مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین بدون نیاز به مراجعه به مراکز مشاوره و صرف هزینه زیاد ، امکان استفاده از کلیه خدمات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم می نماید. داشتن نمونه برنامه ریزی درسی ارائه شده توسط مشاورین ایران تحصیل به عنوان نمونه با نوع برنامه ریزی آشنا شوید. همچنین دو امکان دیگر برای کلیه متقاضیان قرار داده شده است که می توان به ارائه شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی و انجام برنامه ریزی درسی آنلاین اشاره نمود. مشاوره تحصیلی آنلاین در کلیه موارد به شما کمک می نماید. علاوه بر آن، می توانید ازمشاوره کنکور آنلایننیز استفاده نمایید.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین
خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد. برخی از دانش آموزان بسیار تلاش می نمایند و بسیار علاقه مند ادامه تحصیل در رشته خود می باشند. اما با وجود این به دلیل اشتباهاتی که دارند موجب می شود از هدف خود فاصله بگیرند. برای دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیلی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان عزیز در پایه ای مختلف : روش های نوین مطالعه کنکور ، آموزش فنون مطالعه ، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز ، راهنمایی انتخاب رشته ، معرفی رشته های مختلف ، درمان استرس ، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور می باشد.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای داوطلبان کنکوری شامل : معرفی بهترین منابع در هر درس برای موفقیت در کنکور ، فنون موفقیت در رشته تحصیلی ، آموزش تکنیک های تست زنی با فنون مربوطه برای افزایش سرعت تست زنی ، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی، معرفی رشته های دانشگاهی به همراه تعداد واحدهای هر رشته ، میزان شهریه ، نحوه پذیرش هر یک از رشته ها ، رشته های پردرآمد در هر گروه آزمایشی ، آینده شغلی در هر یک از رشته ها می باشد.

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین خدمات مختلفی همانند برنامه ریزی درسی، آموزش فنون مطالعه ، معرفی رشته های مختلف ، ارائه تمرین های افزایش تمرکز و بهبود حافظه را در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت آنلاین ارائه می نماید.

 

 

 

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی
شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

مشاوره تلفنی کنکور و استفاده از مشاوره آنلاین ، هر کدام مزایا و معایب خود را خواهد داشت. به همین دلیل با توجه به موارد مورد نیاز و همچنین شخصیت دانش آموز و یا داوطلبريال این مورد می تواند متفاوت باشد. اما در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور کمک می کند تا راهنمای خوبی در اخیتار آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در کنکور سراسری می باشند، قرار گیرد. متخصصین ایران تحصیل با تجربه ای که در این زمینه دارند ، مرجع مناسبی برای کمک به شما متقاضیان عزیز خواهند بود. شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی ایران تحصیل 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل می باشد.

هر چقدر شما از منابع معتبری برخوردار باشید و هر چقدر تلاش نماییید ، اما چنانچه از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درستی برخوردار نباشید نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید. مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید ، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید.

 

 

برای استفاده از مشاوره تضمینی کنکور کلیک کنید.

 

برنامه ریزی درسی آنلاین

 

با توجه به اینکه برنامه ریزی برای هر فرد می تواند متفاوت با فرد دیگر باشد ، لذا برنامه هایی که در برخی از موسسات مشاوره تحصیلیبه صورت آماده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود، نمی تواند برنامه اصولی باشد. زیرا ممکن است به عنوان مثال شما در درس ریاضی بسیار قوی باشید، اما در درس دیگر بسیار ضعیف باشید. بنابراین این دو درس نباید ساعت یکسانی برای مطالعه آنان اختصاص داد.

برنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد ، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند. مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با برنامه ریزی درست و با اطلاع از ضرایب دروس مختلف ، مطابق با هدف دانش آموز و یا داوطلب کمک می نماید تا بهترین برنامه درسی را داشته باشد.

 

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

تفاوتی که میان برنامه ریزی درسی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی درسی غیر آنلاین وجود دارد، در نوع ارائه خدمات می باشد. برخی از دانش آموزان یا داوطلبان ممکن است خود به تنهایی اقدام به برنامه ریزی در دروس مختلف نمایند و مایل به کسب اطلاعات در رابطه با درستی و یا عدم درستی برنامه ریزی خود باشند. در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین به دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا به اطلاعات مناسبی دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان و یا دانش آموزان به سمت مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی گرایش پیدا کنند ، نمونه برنامه های آماده ای است که توسط برخی از مراکز مشاوره تحصیلی دبیرستانبرای کنکور های آزمایشی داوطلبان یک برنامه از پیش تعیین شده و مشخص در اختیار آنان قرار داده می شود و داوطلبان در رابطه با استفاده از این برنامه به دلیل تداخل در ساعات و یا فشردگی آنان دچار مشکل می باشند.

از دیگر مواردی که مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی کمک می کند تا دانش آموزان به برنامه ریزی که توسط خود یا توسط مشاور طراحی شده است عمل نمایند. صرف طراحی یک برنامه درسی به تنهایی می تواند موفقیت دانش آموزان و یا داوطلبان را تضمین نماید. بنابراین در مشاوره قبولی در کنکور سراسری به این موضوع پرداخته خواهد شد که چگونه بتوانیم در شرایط پیش بینی نشده به برنامه خود عمل کنیم نیز پرداخته خواهد شد.

 

 

جهت استفاده از برنامه ریزی رایگان برای کنکور ، کلیک کنید.

 

نمونه برنامه ریزی درسی

 

ارائه نمونه برنامه ریزی درسی برای هر مقطع تحصیل می تواند متفاوت باشد. چنانچه مایل به استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین نمی باشید، می توانید از نمونه برنامه ریزی درسی که از قبل در هر مقطع طراحی شده و برای اکثریت دانش آموزان می توان آن را برنامه ریزی درست و اصولی نامید، بهره مند گردید. برای این دست یافتن به این نمونه کارنامه ها لازم است با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

سوالی که ممکن است در ذهن شما در رابطه با نمونه برنامه ریزی درسی ایجاد شود این باشد که آیا امکان تغییر در این برنامه برای ما وجود خواهد داشت؟ در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم می تواند متغیر باشد. یکی از اموری که مشاوره تحصیلی آنلاین بسیار بدان توجه می نماید، به انعطاف پذیر بودن برنامه مربوط می شود.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی آنلاین
کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی آنلاین

 

در برنامه ریزی درسی بهتر است دروس دشوار را در کدام ساعت از روز مطالعه نماییم؟

دشواری امری نسبی است. ممکن است یکی از دروس برای من دشوار و برای شما بسیار آسان باشد. تحقیقات نشان داده است که آغاز روز یا همان صبح بهترین زمان برای یادگیری مطالب می باشد. زیرا ذهن کاملا آماده یادگیری است. اما باز هم این مورد به نسبت هر فرد می تواند متفاوت باشد. برای برخی از افراد شب ممکن است بهترین زمان یادگیری باشد. بنابراین دروس دشوار را بهتر است به این زمین موکل نمایید.

 

آیا مشاوره تحصیلی آنلاین می تواند به ما کمک کند؟

خدماتی که در مشاوره های تحصیلی صورت می پذیر، همگی به یک صورت می باشد. در تمامی مشاوره های تحصیلی هدف هر مشاور کمک به بهبود و افزایش عملکرد داوطلبان و دانش آموزان می باشد. و قطعا تعهد به استفاده از این خدمات نیز اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت.

 

آیا امکان استفاده از شماره تماس مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی در تمامی ساعات شبانه روز دارم؟

ساعت های مطالعه در برنامه ریزی درسی بهتر است چند ساعت باشد؟

برای قبولی در رشته پزشکی چند ساعت در روز لازم است مطالعه نماییم؟

برای اتفاقات غیر منتظره در زندگی چگونه می توان برنامه درسی را تنظیم نمود؟

چگونه می توانم به برنامه درسی رتبه های برتر کنکور دسترسی داشته باشم؟

 

 

جهت دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره ادامه تحصیل در سن بالا

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 98

برنامه ریزی کنکور 98

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

نمونه برنامه ریزی درسی

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی آنلاین

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

مشاوره تحصیلی آنلاین

52 نظر برای «مشاوره تحصیلی آنلاین»

 • با عرض سلام من دانشجوا ارشد روزانه 98 هستم از دانشگاه خود راضی نیستم میخواستم در کنکور ارشد 99 شرکت کنم خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟

 • سلام در صورتی که دانشگاه روزانه قبول بشین پذیرش نمیشین یکسال باید بگذرد تا بتونین برا دانشگاه روزانه قبول بشین

 • سلام و وممنون
  بله میشه
  شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید مشاورامون راهنماییتون کنند.

 • سلام من کلاس نهم هستم رشتم ادبیاته دوس دارم از سال دهم تعقیر رشته بدم برا فنی حرفه ای واسه حسابداری
  میخاستم بدونم چطور میشه تعقیر رشته انجام داد
  اگه کل دبیرستان رو ادبیات بخونم چطور تو دانشگاه تعقیر رشته بدم ؟؟؟

 • سلام.بنده لیسانس گرافیک دارم .۲۸سالمه.قصد ادامه تحصیل در رشته روانشناسی برای مقطع ارشد به صورت غیر حضوری دارم.و ساکن بندرعباس هستیم.میشه منو راهنمایی کنید برای شروعِ این مسیر چ کاری باید انجام بدم .دانشگاه های مربوطه کجاست؟کنکور و دروس کی و چی هست؟ دروس پیش زمینه داره؟و از طریق چه دانشگاهی ادامه بدم بهتره؟پیامِ نور یا….؟ممنون میشم پاسخ بدید.سپاس

 • سلام برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
  جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 • سلام بله یتوانید برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
  جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 • سلام خسته نباشید،
  میخواستم بدونم بنده که نظام قدیم هستم ، بخواهم سال 1400 کنکور سراسری تجربی شرکت کنم باید کتاب های نظام جدید مطالعه کنم یا نظام قدیم ؟؟
  ایا شرایط سنی نداره چون 27 ساله ام هستش ، لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور هستم،
  معدل کتبی دیپلمم خیلی کم هستش ، معدل کل دیپلم 13/97 هستش ،
  امکان قبلی در رشته پرستاری یا پزشکی دارم؟؟ تراز برای این رشته باید چند باشه؟؟؟ می شه دقیق راهنمایید کنید

 • سلام. من سال 91 دانشگاه دولتی روزانه ، رشته مترجمی زبان انگلیسی میخوندم. ترم پنج انصراف دادم. میخوام تو کنکور 1400 شرکت کنم. ولی متاسفانه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گم گردم. فقط یه کپی از گواهی موقت پایان تحصیلات پیش دانشگاهی دارم. امکانش هست که بتونم تو کنکور شرکت کنم؟ باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

 • سلام خسته نباشید . من امسال رتبه ام زیاد خوب نشده و دانشگاهی که مد نظرم هست نمیتونم قبول بشم و میخوام توی شهر خودم یه دانشگاه دوره شبانه برم (اون رشته ای که میخوام شبانش نیست) و حداقل درس های عمومی رو بخونم تو سال اول بعد دوباره کنکور شرکت کنم اگر من رتبم خوب بشه و دانشگاهی که مد نظرم هست قبول بشم این دروسی که توی دانشگاه شبانه خوندم رو میشه دیگه تو دانشگاه جدید نخونم یعنی از سال دوم تو دانشگاه جدید شروع کنم میشه آیا؟؟؟

 • سلام من دانشگاه کردستان قبول شدم اما واحد بیجار می خواستم بدونم برا درخواست انتقال خیلی مشکله که برم سنندج و کلا شرایطش چطوریه؟؟

 • سلام شرایط خواستی برای انتقالی نیاز هست البته شرایط انتقال رو در سایت منتشر کرده ایم شما مطالعه کنید کاملا متوجه می شوید موفق باشید .

 • سلام شما به اداره آموزش پروش منطقه تحصیلی یا مدرسه مراجعه نمایید و مدارک المثنی تحصیلیتون رو دریافت نمایید .

 • سلام ، من در رشته مهندسی عمران و علوم و مهندسی صنایع غذایی قبول شدم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم در این مورد میخواستم ازتون کمک بگیرم

 • سلام خانم رحیمی خدا قوت در درجه اول باید به علاقه و توانایی های خودتون نگاه کنید و رشته مد نظر رو انتخاب کنید رشته های گفته شده در کدام استان و کدام دانشگاه قبول شده اید ؟

 • سلام و عرض خسته نباشید
  میخواستم بدونم واسه انتخاب رشته تجربی نهم چه معدلی باید داشته باشم.وبرای تجربی باید امتحان هم داد تو نهم

 • سلام، من امسال کنکور سراسری قبول نشدم سال اول هم هست که کنکور میدم نمیخوام بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه
  اگه سال بعد دوباره قبول نشم میتونم بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه پیام نور؟

 • سلام زینب خانم ایشالا که‌موفق باشید شما می تونید سال بعد هم برای رشته های بدون کنکور شرکت نمایید از این که مجموعه مشاوره ایران تحصیل رو انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم .

 • سلام وقت بخیر
  من دوبار انتخاب رشته کردم و قبول شدم اما دانشگاه نرفتم برای کنکور ۱۴۰۰ میخوام فرهنگیان بخونم اما شنیدم کسی که دوبار پذیرفته شده دیگه حق شرکت در کنکور رو نداره میخواستم بدونم حقیقت داره؟
  ضمنا قبولیم یکبار روزانه و یکبار غیرانتفاعی بوده

 • سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه و رشته ام تجربیه و امسال برای بار دوم کنکور دادم سال اول روانشناسی پیام نور قبول شدم و امسال میکروبیولوژی آزاد من برای سربازی درخواست معافیت کفالت دادم ولی گفتن که جوابش تا دو ماه دیگه میاد پارسال خیلی خوب نتونستم بخونم سه چهار ماه خوندم و میکروبیولوژی قبول شدم میخاستم اولا بدونم که بمونم پشت کنکور بهتره یا همین رشته رو برم بخونم بعد هم اگر برای کنکور بمونم احتمالش هست که بتونم رشته های پیراپزشکی قبول بشم یا نه

 • سلام خسته نباشید، میخواستم بدون حداکثر سن برای ورود ب دانشگاه فرهنگیان چقدره؟ سایت ها متفاوت سن زدند! میشه لطفا بهم جواب بدین خیلی برام مهمه

 • سلام زهرا خانوم بله متولدین ۱ مهر ۷۶ به بعد برای پذیرش فرهنگیان اقدام کنند برای اطلاعات و بهرمندی از پکیج های مشاوره آنلاین ایران تحصیل با شماره های مرکز تماس بگیرید .

 • سلام مشاور جان
  ممنون از پاسختون اما اونو درجواب دوست عزیزم صدیقه گفتم، اگه میشه لطف کنین سوال من که بالاتر هستش راجب قبولی مجدد پاسخ بدین
  ممنون از لطفتون

 • سلام من ترم 3 رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم ببینم میشه بعد تحصیل با وجود تعهد خدمت دوباره کنکور تجربی داد و در رشته ای مثل پزشکی تحصیل کرد؟

 • کاربز MSN سلام
  وقتی تعهد خدمت دارین باید تا حداقل دوبرابر دوره آموزش کار کنین، البته فک کنم میشه در ازاش جریمه پرداخت کرد، که اگه قرار بر پرداخت جریمه باشه همین حالا انصراف بدین جریمه کمتری به عهدتون هستش

 • سلام من امسال دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول شدم می تونم بعد 2ترم واسه کنکور سال 1400روزانه روان شناسی بخونم ؟ ممنونم

 • سلام ببخشید من پایه دهم هستم میخواستم جهشی بخونم میخواستم بدونم شرایطش چجوریه و امتحاناتش چجوری برگزار میشه و اگه امتحاناتشو خراب کردم و معدلم پایین شد راه برگشت دارم؟؟؟

 • سلام خدمت شما
  ببخشید سوالی داشتم___من دانشجوی رشته ی تاسیسات حرارتی و برودتی هستم و الان ترم 3 کارشناسی هستم میخواستم بدونم که من برای ارشد میخوام ادامه بدم اما باید برم سربازی ج با مردک لیسانس چ فوق لیسانس
  سوال بنده این هست که اگر من برای سربازی سرباز معلم بشم و امریه بگیرم ایا پهن مثبتی دارم برای اینکه بعد خدمتم میخوام توی استخدامی معلمی شرکت کنم ایا برای من اولویت قرار میدن یا مثلا یه اون دوره ی 1 سال هنراموزی رو برام کسر میکنن ؟؟؟؟؟
  بی زحمت راهنمایی کنید تشکر فراوان

 • سید مهدی حقیرالسادات طزنجی :

  سلام و عرض ادب خدمت مشاورین محترم .
  من یکی مشکل دارم امسال که سال نهم هستم من می خواهم انتخاب رشته تجربی بخوانم ولی زیاد تو درس تجربی نمره ی خوبی نمی گیرم در سال های قبل من درس علوم از بیست کمتر نمی شدم ولی حالا از 16 به پایین می شوم لطفا راهنمایی کنید چگونه نمراتم رو تغییر دهم البته زیاد این درس را می خوانم ولی نمی دانم چرا نتایج خوبی بدست نمی آورم لطفا راهنمای ام کنید . ممنون

 • سلام مهدی جان شما نیاز به مشاوره تحصیلی دارید تا بتونیم به دقت دلیل افت تحصیلیتون رو بررسی کنیم در ضمن سال های تحصیل رو نمیشه با هم مقایسه کرد تو چت نمیشه همه ی مسائل رو برسی کرد شما تماس بگیرید با رتبه های تک رقمی مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 • سلام وقت بخیر
  ببخشید من یه سوال داشتم من امسال پایه نهم هستم و میخوام آزمون تیزهوشان بدم میخواستم بدونم چقدر از سوالات پایه های هشتم و هفتم میاد؟!مثلا برای دروس مطالعات پیام و قرآن که زود فراموش میشن به خصوص مطالعات که حجمش واقعاا زیاده چطوری میتونیم بخونیم چطور مرور کنیم سه تا پایه رو میشه یه راه حل به من بگین خواهش میکنم پاسخگو باشید

 • سلام ، وقت بخیر
  من ترم دو معماری ازاد بدون کنکور هستم
  می خواستم بدونم اگر امسال کنکور هنر شرکت کنم و رتبه ی خوبی بیارم می تونم دانشگاه دولتی قم ثبت نام کنم ، چون رشتم تجربی بوده ، می خواستم بدونم میشه ؟؟؟؟

 • سلام.با ارشد مشاوره گرایش خانواده یاتحصیلی میشه دراموزش پرورش ازمون داد کلا با این رشته میشه معلم’ شد بجز اموزش پرورش کجاها میشه شاغل شد موچکرم اطلاعات کاملی رو دراختیارم بزارید.

 • سلام ، برادر من مدتهاست که از دوران پیش دانش میگذره و یکی از درس هاش رو اونموقع پاس نکرده محل زندگیش هم شهرستان بوده و الان هم میخواد ادامه تحصیل بده و تهران زندگی میکنه . برای ثبت نام اون یه درسی که پاس نشده حتما باید بره از شهرستان پرونده بگیره یا اینکه میشه استعلام واحد هاش رو بگیره و بدون پرونده ثبت نام کنه؟

 • سلام خسته نباشید ببخشید من امسال کنکور تجربی دادن اما چیزی قبول نشدم بعد با سوابق تحصیلی ترم پاییز پیام نور مهندسی صنایع قبول شدم و ثبت نام کردم بعد دوباره برای ترم بهمن ماه دانشگاه‌ غیرانتفاعی طراحی صنعتی قبول شدم و اون و ثبت نام کردم. هزینش خیلیه و من پشیمون شدم میخوام تو کنکور هنر 1400 شرکت کنم و یکی از رشته های معماری داخلی و یا طراحی لباس و تو دانشگاه های سراسری بخونم که حداقل فقط هزینه وسایل و بدم. هزینش خیلی سنگین نشه. کتاب های عمومیم هست اما نمیدونم تخصصی چه کتاب هایی رو بخونم تا دانشگاه سراسری قبول شم میشه راهنماییم کنید ب نظرتون بهتر نیست بجای اینکه 4 سال ترمی 3 میلیون هزینه کنم، دانشگاه سراسری قبول شم؟ البته اگر قبول شم

 • سلام و درود شما اگه بتونید‌در دانشگاه سراسری قبول شید خیلی بهتره هم هزینه هاتون میاد پایین هم مدرک معتبر تری دریافت می کنید .

 • سلام وقت بخیر
  برای جراح قلب شدن باید چند سال بخونیم؟
  و اینکه ممنون می شیم به طور تقریبی حقوق ماهانه جراح قلب رو هم در ایزان و هم در کشور ترکیه بگین

 • سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم واسه اینکه بخوایم مربی باشگاه بدنسازی بشیم یا مربی پرورش اندام
  تو مدت تحصیل دانشگاه چ رشته ایی باید بخونیم؟

 • سلام
  شما میتونین رشته پرورش اندام در دانشگاه بخونین
  جهت اینک از لیست دانشگاهایی ک این رشته رو ارائه میکنند با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام من پایه نهم هستم میخوام برم رشته تجربی ولی واسه کنکور نگرانم چون تو ایران هم سهمیه زیاد شده هم بعضی هه میرن دانشگاه های ضعیف کشور های خارجی و از اون طرف انتقالی میگیرن میان بهترین دانشگاه های ایران
  باید چکار کنم تو این اوضاع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *