تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام پزشکی بدون کنکور سال 99

ثبت نام پزشکی بدون کنکور سال 1400

ثبت نام پزشکی بدون کنکور سال 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچگونه اطلاعیه ای در رابطه با جذب دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

اطلاعیه جدید ثبت نام پزشکی بدون کنکور با تعهد به خدمت 

ثبت نام پزشکی بدون کنکور با شرایط خاص با تعهد خدمت و تاثیر سوابق تحصیلی برای داخل و خارج از کشور در سال های گذشته آغاز می گردید، آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور می باشند،  می توانند در صورت داشتن شرایط خاص ثبت نام مدارک خود را در از طریق مرکز مشاوره و ثبت نام جهت ثبت تقاضا ارسال نمایند.

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی با تعهد به خدمت سال های گذشته و اطلاع از رشته ها و دانشگاه های پذیرنده و و اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون رشته های پزشکی – مامایی بدون کنکورپرستاری بدون کنکور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور ملزم به داشتن چه شرایطی می باشد؟

مدارک ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور چیست؟

کدام یکی از دانشگاه ها پذیرش بدون کنکور پزشکی خواهند داشت؟

هزینه تحصیل و ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور چقدر است؟

 

جزئیات ثبت نام پزشکی بدون کنکور

قبولی در رشته پزشکی با توجه به رقابت بسیار شدید کنکور تجربی ، امروه به یکی از سخت ترین رقابت ها بدل شده است. به همین دلیل هر یک از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این رشته می باشند، ممکن است از پذیرش در این رشته احساس یاس و ناامیدی نمایند. در سال های گذشته امکان پذیرش بدون کنکور برای داوطلبان متقاضی ورود به رشته پزشکی ، وجود داشت.

رشته پزشکی در سال های اخیر به یکی از رشته های پرطرفدار در دانشگاه ها برای تمامی داوطلبان تبدیل شده است. به همین دلیل دانشگاه هایی که اقدام به ثبت نام پزشکی بدون کنکور می نمایند، معمولا با هزینه های بسیار بالایی ثبت نام را امکان پذیر می نمایند. پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان با توجه به شهریه بسیار بالای آن ، برای تمامی افراد ممکن نخواهد بود.

 

 

برای دریافت مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

ثبت نام پزشکی بدون کنکور با توجه به تغییرات ایجاد شده، در سال های گذشته شرایط خاص خود را داشت. به عنوان مثال در سال های گذشته دانشگاه آزاد رشته داروسازی و رشته های پزشکی را از لیست رشته های بدون کنکور خود حذف نموده است. به همین دلیل اطلاع از تغییرات برای این رشته و نحوه پذیرش آن ، بسیار مهم است. در ادامه به ارائه لیست رشته های بدون کنکور خواهیم پرداخت.

 

 

 

روش های ثبت نام پزشکی بدون کنکور برای دانشگاه های مختلف ، با شرایط متفاوتی امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

 

رشته های بدون کنکور پزشکی در ایران

 

رشته های بدون کنکور پزشکی

رشته های بدون کنکور پزشکی

 

رشته های بدون کنکور پزشکی در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است . به همین دلیل  اطلاعاتی که در ادامه در رابطه با لیست رشته ارائه خواهد گردید، مربوط به سال های گذشته می باشد. داوطلبان و متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که دانشگاه های مختلف در سال های مختلف برای اخذ دانشجویان راه های مختلفی را در پیش می گیرند و همچنین ظرفیت هر یک از این دانشگاه ها متفاوت می باشد.

 

ثبت نام پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد شامل رشته های : رشته کاردانی اتاق عمل ، رشته کاردانی بهداشت حرفه ای، رشته کاردانی بهداشت عمومی- بهداشت خانواده، رشته کاردانی بهداشت عمومی – مبارزه با بیماری ها، رشته کاردانی بهدشات محیط، رشته کاردانی تکنسین دهان، رشته کاردانی علوم آزمایشگاهی، رشته کاردانی مامایی، رشته کاردانی مامایی، رشته کاردانی هوشبری، رشته علوم ورزشی  می باشد.

 

از جمله لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی رشته پرستاری می باشد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام می باشند، می توانند در زمان مقرر اقدام به ثبت نام در این رشته نمایند. ثبت نام پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های مختلف در زمان های مختلفی صورت می پذیرد.  به همین دلیل لازم است با توجه به اطلاع از زمان ثبت نام در دانشگاه مورد نظر خود اقدام به ثبت نام نمایید.

 

داوطلبان عزیز چنانچه مایل به انجام ثبت نام پزشکی بدون کنکور می باشند و یا اینکه مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مصوبات جدید هر یک از دانشگاه ها هستند، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی کلیک کنید.

 

روش های پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

پذیرش در رشته پزشکی با توجه به راه های مختلفی امکان پذیر خواهد بود. یکی از روش ها برای ورود به رشته پزشکی این است که موفق به کسب رتبه مجاز و همچنین درصدهای لازم در کارنامه کنکور سراسری شوید. در این صورت می توانید در 11 رشته پزشکی در هر یک از رشته های  دانشگاه های مختلف پذیرفته شوید.

 

روش دوم برای داوطلبانی است که مایل به ثبت نام پزشکی بدون کنکور می باشند و از توان مالی بالایی کمی برخوردار می باشند، انتخابرشته های پزشکی خارج از کشور می باشد. در این صورت علاوه بر حضور در کلاس ها، خواهید توانست با هزینه پایین تری نسبت به دانشگاه های پردیس خودگرادان و دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهید.

 

روش دیگری که برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور وجود دارد، منحصر به آن دسته از داوطلبانی می باشد که امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور را خواهند داشت و به همین دلیل چنانچه از شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی برخوردار باشند و همچنین توان مالی کافی برای ورود به دانشگاه های مختلف در خارج از کشور را داشته باشند، می توانند نسبت به قبولی اقدام نمایند.

 

برای اطلاع از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

 

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی در دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال، چنانچه شما مایل ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان می باشید، لازم است از مدرک زبان و مهارت لازم در در زبان انگلیسی برخوردار باشید. برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی می باشند نیز، می توانند به نسبت شرایط این دانشگاه ، اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

قبولی در رشته پزشکی در سن بالا با توجه به شرایط خاص این داوطلبان و همچنین معدل و تمهیدات لازمی که دانشگاه های مختلف در نظر دارند، امکان ثبت نام را برای داوطلبان فراهم خواهد نمود. شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی ، برای دانشگاه های مختلف متفاوت خواهد بود. لذا قبل از اقدام به ثبت نام پزشکی بدون کنکور و با توجه به اینکه شهریه برای رشته پزشکی بدون کنکور بالا می باشد، بهتر است ابتدا به کسب اطلاعات بیشتر بپردازید.

 

داوطلبان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط پذیرش بدون آزمون پزشکی با تعهد به خدمت با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. همچنین با استفاده از این تماس خواهید توانست به انجام ثبت نام نیز بپردازید.

 

برای دریافت پاسخ پزشکی تعهدی چیست؟  کلیک کنید

 
 

سوالات پرتکرار در مورد ثبت نام پزشکی بدون کنکور

آیا دانشگاه آزاد رشته پیراپزشکی بدون کنکور دارد؟

بله. دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله در برخی از رشته های پیراپزشکی همانند اتاق عمل و هوشبری بدون کنکور ، اقدام به ثبت نام و پذیرش داوطلبان می نمایند. تعداد داوطلبانی که در این رشته ها پذیرش می شوند، با ظرفیت محدود و تنها در چند شهر در هر استان می باشد. لذا داوطلبان بومی واجد پذیرش در اولویت خواهند بود جهت اطلاع از لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

آیا امکان ثبت نام پزشکی با سوابق تحصیلی در هر دو نیمسال دانشگاه آزاد وجود خواهد داشت؟

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بسته به دفترچه ثبت نام این دانشگاه می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل آن دسته از داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در این دانشگاه می نمایند، به عنوان مثال ممکن است در نیمسال اول ثبت نام بدون کنکور رشته دامپزشکی را داشته باشیم ، اما در نیمسال دوم این رشته ارائه نگردد.

 

آیا ثبت نام پزشکی بدون کنکور برای دانشگاه علمی کابردی رشته های ریاضی امکان پذیر می باشد؟

شهریه دانشگاه آزاد برای رشته های بدون کنکور پزشکی برای هر واحد به چه میزانی است؟

شرایط معدل برای هر یک از رشته های دانشگاه های مختلف چقدر است؟

شرایط قبولی در رشته پزشکی بدون کنکور برای دانشگاه های روسیه چیست؟

شهریه دانشگاه های بدون کنکور پزشکی به چه میزانی است؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مطالب مرتبط : 

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

ثبت نام فیزیوتراپی بدون کنکور

آیا رشته پزشکی بدون کنکور پذیرش دارد؟

شرایط پذیرش بدون کنکور پزشکی

آیا میتوان رشته پزشکی بدون کنکور را انتخاب کرد؟

خیر، در سالهای پیشین این امکان وجو داشته اما در سال 1400 ممکن نیست.

آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر،  پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون آزمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته  پزشکی بدون کنکور  وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی .

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

برای اطلاع از شهریه و تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور با متخصصین و مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور