ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تحصیلی آنلاین + مشاوره و برنامه ریزی درسی | ایران تحصیل

مشاوره تحصیلی آنلاین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تحصیلی آنلاین یکی از بهترین پاسخ ها در جواب به نیاز های مشاوره ای مخاطبان در دنیای الکترونیکی امروز است. بسیاری از داوطلبان کنکور، شرکت کنندگان آزمون های ورودی مشاغل، دانش آموزان و یا والدین آن ها و… ممکن است به هرنوع مشکلی برخورده و نیاز به مشورت با شخصی داشته باشند که این مشکل را رفع و یا راه حل آن را ارائه کند.

بالطبع همه به دنبال دریافت بهترین مشاوره تحصیلی هستند اما نمی دانند بین مشاوره تحصیلی حضوری و مشاوره تحصیلی آنلاین کدام بهتر و تاثیر گذار تر است.

مشاوره تحصیلی آنلاین دارای پارامتر هایی است که میتواند بازخورد بهتری برای داوطلب داشته باشد. برای مثال یک داوطلب با اسفاده از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین هیچ گونه نیاز برای مراجعه به مراکز مشاوره نخواهد داشت، از سوی دیگر عدم مراجعه در مراکز باعث صرف جویی در هزینه می شود. مشاوره آنلاین تحصیلی امکان استفاده از کلیه خدمات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم می نماید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی کنکور روی لینک بزنید.

مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین یکی از راه‌های مورد استفاده در جامعه برای کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان در انتخاب رشته تحصیلی، برنامه‌ریزی تحصیلی و رفع مشکلات تحصیلی است. با وجود این که مشاوره تحصیلی حضوری می‌تواند مفید باشد،اما به علت بازدهی بالای مشاوره آنلاین، این روش به یکی از راه‌های مورد استفاده برای دسترسی به مشاوره تحصیلی تبدیل شده است.

✅ از مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی آسان و سریع

یکی از مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین این است که دانش‌آموزان و دانشجویان به سرعت و بدون نیاز به سفر و حضور حضار می‌توانند به راهنمایی مشاورین دسترسی پیدا کنند. این مسئله برای دانشجویانی که در شهرهای دور و یا کشورهای دیگر در حال تحصیل هستند بسیار مفید است.

 • کاهش هزینه‌ها

مشاوره تحصیلی آنلاین می‌تواند به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک کند تا هزینه‌های مربوط به حضور حضار در مراکز مشاوره را کاهش دهند. علاوه بر این، برای دانشجویانی که در شهرهای دورافتاده و یا کشورهای دیگر در حال تحصیل هستند، مشاوره تحصیلی آنلاین می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا هزینه‌های سفر و اقامت را نیز کاهش دهند.

 • تنوع بیشتر خدمات و مشاوران

مشاوران تحصیلی آنلاین به دانش‌آموزان و دانشجویان امکان می‌دهند تا از بین یک مجموعه گسترده‌ از مشاوران، مشاوری را انتخاب کنند که با نیازهای وی مطابقت دارد. برای مثال، دانشجویانی که به دنبال مشاوری با تخصص خاص انتخاب رشته هستند، می‌توانند به آسانی در مجموعه ایران تحصیل، با مشاور مناسب خود در ارتباط باشند.

 • انعطاف‌پذیری و زمان‌بندی آسان

مرکز مشاوره ایران تحصیل به دانش‌آموزان و دانشجویان انعطاف‌پذیری زیادی در زمینه زمان‌بندی جلسات مشاوره آنلاین می‌دهد. این امر به دانشجویان کمک می‌کند که با توجه به برنامه تحصیلی‌شان، جلسات مشاوره را برنامه‌ریزی کنند و به دانشجویانی که در شرایطی هستند که نمی‌توانند به مراکز مشاوره حضور پیدا کنند، امکان مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی را ارائه میکند.

مزایای مشاوره تحصیلی آنلاین

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

شاید از خدمات مشاوره تحصیلی اطلاعاتی در اختیار نداشته باشید. شایان ذکر است بدانید برخی از دانش آموزان علاقه مند ادامه تحصیل در رشته خود می باشند اما  اشتباهاتی که دارند موجب می شود از هدف خود فاصله بگیرند. توجه داشته باشید برای دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیلی هستند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از جمله موارد بسیار مهم است که میتواند به آن ها کمک شایانی کند.

در ادامه بهتر است به خدمات مشاوره تحصیلی اشاره کنیم،  از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان در پایه های مختلف می توان به روش های نوین مطالعه کنکور، آموزش فنون مطالعه، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز، راهنمایی انتخاب رشته، معرفی رشته های مختلف، درمان استرس، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور اشاره کرد.

برخی خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای داوطلبان کنکوری شامل موارد زیر میشود:

 • معرفی بهترین منابع در هر درس برای موفقیت در کنکور
 • فنون موفقیت در رشته تحصیلی
 • آموزش تکنیک های تست زنی با فنون مربوطه
 • افزایش سرعت تست زنی
 • مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی
 • معرفی رشته های دانشگاهی به همراه تعداد واحدهای هر رشته
 • میزان شهریه
 • نحوه پذیرش هر یک از رشته ها
 • رشته های پردرآمد در هر گروه آزمایشی
 • آشنایی با پرکارترین رشته های دانشگاهی
 • آینده شغلی در هر یک از رشته ها

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

برنامه ریزی درسی آنلاین

این بخش از مقاله به برنامه ریزی درسی آنلاین اختصاص داده شده است. توجه داشته باشید برنامه ریزی درسی می تواند برای هر فرد متفاوت باشد، لذا برنامه هایی که در برخی از موسسات مشاوره تحصیلی به صورت آماده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود، نمی تواند برنامه اصولی باشد.  زیرا ممکن است به عنوان مثال شما در درس ریاضی بسیار قوی باشید، اما در درس دیگر بسیار ضعیف باشید. بنابراین برای این دو درس، نباید ساعت یکسانی برای مطالعه اختصاص داد.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم برنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند. مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با برنامه ریزی درست و با اطلاع از ضرایب دروس مختلف، مطابق با هدف دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا بهترین برنامه درسی را داشته باشد.

برنامه ریزی درسی آنلاین

 

نمونه برنامه ریزی درسی

ارائه نمونه برنامه ریزی درسی برای هر مقطع تحصیل می تواند متفاوت باشد. چنانچه مایل به استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین نمی باشید، می توانید از نمونه برنامه ریزی درسی که از قبل در هر مقطع طراحی شده و برای اکثریت دانش آموزان می توان آن را برنامه ریزی درست و اصولی نامید، بهره مند گردید. برای این دست یافتن به این نمونه کارنامه ها لازم است با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

در ادامه بهتر است به یکی از متداول ترین سوالاتی که ممکن است در ذهن شما در رابطه با نمونه برنامه ریزی درسی ایجاد شود بپردازیم. در اکثر موارد این سوال مطرح میشود که آیا امکان تغییر در این برنامه برای ما وجود خواهد داشت؟ در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم متغیر باشد. یکی از اموری که مشاوره تحصیلی آنلاین بسیار بدان توجه می نماید، به انعطاف پذیر بودن برنامه مربوط می شود.

اطلاعیه

مشاوره تحصیلی آنلاین خدمات مختلفی همانند برنامه ریزی درسی، آموزش فنون مطالعه ، معرفی رشته های مختلف ، ارائه تمرین های افزایش تمرکز و بهبود حافظه را در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت آنلاین ارائه می نماید.

مشاوره تلفنی برنامه ریزی درسی

بسیاری از افراد بر این باور هستند مشاوره برنامه ریزی تلفنی و مشاوره برنامه ریزی غیر آنلاین با یکدیگر تفاوتی ندارد. اما بهتر است بدانید که این مسئله به هیچ وجه درست نیست. زیرا این دو معقوله به طور کل با یکدیگر تفاوت دارند. تفاوتی که میان برنامه ریزی درسی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی درسی غیر آنلاین وجود دارد، در نوع ارائه خدمات می باشد.

برخی از دانش آموزان یا داوطلبان ممکن است خود به تنهایی اقدام به برنامه ریزی در دروس مختلف نمایند و مایل به کسب اطلاعات در رابطه با درستی و یا عدم درستی برنامه ریزی خود باشند. در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین به دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا به اطلاعات مناسبی دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان و یا دانش آموزان به سمت مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی گرایش پیدا کنند، نمونه برنامه های آماده ای است که توسط برخی از مراکز مشاوره تحصیلی دبیرستان برای کنکور های آزمایشی داوطلبان در اختیار آنان قرار داده می شود و داوطلبان در رابطه با استفاده از این برنامه، به دلیل تداخل در ساعات و یا فشردگی آنان دچار مشکل می شوند.

برای دربافت مشاوره تحصیلی تلفنی به صورت آنلاین و 24 ساعته میتوانید با مشاوران حرفه ای ایران تحصیل با شماره 9099075307 در تماس باشید. علاوه بر این در صورتی که درخواست تماس دارید میتوانید از بخش

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

ارتباط مستقیم با مشاوره برنامه ریزی میتواند به هر داوطلب کمک کند تا مسیر رسیدن به موفقیت را هموارتر سازد. این نکته را در نظر داشته باشید ارتباط مستقیم با مشاور میتواند یک ویژگی منحصر به فرد تلقی شود. این نوع خدمات در داخل کشور توسط مرکز مشاوره ایران تحصیل به متقاضیان ارائه داده می شود. توجه داشته باشید مشاوره تلفنی کنکور و استفاده از مشاوره آنلاین، هر کدام مزایا و معایب خود را خواهد داشت. در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید.

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره تحصیلی وارد شوید.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور کمک می کند تا راهنمای خوبی در اختیار آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در کنکور سراسری می باشند، قرار گیرد. هر چقدر شما از منابع معتبری برخوردار باشید و هر چقدر تلاش نمایید، در صورتی که از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درستی برخوردار نباشید نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید. مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید.

 

معایب مشاوره تخصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین در طی سال‌های اخیر به دلیل پراکندگی جغرافیایی مشاوران و دانش‌آموزان، هزینه کمتر و دسترسی آسان تر به خدمات مورد نیاز، روز به روز مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، همانطور که در هر خدمتی معایبی نیز وجود دارد. در ادامه به برخی از معایب مشاوره تحصیلی آنلاین اشاره خواهیم کرد:

❌ در مشاوره تحصیلی آنلاین، تعامل شخصی بین مشاور و دانش‌آموز کاهش می‌یابد. این موضوع می‌تواند باعث کاهش کیفیت مشاوره و عدم ایجاد ارتباط صمیمی بین دو طرف شود.

❌ در مشاوره تحصیلی آنلاین، تمرکز دانش‌آموز می‌تواند کاهش یابد. این امر معمولا به دلیل مشکلات فنی یا نویزهای موجود در محیط دانش‌آموز است. این مسئله می‌تواند باعث کاهش کیفیت مشاوره و عدم درک صحیح از مسائل تحصیلی شود.

❌ برخی از راهکارهای عملی به دلیل عدم حضور فیزیکی مشاور و عدم دسترسی به تجهیزات لازم، قابل ارائه نیستند. به عنوان مثال، در صورتی که دانش‌آموز نیاز به تست‌های عملی داشته باشد، این امکان در مشاوره آنلاین به صورت کامل فراهم نیست. (برای مثال جلسات مشاوره آنلاین برای مشاوره در خصوص آزمون عملی رشته هایی مانند تربیت بدنی و موسیقی و…)

به طور کلی، مشاوره تحصیلی آنلاین با وجود مزایا و امکاناتی که در اختیار دارد، با برخی مشکلات نیز همراه است. اما با توجه به تکنولوژی امروز، مشاوره تحصیلی آنلاین به عنوان یک راه حل خوب و یک جابیگزین قابل قبول مطرح شده است، می‌توان به نحو احسن از این خدمت استفاده کرد و با رعایت مواردی مثل تدابیر امنیتی و با انتخاب مشاوران متخصص و مجرب، از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین بهره برد.

اخبار پیرامون مشاوره تحصیلی آنلاین

افزایش درصد استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین 

بر اساس گزارش خبرگزاری رجا نیوز درصد داوطلبانی که از مشاوره تحصیلی آنلاین استفاده میکنند رو به افزایش است.

۶ دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد خوزستان با قدرت توانستند رتبه ۲و 3 رقمی در کنکور را به خود اختصاص دهند

به گزارش خبرگزاری ایسنا بر اساس اعلام کمیته امداد خوزستان، 6 دانش آموز تحت پوشش رتبه 2 و 3 رقمی دریافت کرده اند.

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات کاملی نسبت به مشاوره تحصیلی آنلاین در اختیار نداشته اید و نمی دانستید که مشاوره تحصیلی دارای چه مزایایی می باشد و چه تفاوت هایی با مشاوره تحصیلی حضوری دارد. لازم به ذکر است بدانید در این مقاله تمام این موارد مورد بررسی قرار داده شده است. این نکته را هم در نظر داشته باشید اگر قصد دارید در کنکور به صورت صددرصد تضمینی قبول شویم و رتبه خوب به دست بیاورید پیشنهاد می کنیم بر روی یکی از بنر های درج شده در قسمت بالا کلیک کنید زیرا در این صورت به دلیل ارتباط با مشاورین دارای رتبه های تک رقمی  و استفاده از تجربیات آنها می توانید به صورت تضمینی رتبه مورد نظر خود را کسب کنید.

برای دانلود فایل PDF مقاله مشاوره تحصیلی آنلاین بر روی لینک کلیک کنید

 

4.5/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در برنامه ریزی درسی بهتر است دروس دشوار را در کدام ساعت از روز مطالعه نماییم؟

هر شخصی به یک درس علاقه مند است. ممکن است یکی از دروس برای من دشوار و برای شما بسیار آسان باشد. تحقیقات نشان داده است که آغاز روز یا همان صبح بهترین زمان برای یادگیری مطالب می باشد زیرا ذهن کاملا آماده یادگیری است.

مزایای استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین چیست؟

دسترسی آسان و سریع به مشاور، کاهش هزینه ها، سهولت دسترسی و جلوگیری از اتلاف وقت.

آیا برای برنامه ریزی درسی هم می توان از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین استفاده کرد؟

بله. جهت برنامه ریزی در طول سال تحصیلی و همچنین آزمون های مختلف می توانید از کمک مشاوره تحصیلی استفاده کنید.

نظرات

791 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیلی آنلاین + مشاوره و برنامه ریزی درسی | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo مريم دهكردى گفت:

  سلام وقت بخير
  بنده بالاترين هزينه مشاوره را پرداخت كردم ولى با بنده تماسى نگرفتين الان ٥ روز گذشته و من با هر يك از شماره هاى تو سايت تماس ميگيرم
  هيچ كس پاسخگو نيست و شماره ها اشتباه هستن
  ميشه لطفا راهنمايى كنيد
  براى مشاوره هزينه كمى پرداخت نكردم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز لطفا با شماره ی مجموعه 909075307 تماس بگیرید و شماره ی موبایل خودتون رو بدید تا با شما تماس گرفته بشه.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

  مشاوره دانشگاه آزاد + واحد راهنمایی تحصیلی ۲۴ ساعته | irantahsil

  افرادی که تصمیم دارند در دانشگاه‌های آزاد درس بخوانند، باید در زمان مقرر برای انتخاب رشته و ثبت نام اقدام کنند. این افراد، برای این که تمامی مراحل انتخاب رشته و ثبت نام را به درستی انجام دهند، بهتر است...
 • مشاوره تغییر رشته

  مشاوره تغییر رشته {آنلاین و تلفنی} + دانشگاه و دبیرستان | irantahsil

  دریافت مشاوره تغییر رشته رایگان و آنلاین برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار اهمیت دارد. بسیاری از دانش آموزان ممکن است پس از طی کردن مراحل هدایت تحصیلی پایه نهم یا گذراندن چند پایه در شاخه‌های نظری قصد داشته باشند...
 • بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

  بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

  بهترین کلاس کنکور در تهران و شهرهای دیگر کدام است؟ بهترین آموزشگاه برای قبولی در کنکور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتوان آن را برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی بهترین کلاس نامید؟ این‌ها همه سؤالاتی است که داوطلبان...
 • برنامه ریزی کنکور

  برنامه ریزی کنکور 1403 + pdf نمونه هفتگی رتبه ها | ایران تحصیل

  با نگاهی به روند تحصیلی رتبه‌های برتر کنکور سال‌های پیشین می توان به فرمولی ثابت برای موفقیت این افراد در این آزمون دست یافت، اما صرفا مطالعه دروس به صورت صحیح نمی‌تواند منجر به موفقیت شما شود و این یک...
تماس با مشاور