مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین بدون نیاز به مراجعه به مراکز مشاوره و صرف هزینه زیاد ، امکان استفاده از کلیه خدمات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم می نماید. داشتن نمونه برنامه ریزی درسی ارائه شده توسط مشاورین ایران تحصیل به عنوان نمونه با نوع برنامه ریزی آشنا شوید. همچنین دو امکان دیگر برای کلیه متقاضیان قرار داده شده است که می توان به ارائه شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی و انجام برنامه ریزی درسی آنلاین اشاره نمود. مشاوره تحصیلی آنلاین در کلیه موارد به شما کمک می نماید. علاوه بر آن، می توانید ازمشاوره کنکور آنلاین نیز استفاده نمایید.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین
خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد. برخی از دانش آموزان بسیار تلاش می نمایند و بسیار علاقه مند ادامه تحصیل در رشته خود می باشند. اما با وجود این به دلیل اشتباهاتی که دارند موجب می شود از هدف خود فاصله بگیرند. برای دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیلی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان عزیز در پایه ای مختلف : روش های نوین مطالعه کنکور ، آموزش فنون مطالعه ، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز ، راهنمایی انتخاب رشته ، معرفی رشته های مختلف ، درمان استرس ، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور می باشد.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای داوطلبان کنکوری شامل : معرفی بهترین منابع در هر درس برای موفقیت در کنکور ، فنون موفقیت در رشته تحصیلی ، آموزش تکنیک های تست زنی با فنون مربوطه برای افزایش سرعت تست زنی ، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی، معرفی رشته های دانشگاهی به همراه تعداد واحدهای هر رشته ، میزان شهریه ، نحوه پذیرش هر یک از رشته ها ، رشته های پردرآمد در هر گروه آزمایشی ، آینده شغلی در هر یک از رشته ها می باشد.

 

 

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین خدمات مختلفی همانند برنامه ریزی درسی، آموزش فنون مطالعه ، معرفی رشته های مختلف ، ارائه تمرین های افزایش تمرکز و بهبود حافظه را در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت آنلاین ارائه می نماید.

 

 

 

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی
شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

مشاوره تلفنی کنکور و استفاده از مشاوره آنلاین ، هر کدام مزایا و معایب خود را خواهد داشت. به همین دلیل با توجه به موارد مورد نیاز و همچنین شخصیت دانش آموز و یا داوطلبريال این مورد می تواند متفاوت باشد. اما در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور کمک می کند تا راهنمای خوبی در اخیتار آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در کنکور سراسری می باشند، قرار گیرد. متخصصین ایران تحصیل با تجربه ای که در این زمینه دارند ، مرجع مناسبی برای کمک به شما متقاضیان عزیز خواهند بود. شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی ایران تحصیل 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل می باشد.

هر چقدر شما از منابع معتبری برخوردار باشید و هر چقدر تلاش نماییید ، اما چنانچه از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درستی برخوردار نباشید نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید. مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید ، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید.

 

 

برای استفاده از مشاوره تضمینی کنکور کلیک کنید.

 

برنامه ریزی درسی آنلاین

 

با توجه به اینکه برنامه ریزی برای هر فرد می تواند متفاوت با فرد دیگر باشد ، لذا برنامه هایی که در برخی از موسسات مشاوره تحصیلی به صورت آماده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود، نمی تواند برنامه اصولی باشد. زیرا ممکن است به عنوان مثال شما در درس ریاضی بسیار قوی باشید، اما در درس دیگر بسیار ضعیف باشید. بنابراین این دو درس نباید ساعت یکسانی برای مطالعه آنان اختصاص داد.

برنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد ، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند. مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با برنامه ریزی درست و با اطلاع از ضرایب دروس مختلف ، مطابق با هدف دانش آموز و یا داوطلب کمک می نماید تا بهترین برنامه درسی را داشته باشد.

 

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

تفاوتی که میان برنامه ریزی درسی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی درسی غیر آنلاین وجود دارد، در نوع ارائه خدمات می باشد. برخی از دانش آموزان یا داوطلبان ممکن است خود به تنهایی اقدام به برنامه ریزی در دروس مختلف نمایند و مایل به کسب اطلاعات در رابطه با درستی و یا عدم درستی برنامه ریزی خود باشند. در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین به دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا به اطلاعات مناسبی دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان و یا دانش آموزان به سمت مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی گرایش پیدا کنند ، نمونه برنامه های آماده ای است که توسط برخی از مراکز مشاوره تحصیلی دبیرستان برای کنکور های آزمایشی داوطلبان یک برنامه از پیش تعیین شده و مشخص در اختیار آنان قرار داده می شود و داوطلبان در رابطه با استفاده از این برنامه به دلیل تداخل در ساعات و یا فشردگی آنان دچار مشکل می باشند.

از دیگر مواردی که مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی کمک می کند تا دانش آموزان به برنامه ریزی که توسط خود یا توسط مشاور طراحی شده است عمل نمایند. صرف طراحی یک برنامه درسی به تنهایی می تواند موفقیت دانش آموزان و یا داوطلبان را تضمین نماید. بنابراین در مشاوره قبولی در کنکور سراسری به این موضوع پرداخته خواهد شد که چگونه بتوانیم در شرایط پیش بینی نشده به برنامه خود عمل کنیم نیز پرداخته خواهد شد.

 

 

جهت استفاده از برنامه ریزی رایگان برای کنکور ، کلیک کنید.

 

نمونه برنامه ریزی درسی

 

ارائه نمونه برنامه ریزی درسی برای هر مقطع تحصیل می تواند متفاوت باشد. چنانچه مایل به استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین نمی باشید، می توانید از نمونه برنامه ریزی درسی که از قبل در هر مقطع طراحی شده و برای اکثریت دانش آموزان می توان آن را برنامه ریزی درست و اصولی نامید، بهره مند گردید. برای این دست یافتن به این نمونه کارنامه ها لازم است با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

سوالی که ممکن است در ذهن شما در رابطه با نمونه برنامه ریزی درسی ایجاد شود این باشد که آیا امکان تغییر در این برنامه برای ما وجود خواهد داشت؟ در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم می تواند متغیر باشد. یکی از اموری که مشاوره تحصیلی آنلاین بسیار بدان توجه می نماید، به انعطاف پذیر بودن برنامه مربوط می شود.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی آنلاین
کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی آنلاین

 

در برنامه ریزی درسی بهتر است دروس دشوار را در کدام ساعت از روز مطالعه نماییم؟

دشواری امری نسبی است. ممکن است یکی از دروس برای من دشوار و برای شما بسیار آسان باشد. تحقیقات نشان داده است که آغاز روز یا همان صبح بهترین زمان برای یادگیری مطالب می باشد. زیرا ذهن کاملا آماده یادگیری است. اما باز هم این مورد به نسبت هر فرد می تواند متفاوت باشد. برای برخی از افراد شب ممکن است بهترین زمان یادگیری باشد. بنابراین دروس دشوار را بهتر است به این زمین موکل نمایید.

 

آیا مشاوره تحصیلی آنلاین می تواند به ما کمک کند؟

خدماتی که در مشاوره های تحصیلی صورت می پذیر، همگی به یک صورت می باشد. در تمامی مشاوره های تحصیلی هدف هر مشاور کمک به بهبود و افزایش عملکرد داوطلبان و دانش آموزان می باشد. و قطعا تعهد به استفاده از این خدمات نیز اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت.

 

آیا امکان استفاده از شماره تماس مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی  در تمامی ساعات شبانه روز دارم؟

ساعت های مطالعه در برنامه ریزی درسی بهتر است چند ساعت باشد؟

برای قبولی در رشته پزشکی چند ساعت در روز لازم است مطالعه نماییم؟

برای اتفاقات غیر منتظره در زندگی چگونه می توان برنامه درسی را تنظیم نمود؟

چگونه می توانم به برنامه درسی رتبه های برتر کنکور دسترسی داشته باشم؟

 

 

جهت دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با مشاره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره ادامه تحصیل در سن بالا

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 98 

برنامه ریزی کنکور 98

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

نمونه برنامه ریزی درسی

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی آنلاین

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

مشاوره تحصیلی آنلاین

13 نظر برای «مشاوره تحصیلی آنلاین»

 • با عرض سلام من دانشجوا ارشد روزانه 98 هستم از دانشگاه خود راضی نیستم میخواستم در کنکور ارشد 99 شرکت کنم خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟

 • سلام در صورتی که دانشگاه روزانه قبول بشین پذیرش نمیشین یکسال باید بگذرد تا بتونین برا دانشگاه روزانه قبول بشین

 • سلام و وممنون
  بله میشه
  شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید مشاورامون راهنماییتون کنند.

 • سلام من کلاس نهم هستم رشتم ادبیاته دوس دارم از سال دهم تعقیر رشته بدم برا فنی حرفه ای واسه حسابداری
  میخاستم بدونم چطور میشه تعقیر رشته انجام داد
  اگه کل دبیرستان رو ادبیات بخونم چطور تو دانشگاه تعقیر رشته بدم ؟؟؟

 • سلام.بنده لیسانس گرافیک دارم .۲۸سالمه.قصد ادامه تحصیل در رشته روانشناسی برای مقطع ارشد به صورت غیر حضوری دارم.و ساکن بندرعباس هستیم.میشه منو راهنمایی کنید برای شروعِ این مسیر چ کاری باید انجام بدم .دانشگاه های مربوطه کجاست؟کنکور و دروس کی و چی هست؟ دروس پیش زمینه داره؟و از طریق چه دانشگاهی ادامه بدم بهتره؟پیامِ نور یا….؟ممنون میشم پاسخ بدید.سپاس

 • سلام برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
  جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 • سلام بله یتوانید برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
  جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *