تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی آنلاین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره تحصیلی آنلاین بدون نیاز به مراجعه به مراکز مشاوره و صرف هزینه زیاد، امکان استفاده از کلیه خدمات را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم می نماید.

با داشتن برنامه ریزی درسی در هر مقطع تحصیلی که توسط مشاورین ایران تحصیل ارائه می شود می توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

از دیگر امکانات این مرکز که برای کلیه متقاضیان قرار داده شده می توان به ارائه شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی و انجام برنامه ریزی درسی آنلاین اشاره نمود.

مشاوره تحصیلی آنلاین در کلیه موارد به شما کمک می نماید. علاوه بر آن، می توانید از مشاوره کنکور آنلاین نیز استفاده نمایید.

 

مشاوره تحصیلی آنلاین

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین و مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین

 

برخی از دانش آموزان علاقه مند ادامه تحصیل در رشته خود می باشند اما با وجود این به دلیل اشتباهاتی که دارند موجب می شود از هدف خود فاصله بگیرند.

برای دانش آموزانی که در پایه نهم تحصیلی هستند مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دبیرستان از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

از جمله خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای دانش آموزان عزیز در پایه های مختلف می توان به روش های نوین مطالعه کنکور، آموزش فنون مطالعه، آموزش تمرین برای افزایش تمرکز، انجام برنامه ریزی متناسب با شرایط دانش آموز، راهنمایی انتخاب رشته، معرفی رشته های مختلف، درمان استرس، ارائه اطلاعات در رابطه با تاثیر نمرات برای انتخاب رشته دبیرستان و تاثیر معدل بر پذیرش در کنکور اشاره کرد.

خدمات مشاوره تحصیلی آنلاین برای داوطلبان کنکوری را می توان شامل: معرفی بهترین منابع در هر درس برای موفقیت در کنکور، فنون موفقیت در رشته تحصیلی، آموزش تکنیک های تست زنی با فنون مربوطه برای افزایش سرعت تست زنی، مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی، معرفی رشته های دانشگاهی به همراه تعداد واحدهای هر رشته، میزان شهریه، نحوه پذیرش هر یک از رشته ها، رشته های پردرآمد در هر گروه آزمایشی و آینده شغلی در هر یک از رشته ها دانست.

 

مشاوره تحصیلی آنلاین خدمات مختلفی همانند برنامه ریزی درسی، آموزش فنون مطالعه ، معرفی رشته های مختلف ، ارائه تمرین های افزایش تمرکز و بهبود حافظه را در تمامی مقاطع تحصیلی را به صورت آنلاین ارائه می نماید.

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی

 

مشاوره تلفنی کنکور و استفاده از مشاوره آنلاین، هر کدام مزایا و معایب خود را خواهد داشت. در هر حال داشتن شماره تماس مشاوره برنامه ریزی درسی می تواند شما را به صورت مستقیم به مشاورین متصل نماید تا بتوانید نسبت به سوالات خود پاسخ مناسبی یابید.

آشنایی با روش های مطالعه نفرات برتر کنکور کمک می کند تا راهنمای خوبی در اختیار آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در کنکور سراسری می باشند، قرار گیرد.

هر چقدر شما از منابع معتبری برخوردار باشید و هر چقدر تلاش نمایید، در صورتی که از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری درستی برخوردار نباشید نخواهید توانست موفقیت لازم را به دست آورید.

مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک می کند تا بر اساس ساعت ها و توان شما در مطالعه و همچنین هدفی که برای خود مشخص نموده اید، بتوانید موفقیت لازم را کسب نمایید.

 

برای استفاده از مشاوره تضمینی کنکور کلیک کنید.

 

برنامه ریزی درسی آنلاین

با توجه به اینکه برنامه ریزی برای هر فرد می تواند متفاوت با فرد دیگر باشد، لذا برنامه هایی که در برخی از موسسات مشاوره تحصیلی به صورت آماده در اختیار داوطلبان قرار داده می شود، نمی تواند برنامه اصولی باشد.

زیرا ممکن است به عنوان مثال شما در درس ریاضی بسیار قوی باشید، اما در درس دیگر بسیار ضعیف باشید. بنابراین برای این دو درس، نباید ساعت یکسانی برای مطالعه اختصاص داد.

برنامه ریزی درسی آنلاین با توجه به ارتباط دوجانبه ای که برای داوطلب و مشاور فراهم می آورد، کمک می کند تا دانش آموزان با توجه به اصول صحیح به مطالعه بپردازند.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری با برنامه ریزی درست و با اطلاع از ضرایب دروس مختلف، مطابق با هدف دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا بهترین برنامه درسی را داشته باشد.

 

مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی

 

 

تفاوتی که میان برنامه ریزی درسی آنلاین و مشاوره برنامه ریزی درسی غیر آنلاین وجود دارد، در نوع ارائه خدمات می باشد.

برخی از دانش آموزان یا داوطلبان ممکن است خود به تنهایی اقدام به برنامه ریزی در دروس مختلف نمایند و مایل به کسب اطلاعات در رابطه با درستی و یا عدم درستی برنامه ریزی خود باشند. در این زمینه مشاوره تحصیلی آنلاین به دانش آموز یا داوطلب کمک می نماید تا به اطلاعات مناسبی دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که موجب می شود داوطلبان و یا دانش آموزان به سمت مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی گرایش پیدا کنند، نمونه برنامه های آماده ای است که توسط برخی از مراکز مشاوره تحصیلی دبیرستان برای کنکور های آزمایشی داوطلبان در اختیار آنان قرار داده می شود و داوطلبان در رابطه با استفاده از این برنامه، به دلیل تداخل در ساعات و یا فشردگی آنان دچار مشکل می شوند.

از دیگر مواردی که مشاوره آنلاین برنامه ریزی درسی کمک می کند، ایت است که دانش آموزان به برنامه ریزی که توسط خود یا توسط مشاور طراحی شده است عمل می نمایند.

 

جهت استفاده از برنامه ریزی رایگان برای کنکور، کلیک کنید.

 

نمونه برنامه ریزی درسی

ارائه نمونه برنامه ریزی درسی برای هر مقطع تحصیل می تواند متفاوت باشد. چنانچه مایل به استفاده از برنامه ریزی درسی آنلاین نمی باشید، می توانید از نمونه برنامه ریزی درسی که از قبل در هر مقطع طراحی شده و برای اکثریت دانش آموزان می توان آن را برنامه ریزی درست و اصولی نامید، بهره مند گردید.

برای این دست یافتن به این نمونه کارنامه ها لازم است با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

سوالی که ممکن است در ذهن شما در رابطه با نمونه برنامه ریزی درسی ایجاد شود این باشد که آیا امکان تغییر در این برنامه برای ما وجود خواهد داشت؟

در این رابطه باید بگوییم که می تواند این مجوز بسته به برنامه ریزی که از آن استفاده می نماییم متغیر باشد. یکی از اموری که مشاوره تحصیلی آنلاین بسیار بدان توجه می نماید، به انعطاف پذیر بودن برنامه مربوط می شود.

 

در برنامه ریزی درسی بهتر است دروس دشوار را در کدام ساعت از روز مطالعه نماییم؟

دشواری امری نسبی است. ممکن است یکی از دروس برای من دشوار و برای شما بسیار آسان باشد. تحقیقات نشان داده است که آغاز روز یا همان صبح بهترین زمان برای یادگیری مطالب می باشد.

زیرا ذهن کاملا آماده یادگیری است. اما باز هم این مورد به نسبت هر فرد می تواند متفاوت باشد. برای برخی از افراد شب ممکن است بهترین زمان یادگیری باشد. بنابراین دروس دشوار را بهتر است به این زمان موکل نمایید.

 

آیا مشاوره تحصیلی آنلاین می تواند به ما کمک کند؟

خدماتی که در مشاوره های تحصیلی صورت می پذیر، همگی به یک صورت می باشد. در تمامی مشاوره های تحصیلی هدف هر مشاور کمک به بهبود و افزایش عملکرد داوطلبان و دانش آموزان می باشد. و قطعا تعهد به استفاده از این خدمات نیز اهمیت فوق العاده ای خواهد داشت.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین و برنامه ریزی درسی با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

مشاوره انتخاب رشته دبیرستان

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

برنامه ریزی کنکور

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

مشاوره تحصیلی آنلاین

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مزایای استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین چیست؟

دسترسی آسان و سریع به مشاور، کاهش هزینه ها، سهولت دسترسی و جلوگیری از اتلاف وقت

آیا برای برنامه ریزی درسی هم می توان از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین استفاده کرد؟

بله. جهت برنامه ریزی در طول سال تحصیلی و همچنین آزمون های مختلف می توانید از کمک مشاوره تحصیلی استفاده کنید.

برای برنامه ریزی کنکور هم استفاده از مشاوره تحصیلی آنلاین امکان پذیر است؟

بله. برای برنامه ریزی کنکور می توانید از کمک متخصصان و مشاوران باتجربه ایران تحصیل استفاده کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علی احمدی
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام ،از اصفهان تماس میگیرم ، میگه این شماره در دسترس نمیباشد ، نمیشه زنگ زد به 9099072952

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر
   تماس با شماره مرکز فقط از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره امکان پذیر است .

 2. بینام
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام من دهم تجربی هستم و به اصرار خانوادم اومدم
  خودم علاقه و استعداد ور آرزو هام خیلی با هم فرق دارن
  از این که به آینده فکر میکنم میترسم چون نمی‌دونم که قرار چی بشه
  اصلا چطور باید مسیرمو مشخص کنم
  اگر میشه راهنمایی کنید تا مسیرمو مشخص کنم
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر میتونین تغییر رشته بدین و یا بعذ از دیپلم کنکور رشته دیگری رو بدین

 3. علیرضا
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من داشنگاه دولتی شاهرود قبول شده بودم ولی به خاطر مغایرت معدل گفتن دیگه قادر به ادامه از ترم دوم در اینجا نیستی ولی بعد تماس های زیاد گفتن باید صبر کنی همین موقع هم من درخواست دادم به دانشگاه آزاد برای همون رشته درخواستم قبول شده باید مدارک بفرستم الان میشه بگید اگه این مدارک رو بفرستم آیا اگه دانشگاه شاهرود تصمیم بر ادامه من داخل همین دانشگاه بگیره من می تونم مدارکم رو از آزاد بگیرم و داخل همین شاهرود ادامه بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 4. مهدی
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  من 16 سال دارم میخواستم بدونم اگه الان امتحانات سال دوازدهم را بدهم میتونم دیپلم بگریم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام. بله

 5. رضوی
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام خسته نباشید
  من رشتم شبکه و نرم افزاره ” فنی”
  آیا با دیپلم ۱۲ ساله میتونم در کنکور رشته های نظری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

   سلام .بله

 6. سارا
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام وقت بخیر ، برای قبولی یک درس در سال ۱۲ام فقط نمره درس در امتحان نهایی در نظر گرفته میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام. مجموع دو ترم

 7. یونس
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  راستش من سال دهم رشته تجربی هستم. الان از انتخاب رشته ای که داشتم پشمونم و میخوام تغییر رشته بدم (به فنی حرفه ای کامپیوتر). میدونم که درس های عمومی مثل عربی و زبان انگلیسی رو باید نمره بیارم ولی درس های تخصصی چطور؟ یعنی تاثیر داره؟ مثلا اگه زیست رو 0 بشم چی؟ چون که سال من من دانش آموز تجربی نیستم. ریاضی چطور؟ چون درس ریاضی مشترکه بین جفتشون اما ریاضی فنی حرفه ای فرق داره با ریاضی تجربی. لطفا راهنماییم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام . دروس تخصصی تجربی را باید آزمون دهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج دارین تماس بگیرین راهنماییتون میکنند

 8. Rozhina
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام، من پارسال کنکور انسانی دادم و دانشگاه دولتی قبول شدم،اما متاسفانه مشکلاتی پیش اومد ک دانشگاه من رو حذف کرد، سوالم اینه ک آیا سال بعد میتونم کنکور سراسری شرکت کنم؟ یا اگر دانشگاه پیام نور ورودی بهمن ماه شرکت کنم چطور؟ میتونم کنکور سراسری شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر اگر شرایطش رو دارا باشین بله میتونین برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 9. abolfazl
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام ببخشید یه سوال خیلی مهم دارم ایا در دانشگاه پردیس میشه باکنکور ریاضی پزشکی خوند .خوشحال میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 10. ماهان
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من رشته ریاضی سال ۱۲ ام هستم.
  با توجه به شرایط این ۲ سال اخیر ک مدارس به صورت غیر حضوری هستش و مطالعه ها خیلی کم شده و سطح آموزش بسیار پایین اومده است و امسال هم باید کنکور بدم من میخواستم کمکم کنید که چجوری خودمو برسونم و با چه برنامه ای شروع کنم به مطالعه و آیا اصلا شدنی هستش که تو این ۳ ۴ ماه اخیر که تا کنکور مانده است خودم رو برسونم به درس ها و بتونم رتبه خوبی بدست بیاورم؟
  اگر شدنی هست من استارت کار رو با برنامه ریزی مشاور های خوبتون انجام بدم
  با تشکر از این که پیگیر هستید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر برای مشاره تحصیلی با مرکز تماس حاصل نماید.

 11. NY
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام خسته نباشید میشه سریع جواب بدید خیلی ضروریه من سال نهم هستم و قراره فردا اولیا فرم هدایت تحصیلی رو پر بکنن من اولویتم رشته تجربی هست بعدش دو رشته ریاضی و انسانی ولی به نظرتون اگه یه وقت تجربی نیاوردم این فرم رو چجوری پر کنیم که حداقل یا ریاضی یا انسانی بیارم یعنی بعد از تجربی بنویسیم ریاضی یا انسانی ممنون میشم سریع تر جواب بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام هدایت تحصیلی بستگی به نمرات شما در علوم و ریاضی دارد. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 12. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  درود بنده دیپلم حسابداری دارم میخواستم بدونم ایا میتونم برم رشته کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر اگر در کنکور ریاضی شرکت کنید و یا بدون کنکور می توانید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 13. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

  درود میخواستم بدون ایا امکانش هست با دیپلم حسابداری برم کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 میتوانید بدون محدودیت هر رشته ای که مدنظردارند ثبت نام و به تحصیل بپردازند.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 14. Y.A
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

  سلام
  من امسال انتخاب رشته دارم(نهم به دهم) و قصد دارم فقط در کنکور زبان شرکت کنم و تمام تمرکزم رو برای کنکور زبان بزارم
  معدلم هم تا به حال بالا بوده و همه رشته های نظری رو مطمئنن توی انتخاب رشته میتونم انتخاب کنم
  معدل سال هفتمم ۱۹.۸۰
  معدل سال هشتمم ۲۰
  و امسال هم عملکردم از سال های قبل بهتر بوده
  به نظرتون کدوم رشته رو انتخاب کنم که بتونم وقتم رو برای زبان بزارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر میتونین انسانی بخونین البته به استعداد و علاقتون نیز بستگی داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 15. هادی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

  درود
  میخواستم بدونم ایا راهی وجود داره که با دیپلم حسابداری برم کارشناسی کامپیوتر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   دیپلم های نظام جدید 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته و دانشگاه ندارند و میتواند تغییر رشته داده و بر اساس سوابق تحصیلی وارد رشته مدنظرشان شوند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 16. ماهان
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام خیلی مهمه این مسعله لطفا جواب گو باشید
  من سال دهم هستم و رشتم انسانیه میخام تغییر رشته بدم برای ریاضی فیزیک ایا نمرات رشته انسانی برای تغییر رشته به ریاضی تاثیر داره؟ریاضیو در فرم هدایت تحصیلی الف اوردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام وقت بخیر خیر، باید درس های پیش نیاز رشته ی ریاضی را با نمره بالاتر از 12 پاس کنید

 17. راستین
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام خسته نباشید من 11 ام ریاضی ام و میخام از دهم برم رشته طراحی دوخت بخونم معدل نهمم 19.79 و معدل دهمم 17.90 بود ..میخاستم بدونم برای ورود به اون رشته باید امثال هم پاس کنم؟یا مثل کسایی که میخوان انتخاب رشته کنن فقط معدل نهم و هدایت تحصیلیم مهمه؟ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت بخیر برای تغییر رشته باید پیش نیازها را با نمره بالا 12 پاس کنید

 18. Na
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام خسته نباشید من رشته ام کارشناسی کنترل ابزار دقیق است میخواستم بدونم میتونم برای کار شناسی ارشد رشته اصلی رو برق بزنم و رشته شناور و ابزار دقیق اتوماسیون صنعت نفت بزنم ممنون میشم جواب بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت بخیر برای ارشد می توانید رشته اصلی را مهندسی برق بزنید ولی برای رشته شناور باید بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 19. Nazli
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام لطفا اینو جواب بدین خیلی مهمه
  من میخام برم رشته ی تجربی
  معدل سال هفتمم17/57شد تقربا علوم فک کنم ۱۶یا۱۷ب بالا بود
  و هشتم14
  ولی امسال علومم مطمئنم بالای18میشه
  و امسال ک نهمم امتحانای قبل ترم۱رو زیاد خوب ندادم طوری که اگه الان همرو خوب بخونم فک کنم معدل نوبت اولم میشه17یا18حداقل
  اگه من الان نوبت دومم بشه۱۹ب بالا میتونم تجربی بردارم
  خیلی استرس دارم لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام. نمره علوم خود را افزایش دهید تا شانس بیشتری برای تجربی داشته باشید

   • Nazli
    ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

    اگه علوم کلا20بشه
    و معدل نوبت اولم۱۷ب بالا اوکی میشه؟؟
    و یسوال دیگه اینکه برا نوبت دوم نوبت اولم با نمره های نوبت دوم جمع میشه یا فقط امتحانا و فعالیتای درسی اینایی و ربطی ب امتحانای نوبت اول نداره.

    • کارشناس ارشد
     ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

     سلام وقت به خیر
     برای مجاز شدن ورود به رشته تجربی میانگین نمرات 3 سال شما گرفته شده و درصورت کسب حد نصاب نمره میتوانید وارد این رشته شوید.
     برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 20. مهدی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام من دهم تجربی هستم برنامه ریزی درست ندارم تو درسم و وقتی پیش خودم میگم این کارو انجام بدم در طول روز اون کارو انجام بدم ولی بازم ی درسی رو عقب میوفتم درس زیست رو درست نمیتونم بخونم ‌و مشکل اساسی ک دارم حتما باید معلم سوال بگه تا بخونم وگرنه سوال نده از متن درس نمیتونم بخونم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر برای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 21. احمدی
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  با سلام و خسته نباشید ببخشید با نوشتن مقاله میشه ارشد امنیت اطلاعات فناوری اطلاعات رو خوند
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت بخیر ارتباطی ندارد برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 22. نسیم
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  باسلام و عرض ادب
  من سال۹۱کارشناسی صنایع شیمیایی گرفتم دانشگاه آراد باتوجه ب رشته م برای ارشد چی بخونم مناسبه درحالی ک دیپلم کامپیوتر هم دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت بخیر میتونید وارد حوزه شیمی و بیو شیمی بشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 23. پوریا
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام من کلاس نهم هستم کلاس هفتم علوم ۲۰ هشتم ۱۸ و امثال هم احتمال خیلی زیاد بالای ۱۸ میارم و ریاضی هفتم۱۸ هشتم ۱۵ نهم هم به احتمال خیلی زیاد بالای ۱۷ میگیرم و من الان قصد ورود به رشته تجربی دارم خواستم بدونم که چقدر احتمال داره من تو رشته تجربی قبول شم
  و اولویت الف در بیام

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر معدلتون رو بالای 18 نگه دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 24. Parsm
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام من قصد ورود به رشته تجربی دارم من علوم هفتم ۲۰ هشتم ۱۸نهم احتمال خیلی زیاد بالای۱۸ هستم و ریاضی هفتم ۱۸ هشتم ۱۵ و نهم هم به احتمال خیلی زیاد بالی ۱۷ هستم خواستم ببینم تجربی برای من اولویت الف میوفته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام بله میوفتید

 25. زینب
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

  من سال دوازدهم هستم میخواستم واسه درس موندم برنامه ریزی داشته باشم اما هر برنامه ای میزارم نمی تونم طبق اون پیش برم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام وقت بخیر برای برنامه ریزی میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 26. شمسی
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من دهم تجربی هستم هرچقدر درس میخونم اما نتیجه خوبی نداره چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقتتون بخیر شما احتیاج به برنامه ریزی درست و متناسب با شرایط و روحیات شما است جهت مشاوره با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 27. ملینا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من میخواستم دبیری بخونم ولی از دانشگاه فرهنگیان نه و از یه دانشگاه دولتی دیگه ای. میخواستم بدونم بازم استخدام اموزش و پرورش میشم یا فقط و فقط باید از فرهنگیان برم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش باید در ازمون اموزش و پرورش شرکت کنید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 28. کیانا
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

  سلام خسته نباشید من دارم کارشناسی روانشناسی دانشگاه آزاد میخونم میتونم رشته دوم تو پیام نور بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر بله میتونید بخونید ولی باید همزمان تموووم کنید

 29. راد
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام ببخشید هزینه مشاوره چقدره؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر هزینه مشاوره در زمانی که تماس میگیرید به صورت گویا اعلام میشود موفق باشید

 30. شیرین
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام من رشته تجربی در دبیرستان میخونم خواستم ببینم امکانش هست که بدون تغییر رشته کنکور ریاضی بدم؟ و شرایط جدید کنکور که اعلام شده در مورد سوابق تحصیلی چون رشته من تجربی بوده تاثیری رو کنکور ریاضیم خواهد گذاشت یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام .1401 بله

 31. Mohammad
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام من دیپلم مکانیک خودرو دارم و چگونه باید رشته مکانیک سیالات بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

   سلام شما میتونید کاردانی و کارشناسی همین رشته رو بدون کنکور بخونید برای ارشد گرایش سیالات را انتخاب کنید

 32. محمد مهدی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۷

  سلام خسته نباشید من الان نهم هستم دوست دارم که در آینده پلیس مبارزه با مواد مخدر باشم میشه از رشته مهندسی مکانیک برم دانشگاه افسریه

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقتتون بخیر دانشگاه افسری شرایط سنی دارد جهت مشاوره با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

  • رضا
   ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   اب قطع کرکره پایین بچه تو رو چه به مواد اخه

 33. شیرین
  ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام من فقط یک سوال خیلی مهم دارم که شاید بتونه یه مشاور تحصیلی بهم پاسخ بده
  چجوری باید اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام جهت دریافت مشاوره میتوانید تماس بگیرید و مشاوره تحصیلی کامل دریافت کنید

  • زینب
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   من سال دوازدهم هستم میخواستم واسه درس موندم برنامه ریزی داشته باشم اما هر برنامه ای میزارم نمی تونم طبق اون پیش برم

   • کارشناس ارشد
    ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

    سلام وقت به خیر
    مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی باید شخصی باشد و با توجه به شرایط و سطح شما تدوین شود.
    برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 34. امیرحسین
  ۲۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم نقشه کشی معماری دارم ورشته ماکنکورنداره ومیتوانم دردانشکده روزانه رایگان براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کرده بخوانم من سوالم اینجاست که ماچون دررشته خودمون کنکورنداریم میتونم به رشته های دیگرفنی بدون کنکوربرم؟
  وآیامیتونم مهندسی بخونم مهندسی معماری یامهندسی مکانیک؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام اگر جز نظام اموزش جدید باشید میتونید کنکور رشته های نظری شرکت کنید

 35. Amir hosein
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام بنده امسال دوازدهم هستم و رشتم شبکه و نرافزاررایانه هست میخواستم برای سال 1401 در کنکور ریاضی شرکت کنم با توجه به اینکه به تازگی اعلام شد تاثیر معدل 40 درصد در کنکور می باشد میتونم در کنکور ریاضی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام
   بله میتونین شرکت کنین ولی سوابق تحصیلی ندارین

 36. محبی
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدو دانشگاهای دولتی تربیت بدنی درقم بطور تفکیک شده هستن یاخیر؟
  واینکه برای ورود دردانشگاه بارشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد قم بهتره یاپیام نور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام کلاسهای تئوری مشترک تشکیل میشه ولی عملی ها جدا هستند و آزاد بهتر از پیام نور میباشد.

 37. student
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام من نهم ام و معدل مهر ماه م زیاد خوب نبود اگر ماه های بعد جبران شه تاثیر خاصی نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام میتونی در امتحانات نیمسال جیران کنی و معدلت را افزایش بدید

 38. محمد ذاکری
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

  سلام ، پذیرفته شده دوره روزانه کنکور ۱۴۰۰ هستم ولی در کنکور زبان مجاز به انتخاب رشته در دوره های روزانه نشده بودم . آیا می توانم در کنکور زبان ۱۴۰۱ دوره روزانه شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت بخیر اگر دانشجوی دوره روزانه هستید برای شرکت در دوره روزانه باید مجدد انصراف بدین

 39. y.
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۹

  سلام من کلاس نهم هستم وامسال میخوام رشته انسانی بیارم من کلاس هفتم وهشتم معدلم 19به بالابودامسال هرچی درس میخونم یادنمیگیرم وسرجلسه امتحان یاپرسش یادم میره من خیلی درس میخونم ولی توذهنم نمیره اگه اینجوری پیش برم میترسم رشته نیارم میشه کمکم کنیدچجوری درس بخونم تایادبگیرم مخصوصاریاضی رو؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیر برای بادگیری ریاضی باید بطور مستمر حل تمرین داشته باشید و دوره کنید حتما مباحث رو

 40. Mahdis
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام من دهم انسانی هستم میخواستم بدونم برای آماده شدن برای کنکور گاج بهتره یا قلم چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام وقتتون بخیر
   اگر منظورتون آزمون هست بستگی به سطح دانش آموز داره

 41. Danial
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من کلاس ۹ به رشته تجربی علاقه دارم معدل زیر 19.2۰ نداشتم اگر برم رشته تجربی موفق میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 42. Kosari
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۳

  سلام از کارودانش وارد معماری شدم ، چه دانشگاهیی میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام
   برای اطلاع کامل از رشته ها و دانشگاه ها با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 43. سارا
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام ببخشید از وسط سال تحصیلی یعنی مثلا از الان میشه تغییر رشته داد از انسانی به تربیت بدنی سال دهم

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقتتون بخیر خیر در پایان سال تحصیلی میتوانید تغییر رشته بدهید و باید دروس اختصاصی رشته تربیت بدنی را در تابستان پاس کنید

 44. Zahra
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم هنرستان،طراحی و دوخت دارم میخواستم بدونم اگه بخوام در رشته دیگه ای شروع به تحصیل کنم باید چیکار کنم؟؟
  باید دوباره برای مقطع دبیرستان ثبت نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام
   در صورتی که نظام جدید (6-3-3) باشید میتونید بدون کنکور وارد رشته های دیگر شوید.برای اطلاع از رشته ها با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 45. Nazi
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام وقتتون بخیر من امسال کنکوری هستم دوازدهم
  رشتمم انسانیه
  نیاز به برنامه ریزی دارم تو مقالتون از مشاور تحصیلی رایگان ذکر شده بود
  آیا واقعا چنین هست؟
  برنامه ریزی میکنه هر هفته و گزارش کار هم میخواد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقتتون بخیر مشاوره به صورت تلفنی است 9099072952

 46. محدثه پرچمی
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام وقت بخیر
  من سال یازدهم رشته فنی هستم، میخواستم بدونم برای کنکور تربیت معلم چه دروسی رو باید بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر در صورتی که نظام آموزشی 6-3-3 باشید مشکلی از جهت شرکت در کنکور سراسری ندارید.قصد شرکت در کنکور هریک از گروه های آموزشی را دارید باید دروس همان رشته را مطالعه بفرمایید.

 47. کوثر نجفی
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۵

  سلام من رشتم معماری هستش از کارودانش وارد این رشته شدم ، خواستم بدونم در پایه دوازدهم با معدل بالای ۱۸ ینی سوابق تحصیلی دون کنکور در دانشگاه امیر کبیر درس بخونم؟ من واقا نیاز دارم جواب سوالمو بگیرم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت به خیر دانشگاه امیر کبیر پذیرش بدون آزمون ندارد.

 48. علی
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

  ببخشید کتاب برای دهم پایه بخریم یا جامع؟ و همینطور برای یازدهم و دوازدهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   اگر در درس خاصی ضعف دارین بهتره کتاب پایه رو تهیه کنین

 49. حنا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

  سلام .
  ببخشید برای رشته عکاسی مدرک دانشگاه پارس تهران معتبر تره یا دانشگاه آزاد تهران مرکز ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۵

   سلام
   غیر انتفاعی پارس این رشته رو تخصصی تر بررسی میکنه ولی از لحاظ اعتبار مدرک هر دو تقریبا در یک سطح هستند.

 50. ساسان
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام من معافیت پزشکی چشم واسه سربازی دارم و لیسانس روانشناسی میخونم میخواستم ببینم با معافیت سربازی میتونم پرونده نظام روانشناسی بگیرم و وارد نظام روانشناسی بشم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام بستگی به نوع بیماری شما داره بعضی بیماری خیلی سخت می تونن وارد این حوزه بشن

 51. [email protected]
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من. امسال دوازدهم حسابداری هستم. خواستم بدونم. روزی چند ساعت درس بخونم آخه همش استرس کنکور دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام
   قبولی برای کنکور سراسری به عوامل زیادی بستگی داره که میتونید برای اطلاع از اون تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنماییتون کنن.

 52. هستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام من دوازدهم تجربی هستم ایا امکانش هست رشته روانشناسی بدون کنکور ازتجربی دانشگاه سراسری همون دولتی قبول بشم میدونم از انسانی میشه اما از تجربی هم این امکان هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام بله میشه از کنکور تجربی هم وارد روانشناسی شد

 53. هستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام من دوازدهم تجربی هستم ایا امکانش هست رشته روانشناسی ازتجربی دانشگاه سراسری همون دولتی قبول بشم میدونم از انسانی میشه اما از تجربی هم این امکان هستش ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام بله از کنکور تجربی هم میشه وارد شد

 54. امیرمحمد
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

  سلام. من امسال کلاس نهم هستم و میخام در ازمون نمونه دولتی شرکت کنم. خواستم ببینم چه کتاب کمک درسی ریاضی برای شرکت توی ازمون نمونه دولتی خوبه؟ ایا کتاب iQ گاج مناسب هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام بله مناسب هست ولی برای گرفتن منابع آزمون تماس بگیرید

 55. محمد
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام
  من فوق دیپلم تکنولوژی آموزشی از (دانشگاه علم کاربردی) دارم ،و مدرک پیش دانشگاهی ندارم
  دیپلم تجربی دارم ،آیا میتونم برای دانشگاه فرهنگیان کنکور بدم ،اگه نه شما واسه ادامه تحصیل کجا رو پیشنهاد می دهید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام با داشتن دیپلم و کاردانی میتونی کنکور رشته های نظری رو شرکت کنی

 56. سارا صداقت
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشید .. ببخشید من دوتا سوال داشتم .. یکی اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی رشته فنی سال ۱۴۰۱ برگزار میشه یا نه؟ و اینکه میشه از طریق مدرک کاردانی فناوری اطلاعات برای کارشناسی نرم افزار خوند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام بله برگزار خواهد شد و میشه رشته را تحصیل کرد

 57. دانیال
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاوران عزیز، من کلاس نهم هستم و می خوام رشته علوم انسانی رو انتخاب کنم ولی به رشته هایی مثل روانشناسی و روانپزشک علاقه دارم می خواستم بدونم برای رسیدن به این رشته از چه راه هایی باید وارد بشم مخصوصا رشته روانپزشک ممنون میشم بگید

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام روز بخیر برای رشته روانشناسی باید دیپلم نظری انسانی بگیرید و در کنکور انسانی شرکت کنید

 58. Zahra
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم میخوام کنکور انسانی بدم و برم دانشگاه فرهنگیان میتونم برم ؟؟دانشگاه فرهنگیان چه شرایطی دارع؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   بله.در صورتی که دیپلم نظام جدید هستید میتوانید در کنکور انسانی شرکت کرده و در صورت کسب رتبه و تراز کافی وارد این دانشگاه شوید
   برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 59. هانیه
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خسته نباشید من دیپلم رشته عکاسی دارم میخواستم بدونم میشه تو دانشگاه رشته ارتباط تصویر رو برم چون عکاسی داره و زیر شاخه عکاسی هست و اینک اگه نمیشه باید چه کار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام
   بله.در صورتی که دیپلم نظام جدید دارید میتوانید رشته های غیرمرتبط با دیپلمتون رو هم انتخاب کنید
   برای مشاوره درباره رشته های مجاز با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 60. ابوالفضل
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۹

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم خواستم بدونم اگر دو تا درس دوازدهم نهایی رو پاس نکرده باشیم میتونیم دانشگاه پیام نور یا آزاد ثبت نام کنیم و از دانشگاه مهلتی برای پاس کردن بگیریم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقت به خیر این مهلت را باید واحد آموزش دانشگاه به شما بدهد تا بتوانید ثبت نام را انجام دهید در غیر این صورت برای ورودی بهمن ماه اقدام نمایید.

 61. حدیث
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام خسته نباشید
  من دانشکده تربیت بدنی یزد قبول شدم (کاردانی)
  دانشگاه کاشان رو هم اوردم میخواستم بدونم چطور میتونم اولویتم رو از یزد به کاشان تغیر بدم.

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام
   باید از قسمت سیستم پاسخگویی سایت سنجش.درخواست ثبت نمایید.برای ثبت درخواست میتوانید با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 62. نسیم قنبری
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام . یه دبیر ورزش میشه استاد دانشگاه بشه؟ اگه میشه شرایطش به چه صورت هست و حقوقش تقریبا چقدره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام
   باید مدرک شما دقیقتر بررسی بشه و اینکه باید فراخوان های جذب مدرس دانشگاه هارا دنبال کنید

 63. Dani
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۳

  سلام ببخشید من کلاس نهم معدلم ۱۹:۵۵ شد و الان دهمم و برای شروع سال تحصیلی خیلییی استرس دارم در حدی که نمیتونم برای خوندن درس تمرکز کنم فکرم همش درگیره و خیلی میترسم که معدلم بیاد پایین واقعا نمیدونم باید چیکار کنم
  رشتمم تجربیه

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام روز بخیر خب قطعا دوره دهم یازدهم دوازدهم بدلیل ابنکه در کنکور حایز اهمیت هستش نیازمند گذاشتن وقت بیشتر و تمرکز بیشتر هستش و شما خب درستون خوب هستش قطعا موفق میشید جای نگرانی نیست

 64. Taraneh
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  با معدل کتبی ۱۴:۰۲ و معدل نهایی ۱۶:۸۸
  شرط قبولی در دانشگاه غیر انتفاعی امام رضا مشهد
  چنددرصد است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت به خیر حداقل معدلی برای ورود به دانشگاه های غیرانتفاعی تعیین نشده بستگی به معدل و انتخاب رشته ی دیگر داوطلبان هم دارد.اما با توجه به معدل شما احتمال قبولی 60 درصد است.

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

    سلام هرچقدر معدل بالاترباشه بهترهست

 65. هانیه موذنی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

  پارسال دهم نگارگری خوندم اما علاقه به معماری داخلی دارم اما هیچ مدرسه ای ثبته نام نکرد امسالم دوباره خاستم برم معماری اما بازم نشد میخام از یه رشته ایی بخونم ک آینده بتونم برم معماری داخلی چیکار کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   با سلام
   باید رشته ریاضی بخوانید.

 66. محمدرضا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام و وقت بخیر
  دیپلم فنی حرفه ای دارم میخوام به مدرسه نشون بدم چه مدارکایی میخواد که از مدرسه بتونم دیپلم رو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقت بخیر.
   از طریق خود مدرسه پیگیری کنید.

   • زینب
    ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

    سلام خسته نباشید
    من یه سوال داشتم من پارسال دهم حسابداری فنی رو گذروندم و امسال که یازدهم هستم از مهرماهش تصمیم گرفتم که در حسابداری کار و دانش تحصیل کنم به من گفتن که باید برگه در خواست تغییر شاخه رو پر کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

     سلام بله بعد از تکمیل فرم باید امتحانات کار و دانش را شرکت کنید

 67. هستی
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

  برای ارشد حقوق جزا به نظرتون دانشگاه علوم تحقیقات برم یا تهران مرکز یا کرج؟؟ رتبه ام ۸۷۳۰ شده

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در دانشگاه ازاد اگر براساس اولویت بخوایم بگیم اول علوم تحقیقات بعد تهران مرکز بعد کرج است موفق باشید

 68. کوثرم
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

  سلام من رشتم معماری داخلی هستش از فنی رفتم ، دانشگاه میتونم شهرسازی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت به خیر دانش آموزان فنی حرفه ای اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های فنی در مقطع کاردانی را داشته باشند مجاز به انتخاب رشته ی رشته های مرتبط هستند اما نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر انتخاب رشته در دانشگاه های دیگر ندارند و میتوانند در یکی از گروه های آزمایشی کنکور سراسری شرکت کرده یا بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه های ارائه کننده این رشته ها اقدام نمایند.

   • کوثرم
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

    ینی میتونم با شرط معدل خوب توی این سه سال شهرسازی بخونم؟

   • کوثرم
    ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

    ینی میتونم با شرط معدل خوب توی این سه سال شهرسازی بخونم؟

    همون سال اول منظورمه خیلیا میگن نه فقط میتونم تو همون رشتع معمارب داخلی درس بخونم

 69. محمد رضا میاحی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام بنده دیپلم حسابداری دارم و امسال علمی کاربردی ثبتنام کردم رشته حقوق قضایی تا اینجا اوکی بوده فقط یه سوال دارم این هشتش ک اگه حقوق قضایی بخونم واسه لیسانس یا ارشد میتونم حقوق بین الملل بخونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

   سلام لطفا با مشاوران مجموعه تماس بگیرید تا کامل راهنمایی بشید

 70. المیرا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام خسته نباشید ببخشید اگر ارشد آزاد مجاز شده باشیم میتونیم تو انتخاب رشته پردیس خودگردان و غیر انتفاعی هم بزنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت به خیر مجاز بودن شما در انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی یا خودگردان در بخش سایر دوره ها مشخص می شود.

 71. محمد
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام خسته نباشید.
  بنده بومی کرمانشاه هستم آیا میتونم در رشته روانشناسی دانشگاه تهران تحصیل کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

   سلام وقت به خیر برای ادامه تحصیل در این رشته و داشگاه شما موظف به شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه و تراز قبولی در این دانشگاه را هستید.

 72. Cvbnm..
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام خسته نباشید من آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول شدم
  الان باتوجه به انتخاب رشته ای که امسال کردم میتونم همون رشته مورد علاقم درس بخونم؟

 73. Cvbnm
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام خسته نباشید من آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول شدم
  الان باتوجه به انتخاب رشته ای که امسال کردم میتونم همون رشته مورد علاقم درس بخونم؟

 74. محمد
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام خسته نباشید.
  من بومی استان کرمانشاه هستم.
  آیا میتونم در رشته روانشناسی دانشگاه تهران تحصیل کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام بله میتونید بصورت انتخاب رشته سراسری تهران را انتخاب کنید

 75. فرناز
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام وقت بخیر می خواستم بپرسم برنامه‌ریزی روزانه بهتر یا هفتگی و روش برنامه‌ریزی شما چطوری هستش مثلاً از ساعت 6 تا 8 شیمی فصل 1 یا روش دیگه ای دارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   ببینید انواع برنامه ریزی ها اعم از حجمی و … وجود داره…نوع این برنامه ها شخص به شخص متفاوت است ممکن است هرکسی با یک سبک برنامه کنار بیاد اما به صورت استاندارد باید به ازای هر ۷۵ دقیقه یک ربع استراحت وجود داشته باشد

 76. خانم تیموری
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  باسللم من فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر هستم علاقه خاصی به رشته پرستاری دارم و میتونم در کنکور سراسری شرکت کنم برا پرستاری ؟ میشه راهنمایی کنید ازچه راهی میشه رفت تو این رشته ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت شما به خیر برای قبول شدن در رشته پرستاری شما باید کنکور سراسری تجربی را شرکت کنید و بر اساس رتبه و ترازی که کسب میکنید انتخاب رشته را انجام داده و پس از قبولی وارد این رشته شوید.تنها راه وارد شدن به رشته پرستاری شرکت در کنکور سراسری است.

 77. زهرا
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام با فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی میتوان برای استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای استخدامی در اموزش و پرورش با توجه به رشته و مقطع تحصیلی امکان پذیر است و در زمان ثبت نام این ازمون در سایت سنجش میتونید اقدام به ثبت نام کنید البته شرایط دیگر این وزارت را بررسی و سپس اقدام به ثبت نام کنید موفق باشید

 78. مریم
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام
  من فارق التحصیل رشته اموزش پرورش ابتدایی از دانشگاه ازاد کرج هستم میخواستم بدونم میتونم بدون ازمون تو رشته پرستاری شرکت کنم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام مریم
   ن متاسفانه شما نمیتونید پرستاری بدون ازمون بخونین

 79. مهدی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام درسته برای رشته های مصاحبه دار حداکثر تا دو مصاحبه دعوت میشیم یعنی از دومی به بعد دیگه دعوت به مصاحبه نمیشیم و اگه اون دو مصاحبه رو رد بشیم بر اساس اولویت رشته بدون مصاحبه رو قبول میشیم؟ و اگه از یک دانشگاه دارای مصاحبه مثلا ده رشته رو اولویت بزنم برای همه یک مصاحبه هست؟ و اگه از مصاحبه رد بشم از همه رشته ها رد شدم و رشته های دانشگاه های دیگه برسی میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید🌷

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   خیر رشته هایی که مصاحبه دارند در صورتی پذیرفته نشدن اولویت های بعدیتون بررسی میشه

 80. زهرا امین
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام من دخترم دهم انسانی اگه بخواد به کارودانش تغییر رشته بده چه درسایی رو باید امتحان بده؟

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام لیست دروس کاردانش را مدرسه بهتون میده

 81. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام من کلاس نهم هستم و متاسفانه برای هدایت تحصیلی یک نمره توی درس ریاضی کم آوردم و نمیتونم برم تجربی خواستم سوال کنم راهی هست که بتونم برم رشته تجربی؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام باید حتما نمرات لازم رو برای انتخاب هر رشته داشته باشید

  • G
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

   رتبم ۲۹هزار شده ب نظر شما بمونم یا برم؟انتهاب رشته کنم اصلا؟

   • moshaverarshad
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

    سلام روزانه که نمیشه ولی بستگی به رشته و دانشگاه دلخواهت داره

 82. H
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

  معدل پایه نهم من (معدل کل ۱۸/۵۷)هستش تا به حال تجدید هم نداشتم و نمرات سال هفتمو هشتمم خوب بودع فقط کمی نهمم تو ریاضی کم اوردم و ۱۵ شدم ایا امکان داره تجربی انتخاب کنم

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام اره میتونی باید در طول سه سال میانگینت بالای 15 باشه

 83. هادی
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من میخواهم به رشته ی تجربی برم و هنوز نمیدونم که میتونم برم یا نه من در
  هفتم معدلم : ۱۹.۷۲
  نمره ی علوم :۲۰
  نمره ی ریاضی :۱۹

  در هشتم معدلم: ۱۹.۸۵
  نمره ی علوم: ۱۹.۵
  نمره ی ریاضیم ۱۸

  در نهم معدلم : ۱۸.۵۲
  نمره ی علومم : ۱۸
  نمره ی ریاضیم با ارفاق و حساب نمره ی مستمر :۱۳
  و ضریب نمرات نهمم : ۲۶۰
  آیا میتونم برم تجربی،؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام اره میتونی ولی شاید در اولویت ب باشه

 84. امید
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام بنده درحال تحصیل در مقطع کاردانی نرم افزار هستم و در بهمن سال 00 مدرکم رو دریافت خواهم کرد. ( با دیپلم تجربی سه ساله نظام قدیم وارد این مقطع شدم)
  میخواستم بپرسم
  1-آیا میتونم برای کنکور سراسری 01 ثبت نام کنم؟
  2-آیا باید کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنم یا همان قدیمی ها کفایت میکنه؟
  (البته به احتمال زیاد اگر قسمت بشه که کنکور 01 شرکت کنم، کنکور ریاضی رو برای شرکت در نظر دارم)

  • moshaverarshad
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام بله میتونید و کتاب های کنکور نظام جدید را باید استفاده کنید

 85. علی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام من دیپلم رشته فنی دارم چیکار کنم برای کنکور1401رشته انسانی رتبه بیارم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام نیاز به یک برنامه ریزی و مشاوره خوب برای دروس تخصصی داری

   • علی
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۱

    سلام ممنونم ایا مشاوری مدنظرتون هست من با این شماره ها تماس میگیرم با گوشی بوق نمیخوره

 86. Hp
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام ببخشيد از طریق کدوم رشته های هنری ميتونم به طراحی صنعتی برسم؟؟ و آیا رشته گرافیک هزینه زیادی می خواد؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام از طریق رشته های مرتبط میتونی

 87. H
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام ببخشيد از طریق کدوم رشته های هنری ميتونم به طراحی صنعتی برسم؟؟ و آیا رشته گرافیک هزینه زیادی می خواد؟

 88. محمدرضا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام
  برای تک ماده کردن نیاز به امضاء سرپرست هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام خیر

 89. روح الله
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

  سلام وقتتون بخیر…
  یه سوال داشتم
  من امسال دیپلم انسانی گرفتم و می‌خوام سال بعد برای کنکور تجربی شرکت کنم
  به نظر شما این کار درسته؟؟؟یعنی بعد یک سال میتونم رتبه بیارم و دانشگاه دولتی قبول بشم؟؟؟
  از اطرافیان که همه میگن نمیتونی و فقط و فقط هم استدلالشون آدم هایی هست که دورواطرافشون بودن و نتونستن رتبه بیارن
  میگن به نوعی آب تو هاون کوبیدنه
  نظر شما چیه؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام اگه برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشی میشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   شما با مرکز مشاوره تماس بکیرین اطلاعات لازم رو بهتون میگیم

 90. علی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام میخواستم بدونم ایا با مدرک کارشناسی فراگیر پیام‌نور (بدون کنکور) میتونم کنکور ارشد شرکت کنم و برم دانشگاه دولتی ؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام اره مشکلی نداره

 91. مصطفی
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

  سلام
  من دارای یک مدرک کارشناسی ناپیوسته در رشته کشاورزی و ارشد شیمی آلی هستم.
  ایا میتونم یک مدرک کارشناسی دیگه بصورت ناپیوسته بگیرم؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام اگه مشکل نظام وظیفه نداشت باشی اره میتونی

 92. Maya
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام ببخشید من دهم تجربیم خواستم بدونم اگه بخوام تغییر رشته بدم برم کار و دانش باید دوباره از دهم شروع بکنم یا میرم یازده؟

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام باید الان درخواست کنی و ازمون کتابهای تخصصی رو تابستون میدی

 93. ستین
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام پنج ساله پشت کنکورم و امسالم درس نخوندم دارم دیوونه میشم بی هدف و بی انگیزه ام و نمی‌دونم چکار کنم چون خانوادم بهم اعتماد ندارن ک بذارن دوباره بمونم تا برم رشته داروسازی

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

   تلاش تلاش برنامه ریزی هدفمند و منطقی

 94. نا شناس
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام خسته نباشید.
  من در رشته هوشبری لیسانس گرفتم اما پشیمون شدم و طرحم رو هم نرفتم و تصمیم دارم برای سال بعد کنکور ریاضی شرکت کنم.اگر قبول بشم باید شهریه بپردازم؟از جایی شنیدم که باید شبانه انتخاب رشته کنم این مسئله درسته؟راهکاری در صورت درست بودن این مسئله وجود نداره؟ممنون میشم کمکم کنید.

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام
   بله شما بخوایین انتخاب رشته کنید مجدد روزانه نمیتونید

 95. علی
  ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام . من العا میخوام برای کلاس دهم غیر انتفاعی ثبت نام کنم معدل ترم دومم ۱۷.۷۶ شده ایا میتوانم ثبت نام کنم؟

 96. فردین
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم شاید ربطی به این مطلبی که گذاشتین نداشته باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید چون کل زندگیم رو هواست ، من حقیقتش امسال برای کنکور سراسری 1400 ثبت نام کردم و مشکل پوکی استخوان بالای 2.5 درصد دارم که طبق قانون نظام وظیفه باید 100 درصد معاف دائم میشدم طبق قانونی که خودشون گفتن و متاسفانه از آنجایی که سرباز کم دارن حق خیلی ها رو ضایع میکنن و میفرستن برای سربازی از جمله خود من که بجای معافیت دائم فعلا6ماه معافیت موقت دادن الان من توی وضعیت بلاتکلیفی هستم یعنی این همه زحمتی که کشیدم درس خوندم برای کنکور الان هدر میره یعنی راهی نیست که به بنده تا زمان مشخص شدن تکلیف نهایی فرصت ادامه تحصیل بدن در صورتی که امسال اگر کنکور سراسری 1400 قبول بشم و موقع ثبت نام برای دانشگاه از بنده مدارک مربوط به نظام وظیفه که یا برگ معافیت تحصیلی هست یا کارت معافیت پزشکی یا کفالت دائم و یا کارت پایان خدمت که با توجه به وضعیت من بنده به مشکل برمی خورم تو رو خدا اگه راهکاری هست بهم بگین ممنونتون میشم

 97. Cvbnm
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام ببخشید امکانش هست تیزهوشان امسال نسبت به سالهای دیگه آسونتر بدن چون کل. سال نهم تدریس آنلاین بوده

  • مشاور ارشد
   ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر آزمون تیزهوشان همان طور که از اسمش پیداست آزمون نفرات تیزهوش هست و انتخاب کسانی که از ذهنیت قوی تری برخوردار هستند

 98. فاطمه
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من رشتم هنر و شغل زنان زایمان و دوست دارم و یازدهم هستم میشه بگید بایدچیکار کنم تا بتونم درسشو بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام این رشته رو فقط از طریق کنکور تجربی میتونی واردش بشی

 99. ا .ب
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۵

  سلام من یازدهمم رشته تجربی و میخام هم کنکور تجدبی و هم کنکور هنر بدم ایا میشه برای کنکور رشته انیمیشن سازی رو انتخاب کنم و باید چه درسایی رو بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام اره میتونی ولی باید دروس تخصصی کنکور هتر رو خوب بخونی

 100. آرینسا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم میشه با کنکور زبان تو دانشگاه فرهنگیان قبول شد؟
  یعنی فقط کنکور زبان بدم

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام خیر باید کنکئر رشته های نظری بدی

   • آرینسا
    ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

    مرسی

 101. شیدا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام من میخوام بعد امتحانات خرداد شروع کنم به خوندنه درسایه دهمو یازدهم میشه ولی نمیدونم دقیقا چجور برنامه ریزی کنم که تااول مهر درسارو خونده باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام برای گرفتن مشاوره و برنامه ریزی تابستون تماس بگیر اینجا نمیشه برنامه ریزی داد

 102. آیسان
  ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۲

  سلام من پشت کنکوریم… راستش از طرفی عشق به پزشکی دارم ولی از طرف دیگر واااقعا علاقه ای به درس خواندن ندارم … اصلا امیدی به این زندگی ندارم… خواهشا کمکم کنید چکار کنم … در ضمن به هنر هم علاقه دارم ولی به خاطر نبود آینده شغلی هنر نرفتم

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام آیسان
   شما لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید شمارو وصل کنند به کارشناس مربوطه که بتونه راهنمایی های لازم براتون انجام بدهند

 103. میلاد
  ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۸

  سلام
  من در سال هشتم یک بار برای یک درس تک ماده زدم
  ایا الان که دوازدهم هستم میتونم دوباره از تک ماده استفاده کنم؟؟

  • moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام برای هر مقطع دوره اول و دوم میتونید یکبار اقدام کنید

 104. امین
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام من دیپلم نظام قدیم تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم برا ثبت نام بدون کنکور مهرماه 1400 مترجمی زبان پیام نور واحد اسلامشهر شرکت کنم؟

 105. حمیئ
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  من دیپلم نظام قدیم تجربی هستم میخواستم بدونم با دیپلم نظام قدیم(بدون داشتن مدرک پیش دانشگاهی) میشه برا ثبت نام بدون کنکور مهرماه 1400 دانشگاه پیام نور اسلامشهر اقدام کرد

 106. Naxi
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

  هررشته ای بخام برم باید امتحانشو بدم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام بله

 107. Nazi
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام من سال اول دبیرستانم رشته حسابداری کاردانش میتونم رستم عوض کنم برم انسانی
  اگه نمیشه چه رشته هایی می تونم برم؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام نازی
   شما جهت تغییر رشتتون باید امتحانات رشته انسانی بدین در صورتی که قبول بشین میتونین رشته انسانی انتخاب رشته کنی

 108. آرزو.م
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام من درحال حاضر دانشجو روزانه هستم،میتونم که دوره لیسانس رو به فوق دیپلم عوض کنم؟؟؟ یعنی بجای چهار سال دوسال درس بخونم؟
  چون میخام برای دانشگاه فرهنگیان دوباره کنکور شرکت کنم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام ارزو
   در صورتی که 80 واحد پاس کنسد و مدیر اموزشی دانشگاهتون براتون معادل فوقع دیپلم بزنه با توجه به رشته ای که دارین اونوقت میتونین مدرک فوقع دیپلم بگیرید

 109. مخاطب
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام خدا قوت
  من امسال پایه دهمم انسانیو اگر امتحانات خرداد و دی و شهریور رو نداده باشم و بخوام از سال تحصیلی جدید دوباره برم دهم و با تغییر رشته ریاضی فیزیک بخونم شرایط چیه باید آزمون بدم
  با تشکر

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام مچکرم
   برا اینک شما رشته ریاضی فیزیک بخوایین انتخاب رشته کنید حتما باید شرایط لازم برای انتخاب رشته ریاضی فیزیک داشته باشین

 110. ن.ک
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام وقت بخیر من دانش آموز رشته ریاضی پایه یازدهم هستم و میخوام امسال تغییر رشته بدم و رشته هنر را بخونم و کنکور هنر بدم میخوام رشته طراحی دوخت و یا طراحی طلا و جواهر بخونم و شنیدم که این رشته ها کنکور نداره من واقعا سردر گم شدم نمیدونم به من میگویند تغییر رشته در سال یازدهم دیر است اما من میدونم نمیتونم رشته ریاضی را ادما بدم چون هیچ علاقه ای به ان ندارم

  • moshaverarshad
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۷

   سلام ن.ک
   چرا میتونین تغییر رشته بدین منتها ازمون سال یازدهم رشته ای که میخواهی باید ابتدا بدی

 111. یاسمن
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام ببخشید چرا هرچی با تیم مشاورتون با تلفن ثابت تماس میگیرم نمیگیره میگه اصلا همچین شماره نمیشه تماس گرف
  لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۴

   سلام یاسمن
   لطفا شماره 9099072952 با تلفن ثابت (خانگی) بدون پیش شماره تماس بگیرید

 112. Zahra
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من نهمم رشتمم تجربی زدم بعد بخام برم مدارس تیزهوشان به مشکل برنمیخورم؟ معدل های ۳سالمم بالاتراز ۱۹ونیم بود
  از لحاظ حجم درسی میگم اخه رشته تجربی همینطوریش سخت هست میترسم برم تیزهوشان با این رشته

  • moshaverarshad
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۵

   سلام زهرا
   اتفاقا رشته ای که انتخاب کردین بخوایین موفق باشین اینده مدرسه تیزهوشان بهتربن مدرسه برای رشد شما تلقی شده

 113. محمد
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام و خسته نباشین ببخشید من یک سوالی داشتم من رشته ام کاردانش کامپیوتره و دیپلم دارم و ترم اول دانشگاه آزاد رو دارم سپری میکنم ولی میخوام تغیر رشته بدم گرافیک یا هنرهای تجسمی بردارم و از کامپیوتر کلا منصرف شدم بنا به دلایلی آیا امکان داره که تغیر رشته بدم ؟ میشه یکم توضیح بدید حسابی گیج شدم 😅

  • moshaverarshad
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۶

   سلام محمد
   بله امکان تغییر رشته دارین جهت تغییر رشته با مدیر گزوه اموزشیتون هماهنگ باشین

 114. سمیخ
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام خسته نباشید
  بنده دوازدهم انسانی هستم و امسال هم کنکور دارم
  در نوبت اول زبان رو ۱۹و مستمر ۱۲گرفتم.
  اگر مستمر نوبت دوم ۱۳ و نوبت دوم رو ۶بگیرم
  همون خرداد میتونم قبول شم؟!
  حالا یا با تبصره یا بدون تبصره
  میخوام به شهریور نرسه و مشکلی ت کنکور و دانشکاه پیش نیاد و همون سال کارو تموم کنم و به شهریور نرسه؟!
  شما پاسخ دادید باید ۱۴بگیرم نوبت دوم زبان رو

  گفتم من جاهای دیگه شنیدم کمترم میشه؟
  میشه کامل بگید چیکار کنم و حداقل برگه رو چند بگیرم؟!

  • moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸

   سلام ممنون
   شما نوبت دومتونو حداقل 14 بگیرید تا به مشکل برنخوری

 115. سمیخ
  ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۹

  حتی تبصره هم بزنم باید بالای ۱۴بگیرم؟.

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام سمیخ
   تبصره برا کدوم کتاب و برای چه چیزی میخوای؟
   لطفا سوالاتو کامل بپرس

 116. مینا
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام من سال ۸۵کنکور انسانی داده ام و روانشناسی بالینی دانشگاه تهران قبول شدم. ولی بعد از لیسانس ادامه ندادم چون علاقه نداشتم. میخوام بدونم حالا من میتونم دوباره کنکور سراسری و اینبار تجربی بدم؟ اصلا مجاز به شرکت در کنکور هستم؟

  • moshaverarshad
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۷

   سلام خانم مینا
   بله شما مجدد میتونید کنکور بدین و از رشته مورد علاقتون قبول بشین

 117. سمیه
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام خسته نباشید
  بنده دوازدهم انسانی هستم و امسال هم کنکور دارم
  در نوبت اول زبان رو ۱۹و مستمر ۱۲گرفتم.
  خواستم بدونم نوبت دوم حداقل چند باید بگیرم تاقبول بشم؟!
  حالا یا با تبصره یا بدون تبصره
  میخوام به شهریور نرسه و مشکلی ت کنکور و دانشکاه پیش نیاد و تو همون خرداد تموم کنم

  ممنون مبشم پاسخ گو باشید🌹

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام و وقت بخیر شما بالای 14 بگیرین

 118. احسان
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام ببخشید من سال پیش کنکور دادم ولی نشد رشته مورد علاقم قبول شم امسال هم با این شرایط بد و مشکلاتی که برام پیش آمد نشد برای کنکور درست و حسابی بخونم می خواستم رشته های بدون کنکور رو در تاریخش ثبت نام کنم ولی نگرانم نشه دانشگاه دولتی یا پیام نور قبول شم معدل کتبی نهاییم ۱۷/۴۳ است با این معدل میشه قبول شم استرس دارم یک سال دیگم پشت کنکور بمونم

 119. Amir
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام من پایه نهم هستم میخوام برم رشته تجربی ولی واسه کنکور نگرانم چون تو ایران هم سهمیه زیاد شده هم بعضی هه میرن دانشگاه های ضعیف کشور های خارجی و از اون طرف انتقالی میگیرن میان بهترین دانشگاه های ایران
  باید چکار کنم تو این اوضاع

 120. حسابدار
  ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  سلام آیا میشود با کارشناسی حسابداری ،ارشد علوم تربیتی خوند؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام شما با ازمون هر رشته ای که بخوایین میتونید انتخاب رشته کنید برا ارشدتون
   که ۸-۱۲ واحد پیشنیاز میخوره

 121. Amirreza
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم واسه اینکه بخوایم مربی باشگاه بدنسازی بشیم یا مربی پرورش اندام
  تو مدت تحصیل دانشگاه چ رشته ایی باید بخونیم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام
   شما میتونین رشته پرورش اندام در دانشگاه بخونین
   جهت اینک از لیست دانشگاهایی ک این رشته رو ارائه میکنند با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 122. ali
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام وقت بخیر
  برای جراح قلب شدن باید چند سال بخونیم؟
  و اینکه ممنون می شیم به طور تقریبی حقوق ماهانه جراح قلب رو هم در ایزان و هم در کشور ترکیه بگین

 123. Behnaz
  ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۸

  سلام خسته نباشید ببخشید من امسال کنکور تجربی دادن اما چیزی قبول نشدم بعد با سوابق تحصیلی ترم پاییز پیام نور مهندسی صنایع قبول شدم و ثبت نام کردم بعد دوباره برای ترم بهمن ماه دانشگاه‌ غیرانتفاعی طراحی صنعتی قبول شدم و اون و ثبت نام کردم. هزینش خیلیه و من پشیمون شدم میخوام تو کنکور هنر 1400 شرکت کنم و یکی از رشته های معماری داخلی و یا طراحی لباس و تو دانشگاه های سراسری بخونم که حداقل فقط هزینه وسایل و بدم. هزینش خیلی سنگین نشه. کتاب های عمومیم هست اما نمیدونم تخصصی چه کتاب هایی رو بخونم تا دانشگاه سراسری قبول شم میشه راهنماییم کنید ب نظرتون بهتر نیست بجای اینکه 4 سال ترمی 3 میلیون هزینه کنم، دانشگاه سراسری قبول شم؟ البته اگر قبول شم

  • مشاور ارشد
   ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۰

   سلام و درود شما اگه بتونید‌در دانشگاه سراسری قبول شید خیلی بهتره هم هزینه هاتون میاد پایین هم مدرک معتبر تری دریافت می کنید .

 124. مریم
  ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۹

  سلام ، برادر من مدتهاست که از دوران پیش دانش میگذره و یکی از درس هاش رو اونموقع پاس نکرده محل زندگیش هم شهرستان بوده و الان هم میخواد ادامه تحصیل بده و تهران زندگی میکنه . برای ثبت نام اون یه درسی که پاس نشده حتما باید بره از شهرستان پرونده بگیره یا اینکه میشه استعلام واحد هاش رو بگیره و بدون پرونده ثبت نام کنه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۴

   سلام ثبت نام دروس پاس نشده باید به مدرسه خود اقدام کنند و مدارک و پرونده رو انتقال دهند .

 125. Armin
  ۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام با عرض پوزش
  کسانی که در داروخانه ها کار جز کدوم رشته های دارو سازی میباشد

 126. سحر
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام.با ارشد مشاوره گرایش خانواده یاتحصیلی میشه دراموزش پرورش ازمون داد کلا با این رشته میشه معلم’ شد بجز اموزش پرورش کجاها میشه شاغل شد موچکرم اطلاعات کاملی رو دراختیارم بزارید.

 127. حیدری
  ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام ، وقت بخیر
  من ترم دو معماری ازاد بدون کنکور هستم
  می خواستم بدونم اگر امسال کنکور هنر شرکت کنم و رتبه ی خوبی بیارم می تونم دانشگاه دولتی قم ثبت نام کنم ، چون رشتم تجربی بوده ، می خواستم بدونم میشه ؟؟؟؟

 128. اسکندرنژاد
  ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من یه سوال داشتم من امسال پایه نهم هستم و میخوام آزمون تیزهوشان بدم میخواستم بدونم چقدر از سوالات پایه های هشتم و هفتم میاد؟!مثلا برای دروس مطالعات پیام و قرآن که زود فراموش میشن به خصوص مطالعات که حجمش واقعاا زیاده چطوری میتونیم بخونیم چطور مرور کنیم سه تا پایه رو میشه یه راه حل به من بگین خواهش میکنم پاسخگو باشید

 129. سید مهدی حقیرالسادات طزنجی
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام و عرض ادب خدمت مشاورین محترم .
  من یکی مشکل دارم امسال که سال نهم هستم من می خواهم انتخاب رشته تجربی بخوانم ولی زیاد تو درس تجربی نمره ی خوبی نمی گیرم در سال های قبل من درس علوم از بیست کمتر نمی شدم ولی حالا از 16 به پایین می شوم لطفا راهنمایی کنید چگونه نمراتم رو تغییر دهم البته زیاد این درس را می خوانم ولی نمی دانم چرا نتایج خوبی بدست نمی آورم لطفا راهنمای ام کنید . ممنون

  • irantahsil
   ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام مهدی جان شما نیاز به مشاوره تحصیلی دارید تا بتونیم به دقت دلیل افت تحصیلیتون رو بررسی کنیم در ضمن سال های تحصیل رو نمیشه با هم مقایسه کرد تو چت نمیشه همه ی مسائل رو برسی کرد شما تماس بگیرید با رتبه های تک رقمی مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 130. امید
  ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۸

  سلام خدمت شما
  ببخشید سوالی داشتم___من دانشجوی رشته ی تاسیسات حرارتی و برودتی هستم و الان ترم 3 کارشناسی هستم میخواستم بدونم که من برای ارشد میخوام ادامه بدم اما باید برم سربازی ج با مردک لیسانس چ فوق لیسانس
  سوال بنده این هست که اگر من برای سربازی سرباز معلم بشم و امریه بگیرم ایا پهن مثبتی دارم برای اینکه بعد خدمتم میخوام توی استخدامی معلمی شرکت کنم ایا برای من اولویت قرار میدن یا مثلا یه اون دوره ی 1 سال هنراموزی رو برام کسر میکنن ؟؟؟؟؟
  بی زحمت راهنمایی کنید تشکر فراوان

 131. مریم
  ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام ببخشید من پایه دهم هستم میخواستم جهشی بخونم میخواستم بدونم شرایطش چجوریه و امتحاناتش چجوری برگزار میشه و اگه امتحاناتشو خراب کردم و معدلم پایین شد راه برگشت دارم؟؟؟

 132. سارا
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام من امسال دانشگاه روزانه تربیت بدنی قبول شدم می تونم بعد 2ترم واسه کنکور سال 1400روزانه روان شناسی بخونم ؟ ممنونم

 133. zahra
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳

  کاربز MSN سلام
  وقتی تعهد خدمت دارین باید تا حداقل دوبرابر دوره آموزش کار کنین، البته فک کنم میشه در ازاش جریمه پرداخت کرد، که اگه قرار بر پرداخت جریمه باشه همین حالا انصراف بدین جریمه کمتری به عهدتون هستش

 134. msn
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام من ترم 3 رشته اموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم میخواستم ببینم میشه بعد تحصیل با وجود تعهد خدمت دوباره کنکور تجربی داد و در رشته ای مثل پزشکی تحصیل کرد؟

 135. zahra
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام مشاور جان
  ممنون از پاسختون اما اونو درجواب دوست عزیزم صدیقه گفتم، اگه میشه لطف کنین سوال من که بالاتر هستش راجب قبولی مجدد پاسخ بدین
  ممنون از لطفتون

 136. zahra
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام دوست عزیزم
  سن پذیرش فرهنگیان حداکثر ۲۴ سال تمام هستش یعنی برای کنکور ۱۴۰۰ متولدین ۱ مهر ۷۶ به بعد

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام زهرا خانوم بله متولدین ۱ مهر ۷۶ به بعد برای پذیرش فرهنگیان اقدام کنند برای اطلاعات و بهرمندی از پکیج های مشاوره آنلاین ایران تحصیل با شماره های مرکز تماس بگیرید .

 137. صدیقه
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام خسته نباشید، میخواستم بدون حداکثر سن برای ورود ب دانشگاه فرهنگیان چقدره؟ سایت ها متفاوت سن زدند! میشه لطفا بهم جواب بدین خیلی برام مهمه

 138. پیام جمشیدی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۲

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه و رشته ام تجربیه و امسال برای بار دوم کنکور دادم سال اول روانشناسی پیام نور قبول شدم و امسال میکروبیولوژی آزاد من برای سربازی درخواست معافیت کفالت دادم ولی گفتن که جوابش تا دو ماه دیگه میاد پارسال خیلی خوب نتونستم بخونم سه چهار ماه خوندم و میکروبیولوژی قبول شدم میخاستم اولا بدونم که بمونم پشت کنکور بهتره یا همین رشته رو برم بخونم بعد هم اگر برای کنکور بمونم احتمالش هست که بتونم رشته های پیراپزشکی قبول بشم یا نه

 139. zahra
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقت بخیر
  من دوبار انتخاب رشته کردم و قبول شدم اما دانشگاه نرفتم برای کنکور ۱۴۰۰ میخوام فرهنگیان بخونم اما شنیدم کسی که دوبار پذیرفته شده دیگه حق شرکت در کنکور رو نداره میخواستم بدونم حقیقت داره؟
  ضمنا قبولیم یکبار روزانه و یکبار غیرانتفاعی بوده

 140. زینب
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام، من امسال کنکور سراسری قبول نشدم سال اول هم هست که کنکور میدم نمیخوام بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه
  اگه سال بعد دوباره قبول نشم میتونم بر اساس سوابق تحصیلی برم دانشگاه پیام نور؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴

   سلام زینب خانم ایشالا که‌موفق باشید شما می تونید سال بعد هم برای رشته های بدون کنکور شرکت نمایید از این که مجموعه مشاوره ایران تحصیل رو انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم .

 141. پویا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۸

  سلام و عرض خسته نباشید
  میخواستم بدونم واسه انتخاب رشته تجربی نهم چه معدلی باید داشته باشم.وبرای تجربی باید امتحان هم داد تو نهم

 142. رقیه رحیمی
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام ، من در رشته مهندسی عمران و علوم و مهندسی صنایع غذایی قبول شدم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم در این مورد میخواستم ازتون کمک بگیرم

  • مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام خانم رحیمی خدا قوت در درجه اول باید به علاقه و توانایی های خودتون نگاه کنید و رشته مد نظر رو انتخاب کنید رشته های گفته شده در کدام استان و کدام دانشگاه قبول شده اید ؟

 143. El456
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام من دانشگاه کردستان قبول شدم اما واحد بیجار می خواستم بدونم برا درخواست انتقال خیلی مشکله که برم سنندج و کلا شرایطش چطوریه؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام شرایط خواستی برای انتقالی نیاز هست البته شرایط انتقال رو در سایت منتشر کرده ایم شما مطالعه کنید کاملا متوجه می شوید موفق باشید .

 144. علی
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۱

  سلام خسته نباشید . من امسال رتبه ام زیاد خوب نشده و دانشگاهی که مد نظرم هست نمیتونم قبول بشم و میخوام توی شهر خودم یه دانشگاه دوره شبانه برم (اون رشته ای که میخوام شبانش نیست) و حداقل درس های عمومی رو بخونم تو سال اول بعد دوباره کنکور شرکت کنم اگر من رتبم خوب بشه و دانشگاهی که مد نظرم هست قبول بشم این دروسی که توی دانشگاه شبانه خوندم رو میشه دیگه تو دانشگاه جدید نخونم یعنی از سال دوم تو دانشگاه جدید شروع کنم میشه آیا؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام در صورت این که رشته ی انتخابی هم گروه باشند امکان چذیر است . پیروز و سربلند باشید .

 145. مریم
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام. من سال 91 دانشگاه دولتی روزانه ، رشته مترجمی زبان انگلیسی میخوندم. ترم پنج انصراف دادم. میخوام تو کنکور 1400 شرکت کنم. ولی متاسفانه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گم گردم. فقط یه کپی از گواهی موقت پایان تحصیلات پیش دانشگاهی دارم. امکانش هست که بتونم تو کنکور شرکت کنم؟ باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام شما به اداره آموزش پروش منطقه تحصیلی یا مدرسه مراجعه نمایید و مدارک المثنی تحصیلیتون رو دریافت نمایید .

 146. Fatemeh
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام خسته نباشید،
  میخواستم بدونم بنده که نظام قدیم هستم ، بخواهم سال 1400 کنکور سراسری تجربی شرکت کنم باید کتاب های نظام جدید مطالعه کنم یا نظام قدیم ؟؟
  ایا شرایط سنی نداره چون 27 ساله ام هستش ، لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور هستم،
  معدل کتبی دیپلمم خیلی کم هستش ، معدل کل دیپلم 13/97 هستش ،
  امکان قبلی در رشته پرستاری یا پزشکی دارم؟؟ تراز برای این رشته باید چند باشه؟؟؟ می شه دقیق راهنمایید کنید

 147. امیر
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام ببخشید به نظر شما مدرسه نمونه دولتی بهتره یا امام صادق؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام امیر جان
   برا کدوم شهر منظورتونه و چه پایه ای؟

 148. پری خرم روز
  ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام خسته نباشید تجربی هستم سال اخر دبیرستانم چه دانشگاهی مناسب معلمی است در استان تهران

  • dr-naqizade
   ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۵

   سلام
   دانشگاه فرهنگیان

 149. نسیم کاوسی
  ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۲

  سلام.بنده لیسانس گرافیک دارم .۲۸سالمه.قصد ادامه تحصیل در رشته روانشناسی برای مقطع ارشد به صورت غیر حضوری دارم.و ساکن بندرعباس هستیم.میشه منو راهنمایی کنید برای شروعِ این مسیر چ کاری باید انجام بدم .دانشگاه های مربوطه کجاست؟کنکور و دروس کی و چی هست؟ دروس پیش زمینه داره؟و از طریق چه دانشگاهی ادامه بدم بهتره؟پیامِ نور یا….؟ممنون میشم پاسخ بدید.سپاس

  • dr-naqizade
   ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
   جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • dr-naqizade
   ۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام بله یتوانید برای قبولی ارشد ی سری شرایط وجود داره که بایستی داشته باشین
   جهت اطلاع از این شرایط می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 150. ناشناس
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من کلاس نهم هستم رشتم ادبیاته دوس دارم از سال دهم تعقیر رشته بدم برا فنی حرفه ای واسه حسابداری
  میخاستم بدونم چطور میشه تعقیر رشته انجام داد
  اگه کل دبیرستان رو ادبیات بخونم چطور تو دانشگاه تعقیر رشته بدم ؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۶

   سلام
   شما جهت اطلاع از شرایط و زمان تغییر رشته با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 151. Armita
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۰

  سلام،خسته نباشید.
  آیا میشه بدون کنکور وارد دانشگاه دولتی شد؟ اگر میشه به چه صورت هست؟

  • dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام و وممنون
   بله میشه
   شما با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید مشاورامون راهنماییتون کنند.

 152. مجید
  ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷

  با عرض سلام من دانشجوا ارشد روزانه 98 هستم از دانشگاه خود راضی نیستم میخواستم در کنکور ارشد 99 شرکت کنم خواهشمندم راهنمایی کنید؟؟؟؟

  • dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام در صورتی که دانشگاه روزانه قبول بشین پذیرش نمیشین یکسال باید بگذرد تا بتونین برا دانشگاه روزانه قبول بشین

ایران تحصیل
تماس با مشاور