ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام پزشکی بدون کنکور + آپدیت ۱۴۰۲

ثبت نام پزشکی بدون کنکور سال 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام پزشکی بدون کنکور با شرایط خاص با تعهد خدمت و تاثیر سوابق تحصیلی برای داخل و خارج از کشور در سال های گذشته آغاز می گردید، آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور می باشند،  می توانند در صورت داشتن شرایط خاص ثبت نام مدارک خود را در از طریق مرکز مشاوره و ثبت نام جهت ثبت تقاضا ارسال نمایند.

اما چگونگی ثبت نام در رشته های پزشکی بدون کنکور موردی است که اغلب افراد آن را به دست موسسه های کامپویرتی محلی می سپارند و خود دانایی لازم را برای انجام این کار ندارند، چنانچه شما هم از همین قبیل افراد هستید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی با تعهد به خدمت سال های گذشته و اطلاع از رشته ها و دانشگاه های پذیرنده و و اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون رشته های پزشکی – مامایی بدون کنکورپرستاری بدون کنکور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام تماس بگیرید

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

جزئیات ثبت نام پزشکی بدون کنکور

قبولی در رشته پزشکی با توجه به رقابت بسیار شدید کنکور تجربی، امروه به یکی از سخت ترین رقابت ها بدل شده است. به همین دلیل هر یک از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این رشته می باشند، ممکن است از پذیرش در این رشته احساس یاس و ناامیدی نمایند. در سال های گذشته امکان پذیرش بدون کنکور برای داوطلبان متقاضی ورود به رشته پزشکی ، وجود داشت.

رشته پزشکی در سال های اخیر به یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه ها برای تمامی داوطلبان تبدیل شده است. به همین دلیل دانشگاه هایی که اقدام به ثبت نام پزشکی بدون کنکور می نمایند، معمولا با هزینه های بسیار بالایی ثبت نام را امکان پذیر می نمایند. پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان با توجه به شهریه بسیار بالای آن ، برای تمامی افراد ممکن نخواهد بود.

 

 

برای دریافت مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

ثبت نام پزشکی بدون کنکور با توجه به تغییرات ایجاد شده، در سال های گذشته شرایط خاص خود را داشت. به عنوان مثال در سال های گذشته دانشگاه آزاد رشته داروسازی و رشته های پزشکی را از لیست رشته های بدون کنکور خود حذف نموده است. به همین دلیل اطلاع از تغییرات برای این رشته و نحوه پذیرش آن ، بسیار مهم است. در ادامه به ارائه لیست رشته های بدون کنکور خواهیم پرداخت.

 

 

رشته های بدون کنکور پزشکی در ایران

 

رشته های بدون کنکور پزشکی

 

 

رشته های بدون کنکور پزشکی در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است. به همین دلیل  اطلاعاتی که در ادامه در رابطه با لیست رشته ارائه خواهد گردید، مربوط به سال های گذشته می باشد. داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که دانشگاه های مختلف در سال های مختلف برای اخذ دانشجویان راه های مختلفی را در پیش می گیرند و همچنین ظرفیت هر یک از این دانشگاه ها متفاوت می باشد.

علاوه بر این موارد توجه داشته باشید که تمامی رشته های زیرگروه پزشکی را نمی توان به طور بدون کنکور خواند و برخی از آن ها پذیرش بدون کنکور دارند، برای مثال رشته های پر طرفداری مانند فیزیوتراپی، داروسازی و دندانپزشکی را بدون کنکور در هیچ دانشگاهی نمی توان خواند و اغلب رشته های بدون کنکور از زیر گروه تجربی مربوز به پیراپزشکی می باشند.

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک کنید.

 

 

روش های پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

پذیرش در رشته پزشکی با توجه به راه های مختلفی امکان پذیر خواهد بود. یکی از روش ها برای ورود به رشته پزشکی این است که موفق به کسب رتبه مجاز و همچنین درصدهای لازم در کارنامه کنکور سراسری شوید. در این صورت می توانید در 11 رشته پزشکی در هر یک از رشته های  دانشگاه های مختلف پذیرفته شوید.

اما راه دوم و به نوعی راه نجات کسانی که در کنکور موفق نبوده اند ورود به رشته های بدون کنکور زیر گروه پزشکی می باشد، با انجام این کار بدون طی کردن شرایط سخت و دشوار پزشکی به راحتی هر چه تمام تر می توانید به رشته های دانشگاه های آزاد یا پیام نور ثبت نام کنید.

دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه آزاد اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند و به قطع ثبت نام پزشکی بدون کنکور در ایران بهترین گزینه برای افرادی است که عملکرد خوبی در کنکور نداشته اند.

 

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

 

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال، چنانچه شما مایل ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان می باشید، لازم است از مدرک زبان و مهارت لازم در در زبان انگلیسی برخوردار باشید. برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی می باشند نیز، می توانند به نسبت شرایط این دانشگاه ، اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

 

داوطلبان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون پزشکی با تعهد به خدمت با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین با استفاده از این تماس خواهید توانست به انجام ثبت نام نیز بپردازید.

 

 

برای دریافت پاسخ پزشکی تعهدی چیست؟  کلیک کنید

 

 

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

 

 

 

خلاصه مطلب

اگر برای انجام ثبت نام در رشته پزشکی بدون کنکور نیازمند راهنمایی بوده باشید با مطالعه این مقاله به طور دقیق می توانید این مشکل را برای خود رفع کنید، اما اگر به هر دلیلی وقت مطالعه این مقاله را هم ندارید نگران نباشید، در ادامه به نکات کلیدی این مقاله اشاره خواهیم کرد.

  • توجه داشته باشید که شرایط پذیرش دانشجو در رشته های بدو کنکور هر سال در حال تغییر است و به همین سبب بهتر است قبل از طی کردن فرایند ثبت نام سری به سایت دانشگاه مورد نظر بزنید.
  • امکان تحصیل در همگی رشته های زیرگروه تجربی وجود ندارد و فقط برای برخی از آن ها پذیرش موجود می باشد.
  • در ضمن برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور باید برخی از شرایط اعم از سن کمتر از ۲۵ سال و داشتن دیپلم با معدل بالای ۱۶ را دارا باشید.

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مطالب مرتبط 

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

ثبت نام فیزیوتراپی بدون کنکور

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا میتوان رشته پزشکی بدون کنکور را انتخاب کرد؟

خیر، در سالهای پیشین این امکان وجو داشته اما در سال ۱۴۰۲ ممکن نیست.

آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر،  پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون آزمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته  پزشکی بدون کنکور  وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی .

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

برای اطلاع از شهریه و تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور با متخصصین و مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)