته نباشید.
  من بومی استان کرمانشاه هستم.
  آیا میتونم در رشته روانشناسی دانشگاه تهران تحصیل کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام بله میتونید بصورت انتخاب رشته سراسری تهران را انتخاب کنید

 207. فرناز
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام وقت بخیر می خواستم بپرسم برنامه‌ریزی روزانه بهتر یا هفتگی و روش برنامه‌ریزی شما چطوری هستش مثلاً از ساعت 6 تا 8 شیمی فصل 1 یا روش دیگه ای دارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   ببینید انواع برنامه ریزی ها اعم از حجمی و … وجود داره…نوع این برنامه ها شخص به شخص متفاوت است ممکن است هرکسی با یک سبک برنامه کنار بیاد اما به صورت استاندارد باید به ازای هر ۷۵ دقیقه یک ربع استراحت وجود داشته باشد

 208. خانم تیموری
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  باسللم من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر هستم علاقه خاصی به رشته پرستاری دارم و میتونم در کنکور سراسری شرکت کنم برا پرستاری ؟ میشه راهنمایی کنید ازچه راهی میشه رفت تو این رشته ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت شما به خیر برای قبول شدن در رشته پرستاری شما باید کنکور سراسری تجربی را شرکت کنید و بر اساس رتبه و ترازی که کسب میکنید انتخاب رشته را انجام داده و پس از قبولی وارد این رشته شوید.تنها راه وارد شدن به رشته پرستاری شرکت در کنکور سراسری است.

 209. زهرا
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام با فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی میتوان برای استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای استخدامی در اموزش و پرورش با توجه به رشته و مقطع تحصیلی امکان پذیر است و در زمان ثبت نام این ازمون در سایت سنجش میتونید اقدام به ثبت نام کنید البته شرایط دیگر این وزارت را بررسی و سپس اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 210. مریم
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام
  من فارق التحصیل رشته اموزش پرورش ابتدایی از دانشگاه ازاد کرج هستم میخواستم بدونم میتونم بدون ازمون تو رشته پرستاری شرکت کنم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام مریم
   ن متاسفانه شما نمیتونید پرستاری بدون ازمون بخونین

 211. مهدی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام درسته برای رشته های مصاحبه دار حداکثر تا دو مصاحبه دعوت میشیم یعنی از دومی به بعد دیگه دعوت به مصاحبه نمیشیم و اگه اون دو مصاحبه رو رد بشیم بر اساس اولویت رشته بدون مصاحبه رو قبول میشیم؟ و اگه از یک دانشگاه دارای مصاحبه مثلا ده رشته رو اولویت بزنم برای همه یک مصاحبه هست؟ و اگه از مصاحبه رد بشم از همه رشته ها رد شدم و رشته های دانشگاه های دیگه برسی میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید🌷

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   خیر رشته هایی که مصاحبه دارند در صورتی پذیرفته نشدن اولویت های بعدیتون بررسی میشه

 212. زهرا امین
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام من دخترم دهم انسانی اگه بخواد به کارودانش تغییر رشته بده چه درسایی رو باید امتحان بده؟

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام لیست دروس کاردانش را مدرسه بهتون میده

 213. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام من کلاس نهم هستم و متاسفانه برای هدایت تحصیلی یک نمره توی درس ریاضی کم آوردم و نمیتونم برم تجربی خواستم سوال کنم راهی هست که بتونم برم رشته تجربی؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام باید حتما نمرات لازم رو برای انتخاب هر رشته داشته باشید

  • G
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

   رتبم ۲۹هزار شده ب نظر شما بمونم یا برم؟انتهاب رشته کنم اصلا؟

   • moshaverarshad
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

    سلام روزانه که نمیشه ولی بستگی به رشته و دانشگاه دلخواهت داره

 214. H
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  معدل پایه نهم من (معدل کل ۱۸/۵۷)هستش تا به حال تجدید هم نداشتم و نمرات سال هفتمو هشتمم خوب بودع فقط کمی نهمم تو ریاضی کم اوردم و ۱۵ شدم ایا امکان داره تجربی انتخاب کنم

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام اره میتونی باید در طول سه سال میانگینت بالای 15 باشه

 215. هادی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من میخواهم به رشته ی تجربی برم و هنوز نمیدونم که میتونم برم یا نه من در
  هفتم معدلم : ۱۹.۷۲
  نمره ی علوم :۲۰
  نمره ی ریاضی :۱۹

  در هشتم معدلم: ۱۹.۸۵
  نمره ی علوم: ۱۹.۵
  نمره ی ریاضیم ۱۸

  در نهم معدلم : ۱۸.۵۲
  نمره ی علومم : ۱۸
  نمره ی ریاضیم با ارفاق و حساب نمره ی مستمر :۱۳
  و ضریب نمرات نهمم : ۲۶۰
  آیا میتونم برم تجربی،؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام اره میتونی ولی شاید در اولویت ب باشه

 216. امید
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام بنده درحال تحصیل در مقطع کاردانی نرم افزار هستم و در بهمن سال 00 مدرکم رو دریافت خواهم کرد. ( با دیپلم تجربی سه ساله نظام قدیم وارد این مقطع شدم)
  میخواستم بپرسم
  1-آیا میتونم برای کنکور سراسری 01 ثبت نام کنم؟
  2-آیا باید کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنم یا همان قدیمی ها کفایت میکنه؟
  (البته به احتمال زیاد اگر قسمت بشه که کنکور 01 شرکت کنم، کنکور ریاضی رو برای شرکت در نظر دارم)

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام بله میتونید و کتاب های کنکور نظام جدید را باید استفاده کنید

 217. علی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام من دیپلم رشته فنی دارم چیکار کنم برای کنکور1401رشته انسانی رتبه بیارم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام نیاز به یک برنامه ریزی و مشاوره خوب برای دروس تخصصی داری

   • علی
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۱

    سلام ممنونم ایا مشاوری مدنظرتون هست من با این شماره ها تماس میگیرم با گوشی بوق نمیخوره

 218. Hp
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام ببخشيد از طریق کدوم رشته های هنری ميتونم به طراحی صنعتی برسم؟؟ و آیا رشته گرافیک هزینه زیادی می خواد؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام از طریق رشته های مرتبط میتونی

 219. H
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام ببخشيد از طریق کدوم رشته های هنری ميتونم به طراحی صنعتی برسم؟؟ و آیا رشته گرافیک هزینه زیادی می خواد؟

 220. محمدرضا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام
  برای تک ماده کردن نیاز به امضاء سرپرست هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام خیر

 221. روح الله
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

  سلام وقتتون بخیر…
  یه سوال داشتم
  من امسال دیپلم انسانی گرفتم و می‌خوام سال بعد برای کنکور تجربی شرکت کنم
  به نظر شما این کار درسته؟؟؟یعنی بعد یک سال میتونم رتبه بیارم و دانشگاه دولتی قبول بشم؟؟؟
  از اطرافیان که همه میگن نمیتونی و فقط و فقط هم استدلالشون آدم هایی هست که دورواطرافشون بودن و نتونستن رتبه بیارن
  میگن به نوعی آب تو هاون کوبیدنه
  نظر شما چیه؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام اگه برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشی میشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   شما با مرکز مشاوره تماس بکیرین اطلاعات لازم رو بهتون میگیم

 222. علی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام میخواستم بدونم ایا با مدرک کارشناسی فراگیر پیام‌نور (بدون کنکور) میتونم کنکور ارشد شرکت کنم و برم دانشگاه دولتی ؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام اره مشکلی نداره

 223. مصطفی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام
  من دارای یک مدرک کارشناسی ناپیوسته در رشته کشاورزی و ارشد شیمی آلی هستم.
  ایا میتونم یک مدرک کارشناسی دیگه بصورت ناپیوسته بگیرم؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام اگه مشکل نظام وظیفه نداشت باشی اره میتونی

 224. Maya
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام ببخشید من دهم تجربیم خواستم بدونم اگه بخوام تغییر رشته بدم برم کار و دانش باید دوباره از دهم شروع بکنم یا میرم یازده؟

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام باید الان درخواست کنی و ازمون کتابهای تخصصی رو تابستون میدی

 225. ستین
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام پنج ساله پشت کنکورم و امسالم درس نخوندم دارم دیوونه میشم بی هدف و بی انگیزه ام و نمی‌دونم چکار کنم چون خانوادم بهم اعتماد ندارن ک بذارن دوباره بمونم تا برم رشته داروسازی

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

   تلاش تلاش برنامه ریزی هدفمند و منطقی

 226. نا شناس
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام خسته نباشید.
  من در رشته هوشبری لیسانس گرفتم اما پشیمون شدم و طرحم رو هم نرفتم و تصمیم دارم برای سال بعد کنکور ریاضی شرکت کنم.اگر قبول بشم باید شهریه بپردازم؟از جایی شنیدم که باید شبانه انتخاب رشته کنم این مسئله درسته؟راهکاری در صورت درست بودن این مسئله وجود نداره؟ممنون میشم کمکم کنید.

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام
   بله شما بخوایین انتخاب رشته کنید مجدد روزانه نمیتونید

 227. علی
  ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام . من العا میخوام برای کلاس دهم غیر انتفاعی ثبت نام کنم معدل ترم دومم ۱۷.۷۶ شده ایا میتوانم ثبت نام کنم؟

 228. فردین
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم شاید ربطی به این مطلبی که گذاشتین نداشته باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید چون کل زندگیم رو هواست ، من حقیقتش امسال برای کنکور سراسری 1400 ثبت نام کردم و مشکل پوکی استخوان بالای 2.5 درصد دارم که طبق قانون نظام وظیفه باید 100 درصد معاف دائم میشدم طبق قانونی که خودشون گفتن و متاسفانه از آنجایی که سرباز کم دارن حق خیلی ها رو ضایع میکنن و میفرستن برای سربازی از جمله خود من که بجای معافیت دائم فعلا6ماه معافیت موقت دادن الان من توی وضعیت بلاتکلیفی هستم یعنی این همه زحمتی که کشیدم درس خوندم برای کنکور الان هدر میره یعنی راهی نیست که به بنده تا زمان مشخص شدن تکلیف نهایی فرصت ادامه تحصیل بدن در صورتی که امسال اگر کنکور سراسری 1400 قبول بشم و موقع ثبت نام برای دانشگاه از بنده مدارک مربوط به نظام وظیفه که یا برگ معافیت تحصیلی هست یا کارت معافیت پزشکی یا کفالت دائم و یا کارت پایان خدمت که با توجه به وضعیت من بنده به مشکل برمی خورم تو رو خدا اگه راهکاری هست بهم بگین ممنونتون میشم

 229. Cvbnm
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ببخشید امکانش هست تیزهوشان امسال نسبت به سالهای دیگه آسونتر بدن چون کل. سال نهم تدریس آنلاین بوده

  • مشاور ارشد
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر آزمون تیزهوشان همان طور که از اسمش پیداست آزمون نفرات تیزهوش هست و انتخاب کسانی که از ذهنیت قوی تری برخوردار هستند

 230. فاطمه
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من رشتم هنر و شغل زنان زایمان و دوست دارم و یازدهم هستم میشه بگید بایدچیکار کنم تا بتونم درسشو بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام این رشته رو فقط از طریق کنکور تجربی میتونی واردش بشی

 231. ا .ب
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

  سلام من یازدهمم رشته تجربی و میخام هم کنکور تجدبی و هم کنکور هنر بدم ایا میشه برای کنکور رشته انیمیشن سازی رو انتخاب کنم و باید چه درسایی رو بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام اره میتونی ولی باید دروس تخصصی کنکور هتر رو خوب بخونی

 232. آرینسا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم میشه با کنکور زبان تو دانشگاه فرهنگیان قبول شد؟
  یعنی فقط کنکور زبان بدم

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام خیر باید کنکئر رشته های نظری بدی

   • آرینسا
    ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

    مرسی

 233. شیدا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام من میخوام بعد امتحانات خرداد شروع کنم به خوندنه درسایه دهمو یازدهم میشه ولی نمیدونم دقیقا چجور برنامه ریزی کنم که تااول مهر درسارو خونده باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام برای گرفتن مشاوره و برنامه ریزی تابستون تماس بگیر اینجا نمیشه برنامه ریزی داد

 234. آیسان
  ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام من پشت کنکوریم… راستش از طرفی عشق به پزشکی دارم ولی از طرف دیگر واااقعا علاقه ای به درس خواندن ندارم … اصلا امیدی به این زندگی ندارم… خواهشا کمکم کنید چکار کنم … در ضمن به هنر هم علاقه دارم ولی به خاطر نبود آینده شغلی هنر نرفتم

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام آیسان
   شما لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید شمارو وصل کنند به کارشناس مربوطه که بتونه راهنمایی های لازم براتون انجام بدهند

 235. میلاد
  ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۸

  سلام
  من در سال هشتم یک بار برای یک درس تک ماده زدم
  ایا الان که دوازدهم هستم میتونم دوباره از تک ماده استفاده کنم؟؟

  • moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام برای هر مقطع دوره اول و دوم میتونید یکبار اقدام کنید

 236. امین
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام من دیپلم نظام قدیم تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم برا ثبت نام بدون کنکور مهرماه 1400 مترجمی زبان پیام نور واحد اسلامشهر شرکت کنم؟

 237. حمیئ
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  من دیپلم نظام قدیم تجربی هستم میخواستم بدونم با دیپلم نظام قدیم(بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی) میشه برا ثبت نام بدون کنکور مهرماه 1400 دانشگاه پیام نور اسلامشهر اقدام کرد

 238. Naxi
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

  هررشته ای بخام برم باید امتحانشو بدم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام بله

 239. Nazi
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام من سال اول دبیرستانم رشته حسابداری کاردانش میتونم رستم عوض کنم برم انسانی
  اگه نمیشه چه رشته هایی می تونم برم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام نازی
   شما جهت تغییر رشتتون باید امتحانات رشته انسانی بدین در صورتی که قبول بشین میتونین رشته انسانی انتخاب رشته کنی

 240. آرزو.م
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام من درحال حاضر دانشجو روزانه هستم،میتونم که دوره لیسانس رو به فوق دیپلم عوض کنم؟؟؟ یعنی بجای چهار سال دوسال درس بخونم؟
  چون میخام برای دانشگاه فرهنگیان دوباره کنکور شرکت کنم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام ارزو
   در صورتی که 80 واحد پاس کنسد و مدیر اموزشی دانشگاهتون براتون معادل فوقع دیپلم بزنه با توجه به رشته ای که دارین اونوقت میتونین مدرک فوقع دیپلم بگیرید

 241. مخاطب
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام خدا قوت
  من امسال پایه دهمم انسانیو اگر امتحانات خرداد و دی و شهریور رو نداده باشم و بخوام از سال تحصیلی جدید دوباره برم دهم و با تغییر رشته ریاضی فیزیک بخونم شرایط چیه باید آزمون بدم
  با تشکر

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام مچکرم
   برا اینک شما رشته ریاضی فیزیک بخوایین انتخاب رشته کنید حتما باید شرایط لازم برای انتخاب رشته ریاضی فیزیک داشته باشین

 242. ن.ک
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام وقت بخیر من دانش آموز رشته ریاضی پایه یازدهم هستم و میخوام امسال تغییر رشته بدم و رشته هنر را بخونم و کنکور هنر بدم میخوام رشته طراحی دوخت و یا طراحی طلا و جواهر بخونم و شنیدم که این رشته ها کنکور نداره من واقعا سردر گم شدم نمیدونم به من میگویند تغییر رشته در سال یازدهم دیر است اما من میدونم نمیتونم رشته ریاضی را ادما بدم چون هیچ علاقه ای به ان ندارم

  • moshaverarshad
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

   سلام ن.ک
   چرا میتونین تغییر رشته بدین منتها ازمون سال یازدهم رشته ای که میخواهی باید ابتدا بدی

 243. یاسمن
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام ببخشید چرا هرچی با تیم مشاورتون با تلفن ثابت تماس میگیرم نمیگیره میگه اصلا همچین شماره نمیشه تماس گرف
  لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۴

   سلام یاسمن
   لطفا شماره 9099075307 با تلفن ثابت (خانگی) بدون پیش شماره تماس بگیرید

 244. Zahra
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من نهمم رشتمم تجربی زدم بعد بخام برم مدارس تیزهوشان به مشکل برنمیخورم؟ معدل های ۳سالمم بالاتراز ۱۹ونیم بود
  از لحاظ حجم درسی میگم اخه رشته تجربی همینطوریش سخت هست میترسم برم تیزهوشان با این رشته

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۵

   سلام زهرا
   اتفاقا رشته ای که انتخاب کردین بخوایین موفق باشین اینده مدرسه تیزهوشان بهتربن مدرسه برای رشد شما تلقی شده

 245. محمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام و خسته نباشین ببخشید من یک سوالی داشتم من رشته ام کاردانش کامپیوتره و دیپلم دارم و ترم اول دانشگاه آزاد رو دارم سپری میکنم ولی میخوام تغیر رشته بدم گرافیک یا هنرهای تجسمی بردارم و از کامپیوتر کلا منصرف شدم بنا به دلایلی آیا امکان داره که تغیر رشته بدم ؟ میشه یکم توضیح بدید حسابی گیج شدم 😅

  • moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۶

   سلام محمد
   بله امکان تغییر رشته دارین جهت تغییر رشته با مدیر گزوه اموزشیتون هماهنگ باشین

 246. سمیخ
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام خسته نباشید
  بنده دوازدهم انسانی هستم و امسال هم کنکور دارم
  در نوبت اول زبان رو ۱۹و مستمر ۱۲گرفتم.
  اگر مستمر نوبت دوم ۱۳ و نوبت دوم رو ۶بگیرم
  همون خرداد میتونم قبول شم؟!
  حالا یا با تبصره یا بدون تبصره
  میخوام به شهریور نرسه و مشکلی ت کنکور و دانشکاه پیش نیاد و همون سال کارو تموم کنم و به شهریور نرسه؟!
  شما پاسخ دادید باید ۱۴بگیرم نوبت دوم زبان رو

  گفتم من جاهای دیگه شنیدم کمترم میشه؟
  میشه کامل بگید چیکار کنم و حداقل برگه رو چند بگیرم؟!

  • moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸

   سلام ممنون
   شما نوبت دومتونو حداقل 14 بگیرید تا به مشکل برنخوری

 247. سمیخ
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۹

  حتی تبصره هم بزنم باید بالای ۱۴بگیرم؟.

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام سمیخ
   تبصره برا کدوم کتاب و برای چه چیزی میخوای؟
   لطفا سوالاتو کامل بپرس

 248. مینا
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام من سال ۸۵کنکور انسانی داده ام و روانشناسی بالینی دانشگاه تهران قبول شدم. ولی بعد از لیسانس ادامه ندادم چون علاقه نداشتم. میخوام بدونم حالا من میتونم دوباره کنکور سراسری و اینبار تجربی بدم؟ اصلا مجاز به شرکت در کنکور هستم؟

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۷

   سلام خانم مینا
   بله شما مجدد میتونید کنکور بدین و از رشته مورد علاقتون قبول بشین

 249. سمیه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام خسته نباشید
  بنده دوازدهم انسانی هستم و امسال هم کنکور دارم
  در نوبت اول زبان رو ۱۹و مستمر ۱۲گرفتم.
  خواستم بدونم نوبت دوم حداقل چند باید بگیرم تاقبول بشم؟!
  حالا یا با تبصره یا بدون تبصره
  میخوام به شهریور نرسه و مشکلی ت کنکور و دانشکاه پیش نیاد و تو همون خرداد تموم کنم

  ممنون مبشم پاسخ گو باشید🌹

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام و وقت بخیر شما بالای 14 بگیرین

 250. احسان
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام ببخشید من سال پیش کنکور دادم ولی نشد رشته مورد علاقم قبول شم امسال هم با این شرایط بد و مشکلاتی که برام پیش آمد نشد برای کنکور درست و حسابی بخونم می خواستم رشته های بدون کنکور رو در تاریخش ثبت نام کنم ولی نگرانم نشه دانشگاه دولتی یا پیام نور قبول شم معدل کتبی نهاییم ۱۷/۴۳ است با این معدل میشه قبول شم استرس دارم یک سال دیگم پشت کنکور بمونم

 251. Amir
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام من پایه نهم هستم میخوام برم رشته تجربی ولی واسه کنکور نگرانم چون تو ایران هم سهمیه زیاد شده هم بعضی هه میرن دانشگاه های ضعیف کشور های خارجی و از اون طرف انتقالی میگیرن میان بهترین دانشگاه های ایران
  باید چکار کنم تو این اوضاع

 252. حسابدار
  ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام آیا میشود با کارشناسی حسابداری ،ارشد علوم تربیتی خوند؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام شما با ازمون هر رشته ای که بخوایین میتونید انتخاب رشته کنید برا ارشدتون
   که ۸-۱۲ واحد پیشنیاز میخوره

 253. Amirreza
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم واسه اینکه بخوایم مربی باشگاه بدنسازی بشیم یا مربی پرورش اندام
  تو مدت تحصیل دانشگاه چ رشته ایی باید بخونیم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام
   شما میتونین رشته پرورش اندام در دانشگاه بخونین
   جهت اینک از لیست دانشگاهایی ک این رشته رو ارائه میکنند با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 254. ali
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقت بخیر
  برای جراح قلب شدن باید چند سال بخونیم؟
  و اینکه ممنون می شیم به طور تقریبی حقوق ماهانه جراح قلب رو هم در ایزان و هم در کشور ترکیه بگین

 255. Behnaz
  ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۸

  سلام خسته نباشید ببخشید من امسال کنکور تجربی دادن اما چیزی قبول نشدم بعد با سوابق تحصیلی ترم پاییز پیام نور مهندسی صنایع قبول شدم و ثبت نام کردم بعد دوباره برای ترم بهمن ماه دانشگاه‌ غیرانتفاعی طراحی صنعتی قبول شدم و اون و ثبت نام کردم. هزینش خیلیه و من پشیمون شدم میخوام تو کنکور هنر 1400 شرکت کنم و یکی از رشته های معماری داخلی و یا طراحی لباس و تو دانشگاه های سراسری بخونم که حداقل فقط هزینه وسایل و بدم. هزینش خیلی سنگین نشه. کتاب های عمومیم هست اما نمیدونم تخصصی چه کتاب هایی رو بخونم تا دانشگاه سراسری قبول شم میشه راهنماییم کنید ب نظرتون بهتر نیست بجای اینکه 4 سال ترمی 3 میلیون هزینه کنم، دانشگاه سراسری قبول شم؟ البته اگر قبول شم

  • مشاور ارشد
   ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

   سلام و درود شما اگه بتونید‌در دانشگاه سراسری قبول شید خیلی بهتره هم هزینه هاتون میاد پایین هم مدرک معتبر تری دریافت می کنید .

 256. مریم
  ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام ، برادر من مدتهاست که از دوران پیش دانش میگذره و یکی از درس هاش رو اونموقع پاس نکرده محل زندگیش هم شهرستان بوده و الان هم میخواد ادامه تحصیل بده و تهران زندگی میکنه . برای ثبت نام اون یه درسی که پاس نشده حتما باید بره از شهرستان پرونده بگیره یا اینکه میشه استعلام واحد هاش رو بگیره و بدون پرونده ثبت نام کنه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴

   سلام ثبت نام دروس پاس نشده باید به مدرسه خود اقدام کنند و مدارک و پرونده رو انتقال دهند .

 257. Armin
  ۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام با عرض پوزش
  کسانی که در داروخانه ها کار جز کدوم رشته های دارو سازی میباشد

 258. سحر
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام.با ارشد مشاوره گرایش خانواده یاتحصیلی میشه دراموزش پرورش ازمون داد کلا با این رشته میشه معلم’ شد بجز اموزش پرورش کجاها میشه شاغل شد موچکرم اطلاعات کاملی رو دراختیارم بزارید.

 259. حیدری
  ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام ، وقت بخیر
  من ترم دو معماری ازاد بدون کنکور هستم
  می خواستم بدونم اگر امسال کنکور هنر شرکت کنم و رتبه ی خوبی بیارم می تونم دانشگاه دولتی قم ثبت نام کنم ، چون رشتم تجربی بوده ، می خواستم بدونم میشه ؟؟؟؟

 260. اسکندرنژاد
  ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من یه سوال داشتم من امسال پایه نهم هستم و میخوام آزمون تیزهوشان بدم میخواستم بدونم چقدر از سوالات پایه های هشتم و هفتم میاد؟!مثلا برای دروس مطالعات پیام و قرآن که زود فراموش میشن به خصوص مطالعات که حجمش واقعاا زیاده چطوری میتونیم بخونیم چطور مرور کنیم سه تا پایه رو میشه یه راه حل به من بگین خواهش میکنم پاسخگو باشید

 261. سید مهدی حقیرالسادات طزنجی
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام و عرض ادب خدمت مشاورین محترم .
  من یکی مشکل دارم امسال که سال نهم هستم من می خواهم انتخاب رشته تجربی بخوانم ولی زیاد تو درس تجربی نمره ی خوبی نمی گیرم در سال های قبل من درس علوم از بیست کمتر نمی شدم ولی حالا از 16 به پایین می شوم لطفا راهنمایی کنید چگونه نمراتم رو تغییر دهم البته زیاد این درس را می خوانم ولی نمی دانم چرا نتایج خوبی بدست نمی آورم لطفا راهنمای ام کنید . ممنون

  • irantahsil
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام مهدی جان شما نیاز به مشاوره تحصیلی دارید تا بتونیم به دقت دلیل افت تحصیلیتون رو بررسی کنیم در ضمن سال های تحصیل رو نمیشه با هم مقایسه کرد تو چت نمیشه همه ی مسائل رو برسی کرد شما تماس بگیرید با رتبه های تک رقمی مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 262. امید
  ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۸

  سلام خدمت شما
  ببخشید سوالی داشتم___من دانشجوی رشته ی تاسیسات حرارتی و برودتی هستم و الان ترم 3 کارشناسی هستم میخواستم بدونم که من برای ارشد میخوام ادامه بدم اما باید برم سربازی ج با مردک لیسانس چ فوق لیسانس
  سوال بنده این هست که اگر من برای سربازی سرباز معلم بشم و امریه بگیرم ایا پهن مثبتی دارم برای اینکه بعد خدمتم میخوام توی استخدامی معلمی شرکت کنم ایا برای من اولویت قرار میدن یا مثلا یه اون دوره ی 1 سال هنراموزی رو برام کسر میکنن ؟؟؟؟؟
  بی زحمت راهنمایی کنید تشکر فراوان

 263. مریم
  ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام ببخشید من پایه دهم هستم میخواستم جهشی بخونم میخواستم بدونم شرایطش چجوریه و امتحاناتش چجوری برگزار میشه و اگه امتحاناتشو خراب کردم و معدلم پایین شد راه برگشت دارم؟؟؟

 264. سارا
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام من امسال دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول شدم می تونم بعد 2ترم واسه کنکور سال 1400روزانه روان شناسی بخونم ؟ ممنونم

 265. zahra
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳

  کاربز MSN سلام
  وقتی تعهد خدمت دارین باید تا حداقل دوبرابر دوره آموزش کار کنین، البته فک کنم میشه در ازاش جریمه پرداخت کرد، که اگه قرار بر پرداخت جریمه باشه همین حالا انصراف بدین جریمه کمتری به عهدتون هستش

 266. msn
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام من ترم 3 رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم ببینم میشه بعد تحصیل با وجود تعهد خدمت دوباره کنکور تجربی داد و در رشته ای مثل پزشکی تحصیل کرد؟

 267. zahra
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام مشاور جان
  ممنون از پاسختون اما اونو درجواب دوست عزیزم صدیقه گفتم، اگه میشه لطف کنین سوال من که بالاتر هستش راجب قبولی مجدد پاسخ بدین
  ممنون از لطفتون

 268. zahra
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام دوست عزیزم
  سن پذیرش فرهنگیان حداکثر ۲۴ سال تمام هستش یعنی برای کنکور ۱۴۰۰ متولدین ۱ مهر ۷۶ به بعد

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام زهرا خانوم بله متولدین ۱ مهر ۷۶ به بعد برای پذیرش فرهنگیان اقدام کنند برای اطلاعات و بهرمندی از پکیج های مشاوره آنلاین ایران تحصیل با شماره های مرکز تماس بگیرید .

 269. صدیقه
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام خسته نباشید، میخواستم بدون حداکثر سن برای ورود ب دانشگاه فرهنگیان چقدره؟ سایت ها متفاوت سن زدند! میشه لطفا بهم جواب بدین خیلی برام مهمه

 270. پیام جمشیدی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۲

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه و رشته ام تجربیه و امسال برای بار دوم کنکور دادم سال اول روانشناسی پیام نور قبول شدم و امسال میکروبیولوژی آزاد من برای سربازی درخواست معافیت کفالت دادم ولی گفتن که جوابش تا دو ماه دیگه میاد پارسال خیلی خوب نتونستم بخونم سه چهار ماه خوندم و میکروبیولوژی قبول شدم میخاستم اولا بدونم که بمونم پشت کنکور بهتره یا همین رشته رو برم بخونم بعد هم اگر برای کنکور بمونم احتمالش هست که بتونم رشته های پیراپزشکی قبول بشم یا نه

 271. zahra
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقت بخیر
  من دوبار انتخاب رشته کردم و قبول شدم اما دانشگاه نرفتم برای کنکور ۱۴۰۰ میخوام فرهنگیان بخونم اما شنیدم کسی که دوبار پذیرفته شده دیگه حق شرکت در کنکور رو نداره میخواستم بدونم حقیقت داره؟
  ضمنا قبولیم یکبار روزانه و یکبار غیرانتفاعی بوده

 272. زینب
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام، من امسال کنکور سراسری قبول نشدم سال اول هم هست که کنکور میدم نمیخوام بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه
  اگه سال بعد دوباره قبول نشم میتونم بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه پیام نور؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴

   سلام زینب خانم ایشالا که‌موفق باشید شما می تونید سال بعد هم برای رشته های بدون کنکور شرکت نمایید از این که مجموعه مشاوره ایران تحصیل رو انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم .

 273. پویا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام و عرض خسته نباشید
  میخواستم بدونم واسه انتخاب رشته تجربی نهم چه معدلی باید داشته باشم.وبرای تجربی باید امتحان هم داد تو نهم

 274. رقیه رحیمی
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام ، من در رشته مهندسی عمران و علوم و مهندسی صنایع غذایی قبول شدم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم در این مورد میخواستم ازتون کمک بگیرم

  • مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام خانم رحیمی خدا قوت در درجه اول باید به علاقه و توانایی های خودتون نگاه کنید و رشته مد نظر رو انتخاب کنید رشته های گفته شده در کدام استان و کدام دانشگاه قبول شده اید ؟

 275. El456
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام من دانشگاه کردستان قبول شدم اما واحد بیجار می خواستم بدونم برا درخواست انتقال خیلی مشکله که برم سنندج و کلا شرایطش چطوریه؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام شرایط خواستی برای انتقالی نیاز هست البته شرایط انتقال رو در سایت منتشر کرده ایم شما مطالعه کنید کاملا متوجه می شوید موفق باشید .

 276. علی
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۱

  سلام خسته نباشید . من امسال رتبه ام زیاد خوب نشده و دانشگاهی که مد نظرم هست نمیتونم قبول بشم و میخوام توی شهر خودم یه دانشگاه دوره شبانه برم (اون رشته ای که میخوام شبانش نیست) و حداقل درس های عمومی رو بخونم تو سال اول بعد دوباره کنکور شرکت کنم اگر من رتبم خوب بشه و دانشگاهی که مد نظرم هست قبول بشم این دروسی که توی دانشگاه شبانه خوندم رو میشه دیگه تو دانشگاه جدید نخونم یعنی از سال دوم تو دانشگاه جدید شروع کنم میشه آیا؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام در صورت این که رشته ی انتخابی هم گروه باشند امکان چذیر است . پیروز و سربلند باشید .

 277. مریم
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام. من سال 91 دانشگاه دولتی روزانه ، رشته مترجمی زبان انگلیسی میخوندم. ترم پنج انصراف دادم. میخوام تو کنکور 1400 شرکت کنم. ولی متاسفانه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گم گردم. فقط یه کپی از گواهی موقت پایان تحصیلات پیش دانشگاهی دارم. امکانش هست که بتونم تو کنکور شرکت کنم؟ باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام شما به اداره آموزش پروش منطقه تحصیلی یا مدرسه مراجعه نمایید و مدارک المثنی تحصیلیتون رو دریافت نمایید .

 278. Fatemeh
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام خسته نباشید،
  میخواستم بدونم بنده که نظام قدیم هستم ، بخواهم سال 1400 کنکور سراسری تجربی شرکت کنم باید کتاب های نظام جدید مطالعه کنم یا نظام قدیم ؟؟
  ایا شرایط سنی نداره چون 27 ساله ام هستش ، لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور هستم،
  معدل کتبی دیپلمم خیلی کم هستش ، معدل کل دیپلم 13/97 هستش ،
  امکان قبلی در رشته پرستاری یا پزشکی دارم؟؟ تراز برای این رشته باید چند باشه؟؟؟ می شه دقیق راهنمایید کنید

 279. امیر
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام ببخشید به نظر شما مدرسه نمونه دولتی بهتره یا امام صادق؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام امیر جان
   برا کدوم شهر منظورتونه و چه پایه ای؟

 280. پری خرم روز
  ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام خسته نباشید تجربی هستم سال اخر دبیرستانم چه دانشگاهی مناسب معلمی است در استان تهران

  • dr-naqizade
   ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵

   سلام
   دانشگاه فرهنگیان

 281. نسیم کاوسی
  ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۲

  سلام.بنده لیسانس گرافیک دارم .۲۸سالمه.قصد ادامه تحصیل در رشته روانشناسی برای مقطع ارشد به صورت غیر حضوری دارم.و ساکن بندرعباس هستیم.میشه منو راهنمایی کنید برای شروعِ این مسیر چ کاری باید انجام بدم .دانشگاه های مربوطه کجاست؟کنکور و دروس کی و چی هست؟ دروس پیش زمینه داره؟و از طریق چه دانشگاهی ادامه بدم بهتره؟پیامِ نور یا….؟ممنون میشم پاسخ بدید.سپاس

  • dr-naqizade
   ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
   جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • dr-naqizade
   ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام بله یتوانید برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
   جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 282. ناشناس
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من کلاس نهم هستم رشتم ادبیاته دوس دارم از سال دهم تعقیر رشته بدم برا فنی حرفه ای واسه حسابداری
  میخاستم بدونم چطور میشه تعقیر رشته انجام داد
  اگه کل دبیرستان رو ادبیات بخونم چطور تو دانشگاه تعقیر رشته بدم ؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۶

   سلام
   شما جهت اطلاع از شرایط و زمان تغییر رشته با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 283. Armita
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰

  سلام،خسته نباشید.
  آیا میشه بدون کنکور وارد دانشگاه دولتی شد؟ اگر میشه به چه صورت هست؟

  • dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام و وممنون
   بله میشه
   شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید مشاورامون راهنماییتون کنند.

 284. مجید
  ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷

  با عرض سلام من دانشجوا ارشد روزانه 98 هستم از دانشگاه خود راضی نیستم میخواستم در کنکور ارشد 99 شرکت کنم خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام در صورتی که دانشگاه روزانه قبول بشین پذیرش نمیشین یکسال باید بگذرد تا بتونین برا دانشگاه روزانه قبول بشین

مطالب مرتبط

تماس با مشاور