ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد مشهد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ آبان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد مشهد

ثبت نام مدارس شاهد مشهد

سامانه شاهد و امور ایثارگران مشهد 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد مشهد مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد مشهد در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در مشهد و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد مشهد و تضمین قبولی در مدارس شاهد مشهد از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد مشهد تماس بگیرید

9099075307 (تماس از مشهد و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان مشهد)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد مشهد 99-۱۴۰۳

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در مشهد و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد مشهد و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد مشهد و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط مشهد اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد مشهد در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد مشهد به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد مشهد در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد مشهد 99-۱۴۰۳

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد مشهد همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد مشهد به منظور تکمیل مدارک در مدارس مشهد.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد مشهد فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد مشهد اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد مشهد امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی مشهد و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد مشهد از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد مشهد 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد در مشهد نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد مشهد می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد مشهد از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در مشهد همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در مشهد مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد مشهد تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان مشهد دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد مشهد سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی مشهد نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد مشهد می باشد دانش آموزان غیر شاهد مشهد نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد مشهد در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان مشهد خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد مشهد نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد مشهد آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد مشهد را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد مشهد اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد مشهد روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد مشهد 99-۱۴۰۳

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم مشهد نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد مشهد را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان مشهد بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد مشهد ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد مشهد به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس مشهد وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان مشهد را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان مشهد در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در مشهد مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد مشهد بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد مشهد ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد مشهد می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در مشهد انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد مشهد باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان مشهد هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد مشهد به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد مشهد می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد مشهد را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد مشهد تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد مشهد نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد مشهد

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد مشهد سازمان امور شاهد و ایثارگران مشهد با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد مشهد با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان مشهد که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد مشهد اقدام می نمایند و در موعد مقرر در مشهد که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد مشهد اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد مشهد از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از مشهد و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد مشهد و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت مشهد با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از مشهد و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان مشهد) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد مشهد :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد مشهد

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی مشهد

لیست آدرس مدارس شاهد مشهد

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی مشهد

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی مشهد

سامانه ثبت نام مدارس شاهد مشهد

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد مشهد

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد مشهد

 

 

3.1/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

یک دیدگاه دربارهٔ «سامانه ثبت نام مدارس شاهد مشهد ۱۴۰۳-۱۴۰۴»

 1. Avatar photo گل محمدپور گفت:

  سلام میان اباد چرا در دومنطقه قرارگرفته منطقه19 تهران و منطقه اسلامشهرقانونن باید درمنطقه 19قرار میگرفت باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
 • ثبت نام در دوره پیش از دبستان

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + {سن و مراحل پذیرش} | ایران تحصیل

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سال جدید بپردازیم.ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می...
تماس با مشاور