ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد کرج ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ آبان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد کرج

ثبت نام مدارس شاهد کرج

سامانه شاهد و امور ایثارگران کرج 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد کرج مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد کرج در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در کرج و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد کرج و تضمین قبولی در مدارس شاهد کرج از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد کرج تماس بگیرید

9099075307 (تماس از کرج و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان کرج)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد کرج 99-۱۴۰۳

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در کرج و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد کرج و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد کرج و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط کرج اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد کرج در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد کرج به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد کرج در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد کرج 99-۱۴۰۳

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد کرج همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد کرج به منظور تکمیل مدارک در مدارس کرج.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد کرج فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد کرج اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد کرج امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی کرج و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد کرج از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد کرج 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد در کرج نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد کرج می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد کرج از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در کرج همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در کرج مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد کرج تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان کرج دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد کرج سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی کرج نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد کرج می باشد دانش آموزان غیر شاهد کرج نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد کرج در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان کرج خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد کرج نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد کرج آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد کرج را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد کرج اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد کرج روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد کرج 99-۱۴۰۳

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم کرج نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد کرج را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان کرج بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد کرج ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد کرج به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس کرج وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان کرج را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان کرج در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در کرج مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد کرج بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد کرج ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد کرج می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در کرج انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد کرج باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان کرج هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد کرج به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد کرج می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد کرج را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد کرج تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد کرج نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد کرج

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد کرج سازمان امور شاهد و ایثارگران کرج با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد کرج با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان کرج که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد کرج اقدام می نمایند و در موعد مقرر در کرج که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد کرج اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد کرج از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از کرج و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد کرج و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت کرج با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از کرج و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان کرج) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد کرج :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد کرج

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کرج

لیست آدرس مدارس شاهد کرج

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی کرج

ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج

ثبت نام تیزهوشان کرج

سامانه ثبت نام مدارس شاهد کرج

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد کرج

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد کرج

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
 • ثبت نام در دوره پیش از دبستان

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + {سن و مراحل پذیرش} | ایران تحصیل

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سال جدید بپردازیم.ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می...
تماس با مشاور